Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 15:28   #271
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Katherinee Pokaż wiadomość
też ślicznie proszę o wysłanie ksiazki katarzyna_brzozowska1@wp. pl

Poszło

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Wysłałam do 4 dziewczyn dajcie znać czy doszło
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:47   #272
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

A dziewczyny jest jakaś różnica w treningach między tą pierwszą wersją, a ulepszoną? Czy tylko więc tekstu np. z dietą? Bo mam tę podstawową wersję i nie wiem czy czegoś nie tracę
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 18:39   #273
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

3 tydzień rozpoczęłam z okropnymi zakwasami
ała
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:52   #274
Katherinee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Poszło

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Wysłałam do 4 dziewczyn dajcie znać czy doszło
Super, dziękuję bardzo, doszło! od piątku zaczynam trenować z Kayla, bo na razie ejstem w domu i nie mam dostępu do siłowni
Katherinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:59   #275
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
3 tydzień rozpoczęłam z okropnymi zakwasami
ała
Czyli dziala

A ja stwierdzilam dzisiaj, ze jestem cienias
Robilam Resistance Arms&ABS z pierwszego tygodnia i znowu udalo mi sie skonczyc tylko jedna serie w tych 7 minutach plus jedno cwiczenie z drugiej serii...
A przy tym drugim obwodzie nie moglam ciagiem zrobic 40 powtorzen Sit ups with twist, tylko musialam kilka razy przerwac i zaczerpnac oddech.
Na pewno wplynal fakt, ze jestem troche oslabiona, bo choroba mnie chyba bierze, no ale nie zmienia to faktu, ze do zrobienia np. 2,5 obowodow w 7 minut to mi duuuzo brakuje
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 23:07   #276
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
Czyli dziala

A ja stwierdzilam dzisiaj, ze jestem cienias
Robilam Resistance Arms&ABS z pierwszego tygodnia i znowu udalo mi sie skonczyc tylko jedna serie w tych 7 minutach plus jedno cwiczenie z drugiej serii...
A przy tym drugim obwodzie nie moglam ciagiem zrobic 40 powtorzen Sit ups with twist, tylko musialam kilka razy przerwac i zaczerpnac oddech.
Na pewno wplynal fakt, ze jestem troche oslabiona, bo choroba mnie chyba bierze, no ale nie zmienia to faktu, ze do zrobienia np. 2,5 obowodow w 7 minut to mi duuuzo brakuje
Ja wiem, że jutro będę robić wolniej. Ostatnio chciałam dać z siebie wszystko, ale o mało co nie zwymiotowalam
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 06:52   #277
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
Czyli dziala

A ja stwierdzilam dzisiaj, ze jestem cienias
Robilam Resistance Arms&ABS z pierwszego tygodnia i znowu udalo mi sie skonczyc tylko jedna serie w tych 7 minutach plus jedno cwiczenie z drugiej serii...
A przy tym drugim obwodzie nie moglam ciagiem zrobic 40 powtorzen Sit ups with twist, tylko musialam kilka razy przerwac i zaczerpnac oddech.
Na pewno wplynal fakt, ze jestem troche oslabiona, bo choroba mnie chyba bierze, no ale nie zmienia to faktu, ze do zrobienia np. 2,5 obowodow w 7 minut to mi duuuzo brakuje
Dla mnie 1 i 3 tydzień jest znośny i dam radę zrobić 2 obwody ale 2 i 4 tydzień (4 tydzień przede mną) to totalna masakra

Dziewczyny a jak z dietą? Stosujecie tez Kayle i Jej porady?
Bo ja pobrałam aplikację na telefon i po prostu teraz mam kontrolę nad kaloriami ale przyznam szczerze, że otworzyła mi ta apka oczy i teraz 2x się zastanowię zanim sięgnę po coś słodkiego
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 07:15   #278
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Dla mnie 1 i 3 tydzień jest znośny i dam radę zrobić 2 obwody ale 2 i 4 tydzień (4 tydzień przede mną) to totalna masakra
Pezy mojej formie, to ja juz sie boje 2 tygodnia

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak z dietą? Stosujecie tez Kayle i Jej porady?
Bo ja pobrałam aplikację na telefon i po prostu teraz mam kontrolę nad kaloriami ale przyznam szczerze, że otworzyła mi ta apka oczy i teraz 2x się zastanowię zanim sięgnę po coś słodkiego
Ja sie po prostu zdrowo odzywiam, nie stosuje sie tylko do rad Kayli, staram sie jesc z glowa, odstawilam slodkie i przez te kilka dni jest dobrze, zobaczymy co dalej
Jaka masz aplikacje Asia?
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:09   #279
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Dla mnie 1 i 3 tydzień jest znośny i dam radę zrobić 2 obwody ale 2 i 4 tydzień (4 tydzień przede mną) to totalna masakra

Dziewczyny a jak z dietą? Stosujecie tez Kayle i Jej porady?
Bo ja pobrałam aplikację na telefon i po prostu teraz mam kontrolę nad kaloriami ale przyznam szczerze, że otworzyła mi ta apka oczy i teraz 2x się zastanowię zanim sięgnę po coś słodkiego
Jaka apka? ^_^ i czy jest na iphona?
Ja miałam zacząć od poniedziałku... Nie wyszło ==" moze od dzisiaj? Albo od następnego poniedziałku!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:23   #280
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
Pezy mojej formie, to ja juz sie boje 2 tygodnia


Ja sie po prostu zdrowo odzywiam, nie stosuje sie tylko do rad Kayli, staram sie jesc z glowa, odstawilam slodkie i przez te kilka dni jest dobrze, zobaczymy co dalej
Jaka masz aplikacje Asia?
Ja mam aplikacja FatSecret - jest bardzo fajna, bo na podstawie wieku, wzrostu i wagi oblicza dzienne zapotrzebowanie na kcal. Dodatkowo jest podział na posiłki i można wpisać produkty ręcznie lub zeskanować kod na opakowaniu Można też zaznaczyć jaki mamy cel, np wolna utrata wagi No i apka ma możliwość notowania ćwiczeń ktore wykonałyśmy a że ćwiczę z pulsometrem to sobie to zaznaczam więc pod koniec dnia wiem jaki na dany dzień mam bilans czy dodatni czy ujemny

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Jaka apka? ^_^ i czy jest na iphona?
Ja miałam zacząć od poniedziałku... Nie wyszło ==" moze od dzisiaj? Albo od następnego poniedziałku!

FatSecret ale niestety nie wem czy jest dostępna na iPhone bo ja mam Sony
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 01:36   #281
Marcella28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Mogla bym tez prosic o nowy program 1-12 bo ja mam starszego e booka kaczmarskamarcelina@gmail .com
Z gory dziekuje
Marcella28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 08:13   #282
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

A czym sie rozni ten nowy e-book? Poza iloscia stron?

Ile robicie treningow Resistance i ile LISS w pierwszych tygodniach?
Bo jesli podazac za zaleceniami Kayli to jest 3 x Resistance, 3 x LISS i 1 x stretching. To wypada w sumie 7 dni w tygodniu. Nawet jak sie zrobi stretching w jeden dzien z LISS to 6 dni i tylko jeden dzien na odpoczynek
Moj organizm potrzebuje co najmniej 2 pelne dni odpoczynku, juz go poznalam, chyba zaczne robic w niktore dni LISS rano i Resistance wieczorem albo odwrotnie
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:56   #283
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
A czym sie rozni ten nowy e-book? Poza iloscia stron?

Ile robicie treningow Resistance i ile LISS w pierwszych tygodniach?
Bo jesli podazac za zaleceniami Kayli to jest 3 x Resistance, 3 x LISS i 1 x stretching. To wypada w sumie 7 dni w tygodniu. Nawet jak sie zrobi stretching w jeden dzien z LISS to 6 dni i tylko jeden dzien na odpoczynek
Moj organizm potrzebuje co najmniej 2 pelne dni odpoczynku, juz go poznalam, chyba zaczne robic w niktore dni LISS rano i Resistance wieczorem albo odwrotnie
No właśnie też o to pytałam i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czym różni się ta rozszerzona wersja? Mam starą i nie wiem czy warto szukać nowej?
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 08:31   #284
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
A czym sie rozni ten nowy e-book? Poza iloscia stron?

Ile robicie treningow Resistance i ile LISS w pierwszych tygodniach?
Bo jesli podazac za zaleceniami Kayli to jest 3 x Resistance, 3 x LISS i 1 x stretching. To wypada w sumie 7 dni w tygodniu. Nawet jak sie zrobi stretching w jeden dzien z LISS to 6 dni i tylko jeden dzien na odpoczynek
Moj organizm potrzebuje co najmniej 2 pelne dni odpoczynku, juz go poznalam, chyba zaczne robic w niktore dni LISS rano i Resistance wieczorem albo odwrotnie
Ja już się nauczyłam, że najważniejsze jest słuchać własnego organizmu, bo inaczej to się mija z celem.
Regeneracja jest równie ważna jak trening. Zanim się o tym przekonałam potrafiłam robić trening na siłe bo tak jest w planie, ale wtedy ani trening nie jest dobrze wykonany ani żadnego z niego pożytku. Czasem po prostu trzeba odpuścić
Robie 3 treningi Kayli a szczerze mówiąc czasem odpuszczam cardio bo np oprócz Kayli była jeszcze sztanga czyli znowu siłowy trening
Nie robię tego na siłę, bo nic z tego nie będzie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
No właśnie też o to pytałam i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czym różni się ta rozszerzona wersja? Mam starą i nie wiem czy warto szukać nowej?
Nie mam pojęcia jaka jest różnica ćwiczę z tym co mam
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:29   #285
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja wczoraj zrobilam 3 trening z 1 tygodnia. Troszke zmodyfikowalam skreto-brzuszki,bo wiedzialam,ze z prostowaniem nog nie mam szans w ogole wykonac tego cwiczenia (cwiczenia brzucha zawsze byly moja pieta achillesowa), ale niezaleznie jestem zadowolona,ze udalo mi sie przejsc pierwszy tydzien

Narazie bardzo mi sie podoba plan treningowy, choc nie moge powiedziec, ze nie cierpiez powodu zakwasow
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 13:12   #286
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Nowa wersja BBG 1-12, z tego co czytałam na zagranicznych forach, zawiera między innymi, jak w BBG 13-24, jakie konkretnie obciążenie powinno być na dane ćwiczenie, czyli nieco dokładniej opisane to wszystko. Na razie widziałam tylko nową wersję updated na allegro, ale śmiem wątpić, czy aby Ci sprzedający naprawdę mieli tę wersję updated, czy tylko zerżnęli zdjęcie pierwszej strony ebooka ze strony Kayli. Może wkrótce pojawi się na chomiku <marzyciel> :P

Edytowane przez kaarolinaa
Czas edycji: 2015-02-15 o 20:11
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 11:36   #287
Byrcia
Przyczajenie
 
Avatar Byrcia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Heej! Mogłabym także prosić o wysłanie książki? kataarzynaa@interia.pl
Byrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:32   #288
Effy123
Raczkowanie
 
Avatar Effy123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Hej dziewczyny, ja jutro znów zaczynam dzień pierwszy pierwszego tygodnia, w piątek nie wyrobiłam się na siłownie.. cały weekend pracowałam. Auto które kupiłam okazało się BARDZO PROBLEMOWE i nie miałam przez jaki czas głowy do ćwiczeń.. trudno, tym razem chociaż się pomierzę, porobię foteczki i zakładam dziennik żeby śledzić mniej więcej chociaż co jem.. eh.. do wakacji coraz mniej a ja mam wrażenie, że nic mi to nie da..
__________________
09.02.2015 r! Zaczynam odchudzanie!

Start 62kg!
Effy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:55   #289
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja jestem po pierwszym tygodniu, drugi tydzień fajniejszy ćwiczę w domu, za ławkę mam krzesła, tylko nie wiem czym zastąpić step
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 06:37   #290
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Amebr Pokaż wiadomość
A czym sie rozni ten nowy e-book? Poza iloscia stron?

Ile robicie treningow Resistance i ile LISS w pierwszych tygodniach?
Bo jesli podazac za zaleceniami Kayli to jest 3 x Resistance, 3 x LISS i 1 x stretching. To wypada w sumie 7 dni w tygodniu. Nawet jak sie zrobi stretching w jeden dzien z LISS to 6 dni i tylko jeden dzien na odpoczynek
Moj organizm potrzebuje co najmniej 2 pelne dni odpoczynku, juz go poznalam, chyba zaczne robic w niktore dni LISS rano i Resistance wieczorem albo odwrotnie
Ja też słucham swojego organizmu. Czasami jest tydzień, że robię tylko treningi Kayli. Na pewno nie ćwiczę 7 razy w tygodniu, bo wiem, że w kolejnym byłabym zmęczona i trening nie byłby tak efektywny.

Sama się dziwię, że nie odpuściłam żadnego treningu z Kaylą. Zawsze ciężko mi wytrwać w postanowieniach. Wydaje mi się, że wpływ na to ma długość treningu i to, że ćwiczenia się przeplatają i w ogóle nie odczuwam rutyny.

Treningi od 13 tygodnia wydrukowane. Dziewczyny ćwiczcie, ćwiczcie, jestem na 8 tygodniu i zaczynam odczuwać... wysiłek. Aż się boję 13-24 tygodnia.

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Amebr
No i jakie efekty na poczatku 7 tygodnia? Bo chyba tego jesteśmy wszystkie najbardziej ciekawe
Efekty na pewno nie takie jak na profilu Kayli. Jestem szczupła, nic do zrzucenia nie mam, więc raczej nic nie zrzuciłam, tym bardziej, że często odpuszczałam cardio i nie były to treningi w takiej ilości jak zaleca Kayla.
Zdrowe odżywianie - już od dłuższego czasu.
Widać zarys mięśni, jednak jeszcze długa droga przede mną.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra

Edytowane przez martag144
Czas edycji: 2015-02-17 o 06:40
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:33   #291
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja zaczęłam 4 tydzień dziś zamiast nóg zrobiłam brzuch i ręce po prostu w niedzielę byłam na nartach i jeszcze czuję nogi. Myślę, że jak zamienię kolejność ćwiczeń to, to chyba nie jest problem ważne, żeby zrobić tening i wytrwać ale powiem szczerze, że obawiam się, że cardio nie jest w wystarczającej ilości chociaż Kayla nie wymaga tego jakoś dużo pod koniec miesiąca mierzenie więc coś więcej będę wiedziała

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Efekty na pewno nie takie jak na profilu Kayli. Jestem szczupła, nic do zrzucenia nie mam, więc raczej nic nie zrzuciłam, tym bardziej, że często odpuszczałam cardio i nie były to treningi w takiej ilości jak zaleca Kayla.
Zdrowe odżywianie - już od dłuższego czasu.
Widać zarys mięśni, jednak jeszcze długa droga przede mną. [/QUOTE]


Ooooo to ja podobnie

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Effy123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja jutro znów zaczynam dzień pierwszy pierwszego tygodnia, w piątek nie wyrobiłam się na siłownie.. cały weekend pracowałam. Auto które kupiłam okazało się BARDZO PROBLEMOWE i nie miałam przez jaki czas głowy do ćwiczeń.. trudno, tym razem chociaż się pomierzę, porobię foteczki i zakładam dziennik żeby śledzić mniej więcej chociaż co jem.. eh.. do wakacji coraz mniej a ja mam wrażenie, że nic mi to nie da..

Ja zapisuje co jem i trenigi też zapisuje dużo mi to daje
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:39   #292
oluchaa
Raczkowanie
 
Avatar oluchaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Hej Dziewczęta, planuję zacząć z Kaylą od poniedziałku, bo dopiero co zdrowieję z choroby Napiszę, jak wrażenia po pierwszym treningu
@AsiaRzaska czy mogłabym prosić o rozszerzoną wersję BB1 <3? (mój mail: milkytwilightt @gmail.com) Dziękuję z góry

Miłego wieczoru Kochane!
__________________
No matter how perfect you are, you will never be perfect enough for society.

Czysta micha i treningi
oluchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:28   #293
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez oluchaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta, planuję zacząć z Kaylą od poniedziałku, bo dopiero co zdrowieję z choroby Napiszę, jak wrażenia po pierwszym treningu
@AsiaRzaska czy mogłabym prosić o rozszerzoną wersję BB1 <3? (mój mail: milkytwilightt @gmail.com) Dziękuję z góry

Miłego wieczoru Kochane!
anieleczka92@gmail.com proszę również
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 16:01   #294
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Wyślę (o ile nie zapomnę ) jak wrócę z pracy.

Dziewczyny za chwile zaczynam tydzień 5 i chciałam zapytać co ze stepami?
Macie? Czy zastąpiłyście je czymś? nie mam pomysłu a nie wiem czy jest sens kupić?
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 23:18   #295
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

W drugim tygodniu też był step i robiłam wersję danego ćwiczenia ale na płasko i klekajac i wtedy wyskok (nie wiem czy rozumiecie ) ale nieważne, bo nie wiem czym zastąpić step a nie chce ho kupować
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:25   #296
AishaSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Jeśli macie chęć wbijajcie do wydarzenia https://www.facebook.com/events/9643...y_type=regular
W kupie raźniej
AishaSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 13:48   #297
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
W drugim tygodniu też był step i robiłam wersję danego ćwiczenia ale na płasko i klekajac i wtedy wyskok (nie wiem czy rozumiecie ) ale nieważne, bo nie wiem czym zastąpić step a nie chce ho kupować
Wiem o czym mówisz! Ja to ćwiczenie robiłam na schodach że mam w pokoju to nie problem ale co w tym 5 tygodniu zrobić to nie wiem

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AishaSM Pokaż wiadomość
Jeśli macie chęć wbijajcie do wydarzenia https://www.facebook.com/events/9643...y_type=regular
W kupie raźniej
Ja jakoś wolę się nieupubliczniać tu mi wystarczy
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:14   #298
Geranium
Raczkowanie
 
Avatar Geranium
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 293
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Od wczoraj również ćwiczę z Kaylą.
__________________
"Bo, to się jawi, nie istnieje wcale. To, czego nie ma, jest zawsze obecne".

...

Edytowane przez Geranium
Czas edycji: 2015-02-22 o 19:22
Geranium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 22:47   #299
Dariannna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć Dziewczyny!


Czy mogę prosić o przesłanie książki na dariannna@onet.eu ? z góry ogromne dzięki!
Dariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:14   #300
oluchaa
Raczkowanie
 
Avatar oluchaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć Piękne! Jestem po pierwszym treningu Myślałam, że po pierwszym obwodzie wyzionę ducha, ale twardo szłam do przodu. Wychodziło mi mniej-więcej 1,5 obwodu w ciągu 7 minut. Myślałam, że mam lepszą kondycję, chociaż czuję, że jestem jeszcze osłabiona po chorobie. Mam nadzieję, że im dalej tym będzie lepiej. Buziak Dziewczyny !
__________________
No matter how perfect you are, you will never be perfect enough for society.

Czysta micha i treningi
oluchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 11:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.