Pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas, Hebe itp.) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 19:35   #271
mishka 123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 28
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Podnoszę temat! Myślę że warto go kontynuować a tak przy okazji może napiszcie o drogerii w której polecacie szukać pracy. Ja zastanawiam się nad hebe i inglot
mishka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:31   #272
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Z tego co mi wiadomo Hebe dba o swoich pracowników, zatrudnia na umowę o pracę i nie ma problemu z regularnym wynagrodzeniem. Obserwując Hebe w moim mieście od 1,5 roku widze tych samych pracowników więc wniosek taki że nie ma dużej rotacji jak w innych drogeriach. Znam kierowniczkę Hebe i ona jest b. zadowolona, co prawda pracy ma dużo ale nie narzeka. Nie wiem jak pracownicy ale ona dostaje dodatkowo od firmy bony na zakupy do wykorzystania w Biedronce np. przed Świętami.
Na pewno nie ma tam jakiejś sielanki i nie wszystko jest idealne, ale z opowieści wygląda całkiem OK.
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:57   #273
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Praca w Sephorze

Fakt, praca w Sephorze jest wymagająca, ale ... gdzie nie jest? Wszędzie walczy się o klienta i o swoją pozycję w zespole! Pracowałam w Sephorze na stanowisku konsultantki i w sumie powiem Wam, że mimo wieelu niedogodności, to jednak taka praca uczy kontaktu z klientem, technik sprzedażowych, porządku i ...rygoru.

Po więcej info zapraszam też tutaj: KLIK (jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, zarobki, strój itd.).
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 21:05   #274
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Praca w Sephorze

Podbijam temat!
Czy któraś z dziewczyn może powiedzieć jak wygląda praca aktualnie? Jakieś opinie? Czekam na info!
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:04   #275
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Praca w Sephorze

praca aktulanie wyglada tak, że musisz zrobić swój plan miesięczny - plan na marki konkursowe, pan na marki gwiazdy, wyłaczność itp. Robisz plan, znasz procedury (których jest milion do zapamiętania), nie odzywasz się i uśmiechasz to jest dobrze. Gorzej jak kierownik cię nie polubi lub specjaliści - to wiadomo wtedy, że długo miejsca nie zagrzejesz. To tak w skrócie
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:58   #276
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Praca w Sephorze

A jak wygląda sprawa z przyjęciem świeżaków? Jak wygląda to wszystko, że tak sie wyrażę "od zera", czyli od początku?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 13:02   #277
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w Sephorze

Czy aby pracować w Sephorze trzeba mieć skończona kosmetologie ? Być po jakimś kursie/studium wizazu ???
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 14:13   #278
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Praca w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Czy aby pracować w Sephorze trzeba mieć skończona kosmetologie ? Być po jakimś kursie/studium wizazu ???
nie sądzę, u mnie w sephorze pracuje dziewczyna która wcześniej robiła w KFC więc no ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:17   #279
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Praca w Sephorze

Bo widziałam jakiś czas temu w necie ogłoszenie i tam bylo w wymaganiach:umiejętnosc wykonywania makijazy. Dlatego się pytam, ale to zawsze można się podszkkolic przecież z tutoriali zamieszczanych na YouTube. Ale ogólnie ciężko jest się tam dostać ? Łatwiej niż do sklepu odzieżowego w galerii ?

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2014-04-04 o 14:19
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:34   #280
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Praca w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Bo widziałam jakiś czas temu w necie ogłoszenie i tam bylo w wymaganiach:umiejętnosc wykonywania makijazy. Dlatego się pytam, ale to zawsze można się podszkkolic przecież z tutoriali zamieszczanych na YouTube. Ale ogólnie ciężko jest się tam dostać ? Łatwiej niż do sklepu odzieżowego w galerii ?
nie wiem ale obserwując dziewczynki tam pracujące to wątpię żeby wszystkie były po kosmetologii itp spróbuj !! przecież nic nie tracisz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:22   #281
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Praca sephora

Hej! obecnie studiuję..szukam pracy jakiejś na wakacje..i ostatnio dostałam propozycję pracy na 3/4 etatu w Sephorze jako kasjerka. Macie jakieś doświadczenie z tą perfumerią? jakie mogą być zarobki? będę wdzięczna za wszelkie rady!!
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 21:35   #282
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Praca w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie sądzę, u mnie w sephorze pracuje dziewczyna która wcześniej robiła w KFC więc no ...
Mam koleżankę,która skończyła farmację pracując w takim miejscu tylko po to,aby zapłacić sobie za studia.Zresztą ta sama dzisiaj mnie zatrudnia bo ma sieć aptek które prosperują wspaniale.Dlatego nie oceniam książek po okładce,ani ludzi po pozorach...pozdrawiam serdecznie
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:36   #283
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Praca w Sephorze

Cytat:
Napisane przez po prostu Magda Pokaż wiadomość
Mam koleżankę,która skończyła farmację pracując w takim miejscu tylko po to,aby zapłacić sobie za studia.Zresztą ta sama dzisiaj mnie zatrudnia bo ma sieć aptek które prosperują wspaniale.Dlatego nie oceniam książek po okładce,ani ludzi po pozorach...pozdrawiam serdecznie
ja też skończyłam studia i dorabiałam w różnych miejscach a mojego posta kompletnie nie zrozumiałaś. Ktoś pytał czy aby pracować w Sephorze trzeba mieć odpowiednie wykształcenie no więc odpowiedziałam na przykładzie pewnej osoby, że nie ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 07:28   #284
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Praca w Sephorze

Spoko,za to teraz zrozumiałam doskonale,dziękuję za oświecenie i już uciekam,po prostu tak mam że zawsze czytam pomiędzy zdaniami wyłapując aluzje,pzdr
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja też skończyłam studia i dorabiałam w różnych miejscach a mojego posta kompletnie nie zrozumiałaś. Ktoś pytał czy aby pracować w Sephorze trzeba mieć odpowiednie wykształcenie no więc odpowiedziałam na przykładzie pewnej osoby, że nie ...
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 19:29   #285
kryzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Praca sephora ,douglas KRAKÓW

Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa,liczę na Waszą pomoc

Czy któraś z was pracowała w sephorze albo w douglasie w Krakowie? Chcę złożyc tam cv, zastanawiam się jak się tam pracuje , jak to wszystko wygląda czy warto....
kryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:23   #286
mopsikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Inglot czy sephora praca

Czesc ! Szukam pracy i dostalam oferty z inglota i sephory zastanawiam sie gdzie pojsc pracowal ktos w tych sklepach? jak z atmosfera zarobkami itd?
mopsikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 11:36   #287
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Inglot czy sephora praca

Słyszałam, że w Sephorze (przynajmniej tej w Zlotych Tarasach) za nadgodziny płacą w perfumach, więc chyba nie za fajnie. Poza tym wydaje mi się, że w inglocie mniejszy ruch, kameralniej, załoga mniejsza... Dla mnie chyba fajniej.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 16:12   #288
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
Dot.: Inglot czy sephora praca

Cytat:
Napisane przez mopsikos Pokaż wiadomość
Czesc ! Szukam pracy i dostalam oferty z inglota i sephory zastanawiam sie gdzie pojsc pracowal ktos w tych sklepach? jak z atmosfera zarobkami itd?
w Inglocie zależy gdzie
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 17:56   #289
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Praca w Sephorze

chciałabym pracować w Sephorze, ale nie mam doświadczenia w handlu ani w kosmetyce, czy mam jakieś sznse? studia mam skończone na kierunku przyrodniczym, kilka lat pracowałam w labie, przez własną głupotę rzuciłam tę pracę , do labu powrót będzie ciężki bo takiej pracy jest jak na lekarstwo. Od zawsze interesuje mnie tematyka kosmetyków, również od strony chemicznej, ale to chyba za mało żebym miała jakieś szanse? Co wg Was mogłabym zrobić żeby moje szanse jakoś wzrosły? Jakiś kurs, szkolenie? Mam 30 lat, więc to chyba jeszcze nie jest tak bardzo późno na przekwalifikowanie się?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 00:53   #290
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Praca w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
chciałabym pracować w Sephorze, ale nie mam doświadczenia w handlu ani w kosmetyce, czy mam jakieś sznse? studia mam skończone na kierunku przyrodniczym, kilka lat pracowałam w labie, przez własną głupotę rzuciłam tę pracę , do labu powrót będzie ciężki bo takiej pracy jest jak na lekarstwo. Od zawsze interesuje mnie tematyka kosmetyków, również od strony chemicznej, ale to chyba za mało żebym miała jakieś szanse? Co wg Was mogłabym zrobić żeby moje szanse jakoś wzrosły? Jakiś kurs, szkolenie? Mam 30 lat, więc to chyba jeszcze nie jest tak bardzo późno na przekwalifikowanie się?

Kochana! ja od tygodnia tam pracuje. studia mam kompletnie nie zwiazane z wizazem/kosmetykami/urodą. Aczkolwiek zawsze się tym interesowałam. Poszłam do tej pracy, żeby upewnić się co chcę w życiu robić. I już po tygodniu wiem, że to będzie tylko krótka przygoda. Zarobki wręcz żałosne, natomiast wymagania mają wielkie. Musisz wciskać klientom to co jest w danej chwili na tapecie, robić makijaże, stać na nogach wiele godzin, wykładać towar, sprzątać, do tego jest rywalizacja między pracownikami, którą widze już po tygodniu. Godziny pracy są po prostu DO-DU-PY. Cały dzień jesteś w pracy, wracasz do domu i nic sensownego nie porobisz. No i praca w weekendy. Ja ogólnie trafiłam na dosyć fajny team i kierownika, ale słyszałam, że w innych perfumeriach mają nieciekawie. Mobbing itp.
Jestem wdzięczna rodzicom, że namówili mnie na "przyszłościowe studia" i że za jakiś czas zmienie prace. Nie ukrywajmy, w biurze w jakiejś korporacji dostaniesz conajmniej 1000 zł więcej na ręke. A możesz prowadzić normalne życie.
__________________
Never give up! Never back down!
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 15:30   #291
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Praca w Sephorze

Orientuje się ktoś może jak teraz wygląda wynagrodzenie w Sephorze?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:31   #292
natkabos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 23
Dot.: Praca w Sephorze

Ja nie dziewczyny czemu wy często odpuszczacie jak pojawia się mobbing w pracy, tym bardziej gdzie nagle przyszła kierowniczka i się "rządzi" w sprawach prawa udajcie się do dobrej kancelarii jstkancelaria , z tego co wiem w Tej akurat prawem pracy operuje Pan xxx. Nie dajcie się, za to powinno być solidne odszkodowanie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-09 o 09:01 Powód: Reklama.
natkabos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 18:32   #293
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Praca w Sephorze

Wiesz łatwo się mówi ... mobbing. Ja pracowałam jako konsultantka marek selektywnych w Sephorze, swoje doświadczenia opisałam tu: xxx

To jest korporacja, liczą się standardy obsługi, wyniki, tabelki, cyferki. Jak wszędzie. Tylko jest to otoczone feerią pięknych kosmetyków i perfum.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-19 o 10:39 Powód: Link.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 20:26   #294
ola151617
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Praca w Sephorze

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w Sephorze ew. Douglasie.
Zamierzam złożyć tam aplikacje ale chciałabym wiedzieć jakie panują tam warunki pracy, zarobki, plusy i minusy. Zależy mi na Waszych opiniach szczególnie osób, które mogą się wypowiedzieć o perfumeriach znajdujących się w Poznaniu. Przeszukałam prawie cały Internet o drogeriach w tym mieście ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Z góry dziękuje!
ola151617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 18:24   #295
layla1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Ja pracowałam jako work w Sephora w okresie świątecznym i po nim w jednej perfumerii, a teraz zostałam zatrudniona do innej ale jesli bedzie miejsce w poprzedniej to się przeniosę bo mam tam bliżej. W razie czego napisz lub wy dziewczyny, chętnie odpowiem na pytania i pomogę jak tylko będę umiała 😉

PS pracowałam/pracuje w Poznaniu 😊
layla1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 13:17   #296
ola151617
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Z nieba mi spadłaś! mogłabyś opowiedz jak wyglądała tam praca? Czy było ciężko? Jak zachowywała się Pani/Pan kierownik? Warunki i pracy i ogólnie klimat.
Bardzo dużo czytałam opinii kobiet, które tam pracowały i niekoniecznie wychwalały pracę (ale była to Warszawa). Jak będziesz mogła to napisze co nieco
ola151617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 23:27   #297
layla1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

W moim przypadku jesli chodzi o zatrudnienie na umowę o prace to sprawa była inna bo pracowałam przy pakowaniu prezentów w okresie świątecznym (co polecam, bo daje to możliwość pozostania w perfumerii jesli zechcesz) i dodatkowo jeszcze pomagałam w obsłudze klienta, tak sama z siebie bo chciałam zostać w Sephora i tam pracować - dlatego rozmowa rekrutacyjna wypadła inaczej. Dodatkowo pracowałam w sklepie odzieżowym i to tez jakiś plus.

Jesli chodzi o atmosferę to w każdej perfumerii jest inaczej, jednak najważniejsze to być uśmiechniętą i serdeczną - z początku zimne dziewczyny potrafią stać sie twoimi najlepszymi koleżankami. Jesli chodzi o kierowników to sprawa wyglada tak samo, ale jesli kierownik perfumerii jest miły i serdeczny, to z pewnością taka jest też atmosfera w grupie.

Praca do ciężkich nie należy jesli chodzi o aspekt fizyczny (jedyny minus to stanie po kilka godzin, jednak ja ju jestem do tego przyzwyczajona), ale moze buć trudno o psychikę, jednak to sprawa indywidualna (mówię tu o kontakcie z klientem, czasem trudno nowym osobom bez podobnego doświadczenia wszystko ogarnąć, a i klienci są czasem upierdliwi i niezbyt mili - ale jest to kwestia bardzo indywidualna).

Kokosów sie niestety nie zarabia, jednak dla mnie samą satysfakcję sprawiam fakt obcowania z kosmetykami, bo jestem nimi zajarana. Do pensji są dodawane premie (o ile sie plan wykona), co 3 miesiące dostaje się kosmetyki do tzw. kosmetyczki oraz zdarzają się miesiące, gdy dostaje się kosmetyk lub kosmetyki za darmo z danej marki (ja jakiś czas temu, dzięki temu, że ciężko pracowałam i pomagałam mogłam sobie wybrać kosmetyki Clinique do 700zł, dzięki czemu poczułam się doceniona- a było to pod koniec stycznia i wiązał sie z tym konkurs), plus po czasie dostajesz kartę zniżkową pracowniczą.

Naprawdę polecam pracę, bo mam porównanie z innymi i jestem z niej mega zadowolona, satysfakcjonuje mnie. Jesli chodzi o Poznań to polecam złożyć CV w Avenida, King Cross, Posnania, Malta.

Powodzonka życzę - jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie śmiało
layla1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 01:11   #298
bacix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Cytat:
Napisane przez layla1996 Pokaż wiadomość
W moim przypadku jesli chodzi o zatrudnienie na umowę o prace to sprawa była inna bo pracowałam przy pakowaniu prezentów w okresie świątecznym (co polecam, bo daje to możliwość pozostania w perfumerii jesli zechcesz) i dodatkowo jeszcze pomagałam w obsłudze klienta, tak sama z siebie bo chciałam zostać w Sephora i tam pracować - dlatego rozmowa rekrutacyjna wypadła inaczej. Dodatkowo pracowałam w sklepie odzieżowym i to tez jakiś plus.

Jesli chodzi o atmosferę to w każdej perfumerii jest inaczej, jednak najważniejsze to być uśmiechniętą i serdeczną - z początku zimne dziewczyny potrafią stać sie twoimi najlepszymi koleżankami. Jesli chodzi o kierowników to sprawa wyglada tak samo, ale jesli kierownik perfumerii jest miły i serdeczny, to z pewnością taka jest też atmosfera w grupie.

Praca do ciężkich nie należy jesli chodzi o aspekt fizyczny (jedyny minus to stanie po kilka godzin, jednak ja ju jestem do tego przyzwyczajona), ale moze buć trudno o psychikę, jednak to sprawa indywidualna (mówię tu o kontakcie z klientem, czasem trudno nowym osobom bez podobnego doświadczenia wszystko ogarnąć, a i klienci są czasem upierdliwi i niezbyt mili - ale jest to kwestia bardzo indywidualna).

Kokosów sie niestety nie zarabia, jednak dla mnie samą satysfakcję sprawiam fakt obcowania z kosmetykami, bo jestem nimi zajarana. Do pensji są dodawane premie (o ile sie plan wykona), co 3 miesiące dostaje się kosmetyki do tzw. kosmetyczki oraz zdarzają się miesiące, gdy dostaje się kosmetyk lub kosmetyki za darmo z danej marki (ja jakiś czas temu, dzięki temu, że ciężko pracowałam i pomagałam mogłam sobie wybrać kosmetyki Clinique do 700zł, dzięki czemu poczułam się doceniona- a było to pod koniec stycznia i wiązał sie z tym konkurs), plus po czasie dostajesz kartę zniżkową pracowniczą.

Naprawdę polecam pracę, bo mam porównanie z innymi i jestem z niej mega zadowolona, satysfakcjonuje mnie. Jesli chodzi o Poznań to polecam złożyć CV w Avenida, King Cross, Posnania, Malta.

Powodzonka życzę - jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie śmiało
Też bym bardzo chciała pracować w Sephorze ze względu na to, że kocham kosmetyki. Z tym, że nigdzie na poważnie nie pracowałam, dopiero co zrobiłam licencjat z ekonomii, nie potrafię obsługiwać kasy i mam zerowe doświadczenie. Największa moja zaleta to to, że mnie to mega jara i wiedzę na temat kosmetyków pochłaniam momentalnie. Czy w takim wypadku jest szansa, że mnie przyjmą?
bacix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 08:06   #299
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Cytat:
Napisane przez bacix Pokaż wiadomość
Też bym bardzo chciała pracować w Sephorze ze względu na to, że kocham kosmetyki. Z tym, że nigdzie na poważnie nie pracowałam, dopiero co zrobiłam licencjat z ekonomii, nie potrafię obsługiwać kasy i mam zerowe doświadczenie. Największa moja zaleta to to, że mnie to mega jara i wiedzę na temat kosmetyków pochłaniam momentalnie. Czy w takim wypadku jest szansa, że mnie przyjmą?
Skoro masz licencjat z ekonomii to nie chcesz szukać czegoś ambitniejszego?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:04   #300
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Pracowałam w Sepho dość długi czas i powiem tak - to fajna praca na jakiś krótki okres czasu. Potem wszystko wychodzi bokiem.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-18 01:14:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.