Zakupy na Vinted - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-16, 22:22   #271
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tylko ciekawe ile osób faktycznie na tym zarabia. Trudno mówić o zarobku jak odsprzedaje się za śmieszne pieniądze rzeczy, które się wcześniej kupiło.
Sklepy wystawiają też towar całkiem nowy. Nawet zdjęcia są zrobione tak, że widać wieszaki czy regały.
https://www.vinted.pl/kobiety/pizamy...a-nowa-bawelna
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-11-16 o 22:24
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-16, 23:40   #272
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, też znam takie dziewczyny. Kupią za złotówkę czy za 5 zł, wyprasują, ubiorą na siebie, zrobią fajne zdjęcia i sprzedadzą za 20 zł.
tp tylko swiadczy o zaradnosci i umiejetnosci zaspokajania potrzeb rynku ;-) robilam tak przez wiele lat i obie strony zawsze zadowolone byly
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 08:16   #273
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Sklepy wystawiają też towar całkiem nowy. Nawet zdjęcia są zrobione tak, że widać wieszaki czy regały.
https://www.vinted.pl/kobiety/pizamy...a-nowa-bawelna
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przedmiot już usunięty.
Za komercyjną sprzedaż blokują.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 10:37   #274
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88291904]tp tylko swiadczy o zaradnosci i umiejetnosci zaspokajania potrzeb rynku ;-) robilam tak przez wiele lat i obie strony zawsze zadowolone byly [/QUOTE]

Ale ja w żadnym razie nie piszę, że to źle. Każdy orze tak jak może.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 11:32   #275
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Drakonida Pokaż wiadomość
Możecie napisać coś więcej na temat wymagania skanu? To marginalne przypadki czy częstsza praktyka? Dawno niczego nie wystawiałam (jeszcze przed pojawieniem się KT), a teraz boję się, że sprzedam, wyślę i zostanę bez pieniędzy, jeśli każą mi wysłać dowód.
Z tego co czytałam na forum, to zdarza się nawet często. Dziewczyny bez tego nie mogą przelać pieniędzy z Portfela Vinted na konto bankowe, dlatego nie sprzedają przez Kup Teraz. Jeśli nie robisz z tego drugiego dochodu to raczej nie masz się czym przejmować. Opisują swoje przejścia z Vinted na grupach FB i kombinują, co mogą z tym zrobić.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 21:58   #276
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale ja w żadnym razie nie piszę, że to źle. Każdy orze tak jak może.
dokladnie! teraz to sie nie bardzo oplaca, juz nie te czasy, rzadko udaje mi sie cos sprzedac, a jesli mialaoby to byc cos ponizej tych 50zl na reke chociaz to wole komus oddac w prezencie szkoda fatygi

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaa no ok, to jest w miarę uczciwe Tyle że jak ktoś się uprze do zwrotu to wszystko może być wadą. Nie piszę tego złośliwie, ale wiem, jacy ludzie potrafią być
dopoki nie prowadzisz dzialalnosci i sprzedajesz rzecz wlasna, uzywana lub nowa, nikt nie moze zmusic Cie do przyjecia zwrotu jesli przedmiot jest zgodny z opisem, jesli beda Ci mydlic oczy prawami konsumenta, to w swietle prawa ktos kupujacy Twoja rzecz (nie jest to dom czy auto, wiadomo), nie jest konsumentem, a Ty nie jestes przedsiebiorstwem. Przerabialam i wygralam spor.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-11-17 o 22:53
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-20, 12:20   #277
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Zakupy na Vinted

Zgłaszacie oferty, gdzie dziewczyna oprócz marki rzeczywistej w opisie podaje inne, żeby nabić wyświetlenia i zwiększyć szanse kupna? Ja od dzisiaj zaczęłam, bo mam dosyć szukam np. Collectif a wyskakują mi śmieci marki Jessica, tylko tytuł wygląda tak: rockabilly pin up Lindy Bop Collectif Hell Bunny retro vintage

A opis tak:
Cytat:
#hm #nike #supreme #zara #adidas #lacoste #levis #ralphlauren #bershka #asos #vintage #champion #stradivarius #gucci #louisvuitton #tommyhilfiger #vintage #retro #minimalizm #basic #oldschool #eleganckie #wiosna #modne #versace #elegantstyle #pinterest #reserved #kant #fit #zalando #deezee #puma #reebook #bigstar #missguided #sheinside #shein #zaful #tallyweijl #topshop #hugoboss #prettylittlething #musthave #hit #insta #pintereststyle #classy #clueless #elegant #fit #vintage #retro #90s #oldschool #pintereststyle #tennisskirt #dress #dopasowana #obcisła #elegancka #biała #szary #czarny #modne #photo #satin #satynowe #satynowa #basic #black #white #missguided #naramiączkach #lato #letnia #asos #prettylittlething #shein #hit #musthave #classy #clueless #modna #długa #insta #instastyle #aesthetic #alternative #vintage #vintagestyl #aestheticstyle #instagram #instagirl #instagramstyle #casual #outlet #okazja #hit2020 #hit #super #slimfit #slouchy #aestheticstyle #aestheticgirl #arthoe #polishgirl #artist #arthoe34 #aesthetic_style #tumblr #tumblrstyle #koreanstyle #sweatshirt #nalato #modne #minimalizm #minimallook #moda #minimalistyczna #top #tumblrfashion #oryginalne #klasyczna #zniżka #letni #zestaw #brandymelville #prettylittlething #wyprzedaż #komplet #sweter #zimę #parisian #paris #minimalistyczny #wiosnę #boohoo #lindybop #collectif #bellepoque #gracekarin #breslauerin #petticoat #ladyvintage #voodoovixen #pinup #retro #retrostyle #retrofashion #rockabilly #pinupstyle
Jak blokuję użytkowniczkę to i tak nadal wyświetlają mi się jej oferty. Przez to wyszukiwarka pokazuje mi te rzekome ,,retro'' i tylko tracę czas. Może dzięki zgłaszaniu Vinted weźmie się za te Grażyny biznesu.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 14:13   #278
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Zdarzyła wam się sytuacja, że ktoś nie odebrał przesyłki w paczkomacie?
Nie wiem czy ona teraz do mnie wróci? Czy będę musiała coś płacić?
I trochę się wkurzyłam, bo akurat ten towar miał w ciągu 2 dni chyba 48 polubień i jak wróci do sprzedaży to ktoś może pomyśleć, że coś jest z nim nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 14:36   #279
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zdarzyła wam się sytuacja, że ktoś nie odebrał przesyłki w paczkomacie?
Nie wiem czy ona teraz do mnie wróci? Czy będę musiała coś płacić?
I trochę się wkurzyłam, bo akurat ten towar miał w ciągu 2 dni chyba 48 polubień i jak wróci do sprzedaży to ktoś może pomyśleć, że coś jest z nim nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wróci, z inpostu szybko wracaja.
Natomiast ja kiedyś mialam nieodebrana paczke w Ruchu, 3 miesiące czekałam na jej powrót
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 14:38   #280
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zdarzyła wam się sytuacja, że ktoś nie odebrał przesyłki w paczkomacie?
Nie wiem czy ona teraz do mnie wróci? Czy będę musiała coś płacić?
I trochę się wkurzyłam, bo akurat ten towar miał w ciągu 2 dni chyba 48 polubień i jak wróci do sprzedaży to ktoś może pomyśleć, że coś jest z nim nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam takiej sytuacji, ale paczka powinna wrócić, Ty nie ponosisz żadnych opłat. Będziesz musiała wystawić ponownie, więc niestety wszystkie polubienia się wyzerują.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 16:12   #281
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Dzięki za odpowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 12:04   #282
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Zakupy na Vinted

kupiłam właśnie sobie chustę na vinted. Nie robiłam tego jeszcze - mowie zaryzykuje 40 zł z przesyłka a teraz tak myślę że sama mam dużo ciuchów co bym mogła sprzedać - ale czytam że kasę dostaje się kiedy kupujący potwierdzi że wszystko ok. No i od razu mam w głowie taka myśl - a jeśli wyśle komuś paczke, ta osoba ja dostanie i ciuch będzie w dobrym stanie, a kupujący okaże się oszustem. Jak potem udowodnić że dostał ten ciuch, że nie był uszkodzony.. Bo przecież można dostać paczke a potem kliknąć że jednak nie jest się zadowolona z zakupu. Tak czytam Wasze posty i zacYnam się bać
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 12:06   #283
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
kupiłam właśnie sobie chustę na vinted. Nie robiłam tego jeszcze - mowie zaryzykuje 40 zł z przesyłka a teraz tak myślę że sama mam dużo ciuchów co bym mogła sprzedać - ale czytam że kasę dostaje się kiedy kupujący potwierdzi że wszystko ok. No i od razu mam w głowie taka myśl - a jeśli wyśle komuś paczke, ta osoba ja dostanie i ciuch będzie w dobrym stanie, a kupujący okaże się oszustem. Jak potem udowodnić że dostał ten ciuch, że nie był uszkodzony.. Bo przecież można dostać paczke a potem kliknąć że jednak nie jest się zadowolona z zakupu. Tak czytam Wasze posty i zacYnam się bać
Nie miałam takiej sytuacji, sprzedałam ok 35 ciuchów w stanie idealnym lub nowych. Natomiast sama raz robiłam zwrot, bo dostałam szmatę. Teraz naszykowałam właśnie porcję, ktora może pójśc jeszcze zimą +na sylwestra i muszę to obfocić.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 14:01   #284
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zakupy na Vinted

InPost wdraża nadawanie paczki bez etykiety. Może i ja się w końcu wezmę za sprzedawanie, jak będzie to dostępne w vinted

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 18:23   #285
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Zakupy na Vinted

Mi się udało sprzedać pierwszą rzecz Nawet trochę zdziwiona jestem, bo kilka dni temu dodawałam, nie miałam wykupionych żadnych podbić itp. Dzisiaj wysłałam paczkomatem, mam nadzieję, że wszystko dalej przebiegnie gładko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 18:40   #286
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja wczoraj w końcu się przemogłam, wystawiłam pierwsze rzeczy i teraz pozostaje mi tylko czekać jak coś się ruszy.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 17:43   #287
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zakupy na Vinted

ja chcialam tylko zwrocic uwage na rozmiary przesylek jakie ustalacie - na poczatku oferowalam wszystko: wysylke poczta, Ruchem i Paczkomatem, ale "mala" przesylka w Ruchu moze miec do 2 kg, w paczkomacie wysokosc nie moze byc wieksza niz 7 czy 8 cm podczas gdy poczta to wysokosc max. 2 cm bodajze (bardzo dlugo juz nie korzystam z poczty, ale chcialam dac wszystkie opcje, bo moze ktos tak lubi)
i tak, sprzedaje sporo ksiazek, wiec wielkosc paczki okreslilam jako maly i kiedys bylam w stresie jak Kupujacy wybral poczte - balam sie, ze nie przejdzie mi ta przesylka, bo byla ciut wieksza niz te 2 cm a z doswiadczen, wiem, ze panie z poczty bardzo tego pilnuja udalo mi sie, ale pierwsze co zrobilam po powrocie do domu to usunelam te opcje
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 17:45   #288
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja mam tylko wysyłkę paczkomatem. Nie po drodze mi na pocztę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 17:46   #289
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja chcialam tylko zwrocic uwage na rozmiary przesylek jakie ustalacie - na poczatku oferowalam wszystko: wysylke poczta, Ruchem i Paczkomatem, ale "mala" przesylka w Ruchu moze miec do 2 kg, w paczkomacie wysokosc nie moze byc wieksza niz 7 czy 8 cm podczas gdy poczta to wysokosc max. 2 cm bodajze (bardzo dlugo juz nie korzystam z poczty, ale chcialam dac wszystkie opcje, bo moze ktos tak lubi)
i tak, sprzedaje sporo ksiazek, wiec wielkosc paczki okreslilam jako maly i kiedys bylam w stresie jak Kupujacy wybral poczte - balam sie, ze nie przejdzie mi ta przesylka, bo byla ciut wieksza niz te 2 cm a z doswiadczen, wiem, ze panie z poczty bardzo tego pilnuja udalo mi sie, ale pierwsze co zrobilam po powrocie do domu to usunelam te opcje
O to ciekawe, bo ja ostatnio poczta wysłałam mała paczkę w kartonie (także na bank znacznie więcej centymetrów) i na poczcie normalnie przyjęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-11, 18:08   #290
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
O to ciekawe, bo ja ostatnio poczta wysłałam mała paczkę w kartonie (także na bank znacznie więcej centymetrów) i na poczcie normalnie przyjęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczta ma jeszcze inne gabaryty dla Vinted (jak wystawia się rzecz to można sprawdzić dokładnie rozmiary, nie wiem czy poczta nie a tylko wagowego przedziału dla przesyłek Vinted). Jak ktoś chce kupić kilka rzeczy warto pytać, czym będzie wysyłka. Ja tak robię i nie ma potem zaskoczenia, jak ktoś wybierze paczkomat, a ja ustaliłam mały rozmiar, zamiast np. średni lub duży.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-01-11 o 18:09
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 18:26   #291
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Poczta ma jeszcze inne gabaryty dla Vinted (jak wystawia się rzecz to można sprawdzić dokładnie rozmiary, nie wiem czy poczta nie a tylko wagowego przedziału dla przesyłek Vinted). Jak ktoś chce kupić kilka rzeczy warto pytać, czym będzie wysyłka. Ja tak robię i nie ma potem zaskoczenia, jak ktoś wybierze paczkomat, a ja ustaliłam mały rozmiar, zamiast np. średni lub duży.
Ja akurat wysyłałam leciutka rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 21:28   #292
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Zakupy na Vinted

Jak dodajecie rzeczy to wtedy najlepiej od razu spojrzeć na vinted na cennik wysyłek - są wymiary i waga podane więc wystarczy zaznaczyć odpowiedni rozmiar i jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-11, 21:47   #293
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja akurat wysyłałam leciutka rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego Ci przyjęli. Przy przesyłkach z Vinted z tego co sprawdzałam kiedyś patrzą na wagę a nie rozmiar (szczególnie wysokość).

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Jak dodajecie rzeczy to wtedy najlepiej od razu spojrzeć na vinted na cennik wysyłek - są wymiary i waga podane więc wystarczy zaznaczyć odpowiedni rozmiar i jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, tylko i tak mała przesyłka do ruchu nie jest równa małej przesyłce do paczkomatu, mają inne kryteria. To co wg inpostu podchodzi pod średnią, w ruchu może być małą. Vinted powinien to jakoś rozróżnić.


Nie wiem jak jest w przypadku Vinted, ale wysyłając przez Allegro mniejszy rozmiar niż się zadeklarowało (np. generując etykietę zaznaczy się gabaryt B, a wysyła się w mniejszym pudełku, rozmiar zgodny z gabarytem A) to doliczają opłatę za błędny gabaryt. Kiedyś sprawdzałam sobie te zakładki w menegerze przesyłek i się zdziwiłam kilkoma takimi opłatami.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-01-11 o 21:51
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 11:46   #294
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Nie wiem jak jest w przypadku Vinted, ale wysyłając przez Allegro mniejszy rozmiar niż się zadeklarowało (np. generując etykietę zaznaczy się gabaryt B, a wysyła się w mniejszym pudełku, rozmiar zgodny z gabarytem A) to doliczają opłatę za błędny gabaryt. Kiedyś sprawdzałam sobie te zakładki w menegerze przesyłek i się zdziwiłam kilkoma takimi opłatami.
Dziwne, tz wysyła ok 500 paczek miesięcznie i częśc oznaczonych jako gabaryt np. B wysyła ostatecznie w A (bo okazuje się że jednak zmieści do pudełka) i nie ma za to opłat dodatkowych - pisze o Inpost.

Na vinted mam wszystko oznaczone jako największą paczka a wysyłam różnie, zależy w co mi wygodnie spakować.


Denerwuje mnie że Vinted znowu zlikwidowało wyszukiwanie po lokalizacji :/
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 14:32   #295
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dziwne, tz wysyła ok 500 paczek miesięcznie i częśc oznaczonych jako gabaryt np. B wysyła ostatecznie w A (bo okazuje się że jednak zmieści do pudełka) i nie ma za to opłat dodatkowych - pisze o Inpost.

Na vinted mam wszystko oznaczone jako największą paczka a wysyłam różnie, zależy w co mi wygodnie spakować.


Denerwuje mnie że Vinted znowu zlikwidowało wyszukiwanie po lokalizacji :/
Pisałam o wysyłaniu z Allegro, nie z Vinted. Może zrezygnowali z tej opłaty, ale była, bo miałam kilka razy naliczoną. Długo robiłam jak Twój chłopak/mąż, generowałam etykietę z zawyżonym gabarytem gdy nie byłam pewna i często wysyłam jednak w mniejszej paczce. Od tamtej pory najpierw pakuję, a późnie generuję etykietę. Ale jak pisałam, może nie ma już tej opłaty, bo ja je miałam naliczane 2 czy 3 lata temu.




Tylko w ten sposób kupujący płaci więcej za przesyłkę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-01-13 o 14:35
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 15:25   #296
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisałam o wysyłaniu z Allegro, nie z Vinted. Może zrezygnowali z tej opłaty, ale była, bo miałam kilka razy naliczoną. Długo robiłam jak Twój chłopak/mąż, generowałam etykietę z zawyżonym gabarytem gdy nie byłam pewna i często wysyłam jednak w mniejszej paczce. Od tamtej pory najpierw pakuję, a późnie generuję etykietę. Ale jak pisałam, może nie ma już tej opłaty, bo ja je miałam naliczane 2 czy 3 lata temu.
Ja też o Allegro pisałam, to nie ma już tej opłaty bo ani razu nam nic nie naliczyło dodatkowo (sprzedaje dopiero od pół roku) ale wierzę że wcześniej mogła być, co chwilę coś zmieniają.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 16:46   #297
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

To dobrze wiedziec, że już tego nie ma.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-13, 20:51   #298
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Zakupy na Vinted

przed chwila sprzedalam cos i dostalam dziwna etykiete do wydruku - jest to dostawa Ruchem i etykieta to nie jest 1/4 kartki a4 tylko polowa i jest napisane, ze jedna czesc naklejam na paczke a druga wkladam do srodka o co cho?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 07:38   #299
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

No właśnie też miałam o to pisać, bo właśnie przygotowuję przesyłki. Jeszcze 2 dni była tylko 1 etykieta do naklejenia na przesyłkę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-14, 09:39   #300
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tylko w ten sposób kupujący płaci więcej za przesyłkę.
na vinted inpost kosztuje tyle samo dla kazdego gabarytu (tak przynajmniej mi się wyświetla przy wyborze)
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.