Dieta kopenhaska - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 05:59   #271
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

może właśnie dlatego nie odczuwam tej diety jako bardzo drastycznej
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 06:06   #272
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Loluś Pokaż wiadomość
może właśnie dlatego nie odczuwam tej diety jako bardzo drastycznej
Myślałam o czymś innym Skoro nigdy nie jadłaś dużo, to skąd się wziął ten tłuszczyk i waga, no bo chcesz się z czegoś chyba odchudzić czyż nie Chyba, że tak naprawdę nie masz z czego, tylko ostatnio jakaś taka moda na odchudzanie panuje

To lepsze byłyby porpostu ćwiczenia i zdrowa, racjonalna dieta, a nie spowolnianie metabolizmu na życzenie.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 06:10   #273
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Myślałam o czymś innym Skoro nigdy nie jadłaś dużo, to skąd się wziął ten tłuszczyk i waga, no bo chcesz się z czegoś chyba odchudzić czyż nie Chyba, że tak naprawdę nie masz z czego, tylko ostatnio jakaś taka moda na odchudzanie panuje

To lepsze byłyby porpostu ćwiczenia i zdrowa, racjonalna dieta, a nie spowolnianie metabolizmu na życzenie.
No cóż,najwidoczniej dziewczyna ma zbyt mało problemów i szuka nowych.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 14:04   #274
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Wydaje mi się, że od zawsze byłam taka... pulchniutka.

Lolcia123 nie chcę żeby to zabrzmiało jakoś niegrzecznie, ale to moja sprawa jakie mam problemy, ile ich mam itd. To, że chce dobrze wyglądać i podobać się sobie nie jest oznaką, że szukam problemów. Nikt z Was mnie nie znam i nie jest w stanie powiedzieć czy należę do osób grubszych czy nie i czy potrzebne jest mi odchudzanie. Ważę przy wzroście 166 cm 65 kg - nie uważam się za osobę szczupłą i za taką też nie jestem uważana. WIEM gdzie leży granica odchudzania się i jak wygląda różnica między szkieletem a kobietą. Chcąc schudnąć 5 kg nie zamierzam się zabić, ani dołączyć do grona anorektyczek. Bardzo lubię to forum, serio, ale mówiąc np. że panuje moda na odchudzanie, albo że szukam sobie problemów dajecie mi do zrozumienia, że w Waszych oczach jestem idiotką.
__________________
Kocham <3

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-27 o 11:24 Powód: Post pod postem - połączone, proszę używać edycji.
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 14:59   #275
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Loluś Pokaż wiadomość
Lolcia123 nie chcę żeby to zabrzmiało jakoś niegrzecznie, ale to moja sprawa jakie mam problemy, ile ich mam itd. To, że chce dobrze wyglądać i podobać się sobie nie jest oznaką, że szukam problemów. Nikt z Was mnie nie znam i nie jest w stanie powiedzieć czy należę do osób grubszych czy nie i czy potrzebne jest mi odchudzanie. Ważę przy wzroście 166 cm 65 kg - nie uważam się za osobę szczupłą i za taką też nie jestem uważana. WIEM gdzie leży granica odchudzania się i jak wygląda różnica między szkieletem a kobietą. Chcąc schudnąć 5 kg nie zamierzam się zabić, ani dołączyć do grona anorektyczek. Bardzo lubię to forum, serio, ale mówiąc np. że panuje moda na odchudzanie, albo że szukam sobie problemów dajecie mi do zrozumienia, że w Waszych oczach jestem idiotką.
No co Ty Ja staram się tylko delikatnie dać Ci do zrozumienia, że młody i dojrzewający organizm + głodówka = zazwyczaj kończy się katastrofą. Poprostu jako, że jesteś młodziutka, a takie osoby odchudzają się najłatwiej ,bo mają z reguły bardzo dobrą przemianę materii, powinny zacząć odchudzać się z głową - na zdrowej i racjonalnej diecie. A ta niestety do nie nie należy Wiem, że zależy Ci na szybkim efekcie, ale to własnie może być bardzo zgubne Może sama się kiedyś o tym przekonasz, bo zazwyczaj człowiek uczy się dopiero na swoich błędach niestety. A 5 kg to woda i mięśnie głównie będą - mięśnie, które spalaja tłuszczyk Radość ze zgubionej wody i mięśni i spowolniony metabolizm - dużo osób to przechodziło. Moja siostra po tego typu wybrykach nadal walczy z kilogramami, a na głodówce ponad 10 kg schudła w miesiąc, a skutki tego są do dziś...

Nie będę się juz wypowiadać Rób jak uważasz, choć powiem, że w głębi serca mnie poprostu skręca jak pomyślę, że się tak moim zdaniem bezmyślnie głodzisz. No ale OK, nie znam Cię, nic o Tobie nie wiem, więc w sumie to nie moja sprawa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 14:59   #276
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Ja nic takiego nie powiedziałam,ani też nie napisałam tego po to żeby CIę obrazić,ale jak widze takie podejście do odchudzania to po prostu płakać mi się chce,sama tak zaczynałam i mówiłam dokładnie tak samo jak Ty słowo w słowo i co? niedługo po tym wpadłam w anoreksje,nawet największemu wrogowi nie życze tego bagna.Jeżeli jakieś moje słowo Cię uraziło,to przepraszam.Więcej nie zajrze do Twojego wątku i powodzenia.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:31   #277
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

7 cm w 10 dni? Ale bedzie jo-jojczysko Czego Ci oczywiście NIE życzę
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 22:13   #278
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Red face Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

Hej wam Moja kolezanka poprosila mnie zebym cos znalazla w necie o diecie kopenhaskiej czy jaos tak :P bo ona nie ma neta... No i szukalam i znalazlam, ale czy to dobre dla dziewczny ktora ma 13 lat.... ?? Odpowiedzcie cosik DZieki z gory
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 22:28   #279
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

To na pewno nie jest dieta odpowiednia dla 13-latki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 23:30   #280
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

Moim skromnym zdaniem- choć nie jestem ekspertem- taka dieta nie jest odpowiednia dla nikogo a w szczególnosci tak młodego organizmu jaki ma
13- latka.
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 04:52   #281
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

Fatalny wybór dla każdego, jedna z głupszych dieta
A poza tym to 13 latak wogóle nie powinna się odchudzać na własną ręke, jeśli już to pod kontrolą lekarza, o ile rzeczywiście ma NADWAGE
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 11:19   #282
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

DZieki Przekaze jej xDD
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 18:16   #283
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

13-latka w ogole nie powinna sie odchudzac- co najwyzej nie jest słodyczy i zrezygnowac z kolacji
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:20   #284
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

Cytat:
Napisane przez witośka Pokaż wiadomość
13-latka w ogole nie powinna sie odchudzac- co najwyzej nie jest słodyczy i zrezygnowac z kolacji
Rezygnacja z kolacji wcale nie jest dobrym rozwiązaniem , bo tylko spowalnia przemianę materii.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 09:07   #285
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Dot.: Dieta Kopenhaska czy jakos tam.. ? :P

heh... Tez jej to mowilam :P Ja tam sie nie odchudzam... tzn jem normalnie (prawie ) czasami sie trafi McDonald albo pizza, ale cwicze.. hehe mimo wszystko dzieki
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 13:13   #286
patn1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Kopenhadzka

Dziewczyny jutro przechodze na ta diete i nie chce po niej przyprać ponownie dodatkowych kg więc co powinnam zrobic jak z tej diety wychodzic
patn1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 16:51   #287
patn1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Kopenhadzka

Nikt nie wie ???
patn1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 16:58   #288
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez patn1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro przechodze na ta diete i nie chce po niej przyprać ponownie dodatkowych kg więc co powinnam zrobic jak z tej diety wychodzic
W ogóle z nią nie zaczynać
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:20   #289
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Kopenhadzka

stopniowo- zwiekszac ilosc spozywanych kalorii srednioo 100- 150kcl na tydzien. z reszta jak po kazdej restrykcyjnej diecie
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 12:43   #290
Kasia****
Raczkowanie
 
Avatar Kasia****
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 284
Dot.: Kopenhadzka

Chciałabym zastosować tą diete tylko że jestem wegetarianką. Jajka i jogurt naturalny moge jeść tylko czym mam zastąpić wędline befsztyk i rybę? Myślałam o produktach sojowych typu wędlina sojowa, kotlety sojowe itp. co o tym myślicie?
__________________
ODCHUDZANIE

20.03.2010 : 58, 57, 56, 55, 54, 53, 52, 51, 50, 49, 48
Kasia**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:41   #291
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Kopenhadzka

uważam że w ogóle nie powinnaś zaczynać.dieta jest tak a nie inaczej skomponowana,masz ustalony jadłospis którego musisz przestrzegać.po prostu znajdź inną dietę.

edit.-jeszcze odnośnie postu patn1989-to chyba logiczne że nie wolno od razu rzucać się na jedzenie,jak już napisała mcdulka należy stopniowo zwiększać ilość kalorii.trochę "pomyślunku" :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:49   #292
Paulinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kłodzko
Wiadomości: 15
GG do Paulinka89
Dot.: Kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Kasia**** Pokaż wiadomość
Chciałabym zastosować tą diete tylko że jestem wegetarianką. Jajka i jogurt naturalny moge jeść tylko czym mam zastąpić wędline befsztyk i rybę? Myślałam o produktach sojowych typu wędlina sojowa, kotlety sojowe itp. co o tym myślicie?
mięso zastępuje się tofu, ja właśnie ją zaczęłam po przeczytaniu wielu rzeczy na jej temat
Paulinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 17:50   #293
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Kopenhadzka

A jak z twoja waga halucynko?

Tylko prosze, szczerze...
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:50   #294
Paulinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kłodzko
Wiadomości: 15
GG do Paulinka89
Dot.: Kopenhadzka

czy któraś z was orientuje się może czy przy hipoglikemii można pić między posiłkami np. wodę z cukrem, żeby nie obniżyć poziomu cukru jeszcze bardziej? i czy w ogóle można ją stosować?
Paulinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:13   #295
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Kopenhadzka

a czy któraś z was jest teraz na tej diecie? ja mam za soba 4 dzien.Nie czuje sie źle, w dzien nie chodze głodna ale w nocy odczuwam ssanie w zołądku. Wiem ze ta dieta jest odradzana przez wiekszosc z was ale zdecydowałam sie na nia poniewaz musze zrzucić kilka kg do konca czerwca.przed kopengadzka stosowałam slynna diete MŻ hehe jak narazie w sumie waga spadła o 3 kg przed kopenhadzka i jakies 2 kg przez ostatnie 4 dni ale te 2 to pewnie sama woda jak narazie
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:18   #296
Hairspray Queen
Raczkowanie
 
Avatar Hairspray Queen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 112
Dot.: Kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Paulinka89 Pokaż wiadomość
czy któraś z was orientuje się może czy przy hipoglikemii można pić między posiłkami np. wodę z cukrem, żeby nie obniżyć poziomu cukru jeszcze bardziej? i czy w ogóle można ją stosować?
na pewno w tym przypadku nie można zaczynać żadnej diety bez konsultacji z lekarzem specjalistą!


czy ktoś ma ochotę zacząć od jutra?
kurczę z czego robi się befsztyk? Bo w wikipedii pisze coś o koninie. Podejrzewam jednak, że chodzi o wołowinę, zastanawiam się jednak czy można ja przyprawić. Wszak nie od dziś wiadomo, że większość przypraw jest wręcz nieprzyzwoicie kaloryczna a co gorsza okropnie sztuczna, a choćby czosnek pewnie liczy się jako dodatkowe jedzenie, bo skoro guma do żucia jest kategorycznie zabroniona! Z drugiej strony może chodzi o skład gumy (tj. np. takie polimery!)



na wszelki wypadek powtórzę:
Cytat:
DZIEŃ 1, 8
Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
DZIEŃ 2, 9
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
DZIEŃ 3, 10
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną
DZIEŃ 4, 11
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego
DZIEŃ 5, 12
Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły
DZIEŃ 6, 13
Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka
DZIEŃ 7
Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC





Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej.
Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie.
Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!!
__________________
When you're strange

Hairspray Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:41   #297
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kopenhadzka

Ja byłam na tej diecie bardzo krótko (i całe szczęście). Efekt to zmęczenie, brak koncentracji, ból głowy... Nie polecam.

Dziś nie wierzę już w cudowne diety... Zmieniłam sposób odżywiania, porzuciłam słodycze i pomimo tego, że nie ma tak oszałamiających efektów jak w diecie kopenhaskiej to zdrowie ponad wszystko Mnie wystarczy 1kg. tygodniowo
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:46   #298
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Kopenhadzka

A mi dzisiaj mija 8dzień. Schudłam 4 kg, ale najwazniejsze dla mnei nie sa kg ale centymetry, ktorych znacznie mi ubylo, zwlaszcza w rejonie brzucha Co prawda nie stosuję tej diety idealnie wg planu, trochę ja zmodyfikowalam. A mianowicie: na sniadanie kawa + jedna grzanka razowca, na obiad w zaleznosci co akurat jest w lodowce to albo kawalek miesa grillowanego albo jajka i do tego warzywka, na kolacje przykladowo serek wiejski z warzywami. generalnie trzymam sie zasady, by obiad i kolacja(lunch i obiad jak kto woli ) byly bialkowo-warzywne, gdyz dieta ta ma na celu ograniczyc spozycie weglowodanow. a co do efektu jo-jo to calkowicie sie go nie boje, gdyz oczywistym jest, by kolejne skladniki dodawac stopniowo. i dodac wlasnie troche weglowodanow. za tydzien mam zamiar dodac jeden posilek po sniadaniu ktory bedzie skladal sie np z owsianki z owocami. z czasem dodam kolejne produkty. uwazam, ze jesli podejdzie sie do tej diety z glowa to bedzie ona bardzo efektywna i nie taka wyniszczajaca
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:57   #299
Hairspray Queen
Raczkowanie
 
Avatar Hairspray Queen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 112
Dot.: Kopenhadzka

Tak też i ja mam zamiar zrobić.
Poza tym biorę magnez +B6, biotynę i jakieś witaminy z grupy B, nie pamiętam nazwy.
/trzymam kciuki /
__________________
When you're strange

Hairspray Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 15:10   #300
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Kopenhadzka

tez biorę magnez + b6 i jeszcze drozdze w tabletkach
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.