15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 16:01   #271
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
to ja nigdy nie jadłam nie na słodko, nawet sama nie wiem czemu może jutro spróbuję jeszcze jakieś propozycje owsianek bardziej na słono?
ja po raz pierwszy kilka lat temu próbowałam na słodko no i totalnie się nie polubiłyśmy.
Jakiś czas później znalazłam gdzieś przepis na owsiankę na słono no i wtedy to ja przepadłam. Generalnie dodaję różne rzeczy to co mam w lodówce: feta, brokuły, cebula, ogórek, papryka, pomidory, oliwki, kukurydza, koperek, pesto, keczup, koncentrat pomidorowy, musztardę ziarnistą. I zestawiam to na co akurat mam ochotę Gotową owsiankę ugotowaną na wodzie z solą pieprzem i jeśli mam ochotę innymi przyprawami, mieszam w miseczce z warzywami (czy tam innymi dodatkami ) i wcinam Taką owsiankę można też ugotować na bulionie ale to już nie mój smak.

jakiś czas później dopiero odkryłam owsianki na słodko ale takie bardziej bogate, z dodatkiem budyniu itp. i możliwości zestawiania smaków. I tak jak mówiłam Rafaello czy smak Piernika bądź Szarlotki mnie powaliły ale ja posiłek muszę mieć na słono! To byłby dla mnie powiedzmy dobry podwieczorek.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:05   #272
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
to ja nigdy nie jadłam nie na słodko, nawet sama nie wiem czemu może jutro spróbuję jeszcze jakieś propozycje owsianek bardziej na słono?
Kurcze, ja to samo, ale jestem już tak zakochana w słodkiej owsiance, że chyba ciężko byłoby mi się przekonać do tej na słono. Przynajmniej teraz jakoś tak sobie tego nie wyobrażam..


U Was Dziewczyny też pogoda taka do niczego? Chciałam iść niedługo pobiegać, ale wciąż popaduje Tymczasem dietetycznie u mnie jak najbardziej ok, właśnie jestem po II przekąsce
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:24   #273
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość

U Was Dziewczyny też pogoda taka do niczego? Chciałam iść niedługo pobiegać, ale wciąż popaduje Tymczasem dietetycznie u mnie jak najbardziej ok, właśnie jestem po II przekąsce
Pogoda straszna u mnie też, chyba się na bieganie nie wybiorę

A ja sobie własnie soczek z pomarańczy zrobiłam, sokowirówki nie mam ani zadej wyciskarki do soków też, zrobiłam w blenderze Całkiem ok i czuje się mega zapchana
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:34   #274
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Plan dnia zrealizowany niemal w całości, jeszcze tylko kolacja i wieczorna dawka ćwiczeń (nożyce + brzuszki) i rozgrzewka Kurcze, jakaś taka dumna z siebie jestem, że poszłam biegać, bo pogoda za oknem zrobiła się paskudna - ciemno, mokro, leje. Ale bieganie zaliczone i stwierdzam, że do biegania nie nadaje się tylko wichura i burza z piorunami

dorosea - kiedyś urośnie, moim zdaniem i tak już jest dość długie ((: Ale fakt, gęstość ma za dwa psy, jak puchaty misio wygląda, zakochać się można (:
No to rzeczywiście z pielęgnacją nie ejst tak źle, podobnie pielęgnuje się długowłosego afgana, szczególnie w okresie wymiany włosa - wtedy dochodzi czesanie po kilka razy dziennie albo kąpiel kilka razy w tygodniu, bo pies się strasznie filcuje. Chociaż też zależy to od jakości włosa.

Na początku był lękliwy, teraz jest agresywny. Nie wnikam czy to wina nasza czy hodowcy czy genów, czy zawalona socjalizacja, czy poszedł po którymś z rodziców. częściowo sobie z tym poradziliśmy i można powiedzieć, że w porównaniu do afgana koleżanki to nam się trafił wyjątkowo odważny egzemplarz - bo na wystawie, w tłumie potrafi się zachować przyzwoicie, nie ucieka, nie kładzie, jest wyluzowany. Inna sprawa na codzień - potrafi bez powodu skoczyć na człowieka, z czym próbowałyśmy walczyć na różne sposoby i udało się to częściowo wyeliminować, ale i tak daleka droga przed nami. Sumienie by mnie zjadło, gdybym takiego psa dopuściła do rozrodu czy jakichkolwiek rywalizacji w ringu. Szczególnie, że sędziowie w afganach nie patrzą na charakter :/ Kurcze, na cacibie klasę wygrał afgan, któremu trząsł się cały zad ze strachu. Na krajówce byłam świadkiem tego jak bob junior przyznano afganowi, który rzucił się w ringu na drugiego psa (do interakcji nie doszło, bo wystawca zareagował w porę). Jak pomyślę, że takie psy mogłyby być rozmnażane, to mi się włos na głowie jeży.

O, a gdzie się wystawiacie?
Ani trochę. Wystawiany i tak nie był a na każdym spacerze łapał mnóstwo dziadostwa kiedy biegał po krzakach, rowach itp., które go ciągnęło i szarpało, więc stawał, wyciągał to sobie, kładł się, bo mu to przeszkadzało. Poza tym jak zobaczyłam jak się cieszył, że nie ma futra to przestałam mieć jakiekolwiek wątpliwości. Pies i tak młody a głupawki dostał i odmłodniał mi jeszcze bardziej ((: Inna sprawa, że miałam z tym trochę nieprzyjemności w środowisku.


Ashira - owsianka na słono ? Hmm... U mnie by to chyba nie przeszło, ja nie lubię słonego, nawet serek wiejski jak jem to najczęściej sam, bez niczego, ewentualnie z miodem, ale z cebulką ? Nigdy Podzielisz się przepisem na tą owsiankę rafaello ?

Tak jeszcze w temacie owsianek, znalazłam to:
http://wwwpysznejedzonko.blox.pl/201...po-wlosku.html
I wygląda kusząco

No i przeczytałam wasze ostatnie posty - dziewczyny nie poddawajcie się ! Co z tego, że pada ? Mniej ludzi będzie dookoła Poza tym deszcz na prawdę w niczym nie przeszkadza - kurtka wiatrówka, dresy i można śmigać na dworze aż miło !
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-07 o 16:39
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:43   #275
MARIOLA38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

witam was jak mija dzionek? dzisiaj zjadlam na sniadanko 3 kromeczki razowca z wedlinkA herbatke i zaraz po tym kawe z mleczkiem i wyszlam ok 11 na zakupy ,odwiedzilam lumpex kupilam 2 koszulki na ramiaczkach i 2 pary spodenek za kolano oczywiscie przyciasne hi hi hi super sklep kazda sztuka jest po 2 zl co 6 tyg zmieniam ubrania na mniejsze, obecnie mam 46 a zaczynalam od 56nr to mnie mobilizuje , wrocilam to zupe zjadlam i 3 pierogi bez tluszczu pozniej jeszcze jablko zjem , ssie mnie z glodu zawsze czuje glod najgorsze jest to,ze ciagnie mnie strasznie do slodkiego mimo ze chrom biore , fajnie , ze mozna sie wspierac wspolnie na forum , kurcze czemu nie mam teraz emontikonek?! ciemna jestem w te sprawy..
MARIOLA38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:51   #276
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mariola 38 przypomniałaś mi, że miałam skoczyć do sklepu po wędlinę, ale co się odwlecze to nie uciecze, jutro na śniadanie i tak owsianka w planach
Chyba zrzucanie rozmiaru to to, co jest najgorsze w przypadku chudnięcia, jakbym miała wymieniać całą szafę to bym chyba fisia dostała. Ale na szczęście ja chodzę w luźnych dresach typu "baggy"i t-shirtach, więc nawet jak schudnę to z tyłka nie zleci )
Gratuluję takich postępów ! )

Jak ssie cię z głodu to może herbata ? Woda ? Ja zawsze zapijam.
A z tym słodkim może taki dzień/tydzień ? Ja tydzień po okresie często mam straszne słodyczowe chcice :P
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:05   #277
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
No i przeczytałam wasze ostatnie posty - dziewczyny nie poddawajcie się ! Co z tego, że pada ? Mniej ludzi będzie dookoła Poza tym deszcz na prawdę w niczym nie przeszkadza - kurtka wiatrówka, dresy i można śmigać na dworze aż miło !
Niby można i tak, biegać w deszczu, ale ja to jednak nie lubię kiedy mi po buzi krople deszczu płyną Ale poczekam jeszcze z 2h, jak się poprawi to wskakuję w sportowe ciuchy i wio
A poza tym ja tam lubię, kiedy jest więcej ludzi dookoła gdy biegam, bo większość z nich sama uprawia sport
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:11   #278
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja tam po spacerach z psem jestem zaprawiona na każdą pogodę i kapanie po twarzy mi nie straszne
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:40   #279
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Oj Dziewczyny człowiek pójdzie na jeden dzień do pracy a wy tu tyle naskrobałyście, że trochu zajęło mi przeczytanie
U mnie też pogoda do niczego a jakby tego było mało to samopoczucie okropne ech ta pogoda paskudna

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A jak już się tak chwalicie piesiami to ja mam shih tzu. I wiem teraz co to znaczy pielęgnacja włosków w taka pogode... u nas każdy spacer ostatnio kończy się kąpaniem bo tak się w tym błocku paskudzi
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:44   #280
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mój na łapach brudu jak przynosił to brałam tylko wiaderko, opłukałam, osuszyłam (ręcznik na korytarzu to standard :P) i do legowiska. Potem reszta piachu odpadała, odkurzyć i spokój :P W tym roku będę mu buty kupowała, wtedy już w ogóle takie zabiegi poodpadają )

Hm, ale z shih tzu chyba się tak łatwo nie da, bo one niziutkie są :P To kombinezon
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:48   #281
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

no właśnie tu jest problem małe to to więc wszystko brzuchem zamiata
A żadnych ubranek jej nie kupujemy. Mi sie to jakoś nie podoba. A weterynarz powiedział, że to tylko wymysł ludzi. Bo one do -10 mogą spokojnie chodzić bez ubrania. A jak będzie zimniej to już tylko siusiu i do domku. A, że nasza sunia zbyt aktywna nie jest to jej to chyba nie będzie przeszkadzać
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:48   #282
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

U mnie właśnie w piekarniku siedzi ciasto fasolowe wg SB, ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:52   #283
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

dziś więcej ruchu było, oprócz codziennych godzinnych ćwiczeń dodatkowo 20 minut biegania i 40 minut spacer z psem , spodnie spadają mi z tyłka a na razie nie opłaca się kupować nowych dzięki komuś tam za jeginsy
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:55   #284
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
Ashira - owsianka na słono ? Hmm... U mnie by to chyba nie przeszło, ja nie lubię słonego, nawet serek wiejski jak jem to najczęściej sam, bez niczego, ewentualnie z miodem, ale z cebulką ? Nigdy Podzielisz się przepisem na tą owsiankę rafaello ?

Tak jeszcze w temacie owsianek, znalazłam to:
http://wwwpysznejedzonko.blox.pl/201...po-wlosku.html
I wygląda kusząco
Ja robię tak: do garnka wsypuję płatki owsiane i wiórki kokosowe zalewam mlekiem na pół z wodą. Dodaję cukier migdałowy (bodajże Delecty - polecam daje taaaaki pyszny aromat) dosładzam jeśli trzeba i koniecznie szczyptę soli, która wydobywa smak słodyczy. No i gotuję Gotowe mieszam z płatkami migdałowymi.

Podoba mi się ta owsianka po włosku

Ja myślałam, że dam radę bez podwieczorku ale miałam kryzys czułam, że zaraz się na coś rzucę więc zjadłam drugą połowę grejpfruta z drugiego śniadania i plasterek sera plesniowego z orzechami (wiem że ma dużo kalorii ale tak ładnie na mnie patrzył :P )

ćwiczyłam dziś znów. Mam zakwasy od ciężarków podoba mi się to. Kiedyś wychudłam ale ramiona dalej miałam jak dwa flaki o szerokości większej niż męska ręka. teraz się nie dam, uformuje je i niech nawet nie próbują pyskować!

najbardziej boję się sesji. już w przyszłym tygodniu mam dwa egzaminy, a u mnie sesja = wielkie wchłanianie wszystkiego co mi wpadnie w ręce. muszę sobie załatwić zapas owoców, marchewek i orzechów...

confused women daj koniecznie znać jak ciasto bo się przymierzałam do niego wiele razy! ja mam swoje sprawdzone ciastka owsiane idealne na dietę jak ktoś chce wrzucę przepis
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2012-01-07 o 17:56
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:06   #285
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ameliar - też uważam, że ubranka kiedy mrozu nie ma to przesada ((: No, chyba, że na wystawie, kiedy przed oceną pies jest w kombinezonie, żeby nie zrujnować kilkugodzinnej pracy. ale już sukieneczki to mnie w ogóle rozbrajają
Ale właśnie jak temperatura schodzi poniżej zera i widzę, że pies mi marznie na krótkich spacerkach (bo na długich się rusza, non stop coś robi i nie jest mu zimno. Najgorsze są poranne i wieczorne 30-minutówki "na siku") to nie patrzę na nic i ubieram. W zeszłym roku tragedia w zimie była, strasznie w poduszki łap marzł, o soli nie wspominam. :/

LadyAna - gratuluję

confused woman - jak wyjdzie to daj znać. I o przepis też bym się nie pogniewała

Ashira - dziękuję. Teraz siłą rzeczy robić tego nie będę, ale może na urodziny za ten ponad miesiąc sobie strzelę taką niespodziankę, bo ja wprost kocham kokos )
I witaj w klubie fanów zakwasów ;D
Dasz radę i przed sesją Ja jak wiem, że zbliża mi się taki nerwowy okres to najczęściej nie robie zakupów zwyczajowo raz w tygodniu na nast. tydzień tylko z dnia na dzień... żeby nie było co z lodówki wymiatać prócz tego, co jest potrzebne do przygotowania posiłków.
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-07 o 18:11
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:19   #286
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mojej suni to pierwsza zima Ale na razie nie miała problemu z marznięciem. Nam sól nie groźna bo mieszkamy na takim zapupiu że za nami i koło nas już tylko pola, więc tam chodzimy. A Narzeczony uszył jej polarek więc w razie czego my się zimy nie boimy

Ja poprosze o przepis na ciasteczka

Mój sposób na słodkie: serek homogenizowany naturalny "0%" tłuszczu, dwie rozgniecione tabletki słodzika(wiem, wiem nie zdrowo-ale lepsze to niż batonik) i pokrojony jakiś owocek i pycha a jak się człowiek najeść może!
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:25   #287
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Znalazłam buty, idę biegać

Później podpowiadam na wasze posty
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:27   #288
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ameliar 25 sierpnia w tym roku będę z mężem obchodzić 5 lat po ślubie... a widzę, że Wy będziecie sobie ślubować Gratulacje... masz już suknie?

Ja wpadłam by się podzielić, znalazłam dzisiaj w sklepie fajne pieczywo chrupkie, o smaku cebulowym, bardzo lekkie, bogate w błonnik i jeden wafel (średnica 14-15cm) ma 21kcal... super na śniadanie, na kolację, jak i po prostu jako przekąska.
Wrzucam zdjęcia... i kolację przy okazji też
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wafle.jpg (86,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wafle1.jpg (117,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolacja1.jpg (88,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:28   #289
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

powodzenia i dobrej pogody
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 19:12   #290
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
confused women daj koniecznie znać jak ciasto bo się przymierzałam do niego wiele razy! ja mam swoje sprawdzone ciastka owsiane idealne na dietę jak ktoś chce wrzucę przepis
Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
confused woman - jak wyjdzie to daj znać. I o przepis też bym się nie pogniewała
Dziewczyny, ciasto wyszło obłędne Robiłam już wiele dietetycznych wypieków, ale to jest najlepsze jak do tej pory. Pięknie urosło i prawie w ogóle nie opadło, kojarzy mi się z ciastem murzynkiem. Robiłam wg przepisu z tej strony:
http://cheesecakesserniki.blogspot.c...li-ciasto.html
fruktozę zastąpiłam słodzikiem w proszku do wypieków w ilości 4 łyżki(3 w zupełności by wystarczyły), ale jak przejdę na II fazę SB to zacznę już stosować fruktozę. Polecam.


Basieńko, w jakim to sklepie znalazłaś te wafle? Uwielbiam wszystko o smaku cebulowym
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:19   #291
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Jak tak już o psach to ja mam rocznego berneńczyka, kompletny dzikus z niego xD



A ja dzisiaj pozwoliłam sobie na kawałek sernika, ale to sernik dietetyczny, z programu Jedz i chudnij mama wyczaiła Serek homogenizowany pomieszać z galaretką rozwodnioną oczywiście, na to jakieś owoce i galaretka i już jest sernik zero cukru, jajek i jakiś innych pierdów



ja już po kolacji- tuńczyk z papryką i ogórkiem i tak myślę co sobie poćwiczyć dzisiaj, bo uczyć mi się nie chce ani pisać pracyn


w ogole przez Was nie mogę się skupić na nauce, bo co chwilę wchodzę zobaczyć czy ktoś nie napisał nowego posta
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:21   #292
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

tutaj ciastka:
http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=25335

to ciasto wygląda przeobłędnie! ja chyba jutro lecę do sklepu po składniki...
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:22   #293
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Słodzik to najgorsze zło... lepsza fruktoza czy cukier trzcinowy... albo syrop z agawy czy też ryżowy.
A ciasto... ciasto wygląda bajerancko. Zrobię może nawet jutro jak nie zapomnę... kurcze nie pomyślałabym, że ciasto z fasoli można zrobić i że smakuje...

A wafle dostałam w Carefourze
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:35   #294
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Ameliar 25 sierpnia w tym roku będę z mężem obchodzić 5 lat po ślubie... a widzę, że Wy będziecie sobie ślubować Gratulacje... masz już suknie?

Ja wpadłam by się podzielić, znalazłam dzisiaj w sklepie fajne pieczywo chrupkie, o smaku cebulowym, bardzo lekkie, bogate w błonnik i jeden wafel (średnica 14-15cm) ma 21kcal... super na śniadanie, na kolację, jak i po prostu jako przekąska.
Wrzucam zdjęcia... i kolację przy okazji też
OOO Gratuluje stażu i ślicznie dziękuje
sukni nie mam jeszcze bo będę (mam nadzieje ze z nową szczupłą wagą) szyła w maju u krawcowej. Ale mam już typ jaki to będzie
A te cebulaczki już jadłam pyszka!


confused women -Ech, ciasto wygląda obłędnie! A czuć smak fasoli?
69love69 - to może zdjęcia psiuni? sernik musi być pycha uwielbiam serek homo i galaretki wszelkie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:39   #295
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
tutaj ciastka:
http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=25335

to ciasto wygląda przeobłędnie! ja chyba jutro lecę do sklepu po składniki...
O, ciastka do wypróbowania na II fazie
Leć Kochana po składniki, bo warto
Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Słodzik to najgorsze zło... lepsza fruktoza czy cukier trzcinowy... albo syrop z agawy czy też ryżowy.
A ciasto... ciasto wygląda bajerancko. Zrobię może nawet jutro jak nie zapomnę... kurcze nie pomyślałabym, że ciasto z fasoli można zrobić i że smakuje...

A wafle dostałam w Carefourze
Wiem, wiem, właściwie jedyne wyrzuty sumienia jakie teraz mam to takie, że ciasto było ze słodzikiem właśnie.. Myślę, że jeszcze raz, góra dwa będę coś piekła ze słodzikiem. A w fruktozę już się zaopatrzyłam na II fazę.
A co to ten syrop z agawy i ryżowy?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

ameliar, fasoli nie czuć, nic a nic!
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:45   #296
Vereado
Przyczajenie
 
Avatar Vereado
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Przygarniecie jeszcze jedną chętną do odtłuszczenia się?

Dzisiaj wystartowałam i do czerwca zamierzam wyglądać jak człowiek.

W tej chwili moja waga pokazuje 72.2kg, przy wzroście 168cm to ciut dużo.
Marzy mi się moje 55kg z czasów studenckich.

To moje drugie poważne podejście do odchudzania - pierwsze było po ciążowe (2009) i z 75kg (czerwiec) udało mi się zejść do 64kg (wrzesień) ... później zeszłam z drogi prawdy i wróciłam wróciłam do grzeszków, grzechów ... ajć ... żałuję, bo tamto odchudzania kosztowało na prawdę wiele wysiłku ... no ale nie ma co rozpamiętywać.

Teraz mam nowe postanowienie i wiem co mnie czeka - tym razem mam nadzieję dopiąć swego.

Zamierzam trzymać się Montignaca. Spowiadać Wam się z codziennego jadłospisu. Przeprosić się z orbitrekiem i A6W ... a w połowie lutego wrócić na zajęcia z Pilatesa.

Przygarniecie zbłąkaną owieczkę?
Vereado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:49   #297
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Można go używać zamiast cukru. Nie wiem jak jest z wypiekami, trzeba by poczytać, ale do herbaty wiem, że można używac czy do kawy Zdrowszy na pewno aniżeli cukier biały
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:55   #298
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Oho, aż mi w brzuchu burknęło na widok tego ciasta
Ale słodycze, ciasta i ciasteczka to ja sobie odpuszczam do urodzin. Jedno z postanowień noworocznych, w którym mam zamiar być niezłomna ) Ale na urodzinki zrobię sobie chyba to ciasto jako jakiś dietetyczny torcik, hehe

69love69 - napisz coś więcej o tym tuńczyku, w jakich proporcjach to mieszasz ? Ja wczorajszego nie wiem czy nie dałam zbyt dużo (robiłam wg. jakiegoś przepisu z diety na 1200kcal) i nie było tam czuć nic innego prócz tuńczyka ._.
Ucz się, ucz, ja też zaczynam się uczyć :P Przynajmniej nie będzie mi smutno, że sama gnije przy książkach

Normalnie przez was aż mi przykro, że mój piekarnik sie nie nadaje na takie harce. Ale trudno. :<

Poza tym znowu się chyba od Wizażu uzależniłam przez ten wątek ;D
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:56   #299
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A ja właśnie zerknęłam na naszą listę i jest nas tam 28 osób a tu wypowiada się może z 8...
Gdzie jesteście Babeczki hę?!
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:57   #300
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A oto mój pies Kocham jego mine na tej focie, taka pogarda dla świata ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06730.jpg (128,9 KB, 11 załadowań)
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.