Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-18, 07:59   #2971
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

To ja teraz mam taką Hinduskę na sali. Co chwilę płacze ale tak teatralnie, żeby zwrócić na siebie uwagę, za chwilę się kłóci ze swoim facetem a w środku nocy na telefonie wisiała i nawet nie starała się ściszać głosu, tak sobie gadała bo czemu inne mają spać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 08:08   #2972
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ja teraz jestem na sali 6- osobowej. Przed porodem to nawet ma swoje plusy bo jest się do kogo odezwać. Chociaż jak wczoraj po południu wszystkie przyjmowały po kilku gości to zrobiło się niemiło. Ale podobno jest tu też taka sala po porodzie a to już zdecydowanie gorzej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 08:38   #2973
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
GRATULACJE
Piękna waga! Duży chłopiec, tak jak pisałaś mały być nie mógł skoro tato facet jak dąb.



Tak normalnie tv jest włączony nawet kiedy chłopcy śpią. Staram się nie chodzić szczególnie na palcach czy mowić szeptem. Wiadomo nie hałasujemy jakoś bardzo, ale też nie terroryzuje domowników by oddychali ciszej .


invi_08 szpitalna atmosfera może przytłaczać, ale to dla Waszego dobra. A powiedz wiesz mniej więcej kiedy to wcześniejsze wywoływanie czy to na razie tylko takie gdybanie?




O tak .




Najgorzej! Miałam podobna współlokatorkę w szpitalu. W sensie, że wisiała non stop na telefonie, darła się jak nie wiem, ogólnie bardzo głośno się zachowywała, że przez chwile zaczęłam się zastanawiać czy ona aby nie ma problemu ze słuchem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie tak gdybaja.. wiesz jak to e szpitalu, zanim sie czegos dowiesz to wieki mina... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 08:40   #2974
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem na sali 6- osobowej. Przed porodem to nawet ma swoje plusy bo jest się do kogo odezwać. Chociaż jak wczoraj po południu wszystkie przyjmowały po kilku gości to zrobiło się niemiło. Ale podobno jest tu też taka sala po porodzie a to już zdecydowanie gorzej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Co u was ? Oxy dziś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 09:00   #2975
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Co u was ? Oxy dziś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, jak na razie nie ma powodu żeby przyspieszać. Ale od północy mnie czyści i niedobrze mi więc powoli coś się rozkręca

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 09:22   #2976
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem na sali 6- osobowej. Przed porodem to nawet ma swoje plusy bo jest się do kogo odezwać. Chociaż jak wczoraj po południu wszystkie przyjmowały po kilku gości to zrobiło się niemiło. Ale podobno jest tu też taka sala po porodzie a to już zdecydowanie gorzej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Po pierwszym porodzie lezalam na sali 9 os. Dramat!!! Teraz trafilam na super współlokatorkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Na razie tak gdybaja.. wiesz jak to e szpitalu, zanim sie czegos dowiesz to wieki mina... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo postawią cie przed faktem dokonanym..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
Nie, jak na razie nie ma powodu żeby przyspieszać. Ale od północy mnie czyści i niedobrze mi więc powoli coś się rozkręca

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
No to dalej trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 09:47   #2977
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Po pierwszym porodzie lezalam na sali 9 os. Dramat!!! Teraz trafilam na super współlokatorkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Albo postawią cie przed faktem dokonanym..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

No to dalej trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

9 osobowa sala??? Masskra. Ja teraz miałam być w 3-osobowej, ale rodziłam z koleżanką położną i udało się załatwić salę 2-osobową, w której byłam sama.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 09:51   #2978
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
9 osobowa sala??? Masskra. Ja teraz miałam być w 3-osobowej, ale rodziłam z koleżanką położną i udało się załatwić salę 2-osobową, w której byłam sama.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dramat. Zawsze ktoś chrapie, dzieci na zmianę płaczą, odwiedzających dużo za dużo. Bylam tak zmęczona że nawet nie umiem tego opisać. Teraz były luksusy w porównaniu do tamtego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:03   #2979
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
No dramat. Zawsze ktoś chrapie, dzieci na zmianę płaczą, odwiedzających dużo za dużo. Bylam tak zmęczona że nawet nie umiem tego opisać. Teraz były luksusy w porównaniu do tamtego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi za każdym razem udało się być samej w sali. Z juniorem na pierwszą noc tylko miałam towarzystwo. Bardzo wygodne to było. Ja tam towarzystwa nie potrzebuję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:07   #2980
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Mi za każdym razem udało się być samej w sali. Z juniorem na pierwszą noc tylko miałam towarzystwo. Bardzo wygodne to było. Ja tam towarzystwa nie potrzebuję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiadomo - samej to i człowiek pierdnie kiedy chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:13   #2981
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Wanilka5 - mam nadzieję, że dziś już lepsze nastroje.
Chciałam Ci wczoraj napisać, ale zasnęłam z telefonem - w kwestii karmienia i dużego biustu, to bardzo przydała mi się zwykła mała poduszka (akurat miałam z ikei taką dla dziecka do łóżeczka). Kładłam sobie na niej synka i wtedy go przystawiałam do piersi. Niespecjalnie sprawdziły się poduszki do karmienia i inne. Ta dawała mi stabilizację dziecka i łatwiej było mi przystawić i jednocześnie zapanować nad biustem . Teraz jestem 20 kg lżejsza, więc nie ma porównania nawet. Ale to się da.

Zapytaj może o doradcę laktacyjnego, szukajcie dla siebie dobrej pozycji do karmienia - u mnie sprawdziło się karmienie na siedząco - miałam podniesiony zagłówek od łóżka i tak się karmiliśmy. Udawało się też karmić na leżąco.

Proś o pomoc położne, pogadaj o problemach. One po to są, żeby pomóc. Dacie radę

Kciuki, żeby współlokatorka poszła do domu ;*

Majkas - Gratulacje *

Wodna - kciuki za akcję

Invi - jeszcze trochę i dzidzia będzie z Tobą
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 10:15   #2982
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Mi za każdym razem udało się być samej w sali. Z juniorem na pierwszą noc tylko miałam towarzystwo. Bardzo wygodne to było. Ja tam towarzystwa nie potrzebuję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez wole sama.
Z synem leżałam dwie doby na pojedynczej, pozniej na 6 osobowej sali ale byla tylko jedna babka a i tak dosc dziwnie bylo..albo ona byla dziwna, gapila sie dziwnie, jej facet tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:29   #2983
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Ja tez wole sama.
Z synem leżałam dwie doby na pojedynczej, pozniej na 6 osobowej sali ale byla tylko jedna babka a i tak dosc dziwnie bylo..albo ona byla dziwna, gapila sie dziwnie, jej facet tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię ludzi więc samej jest idealnie wręcz.
Jak leżałam na patologii, to byłam sama w czteroosobowej sali. Było mi dobrze, choć co obchód czy wizyta pielęgniarki - to słyszałam ojojanie- jak to mi źle, że sama leżę. A ja chciałam,żeby ten stan trwał jak najdłużej.

Po porodzie były już sale dwuosobowe i miałam współlokatorki, ale i przy synu, i teraz były całkiem znośne. Jedynie co mnie dobijało, to wizyty rodziny i ryczące dziecko, jak chciałam spać. Sali dziesięcioosobowej, sześcioosobowej itp. sobie nie wyobrażam.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:30   #2984
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
To ja teraz mam taką Hinduskę na sali. Co chwilę płacze ale tak teatralnie, żeby zwrócić na siebie uwagę, za chwilę się kłóci ze swoim facetem a w środku nocy na telefonie wisiała i nawet nie starała się ściszać głosu, tak sobie gadała bo czemu inne mają spać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo tak, ten typ tak ma.

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem na sali 6- osobowej. Przed porodem to nawet ma swoje plusy bo jest się do kogo odezwać. Chociaż jak wczoraj po południu wszystkie przyjmowały po kilku gości to zrobiło się niemiło. Ale podobno jest tu też taka sala po porodzie a to już zdecydowanie gorzej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie wyobrażam sobie chyba sali 6 osób z małymi dziećmi.
W moim szpitalu maks były 3 osobowe. I moge powiedzieć o ogromnym farcie, bo na 5dni pobytu w szpitalu, 3dni byłam sama w pokoju, dwa łóżka stały puste 🏻.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Na razie tak gdybaja.. wiesz jak to e szpitalu, zanim sie czegos dowiesz to wieki mina... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Racja.. . No to oby się wszystko sprawnie potoczyło, unormowało i może jeszcze jednak wyjdziecie do domu przed porodem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:38   #2985
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Oooo tak, ten typ tak ma.



Nie wyobrażam sobie chyba sali 6 osób z małymi dziećmi.
W moim szpitalu maks były 3 osobowe. I moge powiedzieć o ogromnym farcie, bo na 5dni pobytu w szpitalu, 3dni byłam sama w pokoju, dwa łóżka stały puste 🏻.




Racja.. . No to oby się wszystko sprawnie potoczyło, unormowało i może jeszcze jednak wyjdziecie do domu przed porodem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej by bylo wyjsc przed terminem ale juz z Ewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:59   #2986
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

wczoraj plakalam przez hormony. naprawde dosc mam juz tej ciazy... jeszcze jak sie czyta, ze Wy juz macie swoje dzieciaczki.

hah, ostatnio na IP wszyscy do siebie szepcza zeby nikomu nie przeszkadzac. przyszla kobietka z mezem i zebym w tamtym momencie czekala ze skurczami na przyjecie na porodowke to bym go trzepnela. w ogole nie starali sie byc cicho, byli wrecz teatralni, a jeszcze facet mial tak przepalony glos, ze masakra

a ja mam sie zglosic jutro lub pojutrze na IP. nie wiem czy to nie skonczy sie na patologii, ale wciaz mam nadzieje. wlasnie boli mnie brzuch jak na okres, a rano wyleciala ze mnie co prawda mala, ale galaretowata kulka podbarwiona na zolto
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 11:02   #2987
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ja lezalam za pierwszym razem z jedna dziewczyna. Wzpaniala jest, jej rodzina tez. Utrzymujemy kontakt, spotykamy sie.
sa innego wyznania, sa weganami, abstynentami, wspaniale wychowuja swoje dzieci. Zupelne nasze przeciwienstwo
Takze wakacje z taka parka to fajna przygoda, odskocznia od tego co normalne. Taka porodowkowa znajomosc
Tym razem rowniez trafilam na rowna dziewczyne, chociaz nie zaiskrzylo jak z pierwsza kolezanka, to i z ta mam kontakt poki co

Co do duzych piersi i karmienia, to moze taka rada pomoze.

Pamietam slowa pewnej położnej od noworodków, zeby przystawiac dziecko do piersi, a nie piers do dziecka.
Czyli znalezc wygodna pozycje dla siebie, i dolozyc bobaska.
Poczatki nie sa latwe, ale nie.boj. sie prosic o pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 11:10   #2988
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Po pierwszym porodzie leżałam na sali 1-osobowej. Czułam się mega komfortowo. Ale teraz nie ma pewności czy będzie wolna. Tutaj ciągle się zdarza że dziecko leży bez mamy bo na Położniczym brakuje miejsc. Tego najbardziej bym nie chciała

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 11:26   #2989
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Chce stara współlokatorkie ja jest jeszcze gorsza niż tamta... z jakies wsi...ciagle klną co w słowo to "kur..."matko jak to mam szczęście....
i przyszła rodzina do niej i zachwycają się dzieckiem do potęgi..
A u nas mała mogłaby dziś wyjść ja nie...;/ więc zostajemy oby do poniedziałku,wtorku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 11:40   #2990
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Witam się w skończonym 39 tygodniu ciąży, po wizycie u gina. Opuszek rozwarcia, szyjka miękka, więc na rychły poród nie ma co liczyć. Kurcze z córką rozwarcie 3 cm to miałam 2 tyg przed terminem a tu nic, więc szybko pewnie nie urodzę.
Ale za to u synka wszystko ok, łożysko i przepływy też, waży ok 3400.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 12:08   #2991
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
wczoraj plakalam przez hormony. naprawde dosc mam juz tej ciazy... jeszcze jak sie czyta, ze Wy juz macie swoje dzieciaczki.

hah, ostatnio na IP wszyscy do siebie szepcza zeby nikomu nie przeszkadzac. przyszla kobietka z mezem i zebym w tamtym momencie czekala ze skurczami na przyjecie na porodowke to bym go trzepnela. w ogole nie starali sie byc cicho, byli wrecz teatralni, a jeszcze facet mial tak przepalony glos, ze masakra

a ja mam sie zglosic jutro lub pojutrze na IP. nie wiem czy to nie skonczy sie na patologii, ale wciaz mam nadzieje. wlasnie boli mnie brzuch jak na okres, a rano wyleciala ze mnie co prawda mala, ale galaretowata kulka podbarwiona na zolto
Już bliżej niż dalej też nie cierpię głośnych ludzi w miejscach publicznych. W szpitalu to juz szczególnie irytujące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Ja lezalam za pierwszym razem z jedna dziewczyna. Wzpaniala jest, jej rodzina tez. Utrzymujemy kontakt, spotykamy sie.
sa innego wyznania, sa weganami, abstynentami, wspaniale wychowuja swoje dzieci. Zupelne nasze przeciwienstwo
Takze wakacje z taka parka to fajna przygoda, odskocznia od tego co normalne. Taka porodowkowa znajomosc
Tym razem rowniez trafilam na rowna dziewczyne, chociaz nie zaiskrzylo jak z pierwsza kolezanka, to i z ta mam kontakt poki co

Co do duzych piersi i karmienia, to moze taka rada pomoze.

Pamietam slowa pewnej położnej od noworodków, zeby przystawiac dziecko do piersi, a nie piers do dziecka.
Czyli znalezc wygodna pozycje dla siebie, i dolozyc bobaska.
Poczatki nie sa latwe, ale nie.boj. sie prosic o pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne takie znajomości!
Z tym przystawianiem dziecka wiem po sobie że to prawda - dziecko do piersi.
Po cc najlepsza pozycja dla mnie to na siedząco (nogi bardziej do siadu po turecku lub jedna wyciągnięta przed siebie), poduszka na wysokość piersi, dziecko rozwinięte z betow by główkę nakierowac na pierś. Udało mi się to osiągnąć na 4 dobę, a wcześniej nie mogłam kompletnie - żadna pozycja mi nie pasowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
Po pierwszym porodzie leżałam na sali 1-osobowej. Czułam się mega komfortowo. Ale teraz nie ma pewności czy będzie wolna. Tutaj ciągle się zdarza że dziecko leży bez mamy bo na Położniczym brakuje miejsc. Tego najbardziej bym nie chciała

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ojja! Jak to dziecko bez mamy?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Chce stara współlokatorkie ja jest jeszcze gorsza niż tamta... z jakies wsi...ciagle klną co w słowo to "kur..."matko jak to mam szczęście....
i przyszła rodzina do niej i zachwycają się dzieckiem do potęgi..
A u nas mała mogłaby dziś wyjść ja nie...;/ więc zostajemy oby do poniedziałku,wtorku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję. Brzmi bardzo niefajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 13:15   #2992
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Dziewczyny, wczoraj pisalam że mam skierowanie do szpitala na oddział na cesarke bo mała ulozyla się posladkowo. Życie jak na karuzeli, bo dziś tu na badaniu lekarz stwierdza że dzidzia ułożona jest glowkowo! No ręce mi opadły i poczulam ogromną ulgę... ale jak to jest możliwe ze ona tak sie jeszcze zdoła obrócić w 39 tygodniu. Nieprawdopodobne. Zostaję w szpitalu na obserwacji, niby tydzień ale pewnie do rozwiązania, niestety. Taka jest ta nasza dzidzia akrobatka. Pozdrawiam. Tutaj nudy jak nie wiem co.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 13:25   #2993
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj pisalam że mam skierowanie do szpitala na oddział na cesarke bo mała ulozyla się posladkowo. Życie jak na karuzeli, bo dziś tu na badaniu lekarz stwierdza że dzidzia ułożona jest glowkowo! No ręce mi opadły i poczulam ogromną ulgę... ale jak to jest możliwe ze ona tak sie jeszcze zdoła obrócić w 39 tygodniu. Nieprawdopodobne. Zostaję w szpitalu na obserwacji, niby tydzień ale pewnie do rozwiązania, niestety. Taka jest ta nasza dzidzia akrobatka. Pozdrawiam. Tutaj nudy jak nie wiem co.
Dobrze, że jest ułożona prawidłowo a tydzień to nie tak źle, najważniejsze żeby ż wami było wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 13:27   #2994
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Witam się w skończonym 39 tygodniu ciąży, po wizycie u gina. Opuszek rozwarcia, szyjka miękka, więc na rychły poród nie ma co liczyć. Kurcze z córką rozwarcie 3 cm to miałam 2 tyg przed terminem a tu nic, więc szybko pewnie nie urodzę.
Ale za to u synka wszystko ok, łożysko i przepływy też, waży ok 3400.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że dobrze ! Piękna waga !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 13:29   #2995
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj pisalam że mam skierowanie do szpitala na oddział na cesarke bo mała ulozyla się posladkowo. Życie jak na karuzeli, bo dziś tu na badaniu lekarz stwierdza że dzidzia ułożona jest glowkowo! No ręce mi opadły i poczulam ogromną ulgę... ale jak to jest możliwe ze ona tak sie jeszcze zdoła obrócić w 39 tygodniu. Nieprawdopodobne. Zostaję w szpitalu na obserwacji, niby tydzień ale pewnie do rozwiązania, niestety. Taka jest ta nasza dzidzia akrobatka. Pozdrawiam. Tutaj nudy jak nie wiem co.
Szok! Niezła akrobatka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 14:14   #2996
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ja miałam 3 osoby na sali ;/ a sala niby 2 os. W pierwszym dniu byłyśmy we 2, drugi dzień byłam sama od popołudnia, akurat fajnie było bo wpadli znajomi w odwiedziny i było ich 6 os więc mało komfortowo dla współlokatorki. O 23 przywieźli mi łaskę po cesarce a o 8 rano kolejną tym razem Ukrainkę. Moje dziecko było całkiem nieznośne tej nocy no ale cóż poradzić,ja poprzedniej nocy nie spałam od 3...

Czytam was regularnie ale moja Hanko nieznośne i nie mam siły na bieżące pisania.


Wanilka współczuje bardzo współlokatorki, jeśli masz możliwość to pytaj o doradcę lakatycyjnego, położne też pomogą. Moja dama lepiej je z mniejszej piersi i potrafi się przyssać bez nakładki a druga jej nie pasi, musi być nakładka, ulewa jej się spod niej, cała mokra po karmieniu, a spod pachy jej ciężko się zassać. Próbujcie dacie radę, proście o pomoc po to tam są położne
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 15:38   #2997
sylwius
Raczkowanie
 
Avatar sylwius
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 198
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Po pierwszym porodzie lezalam na sali 9 os. Dramat!!! Teraz trafilam na super współlokatorkę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wyobrażam sobie leżeć na takiej sali. Zresztą myślałam, ze w dzisiejszych czasch takich już nawet nie ma...

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Witam się w skończonym 39 tygodniu ciąży, po wizycie u gina. Opuszek rozwarcia, szyjka miękka, więc na rychły poród nie ma co liczyć. Kurcze z córką rozwarcie 3 cm to miałam 2 tyg przed terminem a tu nic, więc szybko pewnie nie urodzę.
Ale za to u synka wszystko ok, łożysko i przepływy też, waży ok 3400.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja tak miałam w drugiej ciąży, żadnego rozwarcia, oznak porodu, gin twierdził, że pochodzę co najmniej z tydzień jeszcze, a urodziłam 2 dni po wizycie i jak mnie przyjmowali to było 8cm już W kolejnej ciąży to wszystko może iść bardzo szybko (choć jak widać po mnie nie ma reguły, bo ja nadal w dwupaku ze skurczami)
sylwius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 15:41   #2998
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ja leżałam na sali dwuosobowej, współlokatorka fajna. Jej rodzina tez. Pomagali mi pierwszego dnia gdy wstać nie mogłam. I fajnie nam razem było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 15:44   #2999
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Aniaexplode ! Kosmos co tam w brzuchu się dzieje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 15:57   #3000
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Ja leżałam na sali dwuosobowej, współlokatorka fajna. Jej rodzina tez. Pomagali mi pierwszego dnia gdy wstać nie mogłam. I fajnie nam razem było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też fajnie trafilam - za pierwszym i za drugim razem. Akurat tak się zlozylo, ze mialysmy starszaki w zblizonym wieku, wiec i tematow wspolnych od groma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 23:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.