Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 13:39   #2971
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witajcie,
Mam dośc dziwne pytanie do osób, które odwiedziły studio fryzjerskie AK.KK... Otóż czy któraś z Was zwróciła uwagę na to, jakiej prostownicy do włosów tam używają?
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:09   #2972
bernadet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

,z czystym sumieniem mogę polecić salon Hair Bazaar Horodyńska
,pracuje tam kilka dziewczyn.Ja byłam u dwóch,obie sa śwetne.Do jednej chodziłam jak pracowała w innym salonie ,kiedyś-p.Edyta,ale była zajęta a ja potrzebowałam szybko i poszłam do drugiej p.Basi.Też jest super,bardzo dokładna i delikatna.Zrobiła super kolorek i świetne strzyzenie.Jest tam jeszcze jedna ale nie wypróbowałam(może kiedyś)póki co polecam p.Edytę i p.Basę z Hair Bazaar Horodyńska. spoko ceny i miłą obsługa.Fachowość 10punktów na 10.szczerze polecam



Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Ja nie jestem przekonana do pani Basi z Kiss Paris - poszłam tam po przeczytaniu forum wzdłuż i wszerz i niby wszystko OK, za farbę, strzyżenie i modelowanie zapłaciłam na włosach półdługich - 250 zł, chociaż prze telefon powiedziano mi, że w zależności od długości - max 230 zł, niby nie duża różnica, ale jednak. Byłam jedną z 3 klientek obsługiwanych równocześnie, więc mało komfortowo.... Chciałam porady i zmiany - niestety Pani Basia chyba się spieszyła. A na plus - fryzurka w miarę fajna, Pani Basia miła.......

Za to z czystym sumieniem mogę polecić Maniewskiego na Gołębiej (trafiłam przypadkowo - bo na forum mi powiedziano, że wszyscy są tam dobrzy - do Pani Agnieszki). Długo oglądała moje włosy, przykładała do twarzy - doradziła 2 fryzurki i pozostawiła mi wybór. Kolor dobrała mi idealny (namówiła mnie na przyciemnienie włosów - od 10 lat miałam jasny blond). Fryzura układała sie super przez 2 miesiące....niestety teraz już woła o pomoc, ale po prawie 3 miesiacach ma prawo. Polecam
bernadet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:16   #2973
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja dzisiaj byłam w salonie "Dziedzic" u Pani Ani Pyrzanowskiej. Jestem bardzo zadowolona - duża zmiana, profesjonalne cięcie, choć trochę krócej niż chciałam. Włosy zostały dopieszczone, pani Ania poświęciła im dużo uwagi. Fryzura pasuje do mojej twarzy, wszystkim bardzo się podoba. Ciekawa jestem, jak włosy zachowają się po myciu, bo dopiero wtedy można sprawdzić jakość cięcia. Generalnie polecam, ja w każdym razie na pewno tam wrócę.
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:23   #2974
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

byłam w AK.KK u p.Kasi i żałuję. I to na każdym kroku żałuję. Przyszłam do salonu z zamiarem odświeżenia fryzurki. Strzyżenie trwało może z 10 minut. Takie na odpierdziel. Dodatkowo efekt mnie zszokował Powiedziałam, że tył wymaga poprawy, usłyszałam że to moja wina bo miałam apaszkę na szyi! Pani Kasia zachowywała się jakby była znudzona albo zmęczona swoją pracą. Wizyta 85zł, włosy w ogóle się nie układają.
Dziewczyna, która się tam uczy dodatkowo prasuje klientkom włosy tak długo i sumiennie, że aż się prosi żeby uciekać z fotela.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:40   #2975
mammarozi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja z kolei byłam ostatnio u Tomasza Karcza i jestem zachwycona nową fryzurą Co prawda cena może trochę odpychać, ale moim zdaniem jest wart tych pieniędzy.
mammarozi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:30   #2976
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w salonie "Dziedzic" u Pani Ani Pyrzanowskiej. Jestem bardzo zadowolona - duża zmiana, profesjonalne cięcie, choć trochę krócej niż chciałam. Włosy zostały dopieszczone, pani Ania poświęciła im dużo uwagi. Fryzura pasuje do mojej twarzy, wszystkim bardzo się podoba. Ciekawa jestem, jak włosy zachowają się po myciu, bo dopiero wtedy można sprawdzić jakość cięcia. Generalnie polecam, ja w każdym razie na pewno tam wrócę.
Ja jestem stałą klientką Pani Ani P. i moje włosy układaja się całkiem dobrze do ok.trzech miesięcy po wizycie, później niestety muszę już podciąć końcówki ponieważ nieestetycznie mi się strzępią
Zwróciłaś może uwagę czy pracują już na Kerastase? Przy ostatniej wizycie Pani Ania wspominała, że chyba będą wprowadzać do swojego salonu więc będą też pewnie rytuały
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:03   #2977
bikini kill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 26
KRAKOW poszukiwany p.Grzegorz z Expandera na Pilsudskiego

Witajcie,
poszukuje od jakiegos czasu pana Grzegorza, niegdzys pracujacego w expanderze na pilsudskiego,podobno przeszedl do la femme ale tam tez juz go nie ma...pomozcie!
bikini kill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 09:23   #2978
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Ja jestem stałą klientką Pani Ani P. i moje włosy układaja się całkiem dobrze do ok.trzech miesięcy po wizycie, później niestety muszę już podciąć końcówki ponieważ nieestetycznie mi się strzępią
Zwróciłaś może uwagę czy pracują już na Kerastase? Przy ostatniej wizycie Pani Ania wspominała, że chyba będą wprowadzać do swojego salonu więc będą też pewnie rytuały
hmmm, przyznam szczerze, że nie zwróciłam uwagi. Na moje włosy p. Ania nakładała tylko kosmetyki z Loreala p.
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 12:35   #2979
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,
kupiłam sobie bon do fryzjera Trendy. I mam do wyboru : Karmelicka lub Starowiślna. Mam półdługie włosy ze skopaną grzywka, z którą kompletnie nie wiem co zrobic. Potrzebuje fryzjera/kę, ktora potrafi doradzić a zarazem odradzić.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:07   #2980
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja też kupiłam bon do Trendy. Który salon polecacie dziewczyny? jakąś konkretnę fryzjerkę, fryzjera? Bardzo proszę o pomoc.
Dotychczas chodziłam do pani Basi i zawsze byłam zadowolona..Napiszcie jesli wiecie cos o Trendach. Z góry dzięki!
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:30   #2981
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

to widzę, ze jedziemy na tym samym wózku. Kiedy masz zamiar iść?
Bo ja dopiero pod koniec lipca.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2010-06-19 o 17:35
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 18:11   #2982
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja potrzebuję iść już, jeśli nie będą mieli wolnych terminów do kogoś dobrego z tych dwóch salonów to zostawię bon na później a teraz pójdę gdzieś indziej..tylko gdzie.. Pani Basia pewnie nie będzie miała terminów a poza tym chciałabym jakiejś małej zmiany..a u pani Basi zawsze robiłam to samo, ale to raczej z mojej winy bo nie prosiłam o jakieś rewolucje No może poza jedną - z blond przeszłam na brąz- ale to z mojej inicjatywy, pani Basia była zaskoczona i delikatnie mi wtedy odradzała..ale ja się uparłam i od tamtej pory (prawie 2 lata) mam ciemne włoski. Byłam wtedy zadowolona z efektu ale przyznałam jej rację, słusznie mi odradzała bo chyba bardziej pasują mi blond.
Kogo z tych Trendów wybrać? poradźcie coś plisss...
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:14   #2983
natali94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
GG do natali94
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Bardzo proszę Was o opinie na temat salonu Free Style na ulicy Stradomskiej. Dokładnie interesuje mnie strzyżenie, oraz to, czy potrafią dobrać tam fryzurę jeżeli ktoś nie ma własnej wizji No i oczywiście jak się mają tam ceny jeżeli chodzi o włosy długości trochę za ramiona. Jeżeli możecie to napiszcie mi jakie są inne dobre salony, ale tańsze niż to opisane tutaj wielokrotnie Kiss Paris czy pani Dziedzic.

Z góry dziękuje, to dla mnie bardzo ważne!

Edytowane przez natali94
Czas edycji: 2010-06-19 o 19:18
natali94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:24   #2984
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a ja wczoraj byłam na ścięciu a raczej podcięciu, odświeżeniu fryzurki oraz kolorze w AK.KK. To moja druga wizyta w tym zakładzie i wiem ze zawsze tam bede juz wracać. Ja natomiast jestem baaardzo zadowolona z efektu. Dziewczyna ktora sie tam uczy , zmywając mi farbę, zrobiła mi przecudny, długi masaż głowy, za free, a wiem ze w niektórych salonach każą płacić za tą usługę. Jest rewelacyjna. Pani Kasia długo konsultowała ze mną kolorek, nadmienię że moje włosy po dawnej wizycie u pewnego "rekomendowanego" fryzjera nie mogą dosc jeszcze do ładu- mowie o kolorze. Pomieszałyśmy Loreal- naturalny brąz z czekoladowo kasztanowym, i jest super. Farby bez amoniaku, nic nie szczypie, zero podrażnień, i po umyciu nie leci woda zabarwiona kolorem farby. Z podcięcia również jestem bardzo zadowolona, i każdemu polecam AK. KK.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

małe sprostowanie- zajmowała sie mną Pani Ania nie Kasia jak napisalam wcześniej, Pani Kasia aktualnie sie wczasuje

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam dośc dziwne pytanie do osób, które odwiedziły studio fryzjerskie AK.KK... Otóż czy któraś z Was zwróciła uwagę na to, jakiej prostownicy do włosów tam używają?

hm, a wiesz ze ja po wyjściu z salonu też sie zastanawiałam, i bardzo załuje ze nie przyuważyłam jakiej firmy są prostowniece. Bo nie wiem w jakim kontekście piszesz- ja byłam zachwycona efektem. Pani Ania przejechała raz po paśmie i miałam super proste i błyszczące - a nadmienię ze moje włosy raczej cieżko reagują na wszelkie urządzenia prostujące...Następnym razem muszę podpatrzec
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:29   #2985
bikini kill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

też go poszukuję...buuuu
bikini kill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:01   #2986
notnormal1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie jest Piotrek z Daviness (Kraków)?

A orientujecie się może, ile ten pan Piotr liczy sobie za obcięcie czy farbowanie? Bo zamierzam się wybrać do jakiegoś (w końcu!) porządnego fryzjera, a widzę, że sporo osób go poleca
notnormal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:56   #2987
notnormal1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Szybkie pytanie- szybka odpowiedź. Z włosów falowanych, baaardzo gęstych, sięgających za ramiona chciałabym wymodzić coś takiego http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura282.htm , nie wydając przy tym majątku. Przeszukałam forum i strony salonów które polecacie, porównałam ceny, i okazało się, że w JLD w Kapelance jest podejrzanie tanio- pytam więc, czy jest chociaż jedna osoba, która poleci mi ten salon, czy raczej odradzacie?
A może wiecie coś na temat salonu sensja?

Edytowane przez notnormal1
Czas edycji: 2010-06-24 o 18:06
notnormal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:26   #2988
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej! Ja mam pytanie do dziewczyn, które odwiedzają salon "Dziedzic". Czy obcianając się tam mam się spodziewać jakiś radykalnych zmian na mojej głowie czy fryzjerki robią raczej "ostrożne" fryzury? Zdecydowałam się na ten salon i nie wiem, na co się nastawiać
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:11   #2989
amalee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, ośmielam się przerwać wszystkie ochy i achy na temat Kiss Paris, który urasta powoli do rangi świątyni. Byłam jakiś czas temu i naprawdę nic szczególnego. Natomiast nigdy nie pożałuję, że odważyłam się po tylu nieudanych próbach odwiedzić Avant Apres i oddać swoje włosy w ręce prawdziwych stylistów. Po raz pierwszy jestem zadowolona ze ścięcia(!), i z koloru. Niedługo wybieram się tam ponownie i nareszcie nie mam żadnych obaw, że ktoś mi spieprzy włosy.
amalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 22:02   #2990
KiciKici
Przyczajenie
 
Avatar KiciKici
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kiss Paris i legandarna Pani Basia, byłam tam w grudniu 2008 dzien przed sylwestrem i do dziś pamietam jak płakałam przed lustrem w Galerii Kaziemierz gdy zobaczyłam swoje odbicie, pozniej płakałam całego sylwesta patrzac na mine ukochanego, który z grymasem mowił, że włosy odrosna! Wybrałam sie na podcinanie koncówek, skończyłam z włosami 15 krótszymi, mam włosy krecone wiec Pani Basia mi je wysuszyła dyfuzorem tak, ze mialam gniazdo na głowie pełne lakieru. Było miło ale fryzura okropna! ( a ukochany na samo hasło fryzjer juz sie wzdryga)
Dzisiaj byłam u Maniewskiego na koloryzacji i mam super kolor ale zapłaciłam 270 zł a nic wiecej nie robiłam. ( włosy mam długie bardzo gęste krecone). Od czasów Pani Basi nie obcinałam, nie podcinałam i nie eksperymentowałam z włosami ale tez dbałam bardzo o nie i sa w dobrym stanie. Po koloryzacji u Maniewskiego chyba zdecyduje sie na podcinanie bo jestem zadowolona, jak bedzie dobrze to tam zostaje i trudno bede biedna ale za to z swietnymi włosami :P.
KiciKici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 07:28   #2991
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez aglas Pokaż wiadomość
Hej! Ja mam pytanie do dziewczyn, które odwiedzają salon "Dziedzic". Czy obcianając się tam mam się spodziewać jakiś radykalnych zmian na mojej głowie czy fryzjerki robią raczej "ostrożne" fryzury? Zdecydowałam się na ten salon i nie wiem, na co się nastawiać
Ja odnoszę wrażenie, że panie z Dziedzica działają raczej ostrożnie. Nie musisz martwić się tym, że fryzjerka nagle zostanie natchniona i w przypływie weny skróci włosy o 15 cm i wyczaruje geometryczne cięcie nie do opanowania po pierwszym myciu w domu. Na moje oko starają sie tam dobierać fryzurę przede wszystkim do rodzaju i kondycji włosów a więc przez długi czas po wizycie układają się całkiem dobrze.
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:35   #2992
nobodyno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Send a message via Skype™ to nobodyno
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Umówiłam się z panią Edytą z FREESTYLE STUDIO na poniedziałek.
Czy możecie napisać mi coś o tym salonie? Czy warto tam iść, jakie są ceny(na stronie ich nie ma-.-) i czy panie liczą się ze zdaniem klienteli.

Jeśli możecie ma zaproponować lepszego fryzjera, który obetnie mnie mniej więcej tak jak na tych zdjęciach: (to ta sama osoba)
http://i45.tinypic.com/dewemg.jpg
http://i47.tinypic.com/27zvpzn.jpg
http://i50.tinypic.com/68ej2u.jpg
http://i48.tinypic.com/do6x3q.jpg
http://i46.tinypic.com/2yy9tfd.jpg
http://i47.tinypic.com/16adyqx.jpg
http://i49.tinypic.com/2yv2lj6.jpg

(zależy mi na dobrej cenie ok 200 zł – obcięcie + farbowanie).
nobodyno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:55   #2993
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

czy ktoś moze coś słyszał o działaniu nożyczek w rekach Pana Tomka lub Damiana z Trendy?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:57   #2994
nobodyno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Send a message via Skype™ to nobodyno
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Moja koleżanka tam chodzi, ja też byłam dwa razy. faktcznie tną dobrze, ale ceny mają bardzo wygórowane... bo za same podcięcie choćby końcówek biorą nawet 80 zł


więc dlatego pytam o FREESTYLE STUDIO, bo tam jest taniej, a tną PODOBNO też w porządku...
nobodyno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 08:15   #2995
brum_brum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer stylista kraków

Byłam w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej - obcinała mnie Renata. Po wyjściu byłam zadowolona, ale już po umyciu włosów w domu 0 masakra! Nie wycieniowane, ale jakieś dziwnie postrzępione, 'schodkowate', nijak nie da się tego ułożyć (a prosiłam, żeby fryzura była łatwo_układająca_się), głowa ma dziwny kształt :/ Drogo i nie polecam - przynajmniej tej konkretnej fryzjerki.
brum_brum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:32   #2996
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja się zastanawiam właśnie pomiędzy AK.KK a EPSU na Karmelickiej
Na pewno potrzebuję podcięcia z długości lekko za ramiona do ramion i czegoś dobrego z grzywką - tu liczę na to, że fryzjer mi doradzi i dobrze obetnie
Nie zastanowiłam się jesczcze co z kolorem - po obcięciu będę miała już tylko swój kolor na głowie, bo schodziłam z farby, ten moj naturalny baaardzo mi się podoba - a z drugiej strony myślę o jakichś refleksach czy coś...
Chyba się przejdę jutro do AK.KK bo ceny trochę niższe, a opinie bardzo dobre
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:30   #2997
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Ja odnoszę wrażenie, że panie z Dziedzica działają raczej ostrożnie. Nie musisz martwić się tym, że fryzjerka nagle zostanie natchniona i w przypływie weny skróci włosy o 15 cm i wyczaruje geometryczne cięcie nie do opanowania po pierwszym myciu w domu. Na moje oko starają sie tam dobierać fryzurę przede wszystkim do rodzaju i kondycji włosów a więc przez długi czas po wizycie układają się całkiem dobrze.
Popieram Sailor Brzoskwi - raczej strzygą ostrożnie... Ale podejrzewam, że z fryzurą "z jajem" też dadzą radę . Ja byłam u Dziedzic miesiąc temu... Pani Ania P. z dwóch fryzur zrobiła mi jedną połączoną, część wzięła z jednej, część z drugiej - tak by pasowała do mojej twarzy. Oczywiście usłuchała, gdy powiedziałam, że grzywka to mój bzik i żeby jej za bardzo nie skracała. Tak wiec mam fryzurę na Rhiannę (czy jakoś tak ) . Fryzura nadal mi się układa, mimo, że moje włosy szybko odrastają. Uwielbiam ten salon, niedługo znowu się do nich umówię i tym razem zetnę się na krótko... nawet grzywę .
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:55   #2998
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
byłam w AK.KK u p.Kasi i żałuję. I to na każdym kroku żałuję. Przyszłam do salonu z zamiarem odświeżenia fryzurki. Strzyżenie trwało może z 10 minut. Takie na odpierdziel. Dodatkowo efekt mnie zszokował Powiedziałam, że tył wymaga poprawy, usłyszałam że to moja wina bo miałam apaszkę na szyi! Pani Kasia zachowywała się jakby była znudzona albo zmęczona swoją pracą. Wizyta 85zł, włosy w ogóle się nie układają.
Dziewczyna, która się tam uczy dodatkowo prasuje klientkom włosy tak długo i sumiennie, że aż się prosi żeby uciekać z fotela.
Ja także nie jestem zadowolona z wizyty w tym salonie
Byłam u p. Ani - na farbowaniu + strzyżeniu...
Miałam kilka odcieni na głowie i chciałam nałożyć jeden kolor - zbliżony do moich naturalnych włosów - oczywiście Pani stwierdziła, że damy radę i kolor będzie jednolity ... Pani nałożyła farbę, już po wysuszeniu było widać, że jednak widać różnice w odcieniach - więc zaproponowała ponowne nałożenie farby - tylko ciemniejszej
a co do ścięcia - ścinała włosy prostując je jednocześnie więc oczywiście ładnie się układały - ale po umyciu - masakra nie układają się wcale
i nie są tak wycieniowane jak miały być
Więc ja nie polecam tej Pani z salonu AK.KK.
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 14:57   #2999
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez brum_brum Pokaż wiadomość
Byłam w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej - obcinała mnie Renata. Po wyjściu byłam zadowolona, ale już po umyciu włosów w domu 0 masakra! Nie wycieniowane, ale jakieś dziwnie postrzępione, 'schodkowate', nijak nie da się tego ułożyć (a prosiłam, żeby fryzura była łatwo_układająca_się), głowa ma dziwny kształt :/ Drogo i nie polecam - przynajmniej tej konkretnej fryzjerki.
Odwiedziłam ten salon przypadkiem, jakieś dwa lata temu kiedy byłam na zakupach i po przeglądnięciu się w witrynach sklepowych stwierdziłam, że moja ówczesna grzywka potrzebuje natychmiastowego podcięcia ( prosta jak od linijki, sięgająca do brwi, zakrywająca całe czoło). Strzygła mnie taka młodziutka fryzjerka, o ile dobrze pamiętam miała rude włosy. Z grzywką poradziła sobie nieźle ale niestety nie potrafiła wyprostować mi włosów na szczotce przy pomocy suszarki. W rezultacie wyszły takie pofalowane co przy idealnie prostej, gładkiej grzywce wyglądało trochę dziwacznie więc więcej się już tam nie pojawiłam

[1=f53a3ae6dfe304d799b8b04 e2934d7acc269b5dc_61ad528 1be2d3;20310577]Popieram Sailor Brzoskwi - raczej strzygą ostrożnie... Ale podejrzewam, że z fryzurą "z jajem" też dadzą radę . Ja byłam u Dziedzic miesiąc temu... Pani Ania P. z dwóch fryzur zrobiła mi jedną połączoną, część wzięła z jednej, część z drugiej - tak by pasowała do mojej twarzy. Oczywiście usłuchała, gdy powiedziałam, że grzywka to mój bzik i żeby jej za bardzo nie skracała. Tak wiec mam fryzurę na Rhiannę (czy jakoś tak ) . Fryzura nadal mi się układa, mimo, że moje włosy szybko odrastają. Uwielbiam ten salon, niedługo znowu się do nich umówię i tym razem zetnę się na krótko... nawet grzywę .[/QUOTE]

agneess mnie też niedługo czeka wizyta w Dziedzicu. Tym razem bez podcinania bo zapuszczam ale farbowanie i zabieg Joico będą na 100%
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:59   #3000
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja polecam panią Marzenke z Romana - świetna dziewczyna
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.