Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-01, 12:54   #2971
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba siê wzi±æ powa¿nie za odchudzanie bo jak dobrze Melonade zauwa¿y³a¶, powinny¶my ju¿ byæ na pó³metku a ca³y czas co¶ nam przeszkadza w osi±gniêciu celu
Wiêc waga do tabelki 72,5 kg
Zgadzam siê brak konkretnej motywacji bardzo utrudnia dzia³ania.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:00   #2972
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê brak konkretnej motywacji bardzo utrudnia dzia³ania.
Niestety..
Muszê sobie postawiæ jaki¶ jasny i konkretny cel na najbli¿sze miesi±ce i naprawdê siê tego trzymaæ tym bardziej ¿e nie jest to jaki¶ nieosi±galny cel, wiele osób uda³o siê schudn±æ, wiêc dlaczego i nam ma siê nie udaæ? Jaki¶ melancholijny nastrój mnie chwyci³
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:05   #2973
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety..
Muszê sobie postawiæ jaki¶ jasny i konkretny cel na najbli¿sze miesi±ce i naprawdê siê tego trzymaæ tym bardziej ¿e nie jest to jaki¶ nieosi±galny cel, wiele osób uda³o siê schudn±æ, wiêc dlaczego i nam ma siê nie udaæ? Jaki¶ melancholijny nastrój mnie chwyci³
Ja niby mam, konkretny - ale ¿e oddalony bo dopiero 15 sierpnia.
To ci±gle odk³adam i powtarzam sobie, ¿e przecie¿ mam jeszcze du¿o czasu. G³upota.
Przynajmniej uda³o mi siê ograniczyæ podjadanie ¶mieciowego jedzenia.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:05   #2974
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ

Gratulujê ponad 2 kg w tydzieñ, Ekstra. Tak trzymaæ !!!
Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
gratuluje

jeszcze sie na maksa wkurzylam bo mialam we wtorek isc do dietetyczki a tu dzis zadzwonili ze jej nie ma i ide dopiero 28 sierpnia!

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ


Gratuluje


Trzeba siê wzi±æ powa¿nie za odchudzanie bo jak dobrze Melonade zauwa¿y³a¶, powinny¶my ju¿ byæ na pó³metku a ca³y czas co¶ nam przeszkadza w osi±gniêciu celu
Dziêkujê dziewczyny :-* da³y¶cie mi motywacjê i do roboty bo was dogoniê <3
__________________
Bella

Edytowane przez Bella2212
Czas edycji: 2014-08-01 o 18:46
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:45   #2975
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Bella2212 gratulujê .
No i oficjalnie jeste¶ w tabelce .

Ja dzisiaj zdecydowanie do³±czam do klubu - ta sama waga. Tzn. +0,2kg w stosunku do zesz³ego tygodnia. Trochê siê obawiam, ¿e mi siê ju¿ PMS zaczyna w³±czaæ, co by by³o bardzo niewskazane teraz ...
W ka¿dym razie i tak nic dobrego dla siebie teraz nie robi³am, wiêc utrzymanie wagi to i tak sukces. Po wyje¼dzie (na którym pewnie przytyjê 300kg), zabieram siê za konkrety. A teraz nadal staram siê je¶æ jak najbardziej zdrowo i szukam æwiczeñ ...
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 14:16   #2976
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Bella2212 gratulujê .
No i oficjalnie jeste¶ w tabelce .

Ja dzisiaj zdecydowanie do³±czam do klubu - ta sama waga. Tzn. +0,2kg w stosunku do zesz³ego tygodnia. Trochê siê obawiam, ¿e mi siê ju¿ PMS zaczyna w³±czaæ, co by by³o bardzo niewskazane teraz ...
W ka¿dym razie i tak nic dobrego dla siebie teraz nie robi³am, wiêc utrzymanie wagi to i tak sukces. Po wyje¼dzie (na którym pewnie przytyjê 300kg), zabieram siê za konkrety. A teraz nadal staram siê je¶æ jak najbardziej zdrowo i szukam æwiczeñ ...
Niby w lato powinno siê ³awiej odchudzaæ i lepiej od¿ywiaæ, bo gor±co i nie chce siê je¶æ t³ustych i kalorycznych posi³ków, jest du¿o owoców i warzyw w niskich cenach, a tu co¶ nie wychodzi

Jak znajdziesz jakie¶ fajne æwiczenia to dziel siê linkami
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 14:49   #2977
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, te¿ bez przesady, wszystko jest dla ludzi . Znam wiele osób, które pracuj±, studiuj±, maj± partnera/partnerkê, wychodz± na imprezy, maj± pasje, które rozwijaj±, a do tego sporo graj± i jako¶ Im to nie koliduje .
Ale sama wolê siê nie wci±gaæ w gry, bo wiem, ¿e spêdza³abym jeszcze wiêcej czasu przed komputerem, a jest tyle cudownych rzeczy, które mo¿na robiæ, ¿e szkoda czasu! Aczkolwiek jakie¶ playstation czy inne wii bym przygarnê³a chêtnie .
Ja na konsoli ¶rednio, bardziej jestem zwolennikiem kompów Uwa¿am ¿e niektóre tytu³y je¶li chodzi o gry s± naprawdê niedocaniane w kwestii rozwoju wyobra¼ni
Co do reszty to trzeba umieæ sobie zorganizowaæ czas - ja uwielbiam mieæ mnóstwo czasu i mimo poka¼nej ilo¶ci zajêæ domowych - bo jestem przecie¿jedyn± kobiet± w domu - zawsze mam mnóstwo wolnego czasu i zawsze jestem wyluzowana [zapewne do czasu posiadania potomstwa ]
Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ciê doskonale rozumiem i sama te¿ czasami wdajê siê w romans z piosenk± :-P tylko ja tego nie okre¶lam mianem zakochania a raczej "piosenka, która mi w duszy gra" ;-)
¦wiat bez muzyki by³by ¶wiatem martwym...


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dok³adnie. Sama nigdy nie przyczynia³am siê nigdy [b±d¼cie wdziêczni...] do powstawania muzyki, ale s³uchaæ i odkrywaæ uwielbiam od najm³odszych lat Nie wyobrazam sobie zycia bez s³uchu, bez wzroku da³abym jako¶ radê.

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
wspó³cze¶ni ludzie siedz±. nasze matki i babcie musia³y wszêdzie doj¶æ, czêsto s³yszy siê historie, ze kto¶ mia³ kilometr, dwa a nawet siedem do szko³y, ko¶cio³a czy tañce i siê sz³o. wszystko trzeba by³o robiæ samemu: praæ gotowaæ zamiataæ. moja matka wychowa³a siê na gospodarstwie i pracowa³a z reszt±: o ¶wicie trzeba by³o wstaæ, oporz±dziæ zwierzêta, wieczorem te¿. nawet jazda bryczk± spala kalorie, bo przecie¿ tego konia trzeba przygotowaæ, zaprz±c. a teraz otwiera sie drzwiczki i wsiada. spêdzamy ca³e dnie przy komputerze i telewizorze. ta generacja jest generacj± siedz±c±. mamy pralki, miksery, blendery, roboty kuchenne które robi± wszystko za nas. i do tego cukier oraz syrop glukozowo-fruktozowy. s± wszêdzie dawane w ilo¶ciach ogromnych. nawet do wody z sokiem. czasem patrzê na produkty spo¿ywcze dla dzieci: wody, lody wodne, soczki i wiem ¿e w ¿yciu nie dam tego dziecku jak siê kiedy¶ dorobiê. lepiej samemu nalaæ wody i wlaæ odrobinê domowego soku, czy czego¶.
Dlatego my¶lê powa¿nie o przeprowadzce na wie¶. Mo¿e kiedy¶ mi siê uda i sama bêdê mog³a sobie sadziæ ro¶liny. Jedyne z czym bym mia³a problem to z miêsem, prêdzej przesta³abym je je¶æ ni¿ mia³abym zabiæ ¿ywe stworzenie. Z jednej strony to mê¿czy¼ni od tego s± z drugiej mo¿e to te¿ co¶ o mnie mówi...
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 14:55   #2978
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie po krótkiej przerwie, czas tak szybko mija ¿e nie ogarniam chyba

Pamiêtam jak znalaz³am ten w±tek, pe³na nadziei i okaza³o siê ¿e widz±c ¿e nie jestem osamotniona w mojej nadwadze by³o mi ³atwiej

i uda³o siê w 84dni zrzuci³am równo 30kg
sukcesem by³o dostarczenie organizmowi wszystkiego co potrzebuje do dobrego funkcjonowania, a ¿e nasze organizmy s± bardzo m±dre, balast spad³, teraz robiê ma³± przerwê ze wzglêdu na urlop a od wrze¶nia nowy cel, zej¶æ do wagi 69kg

Trzymam za Was kciuki nie dajcie siê
klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :klas ki:

NIC DODAÆ NIC UJ¡Æ! Gratulujê sukcesów!

a powiedz mi jak skóra u Ciebie po schudnieciu w tak szybkim têpie?
napsz trochê co æiwczy³a¶ co jad³as ciekawi mnie to

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cze¶c s³odkie kluseczki moje przeczyta³am zaleg³osci 4 strony gratulujê spadków!
nowe dziewczeta bed± zaproszone do klubu wiêc proszê oczekiwaæ zaproszenia

ca³uje wasze mordki
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 15:00   #2979
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ludzie kiedy¶ mieli lepsze jedzonko, mniej chemii w nim by³o a wiadomo ¿e organizmowi trudniej przetrawiæ to ca³e paskudztwo, co teraz zawiera jedzenie ni¿ zdrow± ¿ywno¶æ z przesz³o¶ci. Mieli tak¿e zdecydowanie wiêcej ruchu, oddychali czystym powietrzem.
Ja mówiê o latach mniej wiêcej 50 tego wieku, bardzo wiele idei tamtego okresu mi pasuje [amerykanskich] a tak¿e styl ubierania czy prowadzenia domu. Ale fakt ¿e by³o zdrowiej i czy¶ciej jest prawdziwy... niestety, teraz mozemy tylko sie starac je¶æ mniej ¶mieci.

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety..
Muszê sobie postawiæ jaki¶ jasny i konkretny cel na najbli¿sze miesi±ce i naprawdê siê tego trzymaæ tym bardziej ¿e nie jest to jaki¶ nieosi±galny cel, wiele osób uda³o siê schudn±æ, wiêc dlaczego i nam ma siê nie udaæ? Jaki¶ melancholijny nastrój mnie chwyci³
Ja problemówz celami nie mam, ale mam system:
przed moim nosem wisi kalendarz. Ja æwiczê 3 razy dziennie, tj jazda plus 2 razy rozci±ganie i dywan. Je¶li uda mi siê æwiczyæ pe³n± ilo¶æ razy naklejam sobie na ten dzieñ ró¿owe serduszko. Je¶li niepe³n± - niebieskie. Je¶li nie æwiczê naklejam zielone - w ten sposób kontrolujê siebie ca³y czas i wiek kiedy mogê sobie pozwoliæ na chwilê leserowania a kiedy spi±æ ty³ek i dawaæ z siebie wszystko. Mo¿e i g³upie, mi bardzo pomog³o



Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja niby mam, konkretny - ale ¿e oddalony bo dopiero 15 sierpnia.
To ci±gle odk³adam i powtarzam sobie, ¿e przecie¿ mam jeszcze du¿o czasu. G³upota.
Przynajmniej uda³o mi siê ograniczyæ podjadanie ¶mieciowego jedzenia.
No to ju¿ jaki¶ plus, czy¿ nie?;p

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Proszê moj± wagê przepisaæ i póki co znikam, pomierzê siê jutro. Jestem przed okresem, wczoraj us³ysza³am co¶ bardzo niemi³ego i potrzebujê chwili odpoczynku. MO¿e wrócê jutro, mo¿e za parê dni. Plusem jest tylko tyle,¿e z³amaæ mnie nie mo¿na by³o ju¿ wcze¶niej, teraz jestem jeszcze twardsza
Szkoda ze nie umiem si³± perswazji wywo³aæ u siebie okresu, znowu mi siê w³±czy³o to co miesi±c temu. Na szczê¶cie lekarz - wybawienie tu¿ tu¿
Mi³ego dnia wieczora æwiczeñ i diet
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 16:02   #2980
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 1 835
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
Gratulujê spadku, ja siê wa¿ê w poniedzia³ek ale w tym tygodniu ci±gle siê ob¿eram
Pozdrawiam

Edytowane przez ch_aga
Czas edycji: 2014-08-01 o 21:51
ch_aga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 19:46   #2981
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
Gratuluje spadku!
Moja waga tak jak wiêkszo¶ci dziewczyn BEZ ZMIAN! ale zawsze znajdzie siê jakie¶ wyt³umaczenie

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja problemówz celami nie mam, ale mam system:
przed moim nosem wisi kalendarz. Ja æwiczê 3 razy dziennie, tj jazda plus 2 razy rozci±ganie i dywan. Je¶li uda mi siê æwiczyæ pe³n± ilo¶æ razy naklejam sobie na ten dzieñ ró¿owe serduszko. Je¶li niepe³n± - niebieskie. Je¶li nie æwiczê naklejam zielone - w ten sposób kontrolujê siebie ca³y czas i wiek kiedy mogê sobie pozwoliæ na chwilê leserowania a kiedy spi±æ ty³ek i dawaæ z siebie wszystko. Mo¿e i g³upie, mi bardzo pomog³o




No to ju¿ jaki¶ plus, czy¿ nie?;p

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Proszê moj± wagê przepisaæ i póki co znikam, pomierzê siê jutro. Jestem przed okresem, wczoraj us³ysza³am co¶ bardzo niemi³ego i potrzebujê chwili odpoczynku. MO¿e wrócê jutro, mo¿e za parê dni. Plusem jest tylko tyle,¿e z³amaæ mnie nie mo¿na by³o ju¿ wcze¶niej, teraz jestem jeszcze twardsza
Szkoda ze nie umiem si³± perswazji wywo³aæ u siebie okresu, znowu mi siê w³±czy³o to co miesi±c temu. Na szczê¶cie lekarz - wybawienie tu¿ tu¿
Mi³ego dnia wieczora æwiczeñ i diet
¦wietny system motywacyjny ja mam szafê oklejon± programami æwiczeniowymi do skre¶lania

Wracaj do nas szybko i siê nie przejmuj g³upim ludzkim gadaniem
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 20:38   #2982
jagoodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Hej dziewczyny.
Moja waga dzi¶ to ponownie 96,5
Dok³adnie tyle samo, co w poprzedni pi±tek. Wiêc chocia¿ dobrze, ¿e wynik utrzymany.
Melonade je¶li mo¿esz, uzupe³nij te dwa wyniki bo nie ma mojej wagi w tabelce z 25.07.
Muszê Was na jaki¶ czas opu¶ciæ. Odezwê siê kochane za nied³ugo, mam nadziejê, ¿e wszystkie bêdziemy mia³y wtedy ¶wietne wyniki

Nie bêdê podawa³a wagi przez kolejne kilka tygodni, mam nadziejê, ¿e mnie z tabelki nie wyrzucicie.

Buziaki: *
__________________
...Czas na zmiany...

Edytowane przez jagoodka21
Czas edycji: 2014-08-01 o 20:41
jagoodka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 20:59   #2983
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ

Moja waga: 80 kg
Mam 1 kg mniej

M. w³a¶nie pojecha³ do domu, to postanowi³am do Was napisaæ
Ciasto zjad³ i by³ bardzo zadowolony, mówi³ ¿e ciasto by³o pyszne
Ja nie zjad³am nawet jednego kawa³ka Trzyma³am siê dzielnie i mam efekt

¦wiêtowali¶my dzisiaj, bo mija nam 3 miesi±ce razem
Mam nadziejê, ¿e kolejne miesi±ce bêd± dla nas udane

Gratulujê spadków
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 00:29   #2984
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Niby w lato powinno siê ³awiej odchudzaæ i lepiej od¿ywiaæ, bo gor±co i nie chce siê je¶æ t³ustych i kalorycznych posi³ków, jest du¿o owoców i warzyw w niskich cenach, a tu co¶ nie wychodzi

Jak znajdziesz jakie¶ fajne æwiczenia to dziel siê linkami
Czy ja wiem ... dla mnie lato ostatnio oznacza du¿o stresu i ma³o czasu - przeciwnie ni¿ byæ powinno .

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na konsoli ¶rednio, bardziej jestem zwolennikiem kompów Uwa¿am ¿e niektóre tytu³y je¶li chodzi o gry s± naprawdê niedocaniane w kwestii rozwoju wyobra¼ni
Co do reszty to trzeba umieæ sobie zorganizowaæ czas - ja uwielbiam mieæ mnóstwo czasu i mimo poka¼nej ilo¶ci zajêæ domowych - bo jestem przecie¿jedyn± kobiet± w domu - zawsze mam mnóstwo wolnego czasu i zawsze jestem wyluzowana [zapewne do czasu posiadania potomstwa ]
Ja bym siê we wszystko wci±gnê³a .
Cytat:
Dlatego my¶lê powa¿nie o przeprowadzce na wie¶. Mo¿e kiedy¶ mi siê uda i sama bêdê mog³a sobie sadziæ ro¶liny. Jedyne z czym bym mia³a problem to z miêsem, prêdzej przesta³abym je je¶æ ni¿ mia³abym zabiæ ¿ywe stworzenie. Z jednej strony to mê¿czy¼ni od tego s± z drugiej mo¿e to te¿ co¶ o mnie mówi...
Ja bym nie mog³a mieszkaæ na wsi.
Perspektywa w³asnego domu i ogrodu i w³asnych owoców i warzyw jest kusz±ca, ale ta cisza i odizolowanie to nie dla mnie kompletnie!

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :klas ki:

NIC DODAÆ NIC UJ¡Æ! Gratulujê sukcesów!

a powiedz mi jak skóra u Ciebie po schudnieciu w tak szybkim têpie?
napsz trochê co æiwczy³a¶ co jad³as ciekawi mnie to

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cze¶c s³odkie kluseczki moje przeczyta³am zaleg³osci 4 strony gratulujê spadków!
nowe dziewczeta bed± zaproszone do klubu wiêc proszê oczekiwaæ zaproszenia

ca³uje wasze mordki
A Ty co siê ostatnio tak ma³o udzielasz?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 00:50   #2985
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mówiê o latach mniej wiêcej 50 tego wieku, bardzo wiele idei tamtego okresu mi pasuje [amerykanskich] a tak¿e styl ubierania czy prowadzenia domu. Ale fakt ¿e by³o zdrowiej i czy¶ciej jest prawdziwy... niestety, teraz mozemy tylko sie starac je¶æ mniej ¶mieci.

Nie wyobra¿am sobie ¿ycia bez niektórych "wynalazków" u¿ywanych w dzisiejszym ¿yciu codziennym, doceniam bardzo naukê i dostêp do wiedzy itd., ale brakuje mi trochê pewnych typów zachowañ, wzorców no i podej¶cia z tamtych lat .
Kto wie, mo¿e w przeci±gu najbli¿szych kilku-kilkunastu lat siê to zmieni ?
Cytat:
Ja problemów z celami nie mam, ale mam system:
przed moim nosem wisi kalendarz. Ja æwiczê 3 razy dziennie, tj jazda plus 2 razy rozci±ganie i dywan. Je¶li uda mi siê æwiczyæ pe³n± ilo¶æ razy naklejam sobie na ten dzieñ ró¿owe serduszko. Je¶li niepe³n± - niebieskie. Je¶li nie æwiczê naklejam zielone - w ten sposób kontrolujê siebie ca³y czas i wiek kiedy mogê sobie pozwoliæ na chwilê leserowania a kiedy spi±æ ty³ek i dawaæ z siebie wszystko. Mo¿e i g³upie, mi bardzo pomog³o
Bardzo dobry system! Ja, jak zapisywa³am to mia³am wiêksz± motywacjê do æwiczeñ. A teraz przez parê dni nawet jedzenia nie zapisywa³am i nie mam pojêcia, ile jad³am (niestety raczej bardzo ma³o :|) .

Cytat:
Proszê moj± wagê przepisaæ i póki co znikam, pomierzê siê jutro. Jestem przed okresem, wczoraj us³ysza³am co¶ bardzo niemi³ego i potrzebujê chwili odpoczynku. MO¿e wrócê jutro, mo¿e za parê dni. Plusem jest tylko tyle,¿e z³amaæ mnie nie mo¿na by³o ju¿ wcze¶niej, teraz jestem jeszcze twardsza
Szkoda ze nie umiem si³± perswazji wywo³aæ u siebie okresu, znowu mi siê w³±czy³o to co miesi±c temu. Na szczê¶cie lekarz - wybawienie tu¿ tu¿
Mi³ego dnia wieczora æwiczeñ i diet
Waga przepisana, ale co siê sta³o?

A ja mam jaki¶ kryzys dzisiaj ;(. Mam ochotê siê za³amaæ i p³akaæ tylko ...

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Gratuluje spadku!
Moja waga tak jak wiêkszo¶ci dziewczyn BEZ ZMIAN! ale zawsze znajdzie siê jakie¶ wyt³umaczenie

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------



¦wietny system motywacyjny ja mam szafê oklejon± programami æwiczeniowymi do skre¶lania

Wracaj do nas szybko i siê nie przejmuj g³upim ludzkim gadaniem
Bez zmian czyli ile Ci wpisaæ? Bo dawno Ciê w tabelce nie by³o

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jagoodka21 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny.
Moja waga dzi¶ to ponownie 96,5
Dok³adnie tyle samo, co w poprzedni pi±tek. Wiêc chocia¿ dobrze, ¿e wynik utrzymany.
Melonade je¶li mo¿esz, uzupe³nij te dwa wyniki bo nie ma mojej wagi w tabelce z 25.07.
Muszê Was na jaki¶ czas opu¶ciæ. Odezwê siê kochane za nied³ugo, mam nadziejê, ¿e wszystkie bêdziemy mia³y wtedy ¶wietne wyniki

Nie bêdê podawa³a wagi przez kolejne kilka tygodni, mam nadziejê, ¿e mnie z tabelki nie wyrzucicie.

Buziaki: *
Mo¿e nie doda³am do posta, ale w tabelce by³o wpisane w zesz³ym tygodniu.
Mam nadziejê, ¿e wszystko w porz±dku i szybko do nas wrócisz .

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Moja waga: 80 kg
Mam 1 kg mniej

M. w³a¶nie pojecha³ do domu, to postanowi³am do Was napisaæ
Ciasto zjad³ i by³ bardzo zadowolony, mówi³ ¿e ciasto by³o pyszne
Ja nie zjad³am nawet jednego kawa³ka Trzyma³am siê dzielnie i mam efekt

¦wiêtowali¶my dzisiaj, bo mija nam 3 miesi±ce razem
Mam nadziejê, ¿e kolejne miesi±ce bêd± dla nas udane

Gratulujê spadków
Ach, pocz±tki zwi±zków . ¯yczê Wam kolejnych 3, a potem kolejnych i kolejnych!

Z czystej ciekawo¶ci mam pytanie do tych z Was, które s± w zwi±zkach - gdzie pozna³y¶cie swoich facetów?
Oczywi¶cie jak nie macie ochoty opowiadaæ to rozumiem .

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Dzisiejsza tabelka wstawiona, razem z osobami, które do³±czy³y niedawno i powinny podaæ wagê z wczoraj, ¿eby siê pojawiæ w normalnej tabelce, któr± oficjalnie wstawiê jutro (formalnie dzisiaj, tzn. w sobotê )
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 08:42   #2986
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Waga przepisana, ale co siê sta³o?
nic wielkiego, dziadzia jest stary i czasem nie my¶li co pieprznie a zaboli jak jasna cholera. Nie gadam z nim, w zasadzie to nie gadam z nikim bo kotu¶ kupi³ sobie kompa i jest zajêty naprzemian z prac± i dobrze w zasadzie bo ja potrzebuje ciszy. Na tego jestem z³a ale wiem ¿e mnie nie przeprosi bo jeszcze by mu autorytet odprysn±³. Czekam w ciszy i spokoju a¿ mi przejdzie. Poza tym zbieg³o mi siê z PMS. Bêdzie dobrze, konflikty siê zdarzaj± wszêdzie.
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:44   #2987
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Bez zmian czyli ile Ci wpisaæ? Bo dawno Ciê w tabelce nie by³o
77,5 kg
zapomnia³am,¿e zniknê³am prawie na miesi±c...

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
nic wielkiego, dziadzia jest stary i czasem nie my¶li co pieprznie a zaboli jak jasna cholera. Nie gadam z nim, w zasadzie to nie gadam z nikim bo kotu¶ kupi³ sobie kompa i jest zajêty naprzemian z prac± i dobrze w zasadzie bo ja potrzebuje ciszy. Na tego jestem z³a ale wiem ¿e mnie nie przeprosi bo jeszcze by mu autorytet odprysn±³. Czekam w ciszy i spokoju a¿ mi przejdzie. Poza tym zbieg³o mi siê z PMS. Bêdzie dobrze, konflikty siê zdarzaj± wszêdzie.
Czasami odizolowanie sie jest najlepszym lekarstwem...

Kochane ja dopiero wsta³am mam w planach obiadowych bigosik,zaraz wmuszê co¶ na ¶niadanie tylko nie mogê siê zdecydowaæ:rybka czy omlet od poniedzia³ku wracam w pe³ni do trybu fit
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 10:08   #2988
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
77,5 kg
zapomnia³am,¿e zniknê³am prawie na miesi±c...



Czasami odizolowanie sie jest najlepszym lekarstwem...

Kochane ja dopiero wsta³am mam w planach obiadowych bigosik,zaraz wmuszê co¶ na ¶niadanie tylko nie mogê siê zdecydowaæ:rybka czy omlet od poniedzia³ku wracam w pe³ni do trybu fit
No to ju¿ uzupe³nione . Fajnie, tabelka nam siê powiêksza, zamiast zmniejszaæ, czyli wiêcej osób walczy .

Rybka na d³u¿ej starczy(w sensie - d³u¿ej nie bêdziesz g³odna), chocia¿ to pewnie te¿ zale¿y z czym omlet .
Ja wybra³am bia³y chleb z serkiem, niestety nic lepszego nie ma, a i tak jest progres, ¿e w ogóle zjad³am ¶niadanie. Zreszt± poch³onê³am wczoraj takie ilo¶ci piwa,☠¿e a¿ sama siê zastanawiam jak to siê sta³o .

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
nic wielkiego, dziadzia jest stary i czasem nie my¶li co pieprznie a zaboli jak jasna cholera. Nie gadam z nim, w zasadzie to nie gadam z nikim bo kotu¶ kupi³ sobie kompa i jest zajêty naprzemian z prac± i dobrze w zasadzie bo ja potrzebuje ciszy. Na tego jestem z³a ale wiem ¿e mnie nie przeprosi bo jeszcze by mu autorytet odprysn±³. Czekam w ciszy i spokoju a¿ mi przejdzie. Poza tym zbieg³o mi siê z PMS. Bêdzie dobrze, konflikty siê zdarzaj± wszêdzie.
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 12:32   #2989
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witajcie dziewczyny, te które ju¿ mnie znaj± i te nowo przyby³e , w sumie to jeszcze troszkê i ja bêdê ta "nowa" Niestety, ale z nadej¶ciem urlopu zrobi³am sobie przerwê w odchudzaniu i przebywaniu na forum. Po prostu brak mi czasu na "te" sprawy. Ale spokojnie, staram siê pilnowaæ... póki wchodzê w spodnie rozmiar 12 i koszulki xl lub l (w zale¿no¶ci od sklepu) to chyba nie przyty³am du¿o Zreszt± musze siê wam pochwaliæ, ¿e wróci³am do orginalnych sklepów i nie wstydzê siê tam wej¶æ bo wiem, ¿e w co¶ siê zmieszczê.
Tak poza tym to nic siê nie zmieni³o, te¶ciowa dalej daje nam popaliæ... ale tym razem to mój T¯ siê wkurzy³ i powiedzia³, ¿e nie pojdzie do niej. Moja mam wyjecha³a ju¿ na sta³e wiêc jestem z córci± 24 na dobê

Ps. Wszystkich gratulujê spadków i pozdrawiam gor±co do zobaczenia we wrze¶niu - wtedy i ja rusze pe³n± par±, aby do ¶wi±t osi±gn±æ cel!
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 15:19   #2990
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]

A Ty co siê ostatnio tak ma³o udzielasz?


a tak jako¶ wysz³o

ALEEEE uwaga Waga drgne³a i dzi¶ pokaza³a 83kilo!

ale najlepsze jest to ze tylko w 2 dni porz±dny Sexsparing i spalone wkoñcu po 3 tygodniach
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 17:36   #2991
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ

Spêdzi³am dzisiaj z T¿ mi³y dzieñ
Dzisiaj wieczorem T¿ idzie na mêski wieczór. Ja zamierzam przeczytaæ ksi±¿kê i odpocz±æ



Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
a tak jako¶ wysz³o

ALEEEE uwaga Waga drgne³a i dzi¶ pokaza³a 83kilo!

ale najlepsze jest to ze tylko w 2 dni porz±dny Sexsparing i spalone wkoñcu po 3 tygodniach
Super

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Ach, pocz±tki zwi±zków . ¯yczê Wam kolejnych 3, a potem kolejnych i kolejnych!

Z czystej ciekawo¶ci mam pytanie do tych z Was, które s± w zwi±zkach - gdzie pozna³y¶cie swoich facetów?
Oczywi¶cie jak nie macie ochoty opowiadaæ to rozumiem .

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Dzisiejsza tabelka wstawiona, razem z osobami, które do³±czy³y niedawno i powinny podaæ wagê z wczoraj, ¿eby siê pojawiæ w normalnej tabelce, któr± oficjalnie wstawiê jutro (formalnie dzisiaj, tzn. w sobotê )
Dziêkujê
Ja swojego spotka³am na przyjêciu. Przyja¼nili¶my siê kilka lat, a teraz jeste¶my w zwi±zku. Mam w nim przyjaciela i ukochanego

Dziêkujê za wpisanie mnie do tabelki

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
nic wielkiego, dziadzia jest stary i czasem nie my¶li co pieprznie a zaboli jak jasna cholera. Nie gadam z nim, w zasadzie to nie gadam z nikim bo kotu¶ kupi³ sobie kompa i jest zajêty naprzemian z prac± i dobrze w zasadzie bo ja potrzebuje ciszy. Na tego jestem z³a ale wiem ¿e mnie nie przeprosi bo jeszcze by mu autorytet odprysn±³. Czekam w ciszy i spokoju a¿ mi przejdzie. Poza tym zbieg³o mi siê z PMS. Bêdzie dobrze, konflikty siê zdarzaj± wszêdzie.
Przykro mi
Trzymaj siê
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 18:25   #2992
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny, te które ju¿ mnie znaj± i te nowo przyby³e , w sumie to jeszcze troszkê i ja bêdê ta "nowa" Niestety, ale z nadej¶ciem urlopu zrobi³am sobie przerwê w odchudzaniu i przebywaniu na forum. Po prostu brak mi czasu na "te" sprawy. Ale spokojnie, staram siê pilnowaæ... póki wchodzê w spodnie rozmiar 12 i koszulki xl lub l (w zale¿no¶ci od sklepu) to chyba nie przyty³am du¿o Zreszt± musze siê wam pochwaliæ, ¿e wróci³am do orginalnych sklepów i nie wstydzê siê tam wej¶æ bo wiem, ¿e w co¶ siê zmieszczê.
Tak poza tym to nic siê nie zmieni³o, te¶ciowa dalej daje nam popaliæ... ale tym razem to mój T¯ siê wkurzy³ i powiedzia³, ¿e nie pojdzie do niej. Moja mam wyjecha³a ju¿ na sta³e wiêc jestem z córci± 24 na dobê

Ps. Wszystkich gratulujê spadków i pozdrawiam gor±co do zobaczenia we wrze¶niu - wtedy i ja rusze pe³n± par±, aby do ¶wi±t osi±gn±æ cel!
Jak to do zobaczenia we wrze¶niu, to nie bêdziesz nas ju¿ odwiedzaæ?

Aktualna tabelka ju¿ jest. Nowe dziewczyny siê niestety nie zg³osi³y ...
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 19:30   #2993
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny, te które ju¿ mnie znaj± i te nowo przyby³e , w sumie to jeszcze troszkê i ja bêdê ta "nowa" Niestety, ale z nadej¶ciem urlopu zrobi³am sobie przerwê w odchudzaniu i przebywaniu na forum. Po prostu brak mi czasu na "te" sprawy. Ale spokojnie, staram siê pilnowaæ... póki wchodzê w spodnie rozmiar 12 i koszulki xl lub l (w zale¿no¶ci od sklepu) to chyba nie przyty³am du¿o Zreszt± musze siê wam pochwaliæ, ¿e wróci³am do orginalnych sklepów i nie wstydzê siê tam wej¶æ bo wiem, ¿e w co¶ siê zmieszczê.
Tak poza tym to nic siê nie zmieni³o, te¶ciowa dalej daje nam popaliæ... ale tym razem to mój T¯ siê wkurzy³ i powiedzia³, ¿e nie pojdzie do niej. Moja mam wyjecha³a ju¿ na sta³e wiêc jestem z córci± 24 na dobê

Ps. Wszystkich gratulujê spadków i pozdrawiam gor±co do zobaczenia we wrze¶niu - wtedy i ja rusze pe³n± par±, aby do ¶wi±t osi±gn±æ cel!
Tyyy we¼, co? :P wpadaj chod¼ raz w tygodniu

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
a tak jako¶ wysz³o

ALEEEE uwaga Waga drgne³a i dzi¶ pokaza³a 83kilo!

ale najlepsze jest to ze tylko w 2 dni porz±dny Sexsparing i spalone wkoñcu po 3 tygodniach
Brawoooooo!

s³ysza³am kiedy¶ ¿e "dieta cud to seks i g³ód" widzê ¿e po³owa siê zgadza ;p

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Nie wyobra¿am sobie ¿ycia bez niektórych "wynalazków" u¿ywanych w dzisiejszym ¿yciu codziennym, doceniam bardzo naukê i dostêp do wiedzy itd., ale brakuje mi trochê pewnych typów zachowañ, wzorców no i podej¶cia z tamtych lat .
Kto wie, mo¿e w przeci±gu najbli¿szych kilku-kilkunastu lat siê to zmieni ?



Ach, pocz±tki zwi±zków . ¯yczê Wam kolejnych 3, a potem kolejnych i kolejnych!

Z czystej ciekawo¶ci mam pytanie do tych z Was, które s± w zwi±zkach - gdzie pozna³y¶cie swoich facetów?
Oczywi¶cie jak nie macie ochoty opowiadaæ to rozumiem .

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Dzisiejsza tabelka wstawiona, razem z osobami, które do³±czy³y niedawno i powinny podaæ wagê z wczoraj, ¿eby siê pojawiæ w normalnej tabelce, któr± oficjalnie wstawiê jutro (formalnie dzisiaj, tzn. w sobotê )
mnie z wynalazków to miksera odkurzacza i ciep³ej wody, zreszt± ja i w spartañskich warunkach dam sobie radê ale narzekaæ bêdê od diab³a ;p
Ja swojego pozna³am na studiach, a zeszli¶my siê w jakim¶ ¶mieciowym pubie zupe³nie przypadkiem spotykaj±c siê po roku niewidzenia. Z nas w ogóle dziwna para i wygl±dowo i charakterologicznie taki flip i flap wszyscy nam "kibicowali" z tego powodu na pocz±tku, szczególnie jego znajome no ale có¿...
bo¿e, znowu jest za gor±co ¿eby my¶leæ. Ja w dodatku z racji przyapd³o¶ci mam podniesion± temperaturê :/ ¶licznie jest :/
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 20:51   #2994
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ

mnie z wynalazków to miksera odkurzacza i ciep³ej wody, zreszt± ja i w spartañskich warunkach dam sobie radê ale narzekaæ bêdê od diab³a ;p
Ja swojego pozna³am na studiach, a zeszli¶my siê w jakim¶ ¶mieciowym pubie zupe³nie przypadkiem spotykaj±c siê po roku niewidzenia. Z nas w ogóle dziwna para i wygl±dowo i charakterologicznie taki flip i flap wszyscy nam "kibicowali" z tego powodu na pocz±tku, szczególnie jego znajome no ale có¿...
bo¿e, znowu jest za gor±co ¿eby my¶leæ. Ja w dodatku z racji przyapd³o¶ci mam podniesion± temperaturê :/ ¶licznie jest :/
Nie no, daæ radê to ja te¿ bym da³a . Nie nale¿ê do ksiê¿niczek, którym trzeba wszystko zrobiæ, chuchaæ, dmuchaæ , która mo¿e przebywaæ tylko w luksusowych miejscach itd. Ale jednak ceniê sobie czas i wygodê, wiêc komputer, internet, telefon czy w³a¶nie takie proste rzeczy jak odkurzacz, lodówka, kuchenka, czajnik czy wyciskarka do soku to du¿a pomoc . O ciep³ej wodzie czy lampie to ju¿ nawet nie wspominam .

O, to ja mia³am podobn± historiê☠z kole¿ank±, która w taki sposób sta³a siê jedn± z moich najlepszych przyjació³ek .
Uwielbiam, jak siê tak ludzie mieszaj± w kibicowanie czy te¿ "kibicowanie" zwi±zkom. Wychodzê z za³o¿enia, ¿e jak kto¶ jest przyjacielem jednej b±d¼ drugiej strony to powinien chcieæ dla tej osoby jak najlepiej i ¿yczyæ szczê¶cia w zwi±zku, a nie twierdziæ, ¿e "oo, tacy ró¿ni to do siebie nie pasuj±" albo "tacy dobrzy przyjaciele, szkoda by to by³o psuæ zwi±zkiem" ...
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:17   #2995
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, daæ radê to ja te¿ bym da³a . Nie nale¿ê do ksiê¿niczek, którym trzeba wszystko zrobiæ, chuchaæ, dmuchaæ , która mo¿e przebywaæ tylko w luksusowych miejscach itd. Ale jednak ceniê sobie czas i wygodê, wiêc komputer, internet, telefon czy w³a¶nie takie proste rzeczy jak odkurzacz, lodówka, kuchenka, czajnik czy wyciskarka do soku to du¿a pomoc . O ciep³ej wodzie czy lampie to ju¿ nawet nie wspominam .

O, to ja mia³am podobn± historiê☠z kole¿ank±, która w taki sposób sta³a siê jedn± z moich najlepszych przyjació³ek .
Uwielbiam, jak siê tak ludzie mieszaj± w kibicowanie czy te¿ "kibicowanie" zwi±zkom. Wychodzê z za³o¿enia, ¿e jak kto¶ jest przyjacielem jednej b±d¼ drugiej strony to powinien chcieæ dla tej osoby jak najlepiej i ¿yczyæ szczê¶cia w zwi±zku, a nie twierdziæ, ¿e "oo, tacy ró¿ni to do siebie nie pasuj±" albo "tacy dobrzy przyjaciele, szkoda by to by³o psuæ zwi±zkiem" ...
Ja lubiê byæ ksiê¿niczk±... od czasu do czasu warto sobie ponarzekaæ w swoim królestwie Nie no, jaja sobie robiê, jest masa osób które s± uzale¿nione od technologii i ja nic do nich nie mam, ale czy to takie nieszkodliwe to mam w±tpliwo¶ci. Pr±d zawsze mo¿e wysi±¶æ, ró¿ne rzeczy siê dziej± i dopóki kto¶ umie sobie poradziæ w ka¿dych warunkach - na moje mo¿e nawet herbatê parzyæ przez internet :P Tylko niestety ja znam g³ównie te osóbki, co to bez fejsbuka i telefonu nie widz± ¿ycia. I to nie s± piêtnastolatki - i to jest najstraszniejsze.
Co do kibicuj±cych to dopóki nie szkodz± to niech sobie gadaj± - mo¿e siê interesuj± lud¼mi i spo³eczeñstwem ogólnie, jak ja Tak naprawdê to dobry test dla zwi±zku - je¶li nie przetrwa tej "próby ¿yczliwych" to mo¿e nie jest wart czasu. By³am w niejednej relacjii która tak siê skoñczy³a i nie ¿a³ujê, nauczy³y mnie kilku rzeczy
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:25   #2996
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja lubiê byæ ksiê¿niczk±... od czasu do czasu warto sobie ponarzekaæ w swoim królestwie Nie no, jaja sobie robiê, jest masa osób które s± uzale¿nione od technologii i ja nic do nich nie mam, ale czy to takie nieszkodliwe to mam w±tpliwo¶ci. Pr±d zawsze mo¿e wysi±¶æ, ró¿ne rzeczy siê dziej± i dopóki kto¶ umie sobie poradziæ w ka¿dych warunkach - na moje mo¿e nawet herbatê parzyæ przez internet :P Tylko niestety ja znam g³ównie te osóbki, co to bez fejsbuka i telefonu nie widz± ¿ycia. I to nie s± piêtnastolatki - i to jest najstraszniejsze.
Co do kibicuj±cych to dopóki nie szkodz± to niech sobie gadaj± - mo¿e siê interesuj± lud¼mi i spo³eczeñstwem ogólnie, jak ja Tak naprawdê to dobry test dla zwi±zku - je¶li nie przetrwa tej "próby ¿yczliwych" to mo¿e nie jest wart czasu. By³am w niejednej relacjii która tak siê skoñczy³a i nie ¿a³ujê, nauczy³y mnie kilku rzeczy
Od czasu do czasu tak .
Te¿ mam takich znajomych, nawet siê pogadaæ z Nimi nie da, bo non stop wisz± na telefonie ...
To zale¿y - jak to przyjaciele to niech siê wypowiadaj± o tym, co my¶l±, ale jak to ledwie znajomi to nie ich interes . Wiadomo, ¿e ludzie gadaj± i bêd± gadaæ, ale ja to mam w nosie .
Hm, ja w takiej relacji nie by³am, za to zdarzy³o mi siê odwrotnie - wszyscy mówili, ¿e taki idealny zwi±zek, ¿e tak do siebie pasujemy, a tu klops .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-03, 01:02   #2997
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Z czystej ciekawo¶ci mam pytanie do tych z Was, które s± w zwi±zkach - gdzie pozna³y¶cie swoich facetów?
Oczywi¶cie jak nie macie ochoty opowiadaæ to rozumiem .


ja równie¿ jestem teraz w zwi±zku ze swoim przyjacielem ;-)
A dok³adniej to poznali¶my siê jak koñczyli¶my podstawówkê (jeste¶my z jednego rocznika), potem chodzili¶my do jednego gimnazjum, ale do ró¿nych klas. Rozmawiali¶my ze sob± bardzo du¿o, ale gdy poszli¶my do liceum (do ró¿nych szkó³) to kontakt trochê zmala³. Ja zaczê³am swój pierwszy powa¿ny zwi±zek i gdy na wakacjach po liceum mój ch³opak mnie zdradzi³ to od razu posz³am po pomoc do mojego przyjaciela Mega siê wtedy zbli¿yli¶my i nasza przyja¼ñ sta³a siê g³êboka. Taki uk³ad trwa³ 2,5 roku po czym wyzna³ mi swoje uczucia i ¿e chce czego¶ wiêcej. Ja na pocz±tku mia³am opory, ale wci±¿ siê o mnie stara³ i.... Po 9 latach przyja¼ni jeste¶my od 5 miesiêcy w cudownym zwi±zku (chocia¿ by³y drobne zgrzyty )


Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Bella2212 gratulujê .
No i oficjalnie jeste¶ w tabelce .
Dziêkujê ¶licznie :-* ja w najbli¿szy pi±tek podam wagê, ale w sobotê wyje¿d¿am na dwa tygodnie... Proszê mnie nie wykre¶liæ mam forum w komórce i bêdê o sobie przypominaæ, ale ¿eby móc podaæ jaki jest spadek musia³abym zabraæ ze sob± wagê na wyjazd... W sumie mogê to zrobiæ...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-03, 08:11   #2998
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Od czasu do czasu tak .
Te¿ mam takich znajomych, nawet siê pogadaæ z Nimi nie da, bo non stop wisz± na telefonie ...
To zale¿y - jak to przyjaciele to niech siê wypowiadaj± o tym, co my¶l±, ale jak to ledwie znajomi to nie ich interes . Wiadomo, ¿e ludzie gadaj± i bêd± gadaæ, ale ja to mam w nosie .
Hm, ja w takiej relacji nie by³am, za to zdarzy³o mi siê odwrotnie - wszyscy mówili, ¿e taki idealny zwi±zek, ¿e tak do siebie pasujemy, a tu klops .
Gadanie ludzi te¿ mam w nosie, dopóki nie robi± tego bezczelnie przed moim nosem. A ja nie cierpiê jak siê ze mnie robi kretynkê. No i robi siê nieciekawie, bo tak jak w necie to nie sztuka nad sob± panowaæ, tak w rzeczywisto¶ci rêce mi same skacz±. Teraz mogê powiedzieæ, ¿e to taka choroba, mam za du¿o testosteronu i ju¿
Ja siê przewinê³am przez mnóstwo relacji, zdrowszych lub mniej. W odwrotnej sytuacji te¿ niestety by³am.. No przykre jak wszyscy czuj± siê dobrze z Twoim zwi±zkiem - wszyscy poza TOb±

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
ja równie¿ jestem teraz w zwi±zku ze swoim przyjacielem ;-)
A dok³adniej to poznali¶my siê jak koñczyli¶my podstawówkê (jeste¶my z jednego rocznika), potem chodzili¶my do jednego gimnazjum, ale do ró¿nych klas. Rozmawiali¶my ze sob± bardzo du¿o, ale gdy poszli¶my do liceum (do ró¿nych szkó³) to kontakt trochê zmala³. Ja zaczê³am swój pierwszy powa¿ny zwi±zek i gdy na wakacjach po liceum mój ch³opak mnie zdradzi³ to od razu posz³am po pomoc do mojego przyjaciela Mega siê wtedy zbli¿yli¶my i nasza przyja¼ñ sta³a siê g³êboka. Taki uk³ad trwa³ 2,5 roku po czym wyzna³ mi swoje uczucia i ¿e chce czego¶ wiêcej. Ja na pocz±tku mia³am opory, ale wci±¿ siê o mnie stara³ i.... Po 9 latach przyja¼ni jeste¶my od 5 miesiêcy w cudownym zwi±zku (chocia¿ by³y drobne zgrzyty )




Dziêkujê ¶licznie :-* ja w najbli¿szy pi±tek podam wagê, ale w sobotê wyje¿d¿am na dwa tygodnie... Proszê mnie nie wykre¶liæ mam forum w komórce i bêdê o sobie przypominaæ, ale ¿eby móc podaæ jaki jest spadek musia³abym zabraæ ze sob± wagê na wyjazd... W sumie mogê to zrobiæ...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
¦wietna historia powodzenia Wam ¿yczê
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-03, 10:38   #2999
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
ja równie¿ jestem teraz w zwi±zku ze swoim przyjacielem ;-)
A dok³adniej to poznali¶my siê jak koñczyli¶my podstawówkê (jeste¶my z jednego rocznika), potem chodzili¶my do jednego gimnazjum, ale do ró¿nych klas. Rozmawiali¶my ze sob± bardzo du¿o, ale gdy poszli¶my do liceum (do ró¿nych szkó³) to kontakt trochê zmala³. Ja zaczê³am swój pierwszy powa¿ny zwi±zek i gdy na wakacjach po liceum mój ch³opak mnie zdradzi³ to od razu posz³am po pomoc do mojego przyjaciela Mega siê wtedy zbli¿yli¶my i nasza przyja¼ñ sta³a siê g³êboka. Taki uk³ad trwa³ 2,5 roku po czym wyzna³ mi swoje uczucia i ¿e chce czego¶ wiêcej. Ja na pocz±tku mia³am opory, ale wci±¿ siê o mnie stara³ i.... Po 9 latach przyja¼ni jeste¶my od 5 miesiêcy w cudownym zwi±zku (chocia¿ by³y drobne zgrzyty )



Dziêkujê ¶licznie :-* ja w najbli¿szy pi±tek podam wagê, ale w sobotê wyje¿d¿am na dwa tygodnie... Proszê mnie nie wykre¶liæ mam forum w komórce i bêdê o sobie przypominaæ, ale ¿eby móc podaæ jaki jest spadek musia³abym zabraæ ze sob± wagê na wyjazd... W sumie mogê to zrobiæ...
to oby tak dalej .

Ja sama te¿ wyje¿d¿am, wiêc co¶ trzeba bêdzie wykombinowaæ z tabelk± w ogóle .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-03, 11:23   #3000
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ


Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest strasznie duszno
Jedziemy dzisiaj z T¿ po obiedzie nad jezioro

Z±b niestety dalej mnie boli. W tygodniu mam wizytê u dentysty

Co tam u Was? Jak Wam mija dzieñ?


Mi³ego dnia
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.