Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-19, 10:17   #2971
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Tu fajny filmik który pokazuje dlaczego nie wozić dziecka w kurtce w foteliku ! https://www.youtube.com/watch?v=qF4SFicer78
czy mi sie wydaje czy na tym filmiku ewidentnie widać, że dziecko w kombinezonie jest zapięte byle jak a bez jest dokladnie zapiete? troche mi tu smierdzi propaganda
ale oczywiscie wiem juz teraz o co mniej wiecej chodzi
nie chcialabym tez panikowac, przecież żadna z nas nie bedzie miec wypadku samochodowego z maluszkiem!!!!!
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Bo ludzie niektórzy to mongoły
Sami niech tak leżą zgięci kilka godzin to może zrozumieją... ale racja widac takich na pęczki... ja jeszcze przed ciążą widziałam parę wystrojoną jak na sylwestra w galeri z dziewczynką której nogi już zwisały z fotelika i głowa wystawała za...ewidentnie był jej już za mały i aż mnie korciło żeby podejść i coś powiedzieć... no ale maxi cosi to nie wiem szpan czy co?
masakra... też nie rozumiem jak można tak małe dziecko zostawiać na tyle czasu w takiej pozycji. ale musze sie przyznac ze u mnie w rodzinie to normalne i ostatnio dwu miesieczny kuzyn na imprezie rodzinnej spal sobie w nosidelku i generalnie spedzil tam caly dzien no troche żal dziecka ale nie bede nikomu mowila jak ma wychowywac. mozna powiedziec ze kroluje tam w rodzinie takie wiejskie wychowanie
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Pyszne

ja sie pocieszam tostami z nutella, w koncu!
Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy poruszany temat nawilżaczy powietrza. Macie, planujecie kupić czy uważacie za zbędne? U mnie w domu powietrze jest suche jeśli zamkniemy okna, a w sezonie grzewczym to pewnie będzie masakra więc planujemy zakup, ale jeszcze nie wiemy jaki.
ja bede miala na pewno na uwadze powietrze w mieszkaniu, ale nie mam zielonego pojecia jakie bedzie bo wprowadze sie dopiero pewnie pod koniec listopada najwyzej asekuracyjnie na poczatek bede kladla mokre reczniki na kaloryfer, a jak to nie bedzie pomagac to kupie nawilżacz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:25   #2972
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

hejka kochane :roza
Kociulku czytałam, że mnie wywoływałaś więc się melduję posłusznie

czytam was na bieżąco ale z odpisywaniem gorzej do tego od środy choruję i już nie mam siły na nic paskudny kaszel mnie dopadł i zatkany nos wszystkie znane mi sposoby na przeziębienie już wykorzystane a mi mam wrażenie wcale nie lepiej przez ten kaszel to mała mi wariuje strasznie bo też się przy tym umorduje jak się tak mięśnie ciągle ściskają do tego młodszy dopiero co przestał chorować a wczoraj starszy zaczął wysoką gorączką więc oficjalnie WITAMY JESIEŃ!!! nie rwę się też do lekarza bo nie gorączkuję, gardło tylko zaczerwienione, bez białych nalotów więc to na 99% przeziębienie czyli nic prócz domowych sposobów i leków dostępnych w aptece bez recepty nie dostanę a nie chcę ruszać w miejsce gdzie będą inni chorzy dla chłopaków mam swoje sprawdzone leki więc póki co to wypróbuję i siedzimy w domu...

Justynia nam jutro powinno dojść to nosidełko z Kiddy znalazłam za 400zł używane w bdb stanie (bezwypadkowe) i babeczka już wysłała ty masz który model? bo ja szukałam tego proevolution 2 (czy jakoś tak). no i szukam i szukam ale nigdzie nie widzę zdjęć pokoiku

Kochane, ja was wszystkie czytam i jestem z wami myślami cieszę się z dobrych wieści i przeżywam każdą gorszą wiadomość ale nie daję rady być na bieżąco z pisaniem
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:47   #2973
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
ja dzisiaj też wizytuje

nic sie nie pouczyłam, ani tutaj nie byłam, super!
Ale za to ugotowałam sobie wigilijny barszczyk

Hehe, smacznego!

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
hejka kochane :roza
Kociulku czytałam, że mnie wywoływałaś więc się melduję posłusznie

czytam was na bieżąco ale z odpisywaniem gorzej do tego od środy choruję i już nie mam siły na nic paskudny kaszel mnie dopadł i zatkany nos wszystkie znane mi sposoby na przeziębienie już wykorzystane a mi mam wrażenie wcale nie lepiej przez ten kaszel to mała mi wariuje strasznie bo też się przy tym umorduje jak się tak mięśnie ciągle ściskają do tego młodszy dopiero co przestał chorować a wczoraj starszy zaczął wysoką gorączką więc oficjalnie WITAMY JESIEŃ!!! nie rwę się też do lekarza bo nie gorączkuję, gardło tylko zaczerwienione, bez białych nalotów więc to na 99% przeziębienie czyli nic prócz domowych sposobów i leków dostępnych w aptece bez recepty nie dostanę a nie chcę ruszać w miejsce gdzie będą inni chorzy dla chłopaków mam swoje sprawdzone leki więc póki co to wypróbuję i siedzimy w domu...

Justynia nam jutro powinno dojść to nosidełko z Kiddy znalazłam za 400zł używane w bdb stanie (bezwypadkowe) i babeczka już wysłała ty masz który model? bo ja szukałam tego proevolution 2 (czy jakoś tak). no i szukam i szukam ale nigdzie nie widzę zdjęć pokoiku

Kochane, ja was wszystkie czytam i jestem z wami myślami cieszę się z dobrych wieści i przeżywam każdą gorszą wiadomość ale nie daję rady być na bieżąco z pisaniem

Zdrówka dla Was!!!
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:49   #2974
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość

Hehe, smacznego!

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------




Zdrówka dla Was!!!
dziękuję
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:56   #2975
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Jesiennie, nareszcie!

Przeglądałam dziś ebay niemiecki, ale nic mi się nie spodobało
Do tego paypal nadal świeci pustkami, nie wiem czy w takim tempie uda mi się kupić ten wózek z tańszej aukcji


motylku dużo zdrowia!
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:56   #2976
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Motylku trzymaj się i zdrowiem szybko!
Ze swojej strony mogę polecić na przeziębienie sposób z mokrymi skarpetkami, opisywany z dwie strony wczesniej, może przynajmniej na zatkany nos pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:00   #2977
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Zdrowia motylku
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 11:03   #2978
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Motylku trzymaj się i zdrowiem szybko!
Ze swojej strony mogę polecić na przeziębienie sposób z mokrymi skarpetkami, opisywany z dwie strony wczesniej, może przynajmniej na zatkany nos pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czytałam właśnie o tym i wieczorem wypróbuję bo na dzień to nie ma co bo i tak nie będę siedziała pod kołdrą

papaPapaya
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:04   #2979
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Motylku, zdrowiejcie
Rozumiem, że w takim stanie nic nie cieszy i nic się nie chce. Oby szybko przeszło




Ja już po wizycie. Gin póki co daje mi 2 tyg. Jak wytrzymam tyle, to walczymy dalej. Mówi, że jak wytrzymam 4-6 tygodni to już będzie bardzo dobrze i zaliczy to jako cud. Tyle dobrze, że nie mam żadnych twardnień brzucha, ale jak pomyślę, że za miesiąc Mały może być już na świecie, to mam trochę stracha. Od tej pory mam całkowicie darować sobie jakiekolwiek przygotowania, bo te tygodnie są dla nas najważniejsze. Dziecko rośnie, uciska i tym trudniej jest go utrzymać.
To tyle z mojego dzisiejszego pesymizmu...
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:07   #2980
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

kochana lez i zaciskaj nogi!
Czy to znaczy ze szyjka juz skrócona?
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:12   #2981
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Kciulek, a więc trzymamy kciuki, żeby stał się cud, a w którym jesteś teraz tygodniu?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 11:12   #2982
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Motylku, zdrowiejcie
Rozumiem, że w takim stanie nic nie cieszy i nic się nie chce. Oby szybko przeszło




Ja już po wizycie. Gin póki co daje mi 2 tyg. Jak wytrzymam tyle, to walczymy dalej. Mówi, że jak wytrzymam 4-6 tygodni to już będzie bardzo dobrze i zaliczy to jako cud. Tyle dobrze, że nie mam żadnych twardnień brzucha, ale jak pomyślę, że za miesiąc Mały może być już na świecie, to mam trochę stracha. Od tej pory mam całkowicie darować sobie jakiekolwiek przygotowania, bo te tygodnie są dla nas najważniejsze. Dziecko rośnie, uciska i tym trudniej jest go utrzymać.
To tyle z mojego dzisiejszego pesymizmu...
Zaciskaj nogi! Lez! I tak ladnie wytrzynujecie, pamietasz ze lekarz na poczatku w ogole nie dawal szans na donoszenie? Oboje jestescie silni i wierze ze spokojnie do 37 tygodnia maluszek bedzie w brzuchu, a lekarz jest straaasznyn pesymista. Na razie jego proroctwa sie nie sprawdzily i chwala bogu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:13   #2983
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Kociulek oby jak najdluzej Kubuś był w brzuszku!

Motylek zdrowka życzę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:18   #2984
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
kochana lez i zaciskaj nogi!
Czy to znaczy ze szyjka juz skrócona?
Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
Kciulek, a więc trzymamy kciuki, żeby stał się cud, a w którym jesteś teraz tygodniu?
Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Zaciskaj nogi! Lez! I tak ladnie wytrzynujecie, pamietasz ze lekarz na poczatku w ogole nie dawal szans na donoszenie? Oboje jestescie silni i wierze ze spokojnie do 37 tygodnia maluszek bedzie w brzuchu, a lekarz jest straaasznyn pesymista. Na razie jego proroctwa sie nie sprawdzily i chwala bogu!
Dzięki dziewczyny
O szyjce powiedział tylko tyle, że jest bardzo krótka, ale usg nie miałam i nie wiem czy się jeszcze skróciła czy nie.
I tym się staram pocieszać, że już dawno mi prorokował, że mogę nie donosić, a jednak mały jest silny i walczymy ile się da.
Mmg, to mój 29tc.
Lucky
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:19   #2985
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Kociulku Ty jeszcze przenosisz ciąże zobaczysz !!! glowa do gory


Motylku ja tez po chorobie wiec wiem co i jak.. Tylko ja nie mam dwojki dzieci do ogarniecia-PODZIWIAM
Ja mam zamowione wlasnie te pro evolution 2 za 400bez bazy? Bedziesz dokupywac czy tak ja ja solo? Nasz bylcw promołszyn za 650 nowy w sklepie wiec super deal ktory masz kolor?

Papaya moze faktycznie z tym zapieciem ale jest duzo innych filmikow w tej tematyce i czasem byl pokazany luz na 13 cm roznicy miedzy kurtka a bez.. Wiec cos jest na rzeczy. Lepiej ubrac lzej i dac kocyk
Ja tez pewna jestem ze wypadkow nie bedzie ! ale dobrze jest wiedziec
__________________
Marcelinka

Edytowane przez xjustyniaaax
Czas edycji: 2016-09-19 o 11:23
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:20   #2986
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Gin póki co daje mi 2 tyg. Jak wytrzymam tyle, to walczymy dalej. Mówi, że jak wytrzymam 4-6 tygodni to już będzie bardzo dobrze i zaliczy to jako cud. Tyle dobrze, że nie mam żadnych twardnień brzucha, ale jak pomyślę, że za miesiąc Mały może być już na świecie, to mam trochę stracha. Od tej pory mam całkowicie darować sobie jakiekolwiek przygotowania, bo te tygodnie są dla nas najważniejsze. Dziecko rośnie, uciska i tym trudniej jest go utrzymać.
To tyle z mojego dzisiejszego pesymizmu...
Co??? Na tym etapie 2 tyg Ci daje, a przy wyjściu ze szpitala nie kazali leżeć plackiem? Toż to Wy powinniście jeszcze dwa miesiące a nie tygodnie w dwupaku być! W sumie skąd ta jego pewność, że tak szybko urodzisz? Przez szyjkę? Nie da się nic zrobić? Chyba kiedyś pisałaś, że szycie masz pewne, a tu teraz nic nie robią? Nie rozumiem
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:24   #2987
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Motylku, też jestem przeziębiona i córka również. Jutro idę z nią do lekarza, więc łączę się w bólu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:31   #2988
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

wizyta na nfz, bez usg... Poziom leukocytow 16,49 dwa tyg temu 14,11 wiec rosnie, mam powtorzyc badania i za tydzien wizyta. Ja juz nawet nie mam sil sie w☠☠☠☠iac na te braki usg i teraz jeszcze te leukocyty... Po poludniu mam mozliwosc jechac prywatnie do gina na usg ale jak on mi powie, ze male sie odwrocilo dopa to juz mnie serio szlag trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:33   #2989
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Niestety taka pogoda ze przeziebienia beda ;( ja dzis pojechalam do Lidla lekko ubrana i zmarzlam.. Trzeba ogarnac jakas kurtke..
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 11:33   #2990
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
wizyta na nfz, bez usg... Poziom leukocytow 16,49 dwa tyg temu 14,11 wiec rosnie, mam powtorzyc badania i za tydzien wizyta. Ja juz nawet nie mam sil sie w☠☠☠☠iac na te braki usg i teraz jeszcze te leukocyty... Po poludniu mam mozliwosc jechac prywatnie do gina na usg ale jak on mi powie, ze male sie odwrocilo dopa to juz mnie serio szlag trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym juz koczowala pod gabinetem gina prywatnie, nie wytrzymalabyn tyle czasu nie wiedzac co to za czlowieczek mieszka w srodku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:33   #2991
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Kociulku kciuki za was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:35   #2992
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Kociulku Ty jeszcze przenosisz ciąże zobaczysz !!! glowa do gory


Motylku ja tez po chorobie wiec wiem co i jak.. Tylko ja nie mam dwojki dzieci do ogarniecia-PODZIWIAM
Ja mam zamowione wlasnie te pro evolution 2 za 400bez bazy? Bedziesz dokupywac czy tak ja ja solo? Nasz bylcw promołszyn za 650 nowy w sklepie wiec super deal ktory masz kolor?

Papaya moze faktycznie z tym zapieciem ale jest duzo innych filmikow w tej tematyce i czasem byl pokazany luz na 13 cm roznicy miedzy kurtka a bez.. Wiec cos jest na rzeczy. Lepiej ubrac lzej i dac kocyk
Ja tez pewna jestem ze wypadkow nie bedzie ! ale dobrze jest wiedziec
Da sie na apce edytowac to co cytuje zeby np skrocic?

Ja wiem wiem, ciesze sie ze piszecie o takich rzeczach, bo faktycznie teraz bede na to zwracac uwage ale chyba z takim ubiorem bede kombinowac juz na spokojnie a przy wyjsciu ze szpitala jak bedzie zimno to ubiore ten kombinezonik. Ale w sumie ja to moge urodzic jeszcze nawet w listopadzie wiec moze sie okazac ze taki zimowy kombinezonik bedzie za cieply

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:37   #2993
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

justynia - jakos daje rade mam nadzieje ze gorzej nie bedzie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:41   #2994
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Co??? Na tym etapie 2 tyg Ci daje, a przy wyjściu ze szpitala nie kazali leżeć plackiem? Toż to Wy powinniście jeszcze dwa miesiące a nie tygodnie w dwupaku być! W sumie skąd ta jego pewność, że tak szybko urodzisz? Przez szyjkę? Nie da się nic zrobić? Chyba kiedyś pisałaś, że szycie masz pewne, a tu teraz nic nie robią? Nie rozumiem
Szyjkę szyją do 26 tc, ale i tak od tego odchodzą, bo to coraz częściej nic nie daje. Czasem myślę, że gin chce mnie porządnie nastraszyć, żebym leżała i nic nie robiła. Ja i bez tego to wiem. O rozwarciu też nic nie mówił, więc pewnie nie ma, ale jakaś zdołowana z gabinetu wyszłam.

Justynia, miło, że ktoś w nas wierzy
Pokaż sukienię. Ja wzięłam te dresy co chciałam, tylko nie załapałam się na najmniejszy rozmiar, a dopiero 74/80, będzie na jesień (przyszłą). Body te poniżej 62 też już były wybrane, ale wzięłam większe, bo kolory bajeczne


DoDoo,
Wiesz, jak nie pojedziesz prywatnie, to później będziesz żałować, że nie próbowałaś. Trzymam kciuki
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:43   #2995
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ja bym juz koczowala pod gabinetem gina prywatnie, nie wytrzymalabyn tyle czasu nie wiedzac co to za czlowieczek mieszka w srodku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My z tz zawsze mówiliśmy, że nie chcemy znać plci. Do poki nie dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy... nie mogliśmy się doczekać.
Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Da sie na apce edytowac to co cytuje zeby np skrocic?

Ja wiem wiem, ciesze sie ze piszecie o takich rzeczach, bo faktycznie teraz bede na to zwracac uwage ale chyba z takim ubiorem bede kombinowac juz na spokojnie a przy wyjsciu ze szpitala jak bedzie zimno to ubiore ten kombinezonik. Ale w sumie ja to moge urodzic jeszcze nawet w listopadzie wiec moze sie okazac ze taki zimowy kombinezonik bedzie za cieply

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja edytuje, szczególnie Folinki, jak chce jej odpowiedzieć na pytanie bo ona pisze obszernie(i oczywoscie jest to plusem&#128538 ale apka mi czasem nie pozwala wysłać bo jest zbyt dużo znaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:44   #2996
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
Motylku, też jestem przeziębiona i córka również. Jutro idę z nią do lekarza, więc łączę się w bólu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Uuu Dla Was również zdrówka w takim razie!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
wizyta na nfz, bez usg... Poziom leukocytow 16,49 dwa tyg temu 14,11 wiec rosnie, mam powtorzyc badania i za tydzien wizyta. Ja juz nawet nie mam sil sie w☠☠☠☠iac na te braki usg i teraz jeszcze te leukocyty... Po poludniu mam mozliwosc jechac prywatnie do gina na usg ale jak on mi powie, ze male sie odwrocilo dopa to juz mnie serio szlag trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, na nfz... No cóż, standardowe następne usg jest w 30-32 tyg, więc pewnie na następnej wizycie... Różnie to bywa z tym sprawdzaniem płci, choć wiadomo, że teraz to większość kobiet przyzwyczajona, że na każdej wizycie prywatnie podgląda się maluszka, więc pozostaje Ci czekać lub iść prywatnie A Ty w sumie nie masz już gdzieś tak 30 tyg? Widzę, że niestety nie zostałaś dopisana do listy... Nic nie było mowy na wizycie, kiedy usg?

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Da sie na apce edytowac to co cytuje zeby np skrocic?
Oczywiście, właśnie piszę z apki i skróciłam Twój post Trzeba stuknąć też znak edycji (ołówek?) obok posta.

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-09-19 o 11:45
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:46   #2997
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Swoją drogą ciężko było mi je robić bo NIE CIERPIĘ ciepłego mleka i ciepłego budyniu , w dodatku waniliowy ehh. Zapachy były dla mnie straszne I taka mnie refleksja naszła jak ja będę dziecku te mleko i budynie gotować ?
O mam tak samo. Nienawidzę mleka a ciepłe to moja trauma bleee. Kawę piję z migdałowym.

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Na spacer gondola jak dla mnietylko i wyłącznie. Tam zmieścisz kocyk śpiworek czy co tylko w fotelik średnio... Tak jak mówię do sklepu tzn supermarketu itp na zakupy to spoko ale tak na dwór dla mnie nie
Wychodzę z tego samego założenia. Na spacery gondola, na szybki wypad do supermarketu fotelik.
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie małe info ze pampersy z Babydream z Rossmana te najmniejsze tez maja ten wskaznik zmoczenia jak w pampersach
Dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy poruszany temat nawilżaczy powietrza. Macie, planujecie kupić czy uważacie za zbędne? U mnie w domu powietrze jest suche jeśli zamkniemy okna, a w sezonie grzewczym to pewnie będzie masakra więc planujemy zakup, ale jeszcze nie wiemy jaki.
Od kiedy zamieszkalismy w nowym domu miałam problemy z suchością nosa i ust po przebudzeniu, a teraz w ciazy doskwierało mi to jeszcze bardziej, do tego stopnia, że robiły mi się krwawe strupki w nosie... Tydzień temu kupiłam nawilzacz i juz widzę poprawę. Włączam go najczęściej na noc w sypialni. Jak malutka będzie juz na świecie to tez na pewno kupię do jej pokoju, tym bardziej ze w sezonie grzewczym będzie jeszcze gorzej.


Wczoraj byłam z TŻ na Brigit Jones - polecam na poprawę humoru

Za wszystkie leżące grudnióweczki trzymam mocno kciuki. Leżcie grzecznie, zaciskajcie nogi i nie wypuszczajcie dzieciaczków

Dziewczyny, spodobał mi się jeden kombinezon, taki jak kurteczka, gruby. Chciałabym go używać do gondoli. Problem w tym, że najmniejszy rozmiar to 68. Za duży będzie, prawda?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2016-09-19 o 11:48
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:50   #2998
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Uuu Dla Was również zdrówka w takim razie!


Aaa, na nfz... No cóż, standardowe następne usg jest w 30-32 tyg, więc pewnie na następnej wizycie... Różnie to bywa z tym sprawdzaniem płci, choć wiadomo, że teraz to większość kobiet przyzwyczajona, że na każdej wizycie prywatnie podgląda się maluszka, więc pozostaje Ci czekać lub iść prywatnie A Ty w sumie nie masz już gdzieś tak 30 tyg? Widzę, że niestety nie zostałaś dopisana do listy... Nic nie było mowy na wizycie, kiedy usg?


Oczywiście, właśnie piszę z apki i skróciłam Twój post Trzeba stuknąć też znak edycji (ołówek?) obok posta.
U mnie 29 tydzien, pytalam gina czy moze zrobi usg, to mowil ze sa wazniejsze sprawy te leukocyty, z tym ze usg trwa 5 minut... Zjem obiad i jade do takiego gina prywatnie, bylam u niego w 13t i ma mega podejscie do pacjenta, wiec mam nadzieje ze tak dlugo bedzie robil usg, az bedzie widac bule albo parowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:50   #2999
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
hejka kochane :roza
Kociulku czytałam, że mnie wywoływałaś więc się melduję posłusznie

czytam was na bieżąco ale z odpisywaniem gorzej do tego od środy choruję i już nie mam siły na nic paskudny kaszel mnie dopadł i zatkany nos wszystkie znane mi sposoby na przeziębienie już wykorzystane a mi mam wrażenie wcale nie lepiej przez ten kaszel to mała mi wariuje strasznie bo też się przy tym umorduje jak się tak mięśnie ciągle ściskają do tego młodszy dopiero co przestał chorować a wczoraj starszy zaczął wysoką gorączką więc oficjalnie WITAMY JESIEŃ!!!ala: nie rwę się też do lekarza bo nie gorączkuję, gardło tylko zaczerwienione, bez białych nalotów więc to na 99% przeziębienie czyli nic prócz domowych sposobów i leków dostępnych w aptece bez recepty nie dostanę a nie chcę ruszać w miejsce gdzie będą inni chorzy dla chłopaków mam swoje sprawdzone leki więc póki co to wypróbuję i siedzimy w domu...

Justynia nam jutro powinno dojść to nosidełko z Kiddy znalazłam za 400zł używane w bdb stanie (bezwypadkowe) i babeczka już wysłała ty masz który model? bo ja szukałam tego proevolution 2 (czy jakoś tak). no i szukam i szukam ale nigdzie nie widzę zdjęć pokoiku

Kochane, ja was wszystkie czytam i jestem z wami myślami cieszę się z dobrych wieści i przeżywam każdą gorszą wiadomość ale nie daję rady być na bieżąco z pisaniem
zdrowka dla Was!
Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Motylku, zdrowiejcie
Rozumiem, że w takim stanie nic nie cieszy i nic się nie chce. Oby szybko przeszło




Ja już po wizycie. Gin póki co daje mi 2 tyg. Jak wytrzymam tyle, to walczymy dalej. Mówi, że jak wytrzymam 4-6 tygodni to już będzie bardzo dobrze i zaliczy to jako cud. Tyle dobrze, że nie mam żadnych twardnień brzucha, ale jak pomyślę, że za miesiąc Mały może być już na świecie, to mam trochę stracha. Od tej pory mam całkowicie darować sobie jakiekolwiek przygotowania, bo te tygodnie są dla nas najważniejsze. Dziecko rośnie, uciska i tym trudniej jest go utrzymać.
To tyle z mojego dzisiejszego pesymizmu...
kurcze..
trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze, zaciskaj nogi!
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
wizyta na nfz, bez usg... Poziom leukocytow 16,49 dwa tyg temu 14,11 wiec rosnie, mam powtorzyc badania i za tydzien wizyta. Ja juz nawet nie mam sil sie w☠☠☠☠iac na te braki usg i teraz jeszcze te leukocyty... Po poludniu mam mozliwosc jechac prywatnie do gina na usg ale jak on mi powie, ze male sie odwrocilo dopa to juz mnie serio szlag trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uuu...
a za tydzien usg bedzie??

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:51   #3000
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Za wszystkie leżące grudnióweczki trzymam mocno kciuki. Leżcie grzecznie, zaciskajcie nogi i nie wypuszczajcie dzieciaczków
Zaciskam, zaciskam
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spodobał mi się jeden kombinezon, taki jak kurteczka, gruby. Chciałabym go używać do gondoli. Problem w tym, że najmniejszy rozmiar to 68. Za duży będzie, prawda?
Ja mam 62 bo stwierdziłam, że to cała zima przed nami. Na 56 i 68 nawet nie patrzyłam, ale ja nie liczę, że Kubuś będzie wyrośnięty
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.