Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 17:12   #3001
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez olagroch Pokaż wiadomość
dziewczyny, zamawiała już któraś z Was coś z River Island?
zapytaj TU może będą dziewczyny więcej wiedziały
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:13   #3002
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tu nowa, mam na imię Sylwia i bardzo podobają mi się sukienki z Asosa ) bardzo bardzo
Nie miałam nigdy odwagi zamówić ale po przeczytaniu tego wątku chyba się odważę.
Czy przesłka do PL jest darmowa zawsze czy jest uzależniona od jakiejć kwoty zamówienia. Wogóle tak szczerze czy bardzo ciężko jest złożyć zamówienie. świeżak ze mnie w tej kwesti, będę wdzięczna za rady Pozdrawiam serdecznie
W tej chwili przesyłka jest darmowa na cały świat w opcji standard delivery.
Zamówienia składa się tak jak w polskich sklepach internetowych-musisz się najpierw zarejestrować, zalogować,wybierasz towar, kolor rozmiar, formę płatności i klikasz zamów.
Jeśli chodzi o płatność to honorują karty kredytowe i paypala.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:14   #3003
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez olagroch Pokaż wiadomość
dziewczyny, zamawiała już któraś z Was coś z River Island? bo strasznie się ucieszyłam, jak zobaczyłam, że wysyłają wreszcie do Polski, ale zastanawiam się jaką mają przesyłkę, czy też idzie jako nierejestrowana jak darmówka z Asosa?
tez sie ucieszyłam i juz zamawiałam ,nawet pokazywałam na wątku zakupowym ostatnio .Przesyłka kosztuje niestety te 8 funtów ale to kurier i idzie szybciutko ,ja kupiłam w weekend, w poniedziałek była wysłana w środę po południu była u mnie
___________edit
Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy odwagi zamówić ale po przeczytaniu tego wątku chyba się odważę.Wogóle tak szczerze czy bardzo ciężko jest złożyć zamówienie. świeżak ze mnie w tej kwesti, będę wdzięczna za rady Pozdrawiam serdecznie
polecam lekturę pierwszego postu wątku zamówieniowego : -) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551960

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2011-11-21 o 17:23
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:25   #3004
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Naskrobałam im maila, niech się tłumaczą. Mają taniej niż Chińczycy bo sprorwadzają bezpośrednio Mam z asosa buty zamszowe, są made in china ale są super wygodne i je kocham
ostatnio mam "fazę" przeglądania roznych chinskich stron i na cóż się natknęłam
otóż duzo ciuchów identycznych jak na asos jest oferowane wlasnie przez chinczyków, wiadomo, że nie mają doszytej metki asos, ale tez są o niebo tansze,
ogolnie napaliłam się na ten sweter: http://www.wholesale-dress.net/hot-s...-g1417692.html
a zobaczcie co jest na asosie
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Cardig...rt=3&clr=Multi
tylko ta cena
jak się okazuje jest to praktycznie ten sam sweter, bo kolor u chinczyka jest przeklamany (co wielokrotnie zarzucają im w komentarzach, choc akurat nie na tej aukcji)

dalej, sweter w konie, gdzie nawet jest zdjecie z asosa
http://www.wholesale-dress.net/fashi...-g1421277.html
http://www.wholesale-dress.net/lovel...-g1421272.html

na marginesie: ostatnio widzialam tez takie narzuty, identyczne jak z h&m, doszyją metkę i już cena dwa razy w górę ;]
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:00   #3005
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez ladyangel20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny


Zbliża się sylwester i w związku z tym chciałam zamówić sukienkę na tą okazję. Już sobie upatrzyłam

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Skater...t=-1&clr=Berry

Tylko zastanawiam się czy nie będzie za krótka.... mam 171 i boję się, że nie dojdzie mi długość do połowy uda...
Doradzicie coś ?
Co prawda modelka na zdjęciu ma 178 cm, ale wszystko zależy też od budowy ciała, jego proporcji...

Ja z kolei mam na odwrót (przy 163 cm wzrostu), mini kiecki są u mnie idealnej długości, niestety te midi są przydługaśne

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
ostatnio mam "fazę" przeglądania roznych chinskich stron i na cóż się natknęłam
otóż duzo ciuchów identycznych jak na asos jest oferowane wlasnie przez chinczyków, wiadomo, że nie mają doszytej metki asos, ale tez są o niebo tansze,
ogolnie napaliłam się na ten sweter: http://www.wholesale-dress.net/hot-s...-g1417692.html
a zobaczcie co jest na asosie
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Cardig...rt=3&clr=Multi
tylko ta cena
jak się okazuje jest to praktycznie ten sam sweter, bo kolor u chinczyka jest przeklamany (co wielokrotnie zarzucają im w komentarzach, choc akurat nie na tej aukcji)

dalej, sweter w konie, gdzie nawet jest zdjecie z asosa
http://www.wholesale-dress.net/fashi...-g1421277.html
http://www.wholesale-dress.net/lovel...-g1421272.html

na marginesie: ostatnio widzialam tez takie narzuty, identyczne jak z h&m, doszyją metkę i już cena dwa razy w górę ;]
Osz! To pewnie oni z chin kupują co popadnie i doszywają metki "Asos".

Ja z kolei zauważyłam, że co jakiś czas te same toczka w toczkę identyczne ciuchy migrują po różnych sklepach. Dawno dawno temu napaliłam się na koronkową spódnicę z H&M, jednak wówczas nie było mnie na nią stać. Za rok widziałam ją bodajże w Reserved, ale też niezbyt tanio. Za kolejny rok - w Butik (za 30 zł, to wtedy już sobie ją kupiłam ) To samo z biżuterią.

A jeśli chodzi o chińskie fabryki, to kolega (który jest chinofilem i pośrednikiem handlowym) miał okazję oglądać od podszewki jak wygląda produkcja ciuchów, także tych "wielkich marek" - za 400 zł mógł sobie uszyć garnitur na miarę, wybrać materiał (kaszmir, jedwab), wybrać krój (Prada, Armani, etc.), a na koniec - wybrać metki np. Gucci Myślałam, że padnę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:03   #3006
olagroch
Rozeznanie
 
Avatar olagroch
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 812
GG do olagroch
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
tez sie ucieszyłam i juz zamawiałam ,nawet pokazywałam na wątku zakupowym ostatnio .Przesyłka kosztuje niestety te 8 funtów ale to kurier i idzie szybciutko ,ja kupiłam w weekend, w poniedziałek była wysłana w środę po południu była u mnie
dziękuję bardzo za odpowiedź
olagroch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:09   #3007
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Osz! To pewnie oni z chin kupują co popadnie i doszywają metki "Asos". Ja z kolei zauważyłam, że co jakiś czas te same toczka w toczkę identyczne ciuchy migrują po różnych sklepach. Dawno dawno temu napaliłam się na koronkową spódnicę z H&M, jednak wówczas nie było mnie na nią stać. Za rok widziałam ją bodajże w Reserved, ale też niezbyt tanio. Za kolejny rok - w Butik (za 30 zł, to wtedy już sobie ją kupiłam ) To samo z biżuterią.
ja obserwowałam kilka razy , głownie w biżuterii ,w ubraniach ale to raptem kilka razy w ciągu wielu lat i oglądania tysięcy ubrań wiec myśle że to zjawisko marginalne .., tzn większość to jednak są zaprojektowane przez dana marke i dla niej zrobione- to ile zalezy od marki są te bardziej oryginalne które projektują swoją kolekcje i tworzą jakis konkretny wizerunek , są takie które maja dużo wtórnych rzeczy
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:25   #3008
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dziewczyny, a macie gdzieś jakieś zdjęcie np. z blogów, lookbooków tych biker boots z RI? Chciałam zobaczyć, jak układają się na nodze, bo właśnie dorwałam jedne Maloonie, nasz guru wyszukiwarek, da się coś z tym zrobić?

Edit: Cały czas się nad nimi zastanawiam... Może ktoś je chce, to mogę mu je wypuścić z koszyka? Rozmiar 3
__________________


Edytowane przez Rvda88
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:48
Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:13   #3009
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

sorki ale dziś padam - nie dam rady - dobranoc
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:43   #3010
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
ja obserwowałam kilka razy , głownie w biżuterii ,w ubraniach ale to raptem kilka razy w ciągu wielu lat i oglądania tysięcy ubrań wiec myśle że to zjawisko marginalne .., tzn większość to jednak są zaprojektowane przez dana marke i dla niej zrobione- to ile zalezy od marki są te bardziej oryginalne które projektują swoją kolekcje i tworzą jakis konkretny wizerunek , są takie które maja dużo wtórnych rzeczy
ja kilka razy spotkałam się z identycznymi (nie były podobne tylko identyczne... bardzo dokłądnie je oglądałam) butami w quazi i ccc, w tym roku widziałam też w ccc buty, które kupiłam w zeszłym sezonie w normalnym sklepie (polski producent).... w ccc o 50 % droższe

z ciuchami często (coraz częściej) mi się to zdarza... zwłaszcza jak coś ma prosty fason to lubi się powtarzać np.: w h&m, cropp, house i reserved

przyszedł do mnie wczoraj płaszcz z asosa, myślałam że będzie cieplutki a tu klops, na wiosnę dopiero.... w opisie mowa o wełnie a na metce ani słowa o tym ale nie odsyłam, jest śliczny i pewno jeszcze się przyda i ten kolor...

ale wolę uprzedzić jeśli ktoś się na niego łasi
http://www.asos.com/Liquorish/Liquor...file_multiline
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (51,5 KB, 18 załadowań)
__________________
wydukałam i utrwaliłam -22kg
tolas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:29   #3011
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez tolas Pokaż wiadomość
z ciuchami często (coraz częściej) mi się to zdarza... zwłaszcza jak coś ma prosty fason to lubi się powtarzać np.: w h&m, cropp, house i reserved
no cropp i reserved to np jest ta sam koncern ,wiec pewnie przerzucja ubrani z jednej marki do drugiej.A jak coś ma prosty bardzo prosty fason to nie liczę , bo to może byc przypadek albo odgapienie. Natomiast Reserved ma najwięcej ze znanych mi sklepów właśnie takich wtórnych rzeczy - ostatnio żakiet dresowy chyba identyczny jak w Zarze

płaszczyk super ,ciekawy krój piękny kolor ale na zimniejszą pogodę to faktycznie nie za bardzo z takim wycieciem



znalazłam takie coś-nie chce mi sie wierzyc ale jest ta sama sukienka w tym samym fioletowym kolorze...tylko że na asosie to jest totalny róz..
Ciekawe jak wygląda w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rare Chiffon Sleeve Embellished Cuff Dress purple asos.jpg (67,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rare Chiffon Sleeve Embellished One Shoulder Dress.jpg (48,1 KB, 20 załadowań)
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 07:14   #3012
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

dione może tak
a tak na serio to są różne wersje: pink i purple (tylko ta purple to raczej burgund),coral,cobalt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (47,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbb.jpg (59,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (13,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (10,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62S48YBLE_2_large.jpg (42,8 KB, 1 załadowań)
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2011-11-22 o 07:32
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 07:38   #3013
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dzisiaj są inne butki RI za 5 funciaków http://www.asos.com/River-Island/Riv...20ankle%20boot
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 07:43   #3014
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Co prawda modelka na zdjęciu ma 178 cm, ale wszystko zależy też od budowy ciała, jego proporcji...

Ja z kolei mam na odwrót (przy 163 cm wzrostu), mini kiecki są u mnie idealnej długości, niestety te midi są przydługaśne



Osz! To pewnie oni z chin kupują co popadnie i doszywają metki "Asos".

Ja z kolei zauważyłam, że co jakiś czas te same toczka w toczkę identyczne ciuchy migrują po różnych sklepach. Dawno dawno temu napaliłam się na koronkową spódnicę z H&M, jednak wówczas nie było mnie na nią stać. Za rok widziałam ją bodajże w Reserved, ale też niezbyt tanio. Za kolejny rok - w Butik (za 30 zł, to wtedy już sobie ją kupiłam ) To samo z biżuterią.

A jeśli chodzi o chińskie fabryki, to kolega (który jest chinofilem i pośrednikiem handlowym) miał okazję oglądać od podszewki jak wygląda produkcja ciuchów, także tych "wielkich marek" - za 400 zł mógł sobie uszyć garnitur na miarę, wybrać materiał (kaszmir, jedwab), wybrać krój (Prada, Armani, etc.), a na koniec - wybrać metki np. Gucci Myślałam, że padnę
hehe, nie twierdzę, że wybierają co popadnie i doszywają metki
ale coś w tym jest,
pewnie mają tam fabrykę i część rzeczy sprzedawana na chinskich stronach ma tylko doszytą inną metkę,
mój chłopak mówi na asosa, że to drogi chiński badziew, bo jednak jakby nie patrzeć, ze wszystkich sieciówek asos jest dość drogi.
po prostu zarabiają na marce, ładne zdjęcia i już nam się podoba

Cytat:
Napisane przez tolas Pokaż wiadomość
ja kilka razy spotkałam się z identycznymi (nie były podobne tylko identyczne... bardzo dokłądnie je oglądałam) butami w quazi i ccc, w tym roku widziałam też w ccc buty, które kupiłam w zeszłym sezonie w normalnym sklepie (polski producent).... w ccc o 50 % droższe

z ciuchami często (coraz częściej) mi się to zdarza... zwłaszcza jak coś ma prosty fason to lubi się powtarzać np.: w h&m, cropp, house i reserved

przyszedł do mnie wczoraj płaszcz z asosa, myślałam że będzie cieplutki a tu klops, na wiosnę dopiero.... w opisie mowa o wełnie a na metce ani słowa o tym ale nie odsyłam, jest śliczny i pewno jeszcze się przyda i ten kolor...

ale wolę uprzedzić jeśli ktoś się na niego łasi
http://www.asos.com/Liquorish/Liquor...file_multiline
kurka, jak to możliwe, że ten płaszcz to taka ściema rzeczywiscie wygląda na zimowy, zresztą 70% wełny, nawet w opisie "wool rich coat"

a co do bardzo podobnych rzeczy w sieciówkach.. oni albo zamawiają w tych samych fabrykach, albo mają tych samych projektantów, kilka razy już spotkałam się, np. w tesco, z ciuchami czy dodatkami baaaardzo podobnymi jak w new looku, czasami wręcz z identycznego materiału.
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:41   #3015
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dzisiaj są inne butki RI za 5 funciaków
aż dostałam skurczu palca aby złapać mój rozmiar
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:51   #3016
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Mi tez się udało, co jakiś czas dorzucali nowe sztuki

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
aż dostałam skurczu palca aby złapać mój rozmiar
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 09:01   #3017
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Te butki RI za 5F były już wczoraj
Polowałam na takie http://www.asos.com/ASOS/ASOS-PASSAG...rt=3&clr=Black ale się spóźniłam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 09:06   #3018
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Polowałam na takie .. ale się spóźniłam
te były już wcześniej ale chyba nic straconego bo podobno nietypowa rozmiarówka - ale nie wiem gdzie to słyszałam
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:00   #3019
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez tolas Pokaż wiadomość
ja kilka razy spotkałam się z identycznymi (nie były podobne tylko identyczne... bardzo dokłądnie je oglądałam) butami w quazi i ccc, w tym roku widziałam też w ccc buty, które kupiłam w zeszłym sezonie w normalnym sklepie (polski producent).... w ccc o 50 % droższe

z ciuchami często (coraz częściej) mi się to zdarza... zwłaszcza jak coś ma prosty fason to lubi się powtarzać np.: w h&m, cropp, house i reserved

przyszedł do mnie wczoraj płaszcz z asosa, myślałam że będzie cieplutki a tu klops, na wiosnę dopiero.... w opisie mowa o wełnie a na metce ani słowa o tym ale nie odsyłam, jest śliczny i pewno jeszcze się przyda i ten kolor...

ale wolę uprzedzić jeśli ktoś się na niego łasi
http://www.asos.com/Liquorish/Liquor...file_multiline
Dziękuję za tego posta
Ja go chciałam kupić i już mi się odechciało
No kurcze - po opisie dałabym sobie głowę uciąć, że to zimowy płaszcz.
Muszę się jednak gdzieś wybrać na zakupy do jakiegoś CH...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 16:41   #3020
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Ok. Chciałam zobaczyć po prostu jak wyglądała na stronie i po ile była sprzedawana
Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
jak mi powiesz jaka to naprawdę firma to Ci znajdę
Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Pamiętacie może po ile była ta parka na ASOSIE, ma ktoś może jej zdjęcie ze strony?
Sprzedawczyni na all odpisała że jest to firma jolipel by
niedieck i że dostała ją na prezent, podobno jest z ASOSA...
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:05   #3021
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

dotarła dzisiaj do mnie kiecka TFNC... jeśli ktoś się zastanawia to polecam, jest boska tylko u mnie sięga za kolanko i dekolt jest jakby większy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (47,4 KB, 50 załadowań)
__________________
wydukałam i utrwaliłam -22kg
tolas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:08   #3022
Kocica77
Rozeznanie
 
Avatar Kocica77
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 555
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Dziewczyny, jest szansa że paczka z 7 listopada jeszcze dojdzie ?
Czy któraś z Was nie dostała jeszcze jakiejś przesyłki z podobnego terminu ?
Jak było płacone Paypalem to lepiej interweniować poprzez Paypal czy pisać do Asos?
Kocica77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:00   #3023
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Paczkę wysłaną 15 listopada otrzymała dzisiaj czyli 22 listopada.
Nie spodziewałam się, że dojdzie tak szybko.
Po powrocie do domu zastałam awizo, myślałam że to baza UD przyszła, a na miejscu okazało się, że kiecka.

Niestety okazała się trochę przyduża. Zamawiałam 12. Trzeba będzie oddać do krawcowej do zwężenia.
Ciężko trafić w te rozmiary, płaszcz i inną sukienkę
też mam 12 i są dobre.

Najgorsze, że drugą sukienkę też kliknęłam 12.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:14   #3024
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Sprzedawczyni na all odpisała że jest to firma jolipel by
niedieck i że dostała ją na prezent, podobno jest z ASOSA...
to chyba hasło reklamowe bo nie ma takiej firmy na asosie
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:39   #3025
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Kocica77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest szansa że paczka z 7 listopada jeszcze dojdzie ?
Czy któraś z Was nie dostała jeszcze jakiejś przesyłki z podobnego terminu ?
Jak było płacone Paypalem to lepiej interweniować poprzez Paypal czy pisać do Asos?
Jeśli paczka nie dotarła w terminie przewidzianym w mailu, to już nie dotrze. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym dostała przesyłkę po terminie.

Zakładaj spór poprzez paypal Jest wygodnie i o wiele szybciej zwracają kasę.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:42   #3026
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dzisiaj są inne butki RI za 5 funciaków http://www.asos.com/River-Island/Riv...20ankle%20boot
To są jakieś czasowe promocje? Bo teraz te buty kosztują 35 funtów.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:05   #3027
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
to chyba hasło reklamowe bo nie ma takiej firmy na asosie
Tak myślałam. Sprzedająca więcej zdjęć nie chciała zrobić bo wychodzą rozjaśnione i jeszcze odpisała mi że ma już kupca i jak się dzisiaj nie sprzeda a parka na all to odsprzeda tamtej osobie...
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:10   #3028
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
To są jakieś czasowe promocje? Bo teraz te buty kosztują 35 funtów.
35F to cena bez promocji, a butki już wykupione.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:16   #3029
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
35F to cena bez promocji, a butki już wykupione.
Buty są, tzn. ja złapałam, tylko promocji nie ma. Szkoda
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:31   #3030
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Znacie jakieś inne sklepy podobne do asosa? ( z darmową wysyłką)
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.