Niewybaczalne zachowania gości - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-24, 17:01   #3001
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Można to też odwrocić - co to w ogóle za obrażanie sie, bo nie zaprosiłam dziewczyny na wesele

Może to była jakaś podświadoma zemsta
Tak jak napisałam, nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby tę koleżankę zapraszać. Po prostu uznałam za naturalne, że nie zapraszam. Dwie inne koleżanki ze studiów zaprosiłam, ale też jakoś nie pomyslałam, że po tylu latach ta trójka musi być "w pakiecie", kiedy każda z trzech znajomosci sie jakoś inaczej rozwinęła.

Cóż, teraz to już pozamiatane, na pewno nie będę jej dopraszać Tak czy inaczej dalej nie ogarniam, jak można w ogóle oczekiwać zaproszenia i obrażać sie, że sie nie dostało
Nie zauważasz różnicy w tym, że ona nie zapraszała żadnej koleżanki, a Ty zaprosiłaś wszystkie, tylko nie ją? Kto według Ciebie pokazał brak klasy w tej sytuacji?
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 17:02   #3002
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

no dokładnie, tutaj raczej sytuacja do wątku o fopa młodych, a nie gości
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 17:54   #3003
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Nie zauważasz różnicy w tym, że ona nie zapraszała żadnej koleżanki, a Ty zaprosiłaś wszystkie, tylko nie ją? Kto według Ciebie pokazał brak klasy w tej sytuacji?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:21   #3004
annatp
Przyczajenie
 
Avatar annatp
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: LKR
Wiadomości: 27
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Nie ogarniam, jak można nie zaprosić kogoś na wesele, a potem obrazić się, że ta osoba nas nie zaprosi Czyli co? "Na moim ślubie koleżanki nie były mi do niczego potrzebne, ale jeśli ty je zapraszasz, to i mnie musisz!"? Tym bardziej, że ta koleżanka ponoć uważa, że "wesele to impreza rodzinna", a to chyba działa w dwie strony, więc sama zaprasza tylko rodzinę i chodzi tylko do rodziny.
Z opisu wynika, że to koleżanka ze studenckiej paczki, a nie najlepsza przyjaciółka i każda znajomość inaczej się rozwinęła, więc nie są chyba jakąś syjamską paczką i nie widują się tylko w komplecie.
Nie chodzi o to, żeby się bawić w tzw. odpraszanie, ale jeśli ktoś bierze ślub jako pierwszy i mnie nie zaprasza to w pewien sposób określa stopień naszej znajomości. To taki sygnał "nie jesteśmy ze sobą na tyle blisko, żeby się na wesela zapraszać". Szanuję to i nie obrażam się, ale o ile ta osoba robiła standardowe wesele, a nie kameralny obiad, a w czasie między jej, a moim weselem nie stałyśmy się przyjaciółkami, to tej osoby nie zapraszam. Szczerze mówiąc byłyby mi nawet niezręcznie pójść z zaproszeniem, bo głupio bym się czuła, gdybym np. zobaczyła zdziwioną minę, z której mogłabym wyczytać "O rany, z jakiej racji ona mnie zaprasza??? Przecież ja jej nie zapraszałam!". Wszak nie każdy jest typem koleżanki autorki, co to sam nie zaprasza, ale od innych oczekuje.
annatp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:43   #3005
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez annatp Pokaż wiadomość
Nie ogarniam, jak można nie zaprosić kogoś na wesele, a potem obrazić się, że ta osoba nas nie zaprosi Czyli co? "Na moim ślubie koleżanki nie były mi do niczego potrzebne, ale jeśli ty je zapraszasz, to i mnie musisz!"? Tym bardziej, że ta koleżanka ponoć uważa, że "wesele to impreza rodzinna", a to chyba działa w dwie strony, więc sama zaprasza tylko rodzinę i chodzi tylko do rodziny.
Z opisu wynika, że to koleżanka ze studenckiej paczki, a nie najlepsza przyjaciółka i każda znajomość inaczej się rozwinęła, więc nie są chyba jakąś syjamską paczką i nie widują się tylko w komplecie.
Nie chodzi o to, żeby się bawić w tzw. odpraszanie, ale jeśli ktoś bierze ślub jako pierwszy i mnie nie zaprasza to w pewien sposób określa stopień naszej znajomości. To taki sygnał "nie jesteśmy ze sobą na tyle blisko, żeby się na wesela zapraszać". Szanuję to i nie obrażam się, ale o ile ta osoba robiła standardowe wesele, a nie kameralny obiad, a w czasie między jej, a moim weselem nie stałyśmy się przyjaciółkami, to tej osoby nie zapraszam. Szczerze mówiąc byłyby mi nawet niezręcznie pójść z zaproszeniem, bo głupio bym się czuła, gdybym np. zobaczyła zdziwioną minę, z której mogłabym wyczytać "O rany, z jakiej racji ona mnie zaprasza??? Przecież ja jej nie zapraszałam!". Wszak nie każdy jest typem koleżanki autorki, co to sam nie zaprasza, ale od innych oczekuje.
Mam takie samo zdanie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 18:43   #3006
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez annatp Pokaż wiadomość
Z opisu wynika, że to koleżanka ze studenckiej paczki, a nie najlepsza przyjaciółka i każda znajomość inaczej się rozwinęła, więc nie są chyba jakąś syjamską paczką i nie widują się tylko w komplecie.
Dokładnie tak sytuacja wyglada Nie, nie mówimy o najlepszej przyjaciółce z piaskownicy, tylko koleżance, z którą czasem wymienimy maila i raz na ruski rok wyjdziemy na kawę. O moich relacjach z pozostałymi koleżankami z grupy to ona wie tyle, ile jej powiemy, bo ostatni raz "w komplecie" widziałyśmy sie zapewne na rozdaniu dyplomów
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 22:25   #3007
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez annatp Pokaż wiadomość
Nie ogarniam, jak można nie zaprosić kogoś na wesele, a potem obrazić się, że ta osoba nas nie zaprosi Czyli co? "Na moim ślubie koleżanki nie były mi do niczego potrzebne, ale jeśli ty je zapraszasz, to i mnie musisz!"? Tym bardziej, że ta koleżanka ponoć uważa, że "wesele to impreza rodzinna", a to chyba działa w dwie strony, więc sama zaprasza tylko rodzinę i chodzi tylko do rodziny.
Z opisu wynika, że to koleżanka ze studenckiej paczki, a nie najlepsza przyjaciółka i każda znajomość inaczej się rozwinęła, więc nie są chyba jakąś syjamską paczką i nie widują się tylko w komplecie.
Nie chodzi o to, żeby się bawić w tzw. odpraszanie, ale jeśli ktoś bierze ślub jako pierwszy i mnie nie zaprasza to w pewien sposób określa stopień naszej znajomości. To taki sygnał "nie jesteśmy ze sobą na tyle blisko, żeby się na wesela zapraszać". Szanuję to i nie obrażam się, ale o ile ta osoba robiła standardowe wesele, a nie kameralny obiad, a w czasie między jej, a moim weselem nie stałyśmy się przyjaciółkami, to tej osoby nie zapraszam. Szczerze mówiąc byłyby mi nawet niezręcznie pójść z zaproszeniem, bo głupio bym się czuła, gdybym np. zobaczyła zdziwioną minę, z której mogłabym wyczytać "O rany, z jakiej racji ona mnie zaprasza??? Przecież ja jej nie zapraszałam!". Wszak nie każdy jest typem koleżanki autorki, co to sam nie zaprasza, ale od innych oczekuje.
Myślę tak samo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 00:09   #3008
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Odgrzebię Chociaz w sumie to o niedoszłych gości chodzi.

Koleżanka się na mnie obraziła, bo nie zaprosiłam jej na ślub i wesele. Inne dziewczyny ze starej paczki tak, a jej nie.
Tylko że rzeczona koleżanka wyszła za mąż dwa lata temu i żadnych koleżanek nie zaprosiła, bo "wesele to przecież impreza rodzinna". Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby ją teraz zaprosić, ale okazało się, że ona jak najbardziej zaproszenia oczekiwała

Myślicie, że powinnam była ją zaprosić? Bo na razie to jestem jedynie wku*ona
moim zdaniem zrobilas prawidlowo
po pierwsze Ciebie na swoje wesele nie zaprosila
po drugie sama stwierdzila ze wesele to impreza rodzinna
Dla mnie to glupie tlumaczenia ,ze ktos robi sam male przyjecie albo nie robi wcale a od innych oczekuje zaproszenia
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 06:51   #3009
ruppi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Moja świadkowa nałożyła białą sukienkę na ślub. I do tego białą ;( Miałam do niej wielki żal bo nie powinna tego zrobic.
ruppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 07:01   #3010
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Z jej punktu widzenia to pewnie zemsta, zemsta za to że ona nie miała funduszu żeby zaprosić swoje koleżanki w tym ciebie również. Z drugiej strony to jeżeli ktoś nie chce kogoś prosić na swoje wesele to czy musi?
Moim zdaniem nie musi. Jesli poczul sie urazony "niezaproszeniem" tak ze wplynelo to na jego kontakty z ta osoba to z jakiej paki ma ja zapraszac?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:28   #3011
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez ruppi Pokaż wiadomość
Moja świadkowa nałożyła białą sukienkę na ślub. I do tego białą ;( Miałam do niej wielki żal bo nie powinna tego zrobic.
U mnie koleżanka założyła białą sukienkę z wykończeniem koronkowym - w ogóle mi to nie przeszkadzało (chociaż wiadomo, sytuacja trochę inna, u mnie to był po prostu gość, u Ciebie świadkowa).
Zrobiła to specjalnie? Sukienka przypominała krojem Twoją ślubną? Może nie zdawała sobie sprawy z tego, co robi?

Założę się, że i tak Cię świadkowa nie przyćmiła, bo byłaś najpiękniejsza na całym weselu!
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 10:36   #3012
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez ruppi Pokaż wiadomość
Moja świadkowa nałożyła białą sukienkę na ślub. I do tego białą ;( Miałam do niej wielki żal bo nie powinna tego zrobic.
Biała i do tego białą?

Słabo trochę.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:39   #3013
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Biała i do tego białą?

Słabo trochę.
Może chodziło o białą i do tego długą?
Jeśli tak to dla świadkowej za to, faktycznie przegięcie.
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:41   #3014
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Domyślam się, ale śmiesznie zabrzmiało.
Kurcze, ale.co, swiadkowa z przypadku?...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:49   #3015
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ja widziałam zdjęcia ze ślubu znajomej z pracy, która miała sukienkę midi, zaś jej świadkowa - maxi. Co z tego że PM była w bieli, a świadkowa (na dodatek siostra rodzona!) w delikatnym pudrowym różu... skoro to ona wyglądała na PM;/
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:52   #3016
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Zrobiła to specjalnie? Sukienka przypominała krojem Twoją ślubną? Może nie zdawała sobie sprawy z tego, co robi?



Założę się, że i tak Cię świadkowa nie przyćmiła, bo byłaś najpiękniejsza na całym weselu!
Ale jak to nie zdawała sobie sprawy z tego, co robi? W puszczy amazońskiej sie wychowała i na żadnym weselu wcześniej nie była?

Z tym niezakladaniem białego na wesele w ogóle nie chodzi o to, żeby nie przyćmić panny młodej i żeby nie być piękniejszą. Sorry, ale jak panna młoda jest nijaka, to można spokojnie ładniej wyglądać w różowej sukience Dla mnie białego na wesele nie zakłada sie tak samo jak różowego na pogrzeb, po prostu. Świadkowa ubrała sie bardzo niestosownie, i tyle.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 10:56   #3017
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Z tym niezakladaniem białego na wesele w ogóle nie chodzi o to, żeby nie przyćmić panny młodej i żeby nie być piękniejszą. Sorry, ale jak panna młoda jest nijaka, to można spokojnie ładniej wyglądać w różowej sukience Dla mnie białego na wesele nie zakłada sie tak samo jak różowego na pogrzeb, po prostu. Świadkowa ubrała sie bardzo niestosownie, i tyle.
Inaczej jednak patrzy się na szeregowego gościa, inaczej na świadkową, która cały czas jest w pobliżu PM. Oczywiście, że wśrod gości może znaleźć się piękność, która chociażby założyła worek na ziemniaki to i yak będzie błyszczeć Ale świadkowa jednak nie powinna być ani w sukni, która wygląda jak ślubna.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:05   #3018
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Inaczej jednak patrzy się na szeregowego gościa, inaczej na świadkową, która cały czas jest w pobliżu PM. Oczywiście, że wśrod gości może znaleźć się piękność, która chociażby założyła worek na ziemniaki to i yak będzie błyszczeć Ale świadkowa jednak nie powinna być ani w sukni, która wygląda jak ślubna.
Gość tak samo nie powinien być w białej sukni, więc to akurat nic nie zmienia, że to świadkowa.

Szczerze, jakby do mnie w dniu ślubu wparowała świadkowa w białej kiecy, to bym wyciągnęła coś mojego z szafy i kazała sie migiem przebierać
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:07   #3019
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Ja widziałam zdjęcia ze ślubu znajomej z pracy, która miała sukienkę midi, zaś jej świadkowa - maxi. Co z tego że PM była w bieli, a świadkowa (na dodatek siostra rodzona!) w delikatnym pudrowym różu... skoro to ona wyglądała na PM;/
No ale z drugiej strony - nie można mieć dłuższej sukienki niż PM?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 11:10   #3020
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony - nie można mieć dłuższej sukienki niż PM?
Nie, nie można. Nie można mieć sukienki białej, jeżeli panna młoda jest np. w różowej, to różowej też nie można mieć, i jeżeli panna młoda jest w krótkiej, to nie można mieć długiej.
Taka teoria. W praktyce wszyscy wiemy, jak ludzie potrafią sie ubrać
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:10   #3021
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony - nie można mieć dłuższej sukienki niż PM?
Ja myślę że jak najbardziej można będąc gościem, ale nie świadkową Pisałam wcześniej - co do stroju dla gościa nie interesowałby mnie ani biały kolor, ani długość sukienki Oczywiście świadkowa też może mieć długą suknie, chodzi tylko o to, że jednak świadkowa powinna swój strój skonfrontować z PM. I jeśli zakłada długą, jasną, balową sukienkę a PM krótszą i dość skromną, to wygląda to później niefajnie na zdjęciach:P
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:11   #3022
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Nie, nie można. Nie można mieć sukienki białej, jeżeli panna młoda jest np. w różowej, to różowej też nie można mieć, i jeżeli panna młoda jest w krótkiej, to nie można mieć długiej.
Taka teoria. W praktyce wszyscy wiemy, jak ludzie potrafią sie ubrać
No ale co, PMka wysyła wszystkim gościom linka do.swojej sukienki? czy może jak na.miejscu okaże się że na krótką różowa to migiem się przebrać?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:14   #3023
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

a jeśli panna młoda trzyma kieckę w tajemnicy ,co zdarza się często? to jak ocenić,czy bedzie długa czy nie?

Ja będę mieć suknię w pudrowym różu, koleżanki się mnie pytały,czy w takim razie mają nie ubierać takich sukienek,ale trochę je wyśmiałam,bo ja wręcz bym chciała być w tym samym kolorze ,miałam plan druhny na biało Ale stanowczo odmówiły
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:18   #3024
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
a jeśli panna młoda trzyma kieckę w tajemnicy ,co zdarza się często? to jak ocenić,czy bedzie długa czy nie?
Z gośćmi się szczegółami sukni dzielić nie trzeba, ale świadkowej można delikatnie podpowiedzieć co i jak
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:19   #3025
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ale temat tyczy,się nie tylko swiadkowej.
Ja sobie nie wyobrażam nie angażować jej w wybór sukienki, ale to inna sprawa.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:21   #3026
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Wiecie, czytałam ten podręcznik savoir vivre'u tyle lat temu, że nie pamiętam Ale chyba właśnie PM powinna dać znać gościom, jeżeli ma sukienkę krótką albo w innym kolorze niż białą. Jak trzyma w sekrecie, to chyba nie może mieć pretensji, nawet gdyby ktoś z gości przyszedł w dokładnie takiej samej
Tak czy inaczej biała sukienka jest zawsze nie na miejscu u gościa.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:23   #3027
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Z gośćmi się szczegółami sukni dzielić nie trzeba, ale świadkowej można delikatnie podpowiedzieć co i jak
Niby tak,ale zdarza się często,że jakaś panna przychodzi w białej długiej a nie jest świadkową

Albo inna sytuacja - panna młoda w krótkiej różowej, więc gość... co? Jak np. tu http://whitesmokestudio.pl/blog/2015...ara-oranzeria/
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:31   #3028
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Niby tak,ale zdarza się często,że jakaś panna przychodzi w białej długiej a nie jest świadkową

Albo inna sytuacja - panna młoda w krótkiej różowej, więc gość... co? Jak np. tu http://whitesmokestudio.pl/blog/2015...ara-oranzeria/
Wiem, że wątek dotyczy wszystkich gości, ale ja wypowiadałam się tylko o świadkowych, ale powtórzę jeszcze raz - goście moim zdaniem mają się prawo ubrać jak chcą. Ok byłoby miło gdyby nie założyli tych nieszczęsnych białych długich sukni, ale tak naprawdę to PM jest gwiazdą Ja jedynie uważam, że na zdjęciach mamy dużo zdjęć PM ze świadkową/druhnami i one powinny być dostosowane. Na zdjęciach które wkleiłaś wygląda to w porządku. PM ma suknię różową ale zdobną, a jej druhny białe, niektóre nawet długie ale jednak bardzo, bardzo proste (co zresztą pasuje do klimatu wesela) i dobrze się ze sobą komponują
__________________
20.08.2016

Edytowane przez mmagduszka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:37
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:35   #3029
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Albo inna sytuacja - panna młoda w krótkiej różowej, więc gość... co? Jak np. tu http://whitesmokestudio.pl/blog/2015...ara-oranzeria/
Yyy niby wyraźnie widać, że panna młoda w krótkiej różowej i druhny w bieli to był zamysł, ale moim zdaniem ta stylizacja wypadła fatalnie. Nie dziwię sie, że Twoje (? czy innej wizażanki?) druhny sie nie zgodziły, ja na miejscu tej w długiej sukience czułabym sie co najmniej dziwnie na tym weselu
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 11:40   #3030
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Yyy niby wyraźnie widać, że panna młoda w krótkiej różowej i druhny w bieli to był zamysł, ale moim zdaniem ta stylizacja wypadła fatalnie. Nie dziwię sie, że Twoje (? czy innej wizażanki?) druhny sie nie zgodziły, ja na miejscu tej w długiej sukience czułabym sie co najmniej dziwnie na tym weselu
A według mni stylizacja jest ok. W typowej białej sukni ślubnej PM mogłaby wyglądać średnio, bo ma trochę ciałka. A tak wygląda fajnie, z pazurem i widać że ma do siebie dystans, a jednocześnie mimo nadprogramowych kilogramów wygląda dość lekko i dziewczęco A druhny nie mają bogatych, balowych sukni tylko białe sukienki w stylu ogrodowej podomki Zosi z Pana Tadeusza. Na imprezie weselnej w lokalu wyglądałoby to średnio, ale w klimacie tego wesela tworzy spójna całość
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 22:31:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.