Rozstanie z facetem XXiX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 00:26   #3001
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez dand Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Nie śpię do około 4, a o 6:30 muszę wstawać do szkoły. Po 2 tygodniach takiego funkcjonowania jest masakra -boli mnie głowa, nie mogę się skupić, tracę poczucie czasu (bardzo szybko mi mija), jestem blada -nawet usta zlały mi się z twarzą. I do tego te sine i zapuchnięte oczy..
Najgorzej, że próbowałam już tabletek typu Neopersen i nic nie dają
Zastanawiam się nad kupnem melatoniny

No i wiadomo, w nocy zaczyna się rozmyślanie, co jeszcze pogarsza sprawę..
Ja mam to szczęście, że te 4 godziny chociaż sobie codziennie pośpię, ale to nie jest i tak wiele. Na dłuższą metę to strasznie męczy. Chyba zainwestuję w jakieś ziołowe tabletki nasenne...

Tobie czas szybko mija? Mi się ciągnie Bez rozmów z nim, bez spotkań, odnoszę wrażenie, że dzień trwa kilka razy dłużej.





Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Mój znaczy juz nie mój co prawda mnie nie zdradził ''tylko'' chciał jeszcze sobie poszaleć i świadomość, że pewnie północy wypisuje z jakąs dziewczyna w tym momencie na pewno też tak jak to było z nami na początku i generalnie jest mu lepiej beze mnie, na pewno nie tęskni a ja siedze i wyje za nim, za chwilami z nim i marze by napisał glupiego smsa gdy on nawet o mnie juz pewnie nie mysli jest po prostu straszna...Za co my ich tak kochamy gdy oni maja nas gdzies

Obie rzeczy są straszne - zarówno zdrada, jak i to, że Ciebie zostawił, by się wyszaleć. Co to w ogóle ma być?!
Mój były się odzywa. Co jakiś czas coś napisze, że tęskni, że kocha. Powinnam go zablokować, ale nie mam na tyle silnej woli. Lubię go czytać. Podpada to pod masochistyczne skłonności...
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:32   #3002
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ale się dziewczyny nakręcacie na doła... Nie ładnie!

Nie ma co płakać za dupkami!!! Zostawili nas, oszukali, zdradzili! To frajerzy, a my jesteśmy za bardzo wartościowe żeby tracić czas na romyślanie, płakanie i rozpaczanie po nich! Jutro piątek, weźcie koleżanki, upijcie się, idźcie do klubu potańczyć! Rozerwijcie się! Nasi exowie balują i maja nas w dupie to my też możemy!! A dzisiaj prosze zrobić sobie ciepłą czekolade(troche endorfin na poprawe humoru), połozyć się do wyrka, włączyć sobie jakąś komedie, troche się pośmiać i spać! Będzie dobrze
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:32   #3003
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Podobno sku****li się kocha, a za dobrych facetów wychodzi za mąż. Szkoda mi tych naszych przyszłych facetów.

Szczerze ? ja sie boje, że faktycznie cos w tym jest, spotykam sie od niedawna z pewnym chłopkiem, były model obecnie na 4 roku prawa wiec naprawde ogarnięty chłopak i o dziwo zaden zarozumiały bufon tylko naprawde sympatyczny fajny facet i już mnie zaczyna draznic to jaki jest miły w stosunku do mnie, kilka razy sie z czegos tłumaczy żebym przypadkiem żle tego nie odebrała itd ogólnie nie wstydzi sie okazywać że mu zależy na znajomości, co chwile pyta co bym chciała zobaczyc, gdzie pójść a dla mnie to jakis kosmos bo mój ex nawet na początku taki nie był, on sie wrecz wstydził okazywać, że mu zależy wolał sie jakos głupkowato droczyć...a mimo to jak sie z nim spotkam to jak ostatnia kretynka mysle o eksie, że eks w inny sposob zartował, że z eksem inaczej sie rozmawiało...to jest straszne
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:40   #3004
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Dobra, porzucona ma rację! Idę spać, może się uda. Dość tego płaczu, wspominania i użalania się nad sobą. Jutro jest nowy dzień, błagam oby był lepszy

Dziewczyny, trzymajcie się, dobranoc
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:46   #3005
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

no ja jednak nie mogę go nazwać s☠☠☠☠ielem, dla mnie jednak to i tak była najlepsza osoba jaką spotkałam na swojej drodze...on mi zawsze mówił,ze skoro ma dobre serce to musi mieć twardy tyłek...więc raczej nie rozpacza za mną,było minęło, przeminęło z wiatrem...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:48   #3006
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
no ja jednak nie mogę go nazwać s☠☠☠☠ielem, dla mnie jednak to i tak była najlepsza osoba jaką spotkałam na swojej drodze...on mi zawsze mówił,ze skoro ma dobre serce to musi mieć twardy tyłek...więc raczej nie rozpacza za mną,było minęło, przeminęło z wiatrem...
I z tej dobroci serca pewnie Cie tak ładnie potraktował ech szkoda gadać.. a Ty już nie smuć sie bo nie jest tego wart ! tak jak i moj zreszta !
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:51   #3007
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
I z tej dobroci serca pewnie Cie tak ładnie potraktował ech szkoda gadać.. a Ty już nie smuć sie bo nie jest tego wart ! tak jak i moj zreszta !
z dobroci serca ze mną był chyba tak długo, bo myślę, ze juz dużo wcześniej miał wątpliwości,a nadal to ciągnął, wiem,ze nie chciał mnie zranić, no ale to,ze robił nadzieje do końca to chyba bardziej mnie zraniło
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 00:53   #3008
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
z dobroci serca ze mną był chyba tak długo, bo myślę, ze juz dużo wcześniej miał wątpliwości,a nadal to ciągnął, wiem,ze nie chciał mnie zranić, no ale to,ze robił nadzieje do końca to chyba bardziej mnie zraniło

Ale znajdziesz lepszego, a bedzie lepszy bo pokocha Cie taką jaka jesteś i nie bedzie musiał nic na siłe ciągnać ''z dobroci serca''
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 01:03   #3009
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

http://www.papilot.pl/milosc/24864/R...ja-milosc.html

hmm, straszne takie coś jak dla mnie, a ci faceci muszą być ślepi...ale chyba tak jest, ze jak kobieta kocha to im sie nudzi i ida sobie do takiej, która go sponiewiera

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Z badań płyną jeszcze inne wnioski. Przeciętny mężczyzna zakochuje się ponoć trzy razy w życiu, podczas gdy kobieta przeżywa zaledwie jedno, wielkie uczucie. Faceci znacznie szybciej mówią „kocham cię” po raz pierwszy, częściej muszą się też pogodzić z nieodwzajemnioną miłością.

hmm,ciekawe to
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 06:41   #3010
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Podobno sku****li się kocha, a za dobrych facetów wychodzi za mąż. Szkoda mi tych naszych przyszłych facetów.
coś w tym jest. Bo ja jak zawsze spotykałam się z takimi dobrymi chłopcami dla mnie, którzy by mi przysłowiową chusteczkę przez kałużę przerzucili, żeby mi stópka nie zmokła, to ich po kilku tygodniach rzucałam, bo mi aż słabo od tego było.
Mam takiego przyjaciela kilka lat, bardzo dobry chłopak i wolny odkąd go znam.. Siostra mi każe się brać póki mi nie sprzątną ale to nie jest takie proste zreszta nie warto tracić przyjaźni dla miłości, bo bałabym że się skończy jak w opisanych przypadkach.

Śnił mi się ex, spotkalismy sie , wróciłam do niego, mimo że kompletnie nic nie zrobił, zachowywał się jak dupek, tylko że ja sie poniżyłam że chcę wrócić. I co? Powiedział, że mnie nie kocha, starać się nie będzie, za mąż za niego nie wyjdę, bo on nie widzi mnie w tej toli dla niego tylko, że i tak teraz nie ma co robić, a dobrze nam się razem mieszka;D

bardzo realistyczny sen:P

aaaaa... i jeszcze się napił w kościele i było mi wstyd
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 06:54   #3011
dand
Raczkowanie
 
Avatar dand
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 48
GG do dand
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44651110]
Śnił mi się ex[/QUOTE]

Mi też, GRR.
Czy oni nie mogą po prostu wyjść sobie z naszych głów?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 07:07   #3012
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Wystarczy zasiać trochę niepewności . Gadaliśmy tak normalnie i nie wiele myślac napisałam dla jaj : aha , pieknie a on: co ? Ja : Ty juz wiesz co i w wyjatkowo dobrym humorze poszłam spać a tu mnie budzi kolezanka , że on do niej dzwonił i pytal czy coś sie stało . Patrze na tel , z 8 polaczeń , 4 esemesy i 2 koleżanka pisze , że do niej też dzwonił . Nieźle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:22   #3013
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

A ja wczoraj zadzwoniłam do niego (śmiało, można mnie bić).
I oczywiście odrzucił połączenie dwa razy

No i cóż, uświadomił mi tym, że nie mam co na niego liczyć. Mam sesję, mam naukę i muszę się tym zająć.
A potem czas na poszukiwania PRAWDZIWEJ WIELKIEJ miłości.
Nie warto tracić czasu na kogoś komu nie zależy na związku, który nie chce nic naprawiać.
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:29   #3014
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Wczoraj jak tak mi sie chwalił ile to on imprezuje i jak wyzwolony jest, że może robić co chce (nawet sie przyznał ze sie z inną na imprezie całował z jakąś dziewczynką lat 17 - on 23 w tym roku skonczy... i to na takiej dyskotece wiejskiej, gdzie dresy jeżdżą i kurewki i tak sie chwalił jaki to on wtedy był pijany, a jak wrócił to ojciec go pytał czy numer wziął do niej ) to sobie pomyślałam 'boże jak dobrze ze sie rozstaliśmy'...
No cóż, to mu plan wzbudzenia Twojej zazdrości i rozpaczy nie wyszedł Mam nadzieję, że tym razem to rozstanie będzie ostateczne (pamiętam tamto wielkie poprzednie, kiedy też już zaczęłaś żyć normalnie i bum, wróciliście do siebie, diabli wiedzą po co ), bardzo trzymam za to kciuki. Chciałabym, żebyś w końcu zaczęła wychodzić na prostą a z nim to nie będzie możliwe.


Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Do mnie dzwonił znajomy (wspólny mój i ex-a) i powiedział że ex zidiociał, że nie będzie miał już takiej kobiety, że się stoczy itp...
Cóż, w trakcie związku wcale nie wyszedł na prostą.


Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
dowiedziałam sie kiedys,ze do swojego kumpla gadał ,ze juz ze mną nie jest itp, albo do swoich koleżanek tez sie zalił
Ideał.

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
z dobroci serca ze mną był chyba tak długo, bo myślę, ze juz dużo wcześniej miał wątpliwości,a nadal to ciągnął, wiem,ze nie chciał mnie zranić, no ale to,ze robił nadzieje do końca to chyba bardziej mnie zraniło
Z dobroci serca, czy z okrucieństwa, tchórzostwa, egoizmu i głupoty?

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
chyba tak jest, ze jak kobieta kocha to im sie nudzi i ida sobie do takiej, która go sponiewiera
Kobiety popełniają często jeden błąd - jak się zakochują, kochają, to stają się podnóżkami, wycieraczkami do butów. Pozwalają misiowi na WSZYSTKO w imię miłości. Nawpajano kretynizmów typu "miłość wszystko wybaczy" i same sobie przez to robimy kuku. Nie wyznaczamy granic, pozwalamy się ranić, stajemy się NUDNE.

Ja też bym zwiała od faceta, który by dał sobie wejść na głowę i po niej skakać.

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Z badań płyną jeszcze inne wnioski. Przeciętny mężczyzna zakochuje się ponoć trzy razy w życiu, podczas gdy kobieta przeżywa zaledwie jedno, wielkie uczucie.
Nie jestem kobietą w takim razie.


Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Podobno sku****li się kocha, a za dobrych facetów wychodzi za mąż.
Na szczęście spora część kobiet z tego wyrasta.


Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Wystarczy zasiać trochę niepewności .
Do czego? Żeby się zdenerwował, że coś się stało? Takimi gierkami tylko pokazujesz niedojrzałość, a powrotu tym nie wywalczysz.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zadzwoniłam do niego (śmiało, można mnie bić).
I oczywiście odrzucił połączenie dwa razy
Większość z nas przez to przeszła. Większości potrzebne są takie właśnie odrzucenia połączeń, chamskie rozmowy, kolejny kopniak, żeby w końcu zrozumieć, że ten pan nas NIE CHCE. Takie już jesteśmy, możemy tutaj w wątku sobie dawać mądre rady, a uczymy się tylko i wyłącznie na własnych bolących kuprach.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:37   #3015
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

To nie miała być gierka . Napisałam dla jaj . Nie wiedziałam, że tak zareaguje i zasnęłam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:44   #3016
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
To nie miała być gierka . Napisałam dla jaj .
No mega śmieszne.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:48   #3017
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No mega śmieszne.
Żartowaliśmy tak nieraz i dlatego . Miało to na celu raczej wywołanie pewnych wspomnień. Nie wiedziałam , że tak zareaguje .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:50   #3018
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Żartowaliśmy tak nieraz i dlatego . Miało to na celu raczej wywołanie pewnych wspomnień. Nie wiedziałam , że tak zareaguje .
Po co Ty z nim w ogóle tak piszesz? A potem piszesz tutaj zadziwiona, że to już tyle czasu od rozstania, a jeszcze Ci nie przeszło. Wróćcie do siebie, albo skończcie tą znajomość, bo tak to oboje stoicie w miejscu i nie macie z tego NIC.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:57   #3019
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po co Ty z nim w ogóle tak piszesz? A potem piszesz tutaj zadziwiona, że to już tyle czasu od rozstania, a jeszcze Ci nie przeszło. Wróćcie do siebie, albo skończcie tą znajomość, bo tak to oboje stoicie w miejscu i nie macie z tego NIC.

To prawda żyjemy w zawieszeniu . Jak sie spotkamy to znów jak dzieci , jak na 1 randkach , a potem nic z tego nie wynika .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 08:09   #3020
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

MM1234 - jak Ci to pasuje, to nic mi do tego. Nie chcesz, to nie, Twoja wola przecież, Twoje życie i Twój czas. Po prostu nie dziw się, że nie stajesz na nogi, że wciąż jesteś w tym samym miejscu, bo robisz wszystko co się da, żeby nie ruszyć przed siebie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:29   #3021
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Camariera - jak się ma Twój kotek?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:00   #3022
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Mój były odpisał mi na pytania jakie mu zadałam ... Czy mi się wydaje, czy ta odpowiedź jest mętna?
" mi tez sie juz udalo 2 kg zrzucic.. a co do pytan.. nom nic nowego nie odpisze.. bo to po prostu efekt dlugotrwalych przemyslen.. to co bylo w rozne konkretne dni.. sie z tym nie wiaze.. bo jak bylismy razem.. to bylismy razem.. a jak myslalem nad czyms.. to myslalem .. i oddzielalem to (bo w trakcie myslenia, nie zakladalem jaki to efekt przyniesie).. dopiero po wszystkim doszedlem do takich wnioskow"
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:11   #3023
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje, czy ta odpowiedź jest mętna?
Biorąc pod uwagę to, co wcześniej pisałaś, że już od jakiegoś czasu było tak sobie i sama miałaś przemyślenia, że lepiej to skończyć wcześniej niż później...to nie, nie jest to mętna odpowiedź.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:12   #3024
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Camariera - jak się ma Twój kotek?
szczesliwy, ze si e nie musi już mną dzielić zaaklimatyzował się na nowym mieszkaniu, tylko że problem z kuwetą mamy
dwójka na podłodze
on od zawsze miał z tym problemy, nic nie pomagało, przez ostatnie 3 miechy wszystko było w porządku No ale widać zmiana łazienki go trochę rozkręciła Dopiero 5 dni, mam nadzieję, że niedługo załapie
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:33   #3025
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Ja tam uważam, że trzeba urwać kontakty z byłym bo nigdy nie zapomnimy. Potem, jak już się wyleczymy i będzie nam obojętny, można ewentualnie czasem pogadać, jeśli brakuje nam go jako przyjaciela itp.
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:38   #3026
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że trzeba urwać kontakty z byłym bo nigdy nie zapomnimy. Potem, jak już się wyleczymy i będzie nam obojętny, można ewentualnie czasem pogadać, jeśli brakuje nam go jako przyjaciela itp.
Zgadzam się!
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:42   #3027
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

hej i jak sie dzisiaj trzymacie ? odczuwacie juz jakąs znaczącą poprawe ? Bo u mnie razcej słabo nie moge przestać myslec i wciąż cięzko mi sobie wyobrazić, że prawdopodobnie nigdy go nie zobacze, nie usłysze jego głosu i nie przytule...
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:56   #3028
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

U mnie poprawy nie ma, czuję się tak jak wczoraj, czyli źle. Ale chociaż udało mi się zmusić, by się ogarnąć rano, teraz siedzę z nosem w książkach. Trzeba żyć normalnie

A przez ten cały stres tak mi włosy wypadają... Dosłownie garściami mogę je wyciągać. Trzeba wziąć się za ratowanie ich :p
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:58   #3029
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Mój były odpisał mi na pytania jakie mu zadałam ... Czy mi się wydaje, czy ta odpowiedź jest mętna?
" mi tez sie juz udalo 2 kg zrzucic.. a co do pytan.. nom nic nowego nie odpisze.. bo to po prostu efekt dlugotrwalych przemyslen.. to co bylo w rozne konkretne dni.. sie z tym nie wiaze.. bo jak bylismy razem.. to bylismy razem.. a jak myslalem nad czyms.. to myslalem .. i oddzielalem to (bo w trakcie myslenia, nie zakladalem jaki to efekt przyniesie).. dopiero po wszystkim doszedlem do takich wnioskow"
Analizowanie jego słów do niczego nie doprowadzi. Jeśli nie chce być z Tobą, to nic Ci nie da przyłapywanie go na nieścisłościach.

Wyraził się jasno:
- decyzję przemyślał
- uważa, że nie jesteś kobietą jego życia
- nie chce Ci blokować szczęścia, skoro po takim czasie razem nie przerodziło się to w coś więcej

Lubi Cię, jesteś dla niego ważna i cholernie boi się konfrontacji. Mówienie wspaniałej osobie, że się jej nie kocha i nie chce, jest bardzo trudne

Twój szósty zmysł włączył się już wcześniej. Wiedziałaś, że jest coś nie tak. Nie zapominaj o tym!
1. Dlaczego było Ci źle? Dlaczego Ty chciałaś się rozstać?
2. Dlaczego uważasz, że on jest Tym Jedynym? Za co go kochasz?
3. Co on w Tobie lubił, a czego nie tolerował? Jak okazywał, że to nie To?

Miłość dla samego kochania, niezależnie od tego, jak się z partnerem dogadujemy, jak jesteśmy z nim blisko, jest jak jedzenie tabletek zamiast pożywienia. Niby są wszystkie witaminy i składniki odżywcze, ale czegoś brakuje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:01   #3030
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
hej i jak sie dzisiaj trzymacie ? odczuwacie juz jakąs znaczącą poprawe ? Bo u mnie razcej słabo nie moge przestać myslec i wciąż cięzko mi sobie wyobrazić, że prawdopodobnie nigdy go nie zobacze, nie usłysze jego głosu i nie przytule...
U mnie troche gorzej niż wczoraj wieczorem ale lepiej niz np tydzień temu. Widze jakąś poprawe mojego stanu... Dalej kocham i myśle o nim przez większą część dnia. Czasami są to myśli typu "Boże jak ja za nim tęsknie, było nam razem tak cudownie. Prosze wróć!", a czasami "Ty zasrany dupku, pokaż no mi się tu to dostaniesz takiego kopa w jaja że gwiazdy zobaczysz!"... więc jest różnie

A tak na prawde to chciałabym w ogóle przestać o nim myśleć! Nie wiem jak długo wytrzymam psychicznie z nim, siedzącym mi w głowie :/ Ale póki co trzymam się jakoś i nie wariuje (za bardzo)

Uciekam teraz kupić sobie jakieś butki Może mi poprawią humor
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.