Mamusie lutowe 2015 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 19:30   #3001
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015

ja dzis o 8 rano mialam 30 stopni w cieniu wiec nic nie mow...a ja toleruje ciepło do 25stopni potem umieram
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:01   #3002
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Ja też nie przepadam za upałami. Ale w UK słońca wiele nie ma, więc człowiek stęskniony. Gorąco, narzekam, zimno też narzekam, trudno dogodzić
iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:32   #3003
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez iskra_boza Pokaż wiadomość
No nie, ja do PL nie wrócę Mieszkam w UK 8 lat. Jestem pielęgniarką, pracuję sobie w przychodni, jestem zadowolona ze swojego życia tutaj. Do Polski latam raz na 2-3 lata. Nie mam tam większej rodziny już. Mam męża obcokrajowca i staramy się urlop dzielić między jego kraj, UK, a Polskę
Fajnie, że masz małe urozmaicenie Zawsze podobały mi się mieszane małżeństwa a jescze bardziej dwu-lub trzyjęzyczne dzieciaki

Cytat:
Napisane przez martu_la Pokaż wiadomość
duszona a mi właśnie brakuje takich spędów rodzinnych, mam 4 małych dzieci w rodzinie i smutno mi, ze nie mogę patrzeć jak rosną...
No, ale coś za coś.
Ja nie mam małych dzieci w rodzinie, wszystko starsze..a głównie to jeździmy po wszystkich ciotkach i babkach- taka piata woda po kisielu no ale starym czy schorowanym nie potrafię odmówić... i tak sama sie wykańczam.

Cytat:
Napisane przez iskra_boza Pokaż wiadomość
Ja cały tydzień schizowałam, płakałam, szukałam w necie. Aż w końcu dziś usłyszałam.

A co do tego, że gorąco, to w UK, dziewczyny, też ostatnio upały. Wczoraj zrobiło się trochę chłodniej, ale do wczoraj to 26 stopni. Rok temu o tej porze mieliśmy ponad 30.
Byłam wiosną u teściów 2 miesiące (Kurdystan). 30 stopni niemal codziennie. Nawet mi się udało nieco opalić
Ja chyba nie będę kupować żadnego sprzętu do mierzenia tetna dziecka, też bym za bardzo świrowała i mierzyła 10 razy dziennie
Turcja, Iran, Irak czy Syria? Ah jaka mądra jestem jak juz wygooglowałam
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 21:21   #3004
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Robiłyście badanie na cytomegalie? Boję się, że wyjdzie mi, że aktualnie przechodzę
A test pappa 1:19879
Oby ta cytomegalia była już nieaktualna ja robilam w pierwszej ciąży teraz tylko toxoplazmoze.

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
macie jakies sposoby na zatwardzenie bo ja pomimo bogatej w błonnik diety i tak nie daje rady juz by cos ruszyło
Podobno nie ma mocnych na ogóki kiszone popite muszynianką, ale nie wiem, nie sprawdzałam

Ja by się nie odważyła kupywać tego urzadzenia do mierzenia tętna, chyba że miałabym za sobą jakieś dziwne tzn. nie wiadomo od czego poronienia.. tak to za duży stes że czegoś nie wyłapiesz i kobieta się nakęca niepotrzebnie..

A ja kupiłam płyn do płukania białego lenora, używałam go jak urodziła się córcia później przeszłam na ulubiony niebieski i teraz mi pachnie tak w domu niemowlaczkiem tzn. takie mam skojarzenia
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 21:47   #3005
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz małe urozmaicenie Zawsze podobały mi się mieszane małżeństwa a jescze bardziej dwu-lub trzyjęzyczne dzieciaki

Ja chyba nie będę kupować żadnego sprzętu do mierzenia tetna dziecka, też bym za bardzo świrowała i mierzyła 10 razy dziennie
Turcja, Iran, Irak czy Syria? Ah jaka mądra jestem jak juz wygooglowałam
Nie, nie kupuj, nie polecam, można zwariować :P Czasem i lekarz i położna mają problemy z uchwyceniem tętna płodu przez doppler.

Mój mąż urodził się w Iranie, ale podczas rewolucji rodzina emigrowała do Iraku. Byłam w części irackiej, dwukrotnie. Duże miasta typu Sulaymaniyah, czy Erbil, są bardzo nowoczesne i piekielne drogie. Zakup domu w stolicy, Erbil, to koszt rzędu miliona funtów Miałam tam nawet wstępną rozmowę o pracę w nowiuteńkim szpitalu dziecięcym, zarządzanym przez Brytyjczyków. Przyjęto by mnie z pocałowaniem w rękę, ale póki co nie mamy poważnych planów emigracyjnych. On tam ma dużą, cudowną rodzinę, nie dziwię się, że go ciągnie do domu...

Przez te zamieszki w Iraku, Kurdystan ma szansę na uzyskanie niepodległości i utworzenie własnego państwa, chcą się odłączyć od Iraku. Petycja wisi na stronie Białego Domu, wkrótce ma być w Kurdystanie referendum.
A co do związków mieszanych kulturowo, to polecam tylko osobom o mocnych nerwach Różnice są naprawdę kolosalne i bywa, że jest trudno dojść do porozumienia. Wtedy trzeba iść na kompromis.

Mogłabym tak godzinami się rozpisywać
iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 07:12   #3006
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

przeklete_pragnienia wiedziałam że przyjdziesz z dobrymi wieściami
Reszta dziewczyn też będzie miała wyniki pappa dobre I życzę żeby cytomegalia była już przeterminowana
mala ja też miałam taką nadzieję i nic Ja chodze do takiego lekarza który jak nie jest pewny na 100% to nie mówi. A w tych tygodniach to chyba nikt pewności nie ma i nie wiem Mam nadzieję że za 2,5 tygodnia bede wiedziała to już będzie 17 tydzień Ciekawe tylko czy maleństwo się ujawni
Iskra wierzę że musiała być nie raz ciężko ale miłość wszystko zwalczy
My z M mamy pod każdym jednym względendem inne zdanie. To co ja lubię robić M nie, to co M mnie w ogóle nie interesuje. I też jest meksyk czasami
Gdyby nie wpadka to byśmy się raczej nie dogadali. I oboje potrafimy to powiedzieć, co nie zmienia faktu że ciesze się bardzo z tego że tak było i jesteśmy razem

Wczoraj odczuwałam swędzenie i nie wiem teraz czy biegiem do gin państwowego pewnie dało by rade żeby mnie od ręki jak z infekcją by przyjął czy zaczekać. Nie jest to nic takiego strasznego ale już coś zaczynam odczuwać.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Dzień dobry
Ale miałam dziś głupie sny. Chcieli porwać mi maleństwo, niewyspałam się okropnie.
Postanowiliśmy z M że jak będę się dobrze czuła we wrześniu pojedziemy na jakiś dłuższy weekend do Zakopanego
Tylko muszę mieć siłę na długie chodzenie
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:45   #3007
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Przeklęte pragnienia na pewno wszystko będzie ok

MalaT ja idę też na usg w 13tc i 4dc i też jestem ciekawa czy będzie coś wiadomo. Ponoć jak chłopak i się dobrze ułoży to można się już dowiedzieć. Moja koleżanka właśnie w 13 tc usłyszała, że z dużym prawdopodobieństwem to chłopak i się potwierdziło

Duszona zrobiłam pastę wg Twojego przepisu i
przy okazji wtrąbiłam pół słoika ogórków kiszonych

miłego dnia!
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 08:54   #3008
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

dzien dobry

mama zuzi mnie chyba tez cos dopadlo :/ od wczoraj swedzenie,dzis tez,i juz obczailam ze zaczerwienione tez mam,kurcze dzwonilam do lekarza ale nie ma juz miejsc
przyjmuje dopiero od 14,wiec zadzwonie wtedy do niej bezposrednio czy mnie przyjmie,zreszta tak mi polecila zrobic pani z rejestracji
tylko nie wiem jak to jest z lekami w ciazy :/
a no i juz widze jak moj ukochany maz tez sie bedzie smarowal,jak on powie ze jemu nic nie dolega
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:59   #3009
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015

jest mozliwosc leczenia tego swedzenia w ciazy wiec sie nie martwcie... maz moze bez recepty smarowac Clotimatizolem ale my masc i czopki Pimafucin lub Pimafucort
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:01   #3010
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Babeczki moje, wiecie co dzis przeżyłam... Baba mi w pobieraniu żyłę rozwalila i powiedziała ze mam kruche żyły a pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło. Krew siknela poza igle po ręce sie lala, myslalam ze tam padnę.

A taki tam zaduch, tyle czekania itp. Wiecej tam nie pójdę, trudno badania do endo bede tez robić w diagnostyce i płacić bo naprawde wiecej tego nie zdzierze.

Moja cora nie ma juz temperatury, ale biegunka jest wiec zaczęłam podawać Biseptol. Teraz juz bedzie dobrze, jestem pewna.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:02   #3011
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

mala tylko w kwestii leczenia to taki osiolek,ze on uwaza ze jak go nic tam nie boli to nic mu nie dolega
ale nie ma bata,ma sie smarowac i juz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

kasiulka ło matko
zdrowka dla coreczki,niech jej szybko przechodzi
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 09:08   #3012
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
mala tylko w kwestii leczenia to taki osiolek,ze on uwaza ze jak go nic tam nie boli to nic mu nie dolega
ale nie ma bata,ma sie smarowac i juz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

kasiulka ło matko
zdrowka dla coreczki,niech jej szybko przechodzi
Dziekuje kochana

Dobrze, ze juz w domu jestem
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:08   #3013
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lutowe 2015

sama mu posmaruj bedziesz wiedziała ze napewno zrobił :P
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:12   #3014
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
sama mu posmaruj bedziesz wiedziała ze napewno zrobił :P

w sumie najlepsze rozwiazanie
powiem mu ze dzisiaj sie zabawiamy w smarowanie
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:18   #3015
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Buu tak zapobiegawczo będziesz M smarować czy myślisz że to może on się do tego przyczynił?
U nas na pewno M nie miał znaczenia. Już nawet nie pamiętam kiedy się bzykaliśmy, zawsze padam zanim M z psem wróci.
Z Zuzką też łapałam często niewielkie infekcje. Podjadę do przychodni.
Idę małą spakować bo u mamy dziś zostaje
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:52   #3016
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
dzien dobry

mama zuzi mnie chyba tez cos dopadlo :/ od wczoraj swedzenie,dzis tez,i juz obczailam ze zaczerwienione tez mam,kurcze dzwonilam do lekarza ale nie ma juz miejsc
przyjmuje dopiero od 14,wiec zadzwonie wtedy do niej bezposrednio czy mnie przyjmie,zreszta tak mi polecila zrobic pani z rejestracji
tylko nie wiem jak to jest z lekami w ciazy :/
a no i juz widze jak moj ukochany maz tez sie bedzie smarowal,jak on powie ze jemu nic nie dolega
2 koleżanki miały swędzenia i podobno to od tego, że wątroba sobie nie radzi z ilością nowych hormonów
leków nie mogły brać tylko maść do smarowania

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

czy chodzi o inne swędzenie????
na inne to dostałam provag coś tam
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 10:18   #3017
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Babeczki moje, wiecie co dzis przeżyłam... Baba mi w pobieraniu żyłę rozwalila i powiedziała ze mam kruche żyły a pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło. Krew siknela poza igle po ręce sie lala, myslalam ze tam padnę.

A taki tam zaduch, tyle czekania itp. Wiecej tam nie pójdę, trudno badania do endo bede tez robić w diagnostyce i płacić bo naprawde wiecej tego nie zdzierze.

Moja cora nie ma juz temperatury, ale biegunka jest wiec zaczęłam podawać Biseptol. Teraz juz bedzie dobrze, jestem pewna.
O mój Boże, te niektóre panie to jakby pierwszy raz w życiu krew pobierały Mi wczoraj baba tak kręciła igłą w żyle, bo podobno mam cienkie i jej ucieka nie pytajcie nawet jak mnie ręka boli

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
mala tylko w kwestii leczenia to taki osiolek,ze on uwaza ze jak go nic tam nie boli to nic mu nie dolega
ale nie ma bata,ma sie smarowac i juz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

kasiulka ło matko
zdrowka dla coreczki,niech jej szybko przechodzi
Hihi to ja mam taki egzemplarz, że on KONIECZNIE musi też coś brać, żeby się wzajemnie nie zarażać. Czasem lekarz mówi, że dla partnera nic nie trzeba, to chodzi obrażony na służbę zdrowia i taki niepocieszony
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 10:58   #3018
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

A ja się muszę pochwalić! Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych - tak dodatkowo, dla własnego spokoju. Dwie rączki, dwie nóżki, nosek, oczka, wszystko ładnie się rozwija. Oczywiście maluszek jest większy niż trzeba, będzie ogromny jak się urodzi. I nikt mi nie wierzył, że mały się wierci i kręci i mam prawo się źle czuć. USG ledwo się udało zrobić, machał nóżkami, rączkami, obracał się. A to niby dopiero 14 tydzień )) No i oczywiście płci wciąż nie udało się poznać.
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 11:09   #3019
tuliluli
Raczkowanie
 
Avatar tuliluli
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 186
Dot.: Mamusie lutowe 2015

A ja dzisiaj byłam zrobić badania, jutro po 12 do odbioru. Coś czuję, że mogę mieć jakąś infekcję bakteryjną, bo mocz brzydki - mętny taki... Krew mi Pani pobierała i taj jakoś dziwnie uderzała kolejnymi probówkami w tę igłe, że myślałam, że odlecę... Jutro po 16 wizyta u gina i genetyczne USG - trzęsę portkami, że hej...

Kasiulka, ja bym zemdlała, jakby mi tak krew sikała... Bleee...
tuliluli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 11:15   #3020
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
jest mozliwosc leczenia tego swedzenia w ciazy wiec sie nie martwcie... maz moze bez recepty smarowac Clotimatizolem ale my masc i czopki Pimafucin lub Pimafucort
Ooo dokladnie te sama rade mialam dac. Clotrimazol i pimafucort to dobre, dajace ulge masci ktore mozna stosowac w ciazy.
Z bezpiecznych dopochwowych
polecam lactovaginal, to naturalne paleczki kwasu mlekowego ktore u nas normalnie wystepuja tylko w ciazy nam sie wlasnie flora zmienia, tych paleczek mamy mniej i nie daja boedaki rady walczyc z grzybkami i bakteriami. Polecam
Dodatkowo mozna zaopatrzyc sie w papierki lakmusowe coby samemu sprawdzic ph pochwy i sprawdzic czy to infekcja bakteryjna czy grzybicza. Przydadza sie tez na pozniej jak bedziecie chcialy sprawdzic czy to wody odchodza czy nietrzymanie moczu




Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Babeczki moje, wiecie co dzis przeżyłam... Baba mi w pobieraniu żyłę rozwalila i powiedziała ze mam kruche żyły a pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło. Krew siknela poza igle po ręce sie lala, myslalam ze tam padnę.

A taki tam zaduch, tyle czekania itp. Wiecej tam nie pójdę, trudno badania do endo bede tez robić w diagnostyce i płacić bo naprawde wiecej tego nie zdzierze.

Moja cora nie ma juz temperatury, ale biegunka jest wiec zaczęłam podawać Biseptol. Teraz juz bedzie dobrze, jestem pewna.
tez mam niemile doswiadczenia z pobieraniem w pobliskim szpitalu i jezdze teraz do drugiego. Diagnostyka jest spoko ale ceny maja zabojcze - niektore dwukrotnie wyzsze wiec sprwawdzaj kochana zebys sie nie naciela ;/ nawet wczoraj dzwonilam po labach zeby jak najtaniej te wszystkie badania zrobic i za te pieniadze co zrobilam dzis wszystkie badania w diagnostyce zrobilabym tylko dwa, bo na glupim przykladzie ci powiem : toxo dzis zaplacilam 70 zl, a w diagnostyce 135 ! A jak wiesz tyle nam przepisuja tych badan ze by cala wyplata poszla. Na podstawowe to mozna tam isc, ale te drozsze to niezle nabijaja.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 11:22   #3021
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

MaamaaZuzi ja zawsze jak lecze infekcje to lecze tz-eta bo takie jest zalecenia mojego gina,twierdzi on tez ze u mezczyzn czesto infekcje przebiegaja bezobjawowo,wiec dla pewnosci lepiej niech sie kilka dni tez posmaruje,a ja tez mam libido zerowe i tez jakis czas temu sie kochaliśmy,ale bylismy na basenie

melbi swedzenie miejsc intymntych
jak swedzi cale cialo to moze byc podejrzenie cholestazy ciazowej,w pierwszej ciazy tak mnie wszystko swedzialo ze lekarz podejrzewal i mi robil badania zeby to wykluczyc,ale chyba ostatecznie sie okazalo ze jakas alergie mialam

colorovva super wiesci

przeklete pragnienia no i ma dobre podejscie nie jak moj,on w ogole jest anty lekarski

tuliluli no musi byc dobrze

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

hope gdzie mozna takie papierki kupic?i jak to sie nazywa?
w aptece po prostu?
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 11:24   #3022
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Powinny byc w aptece, ale chyba nie w kazdej bo ostatnio chcialam kupic to nie bylo.
Sprawdzalam na al legro, sa dosc tanio. Jak jie dostsne w innej aptece to dopiero zamowie
Papierki/paski lakmusowe. Tak sie nazywaja.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 11:26   #3023
tuliluli
Raczkowanie
 
Avatar tuliluli
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 186
Dot.: Mamusie lutowe 2015

U mnie w aptece papierków lakmusowych nie mają. Na pewno można je dostać w sklepach chemicznych, albo na allegro.
tuliluli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:03   #3024
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez colorovva Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić! Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych - tak dodatkowo, dla własnego spokoju. Dwie rączki, dwie nóżki, nosek, oczka, wszystko ładnie się rozwija. Oczywiście maluszek jest większy niż trzeba, będzie ogromny jak się urodzi. I nikt mi nie wierzył, że mały się wierci i kręci i mam prawo się źle czuć. USG ledwo się udało zrobić, machał nóżkami, rączkami, obracał się. A to niby dopiero 14 tydzień )) No i oczywiście płci wciąż nie udało się poznać.
Super

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez tuliluli Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam zrobić badania, jutro po 12 do odbioru. Coś czuję, że mogę mieć jakąś infekcję bakteryjną, bo mocz brzydki - mętny taki... Krew mi Pani pobierała i taj jakoś dziwnie uderzała kolejnymi probówkami w tę igłe, że myślałam, że odlecę... Jutro po 16 wizyta u gina i genetyczne USG - trzęsę portkami, że hej...

Kasiulka, ja bym zemdlała, jakby mi tak krew sikała... Bleee...
To jutro dzień usg. Kciuki

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:17   #3025
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Hejka
Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, wyszła mi dodatnia toxoplazmoza i cytomegalia. Muszę zrobić badania na awidność i zaś 200 zł nie moje. Plus stówkę wizyta.
Robiłyście badanie na cytomegalie? Boję się, że wyjdzie mi, że aktualnie przechodzę
A test pappa 1:19879
Nie znam się na wynikach peppa ale dziewczyny pisały, że to dobry wynik więc gratuluje I mam nadzieję że ta cytomegalia już nieaktualna


Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Babeczki moje, wiecie co dzis przeżyłam... Baba mi w pobieraniu żyłę rozwalila i powiedziała ze mam kruche żyły a pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło. Krew siknela poza igle po ręce sie lala, myslalam ze tam padnę.

A taki tam zaduch, tyle czekania itp. Wiecej tam nie pójdę, trudno badania do endo bede tez robić w diagnostyce i płacić bo naprawde wiecej tego nie zdzierze.

Moja cora nie ma juz temperatury, ale biegunka jest wiec zaczęłam podawać Biseptol. Teraz juz bedzie dobrze, jestem pewna.
Współczuje przeżyć, dobrze że nie zemdlałaś tam.

Cytat:
Napisane przez colorovva Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić! Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych - tak dodatkowo, dla własnego spokoju. Dwie rączki, dwie nóżki, nosek, oczka, wszystko ładnie się rozwija. Oczywiście maluszek jest większy niż trzeba, będzie ogromny jak się urodzi. I nikt mi nie wierzył, że mały się wierci i kręci i mam prawo się źle czuć. USG ledwo się udało zrobić, machał nóżkami, rączkami, obracał się. A to niby dopiero 14 tydzień )) No i oczywiście płci wciąż nie udało się poznać.
Gratuluje udanej wizyty. Jak już teraz tak dokazuje to co dopiero będzie później

Dziś byłam odebrać wyniki badań. Jutro wizyta.
Oczywiście już mam stresa. Idę na 17 od razu po pracy.
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:30   #3026
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Nie przyjął mnie:/ Ale mnie wkur**** jak nie byłam w ciąży to nie przyjmie bo w ciąży nie jestem ciężarne tylko bez zapisu!!! Jak teraz w ciąży to nie bo on nie musi!!! A nikogo nie było na korytarzu. Wyszłam i się popłakałam, taka byłam zła że bałam się autem jechać. Dopiero jak ochłąnęłam wróciłam do domu.
Jutro zrobie mocz ogólny jak będzie zły od razu do gin prywatnie zadzwonie, pójde w czwartek i już! Niech spada na szczaw
Zrobie sobie nasiadówke z kory dębu i pojadę po żurawinę.

Przeklęte pragnienie w jakiej postaci Ty masz żurawinę? Taką naturalną czy jakieś tabletki z apteki? Jeśli tak to jaka nazwa?
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:40   #3027
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Nie przyjął mnie:/ Ale mnie wkur**** jak nie byłam w ciąży to nie przyjmie bo w ciąży nie jestem ciężarne tylko bez zapisu!!! Jak teraz w ciąży to nie bo on nie musi!!! A nikogo nie było na korytarzu. Wyszłam i się popłakałam, taka byłam zła że bałam się autem jechać. Dopiero jak ochłąnęłam wróciłam do domu.
Jutro zrobie mocz ogólny jak będzie zły od razu do gin prywatnie zadzwonie, pójde w czwartek i już! Niech spada na szczaw
Zrobie sobie nasiadówke z kory dębu i pojadę po żurawinę.

Przeklęte pragnienie w jakiej postaci Ty masz żurawinę? Taką naturalną czy jakieś tabletki z apteki? Jeśli tak to jaka nazwa?
Ale pindol. Niech sie faka
Zrob sobie skarbie mocz ogolny i posiew. Wyjdzie kolo 30 zl a nie bedziesz sie prosila. Tylko pamietaj o sterylnym pojemniczku zeby ci cuda wianki nie wyszly :-* jak cos wyjdzie to nawet to ogolnego mozesz isc. Bo teraz bylas u gina nfz, nie? Niech spada.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:51   #3028
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Nie przyjął mnie:/ Ale mnie wkur**** jak nie byłam w ciąży to nie przyjmie bo w ciąży nie jestem ciężarne tylko bez zapisu!!! Jak teraz w ciąży to nie bo on nie musi!!! A nikogo nie było na korytarzu. Wyszłam i się popłakałam, taka byłam zła że bałam się autem jechać. Dopiero jak ochłąnęłam wróciłam do domu.
Jutro zrobie mocz ogólny jak będzie zły od razu do gin prywatnie zadzwonie, pójde w czwartek i już! Niech spada na szczaw
Zrobie sobie nasiadówke z kory dębu i pojadę po żurawinę.

Przeklęte pragnienie w jakiej postaci Ty masz żurawinę? Taką naturalną czy jakieś tabletki z apteki? Jeśli tak to jaka nazwa?

Pójdź do ogólnego po skierowanie na badania Powinien dać bez problemu
W aptece jest żurawina w tabletkach, jednak wydaje mi sie, że lepiej jeść tą suszoną.
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 13:07   #3029
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

mamazuzi ale pajac
a mi sie co chwile siku chce,wiec chyba juz cos na pewno na rzeczy
tzn ide sie wysikac,wracam i od razu czuje ze mi sie znow chce,zaraz dzwonie ale raczej chyba mnie przyjmie,moze nawet wyprosze o posluchanie serduszka

tzn mam nadzieje,bo nie raz przede mna ktos wchodzil co dzwonil
ale bez sensu ze Cie nie przyjal :/ nawet ja sie wkurzylam
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA


Edytowane przez buu007
Czas edycji: 2014-07-29 o 13:08
buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 13:16   #3030
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez colorovva Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić! Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych - tak dodatkowo, dla własnego spokoju. Dwie rączki, dwie nóżki, nosek, oczka, wszystko ładnie się rozwija. Oczywiście maluszek jest większy niż trzeba, będzie ogromny jak się urodzi. I nikt mi nie wierzył, że mały się wierci i kręci i mam prawo się źle czuć. USG ledwo się udało zrobić, machał nóżkami, rączkami, obracał się. A to niby dopiero 14 tydzień )) No i oczywiście płci wciąż nie udało się poznać.
Fajnie, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Ooo dokladnie te sama rade mialam dac. Clotrimazol i pimafucort to dobre, dajace ulge masci ktore mozna stosowac w ciazy.
Z bezpiecznych dopochwowych
polecam lactovaginal, to naturalne paleczki kwasu mlekowego ktore u nas normalnie wystepuja tylko w ciazy nam sie wlasnie flora zmienia, tych paleczek mamy mniej i nie daja boedaki rady walczyc z grzybkami i bakteriami. Polecam
Dodatkowo mozna zaopatrzyc sie w papierki lakmusowe coby samemu sprawdzic ph pochwy i sprawdzic czy to infekcja bakteryjna czy grzybicza. Przydadza sie tez na pozniej jak bedziecie chcialy sprawdzic czy to wody odchodza czy nietrzymanie moczu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To nie trzymanie moczu mnie przeraża

Cytat:
Napisane przez tuliluli Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam zrobić badania, jutro po 12 do odbioru. Coś czuję, że mogę mieć jakąś infekcję bakteryjną, bo mocz brzydki - mętny taki... Krew mi Pani pobierała i taj jakoś dziwnie uderzała kolejnymi probówkami w tę igłe, że myślałam, że odlecę... Jutro po 16 wizyta u gina i genetyczne USG - trzęsę portkami, że hej...
Kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty, będzie spoko dziewczyny

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Nie przyjął mnie:/ Ale mnie wkur**** jak nie byłam w ciąży to nie przyjmie bo w ciąży nie jestem ciężarne tylko bez zapisu!!! Jak teraz w ciąży to nie bo on nie musi!!! A nikogo nie było na korytarzu. Wyszłam i się popłakałam, taka byłam zła że bałam się autem jechać. Dopiero jak ochłąnęłam wróciłam do domu.
Jutro zrobie mocz ogólny jak będzie zły od razu do gin prywatnie zadzwonie, pójde w czwartek i już! Niech spada na szczaw
Zrobie sobie nasiadówke z kory dębu i pojadę po żurawinę.

Przeklęte pragnienie w jakiej postaci Ty masz żurawinę? Taką naturalną czy jakieś tabletki z apteki? Jeśli tak to jaka nazwa?
Głupi buc, tacy chyba myślą, że ludziom łaskę robią, że ich przyjmą
Ja mam żuravit w kapsułkach, zwykły bez żadnych dodatków. Sama nie wiem czy jest poprawa, ale jak robiłam badania wcześniej to miałam "liczne bakterie w moczu", a teraz po braniu żurawiny mam nieliczne.

A wiecie co? Dla mnie te całe testy Pappa to sciema totalna, przecież oni patrzą na nasz wiek, liczbę poronień, choroby w rodzinie i sobie wyliczają jakąś tajemną statystykę. Według mnie to takie naciąganie na kasę. Co innego usg, no bo tam badają, patrzą, mierzą.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 07:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.