30,40 plus od A do Z - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 11:05   #3001
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień Dobry

A u mnie wiosna, ciepło, słonecznie. Moje dziecko z wczorajszego spaceru przyniosło stokrotkę. Dziwna pogoda tej "zimy". Lubię ciepełko ale nie chciałabym lepić bałwana w marcu lub kwietniu.

Coś kiepsko się czuję, chyba mnie coś "bierze". Muszę się ogarnąć i zastosować jakąś terapię wstrząsową. Nie znoszę takiego stanu "połamania".

Skończyłam roller i ruszam z retinolem pełną parą.

Miszka, jakoś nie mogę się zebrać, aby umówić się na to ostrzykiwanie.
Kopnij mnie !
Coś mi się kojarzy, że któraś z dziewczyn też miała taki plan. Ale która ? Anyżkowa ? Nie, no nie pamiętam. Odezwij się kobietko i napisz, jak daleko Ci do realizacji tego planu.

No właśnie, co u Bejdi ?

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-01-05 o 11:06
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:20   #3002
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Wiecie co mnie zaintrygowało?Flutamid.Le k na raka prostaty dla mężczyzn,coraz częsciej jest zapisywany kobietą na PCO,trądzik,hirsutyzm,nad mierne wypadanie włosów... W sumie trudno się dziwić - ideał urody kobiecej (patrz Narodziny Wenus Botticellego) traktuje obfite owłosienie - nawet w miejscach fizjologicznych - po macoszemuAndrogeny w organizmie kobiety mają pochodzenie nadnerczowe i jajnikowe.Lekarze zalecają robić wyniki,a sa one kosztowne..Wraz z naszym cyklem ,wyniki nie zawsze sa miarodajne..Mnie badano je na poczatku cyklu,a w sumie problemy mam w srodkowej i końcowej fazie..Izotek poprawił bardzo moja cerę,ale nie zlikwidował wszystkich za i przeciwRozważam te tabletki ..Skonsultuję z moim endo..Ponoć takowa tabletkę dzielimy na 4 i efekty przerastają wyobrazenia.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Juka ostrzykiwanie kochana ,zaplanuj tak -by retinol odstawic mc przed.Zabieg ostrzykiwania Botox'em łagodzi bruzdy na dekolcie i szyi oraz koryguje zmarszczki.. .... stosowanie kremu z retinolem (przestać używać na 1 m-c przed zabiegiem).Po zabiegu botoxu-
Zalecenia po zabiegu:
  • przez cztery godziny nie kłaść się, nie pochylać głowy
  • przez kilka godzin nie korzystać z sauny, siłowni czy basenu
  • unikać sauny i intensywnych wysiłków fizycznych przez okres około 7 dni od zabiegu
  • przez tydzień nie opalać się, nie wykonywać innych zabiegów kosmetycznych ani medycznych (na twarz)
  • unikać masażu miejsc w które podano toksynęprzez 2 miesiące nie stosować preparatów z retinolem !!!!


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Sama debatuję ze sobą ha ha..Ten typ po 40-ce tak ma..Gada do siebieKiedy mam sie zapisać na ostrzykiwanie..Zaczynam wiotczeća nie chcę przerywać retinolu..Zima w Stanach ,więc do nas idzie po mału to zimnisko..Jedyny dobry okres do retinolu -to własnie teraz..Trudno,trochę zwiotczeję hi hi,ale retinolu nie przerywam..Zaplanuję go na marzec..Mc Juka zaprzestania retinolu-przed zabiegiem to przesada,ale 2 tyg napewno trzeba dac sobie przerwy ...Więc planu na marzec..Teraz retinoluj buziaka..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:25   #3003
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tak jest Siostro Przełożona !
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:45   #3004
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mój mąż często dodaje-wielokrotnie przełożonaJuka chciałam sie pochwalić,że ruszyłam dupsko i jechałam..jechałam na orbitkuDziś Melka..Chcę bieżnię..Od wczoraj zaczełam akcję-marudzenie mężowi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 13:27   #3005
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szatanka -ile to my juz się znamy.Lata będą..Znasz doskonale mój styl...Mnie..Chciałabym
ułatwić porozumiewanie się tu w grupie, pomóc rozwiązać konflikt, powściagnąć emocje..Nie zawsze się uda..Moderatorka Michell- hm...spowalniacz neutronów-w reaktorach jądrowychWolę być tu dla każdej 30-40 plus i nie tylko- dobrą kompanką do wspólnego klikania .Przyjaciółką..Dobrym duchem...Po prostu- Michell72
Ależ jesteś dobrą kompanką tylko świecisz też na zielono a z tym nie zawsze jest łatwo.
Nie będę pisała co o całej sprawie sądzę bo nie chcę dolewać oliwy do ognia.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mój mąż często dodaje-wielokrotnie przełożonaJuka chciałam sie pochwalić,że ruszyłam dupsko i jechałam..jechałam na orbitkuDziś Melka..Chcę bieżnię..Od wczoraj zaczełam akcję-marudzenie mężowi
Brawo, Miszka zaczęła się ruszać może i ja zacznę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:02   #3006
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka- Dzieki za linka zasiadam do czytania
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:10   #3007
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Witam , jak u Was niedziela ?

dogorywam po pierwszej w tym roku 40stce ...

obrażają się tylko małe dziewczynki , nie dorosłe kobiety ... a ludzie bez charakteru są byle jacy ...ja nie lubię bylejakości ...

każda z nas uznaje inne świętości i ma inne priorytety życiowe ...

między kobietami często brak wyrozumiałości ...chodziłam w liceum do babskiej klasy i tutaj czasami jest jak w tej mojej klasie ...tylko ,że ja już nie chodzę do szkoły ...

...w necie trudno zorientować się kto ma dobre intencje a kto złe ...w bezpośredniej rozmowie o wiele łatwiej to ocenić ...

myślę , że każda z nas wpada tu by podzielić się jakąś myślą , wygadać się i czasami chcesz po prostu coś z siebie tylko wyrzucić i biec dalej bez dalszej analizy ...

dobrze jak są emocje ...emocje to życie ... oby jak najwięcej tych dobrych emocji !



uklika te słuchawki to firma Razer , model Kraken pro 7.1

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-01-05 o 15:20
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 15:25   #3008
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hello

ciepło, naprawdę wiosennie, jak w tygodniu świątecznym, tyle że bez słońca..ale ja dziś z bólem głowy, masakrycznym... po 3 solpadeinach, które zaledwie nieco zniwelowały ból

zrobiłąm dziś na obiad tartę, zamiast ciasta gniecionego dałam francuskie, do tego zielony groszek, szpinak i łosoś, zalałam śmietaną z 3 jajami i do piekarnika na 40min. - bardzo dobre i szybkie

z tą zimą i prognozami jak zawsze wiele teorii, ja ostatnio słyszałam, że zimy nie będzie - tej srogiej, śnieżnej, mam natomiast mówi, że słyszała, że od połowy stycznia ma być siarczysty mróz

ja też mam 3 niespodzianki na twarzyco naprawdę rzadko się zdarza, efekt uboczny retinoluskończy łam sesdermę i zaczęłam skinceuticals - bardziej mi pasuje skóra nadal bez łuszczenia ale przesuszona i brzydka - podkład się waży...miałam kupić 2% dermaquest ale niosę się z zamiarem lasera przed nadejściem wiosny więc muszę miesiąc mieć detoxu od retinolem przed laserem, więc kończę retinol na ten sezon....Miszu a Izotek wpłynął tylko na wypryski czy ogólnie skóra ładniej wygląda?

Koleżanka znajomej łykała tabletki - od lekarza na zagęszczenie włosów, włosy wyrosły ale na rękach i plecach

Anyżku, obejrzałam filmik z brwiami fajne, ja kocham brwi vodianowej - ideał, marzenie brwi dla oka są niczym rama dla obrazupotrafią dużo zmienić, polecam kosmetyki benefitu do brwi, naprawdę fajne i mega wydajne

Temat poruszany wielokrotnie ale zapytam nieśmiało jeszcze raz na bruzdy nosowo- wargowe lepszy botox czy k.hialuronowy? co ile należy powtarzać taki zabieg, co pół roku, wypełnia te bruzdy faktycznie, czy lepiej zrobić np.złote nici ?

Obejrzałam wczoraj film - służące, nie są nowością, dużo nominacji do oskara, głośno o nim było swojego czasu, ciekawy aczkolwiek mocno oklepany wątek nierówności rasowej. Dziś chcę obejrzeć w kinie wilki z wall street, oglądała któraś z Was?
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:50   #3009
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Szati -świecę na zielono,ale to nic nie zmienia wobec Was..Bana mogę dać za chamstwo,wulgaryzm..ale nie za skrajne opinie ,lub popadanie z jednej skrajności w drugą..ILA kwas na bruzdy.Trzyma ok roku ,także warto! No i wzrasta nawilżenie od środka..Ciasto marchewkowe upiekłam,przekładając frużeliną wiśniową..Dobre,mąż mlaskał..Jednak-ja osobiście- wolę powidła z serem...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:59   #3010
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka- to ja mielę temat ostrzykiwania. Mielę i marudzę. Zdecydowana jestem, plan mój to luty.
Miszka o matko jedyna ! dobrze że przypomniałaś mi o odstawieniu retinolu. Pamiętam jak zaproszona byłaś do swojego lekarza i wtedy pomyślałam jak to się będzie godzić z łykaniem przez Ciebie tabsów. Teraz zapomniałam, że trzeba odstawić retinol
Ostatnio mam zaniki pamięci, dziury w bani jednym słowy. Zapominam o wszystkim, zapominam o zakupach, o zatankowaniu, o datach, terminach. Starość

Cudowne są niedzielne popołudnia z perspektywą wolnego poniedziałku. Nie wspomnę, że mam czas na siłownię

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Jeju mam w domu rewolucję, córka szykuję się na wylot. Totalny chaos
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:04   #3011
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Jestem Brne przez ostatnie kilka kartek Waszych postów. Brne, bo znowu burza w szklance wody Może by ich nie było, gdybyśmy siedziały i gadały face to face...? Bo ważne sa nie tylko słowa, ale i ton, mina, itp. Kazda uwage można odczytac zupełnie inaczej, zaleznie od tego, co jej towarzyszy. a tu nic, same słowa, emotikonki tylko
Wiecie, czego się nauczyłam na forum...? że na jedną sprawę można spojrzeć z wielu stron, róznie skomentować i każdy będzie miał swoja rację. Szklanka może być do połowy pełna, do połowy pusta - to oczywista oczywistośc. ale jak nagle pojawi się problem, kto ja napełnił/opróżnił i dlaczego - to liczba opcji oceny tej samej szklanki się drastycznie zwieksza - jak i mozliwośc sporu. Wiecie, jestem pewna, ze my temat przewałkowałysmy o wiele dokładnie i wnikliwie, niż ten wychowawca i dzieciaki Watpie, by dla nich był to jeszcze problem, a już na pewno nie rzecz, o która warto kruszyć kopie...To po co to my robimy w ich zastępstwie...? Przeciez się WSZYSTKIE zgodziłyśmy, ze takie info powinno byc podane inaczej i wcześniej i to nie dzieciaki sa od tego, by sobie cos takiego powtarzac. W nieobecności nie było ich winy i na pewno wychowawca nie mógł mieć o to do nich pretensji. zawalił sprawę, pewnie to krótko wyjaśnił i tyle. Chyba szkoła ma oficjalna strone, tam powinno się umieszczać takie komunikaty, odpowiedno wcześniej i tam powinny dzieci i ich rodzice szukac informacji, nie na fejsie.
Szkoły wspominam dobrze, prawde mówiąc - bardziej się szanowało tych wymagających, ale kompetentnych nauczycieli, niż miłych luzaków. Matematyczka w podstawówce była ostra, ale umiała wytłumaczyć, nauczyć, miała posłuch.
A w Poznaniu było miło Sa wyprzedaże, ja sama się złamałam w promodzie i kupiłam 2 fajne kurtki 50 i 60% taniej Natomiast dłuższe łażenie po sklepach generuje u mnie jedna myśl: mam wszystko na ten rok i 10 następnych lat
Hobbit mi się podobał, ale ja jestem fanką i Tolkiena i Jacksona...
W Douglasie usiłowałam wysępić próbke tego podkładu kanebo - ale wszystkie testery we wszystkich perfumeriach były puste
Poza tym ostatni tydzień miałam naładowany słodkościami i musze teraz omijac wage, czyli na zachodzie bez zmian...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-01-05 o 17:09
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 17:07   #3012
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja bym chciała z retinolem do końca stycznia wytrzymać ale jak będzie to się okaże I tak jestem dumna z siebie, że tak długo wytrzymałam
Potem dermaroller no właśnie któraś z was planowała roller po retinolu. Uklika? Anyż? Nie pamiętam Sorki I jak efekty ?


Też się po cichu nad ostrzyknieciem zastanawiam. Ale opozycja nie pozwala. Straszy mnie, że jak coś to rozwód będzie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:29   #3013
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

aussie a musi wiedziec ?
zartuje oczywiscie

pozdrow opozycje
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:46   #3014
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussi mój małżonek głośno nie wypowiada sprzeciwu. Tylko robi OGROMNE oczy jak z koleżankami o tym rozmawiam. W mig wyczułam jego taktykę: oglądamy tv i jego komentarz- patrz fatalnie wygląda, ostrzykneła się
Ogólnie on nie jest przeciwny moim eksperymentom, ba! nawet jest tak osłuchany, że nie używa żelu zielonego do mycia twarzy bo ma kwasy owocowe a spaceruje po plaży i może mieć przebarwienia padłam jak mi tłumaczył dlaczego tego żelu nie używa. Jednak kwas hialuronowy w czystym żelu używa, twierdzi że młodnieje. Oczywiście to sugestia działa, bo osłuchał się jak z 2 lata temu kwas kupiłam w ilości hurtowej i sprzedawałam go koleżankom.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:01   #3015
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Laski, a właściwie co ma retinol do botoksu czy kwasu hialuronowego...? Ja rozumiem - zabiegi typu laser czy roller, bo wieksza wrazliwośc naskórka, ale ostrzykiwania...? Nie neguje, tylko pytam, czemu trzeba odstawiać Hm, jak robiłam ostatnio czoło botoksem - to normalnie stosowałam skinceuticals. Chyba jeden dzień sobie darowałam. Jakos nie widze związku - jedno dotyczy powierzchni, naskórka, drugie idzie głebiej...Teoretycznie czytałam, ze przy botoksie wskazane wręcz pobudzanie z zewnątrz, kosmetyczka mi tez tak mówiła...
Ilana, wypełniacze w bruzdy nosowo-wargowe. teoria 1-1,5 roku, ale to zależy od osobniczych uwarunkowan, ilości hialuronidazy itp. u mnie w bruzdach kwas siedzi długo, jakies 3 lata temu robiłam i nic, licze, ze kolejne 3 bez łaski A w dolinie łez szybciej, ale tez raz na 3-4 lata. Nici, bez przesady. Modny ten Aptos ostatnio, cena zblizona do wypełniaczy...ale jakos do mnie nie przemawia Jeszcze pare lat poczekam A w Twoim wieku lżejszy kaliber

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-01-05 o 18:02
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:15   #3016
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie, obawiam się, że Opozycja mogłaby nawet nie zauważyć. Faceci tak mają.

Temat ostrzykiwania to delikatny temat, mój mąż chyba go nie lubi
Jak powie, że jak chcę mogę się ostrzyknąć, to się wkurzam, bo co on mi tu będzie sugerował, że staro wyglądam. Jak powie, żebym się nie ostrzykiwała, też źle bo: po pierwsze ma węża w kieszeni, po drugie - nie zależy mu abym młodo wyglądała i dobrze się czuła
Dodaję, że to ja zaczynam ten temat

Anyżku, uśmiałam się
Mój mąż mnie nieraz woła do łazienki i pyta; "Czego mam użyć ?"
I jak tu Ich nie kochać ?
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:26   #3017
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Fajnie, że jutro jeszcze wolne, prawda...? Będzie można już na poważnie rozpocząć rok we wtorek
Mój pan i władca wie, ze jezdże na zabiegi, ale woli nie wnikac w szczegóły. To nie jest cos, co się WIDZI- jeśli pominąć wygląd po mezoterapii czy derma rolerze Ale niedowierzanie i litośc budzi w nim już retinol - dopytuje się z za każdym razem, co mi się stało, ze jestem czerwona albo łuszczaca...Ale przy tym świądzie, który miałam przez 3 dni - reszta retinolowych przyjemności jest przyjemnoscia...Fakt, ostatnio przy nakładaniu podkładu zapaliłam mocniejsze światło. zobaczyłam swoja skórę jak wygląda po podkładzie ( YSL). Zgasiłam co prędzej światło
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:33   #3018
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama no niby racja, że wstrzykuje się głebiej niż działa retinol. Sama nie wiem. Będę dzownić i upewnie się. Zresztą zaraz poczytam.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:54   #3019
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama -dobrze Cię mieć z powrotem.Co do retinolu,na stronach med estetycznej sa wzmianki http://med-beauty.pl/botoks-slask/
  • unikać masażu miejsc w które podano toksynęprzez 2 miesiące nie stosować preparatów z retinolem??To chyba chodzi o kremy z retinolem tak??
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 19:18   #3020
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Czyli nie przed a po nie stosować...? Ale i tak spytam moja babkę, dlaczego - nie przemawia do mnie nie bo nie Co prawda nie zamierzam na razie się niczym ostrzykiwac, ale tak z czystej ciekawości...Do końca marca planuję stosować retinol, bo w czerwcu urlop...jak mnie znowu tz będzie ciągał na spacery, to i przy SPF 50 mogę się opalić...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:53   #3021
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Przed botoxem-pisano odstawic retinol,ale fakt,masz rację pewnie ten doustny ..Zresztą nie wiem choliper..Dopytaj KamChcesz Kanebo to służę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:04   #3022
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama, co to za krem, ten Darphin, który mi przysłałaś ?
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:42   #3023
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sie-skory.html
Miszka, dzięki, ale Ty masz ciemniejsza chyba karnację? Dla mnie dobrały Cf22...którego już nie było
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:57   #3024
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzięki. Przyjemny nocny kremik.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:59   #3025
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama http://allegro.pl/kanebo-cellular-pe...781403647.html -dokładnie ten odcień mam i ja..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 00:50   #3026
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Wróciłam niedawno z kina - wilki z wall street, podobał mi się film, choć uważam, że jest nieco przeciągnięty....totalnie w klimacie martina scorsese, którego jak zapewne wiele razy powtarzałam bardzo ceniędobra roladicaprio , jest akcja, jest dobra energia, jest humor, jest też dużo szmuglu, przekrętów, seksu i kokainy jak to u Scorsese polecam film.

dziękuję za wskazówki waham się ale pójdę na wizytę i dowiem się szczegółów, jednak najpierw laser po detoksie retinolowym, to priorytet gubię się tylko w tych wszystkich opcjach: juvaderm 1,2,3, styleagne, surgiderm, itp. to wszystko k.hilauronowy jak rozumiem, tylko w innym stężeniu? obawiam się też czy jestem materiałem do włożenia igły, bo jak czytam to osoby z chorobami autoimmunologicznymi nie kwalifikują się, że tam powiem.....
mój tata nie może objąć rozumem jak kobiety mogą robić sobie rybie wargi komentuje niewybrednie jak widzi w tv i zawsze pointuje pod moim adresem "mam nadzieję, że tobie nie przyjdzie do głowy zrobić sobie coś takiego"
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 06:32   #3027
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana -laser? jaki?Po retinolu działa inaczej?Przybliz mi temat kochana..Matuchno-wolne,a mnie brak kofeiny wygonił z ciepłego łożaSpać nie mogę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:05   #3028
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kawa słońce świeci, lekki mrozek....pięknie
Miłego wolnego
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:48   #3029
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

To się do Ciebie, Miszuś, uśmiechnę o próbeczkę CF22 to kolor dla mnie. Ale musiałabym wpaść w zachwyt, by kupić kolejny podkład, ostatni ledwie 1,5 roku temu kupiłam No i obecnie moja skóra jest niepodkładowa - wyglądam źle albo bardzo xle, taka subtelna róznica Moje ulubione, leciutkie podkłady idealnie podkreslaja lekkie łuszczenie - czyli z dala do przyjęcia, z bliska...lepiej się odsunąć
Kawa, po basenie. Dzis rozebraliśmy choinkę. Cóz - jodła kaukaska jednak się osypuje - stojąc w wodzie i w nieogrzewanym pokoju Zasypała przy wynoszeniu schody i poł korytarza. Dodatkowo koty potraktowały ja,jak każda choinke w ogrodzie, czyli oznaczały ja z cała przyjemnością
Moni, wracaj. Kłopoty na linii kontaktu szkoła-uczniowie to nie powód, by pozbawiać nas Twego towarzystwa Zawsze będa kwestie, w których będziemy miały inne zdania. Zawsze może się zdarzyć, ze ktoś inaczej odczyta albo inaczej zinterpretuje to, co usłyszy/przeczyta - samo zycie.
Miszka, jak Ilana myśli o laserze, to oczywiście musi wcześniej odstawić retinol, to duża podatność na przebarwienia. W sumie czytałam, ze retinol nie jest substancja wchodzaca w reakcje z promieniami UV naturalnymi czy swiatłem lasera, ale jednak skóra jest wtedy podatna na poparzenie.
Sama wybieram się do mojej lekarki, bo chciałabym usunąc mała rzecz z twarzy i wiem, ze albo na 2 miesiące musiałabym odstawić retinol, albo wycięcie jednak typowo chirurgiczne, czyli bez lasera...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:58
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:28   #3030
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama Ty ten podkład Eisenberga miałaś pełnowymiarowy?Kolor 02 ,jak dobrze recenzję rozgryzłam..Ładny ten 02?Nie wpada w róż?nie jest ciemny?ANYŻKU podaj mi na pw nr tel..Bo Ciebie nie mam..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.