H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 14:20   #3001
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Rzuć proszę linkiem do tych czółenek
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...tml#Jasnoszary
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 14:48   #3002
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Jestem z moją mega paką. Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów. Buty wszystkie wygodne i super wykonane, Szczególnie czółenka, jak kapcie. Będą dobre na spacery. Odsyłam tylko dwie rzeczy. Czarną sukienkę, taka jak ta bordowa i szara. Jest źle skrojona, a i kolor w sumie trochę nudny. Nie da rady z czarnymi rajstopami. Swetry mega fajne, szaliki przemilusie. Jeansy i spódnica jak na mnie szyte. Mam dobry humor Wszystko zamawiałam w swoim rozmiarze, nie będe dokładnie opisywać, bo trochę tego jest. Jak macie pytania to w wolnej chwili na pewno odpiszę
Super zakupy

A mogę tylko zapytać, kiedy dostałaś informację, że paczka została nadana? Mi przysłali po północy 13.06, a paczki nadal nie widać, w śledzeniu H&M jest "brak informacji u kuriera". Gdy szukam na stronie dpd, to wyskakuje mi jakaś paczka doręczona jeszcze zanim złożyłam zamówienie. Chyba coś pokręcili. I nie wiem czy czekać, czy się upominać.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 14:52   #3003
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Dziękuję
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 15:16   #3004
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Super zakupy

A mogę tylko zapytać, kiedy dostałaś informację, że paczka została nadana? Mi przysłali po północy 13.06, a paczki nadal nie widać, w śledzeniu H&M jest "brak informacji u kuriera". Gdy szukam na stronie dpd, to wyskakuje mi jakaś paczka doręczona jeszcze zanim złożyłam zamówienie. Chyba coś pokręcili. I nie wiem czy czekać, czy się upominać.
a na maila nie dostałaś inf. o anulowaniu przesyłki? Poszukaj, może w spamie? Zamawiałam w ten poniedziałek. Nieźle się pośpieszyli.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
dzień dobry zrobiłam małe zakupy w h&m
Widziałam na stronie hm sweter w takim kolorze i tak mnie kusił, ale sama nie wiem. Czerwonego się nie boję, a takiej fuksji już tak.
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 15:33   #3005
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 484
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

jest jakis kod powyzej 10%?
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 17:19   #3006
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Mozecie mi podac nr gdzie zamawia sie kuriera dpd po zwrot, nie dzialaja mi zakladki na strownie ww na telefonie i nie moge znalezc tego
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 17:59   #3007
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Czy ten top faktycznie źle na mnie wygląda. Właśnie zostałam kulturalnie zjechana na innym forum, że ne do tej figury itd. itp. Wiem, że nie mam jakiejś super talii ani ogromnego tyłka, ale czy faktycznie jest aż tak źle, że mam nie wychodzić z domu przez to? Mam wrażenie, że każdy teraz wygląda jak z fit djęć z instagrama.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20272104_1611916308850720_2110401250_n.jpg (36,7 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 659.jpg (30,1 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez white_latte
Czas edycji: 2017-07-20 o 18:15
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 18:00   #3008
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
mozecie mi podac nr gdzie zamawia sie kuriera dpd po zwrot, nie dzialaja mi zakladki na strownie ww na telefonie i nie moge znalezc tego
22 571 52 80
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:16   #3009
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
a na maila nie dostałaś inf. o anulowaniu przesyłki? Poszukaj, może w spamie? Zamawiałam w ten poniedziałek. Nieźle się pośpieszyli.
Nie dostałam nic o anulowaniu, mam wiadomość z 13.06 o wysłaniu, w panelu zamówień też widnieje jako wysłane. W dodatku płaciłam kartą i kwota zamiast się zwolnić, została pobrana. Więc przynajmniej w teorii wysłali. Dziwi mnie to śledzenie, zawsze odcinałam ostatnią cyfrę z h&mowego śledzenia i na stronie dpd wszystko było jasne. A teraz pokazuje mi jakąś obcą przesyłkę. Myślałam, że może coś pomylili z wpisaniem numeru, ale w końcu dojdzie.
No nic, piszę do nich, dziękuję za pomoc.

Fajne te czółenka i nawet mają rozmiar 42
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:16   #3010
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Czy ten top faktycznie źle na mnie wygląda. Właśnie zostałam kulturalnie zjechana na innym forum, że ne do tej figury itd. itp. Wiem, że nie mam jakiejś super talii ani ogromnego tyłka, ale czy faktycznie jest aż tak źle, że mam nie wychodzić z domu przez to? Mam wrażenie, że każdy teraz wygląda jak z fit djęć z instagrama.
A co niby nie tak z tą figurą?
Moim zdaniem bardzo dobrze leży ale z doświadczenia wiem, że nie da się dogodzić wszystkim jakby wszystkim podobało się to samo to w sklepach nie byłoby tyle ciuchów
Osobiście bym olała wypowiedzi innych skoro sama się dobrze w nim czujesz i to Twój styl
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:23   #3011
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Czy ten top faktycznie źle na mnie wygląda. Właśnie zostałam kulturalnie zjechana na innym forum, że ne do tej figury itd. itp. Wiem, że nie mam jakiejś super talii ani ogromnego tyłka, ale czy faktycznie jest aż tak źle, że mam nie wychodzić z domu przez to? Mam wrażenie, że każdy teraz wygląda jak z fit djęć z instagrama.
Fajnie, że zakupy udane, widzę, ze zapasy na jesień już robisz, a ja dziś kupiłam letnie sandałki

Cóż, urok for internetowych, nie wszędzie jest tak fajnie jak tu A pytałaś wogóle o radę czy krytykowano bez pytania ?
Jak Ci się podoba i dobrze się czujesz, to noś sobie, jak najbardziej

EDIT : Widzę, ze masz moją koszulę z wiązaniem, tą w prązek ? Fajna, prawda ? Ile płaciłaś online ?
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2017-07-20 o 18:25
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 18:39   #3012
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Fajnie, że zakupy udane, widzę, ze zapasy na jesień już robisz, a ja dziś kupiłam letnie sandałki

Cóż, urok for internetowych, nie wszędzie jest tak fajnie jak tu A pytałaś wogóle o radę czy krytykowano bez pytania ?
Jak Ci się podoba i dobrze się czujesz, to noś sobie, jak najbardziej

EDIT : Widzę, ze masz moją koszulę z wiązaniem, tą w prązek ? Fajna, prawda ? Ile płaciłaś online ?
Pytałam o radę, czy w miarę schludnie to wygląda. Niby kulturalnie wszyscy się wypowiadali tu nie mam nic do zarzucenia. Tylko przeraził mnie ten obraz, że już nic nie może wyjść poza kanony jakie panują teraz i koniec. Nie wygląda to jakoś niechlujnie, nie wylewam się. Po prostu dostałam zakaz. Nie masz pupy znanej celebrytki, nie możesz tego zakładać, wygląda to przeciętnie. No nic. Trzeba będzie nosić w ramach sprzeciwu chociażby w takim razie hehe

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Fajnie, że zakupy udane, widzę, ze zapasy na jesień już robisz, a ja dziś kupiłam letnie sandałki

Cóż, urok for internetowych, nie wszędzie jest tak fajnie jak tu A pytałaś wogóle o radę czy krytykowano bez pytania ?
Jak Ci się podoba i dobrze się czujesz, to noś sobie, jak najbardziej

EDIT : Widzę, ze masz moją koszulę z wiązaniem, tą w prązek ? Fajna, prawda ? Ile płaciłaś online ?
Tak tak, już nie mogę się doczekać jesieni. Te wysokie temperatury to dla mnie mordęga.

Koszula jest świetna i ten materiał super się układa. W końcu rzecz, która dobrze trzyma się na ramionach i jakoś dziwnie nie podjeżdża do góry. W stałej cenie niestety, ale nie żałuję.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A co niby nie tak z tą figurą?
Moim zdaniem bardzo dobrze leży ale z doświadczenia wiem, że nie da się dogodzić wszystkim jakby wszystkim podobało się to samo to w sklepach nie byłoby tyle ciuchów
Osobiście bym olała wypowiedzi innych skoro sama się dobrze w nim czujesz i to Twój styl


---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Nie dostałam nic o anulowaniu, mam wiadomość z 13.06 o wysłaniu, w panelu zamówień też widnieje jako wysłane. W dodatku płaciłam kartą i kwota zamiast się zwolnić, została pobrana. Więc przynajmniej w teorii wysłali. Dziwi mnie to śledzenie, zawsze odcinałam ostatnią cyfrę z h&mowego śledzenia i na stronie dpd wszystko było jasne. A teraz pokazuje mi jakąś obcą przesyłkę. Myślałam, że może coś pomylili z wpisaniem numeru, ale w końcu dojdzie.
No nic, piszę do nich, dziękuję za pomoc.

Fajne te czółenka i nawet mają rozmiar 42
hmm może faktycznie jeszcze dojdzie. Kiedyś na paczkę czekałam dwa tygodnie.
Czółenka szczerze polecam, naprawdę bardzo dobrze wyprofilowane. Mam parę butów skórzanych, ale żadne nie są aż tak wygodne
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:45   #3013
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kolor mega!
Kochana, muszę się "pochwalić"
Kupiłam dziś pierwsze Melissy

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Pytałam o radę, czy w miarę schludnie to wygląda. Niby kulturalnie wszyscy się wypowiadali tu nie mam nic do zarzucenia. Tylko przeraził mnie ten obraz, że już nic nie może wyjść poza kanony jakie panują teraz i koniec. Nie wygląda to jakoś niechlujnie, nie wylewam się. Po prostu dostałam zakaz. Nie masz pupy znanej celebrytki, nie możesz tego zakładać, wygląda to przeciętnie. No nic. Trzeba będzie nosić w ramach sprzeciwu chociażby w takim razie hehe

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Tak tak, już nie mogę się doczekać jesieni. Te wysokie temperatury to dla mnie mordęga.

Koszula jest świetna i ten materiał super się układa. W końcu rzecz, która dobrze trzyma się na ramionach i jakoś dziwnie nie podjeżdża do góry. W stałej cenie niestety, ale nie żałuję.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------





---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------



hmm może faktycznie jeszcze dojdzie. Kiedyś na paczkę czekałam dwa tygodnie.
Czółenka szczerze polecam, naprawdę bardzo dobrze wyprofilowane. Mam parę butów skórzanych, ale żadne nie są aż tak wygodne
To mnie się udało za 36 zł
Wiesz co, czasem uważam, ze nie ma sensu pytać. Forum internetowe to nie jest prawdziwe życie. W realu zapytasz bliskich osób to Ci doradzą, a na forum to nieraz dziesiątki osób i nie da się wszystkim dogodzić. Najważniejsze to czuć się w czymś komfortowo i atrakcyjnie. Tak jak piszesz, top dobrze lezy, rozmiar w sam raz, więc jesli to Twój styl to jest dobry wybór zdecydowanie !
EDIT : Oczywiscie nie piszę o naszym forum, ale uważam, ze jesteśmy wyjatkiem potwierdzającym regułę.
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2017-07-20 o 18:46
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:53   #3014
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Wow, jak to? Nieźle.

To prawda
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:56   #3015
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Czy ten top faktycznie źle na mnie wygląda. Właśnie zostałam kulturalnie zjechana na innym forum, że ne do tej figury itd. itp. Wiem, że nie mam jakiejś super talii ani ogromnego tyłka, ale czy faktycznie jest aż tak źle, że mam nie wychodzić z domu przez to? Mam wrażenie, że każdy teraz wygląda jak z fit djęć z instagrama.
Nie słuchaj zazdrosnych bab! Wyglądasz mega zgrabnie

Co za forum ?

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochana, muszę się "pochwalić"
Kupiłam dziś pierwsze Melissy

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



To mnie się udało za 36 zł
Wiesz co, czasem uważam, ze nie ma sensu pytać. Forum internetowe to nie jest prawdziwe życie. W realu zapytasz bliskich osób to Ci doradzą, a na forum to nieraz dziesiątki osób i nie da się wszystkim dogodzić. Najważniejsze to czuć się w czymś komfortowo i atrakcyjnie. Tak jak piszesz, top dobrze lezy, rozmiar w sam raz, więc jesli to Twój styl to jest dobry wybór zdecydowanie !
EDIT : Oczywiscie nie piszę o naszym forum, ale uważam, ze jesteśmy wyjatkiem potwierdzającym regułę.
Super! Jakie? Pisz mi tu szybko!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:58   #3016
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

white_latte w necie pełno frustratów szkoda zdrowia żeby się nimi przejmować


Morelka jak się czujecie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:00   #3017
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Nie dostałam nic o anulowaniu, mam wiadomość z 13.06 o wysłaniu, w panelu zamówień też widnieje jako wysłane. W dodatku płaciłam kartą i kwota zamiast się zwolnić, została pobrana. Więc przynajmniej w teorii wysłali. Dziwi mnie to śledzenie, zawsze odcinałam ostatnią cyfrę z h&mowego śledzenia i na stronie dpd wszystko było jasne. A teraz pokazuje mi jakąś obcą przesyłkę. Myślałam, że może coś pomylili z wpisaniem numeru, ale w końcu dojdzie.
No nic, piszę do nich, dziękuję za pomoc.

Fajne te czółenka i nawet mają rozmiar 42
Mam identyczną sutuacje. W sledzeniu wyswietla mi inna paczke, za inna kwotę, odebrana przez osobe x. Dostalam maila o anulowaniu zamówienia, a 2 dni temu otrzymałam paczke hm, która kliknąłem pare dni później niz te pomylona. Na szczęście bralam za pobraniem. Ta paczka chyba już nie dojdzie, daj znac co Ci napisza.

White, zazdroszczę takiej figury! Bluzka nie do konca w moim stylu, ale na Tb ladnie lezy

Karina, pokazuj Melissy!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:02   #3018
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
i dalej.
Hej, moglabym prosić o linki do
Koszuli z wiązaniem
Jasnych czolenek
Sukienki szarej
I tego jasnego swetra?
I moze jeszcze zegarka Wszystko wygląda świetnie.
__________________

Edytowane przez Kala!
Czas edycji: 2017-07-20 o 19:04
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:03   #3019
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
white_latte w necie pełno frustratów szkoda zdrowia żeby się nimi przejmować


Morelka jak się czujecie?
Dziękuje już lepiej Powoli wyrabiamy sobie rytm dnia. Krztuszenie już mniej się pojawia. Zmieniłam butelkę i bardzo uważam. Teraz tż często się zdarza, więc ja karmię. Co powoduje, że mam mniej czasu na odpoczynek bo piersią też karmię.
Problem tylko z kupą Jak to brzmi Bo nie zawsze się załatwia i wtedy jest tragedia. Od jutra zmiana mleka, oby było lepiej.
Spacery zaliczone i w ogóle jest mega kochana

Mi już przeszła depresja Ale pierwsze 2 tyg to był dramat. Ryczałam bez powodu Blizna się goi. Jutro będzie 3 tyg i już zrzuciłam wszystkie kg po ciąży. Niestety obwody dalej większe. Brzuch jak wzdęcie, także dalej czekam

Jutro tż będzie miał chrzest bojowy bo dziejemy wszyscy do wro. Ja mam badania i kosmetyczkę. Mam nadzieję, że ogarnie. Za to ja w sob zostaję sama na 8h bo on idzie na kawalerski. Dobrze, że mam chwytne stopy Nieraz już się przydały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 221387065622683801-account_id=1.jpg (88,9 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pesteczka.jpg (169,4 KB, 232 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 19:08   #3020
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
Mam identyczną sutuacje. W sledzeniu wyswietla mi inna paczke, za inna kwotę, odebrana przez osobe x. Dostalam maila o anulowaniu zamówienia, a 2 dni temu otrzymałam paczke hm, która kliknąłem pare dni później niz te pomylona. Na szczęście bralam za pobraniem. Ta paczka chyba już nie dojdzie, daj znac co Ci napisza.
O, dzięki za informację. Na szczęście nie było to nic na czym by mi bardzo zależało, po prostu dałam się skusić na jakiś drobiazg przy okazji ostatniego kuponu. W sumie coś ok 30 zł, ale jak coś, to oczywiście będę dążyć, aby mi tę kwotę oddali. Dam znać jak coś będę wiedzieć.

Mogliby dać jakiś kupon, chociaż na darmową dostawę
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2017-07-20 o 19:11
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:11   #3021
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Jak będzie kod to krzyczcie bo potrzebuje jeszcze jeden stanik do karmienia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:12   #3022
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje już lepiej Powoli wyrabiamy sobie rytm dnia. Krztuszenie już mniej się pojawia. Zmieniłam butelkę i bardzo uważam. Teraz tż często się zdarza, więc ja karmię. Co powoduje, że mam mniej czasu na odpoczynek bo piersią też karmię.
Problem tylko z kupą Jak to brzmi Bo nie zawsze się załatwia i wtedy jest tragedia. Od jutra zmiana mleka, oby było lepiej.
Spacery zaliczone i w ogóle jest mega kochana

Mi już przeszła depresja Ale pierwsze 2 tyg to był dramat. Ryczałam bez powodu Blizna się goi. Jutro będzie 3 tyg i już zrzuciłam wszystkie kg po ciąży. Niestety obwody dalej większe. Brzuch jak wzdęcie, także dalej czekam

Jutro tż będzie miał chrzest bojowy bo dziejemy wszyscy do wro. Ja mam badania i kosmetyczkę. Mam nadzieję, że ogarnie. Za to ja w sob zostaję sama na 8h bo on idzie na kawalerski. Dobrze, że mam chwytne stopy Nieraz już się przydały
Super Morelko! najważniejsze, że już jesteście na prostej najgorsze za Tobą
Pesteczka przecudna kruszynka zabójcza ta opaska z kokardą w ogóle słodycz sama
Ale Ty masz tempo z tymi kilogramami!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:14   #3023
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Super Morelko! najważniejsze, że już jesteście na prostej najgorsze za Tobą
Pesteczka przecudna kruszynka zabójcza ta opaska z kokardą w ogóle słodycz sama
Ale Ty masz tempo z tymi kilogramami!


Los po prostu jest dla mnie łaskawy, zarówno w ciąży jak i po. Tylko jeszcze niech mi odda stopy w moim rozmiarze!

ps. tyłek też chce już swój heheh

Jeszcze kolki przed nami, jak to minie to będziemy na prostej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:16   #3024
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Wow, jak to? Nieźle.

To prawda
Była na % za 40 i miałam 10 % rabatu w klubie Ale warta jest właściwie i regularnej ceny.
Wiesz co, tez pomyslałam, ze to może zazdrość, ale kto tam wie. W każdym razie wygladasz w tym zestawie mega szczupło i zobaczysz ile będzie like'ów na instagramie. Mojego masz zdecydowanie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:17   #3025
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje już lepiej Powoli wyrabiamy sobie rytm dnia. Krztuszenie już mniej się pojawia. Zmieniłam butelkę i bardzo uważam. Teraz tż często się zdarza, więc ja karmię. Co powoduje, że mam mniej czasu na odpoczynek bo piersią też karmię.
Problem tylko z kupą Jak to brzmi Bo nie zawsze się załatwia i wtedy jest tragedia. Od jutra zmiana mleka, oby było lepiej.
Spacery zaliczone i w ogóle jest mega kochana

Mi już przeszła depresja Ale pierwsze 2 tyg to był dramat. Ryczałam bez powodu Blizna się goi. Jutro będzie 3 tyg i już zrzuciłam wszystkie kg po ciąży. Niestety obwody dalej większe. Brzuch jak wzdęcie, także dalej czekam

Jutro tż będzie miał chrzest bojowy bo dziejemy wszyscy do wro. Ja mam badania i kosmetyczkę. Mam nadzieję, że ogarnie. Za to ja w sob zostaję sama na 8h bo on idzie na kawalerski. Dobrze, że mam chwytne stopy Nieraz już się przydały
Fajnie czyta się takie newesy. My zaczynaliśmy od bebiko bez kombinowania, mały przyzwyczaił się po ok 3 tygodniach i potem był spokój. Do teraz pije jeszcze bebiko. Niby nie najlepsze opinie, ale np. po hipp miał bóle brzuszka w szpitalu jak dokarmiałam.

Forum od vinted.pl Kiedyś kilka rzeczy tam sprzedałam i całkiem miło na forum było. Niestety coraz gorzej jest.

Edytowane przez white_latte
Czas edycji: 2017-07-20 o 19:22
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:27   #3026
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
Karina, pokazuj Melissy!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie słuchaj zazdrosnych bab! Wyglądasz mega zgrabnie

Co za forum ?



Super! Jakie? Pisz mi tu szybko!
Melissa Seduction II. Wyszłam w nich ze sklepu i zrobiłam ze 3 km tak ooo
Tylko musiałam wziąć za małe, to znaczy 39, bo 40 to porażka, spadła mi ze stopy. 39 na szerokość super, a na długość niestety na styk. Zawsze mi się podoba, jak w sandałkach jest ciut luzu z przodu, ale trudno, piękne są dla mnie i tyle

Myszmoni, Morelka, macie ten model ? Jesteście zadowolone ?
Kulki mnie kuszą, podejrzewam, ze z ultragirl nic nie wyjdzie ( dziś 40 mi spadły ze stopy, a 39 na bank ciasne na długość ), ale może dragony kiedyś. Och, marzenia

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje już lepiej Powoli wyrabiamy sobie rytm dnia. Krztuszenie już mniej się pojawia. Zmieniłam butelkę i bardzo uważam. Teraz tż często się zdarza, więc ja karmię. Co powoduje, że mam mniej czasu na odpoczynek bo piersią też karmię.
Problem tylko z kupą Jak to brzmi Bo nie zawsze się załatwia i wtedy jest tragedia. Od jutra zmiana mleka, oby było lepiej.
Spacery zaliczone i w ogóle jest mega kochana

Mi już przeszła depresja Ale pierwsze 2 tyg to był dramat. Ryczałam bez powodu Blizna się goi. Jutro będzie 3 tyg i już zrzuciłam wszystkie kg po ciąży. Niestety obwody dalej większe. Brzuch jak wzdęcie, także dalej czekam

Jutro tż będzie miał chrzest bojowy bo dziejemy wszyscy do wro. Ja mam badania i kosmetyczkę. Mam nadzieję, że ogarnie. Za to ja w sob zostaję sama na 8h bo on idzie na kawalerski. Dobrze, że mam chwytne stopy Nieraz już się przydały
Anastazja przepiękna ! No, ale inaczej nie mogło być, widziałam Twoje zdjęcia
Jak zdrabniacie imię ?
Kurczę, 3 tygodnie i już, no nie, nawet jak na Ciebie to przesada
Bardzo, bardzo się cieszę, ze wszystko się normuje ! Ze już krztuszenie opanowane. Ty na pewno nie mialaś depresji tylko taki baby blues, u mnie tydzień - dwa też się utrzymywał. Fajnie, ze niedługo chrzest bojowy z wyjazdem, wszystko ogarniecie i kolejne razy to już będzie rutyna.
Jak napisałas o kupie to w głos się roześmiałam Dopóki człowiek nie ma dzieci to jest temat tabu, a potem to jest topowy temat, do dziś jak spotykam młoda mamę to o czym byśmy nie rozmawiały to i tak na temat kupy zejdzie Ale to dobrze, bo dziecko uczy luzu w takich sprawach i to jest bardzo fajne
Buziaki Kochana, wiecej zdjęć prosimy

EDIT : Zdjęcie butów w końcu wrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Melissa1.jpg (38,4 KB, 89 załadowań)
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2017-07-20 o 19:28
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:33   #3027
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Hej, moglabym prosić o linki do
Koszuli z wiązaniem
Jasnych czolenek
Sukienki szarej
I tego jasnego swetra?
I moze jeszcze zegarka Wszystko wygląda świetnie.

Mogą być kody? Mam laptop z włoską klawiaturą i opornym tuch padem. Masakra te znaki tu to kosmos i najgłosniejsze klawisze na świecie. Sąsiedzi słyszą pewnie, kiedy korzystam z laptopa.

0549855001
0560158001
0508779002
0563635003
0476376001

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Melissa Seduction II. Wyszłam w nich ze sklepu i zrobiłam ze 3 km tak ooo
Tylko musiałam wziąć za małe, to znaczy 39, bo 40 to porażka, spadła mi ze stopy. 39 na szerokość super, a na długość niestety na styk. Zawsze mi się podoba, jak w sandałkach jest ciut luzu z przodu, ale trudno, piękne są dla mnie i tyle

Myszmoni, Morelka, macie ten model ? Jesteście zadowolone ?
Kulki mnie kuszą, podejrzewam, ze z ultragirl nic nie wyjdzie ( dziś 40 mi spadły ze stopy, a 39 na bank ciasne na długość ), ale może dragony kiedyś. Och, marzenia

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------



Anastazja przepiękna ! No, ale inaczej nie mogło być, widziałam Twoje zdjęcia
Jak zdrabniacie imię ?
Kurczę, 3 tygodnie i już, no nie, nawet jak na Ciebie to przesada
Bardzo, bardzo się cieszę, ze wszystko się normuje ! Ze już krztuszenie opanowane. Ty na pewno nie mialaś depresji tylko taki baby blues, u mnie tydzień - dwa też się utrzymywał. Fajnie, ze niedługo chrzest bojowy z wyjazdem, wszystko ogarniecie i kolejne razy to już będzie rutyna.
Jak napisałas o kupie to w głos się roześmiałam Dopóki człowiek nie ma dzieci to jest temat tabu, a potem to jest topowy temat, do dziś jak spotykam młoda mamę to o czym byśmy nie rozmawiały to i tak na temat kupy zejdzie Ale to dobrze, bo dziecko uczy luzu w takich sprawach i to jest bardzo fajne
Buziaki Kochana, wiecej zdjęć prosimy

EDIT : Zdjęcie butów w końcu wrzucam

hahaha co do kupy to święta prawda.

Buty piękne, sama bym nosiła. Super odcień nude.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Los po prostu jest dla mnie łaskawy, zarówno w ciąży jak i po. Tylko jeszcze niech mi odda stopy w moim rozmiarze!

ps. tyłek też chce już swój heheh

Jeszcze kolki przed nami, jak to minie to będziemy na prostej.
Będzie dobrze i ze stopami
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:35   #3028
Patrycjapatiznin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 36
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
i dalej.
Swietne rzeczy.Mozna prosic o linki do swetrow i koszul?
Patrycjapatiznin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:38   #3029
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Była na % za 40 i miałam 10 % rabatu w klubie Ale warta jest właściwie i regularnej ceny.
Wiesz co, tez pomyslałam, ze to może zazdrość, ale kto tam wie. W każdym razie wygladasz w tym zestawie mega szczupło i zobaczysz ile będzie like'ów na instagramie. Mojego masz zdecydowanie
Na tamtym forum społeczeństwo jest w większości teraz dużo młodsze od nas. Od tej samotności w wielkim mieście idzie czasem do głowy dostać. Ja już czekam, aż mały ruszy do przedszkola i zacznę pracy szukać.
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:39   #3030
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Mogą być kody? Mam laptop z włoską klawiaturą i opornym tuch padem. Masakra te znaki tu to kosmos i najgłosniejsze klawisze na świecie. Sąsiedzi słyszą pewnie, kiedy korzystam z laptopa.

0549855001
0560158001
0508779002
0563635003
0476376001

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------




hahaha co do kupy to święta prawda.

Buty piękne, sama bym nosiła. Super odcień nude.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------



Będzie dobrze i ze stopami
Dzięki !
A co do koszuli, to własnie w tej chwili zobaczyłam Twój komentarz na IG. Mam refleks, co ?
To odpiszę tutaj - mam 40, to była ostatnia sztuka. Normalnie mi spada, muszę bardzo mocno wiązać górę, no i noszę tylko włożoną w spodnie. Na wierzch odpada, bo namiot. worek pokutny gwarantowany. Ale i tak ją uwielbiam, a za 30 zł z hakiem to nie było wielkie ryzyko. Cieszę się, ze Ci się spodobała
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-03 21:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.