Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-31, 20:19   #3001
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Właśnie ja pisząc o rozm. 92 mam na myśli miesiące ciepłe, bo Ami wchodzi mi teraz w 86, a i 80 też niektóre nosi.

Morelle, my z tych wklejonych przez Ciebie książeczek mamy tylko dwie, ale Ami potrafi zająć się nimi dosłownie kilka minut. Nie to co Puciem

Trzeci dzień mam za wysoki cukier po śniadaniu. Słabo. Potem cały dzień już ok. Nawet jak zjem to samo na śniadanie i kolacje to po kolacji wynik jest dobry, a rano zły.

Ciekawe jak u Pestycydy.

Amcia płakała dziś przy pakowaniu choinki. Chętnie rozbierała, a potem dotarło do niej, że wszystko chowam hehe jakos jej to wytłumaczyłam, ale bez histerii się nie obeszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jak u nas z rozmiarem. Ja mam body z hm 86 ale w nich jeszcze pochodzi bo sa spore. 92 wlasnie mysle o cieplych miesiacach i chyba kupie jedynie pare na krotki rekaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-01-31 o 20:20
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 20:48   #3002
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
To jak u nas z rozmiarem. Ja mam body z hm 86 ale w nich jeszcze pochodzi bo sa spore. 92 wlasnie mysle o cieplych miesiacach i chyba kupie jedynie pare na krotki rekaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie, bo pocenie poceniem, ale mysle sobie, że jakby moja dama zechciała np. polubić się latem z nocnikiem to też zawsze łatwiej wszystko ściągnąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 01:32   #3003
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Właśnie ja pisząc o rozm. 92 mam na myśli miesiące ciepłe, bo Ami wchodzi mi teraz w 86, a i 80 też niektóre nosi.

Morelle, my z tych wklejonych przez Ciebie książeczek mamy tylko dwie, ale Ami potrafi zająć się nimi dosłownie kilka minut. Nie to co Puciem

Trzeci dzień mam za wysoki cukier po śniadaniu. Słabo. Potem cały dzień już ok. Nawet jak zjem to samo na śniadanie i kolacje to po kolacji wynik jest dobry, a rano zły.

Ciekawe jak u Pestycydy.

Amcia płakała dziś przy pakowaniu choinki. Chętnie rozbierała, a potem dotarło do niej, że wszystko chowam hehe jakos jej to wytłumaczyłam, ale bez histerii się nie obeszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wczoraj tak kupiłam kombinezony w pepco, że wszystko za małe. .. a wydawało mi się duże. Jutro musze oddać. Tylko rajtuzy ok.

Było pytanie o wstawanie tz. Jakoś ok. Ja głównie wstaje, ale zdarza mu się słyszeć i sam wstaje. Na pilocie wraca do łóżka. Ale Pestka teraz malo co się budzi. Jak coś to na chwile i spi dalej.

Edit
Nie spałam od 1 do 5 :/ nie mogłam zasnąć. Pestka spała. Nie chciała wstać o 6. Znowu płacz. Jak się obudziła chwile było ok. Ale potem chciała znowu iść spać i jojczenie. ..
Najbardziej zdumiewa mnie to, że je o 16 duzo. Potem na kolacje 1 Banana lub 5 łyżeczek płatków. Więcej nie chce. No i nie je w nocy. Dopiero o 9:30 w żłobku.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2019-02-01 o 05:32
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 06:26   #3004
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Niestety atak astmy mnie dopadł. .. ledwo żyję
W dodatku zadzwonił tz, że jakaś Pani obtarla nam bok auta. ... oczywiście jej wina. Sobie urwała zderzak. Chciała zmienić pas ruchu. ... nie chciala zgłaszać szkody tylko załatwić to polubownie. Nie wiem czy to dobry pomysł.
W każdym razie dobrze, że to było zaraz po odstawieniu Pestki do żłobka. Tz nic nie jest.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 08:29   #3005
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Dziewczyny jako ze jestem swiezynka w temacie zebow mamy jedynie 1i2 ktore wychodzily dosc ciezko ale od 2 dni idzie nam 4 na gorze i jest dramat. W dzien stan podgoraczkowy w nocy goraczka naszczescie do opanowania ale co z tego jak dzis 3 dzien na przeciwgoraczkowym... jestem pewna ze to przez zab bo kluje pod palcem. Na sama mysl o pojsciu do przychodni robi mi sie slabo bo niedosc ze jest osłabiona to wkolo niezle chorobska.... jak sobie radzicie z zebami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 11:11   #3006
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako ze jestem swiezynka w temacie zebow mamy jedynie 1i2 ktore wychodzily dosc ciezko ale od 2 dni idzie nam 4 na gorze i jest dramat. W dzien stan podgoraczkowy w nocy goraczka naszczescie do opanowania ale co z tego jak dzis 3 dzien na przeciwgoraczkowym... jestem pewna ze to przez zab bo kluje pod palcem. Na sama mysl o pojsciu do przychodni robi mi sie slabo bo niedosc ze jest osłabiona to wkolo niezle chorobska.... jak sobie radzicie z zebami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paracetamol, tez bym nie szła do przychodni, bo chyba ze ta gorączka by się dłużej utrzymywała. U mnie to była tylko jedna noc przed wyjściem zęba.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Niestety atak astmy mnie dopadł. .. ledwo żyję
W dodatku zadzwonił tz, że jakaś Pani obtarla nam bok auta. ... oczywiście jej wina. Sobie urwała zderzak. Chciała zmienić pas ruchu. ... nie chciala zgłaszać szkody tylko załatwić to polubownie. Nie wiem czy to dobry pomysł.
W każdym razie dobrze, że to było zaraz po odstawieniu Pestki do żłobka. Tz nic nie jest.

Współczuje ataku astmy i wypadku. co do nie zgłaszania szkody - trzeba zgłosić bo inaczej nie dostaniesz zwrotu za fotelik a po takiej kolizji jest już bezużyteczny.

We mnie mało dzisiaj facet nie wjechał - jechał z podporządkowanej, na szczescie uciekłam na drugi pas. Masakra, nieźle się zestresowałam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 12:11   #3007
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jeśli będzie temp utrzymywała się dłużej niż 3 dni to wtedy bym poszła do lekarza jeśli nie ma innych objawów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 12:25   #3008
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jeśli będzie temp utrzymywała się dłużej niż 3 dni to wtedy bym poszła do lekarza jeśli nie ma innych objawów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzis jest 3 dzien narazie bez temp zobaczymy jak noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:41   #3009
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, a w oświadczeniu spisanym z tą kobietą od stłuczki było ujęte, że w aucie znajdował się fotelik? Jeśli tak to chyba to wystarczy.

Ja też mam problemy z zaśnięciem i kilka pobudek w nocy. Czasem męczę się pol godziny, a czasem dwie. Współczuję Ci tej astmy. Co do skurczy to odpisałam w czerwcówkach.

Anusia, rozumiem, że camillia nie pomaga? U nas dawała radę, wlasciwie lek przeciwbólowy na zęby podałam raz w nocy. Mam nadzieję, że gorączka nie wróci i ząb szybko się pojawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Karolinusia, czy Ty od dziś wróciłaś do pracy czy coś pokręciłam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 14:57   #3010
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, a w oświadczeniu spisanym z tą kobietą od stłuczki było ujęte, że w aucie znajdował się fotelik? Jeśli tak to chyba to wystarczy.

Ja też mam problemy z zaśnięciem i kilka pobudek w nocy. Czasem męczę się pol godziny, a czasem dwie. Współczuję Ci tej astmy. Co do skurczy to odpisałam w czerwcówkach.

Anusia, rozumiem, że camillia nie pomaga? U nas dawała radę, wlasciwie lek przeciwbólowy na zęby podałam raz w nocy. Mam nadzieję, że gorączka nie wróci i ząb szybko się pojawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Karolinusia, czy Ty od dziś wróciłaś do pracy czy coś pokręciłam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co nic wczesniej nie uzuwalam a tym bardziej camilii bo tak jak mowie z zebami jestesmy w tyle a przy tych pierwszych tulenie wystarczalo dzis maz kupil camilie i zobaczymy. Jeju czuje sie przy Was jakby dopiero zaczela zabkowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jeśli będzie temp utrzymywała się dłużej niż 3 dni to wtedy bym poszła do lekarza jeśli nie ma innych objawów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie pomyslalam o tym samym co emmos. Wrocilas do pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 15:05   #3011
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia, to spróbuj koniecznie, u nas działała. Ona jest przeciwzapalna też, na pewno Amci nie zaszkodzi. Dobrze chociaż, że do tej pory się z ząbkami nie męczyliście. U nas też nie było najgorzej w sumie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 15:07   #3012
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, to spróbuj koniecznie, u nas działała. Ona jest przeciwzapalna też, na pewno Amci nie zaszkodzi. Dobrze chociaż, że do tej pory się z ząbkami nie męczyliście. U nas też nie było najgorzej w sumie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za to teraz czuje ze oberwie mi sie poczwornie . Moja mama opowiadala ze mi tak ciezko wychodzily zeby ze podobno walilam glowa w sciane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 15:42   #3013
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dzis jest 3 dzien narazie bez temp zobaczymy jak noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jak o tej godz nie ma to mam nadzieje ze juz nie bedzie
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, a w oświadczeniu spisanym z tą kobietą od stłuczki było ujęte, że w aucie znajdował się fotelik? Jeśli tak to chyba to wystarczy.

Ja też mam problemy z zaśnięciem i kilka pobudek w nocy. Czasem męczę się pol godziny, a czasem dwie. Współczuję Ci tej astmy. Co do skurczy to odpisałam w czerwcówkach.

Anusia, rozumiem, że camillia nie pomaga? U nas dawała radę, wlasciwie lek przeciwbólowy na zęby podałam raz w nocy. Mam nadzieję, że gorączka nie wróci i ząb szybko się pojawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Karolinusia, czy Ty od dziś wróciłaś do pracy czy coś pokręciłam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, jeszcze nie. czekam aż Ala na dobre obswoi się że zlobkiem, no i ewentualnie wychoruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2019-02-01 o 15:43
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 21:32   #3014
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Hej co do zębów nie pomogę bo u nas w miarę bez problemowo wychodziły teraz czekamy aby na 5.
Widziałam, ze temat jedzenia w żłobku, Morelle ja dawałam już kawę zbożowa Julianowi poczytałam trochę i jeśli nie jest to często to nie ma przeciwwskazań , w cykorii przy przypalanie wytwarzają się jakieś związki niekorzystne rzeczywiście ale jeśli chodzi i samo zboże to spoko No i buraki w składzie tez nie są dobre . Ja czasem pozwoliłam się napisać tej zbożowej bo brał nasza kawę jak ktoś nie dopił i sam wypijał :P

Mieliśmy szczepienie druga dawkę (ostatnia) na pneumokoki we wtorek, tak go bolała nóżka ze wieczorem w ogóle nie mógł chodzić, dotknąć się nie dał.m, musieliśmy go nosić dopiero paracetamol pomógł trochę i ledwo ale chodził

Jeśli chodzi o zmiany na skórze to chyba rzeczywiście było to łzs po pudrze wszystko się zagoiło ! Są jeszcze takie suche zmiany ale już nie czerwone ale w niektórych miejscach nie ma już w ogóle śladu oby nie wróciło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 21:34   #3015
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej co do zębów nie pomogę bo u nas w miarę bez problemowo wychodziły teraz czekamy aby na 5.
Widziałam, ze temat jedzenia w żłobku, Morelle ja dawałam już kawę zbożowa Julianowi poczytałam trochę i jeśli nie jest to często to nie ma przeciwwskazań , w cykorii przy przypalanie wytwarzają się jakieś związki niekorzystne rzeczywiście ale jeśli chodzi i samo zboże to spoko No i buraki w składzie tez nie są dobre . Ja czasem pozwoliłam się napisać tej zbożowej bo brał nasza kawę jak ktoś nie dopił i sam wypijał

Mieliśmy szczepienie druga dawkę (ostatnia) na pneumokoki we wtorek, tak go bolała nóżka ze wieczorem w ogóle nie mógł chodzić, dotknąć się nie dał.m, musieliśmy go nosić dopiero paracetamol pomógł trochę i ledwo ale chodził

Jeśli chodzi o zmiany na skórze to chyba rzeczywiście było to łzs po pudrze wszystko się zagoiło ! Są jeszcze takie suche zmiany ale już nie czerwone ale w niektórych miejscach nie ma już w ogóle śladu oby nie wróciło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez nie mogla chodzic po szczepieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 08:04   #3016
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, współczuję niebezpiecznej sytuacji na drodze. Miałam ostatnio podobną, tyle że w taxi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 10:11   #3017
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Brzuchatki kochane dawać fotki brzuszków do klubu 🥰🥰
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 11:09   #3018
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Brzuchatki kochane dawać fotki brzuszków do klubu

Jutro ide w gosci, bede bardziej ogarnięta to cyknę. Bo szczerze nie zrobiłam do tej pory nawet jednego.

W ogole to Ami na poniedziałek ma zaproszenie na urodziny do jakiegos jupi parku. Na zaproszeniu jest tylko ona. Czy to znaczy, że rodzicom wstęp wzbroniony i że bedzie alkohol?
A tak poważnie co kupic 5-latkowi? Macie moze jakies pomysły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 14:32   #3019
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Hej później nadrobię. Szukam kogoś kto wybiera się do smyka. Do pn jest dodatkowe -15% od wyprzedaży. Potrzebuje 1 rzecz dla Pestki. We Wro już nie ma.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 11:36   #3020
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Xzora, współczuję niebezpiecznej sytuacji na drodze. Miałam ostatnio podobną, tyle że w taxi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cale szczęście,ze udało się uniknąć wypadku.
Z prezentem dla 5-latka nie pomogę niestety.

Morelle - ja się nie wybieram stacjonarnie. Internetowo oglądałam i nic mnie nie zachwyciło.

Chciałabym kupić ładną sukienkę dla Klaudii i elegancką bluzkę. Przejrzałam sklepy internetowe i jakoś taka sobie ta oferta. A jeszcze na czerwiec potrzebuje sukienki na wesele, tylko to wole w maju kupić żeby na pewno trafić z rozmiarem.

Siilmariien - jak się czujecie? Mam nadzieje ze już doszłas do siebie po Rota.
Mnie w boku dalej łupie, a dzisiaj obudziłam się z katarem. U Klaudii tez glut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 20:06   #3021
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Oj dużo do nadrabiania ale spróbuję.

Emmos, mam nadzieję że dojdziesz do ładu z cukrem. Niezła Ami z tą choinką. Wojtek do tej pory pokazuje na balkon jak widzi w książeczce jakąś choinkę bo tam stała nasza.

Widzę że kompletujecie garderobę. Też się za to wzięłam. Przejrzałam ciuchy które dostałam/kupiłam i wyszło mi na to że na 3 latka mam full ciuchów:p na lato mam koszulki bez rękawów. Jakoś nie mogę się zabrać za zakupy bo czekam na dwa przelewy a te fundacje to płacą z takimi opóźnieniami...

Morelle, współczuję bezsennych nocy i słabych poranków Pestki. Mam nadzieję że odsypiasz trochę jak jest w żłobku. Współczuję kolizji TŻ. Dobrze że nic więcej się nie stało!

Anusia, podobno im później zęby wychodzą tym ciężej idzie. Współczuję, dużo siły! Mam nadzieję że Amelka już nie gorączkuje?

Devileek, super że zmiany na skórze się zagoiły. U nas też teraz mamy jakaś wysypke, nie wiem czy nie po smalcu gęsim (ta, ja już wszystkie ludowe sposoby na Wojtku próbuje).

Emmos, mam nadzieję że jutro Amelka jak na prawdziwą damę przystało będzie się zachowywać na urodzinach godnie, nie opinię się soczkiem i nie narobi wstydu

Xzora, a co Cię tak kłuje w boku? W sensie mięśnie, kręgosłup czy nerka? Chyba nie doczytałam zdrówka dla Was!

Ja nie zapeszam ale jakoś wychodzimy na prostą. Mnie łapało drugie przeziębienie ale opiłam się witaminy C i przeszło. Młody ciągle na sterydach ale widać dużą poprawę. Tym razem nie poszło wcale na oskrzela (mam nadzieję że jutrzejszą kontrola to potwierdzi). Zdarza mu się brzydko kaszlec ale myślę że bez antybiotyku tym razem.

Dziś to mam jakąś depresję pogodową. Wczoraj 10 stopni, piękne słońce, młodego wypuściłam z mężem na spacer (godzinę biegał po podwórku) i nawet okna myłam. Dziś od rana pada deszcz, teraz śnieg, zimno strasznie brrrr. Chce wiosnę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:45   #3022
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako ze jestem swiezynka w temacie zebow mamy jedynie 1i2 ktore wychodzily dosc ciezko ale od 2 dni idzie nam 4 na gorze i jest dramat. W dzien stan podgoraczkowy w nocy goraczka naszczescie do opanowania ale co z tego jak dzis 3 dzien na przeciwgoraczkowym... jestem pewna ze to przez zab bo kluje pod palcem. Na sama mysl o pojsciu do przychodni robi mi sie slabo bo niedosc ze jest osłabiona to wkolo niezle chorobska.... jak sobie radzicie z zebami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smaruje dentinoxem. Jak budzi się z płaczem w nocy, ale tak co chwile i nie tylko jojczy, ale mega płacze to wtedy daję ibuprom.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Paracetamol, tez bym nie szła do przychodni, bo chyba ze ta gorączka by się dłużej utrzymywała. U mnie to była tylko jedna noc przed wyjściem zęba.




Współczuje ataku astmy i wypadku. co do nie zgłaszania szkody - trzeba zgłosić bo inaczej nie dostaniesz zwrotu za fotelik a po takiej kolizji jest już bezużyteczny.

We mnie mało dzisiaj facet nie wjechał - jechał z podporządkowanej, na szczescie uciekłam na drugi pas. Masakra, nieźle się zestresowałam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwrotu za fotelik?
Raczej nic się takiego nie stało, lakier tylko zdarła.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Dobrze, że Tobie nic się nie stało.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, a w oświadczeniu spisanym z tą kobietą od stłuczki było ujęte, że w aucie znajdował się fotelik? Jeśli tak to chyba to wystarczy.

Ja też mam problemy z zaśnięciem i kilka pobudek w nocy. Czasem męczę się pol godziny, a czasem dwie. Współczuję Ci tej astmy. Co do skurczy to odpisałam w czerwcówkach.

Anusia, rozumiem, że camillia nie pomaga? U nas dawała radę, wlasciwie lek przeciwbólowy na zęby podałam raz w nocy. Mam nadzieję, że gorączka nie wróci i ząb szybko się pojawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Karolinusia, czy Ty od dziś wróciłaś do pracy czy coś pokręciłam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie było nic o foteliku. Nie wiem o co chodzi?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej co do zębów nie pomogę bo u nas w miarę bez problemowo wychodziły teraz czekamy aby na 5.
Widziałam, ze temat jedzenia w żłobku, Morelle ja dawałam już kawę zbożowa Julianowi poczytałam trochę i jeśli nie jest to często to nie ma przeciwwskazań , w cykorii przy przypalanie wytwarzają się jakieś związki niekorzystne rzeczywiście ale jeśli chodzi i samo zboże to spoko No i buraki w składzie tez nie są dobre . Ja czasem pozwoliłam się napisać tej zbożowej bo brał nasza kawę jak ktoś nie dopił i sam wypijał :P

Mieliśmy szczepienie druga dawkę (ostatnia) na pneumokoki we wtorek, tak go bolała nóżka ze wieczorem w ogóle nie mógł chodzić, dotknąć się nie dał.m, musieliśmy go nosić dopiero paracetamol pomógł trochę i ledwo ale chodził

Jeśli chodzi o zmiany na skórze to chyba rzeczywiście było to łzs po pudrze wszystko się zagoiło ! Są jeszcze takie suche zmiany ale już nie czerwone ale w niektórych miejscach nie ma już w ogóle śladu oby nie wróciło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby już było ok po szczepieniu. My mamy drugie pneumokoki 18.02

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Brzuchatki kochane dawać fotki brzuszków do klubu 🥰🥰
Zrobię w tym tyg
Aktualnie jestem taka chora, że ledwo żyję. Zaczęłam 6 mc

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Pestycyda okna?! Oszalałaś!
Ja od pt leżę w łóżku i umieram. Pestka na szczęście zdrowa w żłobku.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 13:36   #3023
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Oj dużo do nadrabiania ale spróbuję.

Emmos, mam nadzieję że dojdziesz do ładu z cukrem. Niezła Ami z tą choinką. Wojtek do tej pory pokazuje na balkon jak widzi w książeczce jakąś choinkę bo tam stała nasza.

Widzę że kompletujecie garderobę. Też się za to wzięłam. Przejrzałam ciuchy które dostałam/kupiłam i wyszło mi na to że na 3 latka mam full ciuchów:p na lato mam koszulki bez rękawów. Jakoś nie mogę się zabrać za zakupy bo czekam na dwa przelewy a te fundacje to płacą z takimi opóźnieniami...

Morelle, współczuję bezsennych nocy i słabych poranków Pestki. Mam nadzieję że odsypiasz trochę jak jest w żłobku. Współczuję kolizji TŻ. Dobrze że nic więcej się nie stało!

Anusia, podobno im później zęby wychodzą tym ciężej idzie. Współczuję, dużo siły! Mam nadzieję że Amelka już nie gorączkuje?

Devileek, super że zmiany na skórze się zagoiły. U nas też teraz mamy jakaś wysypke, nie wiem czy nie po smalcu gęsim (ta, ja już wszystkie ludowe sposoby na Wojtku próbuje).

Emmos, mam nadzieję że jutro Amelka jak na prawdziwą damę przystało będzie się zachowywać na urodzinach godnie, nie opinię się soczkiem i nie narobi wstydu

Xzora, a co Cię tak kłuje w boku? W sensie mięśnie, kręgosłup czy nerka? Chyba nie doczytałam zdrówka dla Was!

Ja nie zapeszam ale jakoś wychodzimy na prostą. Mnie łapało drugie przeziębienie ale opiłam się witaminy C i przeszło. Młody ciągle na sterydach ale widać dużą poprawę. Tym razem nie poszło wcale na oskrzela (mam nadzieję że jutrzejszą kontrola to potwierdzi). Zdarza mu się brzydko kaszlec ale myślę że bez antybiotyku tym razem.

Dziś to mam jakąś depresję pogodową. Wczoraj 10 stopni, piękne słońce, młodego wypuściłam z mężem na spacer (godzinę biegał po podwórku) i nawet okna myłam. Dziś od rana pada deszcz, teraz śnieg, zimno strasznie brrrr. Chce wiosnę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez kompletuje większą garderobę ale jakoś nic nie wpadło mi w oko. Póki co najlepiej mi się kupuje w lidlu.
Dobrze, ze wychodzicie na prostą z chorobami i obyło się bez antybiotyku i Wojtka.
Szalona jesteś z tymi oknami.

Morelle - z fotelikiem chodzi o to, ze nawet najdrobniejsza kolizja sprawia ze fotelik nie jest już bezpieczny. Poczytaj o tym.
Łącze się z tobą w chorobie!

Wczoraj lało mi się z nosa ale miałam nadzieje, ze to alergia. Dzisiaj doszedł ból uszu, gardła i dreszcze. Skończyłam wcześniej prace, na jutro wzięłam urlop. Leżę pod kołdrą i kocem w dwóch wełnianych swetrach i podkoszulku merino, mam tez dwie pary skarpet i legginsy na polarze. Kupiłam groprinosin, mam wit C i propolis (tylko końcówka, ale po drodze nie widziałam)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 13:43   #3024
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora tez tak jestem ubrana. Masakra. ..


E myślę, że nic się nie stało fotelikowi. To tylko zadrapania na lakierze. Nawet nie ma wgniecenia
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 13:49   #3025
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda - pytałaś o to rwanie w boku. Sama do końca nie wiem co to- boli mnie na żebrach obok biustu. Wydaje mi się ze jak podnosilam Klaudię z łóżeczka to mi tam strzeliło tylko to już było jakieś 3 tygodnie temu. Do tego za każdym razem jak kaszle to mnie tam boli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 14:15   #3026
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, xzora zdrówka dla Was! Widzę że nie tylko u nas taka masakra w tym sezonie...

Xzora, a nie wyskoczyła Ci w tym miejscu wysypka? Bo takie objawy są przy półpaścu. Masz Heviran w domu? Będziesz miała jednocześnie wspomaganie przy chorobie i działanie pod kątem półpaśca.
W każdym razie ból w żebrach to zazwyczaj nerwoból mięśni międzyżebrowych. Wtedy masz taki opasujący ból, nasilający się przy kaszlu a nawet mocniejszym wdechu. Jeśli to nie półpasiec to może być od kręgosłupa wtedy fizjo pomoże ale musisz się najpierw wyleczyć. Postaraj się wygrzewać to miejsce (zdawało mi się że masz lampę ze światłem czerwonym/podczerwonym?) . Termofor itp. witamina B12 complex.

Byliśmy u pediatry. Mamy dołożyć małemu leki na ten mokry kaszel i do końca tygodnia trzymać go w domu. Myślałam że pójdzie do żłobka ale nie zanosi się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 15:59   #3027
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, xzora zdrówka dla Was! Widzę że nie tylko u nas taka masakra w tym sezonie...

Xzora, a nie wyskoczyła Ci w tym miejscu wysypka? Bo takie objawy są przy półpaścu. Masz Heviran w domu? Będziesz miała jednocześnie wspomaganie przy chorobie i działanie pod kątem półpaśca.
W każdym razie ból w żebrach to zazwyczaj nerwoból mięśni międzyżebrowych. Wtedy masz taki opasujący ból, nasilający się przy kaszlu a nawet mocniejszym wdechu. Jeśli to nie półpasiec to może być od kręgosłupa wtedy fizjo pomoże ale musisz się najpierw wyleczyć. Postaraj się wygrzewać to miejsce (zdawało mi się że masz lampę ze światłem czerwonym/podczerwonym?) . Termofor itp. witamina B12 complex.

Byliśmy u pediatry. Mamy dołożyć małemu leki na ten mokry kaszel i do końca tygodnia trzymać go w domu. Myślałam że pójdzie do żłobka ale nie zanosi się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie mam wysypki, czyli to nerwoból. On by mi przeszedł gdyby nie to, ze cały czas kaszle... będę się wygrzewać, dzięki za radę.

Kciuki, żeby kuracja Wojtka pomogła i mokry kaszel zniknął.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 16:31   #3028
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, xzora zdrówka dla Was! Widzę że nie tylko u nas taka masakra w tym sezonie...

Xzora, a nie wyskoczyła Ci w tym miejscu wysypka? Bo takie objawy są przy półpaścu. Masz Heviran w domu? Będziesz miała jednocześnie wspomaganie przy chorobie i działanie pod kątem półpaśca.
W każdym razie ból w żebrach to zazwyczaj nerwoból mięśni międzyżebrowych. Wtedy masz taki opasujący ból, nasilający się przy kaszlu a nawet mocniejszym wdechu. Jeśli to nie półpasiec to może być od kręgosłupa wtedy fizjo pomoże ale musisz się najpierw wyleczyć. Postaraj się wygrzewać to miejsce (zdawało mi się że masz lampę ze światłem czerwonym/podczerwonym?) . Termofor itp. witamina B12 complex.

Byliśmy u pediatry. Mamy dołożyć małemu leki na ten mokry kaszel i do końca tygodnia trzymać go w domu. Myślałam że pójdzie do żłobka ale nie zanosi się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia dla was!
My odkąd bierzemy ta doustna szczepionkę to jest ok.
Juz jest super bo chodzi 4 tydz pod rząd do żłobka
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 17:08   #3029
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, jaka szczepionkę? Broncho-vaxon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 17:49   #3030
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, jaka szczepionkę? Broncho-vaxon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.