Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 18:48   #3031
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Też mam tak z siedzeniem... W ogóle nie mogę siedzieć tak bezczynnie muszę choć raz kiedyś wstać,bo brzuch mi ciągnie i ogółem mi w nim niewygodnie
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:55   #3032
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A mi już od wczoraj wygodnie mam nowy materac i jest mega wygodny całą noc dzisiaj spalam od nie pamiętam kiedy. I pół dnia leże i mi tak dobrze teraz synkowi chyba też bo tańczy cały dzień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:21   #3033
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Paulinko ja też mam z siedzeniem ale na twardym krześle np tylko mnie okropnie kość ogonowa boli. Jakby mi się cofala a tak to pozycja podlegają
A teraz hit mojego męża :
W samochodzie przy lusterku wstecznym była Matka Boska na breloczku. I coś się stało ona spadała na ziemię i pękła szyba u góry, szyba przednia. Dzwoni załamany czy coś mi się stało. A ja ze nie że wszystko dobrze, a bo szyba pękła matka boska spadła on ma już dość musi się jechać napić


Miało być pozycja pollezaca

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2014-05-13 o 19:22
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:23   #3034
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja dzisiaj przytargałam od Mamy wielkiego rogala do spania- bo już średnio wygodnie, a na brzuchu już nie da rady spać:-( jutro idziemy na połówkowe co bardzo nas cieszy zobaczymy naszą Niunie i jesteśmy ciekawi ile już waży

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:26   #3035
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej dziewuszki doczytałam Was na bieżąco i zapomniałam na śmierć co i kogo mam cytować ... masakra ze mną

Wczoraj przyszedł mi ten kojec motherhood, jest tak mega wygodny że teraz można z rosnącym brzuszyskiem spać, a jak wieczorem po kąpieli wróciłam do sypialni to mój tż w nim spał... teraz się będę bić o niego

Też macie takie ataki zgagi ? Da się to jakoś załagodzić?
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:27   #3036
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z mężem oczywiście po moim milczeniu jest odmieniony o 180 st.
I podjełam ważną decyzję, wózek kupuję używany. Długo nim jeździć nie będziemy, a na wiosnę kupimy fajną spacerówkę z baby disgne, leciutka i skrętna. Tak mi dzisiaj wpadło do głowy i się cieszę, zawsze to oszczędność

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

A w ogóle dwie obce mi osoby polubiły nasz profil na fb jakoś mnie to ucieszyło, że komuś się podoba Głupia jestem wiem
za decyzje, jak kupowaliśmy wózek tez nastawieni bylismy na uzywkę ale za xlandera uzywanego chcieli jak za nowy,,,róznica ok 300-400 zł wiec juz olaliśmy i braliśmy cały zestaw, ale gdyby róznica wieksza była to bez zastanowienia sie używke bysmy kupowali

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Zyga mam nadzieję, że będzie mi sie chciało robić te zupki, bo jak bede robiła obiad dla nas to i dla malego ale to i tak wiadomo, że odrazu ich jesc nie bedzie tylko po kilku miechach
jesli taką masz chęc i nastawienie to będzie się chciało ja uwielbiałam kombinowac cos dla młodego, tu sie dorzuciło brokuła, tam kalafiorka i całkiem inny smak
czesto tez np jak robiłam rosól to zanim przyprawiłam tak po mojemu to odlewałam do innego garnka dla młodego, potem to blenderem i było mniam

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Wszyscy mówią o tym materacu gryka-kokos, a ja z ciekawości zapytałam sąsiadkę, która jest fizjoterapeutą i powiedziała, że owszem materacyk gryka-kokos dla dziecka jest bardzo dobry, ale ona polecałaby jeszcze materacyk lateksowy, mało osób się na niego decyduje, a ona nie wie dlaczego, bo on jest dla maluszka bardzo dobry.
Więc ja też mam teraz dylemat Gryka kokos czy może lateks
bo ponoć lateksowe lubią uczulac i dlatego chyba tak mało ludzi sie decyduje-wolą bez ryzyka
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:40   #3037
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
A wiecie czego ja się boję? My tu główkujemy który materac najlepszy, a ja się obawiam że zabraknie mi cierpliwości żeby wstawać do dziecka w nocy i zamiast w łóżeczku będzie spało razem z nami. Moja bratanica przez 2 lata swojego życia spała może ze 2 noce w łóżeczku
cierpliwości siły sie znajda , nei bedzie wyjścia
mi kazdy mówił ze po porodzie bede chodziłą spac z dzieckiem i skonczy mi sie siedzenie po nocach i co i dupa miałam na tyle sił ze jeszcze po nocach coś ogarniałam, a i na necie posiedziałam, a w nocy spokojni edo młodego wstawałam
budził mnie kazdy szmer

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a ja w konsekwencji nie mam nic w sówki
jakos motyw przewodni mi sie zmienił

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------


o nie, nie ma lekko, choćbym miała nie spać, chocbym miała czuwać calą noc, chocbym miała chodzic jak zombie przez miesiac czy dłuzej - będzie spał w łóżeczku
a ja z natury bardzo cierpliwa jestem także u nas moze sie to udać
co do spania w łózeczku, moje dzieciatko tam sypiało, ale uwielbiałam brac go do siebie, tym sposobem i ja byłam szczesliwa i mały, a włózeczku mimo to lubił spac jak zaczynały mu sie zabki to najspokjniej spało mu sie z nami i nie widziałam w tym problemu, wazne było zeby on miał spokojna noc czesto tez było tak ze zasypiał ze mna na łózku i potem go przenosiłam, to dla dobra mojego kręgosłupa bo lubił jak go głaskałam a nachylenie nad łózeczkiem powodowało ból pleców
a teraz śpi z nami bo odkąd jestem w ciazy powiedzielismy mu ze łózeczko bedzie dla dzidzi(nieopatrznie) no i bidulek w nocy si ewybudzał i płakał, a rano jak pytałam czemu to mówił ze łózeczko jest dla dzidzi

teraz bedziemy mu zakupywać jego własne łózko wiec znowu frajda
aaa dodam z enei ma problemu z tym zeby spał sam bo czesto spi sam na naszym łózku a my w duzym z meżuciem urzadzamy sobie wieczory

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
smacznego

a wiecie czego ja się boję? porodu i wszystkiego co będzie potem jestem przerażona... nawet nie wiem czy będę potrafiła wziąć dziecko na ręce,przewinąć,wykąpać moze trzeba było poczekać z tą ciążą jeszcze z 10lat... czuje że nie wiem NIC!!
poród szybko pójdzie w zapomnienie zresztą nei ma tak źle a reszta zobaczysz przyjdzie jak tylko zobaczysz maleństwo

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
Jestem juz po badaniu usg i będę mieć dziewczynkie jak się ciesze i jestem przeszczesliwa
Łożysko mam na ścianie tylnej. Prawidlowa ilość płynu owodniowego. Pepowina 3 naczyniowa. FHR +serce 4 jajowe koniuszkiem skierowane w lewa stronę. Zalążek widoczny po lewej stronie poniżej przepony. W zakresie kończyn kręgosłupa i czaszki nie uwidoczniono nieprawidłowości. Rogi tylne komór bocznych 7mm. FW 360g.
gratuluje córki

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ehhh posadzilam chili .zobaczymy czy wyjdzie. Zaraz idziemy.Do.pokoju malego Aerobic porzadek i w nastepnym tygodniu bede malowac albo tapetowanoe.mnoe czeka.sama jeszcze nie.wiem . Chyba zrobe nalesniki Bo nic mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kochana ty z tych co sie z sadzeniem w temacie orientuje?
bo ja w tym roku ambitnie chceiałm sobie na balkonie zrobić ogródek ziołowy i nawet juz posadziłam pare rzeczy jakiś tydzien temu i czekam az coś wyrośnie i boje sie ze bedzie pupa z tego
jakies fachowe porady?
nasiona miam jakby co
powiedz głeboko je wsadzać w ziemie?
mam oregano, bazylie, koperek i szczypior

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46435791]Ja dziś byłam na spacerku z moim, bo wczoraj się wściekałam że do głowy w domu dostaję Juz nawet kupiłam sobie nasiona kopru i pietruszki i będę sadzić choć niecierpię kopru i pietruszki
Byłam też w maku na chamku z frytkami smakowało córci a teraz zabieramy się za grilla bo nas przyszedł smaczek...

Tyje w zawrotnym tempie... Mam już 8kg na plusie...

A czy Wasze brzuchy też wydają takie dziwne dźwięki? Z mojego wszyscy się śmieją Jęczy non stop, normalnie można z nim gadać [/QUOTE]

jak bedziesz dla dziecka gotowac to pietruszka i koperek sie przydadzą

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Pochwalę się tym co upichciłam
wiem, że bardzo "skromna" jestem, ale nawet nie myślałam, że tak ładnie to będzie wyglądało...
jeeeee slina po same kolana-super wygląda

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

u nas dzis mał mu tam przeszkadza i co jakis czas płaczey stres bo mały od południ aciagle pokazuje na buzie i coś mu tam przeszkadza, pobolewa
myslaam ze ząbki, ale tak dziwnei si emaly zachowywał , śliny duzo jakby połykac nie umiał, wiec po 15 zapakowaliśmy sie w auto i do lekarza, babka go obejrzała mówi ze dziasła ni epopuchniete , gardło ok i w sumei tyle
a mały co jakis czas popłakuje
teraz śpi i mam nadzijej ze noc bedzie spokojna, ale martwie sie i nie wiem jak mu pomóc a on ni emówi co dokładnei go boli nooo
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 19:45   #3038
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Paulinko ja też mam z siedzeniem ale na twardym krześle np tylko mnie okropnie kość ogonowa boli. Jakby mi się cofala a tak to pozycja podlegają
A teraz hit mojego męża :
W samochodzie przy lusterku wstecznym była Matka Boska na breloczku. I coś się stało ona spadała na ziemię i pękła szyba u góry, szyba przednia. Dzwoni załamany czy coś mi się stało. A ja ze nie że wszystko dobrze, a bo szyba pękła matka boska spadła on ma już dość musi się jechać napić


Miało być pozycja pollezaca
Haha niezły jest

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przytargałam od Mamy wielkiego rogala do spania- bo już średnio wygodnie, a na brzuchu już nie da rady spać:-( jutro idziemy na połówkowe co bardzo nas cieszy zobaczymy naszą Niunie i jesteśmy ciekawi ile już waży

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
My też jutro połówkowe

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki doczytałam Was na bieżąco i zapomniałam na śmierć co i kogo mam cytować ... masakra ze mną

Wczoraj przyszedł mi ten kojec motherhood, jest tak mega wygodny że teraz można z rosnącym brzuszyskiem spać, a jak wieczorem po kąpieli wróciłam do sypialni to mój tż w nim spał... teraz się będę bić o niego

Też macie takie ataki zgagi ? Da się to jakoś załagodzić?
O to teraz masz przekichane Musisz kupić jeszcze jeden w takim razie
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:50   #3039
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
My też jutro połówkowe
hihi to jutro zdamy relację co i jak my idziemy na 15:45 już doczekać się nie mogę
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:53   #3040
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A ja mam chyba zapalenie pęcherza...
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:56   #3041
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Mi teraz wyszły kiepskie wyniki moczu i tydzień czasu mam łykać wit. c i pić herbatę z żurawiny i w poniedziałek idę na ponowne badania i we wtorek do lekarza. Mam nadzieję, że nie skończy się to jakimiś lekami...
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 20:00   #3042
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ja mam bakterie nieliczne w moczu i tez min mam ten antybiotyk brac Zinnat 500 3 x 1 tabletke ...
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:03   #3043
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
hihi to jutro zdamy relację co i jak my idziemy na 15:45 już doczekać się nie mogę
O a ja z samego rana Jadę po 8 to może przed 10 się dopcham do lekarza...


Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
A ja mam chyba zapalenie pęcherza...
O już chyba 4 kobietka,którą znam cierpi teraz na zapalenie pęcherza...
Polecam żurawinkę
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:29   #3044
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

W jakiej postaci dostarczacie sobie żurawinę? Herbatka, soki, tabletki, suszona?
Coraz częściej słyszę, że jest skuteczna
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:33   #3045
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Mecia laktator też dostanę bo to sie i tak wyparza po każdym użyciu no smoka w życiu bym nie dała mojemu dziecku po innym choćby był jego bratem czy siostrą to jednak gumowate bardziej i chyba wiecej w to wejdzie bakterii mimo że sie wyparzy to trzymało sie to w buzi nie to tak jak bym sobie pożyczyła od kumpeli wibrator tak mi sie skojarzyło ale co ja sie tam znam

No obym była zdrowa jak kunica nawet :p bo jak dostane opr od kolejnego gina to sie zastrzele chyba wtedy sama sie skieruje do szpitala na antybiotykoterapie ale na oddziale zamkniętym
To zdrowia życzę.
Ja mam jedne skoczki z TT co Majka wypływała,wiec powiedzmy,ze nieużywane;p.
Ale i tak kupie synkowi nowe.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Meta ja tez jtr.na 12.10:d

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

DorisiriD BIEDNA.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:37   #3046
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
W jakiej postaci dostarczacie sobie żurawinę? Herbatka, soki, tabletki, suszona?
Coraz częściej słyszę, że jest skuteczna
Ja jadłam suszoną żurawinę ostatnim razem ale też słyszałam,że w aptece są soki żurawinowe,ponoć dobre I podobno lepiej kupić herbatkę żurawinową w aptece niż w sklepie,bo są podobno lepsze,bo w sklepie nigdy nie wiadomo co tam jest i czy ta żurawina nie jest tylko dodatkiem smakowym Możesz wziąć też tabletki furaginum. W ciąży można je brać spokojnie choć na opakowaniu pisze,że w I trym. nie powinno się to ja właśnie w I trymestrze łykałam i nic się nie stało a to tylko środki ostrożności.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość

Meta ja tez jtr.na 12.10:d

.
O to o 12,10 to ja już pewnie po wizycie będę Jakoś tak ten tydzień szybko mi zleciał do tej wizyty,też tak miałaś ?
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-13 o 20:39
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:38   #3047
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja żurawiny to nie lubię ale jak leżałam w szpitalu z zapaleniem nerek to położna mówiła że na drogi moczowe dobra jest herbatka z pokrzywy...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:46   #3048
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Nawet mam furaginum, ale ulotki nie widzę. Ostatnio miałam infekcję w na początku stycznia, kupiłam furaginum i zażyłam, ale potem się opamiętałam, że przecież w ciąży mogę być. Myślałam, że w całej ciąży nie można zażywać.

O działaniu pokrzywy też słyszałam. I dodaje sił podobno. Przez krótki czas piłam to nie mogę potwierdzić. Zapomniałam o pokrzywie! Ma działanie moczopędne, to oczyści przewody moczowe. Może powinnam wrócić do jej picia.

Dzięki dziewczyny!
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___

Edytowane przez DorissiriD
Czas edycji: 2014-05-13 o 20:47
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:48   #3049
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja kupiłam herbatę żurawinową w aptece. Owoców ma 50% i babka powiedziała, że to już dużo. Mam nadzieję, że pomoże i wszystko wróci do normy. Ja już w łóżku-brzuch mi dzisiaj jakoś wyjątkowo ciągnie i zaraz przytulam się do rogala i idę spać... Trzeba sobie jakoś radzić jak Ł. w pracy

Sent from my WT19i using Wizaz Forum mobile app
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 20:50   #3050
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A też tak macie że coraz bardziej Was boli jakby na miesiączkę? W sensie że ta macica się coraz bardziej rozciąga bo bejbik rośnie? Bo ja szczególnie jak się położę na chwilę to zaczyna mnie boleć...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:52   #3051
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Mnie dzisiaj jakoś ten brzuch tak ciągnie i na dole jest taki twardy i mam wrażenie jakby zaraz miał eksplodowac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:56   #3052
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Nawet mam furaginum, ale ulotki nie widzę. Ostatnio miałam infekcję w na początku stycznia, kupiłam furaginum i zażyłam, ale potem się opamiętałam, że przecież w ciąży mogę być. Myślałam, że w całej ciąży nie można zażywać.

O działaniu pokrzywy też słyszałam. I dodaje sił podobno. Przez krótki czas piłam to nie mogę potwierdzić. Zapomniałam o pokrzywie! Ma działanie moczopędne, to oczyści przewody moczowe. Może powinnam wrócić do jej picia.

Dzięki dziewczyny!
Doczytałam kiedyś,że niby nie jest wskazana dlatego,że jego działanie nie jest znane na kobietach w ciąży(ponieważ na nich się nie eksperymentuje) i stąd ta ostrożność w ulotkach ale mi lekarz i farmaceuta pozwolił brać i nawet ginek powiedział wtedy,że dobrze jak wzięłam na te bakterie w moczu mimo braku wcześniejszej konsultacji . A to bodajże był 12 tydzień u mnie? I w ulotce było napisane,że nie powinno się brać w I trymestrze ale wiele osób bierze

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
A też tak macie że coraz bardziej Was boli jakby na miesiączkę? W sensie że ta macica się coraz bardziej rozciąga bo bejbik rośnie? Bo ja szczególnie jak się położę na chwilę to zaczyna mnie boleć...
Nie wiem jaki to ból jak na miesiączkę ale czasem coś mnie tak ciągnie jak leżę. Szczególnie jak leżę na boku
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:02   #3053
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

DorissiriD - na wstepie Ci wspolczuje ja niedawno mialam zapalenie pecherza i schodzil mi piasek z nerek wyladowalam w szpitalu takze trzeba dzialas od razu. Moja rada to picie okolo 2.5-3 litrow wody aby na bierzaco wyplukiwac bakterie i nie pozwalac sie im namnazac, do wody dobrze jestcwkropic sobie cytryne bo w kwasnym srodowisku bakterie tez wolniej sie namnazaja. Sok z zurawiny kupiony w aptece - 100% esencja z zurawiny kwasny jak cholera ale bardzo skuteczny. Ja pilam duzo herbat z cytryna i jadlam pomarancze by dostarczyc duzej dawki wit. C ale i tak suma sumarum dostalam furagine bo infekcja byla juz za bardzo rozwinieta. Pocieszajacy jest fakt ze furagin spokojnie mozna brac w drugim trymestrze bez obaw o maluszka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:05   #3054
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ale ktoś mi popsuł humor i nie jest to tż

Meta przyjeżdzaj, przyjeżdzaj, zrobimy usg 4D w de
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:19   #3055
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
nam blender ma kupić teściowa , bo mowiłam ze bede robic zupki dla maluszka sama, a słoiczek od święta
O tak blender się przydaje!

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A tak w ogole... to kupujcie laktator? Potrzebne to jest?
Ja ogólnie planuje karmić piersią pół roku ale po 3 miesiącach juz mieszać karmienie...mój pokarm a na noc np butelka. I chyba laktator mi sie przyda... No sama nie wiem
U mnie było tak, że miałam mało pokarmu i położne od razu w szpitalu poleciły butlę z mm. I to już była klęska. Wróciliśmy do domu i wieczorem córka ryczy, bo głodna, a my nie mamy mm, ani butelki, ani laktatora żeby pobudzać moje piersi do działania.

Początkowo miałam ręczny avant, dało się go używać, ale wygodniejszy stał się medela elektryczny (dostałam).

Miałam mało pokarmu, nawału u mnie nie było, ale za to zaliczyłam zapalenie piersi... Sutki przez 3 miesiące mnie strasznie! strasznie! bolały, ale jakieś chore ambicje miałam żeby karmić piersią - zupełnie niepotrzebnie, bo tylko trauma mi została... a karmienie w zasadzie od urodzenia było mieszane.


Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość

[/COLOR]A w ogóle dwie obce mi osoby polubiły nasz profil na fb jakoś mnie to ucieszyło, że komuś się podoba Głupia jestem wiem
Profil na fb? Coś przegapiłam?
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:31   #3056
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ale ktoś mi popsuł humor i nie jest to tż

Meta przyjeżdzaj, przyjeżdzaj, zrobimy usg 4D w de
Spoczes Od razu małe zakupki,mmm
Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
U mnie było tak, że miałam mało pokarmu i położne od razu w szpitalu poleciły butlę z mm. I to już była klęska. Wróciliśmy do domu i wieczorem córka ryczy, bo głodna, a my nie mamy mm, ani butelki, ani laktatora żeby pobudzać moje piersi do działania.

Początkowo miałam ręczny avant, dało się go używać, ale wygodniejszy stał się medela elektryczny (dostałam).

Miałam mało pokarmu, nawału u mnie nie było, ale za to zaliczyłam zapalenie piersi... Sutki przez 3 miesiące mnie strasznie! strasznie! bolały, ale jakieś chore ambicje miałam żeby karmić piersią - zupełnie niepotrzebnie, bo tylko trauma mi została... a karmienie w zasadzie od urodzenia było mieszane.

Ała... wyobrażam sobie ten ból... Może teraz będzie lepiej
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:53   #3057
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Spoczes Od razu małe zakupki,mmm

Ała... wyobrażam sobie ten ból... Może teraz będzie lepiej
oki
daj znać tylko kiedy bo mam terminaż napięty
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:07   #3058
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dziś któraś z nas/Was napisała, że ją coś strzela jak mówi, że jest gruba a ktoś odpowiada, no przecież jesteś w ciąży. Otóż mój mąż robi dokładnie to samo czym doprowadza mnie do szewskiej pasji. Mogę być gruba teraz bo jestem w ciąży. Kiedy indziej juz nie. Nie będę się już nakrecac. Tak ni się przypomniało
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:32   #3059
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Pozegnalam sie z.bozenka ale.powoli wygrywa... Juz.mam dosv spore problemy
Dzisiaj licze na wiecej niz zwykle :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 23:51   #3060
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

NIestabilna jak to pożegnałaś się z bożenką? co jej zrobiłaś??
witam się. nadrobiłam 4 strony i dość, do starszych nawet nie wracam
widzę kilka nowych mamuś chyba przybyło do nas, witajcie
dzięki za kciuki, zarobiłam 150zł, pozbyłam się paru rzeczy z domu, więc gitarka i nawet kupiła troszkę więcej, bo wzięłam kolczyków więcej pod kolor bransoletki i wzięła wszystkie poza jedną parą
a ja mam takie cudo na kolację pierwszą pochłonęłam godzinę temu, zasiedziałam się na necie i teraz wciągnę drugą.
podłoga w kuchni schnie, folia na suficie przypięta, rano przychodzi fachman i będzie robił zaprawą tynkarską (nie murarską ani cementową ani wyrównującą-kto by pomyślał, że ich tyle istnieje różnych ) ściany i dziury w nich-po kablach, rurkach itp. wybraliśmy wstępnie kafelki 40x40 dziś, pojedziemy jeszcze w 2 lub 3 miejsca i jak nie będzie innych fajnych, to weźmiemy te. nie wiedziałam, że szare kafelki to taki problem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0011.jpg (122,9 KB, 19 załadowań)
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.