Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 17:49   #3031
Ellie69
Raczkowanie
 
Avatar Ellie69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

@Laurek93 ale , sugerujac sie postem zadnegfo problemu nie masz ^^
Ellie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:10   #3032
laurek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Ellie69 Pokaż wiadomość
@Laurek93 ale , sugerujac sie postem zadnegfo problemu nie masz ^^
Otóż właśnie pisałam kilka postów wcześniej jaki jest mój problem i nikt nie odpisał
"Czesc dziewczyny! Na samym wstepie bardzo przepraszam ze pisze bez polskich znakow, ale korzystam z internetu w telefonie, wiec musialabym chyba pisac dwa dni.
Chcialam opisac pewna sytuacje, ktora miala miejsce wczoraj. Kochalismy sie z facetem i po wszystkim on doszedl w srodku, oczywiscie majac na sobie prezerwatywe. Jednak gdy wyszedl okazalo sie ze prezerwatywa byla leciutko zsunieta (to pewnie przy wychodzeniu) i facet nie mial juz pelnego wzwodu. Do tego owszem, sperma znajdowala sie w prezerwatywie ale tak jakby byla porozlewana po calej jej dlugosci i boje sie czy przypadkiem cos nie wylalo sie do srodka do mnie. Mielismy oczywiscie wyzej wspomniana prezerwatywe + dodatkowo Patentex Oval. No i ja jestem kilka dni przed okresem bo niemilosiernie bola mnie piersi. Zatem czy mam sie czego bac? Jak duze bylo ryzyko "wypadku"? Bardzo prpsze o odpowiedz i serdecznie pozdrawiam "
laurek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:13   #3033
Ellie69
Raczkowanie
 
Avatar Ellie69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Ja bym sie na zapas nie martwila, watpie by cos z tego bylo.
Wiec nie stresuj sie bez potrzeby
Ellie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:15   #3034
laurek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Oj, oby, oby Dzięki za odpowiedź
laurek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:48   #3035
nie przerywaj mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

dziewczyny, proszę o radę :P
Tak wiec mój problem wygląda tak, że nie mam możliwości iść do mojego lekarza bo ma urlop do końca miesiąca.
Całe wakacje ciężko pracowałam i sprawa z okresem wyglądała tak że dostawałam go za często. 16 lipca, 1 sierpnia i 23 sierpnia. Ostatni okres ten z 23 skończył mi się 28 a 29 kochałam się z chłopakiem. Bez zabezpieczenia, ale on nie doszedł (4 razy podchodziliśmy w jedną noc, uznaliśmy że to ze zmęczenia i dla tego, że dawno razem nie byliśmy, on akurat wrócił zza granicy). Teraz czekam na okres, ale nie wiem czego się spodziewać, zawsze miałam regularnie co do dnia, przez wysiłek fizyczny się to rozregulowało i podejżewam, że 23 powinien być. Teraz pytanie, czy możliwe jest w ogóle zajście w ciąże dzień po skończonym okresie kiedy nie było wytrysku?
nie przerywaj mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:55   #3036
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: ciaza czy nie?

Cytat:
Napisane przez natula123 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała zobaczyć co byś zrobił gdyby Twoja dziewczyna , pokazała Ci dodatni test ciążowy . Pewnie byś uciekł , albo udawał że nie ma sprawy .
Wiesz, że nie każdy facet na tym świecie to dupek?
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:56   #3037
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez laurek93 Pokaż wiadomość
Otóż właśnie pisałam kilka postów wcześniej jaki jest mój problem i nikt nie odpisał
ja napisalam posta 2 razy i tez nikt mi nie odp
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 19:57   #3038
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: ciaza czy nie?

Cytat:
Napisane przez laurek93 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Na samym wstepie bardzo przepraszam ze pisze bez polskich znakow, ale korzystam z internetu w telefonie, wiec musialabym chyba pisac dwa dni.
Chcialam opisac pewna sytuacje, ktora miala miejsce wczoraj. Kochalismy sie z facetem i po wszystkim on doszedl w srodku, oczywiscie majac na sobie prezerwatywe. Jednak gdy wyszedl okazalo sie ze prezerwatywa byla leciutko zsunieta (to pewnie przy wychodzeniu) i facet nie mial juz pelnego wzwodu. Do tego owszem, sperma znajdowala sie w prezerwatywie ale tak jakby byla porozlewana po calej jej dlugosci i boje sie czy przypadkiem cos nie wylalo sie do srodka do mnie. Mielismy oczywiscie wyzej wspomniana prezerwatywe + dodatkowo Patentex Oval. No i ja jestem kilka dni przed okresem bo niemilosiernie bola mnie piersi. Zatem czy mam sie czego bac? Jak duze bylo ryzyko "wypadku"? Bardzo prpsze o odpowiedz i serdecznie pozdrawiam
swojego cienia

Cytat:
Napisane przez monika030 Pokaż wiadomość
Siemka, to znowu ja, pisałam tu całkiem niedawno, że boję się, że jestem w ciązy, bo podczas seksu analnego chłopak nie wytrzymał. Dodałam również, że okres mi się spóźniał, w sumie nic nowego i , że poszłam się szybko umyć po wszystkim. Któraś z was zareagowała, że postąpiłam jak galerianka. To nie jest mój sposób antykoncepcji, ale to chyba tak raczej dla pewności, higieny i oczywiście plemniki mogą się "przejść"... Nie wiem jak to nazwać. Otóż okres odstałam, był normalny jak zawsze, trwał 4 dni, był w 2 dni mega mocny, że co niecałe 2 godzinki pędziłam do toalety. Wszystko było by ok, ale przeczytałam, że krawienia i "okres" może wystąpić w ciązy... Ja osobiście uważam, że to rzadko kiedy. Ale nie mam objawów ciąży. Wiem, że mnóstwo tego typu wątków, ale nie mam czasu na szperanie po internecie, bo mam od kupy nauki... Udzielcie się co o tym myślicie.. Dziękuję z góry...
to może przyłóż się bardziej do nauki? skoro miałaś okres po tym wszystkim, to po co schizy?

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
Wiesz, że nie każdy facet na tym świecie to dupek?
potwierdzam, nie każdy i nie ładnie tak wszystkich mierzyć miarą swojego
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:31   #3039
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;42853312]Zastanów się nad pogrubionym.[/QUOTE]
oto chodzi, że pocieranie i petting były bez gumki. wprawdzie po wytarciu chusteczką, no ale jednak. dobra, panikara jestem.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:39   #3040
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez nie przerywaj mi Pokaż wiadomość
dziewczyny, proszę o radę :P
Tak wiec mój problem wygląda tak, że nie mam możliwości iść do mojego lekarza bo ma urlop do końca miesiąca.
Całe wakacje ciężko pracowałam i sprawa z okresem wyglądała tak że dostawałam go za często. 16 lipca, 1 sierpnia i 23 sierpnia. Ostatni okres ten z 23 skończył mi się 28 a 29 kochałam się z chłopakiem. Bez zabezpieczenia, ale on nie doszedł (4 razy podchodziliśmy w jedną noc, uznaliśmy że to ze zmęczenia i dla tego, że dawno razem nie byliśmy, on akurat wrócił zza granicy). Teraz czekam na okres, ale nie wiem czego się spodziewać, zawsze miałam regularnie co do dnia, przez wysiłek fizyczny się to rozregulowało i podejżewam, że 23 powinien być. Teraz pytanie, czy możliwe jest w ogóle zajście w ciąże dzień po skończonym okresie kiedy nie było wytrysku?

Oczywiście, że jest.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:42   #3041
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziewczyny proszę o odpowiedź:
Zmienilam tabletki z Atywi na Asubtele.Po 7dniowej przerwie wzielam nowe tabl. i biore je juz 6dni i dzis kochalam sie z chlopakiem,ale nie do konca bo byl to stos. przerywany.(a slyszalam ze na poczatku brania nowych tabletek trzeba uwazac?)Moje pytanie brzmi: czy przy zmianie tabletek powinnismy sie dodatkowo zabezpieczac? Czy mam sie teraz czego obawiac mimo ze nie skonczyl w srodku?
Czytalam ze te tabletki maja po tyle samo etynyloestradiolu tj estrogenu?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 20:59   #3042
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o odpowiedź:
Zmienilam tabletki z Atywi na Asubtele.Po 7dniowej przerwie wzielam nowe tabl. i biore je juz 6dni i dzis kochalam sie z chlopakiem,ale nie do konca bo byl to stos. przerywany.(a slyszalam ze na poczatku brania nowych tabletek trzeba uwazac?)Moje pytanie brzmi: czy przy zmianie tabletek powinnismy sie dodatkowo zabezpieczac? Czy mam sie teraz czego obawiac mimo ze nie skonczyl w srodku?
Czytalam ze te tabletki maja po tyle samo etynyloestradiolu tj estrogenu?
Czy mi się wydaje, czy już trzeci raz widzę ten post ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 21:13   #3043
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

najpierw wkleil mi sie na zla str a potem nikt mi na niego nie odpisal
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:43   #3044
nie przerywaj mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jest.
Nawet jeśli nie było wytrysku? i to w 7 dniu cyklu? zaczynam schizowac
nie przerywaj mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:58   #3045
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez nie przerywaj mi Pokaż wiadomość
Nawet jeśli nie było wytrysku? i to w 7 dniu cyklu? zaczynam schizowac
Oczywiście, że tak. Uprawiasz seks, a nie wiesz takich rzeczy?
Przed wytryskiem jest też preejakulat, w którym mogą być zawarte plemniki. Poza tym - 7 dzień cyklu to wcale nie tak wcześnie tym bardziej, że nie masz żadnej pewności, że w danym miesiącu cykl nie będzie krótszy i owulacja nie nastąpi wcześniej. Czy tak wielkim problemem jest zabezpieczanie się? Stosunek przerywany NIE JEST ŻADNĄ metodą antykoncepcyjną.

Teraz schizowanie nic Ci nie da, a może tylko opóźnić okres. Wyluzuj więc i licz na to, że wszystko będzie po Twojej myśli.

EDIT: Doczytałam teraz, że Twoje dwa ostatnie cykle były właśnie takie krótkie. W takim razie, jeśli kolejny byłby taki - prawdopodobieństwo tym bardziej rośnie.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015

Edytowane przez Kaaef
Czas edycji: 2013-09-18 o 11:01
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:13   #3046
nie przerywaj mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Tylko, że ja bym się nie załamała z powodu ciąży wręcz przeciwnie. Wiedziałam o preejakulacie ale sądziłam, że pojawia się on tuż przed wytryskiem a do niego nawet się nie zdołaliśmy zbliżyć tamtej nocy. Schizuj e bo nie chce sobie robić żadnej nadzieji
nie przerywaj mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:19   #3047
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez nie przerywaj mi Pokaż wiadomość
Tylko, że ja bym się nie załamała z powodu ciąży wręcz przeciwnie. Wiedziałam o preejakulacie ale sądziłam, że pojawia się on tuż przed wytryskiem a do niego nawet się nie zdołaliśmy zbliżyć tamtej nocy. Schizuj e bo nie chce sobie robić żadnej nadzieji

To w takim razie spróbuj o tym nie myśleć Powodzenia
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:20   #3048
nie przerywaj mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Jesli jutro zrobie test to będzie on wiarygodny? 19 dni po stosunku?
nie przerywaj mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:51   #3049
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez nie przerywaj mi Pokaż wiadomość
Jesli jutro zrobie test to będzie on wiarygodny? 19 dni po stosunku?
Tak, jak najbardziej.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 14:03   #3050
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: jakie jest prawdopodobienstwo ciazy

Musisz zacząć sama prowadzić obserwacje organizmu, bo niestety ale my Ci nie pomożemy. Fajnym rozwiązaniem może być mikroskop owulacyjny. Będziesz mogła na bieżąco ustalać w której jesteś fazie
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:10   #3051
alevol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Czy objawem nadchodzącej miesiączki może być śluz koloru jasno brązowego, którego nie ma za dużo??
alevol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:16   #3052
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

może ^^
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:51   #3053
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

kurcze a ja juz niewiem , 4 dni nie mam okresu juz , robilam znow dzis test ale negatywny , plecy na dole mnie bola i od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze jak na okres uda troszke tez... dodam , ze staramy sie o dzidziusia i kochalismy sie duzo w dni plodne, . A wczoraj mialam w sluzie troszeczke takie jasno bardzo rozowe plaminie ale to bardzo malutko , ze prawie nie bylo widac i przez chwile ... senna w sumie nie jestem, malo spie , ale jestem starsznie oslabiona glowa mnie boli i mam dziwne zachcianki i humory... siusiu to nie chodze az tak czasto ...wczoraj w nocy troche mnie pieklo w piersiach ale tak to nie bola...niewiem juz czy jest to moze ciaza bardzo wczesna ? czy poprostu okres mi sie spoznia z jakis przyczyn...chociaz nigdy mi sie nie spoznial...zawsze mialam miesiaczki regularne ...prosze pomoze mi ktos? do ginekologa narazie nie mam jak sie dostac bo jestem za granica...nawet czasu nie mam ,zeby isc do swojego gp , bo pracuje duzo..
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:30   #3054
alevol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Thumbs down Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Kurcze, nie wiem co myśleć. Nie dość że okres mi się spóźnił to jeszcze teraz taki lekko brązowy śluz mi się pojawił :/ rano brzuch bolało mnie jak w pierwszy dzień miesiączki, a teraz nie widzę krwi, tylko małe ilości tego śluzu, mam nadzieję że to nie ciąża (test z krwi wykluczył)
alevol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:42   #3055
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez alevol Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem co myśleć. Nie dość że okres mi się spóźnił to jeszcze teraz taki lekko brązowy śluz mi się pojawił :/ rano brzuch bolało mnie jak w pierwszy dzień miesiączki, a teraz nie widzę krwi, tylko małe ilości tego śluzu, mam nadzieję że to nie ciąża (test z krwi wykluczył)

A uprawialas seks w dni plodne bez zabezpieczenia??

Edytowane przez onlyona
Czas edycji: 2013-09-18 o 20:44
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:47   #3056
alevol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Nie. Test ciążowy z krwi reż wyszedł mi negatywnie robiony w dzień po spowiewanej miesiaczce.
alevol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 21:32   #3057
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

moze bylo za wczesnie na testy , poczekaj jescze troche i powtorz test,a jesli to nie ciaza to moze jakies zmiany hormonalne moze ostatnio bylas chora bralas jakies leki? masz stresujaca prace itp?
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:21   #3058
alevol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Za wcześnie na test z krwi po 14 dniach od połowy cyklu bo wtedy ostatni raz kochlismy się, w pełni zabezpieczeni.
Ja raczej boje się ze może to być coś innego :/

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Aha, Aha, Aha, przed planowana miesiące chłopak zabrał mnie w góry. Potwornie się z męczyło, zaziebilam, prawie wzięłam ducha na trasie

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

I nie wien czy to ma znaczenie, ale nie jest to plamienie - musze sobie włożyć długa, czysta palke (do uszu) do pochwy, żeby zobaczyć na niej ten śluz brązowy. Jak włożeniu bardzo głęboko, to w na place miejscami jest Czerwona krew.
alevol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:50   #3059
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez alevol Pokaż wiadomość
Za wcześnie na test z krwi po 14 dniach od połowy cyklu bo wtedy ostatni raz kochlismy się, w pełni zabezpieczeni.
Ja raczej boje się ze może to być coś innego :/

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Aha, Aha, Aha, przed planowana miesiące chłopak zabrał mnie w góry. Potwornie się z męczyło, zaziebilam, prawie wzięłam ducha na trasie

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

I nie wien czy to ma znaczenie, ale nie jest to plamienie - musze sobie włożyć długa, czysta palke (do uszu) do pochwy, żeby zobaczyć na niej ten śluz brązowy. Jak włożeniu bardzo głęboko, to w na place miejscami jest Czerwona krew.
Wkładaj mocniej i głębiej, najlepiej nie patyczek a jakąś łyżkę obłożoną watą, to krwi może więcej będzie





No błagam
Jak masz być w ciąży, skoro się zabezpieczyłaś!? A jak myślisz, że to coś innego, to idź do ginekologa. Ze szklanej kuli Ci nikt tutaj nie wywróży ...
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 05:51   #3060
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Odp: Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez alevol Pokaż wiadomość
Nie. Test ciążowy z krwi reż wyszedł mi negatywnie robiony w dzień po spowiewanej miesiaczce.
Test zrobilas prawidlowo, nie jestes w ciazy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.