Lipcowe Panny Młode - część II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 07:03   #3061
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

U nas goście z zagranicy naprawdę się zmobilizowali, podobnie rodzina z okolic.

Najtrudniej jest z częścią rodziny, która ma do przejechania 300 km (wykupujemy dla nich pokój w hotelu of course).
To jest odległóść dośc duża na przejazd samochodem (niektórzy nie czują się na siłach), a pociągiem czy samolotem - nie ma się tej mobilności potem...

Uspokoiłyście mnie w temacie czarnego samochodu - fakt, to klasyka. A niektóre marki wyglądają najlepiej w tym kolorze :P

W tym tygodniu m.in. w planach kupienie parasolki (biała chyba ) na ślub, pogoda ma swoje humory w tym roku .
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:47   #3062
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
W tym tygodniu m.in. w planach kupienie parasolki (biała chyba ) na ślub, pogoda ma swoje humory w tym roku .
kiedyś się śmiałam że kupię,a teraz chyba serio będę musiała ja z kolei myślę o przezroczystej
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 07:06   #3063
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja już zakupiłam przezroczystą - bardziej uniwersalna a pogoda... w tym roku szczególnie humorzasta
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:06   #3064
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

hehe też myslałam, że białe parasolki sa raczej do słodkich sesji

Ale taka juz jest neutralna:
http://allegro.pl/parasolka-damska-k...297865437.html

chińska parasolka ? no nie wiem, to chyba zupełnie inna bajka, tzn do czego mogłoby to pasować
http://allegro.pl/chines-biala-chins...296580362.html
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:40   #3065
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Odp: Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
mi doszły wszystkie, i priorytety i ekonomiczne. widocznie jeszcze musisz poczekać



ja nikogo nie dopraszam bo w sumie wszystkich zaprosiłam

a co do czarnego auta - będę miała ja
Tylko że już ponad 3 tygodnie czekam...


Nie wiem czy się chwaliłam, my mamy białą warszawę. Totalnie po kosztach- w 700zł za 4h powinniśmy się zmieścić
Nie mam nic przeciwko czarnym samochodom. Klasyka zawsze w modzie
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski

Edytowane przez Beczka Soli
Czas edycji: 2013-06-07 o 16:44
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:37   #3066
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja jeszcze myślałam o kolorowej parasolce ale nie znalazłam takiej naprawdę tęcowej i... w miarę taniej :P
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:36   #3067
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziewczyny, nie wiem czy było poruszane na wątku, ale nie jestem w stanie się dokopać....
Podrzućcie pomysł na podziękowanie dla rodziców...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 13:08   #3068
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy było poruszane na wątku, ale nie jestem w stanie się dokopać....
Podrzućcie pomysł na podziękowanie dla rodziców...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przyłączam się do pytania!!!

Wczoraj długo dyskutowaliśmy o tym z TŻ i nawet mu mówiłam, że muszę dziewczyn na forum podpytac

Jeśli chodzi o mnie to wszelkiego typu kurzołapy odpadają. Tzn z pewnością chcemy również dac coś co będą miec na pamiątkę (bo np. kwiaty zwiędną, a czekoladki zjedzą), ale nawet jeśli dostaną od nas jakąś statuetkę czy coś to i tak chcemy dam im coś jeszcze.

Ze względu na to, że to głównie rodzice płacą za wesele to chcemy im za to jakoś się odwdzięczyc. Myśleliśmy o weekendzie w SPA jako relaks po ciężkim okresie przygotowań do ślubu. Problemem niestety jest to, że rodzice moi i TŻ są w ogóle z dwóch różnych światów i jego rodzice mogą nie byc zbytnio zachwyceni tym pomysłem... Poza tym oni obydwoje pracują również w weekendy, mają pracę zmianową i mogą miec problem z urlopem...
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 13:14   #3069
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

My kupujemy kwiatki i posciel 3d taka elegancka bo nie mamy za bardzo pomyslu a po weselu nasze zdjecia slubne w ramie... tez chcielismy weekend w spa ale mamy ta sama sytuacje ze jego rodzice w ogole by nie pojechali.
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:08   #3070
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
ja już zakupiłam przezroczystą - bardziej uniwersalna a pogoda... w tym roku szczególnie humorzasta
ja właśnie myślę o przezroczystej
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:13   #3071
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

No właśnie rodzice TŻ też pewnie by nie pojechali... Oni w ogóle nie wychodzą z domu, więc chyba ten wyjazd do SPA byłby nietrafionym prezentem, muszę to przemyślec. Zdjęcia w ramce też chcemy dac, ale to wiadomo że po ślubie, a szukamy teraz czegoś co można dac podczas wesela.

A tak z innej beczki - co myślicie o CHÓRZE NA ŚLUBIE? Ciągle myślę o weselu, o menu, o samochodzie, swoim ubiorze itd, a to przecież ślub jest najważniejszy! Jak spisywaliśmy protokół to piętro wyżej była próba chóru, aż mi ciarki przechodziły! Zastanawiam się nad tym bardzo poważnie lub jeśli koszty będą zbyt wysokie to o jakimś instrumencie np. skrzypcach lub harfie
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 18:43   #3072
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania!!!

Wczoraj długo dyskutowaliśmy o tym z TŻ i nawet mu mówiłam, że muszę dziewczyn na forum podpytac

Jeśli chodzi o mnie to wszelkiego typu kurzołapy odpadają. Tzn z pewnością chcemy również dac coś co będą miec na pamiątkę (bo np. kwiaty zwiędną, a czekoladki zjedzą), ale nawet jeśli dostaną od nas jakąś statuetkę czy coś to i tak chcemy dam im coś jeszcze.

Ze względu na to, że to głównie rodzice płacą za wesele to chcemy im za to jakoś się odwdzięczyc. Myśleliśmy o weekendzie w SPA jako relaks po ciężkim okresie przygotowań do ślubu. Problemem niestety jest to, że rodzice moi i TŻ są w ogóle z dwóch różnych światów i jego rodzice mogą nie byc zbytnio zachwyceni tym pomysłem... Poza tym oni obydwoje pracują również w weekendy, mają pracę zmianową i mogą miec problem z urlopem...
Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
My kupujemy kwiatki i posciel 3d taka elegancka bo nie mamy za bardzo pomyslu a po weselu nasze zdjecia slubne w ramie... tez chcielismy weekend w spa ale mamy ta sama sytuacje ze jego rodzice w ogole by nie pojechali.
To SPA to fajny pomysł. Nawet bardzo, ale ze względu na wyjazdowy charakter pracy mojego taty, raczej nie do zrealizowania. :/

I tak myślę, i myślę....
koleżanka jedna dawała kosz z różnościami
ktoś inny namalowane portrety rodziców
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 14:21   #3073
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość

A tak z innej beczki - co myślicie o CHÓRZE NA ŚLUBIE? Ciągle myślę o weselu, o menu, o samochodzie, swoim ubiorze itd, a to przecież ślub jest najważniejszy! Jak spisywaliśmy protokół to piętro wyżej była próba chóru, aż mi ciarki przechodziły! Zastanawiam się nad tym bardzo poważnie lub jeśli koszty będą zbyt wysokie to o jakimś instrumencie np. skrzypcach lub harfie
Chór ? tak, tak i jeszcze raz tak bardzo fajny pomysł.

Też myślałam o chórze, ale w lipcu akurat chór parafialny rozjeżdza się urlopowo/zarobkowo i zostaje zbyt mało osób.

Prezent dla rodziców - też nie mamy pomysłu na prezent. Myśleliśmy o winie z rocznika naszych narodzin ...
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:58   #3074
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

painka: chór fajny pomysł, u mojej siostry w tamtym roku na ślubie był chór dlatego ja na swoim ślubie już nie chce chóru tylko bedę miała sporanistkę z trio skrzpaczek

podziękowania dla rodziców? My kupiliśmy (z racji tego że nasi rodzice moi jak i narzeczonego są miłośnikami win) skrzynki wygrawerowane z masą przeróżnych akcesoriów i urządzeń do robienia win w środku itd, ponadto w tej skrzynce są także 4 ładne lampki na wiono, całość komponuje się bardzo ładnie to oczywiście będzie ładnie zapakowane, dodatkowo dajemy foto-kartki wykonane ręcznie metodą scrapbookingu gdzie są umieszczone nasz zdjęcia z dzieciństwa , tekst z podziękowaniami które wymyśliliśmy oraz nasze obecne zdjęcie z narzeczeństwa dajemy też ogromny kosz z doniczkowymi kwiatami, gdzie pomiędzy nimi będzie jakieś wino i czekoladki a po ślubie/weselu i sesji zdjęciowej damy naszym rodzicom mini fotoalbum ślubny
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:22   #3075
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
painka: chór fajny pomysł, u mojej siostry w tamtym roku na ślubie był chór dlatego ja na swoim ślubie już nie chce chóru tylko bedę miała sporanistkę z trio skrzpaczek

podziękowania dla rodziców? My kupiliśmy (z racji tego że nasi rodzice moi jak i narzeczonego są miłośnikami win) skrzynki wygrawerowane z masą przeróżnych akcesoriów i urządzeń do robienia win w środku itd, ponadto w tej skrzynce są także 4 ładne lampki na wiono, całość komponuje się bardzo ładnie to oczywiście będzie ładnie zapakowane, dodatkowo dajemy foto-kartki wykonane ręcznie metodą scrapbookingu gdzie są umieszczone nasz zdjęcia z dzieciństwa , tekst z podziękowaniami które wymyśliliśmy oraz nasze obecne zdjęcie z narzeczeństwa dajemy też ogromny kosz z doniczkowymi kwiatami, gdzie pomiędzy nimi będzie jakieś wino i czekoladki a po ślubie/weselu i sesji zdjęciowej damy naszym rodzicom mini fotoalbum ślubny
Kurcze, sporo tego!

Cały dzień główkowania i na chwilę obecną zdecydowaliśmy się na jakiś dobry alkohol dla ojców i takie bukiety dla mam (załatwimy 2 w 1 tzn czekoladki i bukiet, kwiatków chyba nie będziemy dawac bo i tak po weselu będzie ich sporo, a czekoladki z pewnością mamy chętnie zjedzą po przedślubnym odchudzaniu ):
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=23933515

No i chcemy taki filmik:
http://allegro.pl/prezentacja-podzie...284797200.html

Ale nadal szukam szukam co by tu jeszcze....
A świadkom coś dajecie?

Ktoś wspomniał o winie z rocznika naszego urodzenia, niestety ceny za butelkę zaczynają się od 84 euro, więc ten pomysł odpada, tym bardziej że rodzice TŻ nie piją wina....

PS. z zaproszonych ok 200 osób (kogoś tam jeszcze doprosiliśmy) to mamy już 96 odpowiedzi na NIE
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:31   #3076
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

my rodzicom kupilismy wypalane laserem drewniane ramki na zdjęcia z napisem naszych imion i robimy fotoksiążki z naszych i rodziców zdjęć (może dorzucimy po winku i kawce, plus małe kwiatki)

nie ma co wymyślać na siłę i robić nie wiadomo jak wielkich pak, bo się potem tylko wyscig wsród nowożeńsów w rodzinie robi kto rodzicom dał większy karton :P

dla świadków mamy podziękowania ładnie wydrukowane plus winko

nam dzisiaj mija termin i mamy 10 os na tak, 4 na nie - i to prawda, ci, którzy mieszkają najdalej, bardziej się do odpowiadania mobilizują
(ale specjalnie wybraliśmy taki termin, żeby na spokojnie się z kazdym skontaktować, bo nawet gdyby termin potwierdzenia był na 2 tyg przed slubem, efekt by był taki sam ;P )
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:29   #3077
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
my rodzicom kupilismy wypalane laserem drewniane ramki na zdjęcia z napisem naszych imion i robimy fotoksiążki z naszych i rodziców zdjęć (może dorzucimy po winku i kawce, plus małe kwiatki)

nie ma co wymyślać na siłę i robić nie wiadomo jak wielkich pak, bo się potem tylko wyscig wsród nowożeńsów w rodzinie robi kto rodzicom dał większy karton :P

dla świadków mamy podziękowania ładnie wydrukowane plus winko

nam dzisiaj mija termin i mamy 10 os na tak, 4 na nie - i to prawda, ci, którzy mieszkają najdalej, bardziej się do odpowiadania mobilizują
(ale specjalnie wybraliśmy taki termin, żeby na spokojnie się z kazdym skontaktować, bo nawet gdyby termin potwierdzenia był na 2 tyg przed slubem, efekt by był taki sam ;P )
u nas termin był do wczoraj i potwierdzenia spływają bardzo bardzo powoli...
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 22:54   #3078
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

a mam takie pytanie: co robicie z otrzymanymi kopertami? zawozi ktoś je do domu? zostają w aucie? zabieracie do pokoju dla nowożeńców na sali? bo w sumie to nie wiem jak to ogarnąć...
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 00:45   #3079
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

koperty... hm... gdziekolwiek by nie były przechowywane, czy w domu, czy w pokoju, koniecznie do walizki na szyfr, a samą walizkę na kłódkę do kaloryfera ;P
kaloryfer do czego... nie wiem :P jeszcze ;P
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 14:09   #3080
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziś wizyta u jubilera, trzeba poszerzyć obrączki kupiliśmy je w zimę, dobrze, że przymierzyłam

Gości zapraszalismy więcej niż chcielismy, z doświadczenia wiem, że dużo osób się wykrusza i jest 60 taki był plan mam tylko zagwozdkę 5chłopa zadeklarowało brak osoby towarzyszącej a muszę ich posadzić obok siebie bo tylko siebie znają, nie będzie to wyglądało dziwnie Tż się śmieje, że bedą czytać list satrych kawalerów do pana młodegoale ja obawiam się tego, że będą siedzieć i trajkotać, zastanawiam się czy ich nie porozsadzać, ale wesele jest dla gości i chce by czuli się dobrze, nie wiem co zrobię

Kwiaty mamy do odbioru w dniu ślubu między 14 a 15, u was to świadek czy Tż będzie odbierał?
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:09   #3081
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie: co robicie z otrzymanymi kopertami? zawozi ktoś je do domu? zostają w aucie? zabieracie do pokoju dla nowożeńców na sali? bo w sumie to nie wiem jak to ogarnąć...
My kwiaty, koperty i wszystkie inne prezenty zawieźliśmy od razu po ślubie do mieszkania rodziców - mieszkają 2 ulice od kościoła, więc akurat zdążyliśmy wszystko zostawić i dotarliśmy na salę tuż po wszystkich gościach
A od rodziców zabraliśmy je następnego dnia.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:58   #3082
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

W piątek idę na przymiarkę
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:40   #3083
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
W piątek idę na przymiarkę
a ja za tydzień po odbiór
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:38   #3084
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Qrcze, ale wy dziewczyny ekspresowo będziecie miały te suknie ja mam swoją do odbioru początkiem lipca
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 22:56   #3085
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
My kwiaty, koperty i wszystkie inne prezenty zawieźliśmy od razu po ślubie do mieszkania rodziców - mieszkają 2 ulice od kościoła, więc akurat zdążyliśmy wszystko zostawić i dotarliśmy na salę tuż po wszystkich gościach
A od rodziców zabraliśmy je następnego dnia.
dzięki, w sumie może świadków wyślę niech zawiozą

ja mam przymiarkę dopiero pierwszego lipca!!
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 05:25   #3086
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Odp: Dot.: Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
a ja za tydzień po odbiór
Jak się uda, i suknia będzie dobra, to od razu mogę ją odebrać

Czy ja wiem czy taki ekspress... 3 miesiące...


Czy któraś z Was zajmuje się lub wie co nieco na temat scrapbookingu? Wpadłam na pomysł aby w ten sposób zrobić księgę gości, bo przyznam się, że oferta w sklepach jest mało ciekawa jak dla mnie...
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:08   #3087
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Witam PMki
Jakoś w lutym i marcu udzielałam się tym forum, ale niestety mnóstwo zajęć nie pozwoliło mi na udzielenie się.
A teraz zwracam się do Was z wielką prośbą.

Odmówiło nam ponad 60 osób a głównym kryterium wyboru sali była jej wielkość. Zależało nam na tym aby te 160 osób nie kisiło się w małej sali. Teraz zostało nam od 90 do 100 os, ponieważ niektórzy do tej pory nie potrafią się określić czy będą czy też nie. Dadzą znać za tydzień, za dwa, albo na początku lipca a ślub jest 27.07!!!!! Nie wiem co robić. Mamy możliwość zmiany sali, która pomieść max 90 os. Jest ona bardzo przytulna i jej wystrój bardzo mi się podoba. Byłam tam na kilku weselach i zawsze jedzonko było pyszne. I teraz nie wiem czy wziąć tę mniejszą salę, która może okazać się ciut za ciasna bo ja jednak ktoś się zdecyduj i będzie te 100os. to może być kiepsko z miejscem, czy też salę dużo za dużą, w której te 100os. będzie wyglądać wg mnie trochę śmiesznie. Wszyscy będą tacy... rozproszeni, daleko od siebie + wielki parkiecie. W tej sali jest troszkę gorsze jedzenie i uboższy stół wielki, wystrój też mi się średnio podoba. Nie wiem co robić. Jestem po prostu załamana!!!!!!!!!!!!!!!!! . Płakać mi się chce. Jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów. Proszę co byście zrobiły.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:07   #3088
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dzindzej, jesteś w stanie podesłać zdjęcia tych dwóch sal, np z oficjalnej strony lokalu ?

Czy to są sale w obrębie tego samego miejsca czy dwie rózne lokalizacje ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:23   #3089
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Salę są blisko siebie. Za miastem.

http://multi-dekor.pl/?phiportfolio=...ianka-kluczewo tu można 3 stół z boku dać, a przy młodych usadzić 10 os. Jedzenie jest przepyszne.

http://www.eden.stargard.pl/ na 160 os. to by była dobra sala, trochę dekoracji i przykryłoby się jej brzydotę. Jedzenie normalne.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:27   #3090
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Truudna decyzja.

Na weselu poza szczęsciem młodych najważniejsze jest jedzenie i dobra muzyka. W Kluczewiance chwalisz jedzenie, w Edenie jest więcej miejsca do poszalenia. Kluczewianka jest faktycznie jakby przytulniejsza, ale w Edenie odpada Ci stres o ilośc miejsc.

Może spróbuj się zmobilizować do końca tygodnia, obdzwonić gości, że do przygotowania menu sala potrzebuje przybliżonej liczby gości i poprosić o potwierdzenie. Wtedy byc może decyzja podejmie się sama.

W ogóle to uświadomiłaś mi że roznica 10 osób na sali jest znacząca - mamy małą salę i teraz myślę czy nie będzie kombinowania ze stołami
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-08 00:14:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.