e-torebka.pl Część III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 20:45   #3061
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Wg. mnie skarga na pocztę nic nie da
Mogłabym tu pisać powieści o ich żenującym działaniu i wielu historiach(stale odwiedzam obecnie 2 + 2 gdy mieszkałam w innym rejonie Krakowa).
Ostatnio jednak będąc na poczcie przyszła staruszka o lasce, widać, że kobieta ledwo chodzi i mówi, że ma awizo - była cały dzień w domu itd.
Na co pani z poczty powiedziała jej, że niestety listonosz nie jest w stanie zabrać wszystkich przesyłek i bierze LOSOWO, wyobrażacie sobie minę ludzi jak to usłyszeli

Mój kolega jest listonoszem i u nich jest to tak, że on pracuje średnio 3-4 godziny dziennie - rozniesie renty, listy, awiza i do domu, gdyby roznosił wszystkie paczki trwałoby to o wiele dłużej.
Przed świętami pracuje np. po 12 godzin.
Podejrzewam więc, że każdy listonosz tak pracuje i nasza wspaniała poczta ma nas po prostu w nosie
Bardzo "pocieszające", ale niestety prawdziwe. Nie warto walczyć z wiatrakami.
Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
to przespij sie z nia i podejmiesz jutro decyzje. Jak sprzedasz i bedziesz zalowac tego wyboru to pozniej zawsze mozna przeciez kupic jeszcze raz
Polecam przespanie się z decyzją! Później jest łatwiej ocenić sytuacje. A kto wie, może Ci się przyśni jakaś torebka?
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Sama bym chętnie mojej mamie taki prezent sprawiła, bo ma mało torebek i wszystkie podniszczone, niestety. Ale mam pecha i nie mogę, bo mamy zbyt robieżny gust, a do tego ona woli takie torby bardziej w stylu unisex, podpadające pod męskie bardziej, niż damskie, do tego jeszcze jest uprzedzona do skóry ekologicznej Często mi przykro, bo ja mam tyle torebek, kupuję je za małe pieniądze, a ona rzadko znajdzie w sklepie coś dla siebie, a jak już, to często są dużo droższe niż te moje. A na siłę nie będę jej uszczęśliwiać, skoro ona musi sama zobaczyć, pomacać materiał... A jednak czasem mi żal
czyżbyśmy były siostrami?! Moja rodzicielka ma identycznie. Zawsze jej szkoda pieniędzy, ale na rynki i do sklepów typu "wszystko po 5 zł" chodzi jak nakręcona. Nic nie dają moje uwagi, że to są rzeczy nic nie warte, jakościowo jak papier do pupy i robiły je zapewne małe chińskie dziewczynki. Jest nieugięta.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 20:59   #3062
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Bardzo "pocieszające", ale niestety prawdziwe. Nie warto walczyć z wiatrakami.
Ja też mam problemy z pocztą. Pomijając już fakt, że listonosz ostatnio z książką nawet nie przyszedł ("Tysiąc wspaniałych słońc" - nie jest ona ani wielka, ani ciężka), to jeszcze trzy ostatnie przesyłki priorytetowe nie doszyły mi na czas: na dwie czekałam 3 dni (w tym niestety prezent, który musiałam wręczyć z jednodniowym opóźnieniem), ale było to w październiku, wtedy co mieliśmy ten nagły atak zimy, myślałam, że to może dlatego... Ale ostatnio znowu przesyłka priorytetowa wysłana w poniedziałek doszła do mnie dopiero w piątek Dlatego - wracając do tematu wątku - cieszę się, że etorebka teraz już korzysta jednak z firmy kurierskiej Nie zniosłabym kilkudniowego oczekiwania na etorebkę Chociaż pamiętam, że jak jeszcze wysyłali PP, to na szczęście dostawałam paczki od nich na czas.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-11-11 o 21:04
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:05   #3063
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Po moim ostatnim zamówieniu z etorebki żałuję właśnie, że nie można dostać przesyłki za pośrednictwem poczty Działa jak działa, ale nie trzeba kilka dni siedzieć non stop w domu, bo może torebka przyjdzie Zostawią awizo i się pójdzie tego samego dnia odebrać. Osobiście poczta zawiodła mnie tylko raz, gdy list polecony z kosmetykiem do mnie zaginął, ale na szczęście sprzedawca wysłał mi nowy zanim w ogóle mógł się zacząć ubiegać o reklamację
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:13   #3064
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Moja przyjdzie jutro ))

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Po moim ostatnim zamówieniu z etorebki żałuję właśnie, że nie można dostać przesyłki za pośrednictwem poczty Działa jak działa, ale nie trzeba kilka dni siedzieć non stop w domu, bo może torebka przyjdzie Zostawią awizo i się pójdzie tego samego dnia odebrać. Osobiście poczta zawiodła mnie tylko raz, gdy list polecony z kosmetykiem do mnie zaginął, ale na szczęście sprzedawca wysłał mi nowy zanim w ogóle mógł się zacząć ubiegać o reklamację
Kurde, ja nigdy na kuriera nie czekam.Sami do mnie dzwonią i się umawiają kiedy mają przyjść. Na prawdę jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu. Nie siedzę i nie czekam na nikogo.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:17   #3065
singermarla87
Raczkowanie
 
Avatar singermarla87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 320
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość

Kurde, ja nigdy na kuriera nie czekam.Sami do mnie dzwonią i się umawiają kiedy mają przyjść. Na prawdę jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu. Nie siedzę i nie czekam na nikogo.
To właśnie dziwne, że do jednych dzwonią, a do innych nie. Do mnie nie zadzwonił, na szczęście byłam w domu. Może gdyby pocałował klamkę, wtedy zadzwoniłby zapytać, kiedy będę.
__________________
[...] Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie.
singermarla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:20   #3066
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez singermarla87 Pokaż wiadomość
Do mnie nie zadzwonił, na szczęście byłam w domu. Może gdyby pocałował klamkę, wtedy zadzwoniłby zapytać, kiedy będę.
Mnie się nie zdarzyło, żeby kurier mnie nie zastał, ale pewnie wtedy zostawiłby awizo i trzeba by jechać nie wiadomo gdzie po odbiór paczki.
Na szczęście poza domem pracuję późnymi popołudniami i wieczorami, więc godziny dostarczania przesyłek akurat mnie są na rękę

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-11-11 o 21:21
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:25   #3067
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kup lepiej Adelin bo Elvie jest brzydka i niepraktyczna
żarcik

TŻ mi ciągle pisze eski że moja Andi leży taka samotna w szafie i czeka na święta ... a ja mam normalnie się ze złości w tyłek ugryźć - ja ją już chcę
ale Cię gnębi Współczuję
Cieszę się że ja nie czekam na prezent (narazie) bo nie lubię tego uczucia Wolę mieć wszystko od razu dla siebie i używać - szczególnie torebki i ciuszki

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Teraz tylko się waham czy coś jeszcze do tej Cesi kliknąć (Landi czy Amberlyn?). Cesi łącznie z przesyłką-49 zł, a jeśli z którąś jeszcze to będzie jednak już więcej
jeśli o mnie chodzi wybrałabym Landi mam ją i wiem że jest warta kliknięcia Co do Amberlin - te pikowanie mnie nie przekonują i kolor też nie - bo jest za ciemny. Landi ma idealny rudy odcień
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 21:26   #3068
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez singermarla87 Pokaż wiadomość
To właśnie dziwne, że do jednych dzwonią, a do innych nie. Do mnie nie zadzwonił, na szczęście byłam w domu. Może gdyby pocałował klamkę, wtedy zadzwoniłby zapytać, kiedy będę.
Mi się z kolei nie zdarzyło nigdy, żeby nie zadzwonił. Zawsze robią to z samego rana, żeby sami wiedzieli, jak dalej ustawiać dzień. Myślałam, że to norma
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:27   #3069
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mnie się z kolej bardziej Amber podoba niż Landi. Taka ciekawsza mi się wydaje.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:31   #3070
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
ale Cię gnębi Współczuję
Cieszę się że ja nie czekam na prezent (na razie) bo nie lubię tego uczucia Wolę mieć wszystko od razu dla siebie i używać - szczególnie torebki i ciuszki
HeHe dziękuję
Je też nie lubię tego uczucia, chociaż sama go prosiłam żeby już ją zamówił bo później może jej nie być...
Ach jakoś wytrzymam tylko żeby on mnie tak nie denerwował
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:31   #3071
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Nie do końca Wszystko zależy od rabatu Muszę też przemyśleć dokładnie zakup, bo torebka musi wchodzić na ramię. No i jest jeszcze trochę czasu, więc może wpadnę na jakiś lepszy pomysł
nie ma lepszego pomysłu niż nowa torebka a tak serio - myślę że mama będzie zadowolona, jakość torebek super, fasony nie do spotkania w zwykłych sklepach
Ja swojej mamie już 2 z etorebki kupiłam i też zastanawiam się czy coś jej na święta sprezentować z etorebki ...
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 21:33   #3072
singermarla87
Raczkowanie
 
Avatar singermarla87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 320
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Mi się z kolei nie zdarzyło nigdy, żeby nie zadzwonił. Zawsze robią to z samego rana, żeby sami wiedzieli, jak dalej ustawiać dzień. Myślałam, że to norma
Kiedyś też myślałam, że to norma... Do tej pory kiedy korzystałam z usług kurierskich zawsze dzwonili właśnie wcześnie rano żeby ustawić sobie dzień, aż tu nagle... torebka przyszła całkowicie niespodziewanie. Na szczęście w ten dzień zajęcia rozpoczynałam od południa. Jeśli siedziba DHL we Wrocławiu jest tam, gdzie myślę, to będę kalkulować, kiedy zamówić, wpłacić pieniądze, itd., bo nie zamierzam się tam wybierać.
__________________
[...] Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie.
singermarla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:33   #3073
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Keira mnie kusi [oprócz innych ]
http://etorebka.pl/s03.php?f=0140

jak będzie w tej cenie do maja to będzie moja [nawet na to nie liczę, no ale pomarzyć można ]
do maja to chyba się nie uchowa ale może wcześniej Ci się uda ją kupić ? Mi się też Keira podoba, mimo że prosta to ten kolor mnie urzeka ...
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:35   #3074
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Bardzo "pocieszające", ale niestety prawdziwe. Nie warto walczyć z wiatrakami.

Polecam przespanie się z decyzją! Później jest łatwiej ocenić sytuacje. A kto wie, może Ci się przyśni jakaś torebka?

czyżbyśmy były siostrami?! Moja rodzicielka ma identycznie. Zawsze jej szkoda pieniędzy, ale na rynki i do sklepów typu "wszystko po 5 zł" chodzi jak nakręcona. Nic nie dają moje uwagi, że to są rzeczy nic nie warte, jakościowo jak papier do pupy i robiły je zapewne małe chińskie dziewczynki. Jest nieugięta.
U mnie z tą różnicą, że moja mama woli kupić jedną torebkę za 300 zł na kilka lat i nosi ją aż do zdarcia, a że to typ chłopczycy, to ciężko jej coś znaleźć...

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2009-11-12 o 00:27
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:41   #3075
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
HeHe dziękuję
Je też nie lubię tego uczucia, chociaż sama go prosiłam żeby już ją zamówił bo później może jej nie być...
Ach jakoś wytrzymam tylko żeby on mnie tak nie denerwował
w sumie to dobrze zrobił że kupił już teraz do świąt to może wymieść z etorebki co ciekawsze modele A Andi to już stara kolekcja i mogłaby zniknąć ...
Ja swojej szarej Andi - za nic bym nie oddała To najfajniesza torebka jaką mam, a dodatkowo prezent od męża
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:47   #3076
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez singermarla87 Pokaż wiadomość
Kiedyś też myślałam, że to norma... Do tej pory kiedy korzystałam z usług kurierskich zawsze dzwonili właśnie wcześnie rano żeby ustawić sobie dzień, aż tu nagle... torebka przyszła całkowicie niespodziewanie. Na szczęście w ten dzień zajęcia rozpoczynałam od południa. Jeśli siedziba DHL we Wrocławiu jest tam, gdzie myślę, to będę kalkulować, kiedy zamówić, wpłacić pieniądze, itd., bo nie zamierzam się tam wybierać.
U mnie w mieście chyba nie ma nawet, najbliżej tam, gdzie studiuję i nie mam pojęcia, gdzie to jest Dlatego zawsze wysyłam do pracy do taty, bo tam zawsze ktoś jest Tylko oczywiście uprzedzam, ze będzie dla mnie przesyłka i zostawiam pieniądze, nie było nigdy problemu (koleżanka tylko lekko panikowała, jak musiała odebrać mi opony do samochodu i sprawdzić ich datę ważności, bo ja wtedy niestety nie dałam rady dotrzeć do niej, żeby to zrobić samemu - ale dała radę sobie świetnie ).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:59   #3077
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Tylko że mi ostatnio ani nie zadzwonił, ani się nie zjawił, a DHL twierdził, że nie zastał nikogo w domu

Cytat:
Napisane przez singermarla87 Pokaż wiadomość
Jeśli siedziba DHL we Wrocławiu jest tam, gdzie myślę, to będę kalkulować, kiedy zamówić, wpłacić pieniądze, itd., bo nie zamierzam się tam wybierać.
Też jak zrobię zamówienie, to będę kalkulować, bo w Wawie nie mam jak odebrać, siedzę długo na uczelni. Więc musi przyjść wtedy, kiedy będę w domu
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:07   #3078
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Wszyscy kurierzy mają te same obowiązki, a niestety niektórzy chyba nie traktują tej pracy poważnie Bo jak się czeka na takiego kuriera cały dzień na darmo, a ten stwierdza, że nikogo nie zastał, to jest to już naprawdę przesada...
Bardzo dziękuję Wizażance za skorzystanie z mojego kodu i życzę zadowolenia z etorebki
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 23:10   #3079
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Sama bym chętnie mojej mamie taki prezent sprawiła, bo ma mało torebek i wszystkie podniszczone, niestety. Ale mam pecha i nie mogę, bo mamy zbyt robieżny gust, a do tego ona woli takie torby bardziej w stylu unisex, podpadające pod męskie bardziej, niż damskie, do tego jeszcze jest uprzedzona do skóry ekologicznej Często mi przykro, bo ja mam tyle torebek, kupuję je za małe pieniądze, a ona rzadko znajdzie w sklepie coś dla siebie, a jak już, to często są dużo droższe niż te moje. A na siłę nie będę jej uszczęśliwiać, skoro ona musi sama zobaczyć, pomacać materiał... A jednak czasem mi żal
Przecież zawsze możesz zaryzykować i przy okazji zakupu torebki dla siebie wziąć coś dla mamy. Zawsze można odesłać, a nuż jej się spodoba i nie będzie trzeba.

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ja jestem za Landi dla mnie jest super - i fason i kolor. Amberlyn nie podoba mi sie wcale
Też jestem za Landi Jest super pakowna, wygodna i do tego na tyle uniwersalna krojem, że pasuje do wszystkiego. A Amberlin i mnie się już przestała podobać, a jeszcze jak wyczytałam, że na ramię ledwie wchodzi, to w ogóle ją skreślam z listy zachciewajek.

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
U mnie z tą różnicą, że moja mam woli kupić jedną torebkę za 300 zł na kilka lat i nosi ją aż do zdarcia, a że to typ chłopczycy, to ciężko jej coś znaleźć...
Jak się uprzeć, to i na etorebce są torebki ze skóry naturalnej. Co prawda dwie na krzyż, ale akurat Trish jest dość prosta, może mamie się spodoba http://etorebka.pl/s03.php?f=0114
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 23:12   #3080
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: e-torebka.pl Część III

witam wizazanki, troche mnie nie bylo, spalil mi sie komp, ale na szczescie sytuacja opanowana i mam juz dostep do neta
przelecialam te 10nowych stron i zauwazylam ze jedna osobka kupila Cily - gratuluje udanego zakupu
Ja posiadam Cily w kasztanowo-rudym odcieniu
__________________
Konsultantka Avon

Edytowane przez path87
Czas edycji: 2009-11-11 o 23:16
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 23:25   #3081
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mnie się z kolej bardziej Amber podoba niż Landi. Taka ciekawsza mi się wydaje.
Mi tak samo

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Mi się z kolei nie zdarzyło nigdy, żeby nie zadzwonił. Zawsze robią to z samego rana, żeby sami wiedzieli, jak dalej ustawiać dzień. Myślałam, że to norma
Do mnie przy pierwszej torebce zadzwonił czy będę o 11 w domu bo ma przesyłkę .
W przypadku drugiej przesyłki wysłał smsa, że ma przesyłkę i prosi o kontakt.
Za trzecim razem kurier nie dzwonił i nie było go dosyć długo . W koncu ja sama zadzwonilam do DHL i powiedziałam, że wychodzę za godzinę i nie będzie mnie w domu. Kurier przyjechał do 40 minut od momentu zadzwonienia
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 23:33   #3082
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość



To nie masz wyjścia, musisz ją wziąć
muszę tylko jeszcze zastanawiam się nad kolorem, chciałabym jeszcze dla mamy wsiąść Anori czarną - chyba, (też sę waham nad modelem) a później znikam z tego wątku jak najdalej





Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zdjęcia Kachy ostatecznie przekonały mnie do jasnoszarej Cesi - klikam ją

A co do zdziwienia, że sprzedaję Emilkę - jest śliczna, ale w praktyce dla mnie okazuje się mało praktyczna. Zbyt mało mieści jednak i trochę męczy mnie ten zamek. Mam nadzieję, że na all znajdę kupca, bo torebka jest w idealnym stanie
a wrzucisz zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kup lepiej Adelin bo Elvie jest brzydka i niepraktyczna
żarcik

TŻ mi ciągle pisze eski że moja Andi leży taka samotna w szafie i czeka na święta ... a ja mam normalnie się ze złości w tyłek ugryźć - ja ją już chcę
spróbuj go jakoś przekupić może w końcu ulegnie
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Keira mnie kusi [oprócz innych ]
http://etorebka.pl/s03.php?f=0140

jak będzie w tej cenie do maja to będzie moja [nawet na to nie liczę, no ale pomarzyć można ]
Mam ją a raczej moja siostra i urzekł mnie w niej kolor , jest obłędny włąśnie kawa z mlekiem CZEŚKI chciałabym żeby miała taki kolor
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość

Mnie też się ona podoba...(zresztą jak większość torebek)
W moim wypadku idealnie nadawałaby się do szkoły
i na uczelnie w sam raz...
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
nie ma lepszego pomysłu niż nowa torebka a tak serio - myślę że mama będzie zadowolona, jakość torebek super, fasony nie do spotkania w zwykłych sklepach
Ja swojej mamie już 2 z etorebki kupiłam i też zastanawiam się czy coś jej na święta sprezentować z etorebki ...
a można wiiedzieć jakie modele? Bo ja chcę wsiąść anori, ale się waham jeszcze
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 00:26   #3083
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Przecież zawsze możesz zaryzykować i przy okazji zakupu torebki dla siebie wziąć coś dla mamy. Zawsze można odesłać, a nuż jej się spodoba i nie będzie trzeba.


Też jestem za Landi Jest super pakowna, wygodna i do tego na tyle uniwersalna krojem, że pasuje do wszystkiego. A Amberlin i mnie się już przestała podobać, a jeszcze jak wyczytałam, że na ramię ledwie wchodzi, to w ogóle ją skreślam z listy zachciewajek.


Jak się uprzeć, to i na etorebce są torebki ze skóry naturalnej. Co prawda dwie na krzyż, ale akurat Trish jest dość prosta, może mamie się spodoba http://etorebka.pl/s03.php?f=0114
Nie, absolutnie ta torba nie jest w jej stylu Jak już pisałam, mama ma specyficzny bardzo gust Gdyby Gwyneth była ze skóry naturalnej, albo Cesi, to może... A tak to skóra eko w ogóle odpada To trudny przypadek


Co do mnie: podoba mi się jedna i druga. A ostatnio żadnej nowej torebki o fasonie worka nie mam Tylko tak myślę do jakich kolorów ubrań Landi by pasowała? Czerń, śliwka, beż, czerwony, zielony... A do granatu, turkusowego lub niebieskiego?

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
a wrzucisz zdjęcia?
Zdjęcia Cesi czy Emilki? Emilkę wklejałam już.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:21   #3084
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja czekam na IKO dzisiaj Niestety ide na cały dzien do pracy, więc mam nadzieję, że rodzice będą w domu, jak kurier przyjedzie
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 06:59   #3085
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
muszę tylko jeszcze zastanawiam się nad kolorem, chciałabym jeszcze dla mamy wsiąść Anori czarną - chyba, (też sę waham nad modelem) a później znikam z tego wątku jak najdalej






a wrzucisz zdjęcia?

spróbuj go jakoś przekupić może w końcu ulegnie

Mam ją a raczej moja siostra i urzekł mnie w niej kolor , jest obłędny włąśnie kawa z mlekiem CZEŚKI chciałabym żeby miała taki kolor

i na uczelnie w sam raz...

a można wiiedzieć jakie modele? Bo ja chcę wsiąść anori, ale się waham jeszcze
oczywiście jedna torebka to Milla - kuferek w czerwonym kolorze, kupiłam dwa - bo mojej mamie bardzo się spodobał i ja swój też bardzo ;ubię - niestety jes już niedostępny, ale w katalogu fotek można zobaczyć.
A druga torebka bardiej klasyczna: http://etorebka.pl/s03.php?f=0049 - mamie zamarzyła się wtedy torebka lakierowana, a ta wydała mi się odpowiednia - na żywo wygląda bardzo ładnie, dodatkowo po pół roku noszenia nic nie popękało i wygląda jak nowa. Jeszcze ma taki bajer ta Amelia że można regulować jej wielkość - z boku są takie napy, które po zapięciu zmniejszają ją wizualnie Tak więc Amelię mogę polecić - moja mama bardzo ją lubi.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie ta torba nie jest w jej stylu Jak już pisałam, mama ma specyficzny bardzo gust Gdyby Gwyneth była ze skóry naturalnej, albo Cesi, to może... A tak to skóra eko w ogóle odpada To trudny przypadek


Co do mnie: podoba mi się jedna i druga. A ostatnio żadnej nowej torebki o fasonie worka nie mam Tylko tak myślę do jakich kolorów ubrań Landi by pasowała? Czerń, śliwka, beż, czerwony, zielony... A do granatu, turkusowego lub niebieskiego?

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------



Zdjęcia Cesi czy Emilki? Emilkę wklejałam już.
Ja noszę swoją Landi najchętniej z kolorem musztardowym - wygląda pięknie a w takim kolorze mam zimowy płaszczyk Co do innych kolorów to też zestawiam ją z czernią, bielą, brązem, beżem i czerwieną - ale tak szczerze to pasuje do wszystkiego Nawet granat czy zieleń będzie z nią dobrze się komponować, a to dlatego że ma kolor naturalnej rudej skóry a taka pasuje do wszystkiego
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:18   #3086
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: e-torebka.pl Część III

Matko kochana dziewczyny czy wy w ogóle chodzicie spać
Ja dopiero co kupiłam swoją pierwszą etorebkę a już marzę o następnej, tylko muszę poczekać aż mi się jakiś rabacik uzbiera dlatego zachęcam do korzystania z mojego kodu
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:29   #3087
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Bardzo dziękuję komuś za skorzystanie z mojego kodu wczoraj w nocy proszę się pochwalić i życzę udanego zakupu

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość

Mam ją a raczej moja siostra i urzekł mnie w niej kolor , jest obłędny włąśnie kawa z mlekiem CZEŚKI chciałabym żeby miała taki kolor
a ja zastanawiałam się mimo wszystko raczej nad szarym ale mnie zaintrygowałaś tą kawą
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:48   #3088
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dziękuję miłej duszyczce za skorzystanie z kodu wczoraj wieczorem!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:34   #3089
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: e-torebka.pl Część III

Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:34   #3090
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

Zdjęcia Cesi czy Emilki? Emilkę wklejałam już.
Prawdopodobnie o Cesi chodziło

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
Obie mnie średnio przekonują, ale chyba wybrałabym tą zieloną torebkę .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2009-11-12 o 09:38
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.