Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 15:25   #3061
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Jesli robi sie badanie i pije glukoze 50g to sa dwa wklocia a samo badanie trwa niewiele ponad godzine, jesli pije sie roztwor z 75g glukozy to sa 3wklocia i badanie trwa niewiele ponad 2godziny. Dla kobiet w ciazy niemajacych problemow z cukrzyca przed 30 r.z powinno sie robic roztwor z 50g ale.jesli wyjdzie cos nie tak to trzeba powtorzyc badanie ale wtedy juz 75g dlatego kieruja czesciej odrazu na 75g zeby w razie w dwa razy sie nie meczyc... Tak mi to wytlumaczyl moj gin :-P
Masz rację, ale zmieniły się wytyczne polskiego towarzystwa ginekologicznego i wszystkie ciężarne powinny robić glukozę 75 gram część zleca 50 g jeśli nie widzi ryzyka wystąpienia cukrzycy.
Ostatnio cały czas siedzę w tych wytycznych. Niestety...

Dziewczyny nie wiem co mam zrobić z młodym i sobą. Jest mega marudny wszystko mu nie pasuje, wiesza się po mnie i chce na podwórko
Pozbierałam klocki lego i dwa tory samochodowe, które z mężem w sobotę rozrzucili i tak się walały. Zaniosłam na strych, nie będę się prosiła za każdym razem bo nie wiedzą, że po zabawie się sprzata.
Siedzę i becze z bezradności


Kasperka u nas tez to jest. W formie syropu na pewno i dziwne to to w smaku.

Edytowane przez moniska139
Czas edycji: 2015-04-30 o 15:27
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:26   #3062
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ambi moje lekarka kazała mi kupić Tardyferon Tylko nie wiem czy w Pl dostępny jest...
Jest dostepny, ja go biore bo mam lekka anemie tylko nie wiem czy noe jest na recepte bo mi wlasnie lekarka recepte wystawila.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

dd1dd - za wizyte i wage malej
ambi- gratulacje zalatwienia przedszkola. Napisalam pod postem kasperki o preparacie z zelazem
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:30   #3063
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ambi moje lekarka kazała mi kupić Tardyferon Tylko nie wiem czy w Pl dostępny jest...
właśnie sprawdzam i widzę,że jest dzięki
Niby niewiele mi spadło ale czuję się taka spiąca ciągle...mam nadzieję,że tabletki pomogą bo nie ogarniam!
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:32   #3064
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Co do proszkow i plynow dla maluszkow to ja kupilam platki mydlane, pierwsze pranie wszystkiego co dla malucha i dla mnie do szpitala itd wypiore w platkach mydlanych bo sa podobno najbezpieczniejsze, a pozniej jak juz bedziemy w domu to mam zamiar uzywac plynu do prania lub jakiegos delikatnego proszku najbardziej chyba lovela przemawia do mnie i dzidzius ;-) takie uzywaly mamusie u mnie w rodzinie...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:33   #3065
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

jess, moniska dzięki za info już dziś nie dam rady kupić a jutro święto
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:36   #3066
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
właśnie sprawdzam i widzę,że jest dzięki
Niby niewiele mi spadło ale czuję się taka spiąca ciągle...mam nadzieję,że tabletki pomogą bo nie ogarniam!
Nie ma za co
Mój mąż zaraz wróci do domu to go wyślę do apteki
Mieliśmy razem wyjść dzisiaj, ale ja nie jestem w stanie
Leżę w dresie i czekam ...

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Jest dostepny, ja go biore bo mam lekka anemie tylko nie wiem czy noe jest na recepte bo mi wlasnie lekarka recepte wystawila.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

dd1dd - za wizyte i wage malej
ambi- gratulacje zalatwienia przedszkola. Napisalam pod postem kasperki o preparacie z zelazem
O to fajnie
Nie płacisz za niego???
Ja mogłabym jechać dziś właśnie po receptę i ubezp.pokryłoby mi koszty, ale mie mam sił na nic
Bez recepty normalnie u nas mozna kupic, lekarka dzis mi mowila
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:37   #3067
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

moniska no wierzę,że się chce płakać z bezsilności no nie wiem czym go tu zająć bo sama czasem mam problem z młodym chcoiaż nie mogę powiedzieć on umie się sam bawić- wręcz lubi ale jest jeszcze malutki Włącz bajki jak już nie ma innej opcji i nie miej wyrzutów sumienia- ja wczoraj nie ogarniałam tematu
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:38   #3068
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Masz rację, ale zmieniły się wytyczne polskiego towarzystwa ginekologicznego i wszystkie ciężarne powinny robić glukozę 75 gram część zleca 50 g jeśli nie widzi ryzyka wystąpienia cukrzycy.
Ostatnio cały czas siedzę w tych wytycznych. Niestety...

Dziewczyny nie wiem co mam zrobić z młodym i sobą. Jest mega marudny wszystko mu nie pasuje, wiesza się po mnie i chce na podwórko
Pozbierałam klocki lego i dwa tory samochodowe, które z mężem w sobotę rozrzucili i tak się walały. Zaniosłam na strych, nie będę się prosiła za każdym razem bo nie wiedzą, że po zabawie się sprzata.
Siedzę i becze z bezradności


Kasperka u nas tez to jest. W formie syropu na pewno i dziwne to to w smaku.
A to o syropie nic mi lekarka nie mowila kurdeee ...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:38   #3069
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

A powiem Wam, ze ja zaczelam pic calcium w pluszu z witamina c i czuje sie o wiele lepiej, problemy z alergia sie zmniejszyly, to moze tez zasluga deszczu ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:44   #3070
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Masz rację, ale zmieniły się wytyczne polskiego towarzystwa ginekologicznego i wszystkie ciężarne powinny robić glukozę 75 gram część zleca 50 g jeśli nie widzi ryzyka wystąpienia cukrzycy.
Ostatnio cały czas siedzę w tych wytycznych. Niestety...

Dziewczyny nie wiem co mam zrobić z młodym i sobą. Jest mega marudny wszystko mu nie pasuje, wiesza się po mnie i chce na podwórko
Pozbierałam klocki lego i dwa tory samochodowe, które z mężem w sobotę rozrzucili i tak się walały. Zaniosłam na strych, nie będę się prosiła za każdym razem bo nie wiedzą, że po zabawie się sprzata.
Siedzę i becze z bezradności


Kasperka u nas tez to jest. W formie syropu na pewno i dziwne to to w smaku.
Biedactwo :/ ja w ten weekend mialam z mezem spinke wlasnie odnosnie sprzatania.chocby zeby za soba pomyl i ogolnie wiecej mi pomagal..skonczylo sie na cichym dniuale za to pomyl podlogi i zrobil inne rzeczy ktore zawsze sa na mojej glowie..szkoda ze to byl jeden dzien bo wszystko wrocilo do normy..

Tak w ogóle witam dziewczymy!
Bylam dzis na glukozie.blee.nie spodzirwalam sie ze to taka ochyda:/
Potem chodzilam po miescie i ciagle cxulam ten zapach.masakra
A teraz glowa mnie nawala:/

Edytowane przez Acka
Czas edycji: 2015-04-30 o 15:48
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:45   #3071
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Jess od kiedy bierzesz ten Terdyferon??Pomaga cos??? Czuje sie taka slaba i doslownie na nic sily nie mam
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:47   #3072
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Wlaczyłam potwory i spółka, już na pamięć znam tą bajkę. Nie lubię mu tak puszczać bajek ale nie ogarniam już
kasperka ja dostałam próbki w syropie i jakbym miała za to zapłacić to byłoby mi szkoda pieniędzy na to, bo tanie raczej to nie jest.
Lepiej w tabletce to smaku pewnie tak nie czuć.

Acka mój jest coraz gorszy. Kiedyś to zrobił kolację posprzątał i wiedział, że to trzeba zrobić a teraz to tragedia. Będzie chodził głodny ale nie zrobi sobie nic. Umyłam wczoraj umywalkę i płytki wokół, dzisiaj się golił i zostawił brudne. Przyniesie kubek z herbatą wypije i może stać przez cały tydzień na parapecie ale nie weźmie do kuchni. A rzeczy do prania generuje więcej niż Filip. Za dobra byłam i na za dużo mu pozwoliłam to zrobił ze mnie służącą. A jak mu powtórzę któryś raz żeby coś zrób to się obraża

Edytowane przez moniska139
Czas edycji: 2015-04-30 o 15:55
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:48   #3073
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ambi, dasz radę! Nie jest to nic przyjemnego, ale w gruncie rzeczy do przejścia... jak wszystko

Gratki za przedszkole!

Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszych badań, wszystkie, nawet toxo (a miała być za 2-3dni), a nie mam wyniku tej głupiej glukozy. No i zaczynam świrować, mam nadzieję,że to nic złego, że nie zgubili tych próbek albo coś. No szału dostanę

Poza tym w moczu wyszły mi jakieś azotyny Pierwszy raz coś takiego mam, już przekopałam internet i przy zakażeniu dróg moczowych występują. Ale ja nie mam kompletnie żadnych objawów, nic mnie nie boli, nie szczypie, nie mam wzmożonego parcia itd. Nic z tego nie rozumiem
Ja na twoim miejscu bym jutro powtórzyła badanie moczu. Tylko pamiętaj żeby rano dokładnie sie umyc i łapać srodkowy mocz. Buc moze to jakas pomylka mi się kiesys taka pomylka przytrafiła w lab z moczem wlasnie
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:48   #3074
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to Wam jeszcze nie pisałam.. ale w piątek przechodziłam obok lumpka mojego no i była dostawa.. weszłam i zostawiłam 50 zł tak obkupiłam chłopaków,że szok dużo koszul miała na chłopców itp.. ale fajna kurtkę Boryskowi kupiłam Marks &spencer może to być wiatrówka taka ale jeśli będzie zimniej ma podpinkę na zamek i jest wtedy mega ciepła
pewnie znowu super łupy , ja jadę w niedzielę do siostry no ale ominie mnie dostawa bo przecież święto, zapomniałam a trochę się napaliłam
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
aż tyle tego masz? Mi tylko jak wyleciała, a jak czasami też mnie tak swędzą to przyciskam i nic, a nic nie leci.
mi przedwczoraj w nocy tak zmoczyło koszulkę drugi raz mi się tak zrobiło..
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
co do laktatora, to miałam nie kupować przed porodem, bo nie wiedziałam, czy będę miała w ogóle pokarm... teraz zapowiada się, że mogę mieć go nawet nadmiar, więc bez laktatora się pewnie nie obejdzie... chyba muszę się za jakimś rozglądnąć...
ja też chcę już kupić, wczoraj dostałam w sklepie to do mierzenia średnicy brodawki z medeli więc muszę się w końcu wziąć za szukanie w dobrej cenie
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
gratuluję

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość


u nas też piękna pogoda się zapowiada Muszę się zebrać i jechać do apteki po magnez, no i do rossmana po kosmetyki do oczu, ale jakoś nie mogę się zebrać
ja byłam dzisiaj, i nawet nie podchodziłam do tych kobiet przy tych kosmetykach bałam się, że dostanę w brzuch tak się tak pchały...i szlag mnie jasny trafia jak patrzę jak każdy jeden tusz otwierają i patrzą te szczoteczki
Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie też zapowiada się piękna pogoda
Dziś wizyta

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam,że duzo z nas ma spadek formy.. ja też się dopisuję do tej listy wynik krwi też wykazały,że mam spadek hemoglobiny:-/ Może doradzicie jakiś preparat na podniesienie żelaza bo nawte mojej gin zapomniałam spytać co poleca. W sumie zaczyna się sezon na botwinkę ale żebym jej tyle jadla to raczej wątpie.. mięso mnie odrzuca więc zostają suple.

dd1dd córcia nadgania i wcale nie taka malutka

Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
Ja dostałam sorbifer ale to na receptę jest.
No niech nadrabia
Super, że udało się z przedszkolem
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:49   #3075
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszych badań, wszystkie, nawet toxo (a miała być za 2-3dni), a nie mam wyniku tej głupiej glukozy. No i zaczynam świrować, mam nadzieję,że to nic złego, że nie zgubili tych próbek albo coś. No szału dostanę

Poza tym w moczu wyszły mi jakieś azotyny Pierwszy raz coś takiego mam, już przekopałam internet i przy zakażeniu dróg moczowych występują. Ale ja nie mam kompletnie żadnych objawów, nic mnie nie boli, nie szczypie, nie mam wzmożonego parcia itd. Nic z tego nie rozumiem
będzie dobrze ja też miałam łzy w oczach jak zadzwonili powiedzieć, że probówka pękła, myślałam, że będę musiała powtarzać to świństwo ale to na szczęście z toxo była
co do moczu nie pomogę..może powtórz?

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Gratuluje wizyty ojej aż tyle ci przepisał ...
no ..w ogóle luteina już jest 100% i jak płaciłam za 3 opakowania niecałe 10zł tak wczoraj 170zł
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
dd1dd - za wizyte i wage malej
ambi- gratulacje zalatwienia przedszkola. Napisalam pod postem kasperki o preparacie z zelazem



No i nie zacytowało mi wszystkiego ...
Kasperka jaki Synuś duży gratuluję też wizyty
Ambiwalentna29 również gratuluję Twój maluszek też rośnie ładnie ale z tą płcią to niezłe jaja
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:53   #3076
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
będzie dobrze ja też miałam łzy w oczach jak zadzwonili powiedzieć, że probówka pękła, myślałam, że będę musiała powtarzać to świństwo ale to na szczęście z toxo była
co do moczu nie pomogę..może powtórz?


no ..w ogóle luteina już jest 100% i jak płaciłam za 3 opakowania niecałe 10zł tak wczoraj 170zł




No i nie zacytowało mi wszystkiego ...
Kasperka jaki Synuś duży gratuluję też wizyty
Ambiwalentna29 również gratuluję Twój maluszek też rośnie ładnie ale z tą płcią to niezłe jaja


Dziękuję
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:56   #3077
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość

Tak w ogóle witam dziewczymy!
Bylam dzis na glukozie.blee.nie spodzirwalam sie ze to taka ochyda:/
Potem chodzilam po miescie i ciagle cxulam ten zapach.masakra
A teraz glowa mnie nawala:/
mnie po tej glukozie też strasznie głowa bolała, praktycznie po badaniu cały czas leżałam do wieczora bo nie mogłam sobie dać rady i jeszcze wymioty mnie wzięły
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:00   #3078
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
mnie po tej glukozie też strasznie głowa bolała, praktycznie po badaniu cały czas leżałam do wieczora bo nie mogłam sobie dać rady i jeszcze wymioty mnie wzięły
Troszke sie przespalam a teraz kawe musialam wypic..i powiem ci ze juz troche lepiej.
Myslisz ze po tym swinstwie tak moze byc ?
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:05   #3079
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziękuję
A!! i jeszcze mi umknęło, że autko piękne


W ogóle u mnie już się zaczną wizyty co 3 tyg także częściej będę widzieć malutką

A jakieś d-dimery musicie robić? ja mam zrobić na następną wizytę.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Troszke sie przespalam a teraz kawe musialam wypic..i powiem ci ze juz troche lepiej.
Myslisz ze po tym swinstwie tak moze byc ?
nie wiem, ja u siebie tak połączyłam te fakty a te wymioty to już w ogóle potwierdziły mi, że po tym bo przecież już dawno nie wymiotowałam na drugi dzień było lepiej najważniejsze, że masz już to za sobą
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 16:07   #3080
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
A!! i jeszcze mi umknęło, że autko piękne


W ogóle u mnie już się zaczną wizyty co 3 tyg także częściej będę widzieć malutką

A jakieś d-dimery musicie robić? ja mam zrobić na następną wizytę.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------


nie wiem, ja u siebie tak połączyłam te fakty a te wymioty to już w ogóle potwierdziły mi, że po tym bo przecież już dawno nie wymiotowałam na drugi dzień było lepiej najważniejsze, że masz już to za sobą
Noo piękne i stoi w garażu, bo siły nie mam
żeby się dziś nim nacieszyć

Z tymi wizytami to super
Ja miałam wczoraj i następna za 3 tyg...
Tylko, ze u nas podobno to już poźniej nie robia usg na kazdej wizycie...
No chyba, ze do kliniki sie znowu wybiore...

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-04-30 o 16:09 Powód: Blad
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:18   #3081
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Noo piękne i stoi w garażu, bo siły nie mam
żeby się dziś nim nacieszyć

Z tymi wizytami to super
Ja miałam wczoraj i następna za 3 tyg...
Tylko, ze u nas podobno to już poźniej nie robia usg na kazdej wizycie...
No chyba, ze do kliniki sie znowu wybiore...
ojej coś musi być na rzeczy, że takie jesteśmy .. ja od trzech godzin zabieram się za odkurzanie jedzenie to "odkurzam" konkretnie z lodówki dzisiaj ale posprzątać mi się nie chce

ja będę miała na każdej wizycie usg, wczoraj Julka tak sobie usteczkami ruszała i język wystawiała wspaniały widok

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Dobra Kochane, przeczytałam wczorajszy dzień muszę ruszyć te swoje 4 litery i coś zrobić w końcu...
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:23   #3082
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

kasperka a mój biedny mąż jak wróci z pracy to myśli,że coś będziea ja ledwo siedzę chciałam założyc koszulę nocną antyseksualną a tu odwrotny skutek może wywołać

dd1dd dziękuję Tymek rośnie..rośnie..widać po brzuchu u mnie jutro miała być dostawa..ale też święto- może i lepiej poźniej wrzucę łupy piątkowe
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:26   #3083
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ojej coś musi być na rzeczy, że takie jesteśmy .. ja od trzech godzin zabieram się za odkurzanie jedzenie to "odkurzam" konkretnie z lodówki dzisiaj ale posprzątać mi się nie chce

ja będę miała na każdej wizycie usg, wczoraj Julka tak sobie usteczkami ruszała i język wystawiała wspaniały widok

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Dobra Kochane, przeczytałam wczorajszy dzień muszę ruszyć te swoje 4 litery i coś zrobić w końcu...


Ja mam z poprzedniego usg takie ujęcia jak Max wystawiał języczek i chował
Łzy mi oczywiście poleciały
Co masz zrobić dziś- zrób jutro

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
kasperka a mój biedny mąż jak wróci z pracy to myśli,że coś będziea ja ledwo siedzę chciałam założyc koszulę nocną antyseksualną a tu odwrotny skutek może wywołać

dd1dd dziękuję Tymek rośnie..rośnie..widać po brzuchu u mnie jutro miała być dostawa..ale też święto- może i lepiej poźniej wrzucę łupy piątkowe
No nie załamuj chłopa
Załóż tą bluzkę do karmienia i do roboty
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:35   #3084
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Kuraki tez mam dosc ostatnio!

Teraz sie w sobie zebrałam bo ileż mozna leżeć (?!?!) i zrobiłam cos całkiem niedozwolonego... Umylam małe okno w łazience. No musiałam ... odkurzylam i siedzę. Junior powkładał wszytsko do zmywarki i puścił i teraz chce mi podłogi myć ale tego sie troche obawiam
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:36   #3085
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
kasperka a mój biedny mąż jak wróci z pracy to myśli,że coś będziea ja ledwo siedzę chciałam założyc koszulę nocną antyseksualną a tu odwrotny skutek może wywołać

dd1dd dziękuję Tymek rośnie..rośnie..widać po brzuchu u mnie jutro miała być dostawa..ale też święto- może i lepiej poźniej wrzucę łupy piątkowe
co masz za koszulę ? widać jak jestem do tyłu
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja mam z poprzedniego usg takie ujęcia jak Max wystawiał języczek i chował
Łzy mi oczywiście poleciały
Co masz zrobić dziś- zrób jutro
jutro mam zamiar leżeć, to mi najlepiej wychodzi ostatnio
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:37   #3086
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
co masz za koszulę ? widać jak jestem do tyłu

jutro mam zamiar leżeć, to mi najlepiej wychodzi ostatnio

Taka cudowna do karmienia
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:41   #3087
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość

Przekonalas mnie do zakupu
Mam nadzieję, ze będziesz zadowolona


Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość


Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
Super a chorobami się nie przejmuj - dacie rade

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszych badań, wszystkie, nawet toxo (a miała być za 2-3dni), a nie mam wyniku tej głupiej glukozy. No i zaczynam świrować, mam nadzieję,że to nic złego, że nie zgubili tych próbek albo coś. No szału dostanę

Poza tym w moczu wyszły mi jakieś azotyny Pierwszy raz coś takiego mam, już przekopałam internet i przy zakażeniu dróg moczowych występują. Ale ja nie mam kompletnie żadnych objawów, nic mnie nie boli, nie szczypie, nie mam wzmożonego parcia itd. Nic z tego nie rozumiem
Może powtórz badania, bo podobno w ciąży mogą różne głupoty wychodzić...

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja byłam dzisiaj, i nawet nie podchodziłam do tych kobiet przy tych kosmetykach bałam się, że dostanę w brzuch tak się tak pchały...i szlag mnie jasny trafia jak patrzę jak każdy jeden tusz otwierają i patrzą te szczoteczki
U nas też był ścisk, ale ja szłam po konkretne rzeczy, wiec się rozpychałam łokciami, wzięłam co chciałam i wcale nie przejmowałam się co sobie myślą co do otwierania tuszu, to też mnie to wkurza

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
kasperka a mój biedny mąż jak wróci z pracy to myśli,że coś będziea ja ledwo siedzę chciałam założyc koszulę nocną antyseksualną a tu odwrotny skutek może wywołać
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:46   #3088
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

dd1dd siorka mi kupiła koszulę nocną do karmienia.. i raczej byłam przyzwyczajona na guziki taką mieć a ona mi dała taką hmm,że są ukryte dziury i czasem same mi wyskakują bo są takie duże piersi jak zademonstrowałam męzowi, ze słowami,że się czuje jak krówka dojną on zamiast się smiac mi powiedział,że go to kręci i teraz boję sie zakładac bo ma chetke
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:48   #3089
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze będziesz zadowolona




Super a chorobami się nie przejmuj - dacie rade



Może powtórz badania, bo podobno w ciąży mogą różne głupoty wychodzić...



U nas też był ścisk, ale ja szłam po konkretne rzeczy, wiec się rozpychałam łokciami, wzięłam co chciałam i wcale nie przejmowałam się co sobie myślą co do otwierania tuszu, to też mnie to wkurza

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------





No własnie mnie tez to wkurza
Otwieraja te tusze, a potem ja kupie i szybko wysycha
Nic dziwnego jak przyjdzie do sklepu taka babajaga, otwiera kazdy po kolei a wychodzi i tak nie kupujac NIC

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
dd1dd siorka mi kupiła koszulę nocną do karmienia.. i raczej byłam przyzwyczajona na guziki taką mieć a ona mi dała taką hmm,że są ukryte dziury i czasem same mi wyskakują bo są takie duże piersi jak zademonstrowałam męzowi, ze słowami,że się czuje jak krówka dojną on zamiast się smiac mi powiedział,że go to kręci i teraz boję sie zakładac bo ma chetke

Ty zawsze mi humor poprawisz !!!
Wczoraj płakałam ze śmiechu czytajac to, a dzis to samo
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:54   #3090
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
No własnie mnie tez to wkurza
Otwieraja te tusze, a potem ja kupie i szybko wysycha
Nic dziwnego jak przyjdzie do sklepu taka babajaga, otwiera kazdy po kolei a wychodzi i tak nie kupujac NIC
A upomnij taką to na pół sklepu będzie się dała, że gównarzeria jej mówi co wolno a czego nie.
Wiem że młodo wyglądam ale bez przesady...
Widziałam tez raz jak malują po dłoni lakierami do paznokci. Nie ogarniam ludzi.
Wolę kupić tusz do rzęs przez internet niż taki stary brać
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.