Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-03, 16:06   #3061
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyżkowa- ależ jesteśmy inne
U mnie wszystko musi być na swoim miejscu a jak nie daj panie coś usłyszę, zobaczę nie tak w aucie to tego samego dnia tel do mechanika i umawianie się na naprawę. Tak już mam. Niestety. Nic na to nie poradzę. Auto Tż przypomina twoje...hahaha, chociaż ostatnio niby jest lepiej zazdroszczę technicznego Tż. Mój z tych co to do zmiany żarówki wzywa elektryka no prawie

Kosmetyków mam dziwnym trafem znowu zapas. Chyba mam magiczne szuflady, w które mi je tak ktoś podkłada niby juz było troche lepiej, az tu pewnego dnia...ups.... znowu pełno
Ale skusiłam się na perfumy MK sexy amber i wonder lust
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 17:06   #3062
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Mimo prawa jazdy - samochodem nie jezdze, skończyłam w czasach naszego ( mojego) pierwszego malucha i nie kusi mnie, by wracac za kółko. Mimo, ze samochód jest zapisany na mnie Tz zajmuje się wszystkim. Nie jest picusiem, ale nie ejst tez bałaganiarzem, w związku z tym mamy auto czyste i sprawne. Hm...ma o wiele większy porządek w samochodzie, niż na biurku, w domu bałagani...
Wonder, do lutego daleko _
Kremy chanel lubiłam, używałam rozne, ale kupowałam je w miniaturach. obecnie jakos mnie nie kusza...Bardziej ekscytująco, niż sławna firma czy zniewalający zapach działają na mnie słowa-klucze: stabilna witamina C, retinol, peptydy, kwas hialuronowy...Ech, pęd do zachowania młodości...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

po gadce o czekoladzie napadło mnie i pieke ciasto czekoladowe. no, kakaowe w zasadzie, w wersji light i prozdrowotnej
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 21:03   #3063
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, podobnie jak Ty mam zapas kosmetyków i niestety słabość do perfum . Nie mogę chodzić po sklepach.
Teraz poluję na te http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2674059
Zakochałam się w tym zapachu. Jedyne Miss Dior, które podobają mi się.

Wonder, do lutego jeszcze daleko

Anyżkowa, jestem pod wrażeniem Twojej historii z autem

Kama, ostatnio w pracy jadłam sernikobrownie z wiśniami. Pychotka . A jakie jest to Twoje ciacho w wersji prozdrowotnej?
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 08:35   #3064
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Maskotka bardzo lubię Miss Dior, mam, używam z przyjemnością. Tylko te klasyczne, Twój wybór to kwiatowa wersja, również ładna.
Teraz używam Opium YSL. Latem nie trawiłam, teraz się zakochałam. Kupiłam również Allegorię Guerlaina. Wielbię wszystkie.

Pada. Kolejny dzień bez słońca Przetrwać listopad, w grudniu więcej dni słonecznych, w styczniu również i prawie z górki

Nie mogę pogodzić się z moim spowolnionym metabolizmem. Walka trwa, lubię obserwować reakcję organizmu, lubię zadawać bodźce swojemu ciału. Tylko teraz to aż jestem zdumiona jak moje opakowanie jest odrętwiałe. Powinnam gubić kg w tempie sporym, pomimo ostrego okresu imprezowego. A tu powoli coś tam leci w dół
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:25   #3065
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyzkowa, nie wiem jak Ty, ale ja lubię trochę cięższe zapachy w okresie jesienno-zimowym. Nie kojarzę zapachu Opium YSL i Allegoria Guerlaina. Muszę to nadrobić

U mnie na szczęście słonecznie

Piąteczek
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:46   #3066
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Piąteczek
a ja w sobotunię pracuję
szczęście moje nie zna granic
nie narzekam jednak, teraz dużo miałam wolnego, trzeba trochę pozarabiać.

Fakt, używam zimą cięższych zapachów. Lubię te orientalne, z kawą, kadzidłem.

U mnie cały czas pada.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:28   #3067
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyzku, która allegoria? Moje ulubione to już nieodostepna ylang-vanilla i Mandarin Basilic. obie miałam, zużyłam, mandarynka jest kolejna...
Teraz podobają mi się te
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2700015
ale jak sobie o nich pomysle - to sobie szafke pokazuje, z tłumem zapachów, które mi się KIEDYŚ podobały, a do których JESZCZE nie dotarłam Nie zlewam się nimi przecież...Aktualnie w pracy Comptoir Apricot-vanilla ( pachna dla mnie raczej miodowo), w domu Comptoir O POmelo, wieczorem jeden z moich ulubionych, czyli Python Trussardi ( wiśniowy )
Maskotka, ciasto szybkie i całkiem niezłe, choć mogłoby być słodsze. szklanka mleka, 10 dag masła, tagatoza do smaku, 5 łyzek kakao, trochę gorzkiej czekolady, 3 łyzki dżemu, cynamon. rozpuszczam, studze, dodaje 3 całe jajka, orzechy włoskie, 1,5 szklanki maki ( pszenna i pełnoziarnista), soda lub proszek. Miałam jeszcze wytłoczyny marchewkowo-burakowe z soku to tez dałam, a co Wychodzi brownie, mocno czekoladowe, nie za słodkie.
Pada. Jako optymistka wyszukam plusy: nosze nowe kalosze

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-11-04 o 12:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 12:35   #3068
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Jak pada, to też wyszukuję plusy, np:

a3bda38de9674666f0d4f1a954912252.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:20   #3069
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

U mnie tez od nocy pada, a niebo szare. Jeszcze godzina w pracy a wieczorem wyjazd do Filharmonii na Requiem. I tu pojawia się mój problem- co na siebie włożyć Wieczorem myślałam o zakonnicy, ale dzisiaj już mi chyba jednak bliżej do spodni, ale może ...skórzana spódnica ołówkowa i biała bluzka Takie tam kobiece rozterki

Anyżkowa- już ty mi na metabolizm kobieto nie narzekaj. Zobaczysz co będzie za rok, 2,3 i więcej lat
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 14:53   #3070
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

14.11 ma być najwieksza pełnia od 1948. mam nadzieje, ze będzie coś widać
a tu sa czekolady luksusowe. za drogie, moim zdaniem, choć smaczne
http://sklep.manufakturaczekolady.pl...ompozycje.html
a propos Gosi i sposobu na rainy day - wyciagnełam kolejne książki Robertsa
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...ts+John+Maddox
Anyż, dla udowodnienia, ze krem Chanel NIE jest az taki drogi
http://www.iperfumy.pl/amouage/memoi...owa-podstawka/
hm...swieczka...
albo odswiezacz powietrza
http://www.iperfumy.pl/jo-malone/lim...cz-w-aerozolu/
Testowałąm rozne niszowce, roznych firm i przeważnie byłam zawiedziona. Nie rzucały mnie na kolana, nie wywoływały checi wydania na nie sporej kwoty. najwyraźniej moja potrzeba wyjatkowosci nie siega az tak gleboko do mojej kieszeni Najczesciej były ulotne i znikały z mojej skóry, jak drogeryjna woda za 15 zł. Albo jak jeden tester keiko mecheri bodajże - były tak kilerowate, ze nie ośmieliłabym się ich uzywac w towarzystwie, bo sama z trudem znosiłam swój ogon
Wyciagnełam właśnie jeden z szafkowych zapachów. na wizażu jest już w dziale zapomnianych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34406,g-edt.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-11-04 o 15:40
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 16:12   #3071
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

No drogie Panie
Wy tu kusząco czekoladowe..
Jasna ....ch....a
(to kiedyś pewnie oznaczało blodnynkę z chlewa)
jak mnie się zachciało czekolady..
Mleczno kawowej
Kama
Ide kubusia sobie ukroić
Z syna urodzin coś zostało

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------
Masło orzechowe z nasionami chia
https://purerein.pl/93-maslo-orzecho...hia-500-g.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 16:57   #3072
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszka, jesteś
Na kolacje - jabłko i orzeszki ziemne Nie jako masło, ale takie w wersji podstawowej Tak, wiem, ze powinno być raczej białko typu ryba czy kurczak + warzywa, ale dieta ma być dla ludzi, którzy ja stosuja. nie miewam wieczorami chętki na taki posiłek To już bym chyba wolała isc spac głodna, niż zmuszać się do ryby...Albo miski surówki...
A chec na czekolade może zaspokoić kakao
tak sobie przeglądam cennik ciekawych zabiegów z medycyny estetycznej i kolejny raz zastanawiam się, czy wybrałąm własciwa specjalizację Albo chociaż męża mogłam złapać z tej branzy
takie Pelleve - 1500 za twarz...Ale już nieinwazyjny lifting Ultraformer - 5000-9400 za cała twarz No biedny zuczek jestem przy takich cenach

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-11-04 o 17:55
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 18:00   #3073
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Jestem ,jestem Kam ..
Ostatnio jakoś dni szybko lecą.
Jutro po towar,popołudniu na drinka do znajomych..

Dziś wieczorem Poldark

Kupiłam druga butelkę emulsji serum Kanebo i z tej samej linii peeling maskę.
Krem Kose sie sprawdza,więc nie szukam narazie nic nowego.
Vichy mam.Jeszcze nie testowałam..

Znów siedzę wyolejowana khadi..
Masażerem pobudzam cebulki
Za chwile zmywanie śmierdziuchów
Bardzo lubie szampony Equlibra
Aloesowy 20%,lub regenerujący..Surfaktanty na bazie roślinnej;
Nie zawierają detergentów SLES i SLS;
Nie zawierają parabenów

JUKA widzę Cię
Pisz kobieto..
Stęskniłam się za Tobą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 20:23   #3074
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dziewczyny, niby do lutego daleko, ale czas leci tak szybko, ze strach sie bać 😱😱
Anyżku, na macierzyńskim juz byłam, rok od urodzenia, teraz juz drugi rok siedzę na wychowawczym (bezpłatnym) i niestety zegar tyka....Przysługuje mi jeszcze rok takiego urlopu, ale jak zwykle wszystko rozbija sie o kasę....

Perfumowo, jednym z moich ulubieńców jest Alien Thierry Mugler, wiec oczywiscie chciałabym spotkać na swej drodze ten zapach:
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Th...eux-31602.html
Niestety niedostępny w Polsce, jedyna dostępna pojemność na iPerfumy to 90ml za 420 pln, ale przecież nie kupię w ciemno

Wlasnie siedzę w masce StriVectin:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2614017
Oczywiscie z próbki, próbka 5ml wystarczyła mi na jedna aplikacje. Z Ciekawości zajrzałam po ile to to, 300 pln za 50ml, stosować 1-2 razy w tygodniu, no prawie pol darmo normalnie, całe opakowanie starczyłoby mi na 10 użyć

Miłego wieczoru
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 20:29   #3075
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder, jak zaciążysz, to znów będziesz na macierzyńskim
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:29   #3076
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Wonder, jak zaciążysz, to znów będziesz na macierzyńskim
Nie Ty pierwsza tak mówisz ale nie, juz nie
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:38   #3077
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Nie Ty pierwsza tak mówisz ale nie, juz nie
Żarcik to był.
Ja też już nie
Chociaż... gdybym w totka wygrała miliony, to urodziłabym sobie jeszcze jedno. Córeczkę Miałabym panią do sprzątania, gotowania i nianię. Oraz ogrodnika i masażystę. A ja tylko bawiłabym się z dziećmi i czytała książki. I piła wino.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:56   #3078
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Żarcik to był.
Ja też już nie
Chociaż... gdybym w totka wygrała miliony, to urodziłabym sobie jeszcze jedno. Córeczkę Miałabym panią do sprzątania, gotowania i nianię. Oraz ogrodnika i masażystę. A ja tylko bawiłabym się z dziećmi i czytała książki. I piła wino.
Wiem Gosia
Aczkolwiek Twoja wizja brzmi całkiem kusząco

Zdrówko miłe Panie dziś mam relaks przy whisky
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:59   #3079
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Zdrówko! Ja przy winku 🍷
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 08:15   #3080
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzien dobry
Miłego dnia i weekendu

Przy okazji melduje - niestety nie obudziłam sie 10 lat młodsza po masce StriVectin
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 08:28   #3081
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder podsuwając Ci myśl o macierzyńskim myślałam o drugiej ciąży Jednak już opowiedziałaś się po której jesteś opcji, rozumiem. Po urodzeniu córki szybko wiedziałam, że ciąże i rodzenie to nie moja bajka.

Nie pada. W pracy jestem. Katar mam nadal i jeżeli tak to ma być to ja się wycofuję z krioterapii i przechodzę na naukę angielskiego

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Aussi proponuję ołówkową spódnicę i białą bluzkę. Bardzo lubię taką klasykę. I do tego szpilki
Zakonnicę miałam wczoraj na sobie w pracy
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:41   #3082
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

witam z rana przy kawie Sobota i niestety zaraz praca...
O, w Womanhealth ( polecam btw) jest ciekawy przepis na warzywnego burgera. gotuje się komose ryzowa, w blenderze miksuje się swieza paprykę i puszke fasoli czerwonej, dodaje się przyprawy, paprykę słodka, zblenodwana połowe komosy, reszte tylko ugotowana i robi się kotleciki, które się piecze 20 minut. brzmi smakowicie, dla mnie przynajmniej, bo tz nie lubi nowinek...
O, mam pytanie do Was Jestem zmywarkowa, to jedno z najważniejszych dla mnie urzadzen, no poza lodówka i pralka...Mam już 2 albo trzecia tu i za każdym razem, po jakim s czasie - pojawia się problem. Zmywarka nie domywa, a wręcz brudzi. I nie mowie tu o zaschniętych resztkach w garkach, ale o swiadomym brudzeniu kubków. Cos jakby ciemny piasek, ziarenka kawy albo cos - sa wpychane do wnętrza kubków i tam zastygają. Nie sa to kubki brudne, ale brudne wyciągam ze zmywarki, musze je odmaczac, by zeskrobać ten osad piaskowy. Na początku tego nie było, a teraz cosraz częściej mi to funduje. kiedys amica, teraz bosch, efekt ten sam. mówiłam kiedys o tym panu z serwisu to robił wielkie oczy, a nie chce mi się wierzyc, ze to tylko mój problem. nie wiem, z czego wynika, ani jak się tego pozbyć, a tz się wkurza, ze kubki wychodzą po myciu brudniejsze, niż się je wkładało W sitku resztek nie ma, co jakiś czas wkładam ten preparat do mycia zmywarek i puszczam z nim cykl, używam dobrych tabletek i płynów i soli...Ki czort? Miałyscie cos podobnego?

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-11-05 o 09:49
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 11:45   #3083
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama - pierwszy raz słyszę o takich objawach w zmywarce, a też jestem mocno zmywarkowa już jakieś 11 lat, obecną mam od 9 (Whirlpool). Jak to jest ciemne, to mojemu mężowi się kojarzy z rdzą (może rury doprowadzające rdzewieją)?
Jeśli chodzi o sól, to mieliśmy taki problem, że myśmy używali soli a zmywarka nie To znaczy był zepsuty zaworek i zmywarka przestała dozować sól, a prócz szarych szklanek nie dawała innych znaków, że coś jest nie w porządku.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:00   #3084
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dircik, to nie rdza, to wygląda, jak piasek I jest głownie na gornej połce, wtłoczone w kubki, albo na ich wierzchu, wierzchu mytych tam misek itp...Wkurzajace, jak licho. Nowe zmywarki tego nie daja, ale jak pochodzą - to wsciec się można przy opróżnianiu, gdy trzeba iles kubków namaczać i ponownie myc ręcznie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 13:02   #3085
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kamlisa- ja też nie wiem o co chodzi ze zmywarką, ale tak jak Dircik podejrzewałabym że coś nie tak z solą. Tak sobie myślę, że być może macie bardzo twardą wodę i może dysze się zapychają ?

Anyżkowa- za późno. Filharmonia była wczoraj wygrała Miszkowa M Stuart. Piękny był koncert, cała orkiestra i chór ubrani na czarno. Panie długie suknie, panowie garnitury, smokingi
Wśród publiczności też królowała wczoraj czerń. Było bardzo wytwornie, ale jak zawsze jest jedno ale...
Nie wiem może ja mam dziwne podejście, ale tuż obok mnie była rodzina z córeczką max 5 letnią. Dziewczyna nie chciała siedzieć na swoim miejscu, siedziała na kolanach mamy i usnęła po 10min.
Żeby moje szczęście zostało dopełnione za mną była rodzina z 2 dzieci- chłopiec max 6-7 letni i może 10 letnia dziewczynka. Chłopiec co chwilę pytał mamę kiedy koniec, na głos liczył ile osób śpiewa z chórze i kopał w mój fotel.... dziewczyna tez co jakiś czas szeptała z mamą. Raz zwróciłam im delikatnie uwagę, potem juz dałam sobie spokój... Czy to ze mną coś nie tak? ja nie zabrałabym tak małych dzieci do filharmonii na requiem. Utwór smutny, długi i pewnie mega nudny i depresyjny dla dzieci.
Wg mnie ci rodzice nie mają szacunku do własnych dzieci, reszty publiczności i występujących artystów.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 15:34   #3086
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, zgadzam się z Tobą. Małe dzieci nie maja frajdy z takiej imprezy, za to skutecznie psuja ją sąsiadom. A jeśli rodzice nie maja z kim zostawić pociech - to powinni sami zrezygnować. dla dzieci to długa i nudna mordęga, z której nic nie wyniosą, bo jak? muzyczne dokształcanie maluchów można przeprowadzac w domu.
Na sól bym nie stawiała, nie ten kolor, no i ona się rozpuszcza Kombinuje natomiast nad głownym filtrem do wody i ewentualnym przepychaniem zanieczyszczen osadzajacych się w rurach...Tylko czemu zmywarki li i tylko?! Nic w wannie, nic w czajniku, w wodzie dla kotów...Zero piasku. Jakby cos było w rurach - to pwinno spłynąć do wanny, przecież zmywarka tyle nie pobiera...Pojde jeszcze do speca od agd, potem tylko hydraulicy zostają
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 20:36   #3087
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kamlisa- a jak z dyszami? dziurkami ? w prysznicu? nie zapychaja się? jakos tak mi to pasuje do doświadczeń z żelazkiem z przed laty... hmm sama nie wiem. Czy to nie sól powinna zmiękczać wodę w zmywarce?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-06, 08:05   #3088
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

nic więcej się nie zapycha
Cięzko, szaro, wilgotno...Sunday morning...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-06, 08:29   #3089
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

U mnie czuć już listopad. Zimno.

No to kawka ☕
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-06, 11:53   #3090
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussi nie jesteś dziwna. Moda na bywanie z dziećmi wszędzie jest nieporozumieniem. Dzieci się nudzą, są marudne i jest to normalne. Często postawa rodzica jest zaskakująca: spychanie zabawiania dziecka na innych.
Rodzice to nie pustelnicy, powinni bywać, powinni dzieci socjalizować, ale bez uszczerbku dla innych.
W tej chwili dochodzi do absurdu. Rodzice przychodzą na siłownię z dzieckiem 1,5 rocznym. Spoglądają na malucha, podbiegają kiedy trzeba. Tylko jak dorosły ze sztangą na plecach malucha nie zauważy, to co się stanie?
Ostatnio byłam na obiedzie, rodzice w knajpie puścili dziecko z pieskiem. Matko jakie to było rozkoszne jak sobie biegali po sali między stolikami: piszczący maluch i szczekający pies

Uwielbiam taką dostojność jak panuje na koncercie, premierze w teatrze

Szarugi ciąg dalszy. Czas na drugie śniadanie.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.