Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 18:54   #3091
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36181197]Filmik wyszedł wg mnie w miarę fajnie, chociaż samą nieesie średnio lubię i nie rozumiem tego ogólnego zachwytu nad jej kanałem i urodą.[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=rRzYA...&feature=g-u-u Pewna Patty i jej nowy filmik. Co sądzicie?
Lubię Patty, fajne ma filmiki, właściwie we wszystkim się z nią zgadzam.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
też tutaj o Niej było głośno ... pewnego czasu
Pamiętam
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 18:59   #3092
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
też tutaj o Niej było głośno ... pewnego czasu
Taaaak?Dlaczego?
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:23   #3093
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36181197]Filmik wyszedł wg mnie w miarę fajnie, chociaż samą nieesie średnio lubię i nie rozumiem tego ogólnego zachwytu nad jej kanałem i urodą.[/QUOTE]
ja się dziwię że nissiax ma 36 tys. sub a nieesia 54 tys. Wg mnie powinno być na odwrót.

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ale o co kaman, bo nie czaje?
o to, że ktoś najpierw robi, potem myśli. Ja zdążyłam przeczytać, podobnie jak parę osób, szkoda gadać.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:25   #3094
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
Taaaak?Dlaczego?
Czy to nie ona mówiła, że robimy krzywdę naszym włosom używając szamponu i odżywki z różnych firm?


----

A mnie dziwi, jak ktoś może być zaskoczony, że Nisiax ma mniej widzów niż Nieesia, przecież wszystko jest kwestią gustu i tak samo jak jedna osoba bardziej lubi Agnieszkę z USA, tak samo inna woli Agnieszkę z UK. No po prostu zadziwiające.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.

Edytowane przez pannaleksandra
Czas edycji: 2012-08-28 o 19:28
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:16   #3095
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=rRzYA...&feature=g-u-u Pewna Patty i jej nowy filmik. Co sądzicie?
to co mówi w tym filmiku jest całkowicie sprzeczne z moją moralnością i w ogóle się nie zgadzam. bardzo nie lubię takch nieuczciwych zachowań, ale to już sprawa sumienia każdego człowieka.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:27   #3096
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
to co mówi w tym filmiku jest całkowicie sprzeczne z moją moralnością i w ogóle się nie zgadzam. bardzo nie lubię takch nieuczciwych zachowań, ale to już sprawa sumienia każdego człowieka.
ja również...
Jestem w stanie rozumieć, że komuś zdarzyło się zapomnieć, nie ma jak kupić a kierowca autobusu nie ma biletów. Ale żeby robić to tak świadomie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:44   #3097
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nie rozumiem tej dziewczyny, kupowanie biletów zniżkowych, które już nam nie przysługują, to powód do chwalenia się? Też zdarza mi się łamać jakieś zasady, ale nie robię tego chętnie i nie chwalę się tym na około. Pewna Patty wydawała się być rozsądną kobietą, chyba się myliłam.

komentarz pod filmikiem"haha świetne muszę zastosować o ile mnei złapią. Kiedyś miałam okropną sytuację, kiedy właśnie wzieli bilet do kontroli i miałam akurat jak zawsze na 10 min, ale akurat były korki i tramwaj jechał dłużej - 12 min. Nie darowali mi i musiałam zapłacić. Zapytałam dlaczego nie mogliby mi darować, że mialam przecież bilet, a jeden z nich do mnie - wie Pani, ja muszę rodzinę wykarmić...xD Spoko."

i to co mnie rozwaliło najbardziej to odpowiedź Pewnej Patty "Ale okropny facet ! Korek to nie Twoja wina.... Pozdrawiam" . No rzeczywiście okropny, taka jest jego praca. Normalnie zrozumiałabym jej komentarz jako ironię, ale nie obejrzeniu tego filmiku :/

Edytowane przez ladymln
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:48
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:59   #3098
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
nie rozumiem tej dziewczyny, kupowanie biletów zniżkowych, które już nam nie przysługują, to powód do chwalenia się? Też zdarza mi się łamać jakieś zasady, ale nie robię tego chętnie i nie chwalę się tym na około. Pewna Patty wydawała się być rozsądną kobietą, chyba się myliłam.

komentarz pod filmikiem"haha świetne muszę zastosować o ile mnei złapią. Kiedyś miałam okropną sytuację, kiedy właśnie wzieli bilet do kontroli i miałam akurat jak zawsze na 10 min, ale akurat były korki i tramwaj jechał dłużej - 12 min. Nie darowali mi i musiałam zapłacić. Zapytałam dlaczego nie mogliby mi darować, że mialam przecież bilet, a jeden z nich do mnie - wie Pani, ja muszę rodzinę wykarmić...xD Spoko."

i to co mnie rozwaliło najbardziej to odpowiedź Pewnej Patty "Ale okropny facet ! Korek to nie Twoja wina.... Pozdrawiam" . No rzeczywiście okropny, taka jest jego praca. Normalnie zrozumiałabym jej komentarz jako ironię, ale nie obejrzeniu tego filmiku :/
co do biletów czasowych to też się kiedyś zastanawiałam, jak to jest jeśli np jest korek albo jakaś awaria. Niby nie nasza wina, ale kontrolera też nie...
No ale Pati też mnie trochę zawiodła

a tak btw zawsze mnie dziwią osoby, które jak wsiada kontroler i prosi o bilet, ciężko wzdychają, przewracają oczami jakby niewiadomo co kto od nich chciał Zawód jak każdy inny. Czasem im współczuję.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:03   #3099
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
co do biletów czasowych to też się kiedyś zastanawiałam, jak to jest jeśli np jest korek albo jakaś awaria. Niby nie nasza wina, ale kontrolera też nie...
No ale Pati też mnie trochę zawiodła

a tak btw zawsze mnie dziwią osoby, które jak wsiada kontroler i prosi o bilet, ciężko wzdychają, przewracają oczami jakby niewiadomo co kto od nich chciał Zawód jak każdy inny. Czasem im współczuję.
wydaje mi się, że powinno się mieć na zapas dodatkowy bilet do skasowania w razie takich sytuacji, poza tym można na jakimś przystanku, jak widzimy, że nam się kończy czas przejazdu kupić u kierowcy lub w biletomacie, które coraz częściej są w autobusach itp.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:06   #3100
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
co do biletów czasowych to też się kiedyś zastanawiałam, jak to jest jeśli np jest korek albo jakaś awaria. Niby nie nasza wina, ale kontrolera też nie...
No ale Pati też mnie trochę zawiodła

a tak btw zawsze mnie dziwią osoby, które jak wsiada kontroler i prosi o bilet, ciężko wzdychają, przewracają oczami jakby niewiadomo co kto od nich chciał Zawód jak każdy inny. Czasem im współczuję.
No właśnie. Taka sytuacja jest beznadziejna. Ktoś kupił jednak ten bilet, a z niezależnej od siebie przyczyny musiał zabulić.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:11   #3101
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
No właśnie. Taka sytuacja jest beznadziejna. Ktoś kupił jednak ten bilet, a z niezależnej od siebie przyczyny musiał zabulić.
takie uroki są chyba po prostu biletow czasowych. Są tańsze niż bilety na jeden przejazd, ale jest ryzyko Przynajmniej ja to tak rozumiem.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 21:12   #3102
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

i to za głupie 2 minuty zapłacić... Już naprawdę mogli odpuścić...
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:13   #3103
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny, bez przesady. Każdy z nas ma jakieś przewinienia na swoim koncie... Ona powiedziała publicznie, więc będzie komentowana, ale idę o zakład, że większość z Nas zrobiła kiedyś coś głupiego.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:17   #3104
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
co do biletów czasowych to też się kiedyś zastanawiałam, jak to jest jeśli np jest korek albo jakaś awaria. Niby nie nasza wina, ale kontrolera też nie...
No ale Pati też mnie trochę zawiodła

a tak btw zawsze mnie dziwią osoby, które jak wsiada kontroler i prosi o bilet, ciężko wzdychają, przewracają oczami jakby niewiadomo co kto od nich chciał Zawód jak każdy inny. Czasem im współczuję.
Bilet czasowy to taki, w którym możesz się poruszać wg czasu rozkładu jazdy. Niezależnie od sytuacji na drogach, chyba że regulamin danych przewozów stwierdza inaczej. Np. u nas swego czasu miałaś bilety np. 15minutowe. Skasowałaś w punkcie X i mogłaś jechać do punktu Y oddalonego wg rozkładu o 13 minut. I nie ważne, czy był korek czy awaria. Natomiast do punktu Z nie mogłaś pojechać, kiedy był oddalony np. o 17 minut wg rozkładu. I o to warto się np. kłócić z kontrolerem, jeżeli regulamin stwierdza tak, a nie inaczej, bo to jest często wykorzystywane
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:17   #3105
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bez przesady. Każdy z nas ma jakieś przewinienia na swoim koncie... Ona powiedziała publicznie, więc będzie komentowana, ale idę o zakład, że większość z Nas zrobiła kiedyś coś głupiego.
No jasne, że tak, ale oznajmiasz, że będziesz robiła te głupoty dalej, w dodatku z ochotą? Bo ja nie.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:20   #3106
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

a u nas bilety czasowe obowiązują na rzeczywisty czas przejazdu, a nie ten rozkładowy.
I na przykład w trakcie remontów były oficjalnie te bilety wydłużone (np 15minutowy obowiązywał 25 minut) z powodów objazdów, dłuższych tras, korków itd.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:32   #3107
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
No jasne, że tak, ale oznajmiasz, że będziesz robiła te głupoty dalej, w dodatku z ochotą? Bo ja nie.
Wiesz co, ja myślę, że ona wyrosła już z takich głupot, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby zrobiła to jeszcze raz. Może faktycznie wtedy nie miała kasy i chciała uniknąć konsekwencji. Nie pochwalam, ani nie potępiam.
I myślę, że mówiąc o drobnych przewinieniach miała na przykład na myśli złamanie jakiegoś "drobnego" zakazu, pt. zakaz parkowania itp. Nie sądzę, żeby kobiecie,takiej jak ona, chciało bawić się w jakieś oszustwa. Nie pasuje to do niej.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:37   #3108
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja myślę, że ona wyrosła już z takich głupot, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby zrobiła to jeszcze raz. Może faktycznie wtedy nie miała kasy i chciała uniknąć konsekwencji. Nie pochwalam, ani nie potępiam.
I myślę, że mówiąc o drobnych przewinieniach miała na przykład na myśli złamanie jakiegoś "drobnego" zakazu, pt. zakaz parkowania itp. Nie sądzę, żeby kobiecie,takiej jak ona, chciało bawić się w jakieś oszustwa. Nie pasuje to do niej.
Ja jej filmik zrozumiałam zupełnie inaczej, że z radością jeździła sobie permanentnie na studenckim, bez uprawnień do niego i że ochoczo zrobiłaby to kolejny raz. Ale to nie matura, każdy ma prawo do własnej interpretacji Dlatego też mam nieco inne zdanie na temat "drobności" przewinień takich jak złamanie zakazu parkowania
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:56   #3109
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Moje sekrety u cremedelacreme28

http://www.youtube.com/watch?v=zBPca...&feature=g-u-u
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 22:01   #3110
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Mnie zauroczyły fotki główne No i jak na złość, znowu kusi mnie depilacja pastą cukrową. Do pasty miałam wiele podejść, a toi kupna, a to robiona - wszystkie nieudane. I tak sobie teraz myślę, skoro jej się udało, to mnie też w końcu musi
No ale chyba się wstrzymam, w końcu mam wosk w rolkach <3
Mnie się udało właśnie sugerowałam się jej postem
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:02   #3111
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Ja jej filmik zrozumiałam zupełnie inaczej, że z radością jeździła sobie permanentnie na studenckim, bez uprawnień do niego i że ochoczo zrobiłaby to kolejny raz. Ale to nie matura, każdy ma prawo do własnej interpretacji Dlatego też mam nieco inne zdanie na temat "drobności" przewinień takich jak złamanie zakazu parkowania
I dobrze zrozumialas-bo dokladnie tak powiedziala. Zgadzam sie z tym,co napisalas.Nikt nie jest swiety,ja rowniez,ale jestem rozczarowana tym filmikiem,a co za tym idzie-Pewna Patty.Zastanawiam sie tylko,jaki miala w tym cel nagrywajac ten filmik
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:18   #3112
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość

Ten TAG zaczyna mnie coraz bardziej przerażać , tzn te sekrety YouTuberek
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:27   #3113
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Nikt nie jest swiety,ja rowniez,ale jestem rozczarowana tym filmikiem,a co za tym idzie-Pewna Patty.Zastanawiam sie tylko,jaki miala w tym cel nagrywajac ten filmik
tez nie bardzo rozumiem jaki byl cel nakrecenia tego filmiku. swoja droga, jesli Patty to zdrobnienie od Patrycji, to najwyrazniej posiadaczki tego imienia lubia sobie chlapnac jezorkiem na YT.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:30   #3114
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oglądacie ten kanał Siostry Knys z tą aktorką bodajże Damięcka
http://www.youtube.com/watch?v=LalYyKFhdAM


Fajny kanał się zapowiada ONAkontraON
http://www.youtube.com/watch?v=pwdb5uSOLHs

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2012-08-28 o 22:36
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:32   #3115
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Ten TAG zaczyna mnie coraz bardziej przerażać , tzn te sekrety YouTuberek
Najpierw Pewna Patty mnie rozczarowala swoim filmikiem,a teraz Kremik,ktora to zaprzecza sama sobie piszac na przyklad,ze nie cierpi dzieci,a kilka kartek dalej,ze jest tolerancyjna,ze ma dystans itd.,itd. Chyba dam sobie spokoj dzisiaj z ogladaniem filmikow,bo albo ze mna dzisiaj jest cos nie tak,albo trafiam na troche dziwne filmiki
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:38   #3116
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Najpierw Pewna Patty mnie rozczarowala swoim filmikiem,a teraz Kremik,ktora to zaprzecza sama sobie piszac na przyklad,ze nie cierpi dzieci,a kilka kartek dalej,ze jest tolerancyjna,ze ma dystans itd.,itd. Chyba dam sobie spokoj dzisiaj z ogladaniem filmikow,bo albo ze mna dzisiaj jest cos nie tak,albo trafiam na troche dziwne filmiki

Mnie też się nie spodobały oba filmiki
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:43   #3117
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Oglądacie ten kanał Siostry Knys z tą aktorką bodajże Damięcka
http://www.youtube.com/watch?v=LalYyKFhdAM
Kiedyś trafiłam na ten wesoły kanał i pierwsza myśl to że jedna z nich to Damięcka, dziewczyna jest wręcz identyczna. Ale za chwilę sobie pomyślałam, po co w sumie znana aktorka robiła by sobie na yt takie jaja ( to chyba nie jest na serio kanał ).. To wkońcu jest ona czy nie ?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Oglądacie ten kanał Siostry Knys z tą aktorką bodajże Damięcka
http://www.youtube.com/watch?v=LalYyKFhdAM
Pospieszyłam się z odpowiedzią. Znalazłam na necie info że to naprawde Damięcka, nie wierzyłam w to . Dziwne, występowała w jakimś serialu o ile dobrze pamiętam a teraz robi sobie jaja na yt
A co do kanału to kiedyś obejrzałam kilka odcinków z ciekawości
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:45   #3118
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Kiedyś trafiłam na ten wesoły kanał i pierwsza myśl to że jedna z nich to Damięcka, dziewczyna jest wręcz identyczna. Ale za chwilę sobie pomyślałam, po co w sumie znana aktorka robiła by sobie na yt takie jaja ( to chyba nie jest na serio kanał ).. To wkońcu jest ona czy nie ?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------



Pospieszyłam się z odpowiedzią. Znalazłam na necie info że to naprawde Damięcka, nie wierzyłam w to . Dziwne, występowała w jakimś serialu o ile dobrze pamiętam a teraz robi sobie jaja na yt
A co do kanału to kiedyś obejrzałam kilka odcinków z ciekawości
Litosci!!!W ktorym miejscu sie smiac?????To byl ostatni filmik,ktory dziaij obejrzalam-kolejny niewypal!
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:52   #3119
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

LEMKA (oraz wszystkich zainteresowanych) zapraszam na moj nowy filmik, specjalnie na Twoja prosbe

http://www.youtube.com/watch?v=PuvSjzUD_E0

Tag "tansze nie znaczy zle", wspomnialam rowniez o kilku zamiennikach drogich kosmetykow.
Zdaje sobie sprawe, ze kosmetyki z Sephory do najtanszych nie naleza, ale mysle, ze ten tag ma na celu przedstawienie wlasnie tanszych, a rownie dobrych odpowiednikow .
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:54   #3120
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Kiedyś trafiłam na ten wesoły kanał i pierwsza myśl to że jedna z nich to Damięcka, dziewczyna jest wręcz identyczna. Ale za chwilę sobie pomyślałam, po co w sumie znana aktorka robiła by sobie na yt takie jaja ( to chyba nie jest na serio kanał ).. To wkońcu jest ona czy nie ?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------



Pospieszyłam się z odpowiedzią. Znalazłam na necie info że to naprawde Damięcka, nie wierzyłam w to . Dziwne, występowała w jakimś serialu o ile dobrze pamiętam a teraz robi sobie jaja na yt
A co do kanału to kiedyś obejrzałam kilka odcinków z ciekawości
Tak tak to ona , nie wiem po co ten kanał może nie ma ról i się zadowala na YT może chce być drugą "Baśką "
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.