Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 12:01   #3091
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
jakich firm szukasz?
zob w Pati i maksie na Polnej
Głownie Joolza, a przy okazji chcę na Mutsiaka rzucić okiem.
Dzięki za pomoc
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:43   #3092
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Głownie Joolza, a przy okazji chcę na Mutsiaka rzucić okiem.
Dzięki za pomoc
Joolza w Maluszku nigdzie indziej
on jest koło Tesco na Serbskiej.Ja mam tam kosz do odebrania
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:33   #3093
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie kupiłam. Jadę go oglądac w lipcu. Ze strony Bobowozki podoba mi się kilka kolorów 608, 613, 617, 638.
A czy gdyby nie te kolory to wszystko by w nim grało?

Tak poza tym, to wozek jest fajny, porzadna niemiecka robota
Znalazlam niemiecka strone na internecie, gdzie czeka sie na ten wozek tylko 2 dni, wiec pewnie z niej cos zamowie.
Czy widzialas moze kolor 605 - czerwony? Podoba mi sie w katalogu, ale nie wiem jak wyglada w realu..

Zobacz ten link: http://www.ebay.de/itm/Hartan-VIP-XL...item564aeb48d2

Edytowane przez Madison9
Czas edycji: 2012-06-23 o 12:39
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:39   #3094
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hartan ma chyba wiele wspólnego z Teutonią, przynajmniej wizualnie. Porównywałyście te wózki?
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:01   #3095
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Zgadza się, mają podobne siedziska spacerowe, ale Hartan w porównaniach wypada lepiej. Poza tym wózki Hartana są wg mnie o wiele ładniejsze.

Cytat:
Napisane przez kotikaa Pokaż wiadomość
Hartan ma chyba wiele wspólnego z Teutonią, przynajmniej wizualnie. Porównywałyście te wózki?
__________________
Chrystian
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:14   #3096
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czerwonego niestety nie widziałam. Teutonia tez ok, ale wiem, że coś mi w nim nie pasowało tylko juz nie pamiętam co
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:42   #3097
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ten wózek jest podobny do Concorda Neo i mój 3 latek w Neo się mieści.Ma ponad 100cm.
Ale lepiej kupić jakąs parasolkę bo po co ci taki wózek dla 2,5 latka.Czy 2,5 latkowi wogole potrzebny wózek?

ja zamówiłam Joolza ale jednak na czarnym stelażu i Quinny Senzza powinnam je mieć na dniach
gdzie zamawiałaś joolza? i jaka cena spacerówki? standardowo ok 1900zł, czy można coś utargować?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 19:16   #3098
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

o
Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
gdzie zamawiałaś joolza? i jaka cena spacerówki? standardowo ok 1900zł, czy można coś utargować?
z tego co się orientuje to one maja wszedzie taka sama cene ale mozna poprosić o rabat 5%
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:12   #3099
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
o
z tego co się orientuje to one maja wszedzie taka sama cene ale mozna poprosić o rabat 5%
a Ty kupiłaś używkę czy nowy? stacjonarnie czy przez neta?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 09:42   #3100
wlkp_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Moja mała ma dopiero 4 miesiące. Jak skończy 2 lata to parasolkę też kupię. Tylko boje się że wydam na wózek 1600 zł a pojeżdżę nim może tylko do roku. Bo będzie za mały.
wlkp_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 09:51   #3101
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
a Ty kupiłaś używkę czy nowy? stacjonarnie czy przez neta?
ja kupiłam używke jedna formuowiczka mi sprzedała.A miałam już zamówiony nowy mam zestaw z gondolą.
ten dodatkowy kosz rewelacja!Jak narazie ten wózek to mój numer jeden
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 19:41   #3102
hoffnungg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

dziewbzyny, jaka polecacie spacerowke? potzrebuje jakiejs lekkiej i skretnej
hoffnungg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:04   #3103
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja kupiłam używke jedna formuowiczka mi sprzedała.A miałam już zamówiony nowy mam zestaw z gondolą.
ten dodatkowy kosz rewelacja! Jak narazie ten wózek to mój numer jeden
mój też - mam taką wkrętkę na niego... w maju kupiłam nowego Jane, krótko po tym "odkrylam" joolza i juz kombinuję jak tu wykombinować kaskę na niego (po sprzedaniu aktualnego oczywiście trzeba będzie dołozyć ) mogłaby byc używka, caly czas szukam w necie, ale na czarnej ramie (tylko taki wchodzi w grę) jakos ich mało ale zawzięlam się - kupie go

a u Ciebie jak wrażenia? nadal pozytywne? a neo nadal masz w swojej stajni?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hoffnungg Pokaż wiadomość
dziewbzyny, jaka polecacie spacerowke? potzrebuje jakiejs lekkiej i skretnej
napisz coś więcej o Twoich wymaganiach: dla jakiego dziecka, w jaki teren, czy ważna waga i gabaryty po złozeniu, jaki przedzial cenowy... itp, itd
bo na tak sformułowane pytanie otrzymasz milion różnych subiektywnych propozycji i każda będzie w jakimś stopniu miała swoje plusy

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja kupiłam używke jedna formuowiczka mi sprzedała.A miałam już zamówiony nowy mam zestaw z gondolą.
ten dodatkowy kosz rewelacja!Jak narazie ten wózek to mój numer jeden
a zdradzisz cenę? bo tak naprawdę nie wiem na jaki wydatek się nastawić - wiadomo, nowka sama spacerówka to koszt minimum 1900zł, a jak juz wspomniałam uzywka na czarnej ramie to wciąż jeszcze rzadkość
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:27   #3104
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Oliveira79, masz Jane Muum Reverse takiego: http://ekowozki.pl/Wozki-wielofunkcy...verse-3w1.html ? Piszesz, ze chcesz zmienić na Joolza. Napisz proszę co w tym Jane jest nie tak, bo lada dzień muszę kupić wózek i już byłam zdecydowana na Jane, ale sama już nie wiem ... Mam mętlik. Bardzo mi się podobał Mura, ale za ciężki. Jane z kolei leciusieńki, ale jak się sprawdza w praktyce? Ech ... Z góry dziękuję Ci za odp.
__________________
ciuszki


jestem idealnie nieidealna
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:49   #3105
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmoniaa Pokaż wiadomość
Oliveira79, masz Jane Muum Reverse takiego: http://ekowozki.pl/Wozki-wielofunkcy...verse-3w1.html ? Piszesz, ze chcesz zmienić na Joolza. Napisz proszę co w tym Jane jest nie tak, bo lada dzień muszę kupić wózek i już byłam zdecydowana na Jane, ale sama już nie wiem ... Mam mętlik. Bardzo mi się podobał Mura, ale za ciężki. Jane z kolei leciusieńki, ale jak się sprawdza w praktyce? Ech ... Z góry dziękuję Ci za odp.
hej
mam Jane Slalom Reverse - wszystko z nim ok, praktycznie w niczym mnie nie zawiódł, spełnia moje oczekiwania i zostałby z nami... gdybym najzwyczajniej w swiecie nie zakochała sie w joolz'ie slaloma miałam juz "upatrzonego" i "wybranego" od kilku lat - wiedziałam ze go kupię przy drugim dziecku no i kupilam, a chwilę potem zaczeła się moja przygoda z forum wózkowym i znalazłam Joolzika

o Muum jest dyskusja tutaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462...Jane_MUUM.html
może już na nią trafiłaś, a jesli nie to moze Ci cos rozjaśni i pomoze podjąć decyzję
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:31   #3106
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dzięki za linka z Muum! Poczytam, mam nadzieję, że pomoże
__________________
ciuszki


jestem idealnie nieidealna
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 06:38   #3107
hoffnungg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Potrzebuje spacerowke dla 8 miesiecznego dziecka,waga wózka tak do 10kg, chcialabym zeby był skretny, gabaryty po złożeniu nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, cena tak do 600zl.,raczej do jazdy po miescie
hoffnungg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:33   #3108
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

hej też jestem na etapie szukania wózka i mam mętlik straszny

już w sumie byłam zdecydowana na taki model, żeby nie szaleć zbytnio kwotowo
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-feni...436519696.html

ale nie jestem do niego przekonana, chyba jakościowo szału nie ma no i ten koszt jest bardzo nisko... czy macie jakieś opinie na temat tego wózka?

zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiś konkretniejszy a używany głowa pęka pomocy
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:28   #3109
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej też jestem na etapie szukania wózka i mam mętlik straszny

już w sumie byłam zdecydowana na taki model, żeby nie szaleć zbytnio kwotowo
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-feni...436519696.html

ale nie jestem do niego przekonana, chyba jakościowo szału nie ma no i ten koszt jest bardzo nisko... czy macie jakieś opinie na temat tego wózka?

zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiś konkretniejszy a używany głowa pęka pomocy
Lepiej konkretniejszy a używany
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:29   #3110
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Lepiej konkretniejszy a używany
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:39   #3111
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
mój też - mam taką wkrętkę na niego... w maju kupiłam nowego Jane, krótko po tym "odkrylam" joolza i juz kombinuję jak tu wykombinować kaskę na niego (po sprzedaniu aktualnego oczywiście trzeba będzie dołozyć ) mogłaby byc używka, caly czas szukam w necie, ale na czarnej ramie (tylko taki wchodzi w grę) jakos ich mało ale zawzięlam się - kupie go

a u Ciebie jak wrażenia? nadal pozytywne? a neo nadal masz w swojej stajni?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------





---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------



a zdradzisz cenę? bo tak naprawdę nie wiem na jaki wydatek się nastawić - wiadomo, nowka sama spacerówka to koszt minimum 1900zł, a jak juz wspomniałam uzywka na czarnej ramie to wciąż jeszcze rzadkość
kochana cene nie zdradze ale na allegro za tak niska cene jeszcze nigdy nie widziałam
komplet który ja mam jest wart ponad 3000zł
mam gondole, spacerowke, parasolkę, łaczniki( ale juz je sprzedałam).
czarny stelaz jest super ale kazda ryske widac na jasno musze taki pisak do metalu kupic.
Ja mam jeszcze swetny spiworek do tego wozka zostal mi od innego wozu idealnie bedzie pasowal.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henrik.jpg (12,0 KB, 29 załadowań)
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:41   #3112
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hoffnungg Pokaż wiadomość
Potrzebuje spacerowke dla 8 miesiecznego dziecka,waga wózka tak do 10kg, chcialabym zeby był skretny, gabaryty po złożeniu nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, cena tak do 600zl.,raczej do jazdy po miescie
ja mam quinny senzza i jest fajny.Jezdzi w Nim 11 miesieczniak i czasami 3 latek.Jedyna wada troche ciezko sie podbija.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:50   #3113
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hoffnungg Pokaż wiadomość
Potrzebuje spacerowke dla 8 miesiecznego dziecka,waga wózka tak do 10kg, chcialabym zeby był skretny, gabaryty po złożeniu nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, cena tak do 600zl.,raczej do jazdy po miescie
może Peg Perego Pliko?
http://allegro.pl/peg-perego-pliko-p...457002563.html

sporo jest na All albo na tablica.pl - możesz znaleźć w poblzu miejsca zamieszkania i obejrzec przed zakupem

dobre opinie (bardzo lekki) jest tez Jane Nomad (Air)

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej też jestem na etapie szukania wózka i mam mętlik straszny

już w sumie byłam zdecydowana na taki model, żeby nie szaleć zbytnio kwotowo
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-feni...436519696.html

ale nie jestem do niego przekonana, chyba jakościowo szału nie ma no i ten koszt jest bardzo nisko... czy macie jakieś opinie na temat tego wózka?

zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiś konkretniejszy a używany głowa pęka pomocy
ja tez uważam, że lepiej markową używke kupić niż nowego "noł-nejma"

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
kochana cene nie zdradze ale na allegro za tak niska cene jeszcze nigdy nie widziałam
komplet który ja mam jest wart ponad 3000zł
mam gondole, spacerowke, parasolkę, łaczniki( ale juz je sprzedałam).
czarny stelaz jest super ale kazda ryske widac na jasno musze taki pisak do metalu kupic.
Ja mam jeszcze swetny spiworek do tego wozka zostal mi od innego wozu idealnie bedzie pasowal.
ok, rozumiem - pewnie kiedyś będziesz go chciala dobrze sprzedac, wiec dyskrecja wskazana
spiworek świetny fajnie że pasuje do joolzika

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez hoffnungg Pokaż wiadomość
Potrzebuje spacerowke dla 8 miesiecznego dziecka,waga wózka tak do 10kg, chcialabym zeby był skretny, gabaryty po złożeniu nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, cena tak do 600zl.,raczej do jazdy po miescie

z lekkich może jeszcze jakiś quinny?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 17:38   #3114
Martyna885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My jezdziliśmy Joolzem od pozdziernika 2011 , ktory kupiłam jako wozek 3 w jednym i cale szczescie sie go pozbyłam bo spacerowkę uwazam za mega nieudana!!!!\
Wyraze tutaj swoja opinie na temat wozka. Stelaz jest bardzo solidnie zrobiony, do tej pory w wozku nic sie skrzypiało, kółka nie trzeszczaly , po prostu idealnie wykonany kazdy elemen -cena rowan sie jakosc!!!! Wozeczek sie zwrotny,miejski łatwo wjechac wszedzie super sie podbija!!! Gondola bardzo przestronna , moje dziecko jezdziło w niej do poczatku 7, w gondoli przetrwaliscmy zime bylo duzo miejsca nawet na koc. Gondola spelnila sie idealnie. Cyrki zaczely sie ze spacerokwa!!! Wczesniej w ogole mielismy na oku Bugaboo ale moj maz ma prawie 2metry i z Bugaboo wygladal jak z wozkiem dla lalek...
Siedzisko spacerowe-porazka myslalam ze jakos dam rade sie przekonac ale niestety-dziecko spi w dziwnej pozycji cale zgiete,, wczesniej myslalam ze inne zalety zrekompensuja te wade ale niestety z zazdroscia patrzylam jak inne dzieciaki spia wygodnie w plaskich spacerowkach.. Wiec robilismy krotkie spacery aby dzieciak spal w domu a na spacerach siedzial. Drugim minusem jest budka!!!! W@ ogole nie chroni przed słoncem!!! Sama w sobie jest plytka wiec jak przechylasz wozek don dolu budka poprostu jedzie z siedziskiem odslaniajac cale dziecko!!!! Porazka !!! Dodatkowym minusem jest to,że starsze dziecko musi podkurczac nozki aby oprzec je na podnozku ktory jest czescia siedziska, nie ma zadnego oparcia na nogi ponizej (w bugaboo takze)tylko wolna przestrzen pomiedzy kolkami. Wersje spacerowa uwazam za nieudana !!! Dlatego szybko wozek sprzedalam. Wada jest tez mala torba do wozka oraz to,że wszystkie dodtaki sa poza standardem i s amega drogie!!!
W sumie w wozkach typu 3 w jednym sie ma idealnych rozwiazan. Mamy juz JAne Muum-lubie te proste a jednak nowoczesne linie i jestesmy bardzo zadowoleni!!!! Dzieciaczek spi wygodnie narazie jeszcze jezdzimy przodem do kierunku jazdy , podnozek jest regulowany, ja jestem zadowolona!!!!
Martyna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:52   #3115
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja kupiłam używke jedna formuowiczka mi sprzedała.A miałam już zamówiony nowy mam zestaw z gondolą.
ten dodatkowy kosz rewelacja!Jak narazie ten wózek to mój numer jeden
A zdradzisz coś więcej? Jeździ się dobrze? Jak podbija, manewruje?
Ja miałam okazję wypróbować go tylko przez chwilę i byłam zachwycona.
A jak sprawuje się wózek z 2 ręki? Widać albo czuć, że był eksploatowany? Wiem, że to zależy jak kto dba o wózek, ale pytam ogólnie czy na Joolzie czuć, że był używany...rozumiesz co mam na myśli
Bo ja będę kupować też pewnie od kogoś.


Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
mój też - mam taką wkrętkę na niego... w maju kupiłam nowego Jane, krótko po tym "odkrylam" joolza i juz kombinuję jak tu wykombinować kaskę na niego (po sprzedaniu aktualnego oczywiście trzeba będzie dołozyć ) mogłaby byc używka, caly czas szukam w necie, ale na czarnej ramie (tylko taki wchodzi w grę) jakos ich mało ale zawzięlam się - kupie go
Ja też poluję na ten na czarnej ramie, ale mam termin na stycznia więc jeszcze za wcześnie na wózek.
Chociaż jak patrzę na allegro, to zastanawiam się czy okazja mi nie ucieka...
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:20   #3116
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
A zdradzisz coś więcej? Jeździ się dobrze? Jak podbija, manewruje?
Ja miałam okazję wypróbować go tylko przez chwilę i byłam zachwycona.
A jak sprawuje się wózek z 2 ręki? Widać albo czuć, że był eksploatowany? Wiem, że to zależy jak kto dba o wózek, ale pytam ogólnie czy na Joolzie czuć, że był używany...rozumiesz co mam na myśli
Bo ja będę kupować też pewnie od kogoś.


Ja też poluję na ten na czarnej ramie, ale mam termin na stycznia więc jeszcze za wcześnie na wózek.
Chociaż jak patrzę na allegro, to zastanawiam się czy okazja mi nie ucieka...
mój był mało używany bo babka wrocila po macierzynskim do pracy a niani kupila wozek parasolke
wózek w bdb stanie jedynie na ramie spacerowki i czarnym stelazu widac rysy bo on sie rysze na srebrny kolor ale moj Tz mowil ze jest jakis pisak na takie rysy
polecam tez ten kosz-siatke, i daszek uv bo Joolz ma mala budke.Te nowsze modele maja siatke w budce

wózek fajny b.dobrze jeździ małemu wygodnie sie spi i jest w miare lekki
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:56   #3117
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Martyna885 Pokaż wiadomość
My jezdziliśmy Joolzem od pozdziernika 2011 , ktory kupiłam jako wozek 3 w jednym i cale szczescie sie go pozbyłam bo spacerowkę uwazam za mega nieudana!!!!\
Wyraze tutaj swoja opinie na temat wozka. Stelaz jest bardzo solidnie zrobiony, do tej pory w wozku nic sie skrzypiało, kółka nie trzeszczaly , po prostu idealnie wykonany kazdy elemen -cena rowan sie jakosc!!!! Wozeczek sie zwrotny,miejski łatwo wjechac wszedzie super sie podbija!!! Gondola bardzo przestronna , moje dziecko jezdziło w niej do poczatku 7, w gondoli przetrwaliscmy zime bylo duzo miejsca nawet na koc. Gondola spelnila sie idealnie. Cyrki zaczely sie ze spacerokwa!!! Wczesniej w ogole mielismy na oku Bugaboo ale moj maz ma prawie 2metry i z Bugaboo wygladal jak z wozkiem dla lalek...
Siedzisko spacerowe-porazka myslalam ze jakos dam rade sie przekonac ale niestety-dziecko spi w dziwnej pozycji cale zgiete,, wczesniej myslalam ze inne zalety zrekompensuja te wade ale niestety z zazdroscia patrzylam jak inne dzieciaki spia wygodnie w plaskich spacerowkach.. Wiec robilismy krotkie spacery aby dzieciak spal w domu a na spacerach siedzial. Drugim minusem jest budka!!!! W@ ogole nie chroni przed słoncem!!! Sama w sobie jest plytka wiec jak przechylasz wozek don dolu budka poprostu jedzie z siedziskiem odslaniajac cale dziecko!!!! Porazka !!! Dodatkowym minusem jest to,że starsze dziecko musi podkurczac nozki aby oprzec je na podnozku ktory jest czescia siedziska, nie ma zadnego oparcia na nogi ponizej (w bugaboo takze)tylko wolna przestrzen pomiedzy kolkami. Wersje spacerowa uwazam za nieudana !!! Dlatego szybko wozek sprzedalam. Wada jest tez mala torba do wozka oraz to,że wszystkie dodtaki sa poza standardem i s amega drogie!!!
W sumie w wozkach typu 3 w jednym sie ma idealnych rozwiazan. Mamy juz JAne Muum-lubie te proste a jednak nowoczesne linie i jestesmy bardzo zadowoleni!!!! Dzieciaczek spi wygodnie narazie jeszcze jezdzimy przodem do kierunku jazdy , podnozek jest regulowany, ja jestem zadowolona!!!!
hmmm... no niezle Ci się musial dac we znaki skoro specjalnie zarejestrowałaś się na wizazu żeby wyrazic opinię a swoja drogą to pierwszy raz tak negatywna opnię o tym wózku czytam no ale każda subiektywna uwaga jest jak najbardziej wskazana; piszesz, że zastanawiałaś się tez nad Bugaboo, pewnie cameleonem, a przeciez to tez kubełek, więc pewnie również byłabyś niezadowolona
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:48   #3118
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Co myslicie??? Znacie ten wozek Dziewczyny???


http://allegro.pl/teutonia-sprit-s3-...446821147.html


Podoba mi się!!! i Cena jest dobra jak na te firmę ale to trzykolowiec!!!! ALE CENA jest OK!!!)

Edytowane przez funpic
Czas edycji: 2012-07-04 o 19:54
funpic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:57   #3119
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez funpic Pokaż wiadomość
Co myslicie??? Znacie ten wozek Dziewczyny???


http://allegro.pl/teutonia-sprit-s3-...446821147.html


Podoba mi się!!! i Cena jest dobra jak na te firmę ale to trzykolowiec!!!! ALE CENA jest OK!!!)
matko jaki roz i gdzie on jest dystyngowany?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:07   #3120
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez funpic Pokaż wiadomość
Co myslicie??? Znacie ten wozek Dziewczyny???


http://allegro.pl/teutonia-sprit-s3-...446821147.html


Podoba mi się!!! i Cena jest dobra jak na te firmę ale to trzykolowiec!!!! ALE CENA jest OK!!!)
fajny wózek i cena też kolor też ok
ale później taki róż będzie cięzko sprzedać
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.