Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 10:35   #3091
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
taaak, bo akurat te indyjskie oleje nie mają (tzn. nie muszą mieć) składu w INCI a co za tym idzie kolejność nie koniecznie musi być od tego czego najwięcej, do tego czego najmniej, tylko właściwie dowolna - jak sobie producent wymyśli
Dokładnie
Super to widać np. przy sesie ;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 23:45   #3092
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Heh, a ja po roku przerwy wrócilam do olejowania wlosów ^^ Nie próbowalam wielu olejków, bo tylko Vatike, Parachute i Amlę, ale teraz uznalam, że spróbuję czegoś nowego. Padlo na Bajaj Almond Drops i Navratna. Poprawę widać bylo juz po pierwszym użyciu. Wlosy miękkie, blyszczące, lekkie, mile w dotyku. A ten zapach (i Bajaj i Navratna)
Zobaczymy, jak będzie po dluższym użytkowaniu, bo z wcześniejszych olejków też bylam zadowolona a po jakimś czasie nie robily już nic dla wlosów.
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:16   #3093
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Heh, a ja po roku przerwy wrócilam do olejowania włosów ^^ Nie próbowałam wielu olejków, bo tylko Vatike, Parachute i Amlę, ale teraz uznalam, że spróbuję czegoś nowego. Padlo na Bajaj Almond Drops i Navratna. Poprawę widać bylo juz po pierwszym użyciu. Wlosy miękkie, blyszczące, lekkie, mile w dotyku. A ten zapach (i Bajaj i Navratna)
Zobaczymy, jak będzie po dluższym użytkowaniu, bo z wcześniejszych olejków też bylam zadowolona a po jakimś czasie nie robily już nic dla wlosów.
Ale fajnie Oglądałam dużo olejków indyjskich ale nie mam tyle pieniędzy żeby wszystkie kupić a chciałoby się Ciekawa jestem efektów Navratny, daj znać. Jaki olej możecie polecić żeby włosy zyskały na objętości?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:42   #3094
pannahanna
Raczkowanie
 
Avatar pannahanna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 299
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Heh, a ja po roku przerwy wrócilam do olejowania wlosów ^^ Nie próbowalam wielu olejków, bo tylko Vatike, Parachute i Amlę, ale teraz uznalam, że spróbuję czegoś nowego. Padlo na Bajaj Almond Drops i Navratna. Poprawę widać bylo juz po pierwszym użyciu. Wlosy miękkie, blyszczące, lekkie, mile w dotyku. A ten zapach (i Bajaj i Navratna)
Zobaczymy, jak będzie po dluższym użytkowaniu, bo z wcześniejszych olejków też bylam zadowolona a po jakimś czasie nie robily już nic dla wlosów.
Zainteresowalas mnie Navaratna...podziel sie rezultatami, bylabym zobowiazana jakbys napisala dokladny sklad - w internecie znalazlam tylko spis ekstraktow ktore zawiera.
__________________
olejowanie wlosow

Amla Gold, Amla, Vatika Enriched Almond Oil, Sesa, Navratna, Vatika kokosowa, Mahabringraj, migdalowy, rycynowy, awokado

Kuracja drożdżowa: 31.01.2012-31.04.2012
Piję pokrzywę: 24.02.2012-24.05.2012

pannahanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:36   #3095
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Tez kupuje olejek Navratna
Czekam tylko az sprzedajacy wystawi na swojej aukcji Sese i zaczynam szalenstwo kupowania
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:46   #3096
88_akwE
Zakorzenienie
 
Avatar 88_akwE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A ja się zastanawiam nad olejkiem Heenara, Ramtirth Brahmi lub Navratna... i nie wiem, który wybrać

Co do składu Navratna, znalazłam taki, mam nadzieję, że o to chodzi:

Paraffinum Liquidum, Oil of Sesamum indicum, Mentha arvensis, Parfum, Emblica officinalis, Oil of Mentha arvensis, Cinnamom Camphora, Abrus precatorius, Hedychium spicatum, Parmelia perlata, Bacopa monnieri, Hibiscus abelmoschus, Butylated Hydroxy Toluene, Eclipta alba, Vetiveria zizaniodes, Pogostemon cablin, Cananga odorata,Rosmarinus officinalis, Melaleuca alterniofolia, Cos Oil Red EML (CI: 26100; 60725)
__________________

Jesteśmy jedno, jedno z betonu
Co trzyma ciężko dach nieboskłonu,
Jesteśmy jedno, jedno z kamienia,
Nic się w tej sprawie u nas nie zmienia.


Edytowane przez 88_akwE
Czas edycji: 2011-11-29 o 22:07
88_akwE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 22:28   #3097
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

hey, a ja zastanawiam się nad tymi olejami:
dabur vatika kokosowa
bhringraj
heenara
sesa
mam jasny blond swój, zależy mi na wzmocnieniu włosa i nadaniu mu dużego blasku. Dodam, że stosuję oleje, ale kupowałam je zawsze w sklepach, oczywiście, zimnotłoczone. Jeszcze nie zamawiałam w sklepach internetowych a chciałabym teraz wybrać z 3 dobre oleje z 4 Co wg Was jest najlepsze?
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 23:24   #3098
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ale fajnie Oglądałam dużo olejków indyjskich ale nie mam tyle pieniędzy żeby wszystkie kupić a chciałoby się Ciekawa jestem efektów Navratny, daj znać. Jaki olej możecie polecić żeby włosy zyskały na objętości?
Cytat:
Napisane przez pannahanna
Zainteresowalas mnie Navaratna...podziel sie rezultatami, bylabym zobowiazana jakbys napisala dokladny sklad - w internecie znalazlam tylko spis ekstraktow ktore zawiera.
Co do skladu, to 88_akwE wkleilaś ten z helfów? Na opakowaniu nie mam nic a hindi nie znam ;-) Tylko wlaśnie te ekstrakty.

Więc tak. Jestem dopiero po dwóch użyciach Navratny, ale jestem zdecydowanie na tak. Wlosy są niesamowicie blyszczące, miękkie i przyjemne w dotyku. Jak nie moje ;-) Problemów ze zmyciem nie mialam, ale używam szamponu z SLS ( taki zwykly z Carrefoura ^^). Zapach ma specyficzny jak dla mnie ale podoba mi się. Dodam, że podoba mi się też zapach Dabur Amla ^^
Jednak kupilam go nie tylko do wlosów, ale i na moje problemy z rękami. Posmarowalam je ostatnio, trochę pomasowalam i czulam taki mily efekt chlodzenia. Zobaczę, czy przy regularnym stosowaniu coś pomoże.
I może to dziwne, ale mając go na wlosach nawet lepiej mi się zasypialo, jakaś taka spokojniejsza bylam ;-)

Co do ceny, to akurat te które kupilam nie są specjalnie drogie a olejki sa wydajne, więc na dlugo starczą. I uznalam, że wolę kupić te mniejsze opakowania, bo tak czy siak będzie pretekst do testowania kolejnych A poza tym po dzisiejszej wizycie u fryzjera mam króciutkie wlosy więc olejku też niewiele trzeba ^^
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2011-11-29 o 23:26
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 07:56   #3099
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
hey, a ja zastanawiam się nad tymi olejami:
dabur vatika kokosowa
bhringraj
heenara
sesa
mam jasny blond swój, zależy mi na wzmocnieniu włosa i nadaniu mu dużego blasku. Dodam, że stosuję oleje, ale kupowałam je zawsze w sklepach, oczywiście, zimnotłoczone. Jeszcze nie zamawiałam w sklepach internetowych a chciałabym teraz wybrać z 3 dobre oleje z 4 Co wg Was jest najlepsze?
Miałam wszystkie oleje oprócz Heenary i mogę ci polecić Sesę, Bhringraj (może przyciemniać włosy) i Dabur Vatikę z czystym sumieniem Są godne wypróbowania.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:58   #3100
88_akwE
Zakorzenienie
 
Avatar 88_akwE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Co do skladu, to 88_akwE wkleilaś ten z helfów? Na opakowaniu nie mam nic a hindi nie znam ;-) Tylko wlaśnie te ekstrakty.
Tak - wzięłam to z helfów, ale jeżeli faktycznie tak jest, że on ma w swoim składzie parafinę, to chyba z niego zrezygnuję... nie wiem jak zareagują moje włosy... do tej pory używałam olejów bez parafny...
__________________

Jesteśmy jedno, jedno z betonu
Co trzyma ciężko dach nieboskłonu,
Jesteśmy jedno, jedno z kamienia,
Nic się w tej sprawie u nas nie zmienia.

88_akwE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 20:40   #3101
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Miałam wszystkie oleje oprócz Heenary i mogę ci polecić Sesę, Bhringraj (może przyciemniać włosy) i Dabur Vatikę z czystym sumieniem Są godne wypróbowania.
Dziękuję
Nie było Sesy i Bhringraj, później zauważyłam, że był kwiatowo-ziołowy, a ja maiłam w planach kupić Bhringraj ten ciemny. Już zamówiłam Khadi, Heenarę i Vatikę kokosową
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 21:09   #3102
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Co myślicie o takim olejku http://allegro.pl/mahabhringaraj-aju...932142837.html. Używała go któraś z was?
Zależy mi na wzmocnieniu i nawilżeniu włosów. Mam Heenarę, ale jak na razie bez rewelacji, używałam kilka razy na całą noc, włosy po niej były puszyste ale nic poza tym, chyba że zacznie działać przy dłuższym stosowaniu.
Dink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 08:09   #3103
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim olejku http://allegro.pl/mahabhringaraj-aju...932142837.html. Używała go któraś z was?
Zależy mi na wzmocnieniu i nawilżeniu włosów. Mam Heenarę, ale jak na razie bez rewelacji, używałam kilka razy na całą noc, włosy po niej były puszyste ale nic poza tym, chyba że zacznie działać przy dłuższym stosowaniu.
może być ciekawy... na helfach też jest tylko, że za 17 zł...
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:45   #3104
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim olejku http://allegro.pl/mahabhringaraj-aju...932142837.html. Używała go któraś z was?
Zależy mi na wzmocnieniu i nawilżeniu włosów. Mam Heenarę, ale jak na razie bez rewelacji, używałam kilka razy na całą noc, włosy po niej były puszyste ale nic poza tym, chyba że zacznie działać przy dłuższym stosowaniu.
używałam mahabhringaraja, ale z helfów, tamten był fajny i go sobie bardzo chwaliłam, ale czy ten też
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:30   #3105
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
używałam mahabhringaraja, ale z helfów, tamten był fajny i go sobie bardzo chwaliłam, ale czy ten też
Na helfach są dwa olejki o tej samej nazwie, jeden taki sam jak ten z allegro a drugi inny, to ten http://helfy.pl/olejek-do-wlosow-mahabhringaraj jest na parafinie, a ty który miałaś?
Dink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 18:47   #3106
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Na helfach są dwa olejki o tej samej nazwie, jeden taki sam jak ten z allegro a drugi inny, to ten http://helfy.pl/olejek-do-wlosow-mahabhringaraj jest na parafinie, a ty który miałaś?
a, już wiem o co chodzi miałam ten co wstawiałaś wczesniej, nie ten na parafinie, po prostu chyba zmienili mu opakowanie, bo nie mogę znaleźć tego 'mojego'
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:09   #3107
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

witajcie, ktory olejek polecicie na zmniejszenie przetluszczania sie wlosow, podobno amla jest w tym dobra ale czy najlepsza?
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:11   #3108
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
witajcie, ktory olejek polecicie na zmniejszenie przetluszczania sie wlosow, podobno amla jest w tym dobra ale czy najlepsza?
kokos, lub Vatika kokosowa
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:22   #3109
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja użyłam amli już 3 razy, ale czy pomaga na przetluszczanie włosów to nie wiem, bo muszę je myć codziennie.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 11:36   #3110
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja myje natomiast co drugi dzien ale juz w drugi dzien nie czuje sie komfortowo, a ktory w takim razie najlepszy na porost? tesknie za moimi dlugimi wlosami
a i jeszcze jakiego szamponu uzywacie do zmycia olejow, podobno babydream z rosmanna, czy sa jakies inne mozliwosci?
hm, widze na helfach dwa olejki kokosowe vatika, mowicie o tym w zestawi z sesa czy tym oddzielnym za 15zl?
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2011-12-07 o 11:40
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:59   #3111
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Wkrótce przetestuje heenare i khadi, takze pochwale sie efektami

ostatnio skonczyla mi sie sesa i nawet ok byla
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 21:00   #3112
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam wszystkich
Dla mnie Sesa całkiem ok, tylko zapach niezbyt mi się podoba ale znowu nie jest odrażający.
Na początku używałam Vatiki i stan moich włosów kolosalnie się poprawił. Mam włosy suche z natury i kręcone. Przed stosowanie olejków bardzo mi wypadały. Teraz już tak nie wypadają i są dobrze nawilżone. Mają wyraźny blask. Minus tylko taki, że za dwa dni od stosowania olejku włosy kwalifikują się do umycia. Zaznaczę, że zmywam dokładnie szamponem 2 lub 3 razy.
Ostatnio natomiast stosuję maskę Vatika z migdałami i włosy rzadziej się przetłuszczają. Natomiast efekt na moich włosach jest taki sam, jak po olejkach. Maskę stosuję, gdy mam mniej czasu, bo po 15-20 minutach się ją spłukuje.
Miałam kiedyś jeszcze olejek Himalaya przeciw wypadaniu włosów. U mnie zadziałał tak, że miałam wrażenie większego wypadania. Poza tym nie zrobił nic. Nawet nie nawilżył ani trochę.
Myślę nad zakupem Amli Gold bo mam jasne włosy. Ciekawe, jak u mnie zadziała.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 21:11   #3113
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Dla mnie Sesa całkiem ok, tylko zapach niezbyt mi się podoba ale znowu nie jest odrażający.
Na początku używałam Vatiki i stan moich włosów kolosalnie się poprawił. Mam włosy suche z natury i kręcone. Przed stosowanie olejków bardzo mi wypadały. Teraz już tak nie wypadają i są dobrze nawilżone. Mają wyraźny blask. Minus tylko taki, że za dwa dni od stosowania olejku włosy kwalifikują się do umycia. Zaznaczę, że zmywam dokładnie szamponem 2 lub 3 razy.
Ostatnio natomiast stosuję maskę Vatika z migdałami i włosy rzadziej się przetłuszczają. Natomiast efekt na moich włosach jest taki sam, jak po olejkach. Maskę stosuję, gdy mam mniej czasu, bo po 15-20 minutach się ją spłukuje.
Miałam kiedyś jeszcze olejek Himalaya przeciw wypadaniu włosów. U mnie zadziałał tak, że miałam wrażenie większego wypadania. Poza tym nie zrobił nic. Nawet nie nawilżył ani trochę.
Myślę nad zakupem Amli Gold bo mam jasne włosy. Ciekawe, jak u mnie zadziała.
Amla Gold, tak jak i olejek Himalaya, jest na parafinie, więc nie wiem, czy Ci się opłaca próbować Jak Vatika fajnie na Ciebie działa, może warto jednak pójść w stronę innych wnikających we włosy olejów, np. shea czy oleju babassu. Olej palmowy też wnika, ale jest taki czerwony/pomarańczowy, że ja zawsze się bałam, że skończę z rudymi włosami Albo np. czysty kokos Ja BARDZO lubię olej ze świeżego miąższu Fair Trade z Eco Spa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 07:56   #3114
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
kokos, lub Vatika kokosowa
To są oleje do suchych włosów bardziej
Czyli na odwrót

Mogłaby ich używać, ale dodając do nich np. olejku herbacianego. On świetnie sprawdza się przy przetłuszczaniu włosów czy skórze z trądzikiem
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 09:55   #3115
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

czyli zamawiam vatike i olejek herbaciany
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 11:52   #3116
monia1122
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
czyli zamawiam vatike i olejek herbaciany
A może spróbuj olejek do włosów Bio Bhringraj firmy Biotique jest całkiem inny niż Vatiki, taki delikatny i bardzo skuteczny nawet na porost włosów.
monia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:19   #3117
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Czy zamawiałyście olejki na allegro od użytkownika INDIATOPOLAND???
złożyłam zamówienie 2 tyg temu i nadal nie dostałam paczki... Facet ma same pozytywne komentarze, więc wybrałam jego aukcje i teraz nie wiem czy słusznie....
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:40   #3118
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

używał ktoś może sesy plus? czym różni się w działaniu od zwykłej sesy?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:59   #3119
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
To są oleje do suchych włosów bardziej
Czyli na odwrót

Mogłaby ich używać, ale dodając do nich np. olejku herbacianego. On świetnie sprawdza się przy przetłuszczaniu włosów czy skórze z trądzikiem

no właśnie nie... mi kokos i vatika zmniejszają przetłuszczanie i wysuszają końce :P więc używam ich tylko na skalp...
wiele osób pisało o tym, że tak na nie działają te olejki...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:11   #3120
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
no właśnie nie... mi kokos i vatika zmniejszają przetłuszczanie i wysuszają końce :P więc używam ich tylko na skalp...
wiele osób pisało o tym, że tak na nie działają te olejki...
Twoje włosy po prostu tak reagują na ten olej...
W większości stosowany regularnie na skórę głowy może przetłuścić Ty jesteś np. wyjątkiem
Mi kokos nawilża i odżywia włosy niesamowicie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.