Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 10:51   #3121
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaa, takie buty . W sumie praca fajna, zwłaszcza, jak zespół zgrany, chociaż i męcząca, ale to zależy od intensywności ruchu
:
liczę na to że bedzie ruch przechodze teraz mały konflikt (ogromny) z facetem i chce bez reszty poddac sie cięzkiej pracy żeby nie myslec a sie zmęczyc i przy okazji spedzic ten czas z ludzmi wiec mysle że to jest to na wakacje
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość







Trzymam kciuki, żebyś nie trafiła na taką szefową jak moja Psiapsiółka .
po krotkiej rozmowie wydała sie konkretna dziewczyny mowia ze jest wymagajaca ale zigdy nie ma z nia problemów. bedzie dobrze. ide w poniedziałek - trzymajcie kciuki


kupiłam sobie ten oto ręcznik z mikrofibry do włosów, to moj pierwszy wiec bede wiedziała na co patrzec przy zakupie nastepnego.
miałyscie cos takiego?? wg. mnie jest troche mały i ..wogole wody nie wciaga, leci mi po uszach a jak zdejme to mam mokre włosy. tak działą mikrofibra?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1476.jpg (43,9 KB, 1 załadowań)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 11:32   #3122
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie ten oto ręcznik z mikrofibry do włosów, to moj pierwszy wiec bede wiedziała na co patrzec przy zakupie nastepnego.
miałyscie cos takiego?? wg. mnie jest troche mały i ..wogole wody nie wciaga, leci mi po uszach a jak zdejme to mam mokre włosy. tak działą mikrofibra?
Też taki mam i też wydaje mi się mały, nie mam burzy włosów, a czasami mam problem, żeby je tam wszystkie upchnąć Tzn miałam, bo ostatnio przy zakładaniu urwałam guzik
Co do wchłaniania wody to nie wiem, bo zawsze najpierw lekko odciskam włosy w normalny ręcznik i dopiero zawijam w ten.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-05-27 o 11:33
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:09   #3123
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja ich od samego początku nie lubiłam i sama nie wiem dlaczego, bo pioseneczki mają takie w ucho wpadające .
Pewno właśnie przez slutty outfits wokalistki , to trochę rzutuje i odstrasza Niby nie powinno się oceniać ksiązki po okładce... no ale gryzie w oczy, gryzie...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jedna aukcja = 3 szt próbek po 2 ml i cena około 10-ciu złotych . A dostawa ? Te 2 ml to chyba ciut przymało . Myślę, że na "jeden raz" musiałabym dwie próbki zużyć . Czy nie ?
Mi osobiście wystarczy ok 1ml na jeden raz.
Dostawa darmowa
Mogłabym posłać od razy do Ciebie albo dorzucić do swojej paczki, ktorą niedługo wyślę do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jakby tu delikatnie powiedzieć ?! Ja nie chciałabym u Niej pracować { }.

No uchyl rąbka tajemnicy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak mi w łeb wtłaczają wszyscy lekarze : gotowana marchewka jest niezdrowa. Każą wyrzucać z zup .
Pomidory - fuj !

Miłego dnia

A jak to uzasadniają? Ja ze względów smakowych nie lubię, za to TŻ uwielbia.
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Serio Bajm Lubię te stare piosenki, przez Czesława i Gabe Kulke polubiłam "Co mi Panie dasz" Co do strojów to nie przywiązuję,aż takiej uwagi,ale co jak co Beatka się dobrze trzyma i wygląda rewelacyjnie


W tamtym roku się dopiero do papryki przekonałam A teraz mam ochotę na fasolkę szparagową Pomidory uwielbiam Zwłaszcza ze śmietaną
Noooo fakt, wygląda nieźle, tylko niechby jeszcze trochę bardziej gustownie się ubierała Przecież można wyglądać i elegancko i z pazurem jednocześnie. A tu... te białe kozako-platformy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
liczę na to że bedzie ruch przechodze teraz mały konflikt (ogromny) z facetem i chce bez reszty poddac sie cięzkiej pracy żeby nie myslec a sie zmęczyc i przy okazji spedzic ten czas z ludzmi wiec mysle że to jest to na wakacje
Oj , a co się dzieje? Może coś doradzimy?
Ale plan masz dobry, taka praca mimo niezłego wycisku fizycznego, potrafi odprężyć psychicznie, jeśli pracuje się z fajnymi ludźmi i miłymi klientami.
Ja uwielbiałam swoją barówę właśnie za to, że się jednocześnie mogłam pobawić, ludzie mnie rozpoznawali, nawet ksywkę swoją miałam podobno i generalnie naprawdę fajnie się tam robiło Miło wspominam
Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
po krotkiej rozmowie wydała sie konkretna dziewczyny mowia ze jest wymagajaca ale zigdy nie ma z nia problemów. bedzie dobrze. ide w poniedziałek - trzymajcie kciuki
No to
Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie ten oto ręcznik z mikrofibry do włosów, to moj pierwszy wiec bede wiedziała na co patrzec przy zakupie nastepnego.
miałyscie cos takiego?? wg. mnie jest troche mały i ..wogole wody nie wciaga, leci mi po uszach a jak zdejme to mam mokre włosy. tak działą mikrofibra?
Mam ten ręcznik i identyczne odczucia. Nie zbiera wody, za krótki, przed włożeniem w niego włosów trzeba je odcisnąć w zwykłym ręczniku. Trochę kicha.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 21:45   #3124
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale winko se walniemy jak najbardziej. No ja może trochę mniej
Trzymam Cię za słowo

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Pomidoryyyyyy [Aga ]
Hehehe, pamiętasz, że ich nie znoszę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Your welcome
W sumie na noc, bo z olejkiem herbacianym i się dłużej wchłania, ale jak masz skórę suchą, to i na dzień można zastosować. Wszystko zależy od szybkości wchłaniania.
Zapach mnie rozwala - to ten olejek herbaciany?
O mały włos nie wywaliłam go wczoraj na siebie, bo jest dosyć rzadki, a ja bardzo gwałtownie próbowałam dobrać się do pudełka
Na razie użyłam dwa razy na noc (wczoraj i dzisiaj) i stwierdzam, że dosyć szybko się wchłania. Rano skóra nie była taka bardzo tłusta jak zwykle
Trzymam go w lodówce, myślisz, że jak długo wytrzyma?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jakieś to straszliwie dziwaczne . Jak to używać ?
Wolałabym już to : http://allegro.pl/show_item.php?item=2375036480 . To moje jest podobne .
Wkłada się do garnka i przykrywa pokrywką?
Koleżanka ma coś takiego i jej nakładka ma jeszcze nóżki

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Nie jadłam chyba nigdy warzyw gotowanych na parze
Ja też nie jadłam, więc czas to zmienić

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Noooo fakt, wygląda nieźle, tylko niechby jeszcze trochę bardziej gustownie się ubierała Przecież można wyglądać i elegancko i z pazurem jednocześnie. A tu... te białe kozako-platformy
Niektóre stroje miała naprawdę rozwalające. Chociaż fakt faktem - chciałabym tak wyglądać w jej wieku

Dostałam na pocztę http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/...term=Turystyka.
Aż by się chciało jechać, tym bardziej, że to akurat podczas mojego urlopu...

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-05-27 o 21:46
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 22:20   #3125
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Trzymam Cię za słowo

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hehehe, pamiętasz, że ich nie znoszę
No ba Jak można nie lubić takich pysznych pomidorów
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zapach mnie rozwala - to ten olejek herbaciany?
O mały włos nie wywaliłam go wczoraj na siebie, bo jest dosyć rzadki, a ja bardzo gwałtownie próbowałam dobrać się do pudełka
Na razie użyłam dwa razy na noc (wczoraj i dzisiaj) i stwierdzam, że dosyć szybko się wchłania. Rano skóra nie była taka bardzo tłusta jak zwykle
Trzymam go w lodówce, myślisz, że jak długo wytrzyma?
Tak, zapach od olejku. Też na początku mi przeszkadzał, ale da radę się przyzwyczaić, nawet go polubiłam Dla jego właściwości wszystko
Kusi mnie jeszcze pichtiowy, ale ponoć jeszcze gorszy śmierdziel
Lawenda ma jeszcze fajne właściwości antybakteryjne i kusi mnie jej wypróbowanie, jednak herbaciany to prawdziwy wymiatacz

U mnie z wchłanianiem różnie, zazwyczaj szybko na policzkach, a na czole wolno. Ale za to rano budzę się z fajnie osuszoną, matową cerą No i na 'najeźdźców' całkiem nieźle działa
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też nie jadłam, więc czas to zmienić
A ja jadłam i nieodmiennie kojarzą mi się z brakiem soli
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dostałam na pocztę http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/...term=Turystyka.
Aż by się chciało jechać, tym bardziej, że to akurat podczas mojego urlopu...
Jedź
Sama bym się chętnie gdzieś wybrała, marzy mi się jakaś Tunezja albo Egipt znowu, ale... na pewno nie w tym roku
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 22:51   #3126
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No ba Jak można nie lubić takich pysznych pomidorów
Jak można nie lubić takich pysznych grzybów

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No i na 'najeźdźców' całkiem nieźle działa
Mam nadzieję, bo mam całe czoło w pryszczach i wyglądam okropnie
Wygląda na to, że tabletki anty jednak działały przeciwtrądzikowo, bo po odstawieniu mam na twarzy masakrę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A ja jadłam i nieodmiennie kojarzą mi się z brakiem soli
Hmm, to nie można ich posolić?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jedź
Sama bym się chętnie gdzieś wybrała, marzy mi się jakaś Tunezja albo Egipt znowu, ale... na pewno nie w tym roku
Ale jak skorzystam z tej oferty i pojadę nad morze to nie przyjadę do Ciebie
Poza tym nie mielibyśmy co zrobić z psiskiem.
Mnie się marzy Egipt w ramach podróży po(przed)ślubnej

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-05-27 o 22:52
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 03:52   #3127
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
co jak co Beatka się dobrze trzyma i wygląda rewelacyjnie
To prawda !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Chcesz kawałek ?
I co z tego, że chcę . Pewnie już go nie ma .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Nie jadłam chyba nigdy warzyw gotowanych na parze
Musisz to nadrobić, bo są pyszne .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Nie słyszałam nigdy o tym
Być może jest niewskazana przy moim choróbsku . Jako pierwsza widnieje na liście zabronionych warzyw. Surowa - tak {w ograniczonej ilości}, gotowana - nie .

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
chce bez reszty poddac sie cięzkiej pracy żeby nie myslec a sie zmęczyc i przy okazji spedzic ten czas z ludzmi wiec mysle że to jest to na wakacje
Bardzo dobra koncepcja . Tak trzymać !

Cytat:
Napisane przez Ania09121983
ide w poniedziałek - trzymajcie kciuki


Cytat:
Napisane przez Ania09121983
kupiłam sobie ten oto ręcznik z mikrofibry do włosów
Cytat:
Napisane przez Estelle
Mam ten ręcznik i identyczne odczucia.
Cytat:
Napisane przez Finlora
Też taki mam

A ja przetrwałam wizażową modę na toto . Aż się sama sobie dziwię . Używam w domu ściereczek z mikrofibry i od razu te wszystkie ochy i achy jako urban legend potraktowałam .
Wodę z włosów najlepiej zebrać w papier kuchenny .

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
no ale gryzie w oczy, gryzie...
Ano - gryzie ! I to straszliwie . Dla mnie - wyjątkowo ordynarne . Te lateksy, białe limuzyny do kozaczków dobrane . O ile się nie mylę, to BAJM koncertuje w Pcimiach Dolnych, to pewnie ta otoczka do publiki dopasowana .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Mi osobiście wystarczy ok 1ml na jeden raz.
Weź pod uwagę, że ja mam dwa razy więcej buzi niż Ty { } .
No dobra - jeden komplet . Wystarczy .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Mogłabym posłać od razy do Ciebie albo dorzucić do swojej paczki, ktorą niedługo wyślę do Ciebie
Zbieraj i wszystko do jednej . Zrobić Ci wcześniej przelew ?
No i marchewka mi się kończy . Chodzisz Ty jeszcze po Sephorach ?
Jakoś w tą cenę nie mogę uwierzyć : http://allegro.pl/yes-to-carrots-sza...368035679.html
36,00 zł za sztukę i 3,oo zł dostawa - dziwne .

Ten szampon i odżywka z Nivei po nocach mi się śni . Nie wiem dlaczego, bo tej firmy od lat estymą nie darzę . Nie ma wyjścia - muszę kupić . Dzisiaj nie, bo na tankowanie oleju czekam . Jutro kupię .

Cytat:
Napisane przez Estelle
No uchyl rąbka tajemnicy
Nic ciekawego . Żyleta straszliwa. Personel na paznokciach chodzi . Aż mi samej czasem głupio, jak słyszę . No i pełny monitoring . Zgodę na to dziewczyny podpisały .

Cytat:
Napisane przez Estelle
A jak to uzasadniają? Ja ze względów smakowych nie lubię, za to TŻ uwielbia.
Tak dokładnie to nie pytałam. Akurat mam lekarzy, którym ufam. Jak nie, to nie . Pewnie wysoki indeks glikemiczny . Gotowana - 85, surowa - 30. Ale, jak ze wszystkim zresztą, są dwie szkoły : otwocka i falenicka .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wkłada się do garnka i przykrywa pokrywką? Koleżanka ma coś takiego i jej nakładka ma jeszcze nóżki

Moją wkładkę zawiesza się na brzegu garnka . Do garnka wodę i np. ziemniaki, na garnek wkładkę z warzywami {mogą być różne} i pokrywkę. O takiej z nóżkami nie słyszałam.
Rzuciłam okiem w internet i te wkładki, zestawy są różniaste .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja też nie jadłam, więc czas to zmienić

Najwyższy czas ! Wiesz jakie ja mam podniebienie { }, a warzywom / jarzynom gotowanym na parze, nic w smaku nie dorówna .
Cytat:
Napisane przez Finlora
Dostałam na pocztę
Aż by się chciało jechać, tym bardziej, że to akurat podczas mojego urlopu...

Jechać koniecznie ! Morze !!! Władysławowo - ot, takie miasteczko . Tylko że ja byłam tam wieeeeele lat temu . Natomiast Cetniewo {taka jakby dzielnica Władysławowa} i park przy Centrum Sportu - . Złotokapy !!!!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A ja jadłam i nieodmiennie kojarzą mi się z brakiem soli
I co ? Nie smakują ?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak można nie lubić takich pysznych grzybów

Hłe, hłe, hłe !

Cytat:
Napisane przez Finlora
Hmm, to nie można ich posolić?

Można. Ale po co ? Bez soli są znakomite.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Poza tym nie mielibyśmy co zrobić z psiskiem.

No tak. To i mój wielki problem .
Są hotele / pensjonaty, które z psami przyjmują .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Mnie się marzy Egipt

Nie denerwuj mnie ! To moje życiowe marzenie, którego już nie spełnię . Człowiek pół świata zjeździł, a marzenia nie urzeczywistnił ...

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 08:34   #3128
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oj , a co się dzieje? Może coś doradzimy?
Ale plan masz dobry, taka praca mimo niezłego wycisku fizycznego, potrafi odprężyć psychicznie, jeśli pracuje się z fajnymi ludźmi i miłymi klientami.
Ja uwielbiałam swoją barówę właśnie za to, że się jednocześnie mogłam pobawić, ludzie mnie rozpoznawali, nawet ksywkę swoją miałam podobno i generalnie naprawdę fajnie się tam robiło Miło wspominam

No to

.
co do spraw sercowych...powoli może wszystko wróci do normy...rozmowy rozmowy kłótnie...ale to hcyba każdy przerabiał no i związany z ta sytuacją stres. staram sie zajac soba aby nie skupiac sie na stresujacych tematach i jest dobrze- w ten sposob sobie z tym radze

czekam na telefon i szykuje sie do roboty. dzis dzien próby na kilka godzin wiec jakos to bedzie. jestem dobrej mysli.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Bardzo dobra koncepcja . Tak trzymać !



A ja przetrwałam wizażową modę na toto . Aż się sama sobie dziwię . Używam w domu ściereczek z mikrofibry i od razu te wszystkie ochy i achy jako urban legend potraktowałam .
Wodę z włosów najlepiej zebrać w papier kuchenny .

Miłego dnia
co do recznika z mikrofibry chyba sie z nim pożegnam jednak sie nie polubimy szukam nowego sposobu. może ten recznik papierowy ....ale chyba musze kupic taka duża rolke bo co ja zdziałam tymi małymi papiurkami
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2012-05-28 o 08:36
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 09:52   #3129
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak można nie lubić takich pysznych grzybów
!!!
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak
Mam nadzieję, bo mam całe czoło w pryszczach i wyglądam okropnie
Wygląda na to, że tabletki anty jednak działały przeciwtrądzikowo, bo po odstawieniu mam na twarzy masakrę
Poużywaj trochę i napisz jak się sprawdzi. U mnie naprawdę widać różnicę, obcych mam na twarzy o wiele mniej i goją się bardzo szybko jak już coś wyskoczy. Mam ochotę wyeliminować z rana płyn micelarny, bo odnoszę wrażenie, że to co się pojawia, to trochę jego zasługa
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak
Hmm, to nie można ich posolić?
Można, ale tak... średni. Jak warzywa pływają, to sól fajnie do środka przechodzi, a na parze nie bardzo, jest tylko po wierzchu.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale jak skorzystam z tej oferty i pojadę nad morze to nie przyjadę do Ciebie
Poza tym nie mielibyśmy co zrobić z psiskiem.
Mnie się marzy Egipt w ramach podróży po(przed)ślubnej
Aaaaaaaaa to lipa
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę, że ja mam dwa razy więcej buzi niż Ty { } .
No dobra - jeden komplet . Wystarczy .
Myślę, że i tak da radę jedną próbką się wysmarować. A już po takim trzykrotnym wysmarowaniu będziesz wiedziała, czy Ci kolor, krycie i skład odpowiada, czy podrażnień nie ma.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zbieraj i wszystko do jednej . Zrobić Ci wcześniej przelew ?
No i marchewka mi się kończy . Chodzisz Ty jeszcze po Sephorach ?
Jakoś w tą cenę nie mogę uwierzyć : http://allegro.pl/yes-to-carrots-sza...368035679.html
36,00 zł za sztukę i 3,oo zł dostawa - dziwne .
Chodzę , nawet na kursie makijażu jedna z 'seforzanek' ze mną była . Tylko jak chcesz robić zakupy, to warto na dni VIP poczekać, wtedy zawsze 20% mniej można ugrać. A gdyby mi się udało tą dziewczynę z kursu spotkać, to może kolejne 20%, bo mają tam zniżki pracownicze, tylko nie wiem, czy na cały asortyment, czy tylko na markę własną.

Ale cena, gdy się weźmie taki rabat pracowniczy, to wydaje się dość wiarygodna. Bo flaszka coś koło 70 zł kosztuje w sklepie, po rabacie ok 40, a w tym jeszcze jest jakaś marża sklepu, także...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nic ciekawego . Żyleta straszliwa. Personel na paznokciach chodzi . Aż mi samej czasem głupio, jak słyszę . No i pełny monitoring . Zgodę na to dziewczyny podpisały .


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to nie pytałam. Akurat mam lekarzy, którym ufam. Jak nie, to nie . Pewnie wysoki indeks glikemiczny . Gotowana - 85, surowa - 30. Ale, jak ze wszystkim zresztą, są dwie szkoły : otwocka i falenicka .
A, nie pomyślałam, że to o IG może chodzić
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I co ? Nie smakują ?
Nie bardzo

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
co do spraw sercowych...powoli może wszystko wróci do normy...rozmowy rozmowy kłótnie...ale to hcyba każdy przerabiał no i związany z ta sytuacją stres. staram sie zajac soba aby nie skupiac sie na stresujacych tematach i jest dobrze- w ten sposob sobie z tym radze

czekam na telefon i szykuje sie do roboty. dzis dzien próby na kilka godzin wiec jakos to bedzie. jestem dobrej mysli.



co do recznika z mikrofibry chyba sie z nim pożegnam jednak sie nie polubimy szukam nowego sposobu. może ten recznik papierowy ....ale chyba musze kupic taka duża rolke bo co ja zdziałam tymi małymi papiurkami
To trzymam kciuki za poukładanie spraw sercowych
I za pracę też

A papierowych ręczników byłoby mi szkoda , nieekonomiczne i nieekologiczne rozwiązanie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:33   #3130
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Noooo fakt, wygląda nieźle, tylko niechby jeszcze trochę bardziej gustownie się ubierała Przecież można wyglądać i elegancko i z pazurem jednocześnie. A tu... te białe kozako-platformy
Ostatnio chyba przystopowała z tym. Czy nie?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Musisz to nadrobić, bo są pyszne .


Być może jest niewskazana przy moim choróbsku . Jako pierwsza widnieje na liście zabronionych warzyw. Surowa - tak {w ograniczonej ilości}, gotowana - nie .



Jechać koniecznie ! Morze !!! Władysławowo - ot, takie miasteczko . Tylko że ja byłam tam wieeeeele lat temu . Natomiast Cetniewo {taka jakby dzielnica Władysławowa} i park przy Centrum Sportu - . Złotokapy !!!!
Muszę powiedzieć mamie,że możemy taki obiad zrobić

A to też może mieć znaczenie.

W Polsce marzy mi się Sopot, na świecie- Sycylia Jak jeszcze odwiedzę Sopot to Sycylii nie uda mi się zrealizować


Mam problem ze studiami. Nie wiem,czy szukać innego kierunku na dzienne,czy iść na zaoczne... Chyba nigdy nie uda mi się uzyskać wykształcenia
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:53   #3131
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
W Polsce marzy mi się Sopot, na świecie- Sycylia Jak jeszcze odwiedzę Sopot to Sycylii nie uda mi się zrealizować


Mam problem ze studiami. Nie wiem,czy szukać innego kierunku na dzienne,czy iść na zaoczne... Chyba nigdy nie uda mi się uzyskać wykształcenia
E tam, nie gadaj nawet tak.
Mi tez kiedyś się w życiu nie zamarzyło, żeby np. samolotem polecieć. Koszty wydawały mi się niewyobrażalne i generalnie kosmos. Albo pobyt w USA... to jeszcze większa utopia. Nic tylko w ekran się wrapiać i oczy na filmach wypatrywać... A co wyszło?
Wbrew pozorom Twoje cele, choć z Twojej perspektywy może wydawać się inaczej, są osiągalnie i nieodrealnione. Z czasem sama zobaczysz, że się da

A co ze studiami nie tak?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 22:30   #3132
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ten szampon i odżywka z Nivei po nocach mi się śni . Nie wiem dlaczego, bo tej firmy od lat estymą nie darzę . Nie ma wyjścia - muszę kupić . Dzisiaj nie, bo na tankowanie oleju czekam . Jutro kupię .
Ja też chyba kupię Wyczaiłam, że od czwartku w Naturze jest promocja - 8,99 za 400 ml

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to nie pytałam. Akurat mam lekarzy, którym ufam. Jak nie, to nie . Pewnie wysoki indeks glikemiczny . Gotowana - 85, surowa - 30. Ale, jak ze wszystkim zresztą, są dwie szkoły : otwocka i falenicka .
A ja często rzucam marchewkę do zupy i potem wcinam taką gotowaną...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Moją wkładkę zawiesza się na brzegu garnka . Do garnka wodę i np. ziemniaki, na garnek wkładkę z warzywami {mogą być różne} i pokrywkę. O takiej z nóżkami nie słyszałam.
Rzuciłam okiem w internet i te wkładki, zestawy są różniaste .
Kupiłam dzisiaj taką z nóżkami - zaraz też zadzwoniłam do koleżanki, żeby mnie poinstruowała jak tego używać Otóż tej wersji nie nakłada się na garnek tylko stawia w środku, właśnie na tych nóżkach. Kupiłam na chybił trafił i do jednego garnka pasuje

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Najwyższy czas ! Wiesz jakie ja mam podniebienie { }, a warzywom / jarzynom gotowanym na parze, nic w smaku nie dorówna .
Dzisiaj nie miałam już kiedy, ale jutro uparuję sobie kalafiora

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jechać koniecznie ! Morze !!! Władysławowo - ot, takie miasteczko . Tylko że ja byłam tam wieeeeele lat temu . Natomiast Cetniewo {taka jakby dzielnica Władysławowa} i park przy Centrum Sportu - . Złotokapy !!!!
Jak byłam na szkoleniu z pracy we Władysławowie miałam hotel zaraz obok tego parku - strasznie mi się podobał

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No tak. To i mój wielki problem .
Są hotele / pensjonaty, które z psami przyjmują .
Napisałam rano maila z zapytaniem i czekam na odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie denerwuj mnie ! To moje życiowe marzenie, którego już nie spełnię . Człowiek pół świata zjeździł, a marzenia nie urzeczywistnił ...
Ja coraz częściej zaczynam myśleć, że nie uda nam się wyjechać, bo najpierw ślub, potem dziecko i możemy nie mieć czasu i funduszy.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
!!!
Pozwolę sobie zacytować Kasię - "Hłe, hłe, hłe"

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Poużywaj trochę i napisz jak się sprawdzi. U mnie naprawdę widać różnicę, obcych mam na twarzy o wiele mniej i goją się bardzo szybko jak już coś wyskoczy. Mam ochotę wyeliminować z rana płyn micelarny, bo odnoszę wrażenie, że to co się pojawia, to trochę jego zasługa
Zapomniałam napisać, że kolor też ma niezły

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa to lipa
No niestety A Ty będziesz miała jakieś ekstra wolne w tym czasie czy po prostu umawiamy się na weekend, tak jak w zeszłym roku?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom Twoje cele, choć z Twojej perspektywy może wydawać się inaczej, są osiągalnie i nieodrealnione. Z czasem sama zobaczysz, że się da
Dokładnie Ja nigdy w życiu nie myślałam, że pojadę stopem do Austrii i do Włoch, a jednak Przygoda życia


Dzisiaj na aerobiku było tak intensywnie, że pot z czoła spływał mi do oczu i aż szczypało
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 03:59   #3133
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
czekam na telefon i szykuje sie do roboty. dzis dzien próby na kilka godzin wiec jakos to bedzie. jestem dobrej mysli.
No i co ?

Cytat:
Napisane przez Ania09121983
chyba musze kupic taka duża rolke bo co ja zdziałam tymi małymi papiurkami
Wyciągasz dłuższą "wstęgę" z rolki .

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Myślę, że i tak da radę jedną próbką się wysmarować. A już po takim trzykrotnym wysmarowaniu będziesz wiedziała, czy Ci kolor, krycie i skład odpowiada, czy podrażnień nie ma.
OK . Fajnie i czekam .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Ale cena, gdy się weźmie taki rabat pracowniczy, to wydaje się dość wiarygodna. Bo flaszka coś koło 70 zł kosztuje w sklepie, po rabacie ok 40, a w tym jeszcze jest jakaś marża sklepu, także...
No to zaraz kliknę jeden zestaw .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Nie bardzo
Kiedy przechodziłam na bezsolową kuchnię, to też byłam do tego bardzo sceptycznie nastawiona . Myślałam, że będę rzygać dalej niż widzę . Wkładali mi w łeb, że każdy produkt ma swoją własna sól . A ja - terefere kuku ! I jak się okazało - prawdę gadali . Mięso robię bez odrobiny soli, tylko przyprawy {pieprz ziołowy, czosnek, majeranek itp} i najczęściej w "rękawie". Są potrawy, które bez soli się nie obędą - np. zupy, bo ja nie używam żadnych dosmaczaczy { maggi, jarzynki, kucharki itp}. Ale staram się używać jej jak najmniej no i - morską . Da się wyżyć .
A już warzywa na parze zupełnie soli nie potrzebują . Ich naturalny smak wystarczy . Ja do wszystkiego {prawie} sypię garściami koperek . Do kalafiora, brukselki trochę kminku .

Cytat:
Napisane przez Estelle
A papierowych ręczników byłoby mi szkoda , nieekonomiczne i nieekologiczne rozwiązanie
Podpatrzyłam tę metodę u fryzjera . Ale, prawdę powiedziawszy, nie stosuję zbyt często . Z lenistwa . Ręcznik łatwiejszy. Zawijam turban, potrzymam na głowie parę minut, zdejmuje i dosychają same .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Ostatnio chyba przystopowała z tym. Czy nie?
Nie wiem, nie oglądam .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
W Polsce marzy mi się Sopot
A co w tym Sopocie ?! Miasto jak miasto . Do tego tłok i drogo . A ta atrakcja : molo - e tam ! Nic ciekawego . Idziesz po dechach i idziesz, a po bokach morze . Lepiej pojechać do mniejszej miejscowości, usiąść na tarasie z widokiem na morze i zimne piwko sączyć .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Chyba nigdy nie uda mi się uzyskać wykształcenia
Dasz radę . Musisz jedynie sama ze sobą dojść do porozumienia - co chcesz w życiu robić . Bo tak po prawdzie, to po co Ci "wykształcenie", którego nie lubisz . Musisz znaleźć coś, co Cię zainteresuje .

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom Twoje cele, choć z Twojej perspektywy może wydawać się inaczej, są osiągalnie i nieodrealnione. Z czasem sama zobaczysz, że się da


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też chyba kupię Wyczaiłam, że od czwartku w Naturze jest promocja - 8,99 za 400 ml

Ja już mam . Tzn. Psiapsiółka wczoraj kupiła dla siebie i dla mnie . Dzisiaj będę miała w ręku . Około 16-tej wrócę z miasta, to użyję {zrobię to dla Ciebie } i zaraz napiszę : dobre czy nie . Jak pamiętasz - u mnie ranking kosmetyków, to : ile włosów wypadło podczas mycia . Ze swędziawką mam mniejsze problemy niż Ty .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Otóż tej wersji nie nakłada się na garnek tylko stawia w środku, właśnie na tych nóżkach. Kupiłam na chybił trafił i do jednego garnka pasuje

Uważaj tylko, żeby woda nie dotykała do jarzyn i żeby pokrywka była szczelna . Nie można przegotować . Musi być al dente { }.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak byłam na szkoleniu z pracy we Władysławowie miałam hotel zaraz obok tego parku - strasznie mi się podobał

Przez ten park zakochałam się w złotokapach . Kazałam sobie w ogrodzie. Mam jeden . Nie wiem co się z nim dzieje : pierwszego roku kwitł, a teraz już drugi sezon liści mnóstwo, ale ani jednego kwiatka .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Napisałam rano maila z zapytaniem i czekam na odpowiedź.


Znam taki pensjonat w Łebie .


Mam dzisiaj na 19-tą domową wizytę lekarza do Maxa . Z łapą nie jest dobrze . Coraz bardziej kuleje . Bez rentgena trudno o diagnozę . Ale zauważyłam, że Maxymilian ma dziwnie zniekształconą poduszkę w stopie . Wczoraj konsultowałam telefonicznie i to może być przyczyną . Kazałam przyjechać i zobaczyć. Jak nie to, to nie wiem co zrobię . Cholernik nadal nie chce wejść do samochodu, a boję się go wpychać na siłę. Jak zwierzak się wystraszy, to wszystko możliwe . Jeszcze mi pół twarzy odgryzie . Kaganiec ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 06:10   #3134
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

"i co?"
i byłam tylko wróciłam taka zrąbana że nie miałam siły zagłębiać się w wizaż. cieżko gdyż nie jestem przyzwyczajona i cały czas na nogach trzeba stać, póki co zostanę ale wciąż szukam czegoś innego, chyba bardziej by mnie zadowoliła praca w sklepie.

a tymczasem borem lasem uciekam bo mam kilka spraw
papapa
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 06:21   #3135
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
cieżko gdyż nie jestem przyzwyczajona i cały czas na nogach trzeba stać
Zgadza się ! Moja Psiapsiółka, od tuptania, ma regularnie stany zapalne w żyłach w nogach . Nie straszę . Ostrzegam. I koniecznie buty bez obcasów .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:11   #3136
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Ja coraz częściej zaczynam myśleć, że nie uda nam się wyjechać, bo najpierw ślub, potem dziecko i możemy nie mieć czasu i funduszy.
A może po ślubie z uzbieranej $$ da się coś wykombinować? Wycieczki po sezonie naprawdę nie są drogie, a ciepło w takim Egipcie nadal jest

I zawsze możecie jechać z takim dzieciorkiem Do 2 roku jest za darmo, tylko opłate lotniskowa i ubezpieczenie się uiszcza. Niektóre biura [Wezyr] maja ofertę, że i dwójka dzieci do 14 r.ż. gratis
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że kolor też ma niezły
Hehehe, to od ekstraktu z granatu. Jeszcze gorszy by był, jakby lukrecji dodała Ale już wolałam nie robić hardkora, bo to by jak błoto wyglądało

W wersji podstawowej, z samą truskawką, krem wygląda naprawdę uroczo, żeby nie powiedzieć słitaśnie . Jak będę w domu i nie zapomnę, to wstawię zdjęcie
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No niestety A Ty będziesz miała jakieś ekstra wolne w tym czasie czy po prostu umawiamy się na weekend, tak jak w zeszłym roku?
W tym roku tylko w weekend dam radę. Nędzne resztki urlopu muszę poświęcić na ślub brata i wyjazd do Jeleniej Góry

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzisiaj na aerobiku było tak intensywnie, że pot z czoła spływał mi do oczu i aż szczypało
Łoooo, to się namachałaś ostro
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Ostatnio chyba przystopowała z tym. Czy nie?
Na tym Top Trendy jeszcze całkiem znośnie wyglądała. Ale na koncertach różnie bywa.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kiedy przechodziłam na bezsolową kuchnię, to też byłam do tego bardzo sceptycznie nastawiona . Myślałam, że będę rzygać dalej niż widzę . Wkładali mi w łeb, że każdy produkt ma swoją własna sól . A ja - terefere kuku ! I jak się okazało - prawdę gadali . Mięso robię bez odrobiny soli, tylko przyprawy {pieprz ziołowy, czosnek, majeranek itp} i najczęściej w "rękawie". Są potrawy, które bez soli się nie obędą - np. zupy, bo ja nie używam żadnych dosmaczaczy { maggi, jarzynki, kucharki itp}. Ale staram się używać jej jak najmniej no i - morską . Da się wyżyć .
A już warzywa na parze zupełnie soli nie potrzebują . Ich naturalny smak wystarczy . Ja do wszystkiego {prawie} sypię garściami koperek . Do kalafiora, brukselki trochę kminku .
Muszę kolejne podejście do warzyw zrobić chociaż jam solożerna i sololubna
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj na 19-tą domową wizytę lekarza do Maxa . Z łapą nie jest dobrze . Coraz bardziej kuleje . Bez rentgena trudno o diagnozę . Ale zauważyłam, że Maxymilian ma dziwnie zniekształconą poduszkę w stopie . Wczoraj konsultowałam telefonicznie i to może być przyczyną . Kazałam przyjechać i zobaczyć. Jak nie to, to nie wiem co zrobię . Cholernik nadal nie chce wejść do samochodu, a boję się go wpychać na siłę. Jak zwierzak się wystraszy, to wszystko możliwe . Jeszcze mi pół twarzy odgryzie . Kaganiec ?

Miłego dnia
Oj, biedny Maxiu, mam nadzieję, że lekarz szybko pomoże
Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
"i co?"
i byłam tylko wróciłam taka zrąbana że nie miałam siły zagłębiać się w wizaż. cieżko gdyż nie jestem przyzwyczajona i cały czas na nogach trzeba stać, póki co zostanę ale wciąż szukam czegoś innego, chyba bardziej by mnie zadowoliła praca w sklepie.
No niestety, ciężko bywa.
A w sklepie to też różnie może być. Robiłam kiedyś na kasie i też cały czas na nogach, a do tego nie bardzo było gdzie usiąść, kiedy kolejki nie było. U nas w supermarketach o tyle dobrze, że jest gdzie usiąść
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:32   #3137
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja już mam . Tzn. Psiapsiółka wczoraj kupiła dla siebie i dla mnie . Dzisiaj będę miała w ręku . Około 16-tej wrócę z miasta, to użyję {zrobię to dla Ciebie } i zaraz napiszę : dobre czy nie . Jak pamiętasz - u mnie ranking kosmetyków, to : ile włosów wypadło podczas mycia . Ze swędziawką mam mniejsze problemy niż Ty .
Czekam na relację

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A już warzywa na parze zupełnie soli nie potrzebują . Ich naturalny smak wystarczy.
Zrobiłam kalafiora na parze, nie dodałam grama soli i tego jeść się nie dało - taki jakiś bez smaku i strasznie gorzki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Znam taki pensjonat w Łebie .
Jeszcze mi nie odpisali.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj na 19-tą domową wizytę lekarza do Maxa .
Trzymam kciuki, żeby weterynarz pomógł Maxowi

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zgadza się ! Moja Psiapsiółka, od tuptania, ma regularnie stany zapalne w żyłach w nogach . Nie straszę . Ostrzegam. I koniecznie buty bez obcasów .
Pamiętam jak pracowałam w Naturze - po 10 godzinach na nogach wychodziłam stamtąd z płaczem, tak strasznie bolały mnie stopy. Nawet kiedy nie było klientów nie mogłyśmy usiąść (nie było nawet gdzie) tylko musiałyśmy chodzić po sklepie i "układać" towar, który tak naprawdę był ułożony.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A może po ślubie z uzbieranej $$ da się coś wykombinować? Wycieczki po sezonie naprawdę nie są drogie, a ciepło w takim Egipcie nadal jest
Nie będziemy robić wesela tylko przyjęcie dla garstki najbliższej rodziny, więc na to, że coś się uzbiera, nie mam co liczyć. No i jeśli chodzi o TŻ'a w grę wchodzą tylko wakacje albo ferie zimowe

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I zawsze możecie jechać z takim dzieciorkiem Do 2 roku jest za darmo, tylko opłate lotniskowa i ubezpieczenie się uiszcza. Niektóre biura [Wezyr] maja ofertę, że i dwójka dzieci do 14 r.ż. gratis
Zamiast cieszyć się wycieczką i zwiedzać to ja się będę dzieckiem zajmować

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
W tym roku tylko w weekend dam radę. Nędzne resztki urlopu muszę poświęcić na ślub brata i wyjazd do Jeleniej Góry
To w takim razie weekend

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Muszę kolejne podejście do warzyw zrobić chociaż jam solożerna i sololubna
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No niestety, ciężko bywa.
A w sklepie to też różnie może być. Robiłam kiedyś na kasie i też cały czas na nogach, a do tego nie bardzo było gdzie usiąść, kiedy kolejki nie było. U nas w supermarketach o tyle dobrze, że jest gdzie usiąść
W supermarkecie też nie ma tak łatwo. Przynajmniej w tym, w którym pracowałam było tak, że kiedy nie było klientów do kasy trzeba było iść na sklep i rozkładać towar, więc też nie można było sobie usiąść.


Już prawie umówiłam się z fryzjerką na powtórkę trwałej (mówiła, że teraz jest jakaś nowa, piankowa, która nie niszczy włosów), ale ostatnio tak mi włosy lecą, że się poważnie zastanawiam czy nie zrezygnować. Z drugiej strony strasznie mi się podoba kiedy mam takie pofalowane włosy...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 04:19   #3138
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

CZEŚĆ !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Muszę kolejne podejście do warzyw zrobić chociaż jam solożerna i sololubna
Gotując w wodzie musisz posolić . Może zmniejszaj każdorazowo ilość soli ?

Cytat:
Napisane przez Estelle
U nas w supermarketach o tyle dobrze, że jest gdzie usiąść
Tak jest u nas w Kauflandzie .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Czekam na relację

Nie myłam wczoraj. Później wróciłam i potem perturbacje z Maxem . Umyję za jakieś trzy godziny .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zrobiłam kalafiora na parze, nie dodałam grama soli i tego jeść się nie dało - taki jakiś bez smaku i strasznie gorzki
To już nic nie rozumiem . Ja i wszyscy, którzy zaczęli na parze gotować, są zachwyceni . Nawet mój Lalunia, kiedy zaczął jeść tak przyrządzone jarzyny, powiedział, że po raz pierwszy poczuł prawdziwy ich smak . Dlaczego - gorzki ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
Zamiast cieszyć się wycieczką i zwiedzać to ja się będę dzieckiem zajmować

Chciałam to samo napisać .
Może i porównanie nie adekwatne, ale napiszę . Raz zabraliśmy Sonję {maltańczyk} do Hiszpanii . Taka decyzja zapadła po doświadczeniu z hotelem dla psów i jakoś nie mieliśmy gdzie jej zostawić . Ten urlop to był prawie horror i dla niej, i dla nas .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Już prawie umówiłam się z fryzjerką na powtórkę trwałej (mówiła, że teraz jest jakaś nowa, piankowa, która nie niszczy włosów)

Nie wierz w takie opowieści . Każdy preparat do wieczystej musi mieć coś, żeby strukturę włosa zmienić . To taki sam chwyt reklamowy jak z tymi farbami bez amoniaku. Robiłam sobie trwałą wiele razy, bo też lubię loczki . Czego ja już nie słyszałam . Każdy nowy preparat to istny cud . Potem, jak zwykle - na łbie siano . Pamiętasz jaki był szał na te tzw. kwaśne trwałe, delikatne trwałe ?


Weterynarz był wczoraj . Tak punktualnie, że nie wytrzymałam i zapytałam : czy on aby Kaszub ? Okazało się, że nie . Logiczne
Otworzyła się u nas nowa lecznica dla zwierzaków : dwie kobitki internistki i dwóch panów chirurgów, w tym jeden specjalista ortopeda . Młodzi ludzie i znający się na rzeczy . Ten z wczoraj już raz był u mnie . Za pierwszym podejściem i na pierwszy rzut oka postawił Maxowi diagnozę dotyczącą uszu . Dał dwie strzykawki lekarstwa do smarowania i po dwóch tygodniach problem znikł . A dwóch innych leczyło Maxowi uszy przez ponad rok . A więc - przyjechał, wymacał i orzekł : problem z kolanami i to w obu przednich łapach. Bez rentgena ani rusz, bo przyczyny mogą być różne. A największy problem to - nadwaga . To drugie słyszę stale, ale na to nie poradzę nic, bo jak odchudzić debila z zaburzeniami jedzeniowymi .
No i mam problem, jak dotransportować Maxa do lecznicy . Mam dostać ten żel "głupi jaś", który Maxa obezwładni na parę godzin. Jeśli nie pomoże żel, to pełna narkoza . Powiedziałam, że Psiapsiółka mi pomoże, ale lekarz powiedział, że dwie kobitki nie dadzą rady wrzucić prawie pięćdziesięciokilogramowe go, bezwładnego cielska do samochodu . Wczoraj napisałam SMS-a do sąsiada z pytaniem : czy pomoże. Odpowiedzi brak . Te "chłopaki" mają dyżur w lecznicy w poniedziałki od 18-tej . Może do poniedziałku coś wymyślę .

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:57   #3139
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Aga - spróbowane !
A więc : szampon o konsystencji gęstej, białej, perłowej {!}. Nie lubię takiej, bo przeważnie takie szampony są zbyt ciężkie . Obciążają . Podczas mycia włosy stały się jakieś takie zmiękczone, jakby z waty. Mam krótkie, więc żaden problem. Ale przy dłuższych może kołtunić . Pieni się bardzo. Dłoni nie pożarł, a więc - łagodny.
Odżywka - biała, taka gęściejsza. Rzadsza od Alterry . Może być mało wydajna. Poradziła sobie z tym dziwacznym efektem włosowym . Trzymałam dwie, trzy minuty. Tyle czasu, ile myłam swoje kształtne ciałko. Efekt - jak po duuuuużej ilości silikonów : gładkie i z połyskiem .
Przy myciu i czesaniu włosy nie uciekały . Natomiast teraz {półsuche} wyciągnęłam niewielką garstkę i lekką swędziawkę odczuwam . Mam wysoki poziom glukozy - tortu czekoladowego, Marcello czy jak mu tam, się wczoraj nażarłam {}, więc swędziawka nie musi być od Nivei .
Na zapachy myjadeł do włosów uwagi nie zwracam, bo nie w tym tkwi problem . Pachną, a jakże . Znośnie .
Jeśli trafisz dzisiaj na obniżkę - kupuj, bo kosmetyki nie są tragiczne .
Reszta - wieczorem, jak z miasta wrócę .

A teraz w łożu legnę, coby dupencję nagrzać, bo zimnica straszliwa . Zaraz na pedicure wybywam .


P.S.
Ten szampon z Green Pharmacy bardzo dobry do mycia sedesu i umywalek . Cały kamień zlikwidował .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 09:38   #3140
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zgadza się ! Moja Psiapsiółka, od tuptania, ma regularnie stany zapalne w żyłach w nogach . Nie straszę . Ostrzegam. I koniecznie buty bez obcasów .
oczywista sprawa że bez obcasów..smieśznie bym wyglądala w kuchni ( bo narazie tam tylko stoje) robiąc twistery w szpilkach z maką na nosie heheh
mam wygodne buty
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

No niestety, ciężko bywa.
A w sklepie to też różnie może być. Robiłam kiedyś na kasie i też cały czas na nogach, a do tego nie bardzo było gdzie usiąść, kiedy kolejki nie było. U nas w supermarketach o tyle dobrze, że jest gdzie usiąść
wczoraj na szczescie miala chwile zeby usiasc raz sie zakotlowało ze na raz wszyscy sie zbiegli ale za to czas szybko mija.
co do sklepu to mysle o jakims z ciuchami albo kosmet. na spozywke bym sie nie odwazyła tam to dopiero zapieprz


pamietacie jak pisałam o jantarze za 7,99??????????
szłam przeszczesliwa do apteki aby usłyszec od farmaceuty ze niestety czesc produktów z gazetki wogole do niech nie dociera i akurat jantar nie doszedl
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:11   #3141
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie będziemy robić wesela tylko przyjęcie dla garstki najbliższej rodziny, więc na to, że coś się uzbiera, nie mam co liczyć. No i jeśli chodzi o TŻ'a w grę wchodzą tylko wakacje albo ferie zimowe
Ale zawsze jakieś prezenty będą ludzie dawać Może akurat się uzbiera?
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zamiast cieszyć się wycieczką i zwiedzać to ja się będę dzieckiem zajmować
Wsadzasz dzidzia w nosidło i jedziesz bejbe
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To w takim razie weekend
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Już prawie umówiłam się z fryzjerką na powtórkę trwałej (mówiła, że teraz jest jakaś nowa, piankowa, która nie niszczy włosów), ale ostatnio tak mi włosy lecą, że się poważnie zastanawiam czy nie zrezygnować. Z drugiej strony strasznie mi się podoba kiedy mam takie pofalowane włosy...
Nie robić na papiloty tylko.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Gotując w wodzie musisz posolić . Może zmniejszaj każdorazowo ilość soli ?
Nie da rady
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tak jest u nas w Kauflandzie .
U mnie we wszystkich sklepach, od hipemarketów po Biedronkę i Rossmanna.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Chciałam to samo napisać .
Może i porównanie nie adekwatne, ale napiszę . Raz zabraliśmy Sonję {maltańczyk} do Hiszpanii . Taka decyzja zapadła po doświadczeniu z hotelem dla psów i jakoś nie mieliśmy gdzie jej zostawić . Ten urlop to był prawie horror i dla niej, i dla nas .

A ja już widzę moje zbrole oczyma wyobraźni, jak po plaży bobrują i robią babki z piasku
Yao kocha zabawy w piaskownicy, a Dzida-Ueru chętnie by się przyłączyła, gdybym tylko jej pozwoliła na to Tak się grzecznie bawią czasem, że wcale wysiłku nie trzeba w pilnowanie wkładać, wystarczy po prostu byc blisko.
[QUOTE=Heroldin;34398780]
Weterynarz był wczoraj . Tak punktualnie, że nie wytrzymałam i zapytałam : czy on aby Kaszub ? Okazało się, że nie . Logiczne [/quote

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Otworzyła się u nas nowa lecznica dla zwierzaków : dwie kobitki internistki i dwóch panów chirurgów, w tym jeden specjalista ortopeda . Młodzi ludzie i znający się na rzeczy . Ten z wczoraj już raz był u mnie . Za pierwszym podejściem i na pierwszy rzut oka postawił Maxowi diagnozę dotyczącą uszu . Dał dwie strzykawki lekarstwa do smarowania i po dwóch tygodniach problem znikł . A dwóch innych leczyło Maxowi uszy przez ponad rok . A więc - przyjechał, wymacał i orzekł : problem z kolanami i to w obu przednich łapach. Bez rentgena ani rusz, bo przyczyny mogą być różne. A największy problem to - nadwaga . To drugie słyszę stale, ale na to nie poradzę nic, bo jak odchudzić debila z zaburzeniami jedzeniowymi .
No i mam problem, jak dotransportować Maxa do lecznicy . Mam dostać ten żel "głupi jaś", który Maxa obezwładni na parę godzin. Jeśli nie pomoże żel, to pełna narkoza . Powiedziałam, że Psiapsiółka mi pomoże, ale lekarz powiedział, że dwie kobitki nie dadzą rady wrzucić prawie pięćdziesięciokilogramowe go, bezwładnego cielska do samochodu . Wczoraj napisałam SMS-a do sąsiada z pytaniem : czy pomoże. Odpowiedzi brak . Te "chłopaki" mają dyżur w lecznicy w poniedziałki od 18-tej . Może do poniedziałku coś wymyślę .

Miłego dnia
Ojej, biedny Max. Tyle dobrze, że lekarz jakiś do rzeczy się trafił.
Może udałoby się psa położyć spać na jakimś kocu? Wtedy złapać za końce i jakoś go donieść lub choćby dociągnąć do samochodu?
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
P.S.
Ten szampon z Green Pharmacy bardzo dobry do mycia sedesu i umywalek . Cały kamień zlikwidował .
Co to za szampon??? Nic nie wiem
Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
pamietacie jak pisałam o jantarze za 7,99??????????
szłam przeszczesliwa do apteki aby usłyszec od farmaceuty ze niestety czesc produktów z gazetki wogole do niech nie dociera i akurat jantar nie doszedl

U mnie taka drogeria kiedyś była, co próbowała do sieci się włączyć. Fajne promocje były w gazetce tej sieci, więc swego czasu ją odwiedzałam. Tylko raz udało mi się ustrzelić rzeczy promocyjne, zazwyczaj "nie dowieźli"
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 16:34   #3142
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To już nic nie rozumiem . Ja i wszyscy, którzy zaczęli na parze gotować, są zachwyceni . Nawet mój Lalunia, kiedy zaczął jeść tak przyrządzone jarzyny, powiedział, że po raz pierwszy poczuł prawdziwy ich smak . Dlaczego - gorzki ?
Nie mam pojęcia
A może z tym kalafiorem było coś nie tak?
Bo np mięsko wyszło całkiem całkiem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie wierz w takie opowieści . Każdy preparat do wieczystej musi mieć coś, żeby strukturę włosa zmienić . To taki sam chwyt reklamowy jak z tymi farbami bez amoniaku. Robiłam sobie trwałą wiele razy, bo też lubię loczki . Czego ja już nie słyszałam . Każdy nowy preparat to istny cud . Potem, jak zwykle - na łbie siano . Pamiętasz jaki był szał na te tzw. kwaśne trwałe, delikatne trwałe ?
Ja wiem, wiem, ale jak coś sobie wbiję do łba to ciężko to potem wybić Znając życie pewnie będę żałować, ale i tak to zrobię - taka głupia natura ludzka
Najwyżej zrobię raz i jak będzie masakra to już nigdy więcej.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Weterynarz był wczoraj . Tak punktualnie, że nie wytrzymałam i zapytałam : czy on aby Kaszub ? Okazało się, że nie . Logiczne


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga - spróbowane !
Hmm, może kupię, chociażby dla spróbowania, bo mi spokoju nie da. Jak się nie sprawdzi to zużyję do prania ręcznego, albo do golenia nóg

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ten szampon z Green Pharmacy bardzo dobry do mycia sedesu i umywalek . Cały kamień zlikwidował .
Dobre

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale zawsze jakieś prezenty będą ludzie dawać Może akurat się uzbiera?
Nie sądzę. Nie przy mojej rodzinie. Wszyscy biedni jak myszy kościelne

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie robić na papiloty tylko.
Za późno... już się umówiłam...
Trzymaj kciuki, żebym wyglądała jak człowiek i nie została łysa...


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Co to za szampon??? Nic nie wiem
W Rossmannie jest Tu masz https://wizaz.pl/search/index.php?ca...&szukaj=Szukaj.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:19   #3143
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Coś dla wywołania bardzo szerokiego uśmiechu
http://kultura.wp.pl/gid,14511544,galeria.html ?T[page]=1
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 03:15   #3144
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
szłam przeszczesliwa do apteki aby usłyszec od farmaceuty ze niestety czesc produktów z gazetki wogole do niech nie dociera i akurat jantar nie doszedl
Przykre, szczególnie jak się człowiek na coś napali .

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A ja już widzę moje zbrole oczyma wyobraźni, jak po plaży bobrują i robią babki z piasku
A, na plażę to można . Moje wakacje trochę inne, nieplażowe raczej . Po śniadaniu won z hotelu w trasy na cały dzień. No i oczywiście : tarasy z zimnymi napojami . Plaże a jakże - oglądam . Z poziomu krzesła przy stoliku i pod parasolem .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Co to za szampon??? Nic nie wiem
Psiapsiółce, pod moją nieobecność, wcisnęli szampon rumiankowy do włosów zniszczonych i balsam z łopianem przeciw wypadaniu z tej serii . Raz użyła i, co było do przewidzenia, sajgon Jej na łbie zrobiły. Tak pirzgła, że się u mnie zatrzymały . Używam do prac domowych .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A może z tym kalafiorem było coś nie tak?

Kupiłam wczoraj specjalnie . Dziś ugotuję i spróbuję . Z tym niedzielnym było wszystko w porządku .

Cytat:
Napisane przez Finlora
jak coś sobie wbiję do łba to ciężko to potem wybić

Jak bonie dydy - moja krew ! Moja krew !
No i jak ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
może kupię, chociażby dla spróbowania, bo mi spokoju nie da. Jak się nie sprawdzi to zużyję do prania ręcznego, albo do golenia nóg
Kupuj, nie ma strachu . Wczoraj było ok , przyklapu tragicznego nie było, swędziawka ustała i włosy mocno trzymają się podłoża . Dzisiaj też mam włosy takie "na ulicę" .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś dla wywołania bardzo szerokiego uśmiechu


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:48   #3145
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

ale jestem wyczerpana ostatnimi dniami. zerwałam siędizs rano ..ledwo;/ biegłam do mojego dziecka a w połowie drogi przypomnialam sobie ze dzi mam na godzine poźniej ehh co mnie jeszcze dzis spotka? pogoda nieprzyjemna spac sie chce już nie mogę doczekać sie wieczora az wróce i będę mogła sie położyć
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:10   #3146
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za późno... już się umówiłam...
Trzymaj kciuki, żebym wyglądała jak człowiek i nie została łysa...


W Rossmannie jest Tu masz https://wizaz.pl/search/index.php?ca...&szukaj=Szukaj.


Aaaa, fuj, niedobry ten szampon
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś dla wywołania bardzo szerokiego uśmiechu
http://kultura.wp.pl/gid,14511544,galeria.html ?T[page]=1
Masakryczne foty rozkładają na łopatki
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A, na plażę to można . Moje wakacje trochę inne, nieplażowe raczej . Po śniadaniu won z hotelu w trasy na cały dzień. No i oczywiście : tarasy z zimnymi napojami . Plaże a jakże - oglądam . Z poziomu krzesła przy stoliku i pod parasolem .
To się dziecię ładuje w wózeczek [no ale fakt, nie wszędzie dojedziesz]. Moje panny kochają się szlajać po kawiarniach , ale wtedy grzeczniutkie są
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Psiapsiółce, pod moją nieobecność, wcisnęli szampon rumiankowy do włosów zniszczonych i balsam z łopianem przeciw wypadaniu z tej serii . Raz użyła i, co było do przewidzenia, sajgon Jej na łbie zrobiły. Tak pirzgła, że się u mnie zatrzymały . Używam do prac domowych .
Ja się nie dziwię, że sajgon , składowo cienki on, niestety. A z tego co pamiętam ona do silikonów nawykła, więc...

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ale jestem wyczerpana ostatnimi dniami. zerwałam siędizs rano ..ledwo;/ biegłam do mojego dziecka a w połowie drogi przypomnialam sobie ze dzi mam na godzine poźniej ehh co mnie jeszcze dzis spotka? pogoda nieprzyjemna spac sie chce już nie mogę doczekać sie wieczora az wróce i będę mogła sie położyć
Oj, aż tak źle?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:12   #3147
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

jestem przemęczona ale teraz w weekend sobie odpocznę. dzis juz w domu siedze muszę wziacv sie za siebie...paznokcie może pomalowac włosy uczesac ( do pracy chodzę w koku) ogarnąc sie muszę a strasznie sie nie chce;/

znacie cos dobrego do włosów które potrzebuja nawilżenia?????
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:02   #3148
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Plaże a jakże - oglądam . Z poziomu krzesła przy stoliku i pod parasolem .
To tak jak ja
Do tego nie pamiętam kiedy ostatnio miałam na sobie kostium kąpielowy. A już po tym jak przytyłam stwierdziłam, że w życiu nie wyjdę tak do ludzi Nawet nie mam żadnego.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj specjalnie . Dziś ugotuję i spróbuję . Z tym niedzielnym było wszystko w porządku .
Daj znać jaki był

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak bonie dydy - moja krew ! Moja krew !
No i jak ?

Tak naprawdę to zobaczymy po pierwszym myciu, bo dzisiaj nawinęła mi na koniec włosy na wałki, wsadziła pod suszarę i wyszłam z fajnymi loczkami - aż się ludzie na mnie gapili na ulicy
Do pierwszego mycia włosy nie będą zbyt fajne, bo są trochę sztywne i cały czas czuję zapach płynu do trwałej. A włosy mogę umyć dopiero za 2-3 dni...


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie zabijaj
Najlepsze jest to, że TŻ nie ma pojęcia, że byłam u fryzjera - kiedy zobaczył mnie w tych loczkach pomyślał, że zrobiłam sobie papiloty, a ja nie wyprowadzałam go z błędu Po raz kolejny sprawdza się złota myśl - mniej wie, lepiej śpi
Mam tylko nadzieję, że jak będziemy spać to nie wyczuje tego zapachu


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaa, fuj, niedobry ten szampon
A wiesz, że ja kiedyś oglądałam go w Rossmannie i zastanawiałam się czy kupić?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Masakryczne foty rozkładają na łopatki
Strasznie jestem ciekawa jak moje psisko wyglądałoby podczas takiej sesji


Muszę jutro wybrać się do Rossmanna i kupić coś do tych "nowych" włosów Przejrzałam KWC i to ma całkiem dobre opinie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:49   #3149
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
jestem przemęczona ale teraz w weekend sobie odpocznę. dzis juz w domu siedze muszę wziacv sie za siebie...paznokcie może pomalowac włosy uczesac ( do pracy chodzę w koku) ogarnąc sie muszę a strasznie sie nie chce;/

znacie cos dobrego do włosów które potrzebuja nawilżenia?????
Heh, mi też przydałaby się solidna dawka odpoczynku.
I niech jeszcze ktoś mi mieszkanko wysprząta

Do włosów lubię spraye Gliss Kura, maska Jedwab Joanny nieźle się u mnie sprawdziła, inne maseczki tej firmy, zwłaszcza tą z miodem też polubiłam

A może Rosa we włosach Provitu?
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie zabijaj
Najlepsze jest to, że TŻ nie ma pojęcia, że byłam u fryzjera - kiedy zobaczył mnie w tych loczkach pomyślał, że zrobiłam sobie papiloty, a ja nie wyprowadzałam go z błędu Po raz kolejny sprawdza się złota myśl - mniej wie, lepiej śpi
Mam tylko nadzieję, że jak będziemy spać to nie wyczuje tego zapachu


A wiesz, że ja kiedyś oglądałam go w Rossmannie i zastanawiałam się czy kupić?


Muszę jutro wybrać się do Rossmanna i kupić coś do tych "nowych" włosów Przejrzałam KWC i to ma całkiem dobre opinie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1.
Ja swojemu też nie mówię, ile w tym miesiącu na kosmetyki wydałam . A najgorsze to, że same próbki, po 5, 10 ml, a pożarło mi kasy na potęgę

A co do Rosska to pewnie słyszałaś, że już ANL od Essence jest

To też jest dobra wiadomość dla Kasi, bo chyba czerwony lakier chciała
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 03:06   #3150
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ale jestem wyczerpana ostatnimi dniami.
Tylko słoneczko zaświeci i będzie dobrze . Zobaczysz .

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię, że sajgon , składowo cienki on, niestety. A z tego co pamiętam ona do silikonów nawykła, więc...
Silikony to Ona i lubi, ale do tych kosmetyków to chyba kwasu solnego dodali . Przebił nawet te z Bingo .

Cytat:
Napisane przez Ania09121983
znacie cos dobrego do włosów które potrzebuja nawilżenia?????
Półprodukty czy gotowce ?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nawet nie mam żadnego.
Ja też nie . Ale nie z powodu gabarytów, ale dlatego, że dla mnie przebywanie na słońcu, to katorżnicza praca . Szczerze podziwiam ludzi, którzy potrafią leżeć, siedzieć itp na plażach . Ja po pięciu minutach mam dość .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Daj znać jaki był

Dobry . Tylko trochę za późno zjadłam i mam lekkie sensacje brzuchowo - żołądkowe do dziś . Przejdzie .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Do pierwszego mycia włosy nie będą zbyt fajne, bo są trochę sztywne i cały czas czuję zapach płynu do trwałej. A włosy mogę umyć dopiero za 2-3 dni...

Leciutko psiknij perfumami . Smród minie. Najważniejsze, żeby końce nie były popalone . Podcięła Ci trochę ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
Po raz kolejny sprawdza się złota myśl - mniej wie, lepiej śpi

Słuchać Cioci Kasi należy .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Muszę jutro wybrać się do Rossmanna i kupić coś do tych "nowych" włosów Przejrzałam KWC i to ma całkiem dobre opinie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1.
Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, PVP, Panthenol, Niacinamide, Aloe Barbadensis, Sorbitan Stearate, Sodium Carbomer, Cetyl Alcohol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.
No - nie najgorszy . To może i dla mnie nada się ?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I niech jeszcze ktoś mi mieszkanko wysprząta
Podrzuć temu komuś mój adres . Będę wdzięczna .

Cytat:
Napisane przez Estelle
To też jest dobra wiadomość dla Kasi, bo chyba czerwony lakier chciała
Czerwonych to Kasia ma osiem sztuk . Teraz chce jakiś taki neutralny, bo paznokcie krótkie . Miętę sadziłam i se dwa złamałam . Nie mogę nic takiego godnego uwagi znaleźć.


Taka zimnica, że mi się fasolowa śniła. Jadę po produkty i cały gar gotuję .


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.