Wrześniówki cz. II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 09:23   #3121
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
Ja również planuję przygotowanie takich albumów dla rodziców, ale niestety jeszcze się za to nie zabrałam? Przygotowujesz te albumy na gotowej bazie, czy wszystko robisz od podstaw sama?
Na gotowej, a dokladnie na takiej: http://allegro.pl/show_item.php?item=2902953514
Pierwszy raz robię album o tak dużym formacie, dlatego wolę zacząć wcześniej. Poprzedni robiony dla siostry o jej nowonarodzonym dzieciaczku byl maly - przesylam w zalaczniku - a i tak byl bardzo czasochlonny.
Pochwalisz sie jak już skończysz ten dla rodziców?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5120.jpg (156,6 KB, 15 załadowań)
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 09:51   #3122
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asizan Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mogę do Was dołączyć? Biorę ślub 7 września. Jestem też na wątku PM 2013, ale fajnie podglądać przygotowania kogoś, kto ślubuje w tym samym miesiącu
Witamy

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
My planujemy w okolicach maja. Z tym, że wszyscy, których chcemy zaprosic (a jest ich niewielu bo ok 60 osób - najblizsza rodzina i znajomi) wiedzą na kiedy się szykowac czy na kiedy nie planowac urlopu. Wiec zaproszenie to tylko formalnośc. Wg mnie jest już wiecie kogo zapraszac, to ten maj/czerwiec będzie ok.

Mam pytanie jeszcze, całkiem z innej beczki. Co planujecie zrobic z pazurami? Mi tak strasznie nie podobają się szponowate tipsy ala french Myslalał o czymś bardziej naturalnym; albo cielisty lakier i nie za długie paznokcie albo delikatne, też niezbyt długie żelowe paznokcie. Co sądzicie? Wstyd przyznac, ale ja nigdy nie byłam na manucure u kosmetyczki - zawsze sama sobie maluję. Mam nadzieję, że nie trzeba się umawiać na pol roku do przodu.
Nie jesteś sama - ja też nigdy nie byłam i nawet nie lubię mieć pomalowanych paznokci, a co dopiero jakieś tipsy... nie wiem jeszcze co zrobię ze swoimi, ale też bym chciała jakieś delikatne nude i krótkie paznokcie
Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Na gotowej, a dokladnie na takiej: http://allegro.pl/show_item.php?item=2902953514
Pierwszy raz robię album o tak dużym formacie, dlatego wolę zacząć wcześniej. Poprzedni robiony dla siostry o jej nowonarodzonym dzieciaczku byl maly - przesylam w zalaczniku - a i tak byl bardzo czasochlonny.
Pochwalisz sie jak już skończysz ten dla rodziców?
Fajny pomysł
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:00   #3123
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
My planujemy w okolicach maja. Z tym, że wszyscy, których chcemy zaprosic (a jest ich niewielu bo ok 60 osób - najblizsza rodzina i znajomi) wiedzą na kiedy się szykowac czy na kiedy nie planowac urlopu. Wiec zaproszenie to tylko formalnośc. Wg mnie jest już wiecie kogo zapraszac, to ten maj/czerwiec będzie ok.

Mam pytanie jeszcze, całkiem z innej beczki. Co planujecie zrobic z pazurami? Mi tak strasznie nie podobają się szponowate tipsy ala french Myslalał o czymś bardziej naturalnym; albo cielisty lakier i nie za długie paznokcie albo delikatne, też niezbyt długie żelowe paznokcie. Co sądzicie? Wstyd przyznac, ale ja nigdy nie byłam na manucure u kosmetyczki - zawsze sama sobie maluję. Mam nadzieję, że nie trzeba się umawiać na pol roku do przodu.
Właśnie takie pazurki mi się podobają delikatne i nie przesadzone Ja w ogole to chciałabym mieć swoje własne bez żadnych tipsów itp

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Na gotowej, a dokladnie na takiej: http://allegro.pl/show_item.php?item=2902953514
Pierwszy raz robię album o tak dużym formacie, dlatego wolę zacząć wcześniej. Poprzedni robiony dla siostry o jej nowonarodzonym dzieciaczku byl maly - przesylam w zalaczniku - a i tak byl bardzo czasochlonny.
Pochwalisz sie jak już skończysz ten dla rodziców?

Super albumy tylko ja chyba nie mam takich zdolności manualnych
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:06   #3124
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dziula881 Pokaż wiadomość
Właśnie takie pazurki mi się podobają delikatne i nie przesadzone Ja w ogole to chciałabym mieć swoje własne bez żadnych tipsów itp




Super albumy tylko ja chyba nie mam takich zdolności manualnych

Zawsze można kupic gotowe albumy scrapbookingowe. One sa dosc drogie, ale pieknie wygladaja. Ja za wszytskie materialy do dwoch albumow zaplacilam ok 400 zl, do tego jeszcze wywolanie zdjec... ale mysle, ze warto. Zarowno moja mama jak i przyszla tesciowa sie zachwycaja takimi recznie robionymi kartkami ktore czesto im daje. W taki album mozna powklejac zdjecia rodzicow ze slubu, zdjecia z naszej mlodosci no i te aktualne; do tego ladne wiersze czy cytaty. W kazdym razie jak skoncze swoj to powklejam wam zdjecia Póki co wszystko jest w proszku - co widac w załączniku Do tego moje zawieszki na wódkę są w trakcie produkcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5345.jpg (52,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5346.jpg (101,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:10
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:18   #3125
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Zawsze można kupic gotowe albumy scrapbookingowe. One sa dosc drogie, ale pieknie wygladaja. Ja za wszytskie materialy do dwoch albumow zaplacilam ok 400 zl, do tego jeszcze wywolanie zdjec... ale mysle, ze warto. Zarowno moja mama jak i przyszla tesciowa sie zachwycaja takimi recznie robionymi kartkami ktore czesto im daje. W taki album mozna powklejac zdjecia rodzicow ze slubu, zdjecia z naszej mlodosci no i te aktualne; do tego ladne wiersze czy cytaty. W kazdym razie jak skoncze swoj to powklejam wam zdjecia Póki co wszystko jest w proszku - co widac w załączniku Do tego moje zawieszki na wódkę są w trakcie produkcji


Ja zawsze mam bardzo dużo zapału do takich rzeczy ale zaczynając je robić szybko mi niestety mija... nie mam cierpliwości do robótek ręcznych

Jeżeli chodzi o podziękowania dla rodziców to tutaj mam duży problem. Chciałabym aby to była jakaś pamiątka rzeczowa (a nie np kosz slodyczy) ale też żeby miało to coś jakąś wartość użyteczną (a nie np statuetki).

Macie jakieś pomysły?

A co z pierwszym tańcem? Jaka piosenka?



Wow sama to zrobiłaś? Na normalnej drukarce domowej? Jaki to papier?

Edytowane przez dziula881
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:20
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:22   #3126
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dziula881 Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam bardzo dużo zapału do takich rzeczy ale zaczynając je robić szybko mi niestety mija... nie mam cierpliwości do robótek ręcznych

Jeżeli chodzi o podziękowania dla rodziców to tutaj mam duży problem. Chciałabym aby to była jakaś pamiątka rzeczowa (a nie np kosz slodyczy) ale też żeby miało to coś jakąś wartość użyteczną (a nie np statuetki).

Macie jakieś pomysły?

A co z pierwszym tańcem? Jaka piosenka?
My właśnie dajemy te albumy, plus chyba jakieś małe kosze z dobrym winkiem dla mam czy łiskaczem dla panów Do tego robimy prezentację multimedialną - na naszej sali jest rzutnik do wykorzystania.

Na pierwszy taniec planujemy walca ze ścieżki dźwiękowej z filmu Amelia: http://www.youtube.com/watch?v=6gdOK2jLZB4 Zobaczymy co z tego wyjdzie bo na kurs wybieramy się dopiero jakoś na wiosnę. A jak u reszty dziewczyn z piosenką do 1 tańca?


Dziula, sama robiłam. Na starej domowej atramentówce, która najgrubszy papier nawet przedrukuje. Papiery są różne, od takiego ręcznie czerpanego z wtopionymi jakby suszonymi kwiatami, po taki wizytówkowy tłoczony. Niektóre z nich naklejane są na tekturki zamówione na all.

PS. Co sądzicie o takiej kremowej kiecy na poprawiny? Bo ja jestem mocno na nią nastawiona http://pola-guzik.pl/pl/p/Asos-Asyme...z-Koronka-/116

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:46
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:57   #3127
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Wrześniówki cz. II

sukienka jak dla mnie prześliczna cudo
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 11:23   #3128
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
My właśnie dajemy te albumy, plus chyba jakieś małe kosze z dobrym winkiem dla mam czy łiskaczem dla panów Do tego robimy prezentację multimedialną - na naszej sali jest rzutnik do wykorzystania.

Na pierwszy taniec planujemy walca ze ścieżki dźwiękowej z filmu Amelia: http://www.youtube.com/watch?v=6gdOK2jLZB4 Zobaczymy co z tego wyjdzie bo na kurs wybieramy się dopiero jakoś na wiosnę. A jak u reszty dziewczyn z piosenką do 1 tańca?


Dziula, sama robiłam. Na starej domowej atramentówce, która najgrubszy papier nawet przedrukuje. Papiery są różne, od takiego ręcznie czerpanego z wtopionymi jakby suszonymi kwiatami, po taki wizytówkowy tłoczony. Niektóre z nich naklejane są na tekturki zamówione na all.

PS. Co sądzicie o takiej kremowej kiecy na poprawiny? Bo ja jestem mocno na nią nastawiona http://pola-guzik.pl/pl/p/Asos-Asyme...z-Koronka-/116

My dla rodziców przyygotowujemy niespodzianke-wycieczkową. Tn. na weselu dostaną bukiety i zapakowane w koperty wycieczki zagraniczne. Kazdy z nas placi za swoich rodziców, tzn. ja za mame i brata zamierzam zafundować im wycięczkę do Pragi lub Paryża. Nie wiem jeszcze gdzie,.

Odnośnie piosenki na pierwszy taniec. Zespół przygotowuje nam własną aranżację utworu Eltona Johna "Your song", to nasza piosenka od lat nie wyobrazamy sobie innej...

Madzia - wg. mnie odważna ta sukienka, ale skoro lubisz to proszę, ogólnie bardzo ładna
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:31   #3129
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
My dla rodziców przyygotowujemy niespodzianke-wycieczkową. Tn. na weselu dostaną bukiety i zapakowane w koperty wycieczki zagraniczne. Kazdy z nas placi za swoich rodziców, tzn. ja za mame i brata zamierzam zafundować im wycięczkę do Pragi lub Paryża. Nie wiem jeszcze gdzie,.

Odnośnie piosenki na pierwszy taniec. Zespół przygotowuje nam własną aranżację utworu Eltona Johna "Your song", to nasza piosenka od lat nie wyobrazamy sobie innej...

Madzia - wg. mnie odważna ta sukienka, ale skoro lubisz to proszę, ogólnie bardzo ładna
wow, super pomysł z tą wycieczką, bardzo oryginalny. Moi rodzice są antywiecieczkowi... Nigdzie nie lubią jezdzic.

Co do sukienki, to chyba się skusze - najwyżej zwrócę Jak się okaze, że jest zbyt prześwitująca itp to pewnie nie zaryzykuję.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 13:07   #3130
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
My właśnie dajemy te albumy, plus chyba jakieś małe kosze z dobrym winkiem dla mam czy łiskaczem dla panów Do tego robimy prezentację multimedialną - na naszej sali jest rzutnik do wykorzystania.

Na pierwszy taniec planujemy walca ze ścieżki dźwiękowej z filmu Amelia: http://www.youtube.com/watch?v=6gdOK2jLZB4 Zobaczymy co z tego wyjdzie bo na kurs wybieramy się dopiero jakoś na wiosnę. A jak u reszty dziewczyn z piosenką do 1 tańca?


Dziula, sama robiłam. Na starej domowej atramentówce, która najgrubszy papier nawet przedrukuje. Papiery są różne, od takiego ręcznie czerpanego z wtopionymi jakby suszonymi kwiatami, po taki wizytówkowy tłoczony. Niektóre z nich naklejane są na tekturki zamówione na all.

PS. Co sądzicie o takiej kremowej kiecy na poprawiny? Bo ja jestem mocno na nią nastawiona http://pola-guzik.pl/pl/p/Asos-Asyme...z-Koronka-/116
Sukienka bardzo ładna
My jeszcze nie myśleliśmy nad 1 tańcem
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:18   #3131
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Wrześniówki cz. II

Nasza piosenka to L.O.V.E. Nat King Cole'a, planujemy przyspieszony kurs ale na to jeszcze czas.
Dla rodziców będzie prezentacja naszych zdjęć. Prezentu rzeczowego jeszcze nie wymyśliliśmy. Ta wycieczka to fajny pomysł, ale chyba dość kosztowny. Znajomi wysłali rodziców do Włoch.
Sukienka bardzo ładna, jak masz ładne długie nogi to będzie super. My wprawdzie nie robimy oficjalnych poprawin, ale na następny dzień część rodziny będziemy gościć w domach rodziców więc też trzeba wyglądać i chce mieć coś w tym stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 62c92c15e5cbe16fc8302cbbfdf9bd0b.jpg (28,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Zaręczeni: 26.12.2011
Ślubujemy: 14.09.2013
staffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 17:23   #3132
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Wrześniówki cz. II

Hej Laski

Wklejam obiecane zdjęcia sorry z jakość, ale robione telefonem, więc nie powalają... W dodatku w domu mam dosyć ciemnawo (nie lubimy jasnego światła) dlatego ostatnie zdjęcie robione jest w łazience żebyście mogły zobaczyć, że są śnieżnobiałe. no i przepraszam za koszmarne stopki wystające z butów, ale postanowiłam w nich trochę dreptać w domu coby je rozchodzić (nie chce krwawić w dniu wesela )

W lutym prawdopodobnie jadę do Salonu w którym kupiłam suknie, na obiecaną "stylizację" więc zrobię zdjęcia w pełnym rynsztunku

P.S. dodaje też celowo zdjęcie podeszwy, ponieważ jest cała zrobiona z jednego kawałka skóry, a np. w butach Badury niby porządnej firmy podeszwa składa się z trzech kawałków...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Na forum 1.jpg (164,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Na forum 2.jpg (120,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Podeszwa.jpg (108,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Przód.jpg (105,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bok ciemny6.jpg (106,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bok w świetle.jpg (93,9 KB, 10 załadowań)
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:29   #3133
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki cz. II

A nasza to Beata Bartelik- Sen na pogodne dni
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:00   #3134
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez staffka Pokaż wiadomość
Nasza piosenka to L.O.V.E. Nat King Cole'a, planujemy przyspieszony kurs ale na to jeszcze czas.
Dla rodziców będzie prezentacja naszych zdjęć. Prezentu rzeczowego jeszcze nie wymyśliliśmy. Ta wycieczka to fajny pomysł, ale chyba dość kosztowny. Znajomi wysłali rodziców do Włoch.
Sukienka bardzo ładna, jak masz ładne długie nogi to będzie super. My wprawdzie nie robimy oficjalnych poprawin, ale na następny dzień część rodziny będziemy gościć w domach rodziców więc też trzeba wyglądać i chce mieć coś w tym stylu

Też śliczna sukienka


Kurcze dziewczyny mam zagwostke odnośnie sukni. Po pierwsze: jestem dosyć wysoka (173 cm) a zarazem chuda (ok 47-50 kg) i tu jest mój problem.... wydaje mi się że powinnam mieć sukienke raczej prostą a nie taka balerine szeroką bo bede wygladać jak beza... w dodatku mysle o czym z dekoldem w łódke żeby nie było widać moich wystających kości obojczykowych i łopatek na plecach macie jakieś propozycje? Bo już oglądałam mnóstwo w internecie i mam mętlik w głowie;/

Dodatkowo chciałam się dopytać o różnice cenowe sukienek w różnych miastach. Ja robie wesele w mieście na lubelszczyźnie około 30 tys mieszkanćów i tam mam możliowść szukania sukienki, ewentualnie Lublin oraz Warszawa, gdyż tu na codzień mieszkam. Nie chcialabym jednak przeplacić tylko za to że mam sukienke kupioną w Warszawie...


Czy któraś z Was słyszała o stronie decorisus.pl ? Bardzo podobają mi się ich zaproszenia ale szukam opini

Pozdrawiam
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:17   #3135
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez staffka Pokaż wiadomość
Nasza piosenka to L.O.V.E. Nat King Cole'a, planujemy przyspieszony kurs ale na to jeszcze czas.
Dla rodziców będzie prezentacja naszych zdjęć. Prezentu rzeczowego jeszcze nie wymyśliliśmy. Ta wycieczka to fajny pomysł, ale chyba dość kosztowny. Znajomi wysłali rodziców do Włoch.
Sukienka bardzo ładna, jak masz ładne długie nogi to będzie super. My wprawdzie nie robimy oficjalnych poprawin, ale na następny dzień część rodziny będziemy gościć w domach rodziców więc też trzeba wyglądać i chce mieć coś w tym stylu
Przyjemna nuta
Sukienka tez ladna. Teraz koronki modne Bedzies zkupowala przez internet?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Hej Laski

Wklejam obiecane zdjęcia sorry z jakość, ale robione telefonem, więc nie powalają... W dodatku w domu mam dosyć ciemnawo (nie lubimy jasnego światła) dlatego ostatnie zdjęcie robione jest w łazience żebyście mogły zobaczyć, że są śnieżnobiałe. no i przepraszam za koszmarne stopki wystające z butów, ale postanowiłam w nich trochę dreptać w domu coby je rozchodzić (nie chce krwawić w dniu wesela )

W lutym prawdopodobnie jadę do Salonu w którym kupiłam suknie, na obiecaną "stylizację" więc zrobię zdjęcia w pełnym rynsztunku

P.S. dodaje też celowo zdjęcie podeszwy, ponieważ jest cała zrobiona z jednego kawałka skóry, a np. w butach Badury niby porządnej firmy podeszwa składa się z trzech kawałków...
bardzo fajne te Twoje butki - zgrabne bardzo chyba jedne z nielicznych bialych, ktore mi sie poodbaja. Nie wiem czy zauwazylyscie ale ostatnie dwa ostatnie zdjecia butow tez robilam w lazience bo najjasniej

Cytat:
Napisane przez amelkowa123 Pokaż wiadomość
A nasza to Beata Bartelik- Sen na pogodne dni
a co to za minka? Nie jestes zadowolona?

Cytat:
Napisane przez dziula881 Pokaż wiadomość
Też śliczna sukienka


Kurcze dziewczyny mam zagwostke odnośnie sukni. Po pierwsze: jestem dosyć wysoka (173 cm) a zarazem chuda (ok 47-50 kg) i tu jest mój problem.... wydaje mi się że powinnam mieć sukienke raczej prostą a nie taka balerine szeroką bo bede wygladać jak beza... w dodatku mysle o czym z dekoldem w łódke żeby nie było widać moich wystających kości obojczykowych i łopatek na plecach macie jakieś propozycje? Bo już oglądałam mnóstwo w internecie i mam mętlik w głowie;/

Dodatkowo chciałam się dopytać o różnice cenowe sukienek w różnych miastach. Ja robie wesele w mieście na lubelszczyźnie około 30 tys mieszkanćów i tam mam możliowść szukania sukienki, ewentualnie Lublin oraz Warszawa, gdyż tu na codzień mieszkam. Nie chcialabym jednak przeplacić tylko za to że mam sukienke kupioną w Warszawie...


Czy któraś z Was słyszała o stronie decorisus.pl ? Bardzo podobają mi się ich zaproszenia ale szukam opini

Pozdrawiam
Moze wrzuc kilka sukien, ktore Ci sie podobaja i wtedy łatwiej bedzie doradzic. Co do cen to ja sie nie orientuje... Wydaje mi sie, ze jest porownywalnie, w koncu salony maja po prostu swoje filie w roznych miastach. Najlepiej porownac jak juz znajdziesz swoj model. Wtedy bedzie pewnośc.

Ja slyszalam o decorisus - to salon sukien z wroclawia, gdzie obecnie pracuję i byłam tam nawet ogladac i mierzyc suknie. Co do zaproszen to chyba nie sa jakiejs super dobrej jakosci (tak cos wspominaly dziewczyny w watku zaproszeniowym). Ale zawsze mozna chyba zamowic probkę i się przekonac,
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:20   #3136
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Wrześniówki cz. II

dzięki bardzo sukienki wrzuce jutro bo dzis już się nie wyrobię
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:08   #3137
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Przyjemna nuta
Sukienka tez ladna. Teraz koronki modne Bedzies zkupowala przez internet?
już nie ma jej tam gdzie znalazłam, miałam tylko fotkę zapisaną, ale będę szukać czegoś podobnego, choć raczej skłaniam się do realnych sklepów, żeby zmierzyć
__________________
Zaręczeni: 26.12.2011
Ślubujemy: 14.09.2013
staffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:45   #3138
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Dziękuję Amelkowo, bardzo mi miło
Pozostałym dziewczynom też dzięki za opinię
Przemyślałam od wczoraj sprawę i postanowiłam zostawić butki. Chyba faktycznie do mojej sukienki będą bardziej pasowały. Są bardzo wygodne no i dodatkowo Tż mnie przekonał, że są takie zgrabne i żebym zostawiła.
Zamówiliśmy przy okazji innych zakupów naklejki na podeszwy. Ja mam: on prasuje, a Tż: ona gotuje
W dniu ślubu pewnie ich nawet nie będzie widac, ale na sesji można fajnie pokombinowac.
Co tam u Was?
buciki ładne a skąd naklejki zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość

PS. Co sądzicie o takiej kremowej kiecy na poprawiny? Bo ja jestem mocno na nią nastawiona http://pola-guzik.pl/pl/p/Asos-Asyme...z-Koronka-/116
kieca bardzo bardzo mi sie podoba!
Dziś widziałam w kościele Pmkę mieli drugi dzień i wyglądała tragicznie w jakiejś satynowej kiecce ala z targowiska miejskiego! aż mi jej było żal bo ładna dziewczyna to by wygadała piękniej w czymś " zwyklejszym, skromniejszym" niż tak na bogato.

Dużo nas z śląska
Polecacie jakiegoś foto i video właśnie z Śląskiego bo ja szukam i szukam i ciągle bez efektu


i jak miło że watek nam się rozwija
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:47   #3139
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Na poprawę humory - kilka sukien "ku przestrodze" Dla tych, które szukają jeszcze inspiracji

ps. łeee, cos nietak z dodawaniem załącznikow u mnie... sprobuję jutro...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2k01fd2d53ad.jpg (77,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26ab727843e8a74db0a1fc7.jpg (97,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59e9922865dc79cfe3adf5d.jpg (58,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 242dfdf2fb10bab931aa1be8405da81c.jpg (29,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2382d12940b2124e63178e0.jpg (43,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atelw0i9ht3zqv7yizjxrav.jpg (63,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f104b1a4ff99e90afa7e3c5.jpg (32,7 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:52
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:01   #3140
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

larys_a dzięki, miło, że się podobają :, a naklejki zamawialiśmy na allegro - pełno tego jest.
A kiedy Ty ślubujesz? We wrześniu tego roku? My mamy fotografa z Sosnowca (wesele w Gliwicach) www.podstawny.com Kamery w dalszym ciągu brak... coś nie możemy się zabrać za szukanie. Pamiętajcie, żeby przysięgę mówi do męza a nie księdza :P: Jak tak oglądam te teledyski ze ślubów to na połowie panowie ślubują właśnie księżom :P
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 06:37   #3141
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki cz. II

Bardzo moja pioseneczka mi sie podoba Uwielbiam ja tylko ta minka jakas nie wiem nie trafiona widze ze wy tu dziewczynki ostro z tematem idziecie, ja sie opiernicam troszke, dzis ide na przymiarke sukni no i chyba welon sobie dobiore , bo zamowilam na all mgielke a w dotyku dostalam papier scierny haha no i oczywiscie dzis bede dzwonic i blagac o probki na buciki zgapione od madziochy
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:05   #3142
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez amelkowa123 Pokaż wiadomość
Bardzo moja pioseneczka mi sie podoba Uwielbiam ja tylko ta minka jakas nie wiem nie trafiona widze ze wy tu dziewczynki ostro z tematem idziecie, ja sie opiernicam troszke, dzis ide na przymiarke sukni no i chyba welon sobie dobiore , bo zamowilam na all mgielke a w dotyku dostalam papier scierny haha no i oczywiscie dzis bede dzwonic i blagac o probki na buciki zgapione od madziochy
Porób zdjęcia z przymiarki i nas tutaj ładnie powklejaj
Ja chyba rezygnuję z welonu... Mam już w domu, taką mgiełkę własnie do pasa, ale wydaje mi się, że wyglądam staro. chyba wolę kilka kwiatków do koka. A jak wy podchodzicie do tego, że PM nie ma welonu? Moja siostra i koleżanka nie miały bo po prostu im nie pasował i w sumie nic takiego się nie stało
Madzialena, lepiej napisz im maila - wcale błagac nie trzeba. Oni sami pisza na stronie ze mozna bezplatnie zamówic próbki. Od razu w mailu podasz im adres do wysyłki.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:24   #3143
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Porób zdjęcia z przymiarki i nas tutaj ładnie powklejaj
Ja chyba rezygnuję z welonu... Mam już w domu, taką mgiełkę własnie do pasa, ale wydaje mi się, że wyglądam staro. chyba wolę kilka kwiatków do koka. A jak wy podchodzicie do tego, że PM nie ma welonu? Moja siostra i koleżanka nie miały bo po prostu im nie pasował i w sumie nic takiego się nie stało
Madzialena, lepiej napisz im maila - wcale błagac nie trzeba. Oni sami pisza na stronie ze mozna bezplatnie zamówic próbki. Od razu w mailu podasz im adres do wysyłki.
Powiem ci szczerze ze sama sie nad tym zastanawiam dlatego napisalam chyba ,mam dosc strojna suknie jeszcze do tego bizuteria i nie wiem czy nie bede wygladac jak maly pompon tym bardziej ze jestem dosc niska i mogloby to troszke kolidowac , dlatego jak juz to tylko mgielka wchodzila w gre ale sie wacham a co do braku welonu to jestem za skoro moga byc kolorowe buty i sweterki i bardzo delikatne badz krotkie suknie to czego akurat welon tradycje tradycjami ale na oczepinach zawsze mozna rzucac bukietem , a co!
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:34   #3144
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez amelkowa123 Pokaż wiadomość
Powiem ci szczerze ze sama sie nad tym zastanawiam dlatego napisalam chyba ,mam dosc strojna suknie jeszcze do tego bizuteria i nie wiem czy nie bede wygladac jak maly pompon tym bardziej ze jestem dosc niska i mogloby to troszke kolidowac , dlatego jak juz to tylko mgielka wchodzila w gre ale sie wacham a co do braku welonu to jestem za skoro moga byc kolorowe buty i sweterki i bardzo delikatne badz krotkie suknie to czego akurat welon tradycje tradycjami ale na oczepinach zawsze mozna rzucac bukietem , a co!
no wlasnie tez sie obawiam, ze bede wygladaj jak balwan, bo dusokim wzrostem nie grzeszę A welon wezmę tylko do wrzucania na oczepinach Rzucanie bukietem mi się podoba,ale po pierwsze troche bedzie mi go szkoda, bo liczę, że jeszcze na sesję plenerowa go wezmę... poza tym, jak wzielam do reki bukiet mojej siostry, który był ciężki (a szczegolnie ta cała raczka), to stwierdzilam, ze nie chcialabym takim dostac Tyle, że do tego welonu to musialabym przypiac jakas broszkę czy coś, bo on jest taki nielot straszny
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:54   #3145
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki cz. II

No cos ty madziocha po co broszka, tylko sie rozwali spadnie i sie zniszczy , wszyscy beda znieczuleni i roznie moze byc, i kurde masz racje z tym bukietem, ja bede miec sesje w dniu slubu bo wychodze z zalozenia ze drugi raz tak wygladac nie bede ale w sumie fajna pamiatka haha dobrze gadasz co chwile sobie cos od ciebie podbieram :P

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Prognoza pogody długoterminowa:
I połowa września
To chłód i deszcz. Temperatury poniżej normy, maksymalne zaledwie 14-20 stopni. To sprawka wyżu znad Skandynawii, który ściągnie w nasz rejon Europy pierwsze, arktyczne zimno z północy. Początek miesiąca zapowiada się paskudnie.
II połowa września
Rekompensata pierwszych dni września. Ta połowa miesiąca powinna być sucha i prawie letnia. Co prawda, w nocy możliwe już spore spadki temperatury. Jednak we dnie, dzięki słońcu maksymalne temperatury wrócą do poziomu 20-26 stopni.
JESTEM ZAŁAMANA!
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:16   #3146
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez amelkowa123 Pokaż wiadomość
No cos ty madziocha po co broszka, tylko sie rozwali spadnie i sie zniszczy , wszyscy beda znieczuleni i roznie moze byc, i kurde masz racje z tym bukietem, ja bede miec sesje w dniu slubu bo wychodze z zalozenia ze drugi raz tak wygladac nie bede ale w sumie fajna pamiatka haha dobrze gadasz co chwile sobie cos od ciebie podbieram :P

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Prognoza pogody długoterminowa:
I połowa września
To chłód i deszcz. Temperatury poniżej normy, maksymalne zaledwie 14-20 stopni. To sprawka wyżu znad Skandynawii, który ściągnie w nasz rejon Europy pierwsze, arktyczne zimno z północy. Początek miesiąca zapowiada się paskudnie.
II połowa września
Rekompensata pierwszych dni września. Ta połowa miesiąca powinna być sucha i prawie letnia. Co prawda, w nocy możliwe już spore spadki temperatury. Jednak we dnie, dzięki słońcu maksymalne temperatury wrócą do poziomu 20-26 stopni.
JESTEM ZAŁAMANA!
Z racji wykształcenia znam się troszkę na meteorologii - pogodę można przewidzieć na podstawie zdjęć satelitarnych do kilkudziesięciu godzin, reszta prognoz to jak wróżenie z fusów
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:22   #3147
amelkowa123
Raczkowanie
 
Avatar amelkowa123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki cz. II

Maadzialenaa , dziekuje za ta wiadomosc, ja sie na tym nie znam i dlatego uwierzylam, jestem spokojniejsza i mam nadzieje ze tylko bedzie lepiej
amelkowa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:12   #3148
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez amelkowa123 Pokaż wiadomość
No cos ty madziocha po co broszka, tylko sie rozwali spadnie i sie zniszczy , wszyscy beda znieczuleni i roznie moze byc, i kurde masz racje z tym bukietem, ja bede miec sesje w dniu slubu bo wychodze z zalozenia ze drugi raz tak wygladac nie bede ale w sumie fajna pamiatka haha dobrze gadasz co chwile sobie cos od ciebie podbieram :P

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Prognoza pogody długoterminowa:
I połowa września
To chłód i deszcz. Temperatury poniżej normy, maksymalne zaledwie 14-20 stopni. To sprawka wyżu znad Skandynawii, który ściągnie w nasz rejon Europy pierwsze, arktyczne zimno z północy. Początek miesiąca zapowiada się paskudnie.
II połowa września
Rekompensata pierwszych dni września. Ta połowa miesiąca powinna być sucha i prawie letnia. Co prawda, w nocy możliwe już spore spadki temperatury. Jednak we dnie, dzięki słońcu maksymalne temperatury wrócą do poziomu 20-26 stopni.
JESTEM ZAŁAMANA!
Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Z racji wykształcenia znam się troszkę na meteorologii - pogodę można przewidzieć na podstawie zdjęć satelitarnych do kilkudziesięciu godzin, reszta prognoz to jak wróżenie z fusów
tez bym się specjalnie nie martwiła zawczasu, często zdarza się tak że prognoza nie sprawdza się z dnia na dzień, więc ciężko o 100% sprawdzalność po ponad poł roku
__________________
Zaręczeni: 26.12.2011
Ślubujemy: 14.09.2013
staffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:50   #3149
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Na gotowej, a dokladnie na takiej: http://allegro.pl/show_item.php?item=2902953514
Pierwszy raz robię album o tak dużym formacie, dlatego wolę zacząć wcześniej. Poprzedni robiony dla siostry o jej nowonarodzonym dzieciaczku byl maly - przesylam w zalaczniku - a i tak byl bardzo czasochlonny.
Pochwalisz sie jak już skończysz ten dla rodziców?
Oczywiście, że się pochwalę, swoim albumem - tylko jeszcze nie wiem kiedy się za niego zabiorę ;p Twój album dla siostry rewelacyjny Oby ślubny wyszedł jeszcze lepszy a księgę gości też planujesz robić??

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dziula881 Pokaż wiadomość
Właśnie takie pazurki mi się podobają delikatne i nie przesadzone Ja w ogole to chciałabym mieć swoje własne bez żadnych tipsów itp




Super albumy tylko ja chyba nie mam takich zdolności manualnych
dziula881 jeśli spodoba Ci się mój album to chętnie wykonam Taki dla Ciebie na prv mogę podesłać Tobie moją stronę do bloga, gdzie są inne moje prace
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00

Edytowane przez tyna25
Czas edycji: 2013-02-04 o 10:49
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:58   #3150
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się pochwalę, swoim albumem - tylko jeszcze nie wiem kiedy się za niego zabiorę ;p Twój album dla siostry rewelacyjny Oby ślubny wyszedł jeszcze lepszy a księgę gości też planujesz robić??

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



dziula881 jeśli spodoba Ci się mój album to chętnie wykonam Taki dla Ciebie na prv mogę podesłać Tobie moją stronę do bloga, gdzie są inne moje prace

My robimy chyba księgę gości w formie ramy ze zdjęciem. Coś takiego: http://www.zankyou.pl/p/alternatywna...a-wasze-wesele

Ale jak bysmy się zdecydowali na książkową to pewnie robiłabym tez sama.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.