Mamy listopadowe 2018 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-16, 14:32   #3121
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja tez sie denerwuje troche o podzial obowiazkow po narodzeniu dziecka... musze sie jakos przygotowac i zawczasu przedstawic mu jak ja widze opieke i wychowanie malego dziecka i to jak my bedziemy funkcjonowac w nowej rzeczywistosci. Ach... ciezkie tematy przed nami

U mnie te spiecia to kwestia charakterow. Ja jestem w goracej wodzie kapana. Powiem zawsze co mysle, nawrzeszcze, a po minucie zapominam o tym i dla mnie nie ma tematu. A maz moj zamiast dac emocjom upust to zamyka sie w sobie, w glowie analizuje, czesto sam sobie cos dopowiada i sie obraza przez to ze sporym opoznieniem :-P Wiesz, troche juz sie znamy, ale niektore nawyki ciezko zmienic

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 14:41   #3122
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Nie no wiadomo, ja uważam że ludzie docierają się latami, plus każdy ma różne charaktery i póki wam dobrze ze sobą nawzajem to wszystko gra

Dziewczyny ale bym chciała już być tak w 6 miesiącu tyle jeszcze czekać na ruchy, no nie mogę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 14:46   #3123
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Pierwsza ciaza corka do 7-8 tc wygladalam jak jeden chodzacy pryszcz . Pozniej wszystko minelo piekna cera wlosy . Ale jak urodzilam to istna katastofa , wlosy to mi garsciami lecialy , syfy wszedzie tak samo plecy - nigdy nie mialam a tu buuum .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:30   #3124
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Wlasnie co do włosów moje ,, odrosty ,, wyglada to tragicznie , bo normalnie grzywke mqm dlugosci wlosow czyli za łopatki . A tu rosna i druga powstaje , i wygladam jakbym sama eksperymentowala IMG_20180516_172900_060.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:33   #3125
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Vica, to wlasnie najgorzej wspominam po porodzeie jak te wlosy wypadaly, a potem odrastaly kazdy swoim tempem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:34   #3126
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Vica, to wlasnie najgorzej wspominam po porodzeie jak te wlosy wypadaly, a potem odrastaly kazdy swoim tempem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz to i tak jakos wyglada bo siegaja do brwi , ale wczesniej jak byly na polowe czoła to tragedia , ani to spoac ani ułożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:47   #3127
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Długo u was trwało to wypadanie? Przeszło samo, czy brałyście jakieś witaminy bądz stosowałyście wcierki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 16:50   #3128
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Jak widać przeszło ☺. U mnie do 6 miesiecy po wypadaly . Bez zadnych witamin , wcierek , niczego .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 17:01   #3129
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Teraz to i tak jakos wyglada bo siegaja do brwi , ale wczesniej jak byly na polowe czoła to tragedia , ani to spoac ani ułożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to jeszcze kazdy w inna strone odstawal
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Długo u was trwało to wypadanie? Przeszło samo, czy brałyście jakieś witaminy bądz stosowałyście wcierki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pamietam jak dlugo, samo przeszlo. Nic nie stosowalam, polozna mi powiedziala, ze po ciazy wypada to co w ciazy nie wypadlo, bo wlosy sie wzmocnily i poprostu taka kolej rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 17:40   #3130
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Miss - wierze, ze będzie dobrze! Przemyślcie wszystkie za i przeciw amnio albo nifty.

Vicarika - gratuluje chłopaka! Super, ze będziecie mieć parke

Ja powiedziałam dziś w pracy, wielka ulga. I teraz czekam na wizytę u hematologa, okaże się czy z krzepliwością u mnie wszystko dobrze. Może nie będę musiała brać zastrzyków

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Jajoanka - z mężem na pewno się pogodzicie rozumiem hormony, ale tak jak Dews napisała - mimo wszystko trzeba nad sobą pracować, a nie sobie pozwalać bo ciąża. Tez nie zawsze mi wychodzi
Jak w pracy zareagowali?
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:19   #3131
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Jak w pracy zareagowali?
Nie wiem czy to do mnie pytanie?
Nikt sie nie odzywa, to odpowiem :-P Nikt nie wie w pracy, tylko szef. Dlugo mnie namawial, zebym sie jeszcze zastanowila... ze pojda mi na reke, ze wszystko zalatwimy tak jak bede chciala. Ale ja juz podjelam decyzje dawno i dawno tez mu o niej powiedzialam. Do ostatniego momentu chyba liczyl, ze zmienie zdanie i zostane dluzej.

Ludziom z dzialu postawie ciasto na odchodne - nie mowie wczesniej nikomu, nie chce sie tlumaczyc kazdemu ze swoich decyzji. Dzis tez od rana jakos ciezko sie czuje... od rana glowa boli. Nie mam ochoty na takie rozmowy :-P

I... tak w ogole czesc Wam dziewczyny - jak sie dzis czujecie? Jakie plany na czwartek?



Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 07:47   #3132
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Dews, lacze sie w bolu. Moj dekolt to jakas masakra, tz mowi ze wypryszcza mnie nawet na plecach, a nigdy na plecach ani pol syfka nie mialam czolo i broda jak u nastolatki przed miesiaczka kudly w 3/4 godziny po myciu wygladaja jakby z tydzien wody nie widzialy tyle dobrego, ze nie wypadaja, a nawet szybciej rosna...z synem w ciazy czulam sie brzydko, ale teraz to najchetniej wszystkie lustra byn pozaslaniala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam jakieś niezidentyfikowane pryszcze na dekoldzie plecach, nawet myślałalam, że to jakieś uczuleniowe, ale chyba jednak nie - ciążowe :/ Mam nadzieję,że przejdzie, bo na plaży słabo to będzie wyglądać :/
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Długo u was trwało to wypadanie? Przeszło samo, czy brałyście jakieś witaminy bądz stosowałyście wcierki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co nie wypadło w ciąży, wypadnie później Wcierki nie zaszkodzą, ale na pewno nie sprawią, że włosy nie wypadną
Ja po ciąży dla uzupełnienia witamin jadłam biotebal na stałe.
Babyhair to zło, dłuuugo widać sterczące włosy

Dzień dobry w okropny, deszczowy czwartek.
Byłam wczoraj na wizycie u gin, zapowiada się dziewczynka Druga dziewczynka. No szkoda że nie chłopak bo by już nie było gadania, ale dziewczynkę pokocham jak swoją :P
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:56   #3133
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Ja też mam jakieś niezidentyfikowane pryszcze na dekoldzie plecach, nawet myślałalam, że to jakieś uczuleniowe, ale chyba jednak nie - ciążowe :/ Mam nadzieję,że przejdzie, bo na plaży słabo to będzie wyglądać :/

To co nie wypadło w ciąży, wypadnie później Wcierki nie zaszkodzą, ale na pewno nie sprawią, że włosy nie wypadną
Ja po ciąży dla uzupełnienia witamin jadłam biotebal na stałe.
Babyhair to zło, dłuuugo widać sterczące włosy

Dzień dobry w okropny, deszczowy czwartek.
Byłam wczoraj na wizycie u gin, zapowiada się dziewczynka Druga dziewczynka. No szkoda że nie chłopak bo by już nie było gadania, ale dziewczynkę pokocham jak swoją :P
Ja tez mam pierwsza dziewczynke i parcie na syna bylo bardzo wielkie . Kalendarz chinski mowil ze styczen i luty no i meczylam meza co 2 dni . No i mam nadzieje ze nic mu juz nie odpadnie a bedzie rosnac . No i od strony meza , to bedzie rodzynek bo same dziewczynki , no i tylko on moze przedluzyc nazwisko .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:59   #3134
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
To co nie wypadło w ciąży, wypadnie później Wcierki nie zaszkodzą, ale na pewno nie sprawią, że włosy nie wypadną

Ja po ciąży dla uzupełnienia witamin jadłam biotebal na stałe.
P

Właśnie w tym sęk, że mi włosy wypadają bardziej, niż przed ciążą, więc jak mają jeszcze gorzej wypadać po, to przecież wyłysieje :p

Ja dzisiaj muszę zamówić ciuchy na komunię i będę się modliła, żeby mi brzuch nie urósł, bo będę brała obcisly kombinezon

Poza tym jakoś nie mogę się wyspać ostatnio, ale dzisiaj poćwiczę trochę to może nabiorę energii

Miłego czwartku dziewczyny!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:16   #3135
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Zazdroszcze, ze poznalyscie juz plec swoich dzieciaczkow ;-) Mozna powoli kompletowac wyprawke, zastanawiac sie nad imionami, gadzetami dla dzidzi! Ale Wam fajnie

U mnie pani gin powiedziala, zeby sie "nie przywiazywac" do plci. Ona cos tam widzi, ale wszystko sie moze zmienic... wiec czekam na kolejna wizyte z usg. I ograniczam sie, zeby nie ogladac zadnych wozkow, ciuszkow i innych bajerow :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:21   #3136
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Sory, zduplikowalo mi post po jakims bledzie na tapa :<

Edytowane przez jajoanka
Czas edycji: 2018-05-17 o 08:23
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:28   #3137
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej dziewczyny
Obudziłam się z bólem głowy :-( taka pogoda że tylko spać ! Dzwoniłam do męża spytać się jak się ubrał, i czy dał mi buzi bo nie pamiętam
Mi się bardzo włosy przetłuszczają, przed ciążą też no ale teraz to max jeden dzień i koniec! Znacie jakieś sposoby na to ?
Vica też liczę że mojemu nic nie odpadnie u mojego TŻ same chłopaki w rodzinie hihi no nie wiem na co liczył ;-) Amelka była 1 ale wydaje mi się że to bardziej z moich genów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:50   #3138
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej.
Ja znów przeziębiona, ale już lepiej. Siedzę dziś w domu, ale jutro muszę chyba iść do pracy. Ech jeszcze te półtora miesiąca jakoś wytrzymać. W pracy nie mam ciężko, ale non stop zarazki, większość dzieciaków zasmarkanych, kaszlących

My wczoraj mieliśmy burzliwą dyskusję o imionach. Z Agatą nie było problemu od początku wiedzieliśmy, że będzie Agatka, a teraz jakoś nie możemy dojść do porozumienia
Mnie się podoba Iga i Adam. Mężowi Helenka, a Agata jest za Leonem Ale to takie luźne dyskusje.

Natomiast ja zamartwiam się, czy wszystko ok. Jakoś przestałam się czuć, jak w ciąży. Nic mi nie dolega
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:58   #3139
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Zazdroszcze, ze poznalyscie juz plec swoich dzieciaczkow ;-) Mozna powoli kompletowac wyprawke, zastanawiac sie nad imionami, gadzetami dla dzidzi! Ale Wam fajnie


Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Ja tez zazdroszcze, najpredzej dowiem sie na polowkowych, bo moj lekarz dopiero gdy ma 100% pewnosci to mowi jaka plec.. no ale polowkowe juz za miesiac

Dzisiaj obudzilam sie w nocy o 1.20 a wlasnie o tej godzinie 3 lata temu na swiat przyszedl moj syn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 09:06   #3140
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

A w ktorym tyg trzeba sie umowic na polowkowe usg? Ja tez mam za miesiac wizyte, ale tylko z wynikami mam sie pokazac... i nie wiem czemu tak. Chyba mogla juz chyba umowic mnie na usg? Co myslicie?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:07   #3141
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Witam was dziewczyny Mam małe pytanie. Czy robiłyście już badania HBS, HCV, na różyczkę i HIV? Ja jestem w 17 tyg. i jeszcze te badania nie zostały mi zlecone - trochę zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:08   #3142
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ja tez zazdroszcze, najpredzej dowiem sie na polowkowych, bo moj lekarz dopiero gdy ma 100% pewnosci to mowi jaka plec.. no ale polowkowe juz za miesiac

Dzisiaj obudzilam sie w nocy o 1.20 a wlasnie o tej godzinie 3 lata temu na swiat przyszedl moj syn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli synek dzisiaj urodziny . Sto lat i zdrowka . Ja znowu o 1:20 zastanawialam sie czy rodze czy nie, jak dobrze ze juz wiem jak sie to zaczyna .

7 czerwca kolejnw wizyta mam nadzieje ze znowu potwierdzi sie chlopak .

Tak ostatnio myslalam o zlotuch radach . I jedyna jaka byla suszna to ta żeby dziecka nie uczyc do ciszy . I tak robilismy od poczatku jak mloda zasnela normalnie rozmawialismy , muzyka grala. I naprawde to ułatwia . Wczoraj z mezem robimy obiad , Maryska spi a my odpalamy ,, kasie,, bo trzeba mielic obiad a ta jak zabita nawet nie drygnela . A od kuchni do lozeczka jakies 2 metry bez drzwi bo mamy łaczone . I to strzał w dziesiatke , jedyny minus ze zasypia czesto przy dzwieku pralki i czasami cała noc moj telefon chodzi , ale wylacze to odrazu pobudka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
A w ktorym tyg trzeba sie umowic na polowkowe usg? Ja tez mam za miesiac wizyte, ale tylko z wynikami mam sie pokazac... i nie wiem czemu tak. Chyba mogla juz chyba umowic mnie na usg? Co myslicie?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Zaleca sie miedzy 18-22 tc ale najlepiej 20tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:10   #3143
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny Mam małe pytanie. Czy robiłyście już badania HBS, HCV, na różyczkę i HIV? Ja jestem w 17 tyg. i jeszcze te badania nie zostały mi zlecone - trochę zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostalam skierownie w 9tc a odebralam wyniki w 14 tc IMG_20180517_101037_438.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:18   #3144
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja na połówkowe mam się umawiać w przyszłym tygodniu.
A te badania miałam na początku ciąży robione co zadzwoniłam do męża mówiąc że mam białaczkę
Taa chłop osiwieje ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:18   #3145
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
A w ktorym tyg trzeba sie umowic na polowkowe usg? Ja tez mam za miesiac wizyte, ale tylko z wynikami mam sie pokazac... i nie wiem czemu tak. Chyba mogla juz chyba umowic mnie na usg? Co myslicie?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Miedzy 18-24. Zaleca sie miedzy 20 a 22. Ja jestem umowiona na 20+6
Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny Mam małe pytanie. Czy robiłyście już badania HBS, HCV, na różyczkę i HIV? Ja jestem w 17 tyg. i jeszcze te badania nie zostały mi zlecone - trochę zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robilam w 9 tc, ale lekarz nie dal mi skierowania, powiedzial ze sa to badania zalecane, ale nie obowiazkowe. Tego samego dowiedzialam sie w nfzcie bo bylam swiecie przekonana, ze to sa wlasnie obowiazkowe badania.

Vica, dzieki w imieniu syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:21   #3146
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Miedzy 18-24. Zaleca sie miedzy 20 a 22. Ja jestem umowiona na 20+6 Robilam w 9 tc, ale lekarz nie dal mi skierowania, powiedzial ze sa to badania zalecane, ale nie obowiazkowe. Tego samego dowiedzialam sie w nfzcie bo bylam swiecie przekonana, ze to sa wlasnie obowiazkowe badania.

Vica, dzieki w imieniu syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coo ? . Ja sie swojego pytalam czy musze robic np tokso bo z corka robilam awidnosc i niby przeszlam , a on ze musi mi zlecic bo inaczej nie rozliczy sie z NFZ , dla niego to strata kasy ale musi to daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:22   #3147
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny Mam małe pytanie. Czy robiłyście już badania HBS, HCV, na różyczkę i HIV? Ja jestem w 17 tyg. i jeszcze te badania nie zostały mi zlecone - trochę zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak

O usg połówkowym przed chwilą czytałam https://mamaginekolog.pl/usg-polowko...ge-3/#comments
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:24   #3148
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Coo ? . Ja sie swojego pytalam czy musze robic np tokso bo z corka robilam awidnosc i niby przeszlam , a on ze musi mi zlecic bo inaczej nie rozliczy sie z NFZ , dla niego to strata kasy ale musi to daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo to tez zalezy wlasnie od regionu Ja mieszkam widocznie w tym biednym
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:26   #3149
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja za miesiac... zaczne chyba 18 tydz. (Nie wiem teraz jak to liczyc, skoro dzieciak podrosniety na 13+6, a mialo byc 12+5 czy jakos tak) To jeszcze bede miala chwile, zeby wyznaczyla mi kolejny termin na usg. Po prostu sie zastanawiam... czy Wy na kazdej wizycie macie robione usg? No bo skoro ide do gina... to chyba nie na pogaduchy, tylko po to wlasnie, zeby na swoje dziecko popatrzec :-P I zdziwiona jestem, ze ta wizyta za miesiac ma byc bez usg. No coz...

Ja od razu mialam na pierwszej wizycie zlecone badania:
tozoplazmoza, cytomegalia, rozyczka, morfologia, mocz, glukoza, grupa krwi i tsh, a na kolejnej dolaczylo : hiv, hcv, hbs, wzw, wr, glukoza, zelazo, morfologia i mocz.
Za wszystkie badania placilam, ale teraz pojde do rodzinnego, niech mi wystawia skierowanie - mam zrobic znow morfologie, mocz i chce jeszcze zelazo dodatkowo :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:30   #3150
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Tak ja mam na każdej wizycie usg. Ale chodzę prywatnie
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.