Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 11:13   #3121
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

duuużo tego strogonow, żurek.. może warto wybrać jedną z tych rzeczy a nie wszystko naraz ?

hmm a i co do śledzi... moja mama odradza śledzie w śmietanie, podobno szybko kwaśnieją i często szkodzą do wódki ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:32   #3122
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość

Wziełabym wcześniejsza godzinę
ale podobno 15 jest jakaś pechowa bo o niej Pan Jezus umarł na krzyżu.
Jezusie Nazarejski większej durnoty dawno nie słyszałam
Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
W co się wtajemniczyłaś? Czyżby należały Ci się gratulacje?
przekroczyłam 2000 pstów i mi się pojawiło pod avkiem "wtajemniczenie'

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Witam się w gorszym humorze niż wczoraj
a to czemu??

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Podczytuję Was, próbuję nadrobić, ale nie ma szans :P Teraz mam mniej wolnego czasu, bo pracuję codziennie od poniedziałku do piątku / soboty, a kiedy mam wolne to na głowie tysiąc innych spraw Ze spraw ślubnych poszło do przodu o tyle, że zdecydowaliśmy się na zespół. Co prawda umowy nie mamy jeszcze podpisanej, ale bierzemy ich na 100% , a oni będą nam trzymać termin (z racji tego, że znajomy tam gra ). Sprawa kościoła jeszcze nie została poruszona.. ja chciałam brać u mnie w Katedrze, ale Tż'towi katedra się nie podoba, bo jest surowa.. no i twierdzi, ze brzydko wychodzi na zdjęciach bo przeglądaliśmy trochę. Najwyżej weźmiemy w jego parafialnym
Ze zdrowiem też lepiej byłam wczoraj u endokrynolog, blizna się goi (poleciła by na wiosnę wybrać się do dermatologa na laser), hormony jeszcze nie ustabilizowane, ale wszystko est na dobrej drodze.. ale ten czas leci 584 dni
a kogo wybraliście?

Gratuluję podpisanych umów

ja dzisiaj rozwalam system zaliczyłam dwa przedmioty w tym jeden ustny z koszmarnym kolesiem :drzwi-strach: ale poszło i już mi zostało 1 zaliczenie i 4 egzaminy

i koniec sesji coraz bliżej !!!

idę pieć szarlotkę
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:35   #3123
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

ja dzisiaj rozwalam system zaliczyłam dwa przedmioty w tym jeden ustny z koszmarnym kolesiem :drzwi-strach: ale poszło i już mi zostało 1 zaliczenie i 4 egzaminy

i koniec sesji coraz bliżej !!!

idę pieć szarlotkę

Gratuluuje ;*

mmm szarlotka, podeslij do mnie kilka kawałków

ja siedze w pracy jeszcze 2 h a jest mi od rana jakoś tak niedobrze.. sama nie wiem od czego.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:42   #3124
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Gratuluuje ;*

mmm szarlotka, podeslij do mnie kilka kawałków

ja siedze w pracy jeszcze 2 h a jest mi od rana jakoś tak niedobrze.. sama nie wiem od czego.
Ciąża?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:05   #3125
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ciąża?
hehe wątpie ;d mało prawdopodobne ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:05   #3126
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Jak Wam się nudzi, to możecie się pobawić Waszymi fotkami i zobaczyć jak Wasze dzieci będą wyglądać od wczoraj się tym bawie, i w sumie podobieństwo widzę :P jest trochę rzeczy do wyzaznaczania na twarzy, i pewnie przez to jakieś podobieństwo jest Tż jak wczoraj ujrzał "potencjalną córkę" to stwierdził, że od razu bierzemy się do roboty

http://www.morphthing.com/baby
Rewelacja! Jak popatrzyłam na chłopca i na dziewczynkę... Małe cuda
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:26   #3127
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem oplaca sie, bo jest duzo jedzenia. Pod warunkiem, ze jedzenie jest rownie smacznie jak sie zapowiada
do misiadelko menu sfull wypass jak za te pieniażki i fajny pomysł z tymi pulpecikami na kolacje

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
znowu pierwsza ah ta praca ;d
Witam

tez się pochwalę, też wczoraj podpisaliśmy umowę cena wstępnie to 208 zł od osoby ale gościu powiedział ze menu ostateczne trzeba podać 3 tyg przed weselem więc moge je zmieniać itp.

miało być 200 zł os osoby ale zaproponował nam fontannę czekoladową i dlatego tego plus 8 zł, będę miała okazja zobaczyć i spróbować tej fontanny jeszcze na jeden zabawie przed weselem i wtedy podejmę decyzję ;p ale mój TŻ się napalił na tą opcje i chyba nie odpuści ;p

co do menu... to my mamy własnie 3 porcje mięsa na osobę, wszyscy mówili ze 2 to za mało..
mają agregat prądotwórczy, dekoracje są w cenie... ale jeśli bym chciała przystrojenie żywymi kwiatami na stołach gości w sensie jakieś kwiaty w wazonach ( widziałam śliczne ) to wtedy dopłata 500 zł i na każdym stole są żywe kwiaty - takie jakie sobie wybiore. POmyśle nad tym bo to pieknie wyglądało na zdjęciach jak mi pokazywał

za dzieci do lat 3 nic nie płacimy, a od 3 do 7 lat 50 %
a za orkiestre i reszte ekipy to jak chcemy mozemy 50 % lub 100 % to zależy od nas czy chcemy żeby dostali takie same porcje jak wszyscy czy połowe...
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
ja płace 100% i żeby jedni tyle co wszyscy fotograf i kamerzysta barman i 3 osoby z orkiestry

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja będę płacić 100% i wydaje mi się to w porządku w stosunku do zespołu. Są w pracy, ale nie chciałabym, żeby siedzieli głodni.
pysia, współczuję, że chłop ci zasnął. Ale ja z moim też wczoraj tak padliśmy, położyliśmy się o 20 do łóżka z myślą o jeźdźcu i zasnęliśmy
Ja nie wiem, sypiam codziennie po 8 godzin, a i tak jestem wiecznie niewyspana
ja śpie nawet 10 i dalej czuje się zmeczona ciagle bym tylko leżakowała nawet na sklepy nie mam ochoty jechać
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014

Edytowane przez wioliix
Czas edycji: 2013-01-30 o 13:28
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:30   #3128
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

myśle, że my sie też zdecydujemy żeby płacić te 100 %, muszę to przedyskutować z TŻ ;d
dobrze, że jeszcze jest kupa czasu ;p



dziś na obiad łosoś z frytkami mmmmm
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:39   #3129
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Rewelacja! Jak popatrzyłam na chłopca i na dziewczynkę... Małe cuda
Przedtem wołam mamę:

- Mamo! Chodź coś Ci pokażę.
- Co takiego ?
- Zdjęcie Twojej wnuczki..
- O mój Boże naprawdę ? ! chcesz mi coś powiedzieć ?
- Niee.. to takie wirtualne.. więc się nie ciesz

__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:53   #3130
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Przedtem wołam mamę:

- Mamo! Chodź coś Ci pokażę.
- Co takiego ?
- Zdjęcie Twojej wnuczki..
- O mój Boże naprawdę ? ! chcesz mi coś powiedzieć ?
- Niee.. to takie wirtualne.. więc się nie ciesz

haha widzisz Mama się już cieszyła że wnuczek będzie ;d

wrócę do domu to też pooglądam swoje przyszłe pociechy ;p;p

a ja się pochwalę idę jutro z moim TŻ do teatru dostałam bilety i idziemy ... w teatrze byłam ostatni raz w... w liceum ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:07   #3131
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
haha widzisz Mama się już cieszyła że wnuczek będzie ;d

wrócę do domu to też pooglądam swoje przyszłe pociechy ;p;p

a ja się pochwalę idę jutro z moim TŻ do teatru dostałam bilety i idziemy ... w teatrze byłam ostatni raz w... w liceum ;p
a gdzie pracujesz że masz takie bezproblemowy dostęp do wizażu?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 14:11   #3132
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dziewczyny, dalej rozkminiam na temat tych zdjęć 20-minutowych w dzień ślubu ...

Lepiej wyskoczyć już po pierwszym tańcu i po zabawie jak DJ zrobi przerwę na jedzenie?

czy może

Lepiej od razu po ceremonii w Kościele i po życzeniach jak goście będą jechać na salę to my po drodze na te kilka zdjęć?

Głupieję już! I nurtuje mnie to nieziemsko.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:36   #3133
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
przekroczyłam 2000 pstów i mi się pojawiło pod avkiem "wtajemniczenie'
To mi jeszcze sporo brakuje

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dalej rozkminiam na temat tych zdjęć 20-minutowych w dzień ślubu ...

Lepiej wyskoczyć już po pierwszym tańcu i po zabawie jak DJ zrobi przerwę na jedzenie?

czy może

Lepiej od razu po ceremonii w Kościele i po życzeniach jak goście będą jechać na salę to my po drodze na te kilka zdjęć?

Głupieję już! I nurtuje mnie to nieziemsko.
Zaraz po życzeniach, to nie bardzo tak. Goście będą na Was wyczekiwać pod sal, zgłodnieć już zdążą... Jeśli w ogóle robić takie zdjęcia, to według mnie lepiej po obiedzie - człowiek najedzony = człowiek szczęśliwy
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:37   #3134
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Przedtem wołam mamę:

- Mamo! Chodź coś Ci pokażę.
- Co takiego ?
- Zdjęcie Twojej wnuczki..
- O mój Boże naprawdę ? ! chcesz mi coś powiedzieć ?
- Niee.. to takie wirtualne.. więc się nie ciesz

dobre! Musze mojemu TŻ pokazać, jak wrócę z pracy

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dalej rozkminiam na temat tych zdjęć 20-minutowych w dzień ślubu ...

Lepiej wyskoczyć już po pierwszym tańcu i po zabawie jak DJ zrobi przerwę na jedzenie?

czy może

Lepiej od razu po ceremonii w Kościele i po życzeniach jak goście będą jechać na salę to my po drodze na te kilka zdjęć?

Głupieję już! I nurtuje mnie to nieziemsko.
Jestem za opcją 1. Moim zdaniem najleiej - bez pośpiechu, że goście będą czekać aby zjeść pierwsze danie. Najlepiej na spokojnie po 1 tańcu i kilku utworach
Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:41   #3135
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Właśnie wróciłam od ginekologa. Zmieniłam lekarza na babeczkę, bardzo miła kobietka. Musiałam zmienić bo poprzedni lekarz powiedział mi: "No co się pani dziwi że się okres zatrzymał, jest pani za gruba!" no to zmieniłam lekarza :/ Nie będzie mnie jakiś palant obrażał :/ Zresztą jakby to zależało od mojej tuszy, to po odstawieniu tabletek bym też nie dostała, a jak odstawiłam to okres pojawiał się regularnie :/

No i dostałam nowe tabsy VIBIN. Miała je któraś z was? Może wiecie jak się sprawują?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:43   #3136
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:45   #3137
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
a gdzie pracujesz że masz takie bezproblemowy dostęp do wizażu?

na recepcji w firmie dość nudna praca a komputer i internet jest
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:46   #3138
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dalej rozkminiam na temat tych zdjęć 20-minutowych w dzień ślubu ...

Lepiej wyskoczyć już po pierwszym tańcu i po zabawie jak DJ zrobi przerwę na jedzenie?

czy może

Lepiej od razu po ceremonii w Kościele i po życzeniach jak goście będą jechać na salę to my po drodze na te kilka zdjęć?

Głupieję już! I nurtuje mnie to nieziemsko.
moim zdaniem niegrzecznie będzie jak pojedziecie a gości zostawicie czekających na obiad
dlatego opcja kiedy będzie po obiedzie wydaje się być jedyną racjonalną
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:49   #3139
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
moim zdaniem niegrzecznie będzie jak pojedziecie a gości zostawicie czekających na obiad
dlatego opcja kiedy będzie po obiedzie wydaje się być jedyną racjonalną


moje zdanie jest podobne, ja jako gość głupio bym się czuła gdyby PM uciekli z sali na zdjęcia ;p
u nas jest praktykowane coś takiego, że młodzi po obiedzie idą gdzieś blisko na 2- 3 h na zdjęcia biorą czasem świadków czasem rodziców itp.
my z TŻ uznaliśmy, że zdjęcia plenerowe zrobimy innego dnia i nie będziemy wychodzić z własnego wesela na zdjęcia ;p wkońcu będziemy gospodarzami imprezy )
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 15:01   #3140
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość

dziś na obiad łosoś z frytkami mmmmm
i do tego sos bazyliowy


monikkad - lepiej po obiedzie, pierwszym tańcu itp. Nie myślałaś by tą sesje zrobić jeszcze przed ślubem? Kuzynka tak miała, że pojechała jakoś ok 13, a ślub miała na 16.

My planujemy zrobić sesje z gośćmi podczas wesela. Chodzi mi o to, że dj będzie po kolei zapraszał do zdjęcia - rodziców, chrzestnych, dzieci, rodzeństwo, znajomych, samych facetów, same dziewczyny itp. (jeszcze przemyślę kolejność). Widziałam to w 2 wersjach - pierwszej gdzie właśnie dj zapraszał kolejno poszczególne grupy - przebiegło to bardzo sprawnie, za drugim razem to świadkowie chodzili i wyciągali ludzi do zdjęć bez ładu i składu.
Pomyślałam, że fajnie mieć takie zdjęcia pamiątkowe, a tym sposobem nie zanudzi się gości. Co o tym sądzicie? Cały czas poszukuję jakiś fajnych pomysłów na zdjęcia by nie było zbyt nudno.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:05   #3141
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
moje zdanie jest podobne, ja jako gość głupio bym się czuła gdyby PM uciekli z sali na zdjęcia ;p
u nas jest praktykowane coś takiego, że młodzi po obiedzie idą gdzieś blisko na 2- 3 h na zdjęcia biorą czasem świadków czasem rodziców itp.
my z TŻ uznaliśmy, że zdjęcia plenerowe zrobimy innego dnia i nie będziemy wychodzić z własnego wesela na zdjęcia ;p wkońcu będziemy gospodarzami imprezy )
Ja chcę wyjść na max 20 minut, bo sesję plenerową też mamy innego dnia. Mimo to uważam, że zdjęcia z dnia ślubu to zdjęcia z dnia ślubu i chcę je mieć. Zresztą ja mogłabym już nawet to odpuścić, ale mój TŻ, fotograf z zamiłowania (robi czasem zdjęcia na weselach) nigdy nie odpuści. Także u mnie żadne 2-3 h.

No właśnie rozkminiam co będzie bardziej niegrzeczne wobec gości. Czy to jak się na chwilkę wymkniemy potem czy to że pójdziemy przed obiadem. Bo moja mama mówi, że przecież i tak musimy być ostatni na sali, nie może być tak, że najpierw przyjedziemy my, a potem goście i ze to oni mają na nas czekać, a nie my na nich. To co w takim razie będzie jak my przyjedziemy pierwsi (bo wiemy gdzie, znamy drogę), a goście się pogubią i będziemy czekać na gości. No tak przecież też nie może być... To może faktycznie zanim oni przyjadą, znajdą miejsca to my możemy zrobić te zdjęcia, zwłaszcza, że to jest za salą, bedziemy widzieć gości ze wzgórza.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
i do tego sos bazyliowy


monikkad - lepiej po obiedzie, pierwszym tańcu itp. Nie myślałaś by tą sesje zrobić jeszcze przed ślubem? Kuzynka tak miała, że pojechała jakoś ok 13, a ślub miała na 16.

My planujemy zrobić sesje z gośćmi podczas wesela. Chodzi mi o to, że dj będzie po kolei zapraszał do zdjęcia - rodziców, chrzestnych, dzieci, rodzeństwo, znajomych, samych facetów, same dziewczyny itp. (jeszcze przemyślę kolejność). Widziałam to w 2 wersjach - pierwszej gdzie właśnie dj zapraszał kolejno poszczególne grupy - przebiegło to bardzo sprawnie, za drugim razem to świadkowie chodzili i wyciągali ludzi do zdjęć bez ładu i składu.
Pomyślałam, że fajnie mieć takie zdjęcia pamiątkowe, a tym sposobem nie zanudzi się gości. Co o tym sądzicie? Cały czas poszukuję jakiś fajnych pomysłów na zdjęcia by nie było zbyt nudno.
No właśnie myślałam caly czas, żeby zrobić tak jak mówisz !!! Oczywiste to było dla mnie od zawsze w sumie :P No i ostatnio gadam o tym z TŻ-tem, a on do mnie, że nie, bo to nie będą zdjęcia ślubne tylko przedślubne, babcia do mnie, że to złe wróżby, mama, że sukienkę pobrudzę, a TŻ jeszcze dodał argument, który mnie w sumie jedynie najbardziej przekonuje - że może mi się zniszczyć fryzura, bo to będą zdjęcia na wzgórzu i tam jest zawsze (nawet w upały) wiatr. No i ten argument w sumie przekonuje mnie, bo chce koka, także lepiej, żeby się nie zniszczył jeszcze przed mszą...

Kate, myślę, że to w sumie dobry pomysł z tymi zdjęciami z goścmi. Ale ja już nic takiego planować nie będę, bo już za dużo tych zdjęć u mnie. Zdam się na los, niech to wyjdzie spontanicznie. Wiadomo, z najbliższymi zrobimy sobie zdjęcia na sali czy na dworze, ale co do reszty gości to już od nich zalezy, jak będą podchodzić z chęcią zdjęcia to jasne, a jak nie to ja już chyba wyciągać nikogo na siłe nie będę. Nie wiem sama zresztą już. Nie chcę, żeby wesele polegało tylko i wyłącznie na tym, że cały czas zdjęcia robię to z jednymi, to z drugimi... Nie wiem...
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-01-30 o 15:07
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:07   #3142
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

a gdzie planujecie zdjęcia plenerowe? mnie się marzy z wodą...
coś takiego... te zdjęcia są cudowne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (8,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (10,8 KB, 15 załadowań)
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:08   #3143
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ja też nad wodą, koniecznie Ale na pewno też w jakiś innych miejscach wcześniej, ale to jeszcze nie wybrałam gdzie.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:10   #3144
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Ja też nad wodą, koniecznie Ale na pewno też w jakiś innych miejscach wcześniej, ale to jeszcze nie wybrałam gdzie.

moja koleżanka miała w starej cegielni, naprawdę super wyszły
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:12   #3145
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
moim zdaniem niegrzecznie będzie jak pojedziecie a gości zostawicie czekających na obiad
dlatego opcja kiedy będzie po obiedzie wydaje się być jedyną racjonalną
Zgadzam się Kiedyś byłam na weselu na którym młodzi zaraz po kościele pojechali ze swoimi świadkami na "krótką" sesję a gościom kazali jechać do hotelu i na nich czekać. Efekt był taki, że zgłodniali goście rzucili się na stół wiejski i surówki bo sesja się przedłużyła, a to było jedyne jedzonko dostępne przed podaniem obiadu... Wszyscy byli źli na młodych, chociaż nikt bezpośrednio im tego nie powiedział. Tak więc radziłabym najpierw zaserwować gościom obiad, a potem być może w jakiejś kolejnej przerwie na jedzonko wyskoczyć na kilka minut porobić zdjęcia. Chociaż moim zdaniem to i tak nie jest najlepszy pomysł, żeby wychodzić w czasie własnego wesela... Według mnie jest to po prostu niegrzeczne.
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:16   #3146
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Kiedyś byłam na weselu na którym młodzi zaraz po kościele pojechali ze swoimi świadkami na "krótką" sesję a gościom kazali jechać do hotelu i na nich czekać. Efekt był taki, że zgłodniali goście rzucili się na stół wiejski i surówki bo sesja się przedłużyła, a to było jedyne jedzonko dostępne przed podaniem obiadu... Wszyscy byli źli na młodych, chociaż nikt bezpośrednio im tego nie powiedział. Tak więc radziłabym najpierw zaserwować gościom obiad, a potem być może w jakiejś kolejnej przerwie na jedzonko wyskoczyć na kilka minut porobić zdjęcia. Chociaż moim zdaniem to i tak nie jest najlepszy pomysł, żeby wychodzić w czasie własnego wesela... Według mnie jest to po prostu niegrzeczne.
A u nas jest raczej na porządku dziennym, że Młodzi wychodzą w czasie wesela na 1-2h na sesję. Mniej więcej po obiedzie i pierwszym tańcu Wtedy też pojawia się "zastępcza para młoda" razem ze swoim orszakiem weselnym Prawdziwi Młodzi po powrocie muszą się wykupić i udowodnić, że to jest ICH wesele Bardzo fajna zabawa weselna, zawsze mile wspominana
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:36   #3147
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ja też chcę sesję zdjęciową we wodzie ale z tym kojarzy mi się dosyć zabawna sytuacja Kiedy byliśmy z TŻem u fotografa podpisać umowę musieliśmy też powiedzieć wstępnie gdzie chcemy mieć zdjęcia plenerowe (tak mniej więcej bo wiadomo, że później i tak może ta wizja ulec zmianie) i ja oczywiście mówię, że koniecznie we wodzie natomiast mój kochany narzeczony zaczął żartować i śmiać się że w błocie i tym oto sposobem w miejsce plener mamy wpisane: ''woda, błotko ''
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:38   #3148
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Ja też chcę sesję zdjęciową we wodzie ale z tym kojarzy mi się dosyć zabawna sytuacja Kiedy byliśmy z TŻem u fotografa podpisać umowę musieliśmy też powiedzieć wstępnie gdzie chcemy mieć zdjęcia plenerowe (tak mniej więcej bo wiadomo, że później i tak może ta wizja ulec zmianie) i ja oczywiście mówię, że koniecznie we wodzie natomiast mój kochany narzeczony zaczął żartować i śmiać się że w błocie i tym oto sposobem w miejsce plener mamy wpisane: ''woda, błotko ''
haha ;d błotko ;p no cóż może być ciekawie ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:46   #3149
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
haha ;d błotko ;p no cóż może być ciekawie ;p
Aż sobie teraz wyobraziłam jak stoimy we wodzie i rzucamy w siebie błotem Nie, to chyba raczej nie przejdzie
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:48   #3150
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Aż sobie teraz wyobraziłam jak stoimy we wodzie i rzucamy w siebie błotem Nie, to chyba raczej nie przejdzie

ja chyba zaproponuje mojemu TŻ taką sesje z błotkiem haha ;d

my ślubujemy 6 wrzesnia, mam nadzieje ze nie bedzie za zimno zeby wejść do wody hmm ??
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.