Majowe Panny Młode - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 13:26   #3151
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode

Jest i stojące lecz nie oddaje uroku rzeczywistego
Dziewczyny Wy tak szybko piszecie że nie nadążam... w taki tempie to ze 3 części jeszcze napiszemy do maja
Monita super opis
Niestety swojej fotki nie mam bo musiała dziś zamówić a nie miałam aparatu. Będę miała za 4-5 miesięcy jak przyjdzie suknia
__________________
maj 2011

Edytowane przez I_K
Czas edycji: 2010-10-29 o 13:38
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:29   #3152
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
któraś tu lubiła białe bukieciki
nr 10 bardzo ładny ale ja i tak musze wpleć róż lub fiolet w bukiet
Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Z checia napisze
Dziękuję za ten wyczerpujący opis ja bardzo lubie o takich zwyczajach i tradycjach czytać. Masz zamiar poza chlebem i solą coś jeszcze wpleść z polskiej tradycji weselnej?
Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
zarąbista stronka!
jakie bukieciki.... jejku, wtopiłam się w nią
Wiem wiem ja też za pierwszym razem nie mogłam się oderwać od niej, a i teraz jak wejdę to przepadam dla świata.
Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam dziś sukienkę jeden problem z głowy chociaż przymierzanie było fajne to im więcej przymierzałam tym więcej miałam problemów z wyborem... ale myślę że będzie ok
Gratuluję Masz jakieś inne zdjęcie sukni bo ja na leżących modelkach nie potrafię sukienek ocenić co oni wogóle mają za pomysły z pokazywaniem sukni na leżących modelkach przecież panna młoda nigdy na weselu nie leży no chyba że po w czasie nocy poślubnej ale to już też bez raczej
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-10-29 o 13:31
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:32   #3153
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Jest i stojące lecz nie oddaje uroku rzeczywistego
Dziewczyny Wy tak szybko piszecie że nie nadążam... w taki tępię to ze 3 części jeszcze napiszemy do maja
Monita super opis
Niestety swojej fotki nie mam bo musiała dziś zamówić a nie miałam aparatu. Będę miała za 4-5 miesięcy jak przyjdzie suknia
"bez dwóch zdań"

no to poczekammmyyyy te 4-5 miesięcy

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
co oni wogóle mają za pomysły z pokazywaniem sukni na leżących modelkach przecież panna młoda nigdy na weselu nie leży no chyba że po w czasie nocy poślubnej ale to już też bez raczej


---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

DZIEWCZYNY,
DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ DNIA ŚLUBU. NORMLANIE OSZALAŁAM CHYBA
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:36   #3154
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY,
DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ DNIA ŚLUBU. NORMLANIE OSZALAŁAM CHYBA
No oszalałaś bez dwóch zdań a my wszystkie chyba razem z Tobą, bo niech sie odezwie ta która nie oszalała
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:51   #3155
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa
No oszalałaś bez dwóch zdań a my wszystkie chyba razem z Tobą, bo niech sie odezwie ta która nie oszalała
No niby tak, ale z drugiej strony, czasem zachowania innych potrafią zniechęcić do niecierpliwego oczekiwania na ten dzień. Musimy zatem być trochę wyrozumiałe .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:55   #3156
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
O ciastach już tu gadałyśmy więc Ci podpowiem że lepiej sobie teraz chociaż termin w cukierni czy u pani która piecze zaklepać bo w maju są komunie i może być potem ciężko o zamówienie dobrych ciast. Więc teraz sobie tylko zaklepujesz a bliżej maja zamawiasz i gra gitara
wiesz, nie zwróciłam na to uwagi... Masz rację, pójdę się rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
A teraz mi powiedzcie, czy macie orkiestre czy DJ'a
DJ, rodzice (a szczególnie mój ojciec) mieli "ale", ale ja się nie dałam

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Z checia napisze Jezeli chodzi o slub, to roznice glownie polegaja na tym, ze pan mlody i panna mloda przyjezdzaja do kosciola oddzielnie (nie ma blogoslawienstwa rodzicow, wiec stad i oddzielny dojazd do kosciola: panna mloda ozdobionym samochodem, pan mlody zwyklym, lub jak blisko to na piechote). Pan mlody wchodzi do kosciola pierwszy, wraz ze swoja mama i obydwoje przy oltarzu czekaja na panne mloda, ktora wprowadza jej tata. Potem i mama pana m i tata panny m siedza obok przez cala uroczystosc: sa glownymi swiadkami na slubie. Sama uroczystosc wyglada tak samo, ale po wymianie obraczek jest jeszcze jeden element: przesypanie z dloni do dloni takich srebrnych monet (2 lub 3 razy), na znak tego, ze teraz mlodzi wszystko beda z soba dzielic. Po wyjsciu z kosciola obrzucanie ryzem i jak juz pisalam: mlodzi jada szybciutko na sesje.

Wesele natomiast jest zupelnie inne niz polskie, niektorzy twierdza, ze nudniejze, inni, ze bardziej eleganckie. Malo w nim symboli, zabaw slubnych itp. Po pierwsze: musi to byc posilek: obiad lub kolacja (Hiszpanie nie jedza poza godzinami do tego przeznaczonymi, np tutaj nikt by nie jadl obiadu o 16... dziwny kraj ), wiec musi sie zaczac lub okolo 13ej, 14ej, lub okolo 21ej. (Aha, i jezeli wesele jest z obiadem, to trwa tylko do kolacji, tzn na kolacje wszyscy ida juz do domu, a jezeli z kolacja, no to do sniadania) Jak pisalam, gdy mlodzi robia zdjecia, weselnicy maja przed sala weselna koktajl przywitalny, okolo 45ciuminutowy, najczesciej na swiezym powietrzu: sa przekaski i napoje, ludzie sobie rozmawiaja itp. Potem przychodza mlodzi, pija szampana (choc ja chce wprowadzis polski chleb, sol, wode i wodke ), i wchodzi sie do sali jadalnej, tam zostaje podany, jak w restauracji, trzydaniowy posilek (jest ciagly, nie ma tancow w miedzyczasie). Przed deserem jest krojenie tortu tak jak w Polsce. Po deserze, gdy goscie pija kawke, mlodzi chodza od stolu do stolu, od goscia do goscia z koszem malych upominkow i wreczaja kazdemu (poniewaz w Hiszpanii nie ma zwyczaju skladania zyczen, czy wreczania kwiatow po wyjsciu z kosciola, to ten moment rozdawania prezencikow przez mlodych sluzy take do wreczenia im kopert czy tez prezentow). Potem (czyli po jakichs 3 godzinach) wszyscy udaja sie do kolejnej sali (z djem lub orkiestra), gdzie przygotowany jest barek z barmanem i rozne alkohole, jest troche przekasek, ale w sumie malo, na niektorych weselach wcale (choc ja chce aby byly), no i zaczyna sie (po pierwszym tancu mlodych) picie i tance. Niektorzy (starsi czy rodziny z dziecmi) juz w tej czesci wogole nie uczestnicza. Czyli jak widzicie, jest to taki bardziej obiad czy kolacja z opcja taneczna po Nie ma oczepin, rzucania welonem itp.
fajny opis, ale chyba nie chciałabym takiego wesela

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Jest i stojące lecz nie oddaje uroku rzeczywistego
bardzo ładna

a mnie dzisiaj już przyszła halka pod suknię mierzyłam i super wygląda
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:55   #3157
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
No oszalałaś bez dwóch zdań a my wszystkie chyba razem z Tobą, bo niech sie odezwie ta która nie oszalała
uffffffffffffffff, to sama nie jestem

mój TŻ to się ze mnie już śmieje, bo codziennie mu mówię "wiesz, zostało 216..215..214.......211 dni!" wczoraj było równo 7 miesięcy
a on jak to on .. "ma czassssssss"
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 13:57   #3158
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Oni wszyscy chyba są tacy sami bo mój też wiecznie "ma czas" .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:58   #3159
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam dziś sukienkę jeden problem z głowy chociaż przymierzanie było fajne to im więcej przymierzałam tym więcej miałam problemów z wyborem... ale myślę że będzie ok
podoba mi się

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy tak szybko piszecie że nie nadążam... w taki tempie to ze 3 części jeszcze napiszemy do maja
a widziałaś ile części mają PM2011?

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
No oszalałaś bez dwóch zdań a my wszystkie chyba razem z Tobą, bo niech sie odezwie ta która nie oszalała
ja jeszcze nie bo mnie coś innego trochę stresuje

Dell trzymaj z zielonym
uwielbiam oglądać bukiety
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:01   #3160
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam dziś sukienkę jeden problem z głowy chociaż przymierzanie było fajne to im więcej przymierzałam tym więcej miałam problemów z wyborem... ale myślę że będzie ok
Piękna
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:02   #3161
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Dell trzymaj z zielonym
uwielbiam oglądać bukiety
trzymam trzymam... raczej juz zdania nie zmienię
trzeba byc twardym a nie "miętkim"
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 14:02   #3162
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
a mnie dzisiaj już przyszła halka pod suknię mierzyłam i super wygląda
No to pokazuj szybciutko zdjęcia w sukni z halką bo my tu ciekawe
Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Oni wszyscy chyba są tacy sami bo mój też wiecznie "ma czas" .
Tak tak potwierdzam oni ten "mam czas" mają zaprogramowany na stale seryjnie
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:04   #3163
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
No to pokazuj szybciutko zdjęcia w sukni z halką bo my tu ciekawe
suknia dopiero będzie się szyła halkę zamówiłam, żeby wiedzieć, jaką szerokość zrobić. Babcia szyje

a jeszcze - nie wiecie, gdzie można dostać gorsety pod suknię, ale takie wszywane? żeby góra była sztywna i wyprofilowana?
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:05   #3164
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Dell trzymaj z zielonym
uwielbiam oglądać bukiety
1 i 3 - urzekły mnie
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:05   #3165
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
trzymam trzymam... raczej juz zdania nie zmienię
trzeba byc twardym a nie "miętkim"
zapisuj
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:05   #3166
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie bo mnie coś innego trochę stresuje

uwielbiam oglądać bukiety
Co Cie stresuje słonko moze pomożemy ?
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:07   #3167
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Z checia napisze Jezeli chodzi o slub, to roznice glownie polegaja na tym, ze pan mlody i panna mloda przyjezdzaja do kosciola oddzielnie (nie ma blogoslawienstwa rodzicow, wiec stad i oddzielny dojazd do kosciola: panna mloda ozdobionym samochodem, pan mlody zwyklym, lub jak blisko to na piechote). Pan mlody wchodzi do kosciola pierwszy, wraz ze swoja mama i obydwoje przy oltarzu czekaja na panne mloda, ktora wprowadza jej tata. Potem i mama pana m i tata panny m siedza obok przez cala uroczystosc: sa glownymi swiadkami na slubie. Sama uroczystosc wyglada tak samo, ale po wymianie obraczek jest jeszcze jeden element: przesypanie z dloni do dloni takich srebrnych monet (2 lub 3 razy), na znak tego, ze teraz mlodzi wszystko beda z soba dzielic. Po wyjsciu z kosciola obrzucanie ryzem i jak juz pisalam: mlodzi jada szybciutko na sesje.

Wesele natomiast jest zupelnie inne niz polskie, niektorzy twierdza, ze nudniejze, inni, ze bardziej eleganckie. Malo w nim symboli, zabaw slubnych itp. Po pierwsze: musi to byc posilek: obiad lub kolacja (Hiszpanie nie jedza poza godzinami do tego przeznaczonymi, np tutaj nikt by nie jadl obiadu o 16... dziwny kraj ), wiec musi sie zaczac lub okolo 13ej, 14ej, lub okolo 21ej. (Aha, i jezeli wesele jest z obiadem, to trwa tylko do kolacji, tzn na kolacje wszyscy ida juz do domu, a jezeli z kolacja, no to do sniadania) Jak pisalam, gdy mlodzi robia zdjecia, weselnicy maja przed sala weselna koktajl przywitalny, okolo 45ciuminutowy, najczesciej na swiezym powietrzu: sa przekaski i napoje, ludzie sobie rozmawiaja itp. Potem przychodza mlodzi, pija szampana (choc ja chce wprowadzis polski chleb, sol, wode i wodke ), i wchodzi sie do sali jadalnej, tam zostaje podany, jak w restauracji, trzydaniowy posilek (jest ciagly, nie ma tancow w miedzyczasie). Przed deserem jest krojenie tortu tak jak w Polsce. Po deserze, gdy goscie pija kawke, mlodzi chodza od stolu do stolu, od goscia do goscia z koszem malych upominkow i wreczaja kazdemu (poniewaz w Hiszpanii nie ma zwyczaju skladania zyczen, czy wreczania kwiatow po wyjsciu z kosciola, to ten moment rozdawania prezencikow przez mlodych sluzy take do wreczenia im kopert czy tez prezentow). Potem (czyli po jakichs 3 godzinach) wszyscy udaja sie do kolejnej sali (z djem lub orkiestra), gdzie przygotowany jest barek z barmanem i rozne alkohole, jest troche przekasek, ale w sumie malo, na niektorych weselach wcale (choc ja chce aby byly), no i zaczyna sie (po pierwszym tancu mlodych) picie i tance. Niektorzy (starsi czy rodziny z dziecmi) juz w tej czesci wogole nie uczestnicza. Czyli jak widzicie, jest to taki bardziej obiad czy kolacja z opcja taneczna po Nie ma oczepin, rzucania welonem itp.
A dlaczego ślub i wesele tam?
Ja co do slubu i wesela jestem tradycjonalistką i nie wyobrażam sobie innego planu niz to co znam
Zreszta jak nawet na wizażu czytam że ślub o 12 to jestem w szoku. No ale co wieś
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:12   #3168
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

renata858585 a ja jestem z miasta i to ja chciałam wesele na sali i z tradycjami i to ja chcę porządne oczepiny i zabawy na weselu i zespół na poprawinach, a nie mój TŻ, który jest ze wsi. On wręcz przeciwnie może jednak sala z obslugą, zabawy to dla niego skaranie boskie, a zespół na poprawinach to już całkowicie niezrozumiałe. Jednak postawiłam na swoim i na poprawinach zespół też będzie a resztę jakoś rozwiążemy .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:15   #3169
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
renata858585 a ja jestem z miasta i to ja chciałam wesele na sali i z tradycjami i to ja chcę porządne oczepiny i zabawy na weselu i zespół na poprawinach, a nie mój TŻ, który jest ze wsi. On wręcz przeciwnie może jednak sala z obslugą, zabawy to dla niego skaranie boskie, a zespół na poprawinach to już całkowicie niezrozumiałe. Jednak postawiłam na swoim i na poprawinach zespół też będzie a resztę jakoś rozwiążemy .
Źle mnie zrozumiałaś, chodziło mi o co "wieś(kraj) to obyczaj heh, to był skrót myslowy mniej lub bardziej udany
Ja tez lubię wiejskie, tradycyjne wesela, zresztą pamiętasz chyba że mamy tę sama salę

Edytowane przez renata858585
Czas edycji: 2010-10-29 o 14:17
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 14:17   #3170
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

A to ups . Pamiętam o sali i pamiętam o ewentualnej dekoratorce . Z tą salą nawet skojarzyłam że może ze wsi jesteś bo moje znajome mieszczuchy to patrzą krzywo na tego typu wesela. A ja tylko się z nich śmieję bo dla mnie takie są najfajniejsze .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:18   #3171
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Co Cie stresuje słonko moze pomożemy ?

muszę znaleźć jakąś lepszą pracę (w tej nie mam przyszłości)
no i nie wiem gdzie my będziemy mieszkać z TŻ po ślubie.......
także raczej nic nie doradzicie w tych sprawach

czekam cierpliwie aż się wszystko jakoś poukłada i na razie ślub mnie bardziej stresuje niż cieszy

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
Zreszta jak nawet na wizażu czytam że ślub o 12 to jestem w szoku. No ale co wieś
np dziewczyny ze Śląska pisały że tam u nich śluby to normalne w takich godzinach
co region to zwyczaj
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:19   #3172
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a widziałaś ile części mają PM2011?
Zajrzałam tam 2 razy i w ciągu jednego dnia miałam 5 stron do nadrobienia no i zrezygnowałam...
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:21   #3173
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
monita01 a ty którą opcję będziesz mieć popołudniową czy do śniadania?
Ja wybralam opcje: slub poznym popludniem (o 19ej) plus kolacja no i do sniadania, bo stwierdzialm, ze skoro niektorzy goscie przyjada az z Polski, to glupio ich bedzie przed kolacja wygonic do hotelu. A tak to nawet nie zauwaza roznicy .
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:22   #3174
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Zajrzałam tam 2 razy i w ciągu jednego dnia miałam 5 stron do nadrobienia no i zrezygnowałam...
kilka dziewczyn pisało że je to trochę "odstrasza"
ale da się wkręcić lub nie nadrabiać
jeden rekordowy wątek chyba się skończył w 4 dni
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:23   #3175
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
Jest i stojące lecz nie oddaje uroku rzeczywistego
Dziewczyny Wy tak szybko piszecie że nie nadążam... w taki tempie to ze 3 części jeszcze napiszemy do maja
Monita super opis
Niestety swojej fotki nie mam bo musiała dziś zamówić a nie miałam aparatu. Będę miała za 4-5 miesięcy jak przyjdzie suknia
Suknia jest przepiekna! Bardzi mi sie podba! Super wybor
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:24   #3176
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

U mnie w rodzinie czy wśród znajmoych norma jest wesele z poprawinami na sali, a i nie rzadko 3 dzien na sali, ale to już muzyka z wiezy
Tak jak już pisalam, jestem tradycjonalistką i nie chciałabym wesela w lokalu, 1 dzień z wymyslnym jedzeniem, fontannami itp. Ja nawet jedzenie lubie proste, polskie(i amerykańskie). Piszę tradycjonalistką chociaz dla każdego tradycja to co innego coś co się zna od małego> Znam wesela w taki sposób organizowane i takie sama chcę
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:25   #3177
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 to będzie dla nich z pewnością ciekawe przeżycie a i Hiszpanom nie zapomnij zafundować polskich atrakcji
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:28   #3178
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

muszę znaleźć jakąś lepszą pracę (w tej nie mam przyszłości)
no i nie wiem gdzie my będziemy mieszkać z TŻ po ślubie.......
także raczej nic nie doradzicie w tych sprawach

czekam cierpliwie aż się wszystko jakoś poukłada i na razie ślub mnie bardziej stresuje niż cieszy
W takim razie skoro nie mogę doradzić to chociaż kciuki potrzymam żeby sie poukładało


Dziewczyny w temacie makijażu ja sobie wydumałam że na oku chcę tylko wyrazistą kreskę i firanę czarnych rzęs, to drugie oczywiście wspomagane sztucznymi rzęsami bo moje same magicznie się w firanę nie zmienia. Chodzi o coś w stylu makijaży Angeliny Jolie, co o tym sądzicie?
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:28   #3179
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie czy wśród znajmoych norma jest wesele z poprawinami na sali
u nas też
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:28   #3180
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
A dlaczego ślub i wesele tam?
Ja co do slubu i wesela jestem tradycjonalistką i nie wyobrażam sobie innego planu niz to co znam
Zreszta jak nawet na wizażu czytam że ślub o 12 to jestem w szoku. No ale co wieś

Slub w Hiszpani, gdyz tutaj aktualnie mieszkamy i jednak ciezko byloby organizowac cos na odleglosc, latac na weekendy do Warszawy itp, poza tym moj TZ ma wiecej duzo rodziny niz ja.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.