WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 12:45   #3151
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
Cześć!
Wiadomo, że włosy wypadają jak się karmi dziecko piersią. Już raz to przeszłam, wyglądałam strasznie: włosy cienkie z natury przerzedziły się jeszcze bardziej, ale chyba gorsze było masowe odrastanie - w żaden sposób nie dało się ułożyć niesfornych kosmyków. Pracuję w szkole, młodziez wszystko zauważy i jest bardzo krytyczna, zależy mi, żeby wyglądać jakoś...

No i przede mną już niedługo drugi poród, i znowu zamierzam karmić piersią. A moje pytanie do osób bardziej w pielęgnacji doświadczonych brzmi: czy da się tego wypadania włosów jakoś skutecznie uniknąć, czy takie już uroki macierzyństwa...?
Chyba takie juz uroki macierzynstwa Hormony od poczatku do konca.... Jak ci rosna nowe to tylko sie cieszyc
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 16:22   #3152
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja tez zauwazylam u siebie duza poprawe odkad bardziej zaczelam dbac o wlosy. w zeszle wakacje bylo tragicznie. a moja kuracja trwa jakos od poczatku tego roku... skrzypowita, belissa, pokrzywa, odzywki, seboradin... sama nie wiem co z tego wszystkiego dziala na mnie najlepiej... ;p

tak czy inaczej moim celem bylo zeby wloski szybciej rosly, a takiego efekty narazie jednak nie widze;/ no ale ciesze sie ze przestaly tak wypadac jak kiedys.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:45   #3153
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Byłam dzisiaj u fryzjera..drapał, ciągnął, wyrwał mi chyba z połowę włosów..teraz skóra tak mnie swędzi, że nie moge ..

I co najśmieszniejsze, poradzil mi, zebym jadła duzo warzyw.owoców.jadła jakies tableteczki na wzmocnienie, plus magnez.

a Co ja do cholery robie?.. warzywa w kazdym posiłku, witapil, magnez w tabletkach do picia.. jeszcze mi sie oberwało za maseczki- zarowno te kupne jak i robione z rycyny, jajek czy olejku kokosowego..bo przy moich włosach nie powinnam robić super..

Nigdy nie bede miala ladnych włosów
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:04   #3154
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a jakie masz wlosy, ze powiedzial Ci ze nie mozesz robic takich maseczek?

suchajcie czy to normalne ze gdy nakladam jakas odzywke na wlosy badz nawet serum na koncowki to mi sporo wlosow zostaje na dloniach???? w ciagu dnia mi wlasciwie nie wypadaja, tylko gdy nakladam te specyfiki lub myje glowe (przy odzywce najwiecej wychodzi)
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 18:44   #3155
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
a jakie masz wlosy, ze powiedzial Ci ze nie mozesz robic takich maseczek?

suchajcie czy to normalne ze gdy nakladam jakas odzywke na wlosy badz nawet serum na koncowki to mi sporo wlosow zostaje na dloniach???? w ciagu dnia mi wlasciwie nie wypadaja, tylko gdy nakladam te specyfiki lub myje glowe (przy odzywce najwiecej wychodzi)

Mam włosy jak u dziecka- cienke, delikatne..

A co do twojego pytania- ja tez tak mam..;/;/;/ ale czy to jest normalne to..nie wiem
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:38   #3156
Sayonara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Wypadające włosy

Wiem, że na dzień tracimy dużo włosów, to jednak o wiele więcej niż ustalony limit.

Moja siostra raczej zawsze miała raczej zdrowe włosy, które nie potrzebowały większej pomocy. Niedawno jednak zaczęła częściej farbować włosy, dokładniej to farbą naturia z joanny, w odstępie co miesiąc. Wcześniej było raczej okej, ale teraz jest strasznie. Kupiliśmy skrzypowitę, ale to raczej nie zadziała. Czy znacie jakieś sprwadzone sposoby na wzmocnienie włosów?
Sayonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:53   #3157
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Wypadające włosy

Odstawienie farby i kuracja co najmniej 3 miesięczna preparatami np. Merz Spezial powinna przynieść widoczne efekty.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 21:54   #3158
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wypadające włosy

Na wypadanie picie pokrzywy, mgiełka Radical i odżywiane włosów
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:46   #3159
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Wypadające włosy

Mam pytanie- SPRZYPOVITA coś pomaga? Specjalnie kupiłam sobie szczotkę z naturalnego włosia bo miały być lepsze i nie wypadać a tu nic właściwie... Przeczesze włosy ręką i zostaje mi kłebek kudełek jem tą skrzypovite ale nie na tyle długo,żeby widzieć zmiany...
Hm... Dużo piszecie na forum o tej pokrzywie moze spróbuję
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:07   #3160
kalale23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

http://www.trychologia.org.pl/
znalazłam taką stronę, może ktoś się tu leczył? co o tym sądzicie?
ja może kiedyś spróbuję jeśli pokrzywa nie będzie skuteczna
kalale23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 20:15   #3161
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Przez dlugi czas mialam problem z wypadajacymi wlosami. Lecialy mi garsciami:/ Ciagle farbowanie (srednio co miesiac) je zniszczylo. uwazam ze teraz moje wlosy sa zdrowe, jest ich wiecej i prawie wcale mi nie wypadaja- nawet teraz-na wiosne nie poczulam efektu lecacych wlosow. Moj glowny problem to rozdwojone i zniszczone koncowki, ale to inna bajka:P

Dla zainteresowanych moja kuracja:
1. Zaczelam wlasnie od Skrzypovity, uwazam ze pomagala i wyrastaly mi od niej nowe wloski, ale przerzucilam sie na Vitapil bo dziala tez na lamiace sie wlosy. Jestem zadowolona
2. Herbatka ze Skrzypu. Jest na pewno lepsza od pokrzywy a efekt chyba ten sam Pije ja w duzych ilosciach:P (pol litra dziennie:P)
3. Wlosow nie farbuje juz zwyklymi farbami. Uzywam do tego henny- ktora ma dzialanie zblizone do odzywki. Hinduski stosuja tylko henne i pieknie na tym wychodza Chociaz ma i swoje minusy- po stosowaniu henny farba juz sie nie przyjmie:P
4. Odzywki do wlosow! Kiedys nie uzywalam, teraz po kazdym myciu nakladam. Najlepiej taka, ktora ulatwia rozczesywanie. Szarpanie wlosow po myciu tez powoduje ich wypadanie:/ Wiec lepiej zaopatrzyc sie w tego typu odzywke
5. Masaze glowy. Co prawda wlosy sa po takim masazu tluste, bo rozprowadza sie łoj glowy po calej skorze glowy, wiec najlepiej robic to wieczorem, przed myciem
Hmmm to chyba tyle. Nie mowie, ze mam na glowie burze wlosow Bo nie mam. Ale nie mam tez lysych plackow, nie zbieram wlosow z podlogi, nie zatykam nimi zlewow:P, ani nie narzekam na przerzedzone wloski Sa o wiele ladniejsze niz byly kiedys. Nie mam niestety zdjec dla porownania:/ Pozdrawiam
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 19:37   #3162
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jakiś konkretny ten masaż głowy?
I o dkiedy stosujesz całą kuracje?
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:10   #3163
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Właśnie, pochwali się, jaki to masaż.

A henna barwi chyba tylko na ciemno?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:41   #3164
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

od dzisiaj stosuję zmasowaną kurację na moje włosy
ostatnio wypadają jak szalone
jakieś 5lat temu miałam na głowie ponad 2 razy tyle włosów co teraz;/

więc od dzisiaj:
piję pokrzywę
piję skrzyp
biorę skrzyp z witaminami w tabletkach, już jest sprawdzony, kiedyś brałam i na mnie działał
biorę witaminę B i magnez
kupiłam mgiełkę radical

oprócz tego nakłądam regularnie na włosy olej kokosowy ale to już żeby poprawić kondycję włosów
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:45   #3165
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
piję skrzyp
biorę skrzyp z witaminami w tabletkach, już jest sprawdzony, kiedyś brałam i na mnie działał
biorę witaminę B i magnez
Za dużo tego dobrego. Nie bierz dwóch rodzajow witamin, a przy witaminach ze skrzypem nie pij skrzypu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 22:13   #3166
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Wiec tak kuracje sotsuje jakies 4 miesiące. A masaz glowy zaden konkretny, chodzi tylko o to, zeby pobudzic cebulki. Oczywiscie sa jakies specjalne masaze glowy o ktorych mozna poczytac na roznych stronach internetowych, ale ja po prostu staram sie jak najdluzej masowac glowe

Henna nie farbuje tylko na ciemno. Tzn henny sa rozne. Mozna kupic henne blond albo czerwona. Tylko oczywiscie jesli ktos jak ja ma wlosy brazowe, to blond mu sie nie przyjmie Ale np nalozylam ostatnio na moje brazowe- prawie czarne wlosy henne w kolorze "owoc granatu" i mam teraz calkiem ladna czerwona poswiate na wlosach. Oczywiscie najlepiej dziala na mnie henna ciemna, prawie czarna- wtedy widac prawdziwe efekty Mysle ze panie w drogieriach pomoga kazdemu dobrac kolor (trzeba jednak pamietac o tym, ze farba juz sie nie przyjmie na wlosy po hennie).

No a teraz wazne informacja dla "Hula Girl"- nie powinno sie brac jednoczesnie witaimin ze skrzypem i pic herbaty ze skrzypu. To grozi wrecz przeciwnym efektem. Zamiast wzmocnic wlosy mozesz przedobrzyc i je oslabic. Musisz sie zdecydowac. Ja np. biore Vitapil ktory nie zawiera skrzypu ale dziala na wlosy, wiec wspomagajaco pije jeszcze herbatke ze skrzypu polnego. Jesli zdecydujesz sie na picie herbatki zamiast tabletek to faktycznie powinnas przyjmowac witamine B, gdyz skrzyp wyplukuje ja z organizmu. A najlepiej zawsze zapytac sie jakiegos lekarza- w wypadku wlosow moze to byc dermatolog. Dobrze, zeby to lekarz wybral, co mozesz przyjmowac i z czym, bo zamiast sobie pomoc, mozesz tylko zaszkodzic. Ja pije skrzyp, biore Vitapil i witamine C- ale zadne skladniki mi sie nie pokrywaja, jednak nie uwazam, zeby bylo to calkiem bezpieczne- przyjmowac tyle roznych substancji. Naprade wizyta u lekarza moze byc niezbedna, jesli chcesz tak "eksperymentowac". Nie wiem jak sie ma przyjmowanie magnezu i witaminy B jednoczesnie (bo ta kwesie poruszyla aggie) wiec o to tez by mozna zapytac specjaliste. Z lekami nie mozna przesadzic, bo moze sie to obrucic przeicwko nam. Ja czuje sie w miare bezpiecznie biorac to co biore, ale oczywiscie nalezy tez pamietac, zeby zazywajac suplementy diety jak Skrzypovita, Bellisa czy Vitapil robic sobie co jakis czas przerwe. Np. po 3 miesicach zazywania na miesiac przerwy

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Ahh dziewczyny i jeszcze cos. Odkrylam wlasnie wspanialy kosmetyk z AVONU! Maseczka do wlosow Greckie Morza Planet Spa. (zdjecie w zalaczniku). Nalozylam ja juz drugi raz i mam wrazenie ze moich wlosow jest wiecej. Nawet moj chlopak to zauwazyl (a jak wiadomo faceci raczej sa slepi:P) Co prawda producent nie wspomina nic o efekcie zwiekszenia objetosci wlosow, jest to raczej maseczka na rozczesywanie i polysk, ale ja dostrzeglam u siebie fajne efekty "uboczne" Pozdrawiam

I jeszcze cos zeby nie bylo niedomowien:P Vitapil stosuje od miesiaca, Skrzypovite bralam wczesniej przez jakies 3 miesiace, wiec stad stwierdzenie, ze kuracje stosuje od 4 miesiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 121235.jpg (35,1 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-04-10 o 18:31
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 22:26   #3167
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Za dużo tego dobrego. Nie bierz dwóch rodzajow witamin, a przy witaminach ze skrzypem nie pij skrzypu.
wiem, że to dużo ale to tylko 2tygodniowa kuracja uderzeniowa, później zostanę przy samej herbatce ze skrzypu i witaminie B
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:06   #3168
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:16   #3169
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

pigula1990 dopiro teraz doczytałam co napisałaś
dzisiaj rano już zdecydowałam o modyfikacji mojej kuracji i narazie pozostanę przy piciu herbaty z pokrzywy i ze skrzypu i brniu witaminu B

skrzyp z mikroelementami odstawiam i zacznę go brać jak zakończę kurację herbatkami
a co do witaminu B i magnezu to bardzo często występuje właśnie magnez z witaminą B więc one razem nei powodują raczej nic złego

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2009-04-11 o 18:18
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 19:01   #3170
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hehe nie wiedzialam:P W ogole jestem ignorantka- jesli mnie cos nie dotyczy to sie tym sama z siebie nie interesuje:P Jesli zas cos zazywam to potrafie o tym cyztac godzinami:P
Magnezu nie biore i nie bralam Ale poczytam zaraz na co to:P
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 20:26   #3171
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dzieczyny zafarbowalam wlosy na rudo i mniej mi wypadaja czy to mozliwe..? wcześniej mialam czarne
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:47   #3172
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

donay: szczerze mowiac taki efekt jest chyba zawsze po farbowaniu. Ja zauwazylam ze gdy farbowalam wlosy to przez pierwszy tydzien-dwa wydawalo mi sie, ze sa odzywione, nie wypadaja i jest wszystko ladnie, pieknie Ale niestety po jakims czasie wlosy jednak odczuwaja chemie i wypadaja "masowo" Tzn sie nie mowie ze tak bedzie w twoim przypadku, jednak nie zdziwilabym sie jesli za 3 tyg napiszesz ze wloski Ci jednak leca z glowy:/
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:51   #3173
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

mi wlsnie po czarnej od razu wypadaly:/ z pierwszym myciem lecialo tyle że sie załamywałałam dam znac jak bedzie dalej
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 08:28   #3174
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

co lepsze revalid czy bellisa?
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:07   #3175
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Kolezanka brala to i to i zdecydowanie bardziej zadowolona jest z Bellisy. Ale jest to kwestia indywiudalna. Np mojej cioci po Skrzypovicie wlosy wypadaly jeszcze bardziej, ale po Bellisie juz bylo ok. Musisz chyba wyprobowac i tego i tego aby sie przekonac co i jak
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:35   #3176
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
co lepsze revalid czy bellisa?
na kazdego dziala inaczej
ja polecam h-pantoten i vitapil
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:03   #3177
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a no spoko... może tą bellise sprobuje

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

znalazłam taki przepis, w którym gwarantują, że "na każdym miejscu utraconego włosa będą wyrastać 2 nowe"
przepis:
Przygotować roztwór z 1 litra ciepłej wody i 2 stołowych łyżek soli , namoczyć w nim ręcznik , lekko wykręcić i nacierać łysiejące miejsca na głowie. Szczególną uwagę należy zwrócić na te miejsca , gdzie włosy jeszcze nie wypadły.


jak myślicie, dobre to...?
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:20   #3178
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Woda z solą? Na wymioty dobre to, ale do wcierania we włosy? Jakos nie bardzo mi sie widzi ten sposób...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:24   #3179
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
a no spoko... może tą bellise sprobuje

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

znalazłam taki przepis, w którym gwarantują, że "na każdym miejscu utraconego włosa będą wyrastać 2 nowe"
przepis:
Przygotować roztwór z 1 litra ciepłej wody i 2 stołowych łyżek soli , namoczyć w nim ręcznik , lekko wykręcić i nacierać łysiejące miejsca na głowie. Szczególną uwagę należy zwrócić na te miejsca , gdzie włosy jeszcze nie wypadły.


jak myślicie, dobre to...?
a to nie przepis z książki TOmbaka?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:27   #3180
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a to nie przepis z książki TOmbaka?
chyba tak, ale moim zdaniem mozna zastapic to masazem
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.