Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 21:33   #3151
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
No to jeszcze jedno upierdliwe pytanie mi się nasuwa
Jakie znaczenie przy kp ma kolejność- najpierw gluten, później owoce/warzywa?
moja pediatra była na szkoleniu i wg niej najnowsze zalecenia są takie, przy kp (nie publikowane w poradnikach nawet jeszcze):

- w 6 miesiacu warzywa i owoce,
- w 7 miesiacu zupki z mieskiem,
- w 8 miesiacu ekspozycja na gluten

Najlepiej do konca 8 miesiaca kp, tak żeby w czasie ekspozycji byla piers, ale jesli nie damy rady to i tak lepiej pozniej ten gluten niz np w 5 czy 6 miesiacu ale przy kp. Podobno szybkie wprowadzanie glutenu może więcej przynieść szkody niż pożytku i kp przy glutenie działa osłonowo, ale jednak przecenia się jego znaczenia. Reasumując, lepiej później z mm, niż wcześniej z kp, a najlepiej to później z kp.

Jakie znaczenia ma wprowadzanie glutenu a potem warzyw itp? Tak było dotychczas zaznaczam! Odp: ekspozycja ma trwać 2 miesiące, dziecku pierś starcza do końca 6 miesiąca, w 7 możemy zatem wprowadzać nowe pokarmy i produkty z glutenem.

Ja sie tego trzymam co mi zaleciła pediatra i póki co teraz jestesmy na samym cycku, a od stycznia warzywka i owoce wprowadzamy.

Edytowane przez idzia111
Czas edycji: 2013-12-16 o 21:36
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:36   #3152
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

PERSE trzymam kciuki za Ciebie bo wiem ze jak ty dasz rade to mi bedzie latwiej...caly czas myske jak ty dzielnie wakczysz i jak wspaniale sobie dajesz rade...ja juz wiele razy dawalam mm ale zawsze wychodzilismy jakos na prosta....a ostatnio to prawie ze spalam cala noc z laktatorem zeby wiecej mleczka bylo i jest wiec glowa do gory i piers do przodu...jestem z toba kochana
Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:43   #3153
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Idę do Małego.. nie mógł zasnąć..obudził się po 55min.. po cycu zasnął na 5 min.. znowu płacz.. uśpiłam go w naszym łóżku i już wyje.. je mi z dwóch cyców za każdym razem.. nie wiem czy się nie najada, czy chce sobie pocycolić..czy może to wina tego jabłka? albo pełnia dzisiaj.. kuźwa już nie wiem co mam robić..
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:43   #3154
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ide spac. Dobranoc

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:48   #3155
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość

W zyciu bym Ci tyle nie dała !!!!!!!!!!!!!
ha dobre geny

my juz po pierwszym karmieniu... po 2,5 godzinie spania...

dzoan moze go brzuch boli...

idzia dzieki za opis.. powiem mojej oediatrze w styczniu, ciekawe co ona na to..i z tego co pisalas to pamietam ze jak jest alergia to jeszcze pozniej podajemy gluten...
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:49   #3156
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Ja bralam bromergon i mialam stroboskop w oczach. Lataly mi tez muszki przed oczami- tragedia.
Ja też brałam bromergon i kompletnie nic mi nie bylo

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość

Tez tak postępuję I zażynam dzbanek.Musimy zainwestowac w podgrzewacz do butelek.
Oczywiście przeczytałam DZIABANEK


Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Moje dziecko juz trzeci raz sie zbudziło z mega krzykiem Nie wiem co sie dzis z nią dzieje.Nigdy takich problemów nie było.Pol godzinki temu tz mnie wołał bo sie zakrztusiła nadmiarem sliny a zaraz potem obzygała sie.Przebrałam ja i poszła sie węgorzyć obok tza .Zasneła przy nim.Za chwile krzyk.Znów poskrzeczała i juz spała a teraz słysze płacz z sypialni.Te zęby tak czadu dają?
U nas może nie krzyk ale płacz i tak parę raz od zaśnięcia, na razie jest spokój i mam nadzieję, że pośpi

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
R
Moje dziecko wyczulo że mama ma zły dzień i postanowił zrobić mi prezent przewrotem z plecow na brzuch. Teraz raz na brzuch raz na plecy
gratki

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
u mnie troche lepiej z laktacja i z apetytem Leo...dostaje mm już "tylko" 2 razy dziennie a reszta moja wiec do przodu.....20 podaje pierwsza marchewe wiec bedzie ciekawie...zobaczymy jak na to mały zareaguje....
Super, że z laktacją i apetytem lepiej oby tak dalej.

Dobranoc
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:42   #3157
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

A miałam coś pisać i zapomniałam
Nie mogę zasnąć. Nogi mnie bolą. Jutro przyjeżdża do mnie przyjaciółka, a wieczorem ja jadę do mojej bliskiej koleżanki Tż dał mi wychodne, bo zauważył, że mam jakiś dziwny nastrój.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

A i dobranoc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 23:03   #3158
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Perse, kochana wybacz, ale skwiczałam się na myśl o Perse pod choinką z laktatorem

Ja wiem, ze to nie smieszne i bardzo Cie przepraszam, ale nie mogłam!...

Margosia

Mela, Surka - no mają się odezwać do konca tyg., ale mężu nie do konca zadowolony z rozmowy, bo to nie jest DOKŁADNIE jego branża, choć też produkcja... się okaże... może być tak, że zdystansuje go ktoś równie dobry, a na dodatek ekspert w dokladnie tym, czym firma się zajmuje - cóż, wyżej nosa nie podskoczy, dal z siebie wszystko

Wrzucam Wam Lilo z chrupkiem

Aaaa, gryzak poki co traktowany nieufnie i z dystansem, a że kolory ma żarówiaste, to bardziej zabawka niż żródło pożywienia na razie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pysnosci.jpg (82,2 KB, 49 załadowań)
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:16   #3159
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
moja pediatra była na szkoleniu i wg niej najnowsze zalecenia są takie, przy kp (nie publikowane w poradnikach nawet jeszcze):

- w 6 miesiacu warzywa i owoce,
- w 7 miesiacu zupki z mieskiem,
- w 8 miesiacu ekspozycja na gluten

Najlepiej do konca 8 miesiaca kp, tak żeby w czasie ekspozycji byla piers, ale jesli nie damy rady to i tak lepiej pozniej ten gluten niz np w 5 czy 6 miesiacu ale przy kp. Podobno szybkie wprowadzanie glutenu może więcej przynieść szkody niż pożytku i kp przy glutenie działa osłonowo, ale jednak przecenia się jego znaczenia. Reasumując, lepiej później z mm, niż wcześniej z kp, a najlepiej to później z kp.

Jakie znaczenia ma wprowadzanie glutenu a potem warzyw itp? Tak było dotychczas zaznaczam! Odp: ekspozycja ma trwać 2 miesiące, dziecku pierś starcza do końca 6 miesiąca, w 7 możemy zatem wprowadzać nowe pokarmy i produkty z glutenem.

Ja sie tego trzymam co mi zaleciła pediatra i póki co teraz jestesmy na samym cycku, a od stycznia warzywka i owoce wprowadzamy.
Aaaa...to ja już nic nie czytam i podam gluten kiedy wg mnie będzie dobry moment. Twoja lekarka to usłyszała niedawno a ja czytałam że obecnie uważa się że lepiej wcześniej zrobić ekspozycje. W latach 80 uważano że lepiej później.
A w doope z tym, już to widze jak kobiety X lat temu patrzyły na ekspozycje glutenu. Moja babcia by padła ze śmiechu. I alergii nie było tyle co teraz.
Nie bagatelizuje tematu, ale wyznaje zasadę że gdy nie ma jednoznacznych dowodów na potwierdzenie danej tezy, decyzje podejmuje sama kierując się zdrowym rozsądkiem.
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:32   #3160
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Zapomnialam napisac, ze ODPARZENIE ZALECZONE ogromna poprawa, przysięgam, że mąka zdziałała cud!!! Zwykła mąka ziemniaczana!!!

No to jeszcze wrzucam nasze gryzaki trzy oraz PIERWSZE BUCIKI PRAWDZIWE - skórzane cudo od Zary upolowane za nie powiem ile, bo mnie utłuczecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3738334745.jpg (44,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3748231327.jpg (34,1 KB, 19 załadowań)
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:49   #3161
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Oliath śliczna Lilo i jaka już duża Gabi też zajada się chrupkami kukurydzianymi Daje jej chrupka i odrazu sru do buzi i ciumka z każdej srtony go a mama ma chwilę dla siebie,bo dziecko zajęte przez kilka minut w 100% chrupkiem Denerwuje się tylko jak jej wypadnie z ręki.

Odnośnie dyspozycji na gluten,ja chyba nie będe się spieszyć. Karmię butelką i tak myślę,żeby w 7-8mies dopiero. Mamy karmiące butelką-kiedy wprowadzacie?

fiazo,madi,magolina dzięki za pw z instrukcją dołączenia do fb
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 04:01   #3162
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
A miałam coś pisać i zapomniałam
Nie mogę zasnąć. Nogi mnie bolą. Jutro przyjeżdża do mnie przyjaciółka, a wieczorem ja jadę do mojej bliskiej koleżanki Tż dał mi wychodne, bo zauważył, że mam jakiś dziwny nastrój.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

A i dobranoc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oklaski dla tż





Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Oliath śliczna Lilo i jaka już duża Gabi też zajada się chrupkami kukurydzianymi Daje jej chrupka i odrazu sru do buzi i ciumka z każdej srtony go a mama ma chwilę dla siebie,bo dziecko zajęte przez kilka minut w 100% chrupkiem Denerwuje się tylko jak jej wypadnie z ręki.

Odnośnie dyspozycji na gluten,ja chyba nie będe się spieszyć. Karmię butelką i tak myślę,żeby w 7-8mies dopiero. Mamy karmiące butelką-kiedy wprowadzacie?

fiazo,madi,magolina dzięki za pw z instrukcją dołączenia do fb
Prosze bardzo

Ja już podaje gluten w małych ilościach, ale podaje.


Fuck najpierw nie mogłam zasnać, godzine miotałam sie po łóżku, potem obudził sie piotrek i co go uśpiłam to budził sie po 5min, ostatecznie zasnął przed 1 na moim brzuchu i obudził sie po godzinie. Nastepna pobudka po 3 i teraz znów siedze bo był atak kolki 30min temu.
Jak ja do pracy wróce z takimi nocami !?


Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 04:53   #3163
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Wieczorem dałam Artkowi 140 mojego i 60 mm, pierwszy posiłek nocy tylko 80 mojego i 60 mm, teraz odciągnęłam prawie 200 I Artuś dostanie tylko moje Oby na śniadanko było to samo
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 06:12   #3164
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzien dobry
Jejku o ktorej wstajecie. Moja zasypia okolo 23 wlasnie po to zeby dac mi pospac do 8.

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Ja w sumie wyrzuciłam dwie puszki mm, z czego z jednej zjadł może dwie porcje....nigdzie nie mogłam dostać saszetek. Ale jak to mm stało to byłam spokojniejsza że w razie czego dziecko nie będzie głodne. To moim zdaniem tez miało wpływ na powrót laktacji - nie stresowalam się że Adaś będzie głodny.
Tez mam puszke mleczka NAN tak na wszelki wypadek i zeby sie nie stresowac podczas kryzysow bo co jakis czas sie zdarzaja.

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
teso czytałam dziś w gazecie 'mamo to ja' artykuł o rozszerzaniu diety i było tam napisane, że jak dziecko nie chce pokarmów przyjmować, to wiadomo - nie zmuszać i próbować każdego dnia i 'naukowcy stwierdzili, że niemowlę dopiero po dzisięciokrotnej próbie w pełni akceptuje nowy smak'. I odnośnie alergii było również napisane, żeby obserwować gdy wprowadza sie nowe pokarmy i gluten wprowadzić duuuużo później.
E ja juz nic nie wiem w takim razie.

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Nie bagatelizuje tematu, ale wyznaje zasadę że gdy nie ma jednoznacznych dowodów na potwierdzenie danej tezy, decyzje podejmuje sama kierując się zdrowym rozsądkiem.
ooo podlacze sie i zrobie jednak tak jak planowalam. Tydzien po ukonczeniu 6 mies mamy szczepienie i jak tylko dojdziemy do siebie to rozszerzamy o gluten no chyba ze bedziemy nim ciagle pluc to wtedy warzywka.

Corcia mi zasnela juz 2gi raz sama bez smoczka i ssania paluszkow. Jestem dumna z niej. Z siebie troche mniej.
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:06   #3165
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dobry dzien!

Magolinko-Ty dziabaczu

Oli-Lilo kochana a ceny butów lepiej nie pisz

Baloniku-my na mm i zaczne z glutenem w styczniu jak Laura będzie miec ukonczony 6 miesiac

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Perse-ciesze sie ze mleczarnia ozyla

Moonlight-moje dziecko o 20 czasem o 21 idzie spac

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:19   #3166
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Wstaliśmy why why why ja chce jeszcze spać

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:23   #3167
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry

Mogę powiedzieć ze się wyspalam..jedno karmienie o 3 i Igorek spal do teraz. Nie wiem czy to efekt wczorajszego wyrzucenia porannej drzemki.

ROCKY Igor też się budzi z płaczem w ciągu dnia..

MARGOS Agraffka dobrze radzi Wit b6 szybciej poradzi sobie z pokarmem

ITA powodzenia z kp! Ponownie! Dzielnie walczysz

MAGDALENE odrzuca? Przykro ale Kamilek też juz duży...jak wysypka u was? Coś lepiej?

PERSE jak nocka?

BALONIKU brawa za przemeblowanie! Wspolczuje zabkow. Biedna Gabi. Napiszdo Roxi lub Domi one Cię przyjmą na fb.

DZOAN jak u Ciebie nocka?

MOON brawo za samodzielne zasypianie

FIAZO współczucia. Coś CibPiotrek ostatnio daje się we znaki..


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:29   #3168
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
aha, dzięki za info, u nas jak nie pomoże pepti to chyba sama poproszę o nutre

ona, a jak tam głowa? lepiej?
Wczoraj wieczorem było już lepiej, za to robiło mi się słabo Nie wiem co jest. Czy to zmęczenie, brak odpowiedniej ilości snu

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
To chyba zależy od dzieciaczka. Maja pije NAN pro i nie ma problemów z kupkami. Robi je regularnie bez wysiłku i zawsze w "pięknym" musztardowym kolorze
Pewnie tak Bo problemy z kupkami mieliśmy także po Hipp combiotic i hipp specjalnym na zaparcia a po tym to kupska takie zielone były. Ale Nan Franka całkowicie zaparł. Teraz moge stwierdzić, że to od alergii.

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Moje dziecko juz trzeci raz sie zbudziło z mega krzykiem Nie wiem co sie dzis z nią dzieje.Nigdy takich problemów nie było.Pol godzinki temu tz mnie wołał bo sie zakrztusiła nadmiarem sliny a zaraz potem obzygała sie.Przebrałam ja i poszła sie węgorzyć obok tza .Zasneła przy nim.Za chwile krzyk.Znów poskrzeczała i juz spała a teraz słysze płacz z sypialni.Te zęby tak czadu dają?
Być może. U nas nocki były ok. Może spróbuj podac cos przeciwbólowego.

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
U nas już po wielkim przemeblowaniu i generalnych porządkach na święta Jeszcze tylko zostało mi umyć okna i wyciągamy choinkę z piwnicy na dniach Prezenty już dla wszystkich zakupione,dodatkowo każdy dostanie pierniczka w kształcie ludzika wyglądającego jak ten ze Shreka Znów muszę was przeprosić za zaniedbanie,ale ostatnio sporo się dzieje. Gabrysi idące ząbki bardzo dokuczają,ratujemy się czopkami z panadolem i żelem,choć z tym żelem to działamy ostrożnie. Idę trochę ponadrabiać forum

Mam prośbę,powie mi ktoś jak dołączyć do grupy na facebook'u?
Pracuszek z Ciebie

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44189549]

idzia dzieki za opis.. powiem mojej oediatrze w styczniu, ciekawe co ona na to..i z tego co pisalas to pamietam ze jak jest alergia to jeszcze pozniej podajemy gluten...[/QUOTE]

to ja pisałam

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Odnośnie dyspozycji na gluten,ja chyba nie będe się spieszyć. Karmię butelką i tak myślę,żeby w 7-8mies dopiero. Mamy karmiące butelką-kiedy wprowadzacie?
Po 10 miesiącu



Witam
Oglądałam wiadomości a w Egipcie śnieg
Dziś jedziemy do okulisty. Mam nadzieje, że nie będzie płaczu Jak pomysle o tym co dziewczyny pisały jak wygląda takie badanie to aż mnie ciarki przechodzą.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:33   #3169
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Zawsze śpię do ok 9.30 ale tz ma na 10 do pracy i mnie na kawe zbudzil Laura spi pierwsze karmienie bylo o 6.30

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Snieg w Egipcie???

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 07:38   #3170
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hej Dziewczyny..
Ale noc.. do północy Olek budził się co chwilę.. Zaczął się szarpać przy cycku.. chcąc go przysunąć do siebie, złapałam za bioderka, przeturlałam na boczek i bąki poszły.. i po tym musiał poczuć ulgę..zaczął normalnie jeść i zasnął.. i po północy miał drzemki po niecałe 2h...ostatnie po 1h..ale już był spokojny.
Czyli chyba jednak jabłuszko mu zaszkodziło..musiał boleć go brzuszek Już wiem, że z rozszerzaniem musimy poczekać
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:40   #3171
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Biedny Olus

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:45   #3172
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
moja pediatra była na szkoleniu i wg niej najnowsze zalecenia są takie, przy kp (nie publikowane w poradnikach nawet jeszcze):

- w 6 miesiacu warzywa i owoce,
- w 7 miesiacu zupki z mieskiem,
- w 8 miesiacu ekspozycja na gluten

Najlepiej do konca 8 miesiaca kp, tak żeby w czasie ekspozycji byla piers, ale jesli nie damy rady to i tak lepiej pozniej ten gluten niz np w 5 czy 6 miesiacu ale przy kp. Podobno szybkie wprowadzanie glutenu może więcej przynieść szkody niż pożytku i kp przy glutenie działa osłonowo, ale jednak przecenia się jego znaczenia. Reasumując, lepiej później z mm, niż wcześniej z kp, a najlepiej to później z kp.

Jakie znaczenia ma wprowadzanie glutenu a potem warzyw itp? Tak było dotychczas zaznaczam! Odp: ekspozycja ma trwać 2 miesiące, dziecku pierś starcza do końca 6 miesiąca, w 7 możemy zatem wprowadzać nowe pokarmy i produkty z glutenem.

Ja sie tego trzymam co mi zaleciła pediatra i póki co teraz jestesmy na samym cycku, a od stycznia warzywka i owoce wprowadzamy.
dziękuję idzia za opis
ja cały czas myślałam, ze jednak lepiej ten gluten razem z kp wprowadzać.. a teraz wynika, że niekoniecznie.. jej.. dobrze, że mam jeszcze troszkę czasu na przemyslenia
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:48   #3173
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość


Snieg w Egipcie???

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
podobnież od stu iluś lat spadł ponownie

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny..
Ale noc.. do północy Olek budził się co chwilę.. Zaczął się szarpać przy cycku.. chcąc go przysunąć do siebie, złapałam za bioderka, przeturlałam na boczek i bąki poszły.. i po tym musiał poczuć ulgę..zaczął normalnie jeść i zasnął.. i po północy miał drzemki po niecałe 2h...ostatnie po 1h..ale już był spokojny.
Czyli chyba jednak jabłuszko mu zaszkodziło..musiał boleć go brzuszek Już wiem, że z rozszerzaniem musimy poczekać
Biedny Oluś


Miłego dnia paa
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:51   #3174
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Czesc kochane. Czytam nadal-tylko czasu na pisanie brak :-( pytanie do mam ktore zaliczyly skoka 14tyg. Ile trwal i co sie po nim zmienilo? Moja Emi od 2 tygodni nie przesypia w nocy i ogolnie rozdrazniona :-\ pozdrawiam
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:07   #3175
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Sylwiu nie pomoge bo my nie przechodzimy drastycznie skokow

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:12   #3176
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

ona za okulistę.. a z tym śniegiem w Egipcie to nieźle..ludzie muszą być w szoku


Teraz rozbudzam się przy kawce.. głowa jeszcze troszkę boli od wczoraj.. jem moje ostatnie odkrycie- chleb turecki na miodzie z rodzynkami.. Polecam, bo jest słodki i jak zjem kilka kromek dziennie, to już do słodyczy mnie nie ciągnie
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:15   #3177
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

sylwia: też nie pomogę, bo oprócz pojawiających się nowych umiejętności Skoka nie gościmy.. raz się tylko zdarzyło 22 tydzień.

dzoan: to odczekaj chwilę z wprowadzaniem pokarmów, a gluten i kp - tak jak Idzia napisała, najlepiej aby jednak przy kp wprowadzać.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:18   #3178
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
MARGOS ja już kiedyś pisałam, że na zanik pokarmu najlepsza jest witamina B6. Ja już na następny dzień nie miałam pokarmu.
Dziękuję a pewno spróbuje!

Chociaż przez to odstawienie to będę miała wątrobę do wymiany
Tyle tabletek co teraz zżeram A nie połykam więc muszę gryźć


Młody jak zasnął po 20 to cyca na śniadanie zjadł o 6.15 na śpiocha bo Matczyna pierś przypominała piłkę lekarską mimo wszelakich podjętych do tej pory starań I obudził Go o 9 pies
Lubię to odstawianie go od cyca Wreszcie można się wyspać


Dobra idę się zbierać bo to trza iść zwiedzać a nie doopę w domu grzać
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:18   #3179
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Jupii u mnie slonko i maly mrozik.Skonczyla sie plucha pojdziemy dzis na spacer

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:18   #3180
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Nic mi sie nie chce... to taki syndrom ostatnich dni. Nie wiem o co kaman.. dzisiejszy plan to wizyta w ikei, empiku, pakowanie prezentów, odkurzenie mieszkania i sprzątniecie kuchni....
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.