Mamusie Kwietniowe 2016 część VII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 13:32   #3181
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Lucy jakie koszulki i staniki brałaś? Daj linka
Koszulki z hm. Jedna w paski i biała i czarna na ramiączkach. Staniki zamówiłam w sklepie dla zmysłów.pl
http://www.dlazmyslow.pl/Alles-Mama-...rodzaj-27.html
http://www.dlazmyslow.pl/Kostar-MM45...rodzaj-27.html
http://www.dlazmyslow.pl/Benefit-biu...rodzaj-27.html
http://www.dlazmyslow.pl/LupoLine-Az...rodzaj-27.html
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 13:33   #3182
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Annihilate- to bardzo dobry pomysl zeby tescie sie troszkę starszym zajmowali! Będziesz miala chwilkę na odpoczynek. Twoj chyba jest pol roku mlodszy od mojej czy zle kojarzę? Moja ma 25 miesiecy ale ja na wsi mieszkam wiec to nie problem na podworko z dwojka wyjść jak juz obie poubieram. Szkoda ze majac taka mala roznice wieku z kp wychodzi tak jak wychodzi. No ale wszystko sie robi dla dobra calej trojki- mamy i dwoch dzieciaczkow. Nic na sile!

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 13:35   #3183
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Paulinka będziesz jadła grilla?
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 13:53   #3184
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Paulinka będziesz jadła grilla?
No zamierzam coś po troszku zjeść. Mam nadzieję że mała zaakceptuje mój wybór. 😊
Ogólnie jem wszystko i staram się obserwować małą ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 13:55   #3185
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Witam Was
Oczywiście zaległości mnustwo mam. przeczytałam pobierznie ale u Was podobnie jak u Nas czyli cyciuś kupka i spanko
U nas ostatnio mała ma napady wrzasku jakby ją ktoś cioł oczywiście do tego prężenie się i twardy brzuszek czyli kolki wczoraj potrafiła mi się tak drzeć w niebogłosy 3 h już ja płakałam z nią z bezsilności.
Masowanie rączką brzuszkka przykurcząłam brzuszek prasowałam pieluszkę na brzuszek i nic, aż wreszcie usnęła z tego wysiłku. po 2 h snu była tasama jazda... Czuję że będzie tak już z tymi kolkami... co za cholerstwo.
Czytam tutaj ze jecie wszystko pijecie kawy a ja dosłownie nie jem nic oprócz indyka który wychodzi mi bokiem no cóż chyba też mi przez gardło by nie przeszło nic bo jak pomyśle o brzuszku i jej wrzasku to mam dość...

Sutki
Kąpiel o tak coś niesamowitego piecze niemiłosiernie.
Ja mam dodatkowo ranę na sutku i dla mnie karmienie to koszmar. Maltan poracha...... Mleko moje tez nie daje rade. Psikam octeniseptem wiec troche zasycha rana ale przy karmieniu znowu pęka a bolii nie miłosiernie.....
to sie pożaliłam.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:01   #3186
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Witam Was
Oczywiście zaległości mnustwo mam. przeczytałam pobierznie ale u Was podobnie jak u Nas czyli cyciuś kupka i spanko
U nas ostatnio mała ma napady wrzasku jakby ją ktoś cioł oczywiście do tego prężenie się i twardy brzuszek czyli kolki wczoraj potrafiła mi się tak drzeć w niebogłosy 3 h już ja płakałam z nią z bezsilności.
Masowanie rączką brzuszkka przykurcząłam brzuszek prasowałam pieluszkę na brzuszek i nic, aż wreszcie usnęła z tego wysiłku. po 2 h snu była tasama jazda... Czuję że będzie tak już z tymi kolkami... co za cholerstwo.
Czytam tutaj ze jecie wszystko pijecie kawy a ja dosłownie nie jem nic oprócz indyka który wychodzi mi bokiem no cóż chyba też mi przez gardło by nie przeszło nic bo jak pomyśle o brzuszku i jej wrzasku to mam dość...

Sutki
Kąpiel o tak coś niesamowitego piecze niemiłosiernie.
Ja mam dodatkowo ranę na sutku i dla mnie karmienie to koszmar. Maltan poracha...... Mleko moje tez nie daje rade. Psikam octeniseptem wiec troche zasycha rana ale przy karmieniu znowu pęka a bolii nie miłosiernie.....
to sie pożaliłam.
Współczuję problemów z kolkami i ta rana na sutku...
Moja Zosia też się pręży i robi czerwona Ale U nas to problem połknietego powietrza w brzuszku. Daje jej espumisan i jeszcze dostała syrop na ulewanie i dajemy radę.
Może spróbuj espumissan lub infacol?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:12   #3187
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
U nas ostatnio mała ma napady wrzasku jakby ją ktoś cioł oczywiście do tego prężenie się i twardy brzuszek czyli kolki wczoraj potrafiła mi się tak drzeć w niebogłosy 3 h już ja płakałam z nią z bezsilności.
Masowanie rączką brzuszkka przykurcząłam brzuszek prasowałam pieluszkę na brzuszek i nic, aż wreszcie usnęła z tego wysiłku. po 2 h snu była tasama jazda... Czuję że będzie tak już z tymi kolkami... co za cholerstwo.
Czytam tutaj ze jecie wszystko pijecie kawy a ja dosłownie nie jem nic oprócz indyka który wychodzi mi bokiem no cóż chyba też mi przez gardło by nie przeszło nic bo jak pomyśle o brzuszku i jej wrzasku to mam dość...

Sutki
Kąpiel o tak coś niesamowitego piecze niemiłosiernie.
Ja mam dodatkowo ranę na sutku i dla mnie karmienie to koszmar. Maltan poracha...... Mleko moje tez nie daje rade. Psikam octeniseptem wiec troche zasycha rana ale przy karmieniu znowu pęka a bolii nie miłosiernie.....
to sie pożaliłam.
Odnośnie jedzenia sama widzisz ze nic nie jesz a mała krzyczy. Może próbuj powoli jeść inne rzeczy bo jak młoda na samym indyka ma kolki to poprostu ma a ty musisz jeść bo się wykonczysz

Na sutki ja polecam lanoline, obojętnie jakiej firmy
Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
No zamierzam coś po troszku zjeść. Mam nadzieję że mała zaakceptuje mój wybór. 😊
Ogólnie jem wszystko i staram się obserwować małą ☺
Ja już dwa razy jadłam grilla, kurczaka i kiełbaski i było ok

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Annihilate- to bardzo dobry pomysl zeby tescie sie troszkę starszym zajmowali! Będziesz miala chwilkę na odpoczynek. Twoj chyba jest pol roku mlodszy od mojej czy zle kojarzę? Moja ma 25 miesiecy ale ja na wsi mieszkam wiec to nie problem na podworko z dwojka wyjść jak juz obie poubieram. Szkoda ze majac taka mala roznice wieku z kp wychodzi tak jak wychodzi. No ale wszystko sie robi dla dobra calej trojki- mamy i dwoch dzieciaczkow. Nic na sile!

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
No karmienie jest trudniejsze o wiele z dwójką.. Moja dużo starsza a też jest o to zazdrosna i zawsze jak karmie to ona coś potrzebuje, ale daje sobie wytłumaczyć na szczęście


wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 14:20   #3188
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

espumisan jej daje ale zaraz jak jej podam to jest krzyk i kupa a później jazda dalej sama już nie wiem może ten espumisan jej jeszcze bardziej podrażnia jelitka jestem taka bezradna.....

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Odnośnie jedzenia sama widzisz ze nic nie jesz a mała krzyczy. Może próbuj powoli jeść inne rzeczy bo jak młoda na samym indyka ma kolki to poprostu ma a ty musisz jeść bo się wykonczysz

Na sutki ja polecam lanoline, obojętnie jakiej firmy

Ja już dwa razy jadłam grilla, kurczaka i kiełbaski i było ok



No karmienie jest trudniejsze o wiele z dwójką.. Moja dużo starsza a też jest o to zazdrosna i zawsze jak karmie to ona coś potrzebuje, ale daje sobie wytłumaczyć na szczęście


wysłane przez tapatalka

jakieś zupy jem typu bulion z makaronem czy z ryżem czy kaszka i zaszalałam ostatnio na kanapki z dżemem wiśniowym
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:24   #3189
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Kopycio ja herbatkę koperkowa dawałam małemu raz ale efekt był odwrotny...

My dzisiaj ranek mieliśmy okropny... Małego brzuszek bolał i do 9 spałam po 15min z przerwami 10min..
Mojego jak boli brzuszek i sie pręży az płacze to masuje delikatnie i podkurczała nóżki i pomaga, usypia szybko, moze sprawdzi sie u Ciebie

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
U mnie do karmienia kumpele polecaly z alles mama... mierzylam i nawet ladnie lezaly
Ladne

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Chyba sie skusze, choć ja to zawsze musze przymierzyć. Nie ogarniam teraz moich cyckow

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Witam Was

Oczywiście zaległości mnustwo mam. przeczytałam pobierznie ale u Was podobnie jak u Nas czyli cyciuś kupka i spanko

U nas ostatnio mała ma napady wrzasku jakby ją ktoś cioł oczywiście do tego prężenie się i twardy brzuszek czyli kolki wczoraj potrafiła mi się tak drzeć w niebogłosy 3 h już ja płakałam z nią z bezsilności.

Masowanie rączką brzuszkka przykurcząłam brzuszek prasowałam pieluszkę na brzuszek i nic, aż wreszcie usnęła z tego wysiłku. po 2 h snu była tasama jazda... Czuję że będzie tak już z tymi kolkami... co za cholerstwo.

Czytam tutaj ze jecie wszystko pijecie kawy a ja dosłownie nie jem nic oprócz indyka który wychodzi mi bokiem no cóż chyba też mi przez gardło by nie przeszło nic bo jak pomyśle o brzuszku i jej wrzasku to mam dość...



Sutki

Kąpiel o tak coś niesamowitego piecze niemiłosiernie.

Ja mam dodatkowo ranę na sutku i dla mnie karmienie to koszmar. Maltan poracha...... Mleko moje tez nie daje rade. Psikam octeniseptem wiec troche zasycha rana ale przy karmieniu znowu pęka a bolii nie miłosiernie.....

to sie pożaliłam.

Kolki to zło! Ale racja z tym jedzeniem, skoro ma kolki, a Ty jesz tylko indyka to nie warto sie katować. Wprowadzaj nowe rzeczy, widac kolki to nie Twoja wina. Moze spróbuj pic ta herbatę koperkowa. Głowa do gory, kolki mijają
Sutki to juz nie wuem, ja odpukać nie mam problemu..

Ale sie wkurzylam!!! Znalazłam wczoraj fajny bujaczek w super cenie, umówiłam sie z babka na dzis. Pisze do niej, o ktorej moge wpaść a ona, ze sprzedała! masakra...

Edytowane przez kopycio
Czas edycji: 2016-04-29 o 14:31
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:50   #3190
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Boze GGI wez zjedz cos kobieto bo sie wykonczysz!!! Ja jem wszystko...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:19   #3191
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

GGI a na te sutki poranione może kapturki kup? mi mega pomogły! sutki się zagoją szybciutko i będą jak nowe ;]
co do jedzenia to ja jeszcze trochę uważam, ale mała dopiero ma tydzień póki co z brzuszkiem jest chyba ok. Ale ograniczam tylko takie rzeczy jak cytrusy, jakieś wzdymające (sama nie mogę za bardzo i tak).
ggi jedz! dobrze dziewczyny radza.
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-04-29 o 15:20
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 15:25   #3192
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

U nas wrzask bo maly chce zawsze wszystko na juz... no ale uczymy sie. Mamy raptem tydzien. Ale ten problem z lykaniem powietrza tez znamy...

Na sutki to tez slyszalam o lanolinie, ja mam z ziaji i wietrzeniu... u mnie poki co z tym nie ma problemu. Ale jak mlody zje... chwile wietrze i staram sie troche mleka rozsmarowac...

Co do diety... kurcze a ja sie boje rozszerzac jak mlody taki wrzaskun... ze cos mu zaszkodzi.
Ale dzis juz dzem z czarnych porzeczek zjadlam i banana, niby mozna...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Kopycio. Wiem ze alles ma 3 sklepy firmowe w polsce. Jeden na pewno we wrocku i w mniejszych sklepach mozna dostac
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:29   #3193
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

GGI jedz normalnie bo się wykonczysz. Na kolki Twoje jedzenie nie ma raczej wpływu. Niektóre maluszki muszą przez to przejśc i trzymam kciuki żeby jak najszybciej się u Was skończyło.

Ja jem wszytko I póki co jest ok. Tez się trochę boje, ale wykończylabym się na niektórych dietach polecanych karmiącym.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:34   #3194
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

velika zapomnialam Ci pisac, gratuluje spadku wagi! Chyba wygralas w konkursie na najszybszy powrot do formy sprzed ciazy
GGI jedz kobieto bo znikniesz! Sama widzisz ze nic nie jesz a mala placze. Chcialabym Cie pokazac mojej mamie i mezowi, moze by mnie przestali wpedzac w poczucie winy ze maly placze z bolu brzuszka bo ja cos zjadlam heh.

Dalam mu dzis inne witaminy i chyba jest troche lepiej chociaz tez sie darl przez dluzsza chwile... Ale nie wiem czy to nie ze zlosci ze nie dojadl bo zmeczeny, bo teraz mama go buja w bujaczku i cicho siedzi. W dzien to widze ze najlepiej by spal na mnie z sutkiem w buzi... Inaczej jest walka z usypianiem. No ale ja sobie nie moge pozwolic na to Co ciekawe w nocy naje sie i spi sam bez protestow Nie ogarniam tego mojego synia.

Kliknelam mu takie grzechotki zakladane na raczki http://i.ebayimg.com/00/s/MzU1WDUwMA==/z/Dt0AAOSwDuJWu6B2/$_12.JPG Ciekawe czy mu sie spodobaja
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:42   #3195
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kiedy w ogole zaczelyscie wprowadzac nowe rzeczy ? W sensie normalnie jesc?

Wlasnie Velika a jak rana i szwy?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:43   #3196
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

My zostajemy na weekend w szpitalu. Maly ma zoltaczke spowodowana konfliktem grup krwi i od wczoraj lezy pod lampa. Dzis jest troche lepiej wiec na noc odstawiamy i zobaczymy jak jutro.

Avlis urodzila wczoraj wczesnie rano synka Wiktora przez sn Na wiecej info musicie poczekac az bedzie online
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:47   #3197
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Przerąbane macie z tymi kolkami. U nas nie ma, ale za to te kupy nadal. Oby odstawienie nabiału pomogło, a jak nie to za tydzień robimy testy. Ale mam podły humor przez to
Na dodatek na twarzy jej zrobiły się potówki. Nie wiem czemu, bo dbam żeby jej nie przegrzewać :/

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Justyna_fli

Na pewno się spodobają, ale nie teraz :p Mojej kupiliśmy też taką,ale jeszcze nie ogarnia takich zabawek
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:09   #3198
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Avlis gratulacje!!!! Ineso dzieki za cynk

Kayira ja odrazu jadłam normalnie. Teraz np jem ogórka czekam jeden dzien i jak nic nie jest małemu to jem normalnie i tak z kazda rzeczą, ktorej nie jestem pewna.
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:24   #3199
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Ineso trzymam kciuki by szybko zoltaczka zeszla.

Avlis gratulacje !!!

Kopycio to bede musiala wzbogacac swoj jadlospis.

A przyprawy?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 16:51   #3200
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

JEDZENIE
Ja jadłam od samego początku normalnie - mąż mi przynosił normalne jedzenie do szpitala bo tego szpitalnego to nie tykałam.
Teraz też jem normalnie, dziś np i wczoraj: spaghetti z brokułem z serkami topionymi, cebulą i czosnkiem.

BIEGUNKA
jeju , moja Niunia ma od wczoraj biegunkę. Kupka normalnie co chwilkę, aż mi się serce kraje, że się męczy. TO co opisyałam, że przewaliła kupalkiem dwa pampersy i wszystko na około - no to właśnie już była biegunka bo potem na okrągło takie robiła, dobrze, że kupiłam pampersy 2 to teraz nie przelatuje.


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
My zostajemy na weekend w szpitalu. Maly ma zoltaczke spowodowana konfliktem grup krwi i od wczoraj lezy pod lampa. Dzis jest troche lepiej wiec na noc odstawiamy i zobaczymy jak jutro.

Avlis urodzila wczoraj wczesnie rano synka Wiktora przez sn Na wiecej info musicie poczekac az bedzie online
Och, oby szybko zeszła żołtaczka!
Gratulacje dla Avlis : roza:
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:29   #3201
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
My zostajemy na weekend w szpitalu. Maly ma zoltaczke spowodowana konfliktem grup krwi i od wczoraj lezy pod lampa. Dzis jest troche lepiej wiec na noc odstawiamy i zobaczymy jak jutro.

Avlis urodzila wczoraj wczesnie rano synka Wiktora przez sn Na wiecej info musicie poczekac az bedzie online
gratulacje dla Avlis! a wy obyscie szybko wyszli!

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość

Wlasnie Velika a jak rana i szwy?
dobrze. szwy mam rozpuszczalne. czasem mnie jeszcze ciagnie, ale jest naprawde spoko
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:53   #3202
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Poli biegunka? Mój ma miesiąc i do dzis robi strzeliste zolte i rzadkie kupki, zglupialam juz jakie one powinny byc, twarde?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:59   #3203
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Velika zazdroszcze rozpuszczalnych. Ja za tydzien do sciagniecia... a jakos nie podoba mi sie jak jedna strona sie goi...

Tabaska z tego co wiem przy kp moga byc wodniste, chyba zolte. Przy sztucznym gesciejsze
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:25   #3204
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Poli biegunka? Mój ma miesiąc i do dzis robi strzeliste zolte i rzadkie kupki, zglupialam juz jakie one powinny byc, twarde?
Hmm no tak tylko obstawiam, że to biegunka - bo np robiła taką wielką żółtą masę i po godzinie z nowu, i potem znowu ale już mniej.
Ogólnie często kupka - wiec uznałam, że to coś nie tak.

po za tym - wcześniej robiła bardziej jak jajecznica z grudkami, a ta masa to taka rozlazła i dużo tego i bardziej wodnista.
Ale od południa chyba się normuje. No zobaczymy co znajdę w pampersie jak wstanie


PIWKO
kupiłam sobie na wieczór bezalkoholowe i tą bawarkę. W ciąży nie mogłam patrzeć na to także zobaczymy czy dziś wieczór posmakuje, jak nie to mam sok pomarańczowy hehe.
A dziś GRA O TRON jedziemy !!!
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:55   #3205
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kayira co do przypraw to ja używam wszystkiego co wczesniej. Bardzo ostrych unikam tylko.

Tabaska moj tez takie rzadkie robi. Czasem ma takie mokre bardzo, a czasem same wiórki tylko, tez nie wiem jsk one powinny wyglądać. Położna niby mówiła ze to takie przejściowe i takie powinny byc.

Dziewczyny mojemu małemu przeciekają pampersy zmieniam, poleży godzine na boczku i ma śpiochy z tego boku mokre.. Czy ja zle zakładam te pampersy czy co? Jakies pomysły?

Kobietki wrzućcie link do strony z promocjami pampersow, gdzies mi sie zapodział...
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:57   #3206
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Hmm no tak tylko obstawiam, że to biegunka - bo np robiła taką wielką żółtą masę i po godzinie z nowu, i potem znowu ale już mniej.
Ogólnie często kupka - wiec uznałam, że to coś nie tak.

po za tym - wcześniej robiła bardziej jak jajecznica z grudkami, a ta masa to taka rozlazła i dużo tego i bardziej wodnista.
Ale od południa chyba się normuje. No zobaczymy co znajdę w pampersie jak wstanie


PIWKO
kupiłam sobie na wieczór bezalkoholowe i tą bawarkę. W ciąży nie mogłam patrzeć na to także zobaczymy czy dziś wieczór posmakuje, jak nie to mam sok pomarańczowy hehe.
A dziś GRA O TRON jedziemy !!!
Kochana ja tez sie bałam że moja ma biegunke ale spoko ona tez miała jeden tydzień taki że po jedzeniu potrafiła zrobić np 3 a raz w ciagu 2,5 godziny zrobiła 5 takich rzadkich położna móiła że tak moze być nie ma się czym martwić.

Jedzenie
Zaszalałam zrobiłam indyka z marchwią i makaronem bezglutkowym
A o wprowadzeniu czegoś w diete pomyślę jeszcze ją poobserwuje i zadecydujemy po weekendzie
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:04   #3207
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Dziewczyny na szybko! Dziś o 12:10 drąc się w niebogłosy, taranując TZ i 6 osób asystujących, czując się jak Dumbledore wyławiający horkruks z czary, urodziłam Córeczkę. 3kg 50 cm. Mąż zakochany, dal dzielnie radę. Poród koszmar, później opiszę

Gratki dla Alvis!
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:18   #3208
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Dziewczyny na szybko! Dziś o 12:10 drąc się w niebogłosy, taranując TZ i 6 osób asystujących, czując się jak Dumbledore wyławiający horkruks z czary, urodziłam Córeczkę. 3kg 50 cm. Mąż zakochany, dal dzielnie radę. Poród koszmar, później opiszę

Gratki dla Alvis!
Gratulacje Kochana !! Kolejna dzielna mamusia przetrwała poród
Cieszcie się teraz w 3
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:18   #3209
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

AsiaPo gratki !! Pokrzyczec dobra rzecz 😂

Mój robi różne kupy. Dzisiaj zrobił cichacza po pachy. Nie wiedziałam skąd najpierw zbierać 😎

Dzięki Bogu mogę jeść wszystko, żadnych sensacji brzuszkowych nie ma jak na razie. Któraś oprócz Trisdom jadła sushi?
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 19:21   #3210
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Asia gratulacje prawie w samo południe dałaś czadu! I brawo dla męża

wysłane przez tapatalka

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
AsiaPo gratki !! Pokrzyczec dobra rzecz 😂

Mój robi różne kupy. Dzisiaj zrobił cichacza po pachy. Nie wiedziałam skąd najpierw zbierać 😎

Dzięki Bogu mogę jeść wszystko, żadnych sensacji brzuszkowych nie ma jak na razie. Któraś oprócz Trisdom jadła sushi?
Ja bym zjadła ale w moim mieście nie ma dobrego niestety a sama nie umiem zrobić

AVLIS:gratulacje czekamy na relacje

Ineso: dobrze ze juz lepiej z żółtaczką, kciuki żebyście szybko wyszli

wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 21:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.