Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 19:33   #3181
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja mam pytanko? czy któraś z Was wywoływała zdjęcia w empikfoto ?? Ciekawi mnie, czy są dobrej jakości no i czy warto

Z góry dziękuję za odpowiedz
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:35   #3182
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość

Velika, szykuj piwko o 20.55 jest meczyk ja już się naszykowałam
już mam dwa w brzuszku
Real do boju!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:40   #3183
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszanie. Niby się pogodziliśmy, ale nie przeprosił :/ Odczuwam pewien niedosyt :/ ehh

A w tygodniu telefony, smsy i gg to jedyne dzięki czemu możemy porozmawiać. Nie mieszkamy razem i widujemy się tylko w weekendy niestety
Nie smutaj przez gg i przez właśnie takie mobilne kontakty zazwyczaj dochodzi do niedomówień i do nieprzyjemnych odczuć... Na pewno sobie wszytsko wyjaśnicie jak już się spotkacie

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
już mam dwa w brzuszku
Real do boju!
haha

O nie nie
Do boju Barca
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:41   #3184
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
łoj co Ty gadasz, laska z Ciebie że hej
w dniu ślubu o wygląd mojej mamy się nie martwie.. na pewno będzie wyglądała pięknie. Bardziej się martwię o teściówkę, bo ona w ogóle nie używa kosmetyków.. Nie mówię żeby niewiadomo co robiła, ale przynajmniej bibułki matujące na upalne dni by sobie użyła - to nie ... a młodsza jest od mojej mamy o 13 lat !!!


Velika, szykuj piwko o 20.55 jest meczyk ja już się naszykowałam
Jeśli chodzi o teściową, to i ja sie o moją boję.. nie chce brzydko mowić, ale mama tża, to jest taka trochę wsiowa babka Tzn bardzo ja lubię, jest taka swojską babką, o wszystkim można z nia pogadać, wyluzowana, życiowa, ale jeśli chodzi o styl ubierania sie i makijaż - masakra... strojem, fryzurą i make upem dodaje sobie przynajmniej z 10 lat - o tyle więcej jej dałam, jak pierwszy raz ja zobaczyłam... dlatego juz zapowiedziałam, że kreacje na nasz ślub będzie wybierała ze mną (tż jest jedynakiem - wiec w sumie i tak nie ma jej kto pomóc - oprocz jej koleżanek - ubóstwiajacych ten sam styl co ona ) ewentualnie zrobimy wspólne zakupy - moja mama i mama tża

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszanie. Niby się pogodziliśmy, ale nie przeprosił :/ Odczuwam pewien niedosyt :/ ehh

A w tygodniu telefony, smsy i gg to jedyne dzięki czemu możemy porozmawiać. Nie mieszkamy razem i widujemy się tylko w weekendy niestety
to tak jak my, ostatnio też często mamy jakieś drobne sprzeczki przez telefon, nie znoszę tego, nawet nie można sie porządnie pogodzić takze Kochana wiem jak Ci trudno, ale do weekendu - może przeprosi podwójnie


Wracajac jeszcze do stroju dla mamy - to mojej podobaja sie sukienki w stylu j. kennedy proste,klasyczne a zarazem eleganckie a do tego dopasowane, taliowane żakieciki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9981395-large.jpg (43,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg First Lady Jacqueline Kennedy wearing coral silk dress (by Oleg Cassini) and three-stranded pear.jpg (121,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jacky c.jpg (96,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue day dress mo 631303jpg.jpg (18,8 KB, 8 załadowań)
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:41   #3185
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
no właśnie a My mieszkamy ze sobą 4 dzień przestaje mi się to podobać
Wyluzujcie obydwoje, może to pomoże? O co Wy się w ogóle kłócicie? Szkoda życia i wspólnych chwil

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My rezygnujemy z fontanny czekolady. Byłam na weselu, gdzie była taka atrakcja i nie za bardzo to wyglądało - jeżeli chodzi o dzieciaki. Ufajdały się niemiłosiernie i ten stół z fontanną też, wszystko tam porozwalane było. Moja siostra kategorycznie zabroniła mi zamawiania fontanny
My za zespół płacimy 50% stawki (innej opcji nam nie proponowano). Poza tym w umowie z zespołem mamy zapis, że gwarantujemy im przynajmniej 1 ciepły posiłek i napoje bez ograniczeń, czyli nie powinno być pretensji o ilość pokarmu
O to to. Byliśmy na weselu gdzie fontanna postała 10minut i nie budziła większego zainteresowania, obsługa przeniosła ją w kąt. Szkoda by mi było kasy

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
no rok, teraz zaręczyny więc będzie do ślubu 2.5 roku - jak dobrze licze ;d
ale znamy się dłużej niż rok, ale nie byliśmy razem

ale jesteśmy obydwoje pewni tego
My w dniu ślubu będziemy razem 3 lata, więc podobnie Chociaż oficjalnie razem jesteśmy jeszcze krócej, a moi rodzice to w ogóle myślą że niewiele ponad rok razem

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od ginekologa. Zmieniłam lekarza na babeczkę, bardzo miła kobietka. Musiałam zmienić bo poprzedni lekarz powiedział mi: "No co się pani dziwi że się okres zatrzymał, jest pani za gruba!" no to zmieniłam lekarza :/ Nie będzie mnie jakiś palant obrażał :/ Zresztą jakby to zależało od mojej tuszy, to po odstawieniu tabletek bym też nie dostała, a jak odstawiłam to okres pojawiał się regularnie :/

No i dostałam nowe tabsy VIBIN. Miała je któraś z was? Może wiecie jak się sprawują?
Vibin nie jest nowy, to tylko nowy zamiennik Ja biorę Vibin Mini, to odpowiednik Yasminelle, Narayi, Lesinelle. A jak się sprawują to wiadomo-co dla kogo Ja od ponad 6 lat biorę te same, od razu podpasowały. A gin porażka

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a gdzie planujecie zdjęcia plenerowe? mnie się marzy z wodą...
coś takiego... te zdjęcia są cudowne
Ja chcę nad morze albo na mazury Pewnie wyjdą Mazury bo bliżej

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Mam dosyć ;(
Pokłóciłam się z TŻem i to przez gg!
Mam już dosyć wypomina mi coś co się stało zanim go poznałam. To jest cios poniżej pasa... Nie można tak
To nie jest zdrowe dla związku Przeszłość to przeszłość i NIKT nie ma prawa nam jej wypominać. My sobie z tż też byśmy mogli wiele powypominać, ale po co? Tż się śmieje, że poszalałam za młodu to może chociaż teraz będę grzeczna i ja tak samo. Czasami gul skacze jak człowiek coś sobie przypomni, pomyśli, ale takie myśli trzeba szybko wykopać z głowy,a nie jeszcze szaleć z pretensjami do drugiej osoby. Niech każdy interesuje się swoją przeszłością.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:48   #3186
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszanie. Niby się pogodziliśmy, ale nie przeprosił :/ Odczuwam pewien niedosyt :/ ehh

A w tygodniu telefony, smsy i gg to jedyne dzięki czemu możemy porozmawiać. Nie mieszkamy razem i widujemy się tylko w weekendy niestety
Znam ten ból. Dotychczas miałam TŻ na wyciągnięcie ręki, widzieliśmy się codziennie po pracy od 18.00-1.00, od października wyjechałam i zamieszkałam 100 km dalej i nagle zdarzają się jakieś nieporozumienia, niedomówienia, czego np. na żywo nie ma. Widzimy się od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem.
Głowa do góry!
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:49   #3187
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o teściową, to i ja sie o moją boję.. nie chce brzydko mowić, ale mama tża, to jest taka trochę wsiowa babka Tzn bardzo ja lubię, jest taka swojską babką, o wszystkim można z nia pogadać, wyluzowana, życiowa, ale jeśli chodzi o styl ubierania sie i makijaż - masakra... strojem, fryzurą i make upem dodaje sobie przynajmniej z 10 lat - o tyle więcej jej dałam, jak pierwszy raz ja zobaczyłam... dlatego juz zapowiedziałam, że kreacje na nasz ślub będzie wybierała ze mną (tż jest jedynakiem - wiec w sumie i tak nie ma jej kto pomóc - oprocz jej koleżanek - ubóstwiajacych ten sam styl co ona ) ewentualnie zrobimy wspólne zakupy - moja mama i mama tża
Oj moja teściowa to w porównianiu do mojej mamy, młoda kobitka, ubiera się też tak modnie (czesto młodzieżowo tak po prostu na luzie)ale ani się na wesela jakoś nie czesze ani nie maluję , nawet tak jak wposminałam nie zmatuje buźki.. ale wydaje mi się że wyglądałaby 100 razy lepiej gdyby leciutki makijażyk sobie zrobiła taki subtelny.... ale ja się nie wtrącam
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 19:52   #3188
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

A ja swojej mamy do malowania się nie zmuszę. Jest mocnym alergikiem, kolorówka ją uczula. Po nawet najbezpieczniejszym tuszu wyskakują jej na powiekach bąble. Dlatego dla mamy stawiam na super kreację, biżu i fryzurę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:59   #3189
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Oj moja teściowa to w porównianiu do mojej mamy, młoda kobitka, ubiera się też tak modnie (czesto młodzieżowo tak po prostu na luzie)ale ani się na wesela jakoś nie czesze ani nie maluję , nawet tak jak wposminałam nie zmatuje buźki.. ale wydaje mi się że wyglądałaby 100 razy lepiej gdyby leciutki makijażyk sobie zrobiła taki subtelny.... ale ja się nie wtrącam

ale chyba na wesele syna troszkę się podpicuje, co?

widzisz, to moja teściówka, to całkowite przeciwieństwo Twojej
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:00   #3190
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
ja mam pytanko? czy któraś z Was wywoływała zdjęcia w empikfoto ?? Ciekawi mnie, czy są dobrej jakości no i czy warto

Z góry dziękuję za odpowiedz
ja wywolywalam, bardzo dobrej jakosci byly
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:04   #3191
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
ale chyba na wesele syna troszkę się podpicuje, co?

widzisz, to moja teściówka, to całkowite przeciwieństwo Twojej
haha, a no właśnie nie wiem...nie wtrącam się jak sobie zrobi tak będzie miała, ja na pewno postaram się żeby moja kochana mamcia wyglądała fajnie

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3895117 9]ja wywolywalam, bardzo dobrej jakosci byly[/QUOTE]
Ale brałaś standard czy premium?
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:08   #3192
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
ja mam pytanko? czy któraś z Was wywoływała zdjęcia w empikfoto ?? Ciekawi mnie, czy są dobrej jakości no i czy warto

Z góry dziękuję za odpowiedz
ja wywoływałam w jakości standard i były jak najbardziej ok ale jeśli Ci się nie spieszy to polecam poczekać na jakąś promocję bo co chwile jakiś rabat jest

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
już mam dwa w brzuszku
Real do boju!
oj oj Barca musi wygrać ! bo inaczej chłop mi do domu schlany wróci
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:18   #3193
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
ja mam pytanko? czy któraś z Was wywoływała zdjęcia w empikfoto ?? Ciekawi mnie, czy są dobrej jakości no i czy warto
Tak ja, wg mnie warto


Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o teściową, to i ja sie o moją boję.. nie chce brzydko mowić, ale mama tża, to jest taka trochę wsiowa babka Tzn bardzo ja lubię, jest taka swojską babką, o wszystkim można z nia pogadać, wyluzowana, życiowa, ale jeśli chodzi o styl ubierania sie i makijaż - masakra... strojem, fryzurą i make upem dodaje sobie przynajmniej z 10 lat - o tyle więcej jej dałam, jak pierwszy raz ja zobaczyłam... dlatego juz zapowiedziałam, że kreacje na nasz ślub będzie wybierała ze mną (tż jest jedynakiem - wiec w sumie i tak nie ma jej kto pomóc - oprocz jej koleżanek - ubóstwiajacych ten sam styl co ona ) ewentualnie zrobimy wspólne zakupy - moja mama i mama tża
o jaaaaa, czy my mamy tą samą teściową?
Tylko ta moja to się wcale nie maluje
a ciuchy to ja nie mam pojęcia gdzie ona kupuje....bo nawet na wiejskich targach takich rzeczy nie widzę, a z SH to ona się brzydzi


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja chcę nad morze albo na mazury Pewnie wyjdą Mazury bo bliżej
Ja teeż chce sesję nad morzem bardzo bardzo


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To nie jest zdrowe dla związku Przeszłość to przeszłość i NIKT nie ma prawa nam jej wypominać. My sobie z tż też byśmy mogli wiele powypominać, ale po co? Tż się śmieje, że poszalałam za młodu to może chociaż teraz będę grzeczna i ja tak samo. Czasami gul skacze jak człowiek coś sobie przypomni, pomyśli, ale takie myśli trzeba szybko wykopać z głowy,a nie jeszcze szaleć z pretensjami do drugiej osoby. Niech każdy interesuje się swoją przeszłością.
haha mój też tak mówi ja jak byłam młodsza to za święta też nie byłam a TŻowi opowiedziałam wszystko co robiłam, bo czemu mam swoją przeszłość przed nim ukrywać co więcej, nawet chodzę na imprezy z koleżankami bez niego, na wakacje też pojechałam bez niego i luz
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:19   #3194
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Po pierwsze - kłótnie przez gg są bez sensu! Po drugie to jak może ci wypominać takie coś

monikkad jesteś pewna, że z dojazdem wyjdzie tylko 20 min?


Idę jeść, a później na pakernię
Ale jak z dojazdem kochana, bo nie ogarniam?
Zdjęcia chcę koło sali, więc nie wchodzi w grę dojazd, wychodzimy po prostu, idziemy kilka metrów i od razu robimy

Aaaa, już wiem! Chodzi Ci o dojazd z kościoła na salę. Hmm, to zajmie jakieś 2-3 minuty.
Ale w każdym razie, TŻ był u mnie dziś (przyjechał kochany na chwilkę po pracy, na 3 godzinki) i jeszcze raz przedyskutowaliśmy temat ostatecznie. I zostaje na tym, że jednak wyjdziemy po pierwszych tańcach, naszym i tymi z gośćmi jak DJ zarządzi przerwę na jedzenie. Wtedy wyjdziemy na te kilka fot.
TŻ mówił, że jeśli chodzi o dojazd z kościoła na salę to musimy jechać kolumną aut, że my jako pierwsze auto, a cała reszta za nami i będą trąbić. W sumie faktycznie, jak byłam na weselach w jego mieście to zawsze tak było... No i potem poczekamy aż wszyscy przyjada, wyjda z aut i dopiero my wyjdziemy.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-01-30 o 20:24
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:20   #3195
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Będę miała słodki stół Wiem, że kompletnie nieprzydatne i bardziej jako ozdoba, bo nikt nie będzie miał ochoty, ale... tentego podoba mi się (bez fontanny oczywiście!)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:24   #3196
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
już mam dwa w brzuszku
Real do boju!
Real, Real, Real!!!

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o teściową, to i ja sie o moją boję.. nie chce brzydko mowić, ale mama tża, to jest taka trochę wsiowa babka Tzn bardzo ja lubię, jest taka swojską babką, o wszystkim można z nia pogadać, wyluzowana, życiowa, ale jeśli chodzi o styl ubierania sie i makijaż - masakra... strojem, fryzurą i make upem dodaje sobie przynajmniej z 10 lat - o tyle więcej jej dałam, jak pierwszy raz ja zobaczyłam... dlatego juz zapowiedziałam, że kreacje na nasz ślub będzie wybierała ze mną (tż jest jedynakiem - wiec w sumie i tak nie ma jej kto pomóc - oprocz jej koleżanek - ubóstwiajacych ten sam styl co ona ) ewentualnie zrobimy wspólne zakupy - moja mama i mama tża
To moja teściówka przy Waszych to już w ogóle tragedia:P Nie dość, że się nie maluje (ale do kosmetyczki np. na czyszczenie czy jakieś maseczki to łazi) to jeszcze wygląda bez obrazy - jak chłop:P włosy krótkie, sama chuda, o chłopięcej budowie i w ogóle A na nasze wesele pewnie ubierze to co na 2 poprzednie - niezniszczalną, zieloną () garsonkę i do tego niskie czółenka. Aaaa, odwali sobie pewnie nowe blond pasemka, co by bardziej uroczyście wyglądać:P
I ja tu chyba nic nie poradzę, bo sukienki to ona na pewno nie włoży, co najwyżej mogę ją spróbować namówić na kupno nowej garsonki

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Z tym, że wtedy musiałaby kupić teściowi nową koszulę do jasnego garnituru, bo ma pod kolor jej garsonki - bladozieloną
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:25   #3197
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Będę miała słodki stół Wiem, że kompletnie nieprzydatne i bardziej jako ozdoba, bo nikt nie będzie miał ochoty, ale... tentego podoba mi się (bez fontanny oczywiście!)
Ja też będę miała, ale na tym stole będą znajdować się ciasta, ekspres do kawy i zwykła kawa i herbata
Bo nie chcę ciast na stołach, za mało miejsca będzie. Musi być osobny stolik. Zresztą w tym hotelu zawsze tak jest.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:26   #3198
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
W ramach przerwy w nauce zrobiłam sobie pudełeczko na podziękowania z motylkiem na górze fajnie nawet wyszło, wrzucę Wam później zdjęcie jak chcecie
Nati pokaż zdjęcie! Jestem bardzo ciekawa jak wyszło

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Też do niedawna nie wiedziałam To są takie koszyki/pudełka/pojemniczki w których wsadzasz np tabletki przeciwbólowe, bibułki matujące, igłę z nitką, plastry itp. Wszystko co może przydać się gościom podczas wesela


Dokładnie
Rzuca się u Was grosikami na szczęście?





U mnie dziś 500 dni
A masz gdzieś jakieś zdjecia tych koszyczków? I jakąś dokładną listę co tam może się znaleźć? Kiedyś obiło mi się to o uszy ale teraz wyleciało

Tak, rzucają grosikami, ryżem i cukierkami

Gratuluje! Wesele coraz bliżej!


Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Ale długo mnie nie było!!!!!!! Nawet nie próbuję Was nadrobić

Pochwalę się tylko, że już jestem po sesji i mam wyznaczony termin obrony na 20-go lutego
Nie wiem czy sie cieszyc, czy płakać
No i własnie przez sesję i całe zamieszanie, nie miałam jak pisać z Wami:/
Gratuluje! Obrona nie taka straszna jak ją malują

Co do płacenia za foto, zespół itd to najpierw myślałam o menu 50%, ale to na samym poczatku jak jeszcze myslalam o zespole - wiadomo, jak zespol sklada sie z 5 osob to raz dwa i tysiac wiecej!
Ale bedziemy miec tylko Dj'a i foto, wiec można to jeszcze przemyslec

Dziewczyny! Zrobilam sobie na tej stronie nasze bobo i slodziak straszny wyszedl Tż zaraz wypatrzyl, ze nos jego a usta moje i w ogole Urocze to

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

ja dzisiaj rozwalam system zaliczyłam dwa przedmioty w tym jeden ustny z koszmarnym kolesiem :drzwi-strach: ale poszło i już mi zostało 1 zaliczenie i 4 egzaminy

i koniec sesji coraz bliżej !!!

idę pieć szarlotkę
Gratuluję!klas ki:
Mmmm...szarlotka Podrzuć kawałeczek
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:30   #3199
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Uwaga uwaga..

15 sierpnia 2014 godz. 16.00
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:34   #3200
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Ja też będę miała, ale na tym stole będą znajdować się ciasta, ekspres do kawy i zwykła kawa i herbata
Bo nie chcę ciast na stołach, za mało miejsca będzie. Musi być osobny stolik. Zresztą w tym hotelu zawsze tak jest.
U mnie też nie ma ciast na stołach, ale wymyśliłam sobie, że jeszcze chciałabym coś w tym stylu jak na zdjęciu i myślałam ,że mama powie, że jestem nienormalna, a ona się napaliła... Nie ma mnie kto hamować... TŻ jest jeszcze gorszy

Tajik GRATULUJĘ!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wedding-candy-bar3-lg.jpg (59,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding-candy-bar-favors.jpg (56,1 KB, 26 załadowań)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:35   #3201
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Romantyczka http://projektslub.blogspot.com/2012...ecjalnych.html
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:38   #3202
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

My za DJ, kamerzystę i fotografa płacimy 50%.
Moglibyśmy płacić 100%, gdybyśmy chcieli, ale ja uważam, że ciepłe dania im wystarczą, a zimna płyta i ciasta nie jest już konieczna. Zresztą wiadomo, od razu im powiem, że w każdej chwili mogą sobie iść do "słodkiego stołu" zjeść ciasto, napić się czegoś ciepłego itp.

Co do kreacji mojej mamy to kupiła już sobie sukienkę. Taką do kolan, bez dekoltu jakiegoś wielkiego. Może być nawet tylko jest tak krwiście czerwona, że trochę mnie to przeraża. Nawet mnie nie zapytała o zdanie czy się zgadzam na takie kolor :/ No ale cała moja matka ;] Co się z nią będę kłócić, niech się ubiera jak chce.

Teściowa jest 15 lat starsza od mamy. Ale będzie wyglądała okej. Na ślubie swojej córki wyglądała okej, myślę więc, że i na ślub syna się postara Maluje się kobieta, do fryzjera też chodzi i ogólnie potrafi być elegancka

Btw. strasznie mnie wczoraj mama zirytowała. Poszłam do niej wieczorem zapytać się co myśli na temat tej godziny ślubu i tych zdjęć (kiedy robić) to ona od razu, że mam robić po ślubie przed weselem i koniec bo ona tak z ojcem robiła i w ogole nie ma innej opcji, ona i ojciec tak robili i koniec, o co ja w ogóle pytam :/// A potem, że godzina ma być 16 i też koniec, że jestem chyba niepoważna z tą 15, że nikt tak u nas nie robi. I w ogóle dodała jeszcze, że ja ją do grobu wyprowadzę zanim ten ślub będzie, że wszyscy goście mi pouciekają, bo jestem taka rozpieszczona, wszystko ma być tak jak ja chcę i jeszcze niedługo zacznę gościom ustalać kiedy mogą wyjść do toalety !!! Co do w ogóle za teksty!! Przecież tylko się jej zapytałam co sądzi, a ona, że robię sztuczne problemy i to oczywiście jeszcze NA TYLE CZASU przed weselem !!! :///
Sama sobie sukienkę kupuje, robi różyczki z papieru na torebeczki upominkowe dla gości, a teraz mi gada, że tyle czasu jeszcze i o czym ja myślę!!! I że ją do grobu wyprowadzę!!! A czego ja od niej chcę??? Sama powiedziała, że zrobi różyczki, nie prosiłam jej o to, o nic jej zresztą nie proszę, przyszłam tylko się zapytać o radę, a ona taki cyrk do mnie. Od tej pory zero rozmów o ślubie z nią !!!! I jeszcze się panoszy, że ma być tak jak ona chce!!! Sorry, ale ani złotówki mi na to wesele nie daje, jakim prawem w ogóle ma być tak jak ona chce!!! A ja oczywiście mam zakodowane gdzieś w głowie, że muszę się liczyć z jej zdaniem, więc chociaz logicznie wiem, że to ja mam rację to i tak mi źle z tym, że myślimy inaczej :///
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-01-30 o 20:47
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:39   #3203
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Nie mogę was nawet nadrobić, bo tż leży u mnie i choruje. Nawet nie wolno mi podejść do komputera, tylko jęczy żeby go przytulać bo tak szybciej wyzdrowieje
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:40   #3204
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Real, Real, Real!!!



To moja teściówka przy Waszych to już w ogóle tragedia:P Nie dość, że się nie maluje (ale do kosmetyczki np. na czyszczenie czy jakieś maseczki to łazi) to jeszcze wygląda bez obrazy - jak chłop:P włosy krótkie, sama chuda, o chłopięcej budowie i w ogóle A na nasze wesele pewnie ubierze to co na 2 poprzednie - niezniszczalną, zieloną () garsonkę i do tego niskie czółenka. Aaaa, odwali sobie pewnie nowe blond pasemka, co by bardziej uroczyście wyglądać:P
I ja tu chyba nic nie poradzę, bo sukienki to ona na pewno nie włoży, co najwyżej mogę ją spróbować namówić na kupno nowej garsonki

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Z tym, że wtedy musiałaby kupić teściowi nową koszulę do jasnego garnituru, bo ma pod kolor jej garsonki - bladozieloną

Moja teściowa to w życiu garsonki by nie założyła, szczuplutka z niej laska ładnie się ubiera i maluje Już TŻowi mówiłam że garnitur dla niego pojedziemy kupować z jego mamą, bo kobitka ma świetny gust.
A moja mama... Szczerze to nigdzie za bardzo nie chodzi, dlatego nie ma w swojej szafie jakichś szałowych sukienek, ale na moje wesele napewno nie pozwolę jej się brzydko ubrać Na co dzień się nie maluje, ale w ten dzień pewnie jeśli zamówię wizażystkę do domu, to mamusię też pomaluje Już mówiłam do koleżanki że odszczele ją tak że tato jej nie pozna
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:43   #3205
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja będę płacić 100% i wydaje mi się to w porządku w stosunku do zespołu. Są w pracy, ale nie chciałabym, żeby siedzieli głodni.
Też tak uważam

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My rezygnujemy z fontanny czekolady. Byłam na weselu, gdzie była taka atrakcja i nie za bardzo to wyglądało - jeżeli chodzi o dzieciaki. Ufajdały się niemiłosiernie i ten stół z fontanną też, wszystko tam porozwalane było. Moja siostra kategorycznie zabroniła mi zamawiania fontanny
Ja też mam mieszane odczucia co do fontanny czekoladowej. Byłam na kilku imprezach, na których była taka fontanna i jedynne co pamiętam, to bałagan na koniec.
Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
no rok, teraz zaręczyny więc będzie do ślubu 2.5 roku - jak dobrze licze ;d
ale znamy się dłużej niż rok, ale nie byliśmy razem

ale jesteśmy obydwoje pewni tego
Jak są ludzie pewni, to czemu nie?
Moi rodzice zaręczyli się 3 miesiące po pierwszym spotkaniu, a ślub odbył się 3 mies. po zaręczynach. W październiku stuknie im 30 lat razem.


[QUOTE=monikkad;38946702]
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Kiedyś byłam na weselu na którym młodzi zaraz po kościele pojechali ze swoimi świadkami na "krótką" sesję a gościom kazali jechać do hotelu i na nich czekać. Efekt był taki, że zgłodniali goście rzucili się na stół wiejski i surówki bo sesja się przedłużyła, a to było jedyne jedzonko dostępne przed podaniem obiadu... Wszyscy byli źli na młodych, chociaż nikt bezpośrednio im tego nie powiedział. Tak więc radziłabym najpierw zaserwować gościom obiad, a potem być może w jakiejś kolejnej przerwie na jedzonko wyskoczyć na kilka minut porobić zdjęcia. Chociaż moim zdaniem to i tak nie jest najlepszy pomysł, żeby wychodzić w czasie własnego wesela... Według mnie jest to po prostu niegrzeczne.[/QUOTE]

Ja też nie chcę wychodzić z wesela, bo zależy mi na tym, żeby wszyscy dobrze się bawili, no ale kurde, jeśli nie po pierwszych tańcach (i nasz taniec i pierwsze tańce z gośćmi) w pierwszej przerwie na jedzenie no to kiedy ???? Faktycznie przed ślubem może mi się fryzura rozwalić przez wiatr, a to chyba jeszcze gorsze niż zostawienie gości na 20 minut !!!! Przecież chyba nic im się nie stanie jak 20 minut sobie pojedzą, popiją i pogadają bez nas.

Zależy nam na kilku zdjęciach z samego dnia wesela i nie możemy tego odpuścić.
A ja nie chcę wychodzić z własnego wesela i już. Sesja będzie musiała poczekać

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Wracajac jeszcze do stroju dla mamy - to mojej podobaja sie sukienki w stylu j. kennedy proste,klasyczne a zarazem eleganckie a do tego dopasowane, taliowane żakieciki
Ładne sukienki
Moja mama bardziej się przejmuje swoim strojem niż moją suknią
W Święta usłyszałam jak rozmawiała z moim bratem o fasonie sukienki, a ja myśląc, że rozmawia o sukni ślubnej, powiedziałam, że sama sobie wybiorę. Mamuśka to skwitowała 'Twoja sukienka nie jest ważna. Matka musi się odstawić'

Co do teściowej, to wiem, że przyjdzie do mnie po poradę i razem coś wybierzemy.

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga..

15 sierpnia 2014 godz. 16.00


---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

A ja zapomniałam zapytać w końcu o korkowe
No ale w umowie jest napisane tylko, że lokal nie zapewnia alkoholu i muszę sama sobie zorganizować. O korkowym nie ma nic. Hm
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:44   #3206
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Dziękuję pieknie!

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga..

15 sierpnia 2014 godz. 16.00
Super, gratuluję!!!
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:48   #3207
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga..

15 sierpnia 2014 godz. 16.00
ulala , super , gratki

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Może już dajmy spokój na dziś tym teściowym, bo pewno chodzą teraz z uszami czerwonymi
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:50   #3208
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
To moja teściówka przy Waszych to już w ogóle tragedia:P Nie dość, że się nie maluje (ale do kosmetyczki np. na czyszczenie czy jakieś maseczki to łazi) to jeszcze wygląda bez obrazy - jak chłop:P włosy krótkie, sama chuda, o chłopięcej budowie i w ogóle A na nasze wesele pewnie ubierze to co na 2 poprzednie - niezniszczalną, zieloną () garsonkę i do tego niskie czółenka. Aaaa, odwali sobie pewnie nowe blond pasemka, co by bardziej uroczyście wyglądać:P
Boziuuuu mam nadzieję, że się nigdy nie dopuszczę do takiego stanu, aby moje przyszłe dzieci/synowe tak o mnie mówiły



Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma ciast na stołach, ale wymyśliłam sobie, że jeszcze chciałabym coś w tym stylu jak na zdjęciu i myślałam ,że mama powie, że jestem nienormalna, a ona się napaliła... Nie ma mnie kto hamować... TŻ jest jeszcze gorszy
genialne!



Tajik
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:50   #3209
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

standard
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:52   #3210
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Co do mam i teściowych to moje w dużych rozmiarach 46, 48 Ale na takie imprezy zawsze się ładnie poubierają, więc myślę, że i na ślub się odstrzelą

Ja jestem z Tżtem prawie 6 lat Poznalismy się 13 stycznia 2007 a od 26 kwietnia 2007 jesteśmy razem W tym roku we wrześniu się zaręczyliśmy, całe studia mieszkaliśmy razem, teraz w Niemczech też Fajnie tak
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.