Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 13:29   #3211
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
bunny a byłaś w hurtowni fryzjerskiej fale loki i koki z pollwela? To gdzieś koło lubartowskiej jest. Ciekawa jestem co tam mają. Czy tylko to co dostępne w ich sklepie internetowym?

A co do wielkości wody %, to rzeczywiście mój błąd Teraz będę kupować małe pojemności.

I musisz mnie poratować. Mam łupież, podejrzewam że od szamponu timoti, bo ostatnio tylko tego używałam. Jak się go pozbyć?
nie bylam w srodku, ale pod ich drzwiami bylam sklep ogolnie duzy z zewnatrz wyglada przynajmniej, od podzamcza idziesz to wejdziesz na niego w tych pawilonach okalających plac...
ja czesciej jestem w sinusie na zamojskiej ( jakis sentyment), albo w magnolii na wilenskiej na targu ( mam karte rabatowa )

"łupiez" albo sam przejdzie, albo jesli z tydzien by sie utrzymal to jakikolwiek szampon przeciwlupiez. powinien zwalczyc, bo to nie jest prawdziwy luzpiez, tylko skora zle widac zareagowala...
ostatnio czytalam ciekawa publikacje, wywiad z dermatologiem nt. lupiezu, ze to co bierzemy za łupiez to czesto zwykle złuszczanie skory na wiosne, jesien, po zle dobranym kosmetyku, przepoceniu skory itp.
prawdziwy łupiez szybko nie przechodzi i nie znika sam, czesto wypadaja wlosy przy nim- nie wiem ile w tym prawdy, ale to lekarz sie wypowiadal wiec jestem sklonna uwierzyc


Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POMOCY

Nie wiem do teraz co mnie podkusiło, żeby przyciemnić moje jasne, farbowane/malowane włosy co miesiąc C&S 9n. Zrobiłam głupotę i 31.10 przyciemniłam farbą Fanola 9.0 Otrzymałam dwukolorowe włosy. U góry brazowo-pomaranczowe na dole siwo-zielone. No i męczę się z tym g**** do teraz. Wczoraj położyłam farbę C&S 9n i otrzymałam jasny-karmel na górze, na dole cały czas przebija ta cholerna zieleń!! Na doł położyłam na 15 minut, może za mało..
Jestem załamana..Wiem, że do mojego jasnego blondu ciężka droga, tym bardziej że dużą garść włosów(10 cm od skóry) mam spalonych od użycia jeden raz lokówki..
Chce mi się wyć, bo naprawdę mocno dbam o włosy...raz użyłam lokówki i w połączeniu z tresemme którego nikomu nie polecam - spaliłam je.

Nie ukrywam, że najchętniej wróciłabym do mojego jasnego blondu, bo okropnie sie czuje w takich włosach..
Co robić ?


Zdjecia:
1.wlosy przed nieszczesna farba Fanola 9
2.Wlosy po 31,10
3.Wlosy po Color Soin 9n w swietle normalnym
4.Swiatlo sloneczne
albo zrob kapiel rozjasniaczem i potem poloz sobei ta c&s, albo musisz zafarbowac czyms z odrobina farby czerwonej zeby zniwelowac zielonosc.
inna opcja duzo cierpliowsci i za jakis miesiac sie zmyje ta zielen- zazwyczaj.



wrocilam z mini zakupow z lelka, a nie bylo mnie 3 godz
powiem wam ze mam mieszane odczucia co do tego olejku z bielendy arganowego poki co przegrywam z nim starcie...
nietłusta formuła- chyba żart! jak wsmaruje we wlosy to rece tłuste takim cieżkim tłuszczem jak smalec, ciezko to zmyc mydlem z dloni, a wlosy musze myc 2x, bo za pierwszym myciem, mam na dlugosciach takie sztywne sklejone pasma to bardzo ciezki olejek, i nie wyobrazam sobie jak wsmarowac kilka kropli wg zalecen w koncowki- one od razu sie sklejaja i sa widocznie tluste
nie wiem, moze ja nie umiem tego typu kosmetykow stosowac...
ma ktos jakis pomysl?

jesli szukacie tych nowych olejkow-serum z mariona te orientalne cos tam to sa w leclercu wszystkie rodzaje...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:23   #3212
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


jeśli po sam podkład tylko to wątpie, żeby opłacało się jechać jak na większe zakupy to pewnie opłaca się ja czasami więcej klocków jadę
pewnie jakbym jechała to nie po sam podkład tylko inne rzeczy też, np te paletkę do brwi catrice, jakieś ciuszki, aczkolwiek mus to nie jest tylko przyjemność
a od 22.11 do kiedy -40% jest, teoretycznie mogłabym w poniedziałek po pracy jechać bo wtedy w miarę blisko mam do różnych CH, ale czy po 3 dniach promo coś w tych szafach zostanie??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:52   #3213
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Czeko ja tez mam problem z doborem HM, tzn wezme chyba 52, bo 51 to taka jasnosc jak 150 revlona, ktorego mam ale jak chce uzyc to mieszam z innym i przyciemniam. Tylko mam nadzieje ze burzuj juz nalozony na pape nie ciemnieje
Nienawidze wybierac koloru podkladu, stresuje mnie to



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mnie też to strasznie denerwuje- w sklepie wydaje mi się że dobrze dobrałam odcień a potem nakładam go na buzie w domu i już lipa.....

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ja kupuje revlona 150, jestem białą sciana, ale chyba nie az na ivory jednak
oj ja to dawno taka biała jak teraz nie byłam - i mam wrażenie że każdy odcień podkładu który nakładam jest dla mnie i tak za ciemny

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze ja już zgłupiałam
Ta 180 stara była mi mniej wiecej ok, mogłaby byc ciut jasniejsza.
150 w sumie też jest teraz mi dobra, delikatnie ciemniejsza mogłaby byc ale w sumie nie ma potrzeby zebym musiała z czyms mieszać.
No ale byłam dziś w Rossku i porównywałam 51 i 52 do 101 z Rimmela Match Perfection bo jasnoscia tez był mi dobry tylko za różowy troche. I w sumie to dupa mi z tego porównywania wyszła. 52 wydał się ciemniejszy, 51 za to jasnoscia odpowiedni, ale ciezko porównac bo 51 była mega żółta przy nim. Znowu jak roztarłam obok siebie 51 i 52 to zbyt wielkiej rozncy nie było. I teraz juz sama nie wiem. Czy 52 nie bedzie za ciemny, a 51 znowu za jasny
Bo juz mnie nic nie zdziwi, jak ten mój photoready jest jasnoscia tak samo jak 150, i 150 jest mi dobra a photoready za jasny, nie rozumiem tego

Tobie teraz i 150 i 52 pasują? Bo 52 wydaje sie taka ciemna przy nim
Wybacz ze tak ci marudze ale kurcze boje sie kolejnej wtopy z podkładem

Niezła mama

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



Moja praca mnie po prostu męczy, klienci - głupi ludzie, naprawde litości niektórzy są tak głupi że mam ochote sobie w łeb strzelić. Do tego fizycznie - ciagle mam problemy z gardłem,chrypka + oczy to juz mi wysiadają od oswietlenia nawet. Szczypią, do tego zachodzą mgłą, gorzej też widze.
No i kasa mała... a wymagaja tyle ze dajcie spokój
Ale lepsza taka praca niz zadna...
no to zwolnij się tak jak i ja i po problemie. JA wychodze z założenia, że jak źle czujemy sie w jakiejś pracy, do tego mamy małe zarobki to nie ma co na siłe tam siedzieć. U mnie też były problemy ze zdrowiem ciągle i mała wypłata do tego dochodziły kłotnie z szefową..... ;/ teraz jestem bez pracy ale przynajmniej mam święty spokój i Tż mówi że bardzo odżyłam a prędzej czy póżniej wiem że znajdę jakąś prackę

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Wtedy wyglądałam jak kiczowata sucz,a teraz jak sucz z klasą
dokładnie - tak samo sądze

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
hm.. a ja mam do was pytanie .

Polecacie jakiś róż ? bo w sumie ja nie mam w tym doświadczenia
Jedynie jakie miałam róże to te z miss spoty :P a skoro jest 40 % w rossie
to kupiłabym jakiś inny i nie wiem jaki :<.

I jaki kolor też nie wiem
tylko i wyłącznie burżujek kocham go za te delikatne drobinki połyskujące i za cudowny zapach
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:13   #3214
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie bylam w srodku, ale pod ich drzwiami bylam sklep ogolnie duzy z zewnatrz wyglada przynajmniej, od podzamcza idziesz to wejdziesz na niego w tych pawilonach okalających plac...
ja czesciej jestem w sinusie na zamojskiej ( jakis sentyment), albo w magnolii na wilenskiej na targu ( mam karte rabatowa )

"łupiez" albo sam przejdzie, albo jesli z tydzien by sie utrzymal to jakikolwiek szampon przeciwlupiez. powinien zwalczyc, bo to nie jest prawdziwy luzpiez, tylko skora zle widac zareagowala...
ostatnio czytalam ciekawa publikacje, wywiad z dermatologiem nt. lupiezu, ze to co bierzemy za łupiez to czesto zwykle złuszczanie skory na wiosne, jesien, po zle dobranym kosmetyku, przepoceniu skory itp.
prawdziwy łupiez szybko nie przechodzi i nie znika sam, czesto wypadaja wlosy przy nim- nie wiem ile w tym prawdy, ale to lekarz sie wypowiadal wiec jestem sklonna uwierzyc



albo zrob kapiel rozjasniaczem i potem poloz sobei ta c&s, albo musisz zafarbowac czyms z odrobina farby czerwonej zeby zniwelowac zielonosc.
inna opcja duzo cierpliowsci i za jakis miesiac sie zmyje ta zielen- zazwyczaj.



wrocilam z mini zakupow z lelka, a nie bylo mnie 3 godz
powiem wam ze mam mieszane odczucia co do tego olejku z bielendy arganowego poki co przegrywam z nim starcie...
nietłusta formuła- chyba żart! jak wsmaruje we wlosy to rece tłuste takim cieżkim tłuszczem jak smalec, ciezko to zmyc mydlem z dloni, a wlosy musze myc 2x, bo za pierwszym myciem, mam na dlugosciach takie sztywne sklejone pasma to bardzo ciezki olejek, i nie wyobrazam sobie jak wsmarowac kilka kropli wg zalecen w koncowki- one od razu sie sklejaja i sa widocznie tluste
nie wiem, moze ja nie umiem tego typu kosmetykow stosowac...
ma ktos jakis pomysl?

jesli szukacie tych nowych olejkow-serum z mariona te orientalne cos tam to sa w leclercu wszystkie rodzaje...
A są w którejś z tych hurtowni, co robisz zakupy, farby alfaparf?
Co do łupieżu to chyba masz rację, że to tylko pewnie skóra się łuszczy. Bo widać to tylko przy czesaniu mokrych włosów. Na suchych już tego nie ma
Spróbuj tego olejku z biovaxu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html. On nie jest wcale tłusty, nie tłuści rąk, bardzo łatwo wchłania się we włosy. Moich nie przetłuszcza, to twoich tym bardziej


Ja dzisiaj też byłam na zakupach Kupiłam takie kozaczki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...damskie-kozaki. I czapkę z grubaśnym kominem w kolorze chabrowym.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:25   #3215
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A są w którejś z tych hurtowni, co robisz zakupy, farby alfaparf?
Co do łupieżu to chyba masz rację, że to tylko pewnie skóra się łuszczy. Bo widać to tylko przy czesaniu mokrych włosów. Na suchych już tego nie ma
Spróbuj tego olejku z biovaxu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html. On nie jest wcale tłusty, nie tłuści rąk, bardzo łatwo wchłania się we włosy. Moich nie przetłuszcza, to twoich tym bardziej


Ja dzisiaj też byłam na zakupach Kupiłam takie kozaczki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...damskie-kozaki. I czapkę z grubaśnym kominem w kolorze chabrowym.
dawno nie bylam, kiedys farby alfy byly w tym sklepiku z prof. kosm. fryzjerskimi w leclercu na zana na dole obok agnes. nie wszystkie odcienie, ale moze by sciagneli, tylko z tego co pamietam to sie nie oplacalo cenowo chyba 36zl za tubke
pamietam ze gdzie nie porownywalam cen alfy czy majirel to zawsze bylo drozej niz zamowic z neta i zaplacic za przesylke- skandal


ten biovax to tylko w aptekach nie?

te kozaczki pewnie super wygladaja z chabrowymi dodatkami juz sobie ciebie wyobrazam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:39   #3216
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dawno nie bylam, kiedys farby alfy byly w tym sklepiku z prof. kosm. fryzjerskimi w leclercu na zana na dole obok agnes. nie wszystkie odcienie, ale moze by sciagneli, tylko z tego co pamietam to sie nie oplacalo cenowo chyba 36zl za tubke
pamietam ze gdzie nie porownywalam cen alfy czy majirel to zawsze bylo drozej niz zamowic z neta i zaplacic za przesylke- skandal


ten biovax to tylko w aptekach nie?

te kozaczki pewnie super wygladaja z chabrowymi dodatkami juz sobie ciebie wyobrazam
To w takim razie zamówię na allegro farby, bo 36 zł to zdzierstwo
Ja kupiłam w aptece
A kozaczki rzeczywiście wyglądają super w zestawie z chabrowym dodatkami I jeszcze mam torebkę w kolorze butów
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:45   #3217
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

witam blondynki!
pisze tu bo przeczytalam naprawde sporo watkow a prob na wlosach zrobilam cala mase ale nadal tkwie miedy rudym a blondem.naturalny kolor to mysi ciemny blond,od 4lat farbowalam na ciemny braz.2 miesiace temu rozpoczelam walke o blond..2 deko u fryza i kapiele dwie w domu plus przerozne farby ,przed chwila mix joanny 212 i 213 i dalej rudo-pomaranczowy...juz naprawde nie wiem co mam nakldac na wlosy.chce osiagnac blond na poziomoie 9 max 10.nic wiecej.odcien chlodny.a nie wiem jak.wrzucam przed chwila zrobione foto wlosow.prosze doradzcie cos.robic kapiel czy walic rozjasniacz..??czy co..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (84,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (49,5 KB, 11 załadowań)
piniata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 18:35   #3218
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

wow
http://2.bp.blogspot.com/-AzeB5nl0xq...%82osy+16..JPG
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:38   #3219
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
burżuja tez chcialam ale nie ma go u mnie w rosku a nie chce mi sie jezdzic ale widze że Wibo ten z jedwabiem ma całkiem fajne kolory :d i opinie

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


szafy bell również nie mam

u mnie jest : loreal, astor, rimmel, maybelline,wibo, miss spoty i chyba jeszcze jakas jedna szafa ale nie pamiętam jaka
to nie doradze , bo nie używałam z innych firm
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i nie jest pomarańczowy
nie nie jest
kolor jest naturalny i ładnie stapia się z buźką przynajmniej moją
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też byłam na zakupach Kupiłam takie kozaczki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...damskie-kozaki. I czapkę z grubaśnym kominem w kolorze chabrowym.
miałam podobne w zeszłym roku
teraz kupiłam czarne najzwyklejsze na płaskim obcasie
a na czapke poluje bo mam upatrzoną ,ale czekam na obiżki

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

no faktycznie wow
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:49   #3220
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
truskawkowa puder na włosy?
Przecież suche szampony to skrobia w sprayu albo jej pochodna, która jest podstawowym składnikiem fixera Essence.
Trochę się zdziwiłam, że przypięto mi to zbiorowo łatę wariatki, ale trudno Nie wymyśliłam sobie tego, patent z odświeżaniem włosów skrobią jest stary jak świat Suche szampony wróciły do łask ostatnio, bo odświeżają i dodają objętości. Bielą, co nie dla każdego musi być wadą. Skutków ubocznych po zmyciu brak, bo fixer nie zawiera alkoholu jak szampony suche.

Cudowne Kiedyś wklejałam ją Włosy nie muszą być gęste i grube, żeby zachwycać. Przynajmniej mnie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Lavia, kupiłam sobie ten korektor pod oczy z Bell z serii BB o którym niedawno pisałam, jestem zachwycona świetnie kryje i wygląda naturalnie. Odcien 010 powinien Ci pasować jasnością, ja wzięłam 011, bo jest bardziej żółty, obczaj sobie tester Nie lubie bardzo jasnych korektorów pod oczy, bo mam wrażenie, że jeszcze bardziej zwracają na siebie uwagę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:51   #3221
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mnie też to strasznie denerwuje- w sklepie wydaje mi się że dobrze dobrałam odcień a potem nakładam go na buzie w domu i już lipa.....

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



oj ja to dawno taka biała jak teraz nie byłam - i mam wrażenie że każdy odcień podkładu który nakładam jest dla mnie i tak za ciemny

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



no to zwolnij się tak jak i ja i po problemie. JA wychodze z założenia, że jak źle czujemy sie w jakiejś pracy, do tego mamy małe zarobki to nie ma co na siłe tam siedzieć. U mnie też były problemy ze zdrowiem ciągle i mała wypłata do tego dochodziły kłotnie z szefową..... ;/ teraz jestem bez pracy ale przynajmniej mam święty spokój i Tż mówi że bardzo odżyłam a prędzej czy póżniej wiem że znajdę jakąś prackę

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



dokładnie - tak samo sądze

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



tylko i wyłącznie burżujek kocham go za te delikatne drobinki połyskujące i za cudowny zapach
U mnie to nie jest tak hop siup. Mam abonament do płacenia, kredyt, mase wydatków z zębami. Nie moge tak o zwolnić się nie mając innej pracy. Nikt mi kasy na nic nie da a za coś życ musze

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dawno nie bylam, kiedys farby alfy byly w tym sklepiku z prof. kosm. fryzjerskimi w leclercu na zana na dole obok agnes. nie wszystkie odcienie, ale moze by sciagneli, tylko z tego co pamietam to sie nie oplacalo cenowo chyba 36zl za tubke
pamietam ze gdzie nie porownywalam cen alfy czy majirel to zawsze bylo drozej niz zamowic z neta i zaplacic za przesylke- skandal


ten biovax to tylko w aptekach nie?

te kozaczki pewnie super wygladaja z chabrowymi dodatkami juz sobie ciebie wyobrazam
Wniektórych drogeriach tez jest, w superpharmie i czasem w takich mniejszych. Albo w sklepach zielarskich też zdarzało mi sie widzieć.

Ja mam hurtownie Lady Si koło domu I i alfa i koleston za 27 zł, w sumie taniej niz zamawiajac 1 tubke z allegro. Teraz bede kupowac kolestony i zastanawiam sie czy dla oszczedzenia 4 czy 5 zl na all zamawiac czy normalnie stacjonarnie kupic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 20:00   #3222
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny dziękuję za notke na blogu
i przeczytałam , że jakieś plotki o wycofaniu mojej londy się pojawiły jeśli to prawda to chyba się pochlastam
jeżeli będziesz mieć jakieś infi potwierdzające to daj mi znać kochanie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:01   #3223
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nie wiem czy zauważyłyście: mamy nowe emotki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:15   #3224
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauważyłyście: mamy nowe emotki
o ja pierdziu jakie za☠☠☠iste
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-11-19 o 20:16
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:17   #3225
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o ja pierdziu jakie za☠☠☠iste
Wizażanki wywalczyły u Szefa to mamy

truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:26   #3226
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wizażanki wywalczyły u Szefa to mamy

super są odrazu czuje się tą atmosferę zbliżających się świąt
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:27   #3227
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

SOOOOOOOOOOO CUTE !
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:51   #3228
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć kochane
ja jak zwykle tylko podczytuję co tam u Was, bo znowu hardcore mam praca,uczelnia i tak w kółko

Ale już niedługo będę z Wami na dłużej, bo grudzień się zbliża i punkty na nfz się kończą, jeszcze tylko przyszły tydzień prawdopodobnie będziemy pracować

W piątek wybieram się na polowanie do Rossmana

Truskawkowa Ty kiedyś pisałaś o joico k-pak? Dobrze mi się wydaje? TŻ mi zamówił jakąś mini wersje na all, wszystko po 50 ml no i idzie już 3 tygodnie, babka łaskawe w poniedziałek wysłała


Fajne te nowe emotki

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-11-19 o 20:52
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 20:59   #3229
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
C

Truskawkowa Ty kiedyś pisałaś o joico k-pak? Dobrze mi się wydaje? TŻ mi zamówił jakąś mini wersje na all, wszystko po 50 ml no i idzie już 3 tygodnie, babka łaskawe w poniedziałek wysłała


Fajne te nowe emotki
Tak, to ja spamuję o Joico Różne zestawy sprzedają, ja miałam wersję profesjonalną 4x100ml (szampon chelatujący, neutralizer, rekonstruktor i hydrator).

Wersja domowa ma zwyczajny szampon i odżywkę, rekonstruktor i hydrator taki jak jak w wersji profesjonalnej.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona Moim zdaniem to bardzo skoncentrowane kosmetyki, nie trzeba ich walić dużo na włosy, aby był efekt
Nie znoszę zamawiać w necie, wolę przejechać pół miasta i dostać w swoje łapy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-19 o 21:00
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 21:05   #3230
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tak, to ja spamuję o Joico Różne zestawy sprzedają, ja miałam wersję profesjonalną 4x100ml (szampon chelatujący, neutralizer, rekonstruktor i hydrator).

Wersja domowa ma zwyczajny szampon i odżywkę, rekonstruktor i hydrator taki jak jak w wersji profesjonalnej.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona Moim zdaniem to bardzo skoncentrowane kosmetyki, nie trzeba ich walić dużo na włosy, aby był efekt
Nie znoszę zamawiać w necie, wolę przejechać pół miasta i dostać w swoje łapy
u mnie tylko fale loki koki nie cierpię tam łazić i wellmar, ale tam strasznie drogo i babki pracują jakby za karę
więc z braku laku wolę allegro, ale kobietka przesadziła, chociaż na aukcji jest napisane, że wysyła do 10 dni, ale ja już czekam tydzień dłużej zamówiłam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html a ile płaciłaś za swój? I jak często tego używać? Włosy myję codziennie, ale myślałam, żeby to robić tak co 2 tyg? Może na 4 razy mi starczy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:11   #3231
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie tylko fale loki koki nie cierpię tam łazić i wellmar, ale tam strasznie drogo i babki pracują jakby za karę
więc z braku laku wolę allegro, ale kobietka przesadziła, chociaż na aukcji jest napisane, że wysyła do 10 dni, ale ja już czekam tydzień dłużej zamówiłam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html a ile płaciłaś za swój? I jak często tego używać? Włosy myję codziennie, ale myślałam, żeby to robić tak co 2 tyg? Może na 4 razy mi starczy
Ja czasem szukam sprzedawców z mojego miasta... FLK też nie znoszę odwiedzać, obsługa zwykle niemiła, ale czasem mają fajne promocje

Co do Joico to widzę, że to wersja domowa. Więcej na temat K-pak pisałam w tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=697203

Jak często...? To zależy. Moim włosom zdecydowanie wystarczało raz w miesiącu, częściej było ryzyko przeproteinowania. Musisz obserwować... Najlepiej w międzyczasie odstaw wszystkie kosmetyki z proteinami i skup się raczej na nawilżaniu i zmiękczaniu (kosmetyki z nawilżaczami, olejami).

Szkoda, że Joico takie drogie jak na Polskę, zapachy zestawu strasznie mi się podobały prócz neutralizera. Jak Ci się spodoba rekonstruktor albo hydrator, to w Hebe są w fajnych cenach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:15   #3232
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

BLOND_PRINCESSKA a co jest w piątek w rossie?


Bunny a czym różni się alfa 8.0 od 8NI? (Ależ ja ci ciągle zawracam ).
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:17   #3233
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Za swój płaciłam 99zł +13 zł przesyłki, musiałam poszperać
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:36   #3234
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja czasem szukam sprzedawców z mojego miasta... FLK też nie znoszę odwiedzać, obsługa zwykle niemiła, ale czasem mają fajne promocje

Co do Joico to widzę, że to wersja domowa. Więcej na temat K-pak pisałam w tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=697203

Jak często...? To zależy. Moim włosom zdecydowanie wystarczało raz w miesiącu, częściej było ryzyko przeproteinowania. Musisz obserwować... Najlepiej w międzyczasie odstaw wszystkie kosmetyki z proteinami i skup się raczej na nawilżaniu i zmiękczaniu (kosmetyki z nawilżaczami, olejami).

Szkoda, że Joico takie drogie jak na Polskę, zapachy zestawu strasznie mi się podobały prócz neutralizera. Jak Ci się spodoba rekonstruktor albo hydrator, to w Hebe są w fajnych cenach
zaraz poczytam i poszperam jak zastosuję to oczywiście zdam relacje no ceny trochę niezbyt, widziałam na all, że tubka farby z joico to koszt ok. 50 zł ciekawe ile farbowanie nią w salonie
a Hebe standardowo u mnie nie ma ale chyba mają otworzyć, bo widziałam nabór na pracowników
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA a co jest w piątek w rossie?
-40 % na kolorówkę
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Za swój płaciłam 99zł +13 zł przesyłki, musiałam poszperać
no co Ty gadasz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:46   #3235
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Princeska orientujesz sie moze jak to jest przy kamieniu i jakims zabiegu chirurgicznym? Miałam od mojego chirurga polecone żeby usunac kamień, bo nie moze byc za duzo bakterii jak bede miec ósemke usuwana. Usuwałam jakos we wrzesniu i troche mi sie zebrało lekko znów. Dzwoniłam dzisiaj sie rejestrować i na 10 grudnia mam termin, mówił mi że raczej nie bedzie potrzeby znowu usuwac. Ale kurcze nie wiem czy zapobiegawczo nie usunac sobie jednak bo jak jednak na wizycie sie okaze ze kamien przeszkadza i bedzie sie kiepsko przez bakterie goic to dupa, bede musiala czekac na nastepny termin
W sumie gorne osemki mam popsute i jak beda przeszkadzac to najpierw gorne mi wyrwie, ale to w sumie na 15 minut roboty, a moje ósemki dolne na 1,5 h podobno Mam nadzieje ze ta gorna zepsuta nic nie bedzie przeszkadzac i sie juz tej jednej dolnej pozbede. Bo cos mi daje znac ze jednak ona tam jest i mnie pobolewa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:54   #3236
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A te -40% to tylko w piątek? ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 21:59   #3237
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Princeska orientujesz sie moze jak to jest przy kamieniu i jakims zabiegu chirurgicznym? Miałam od mojego chirurga polecone żeby usunac kamień, bo nie moze byc za duzo bakterii jak bede miec ósemke usuwana. Usuwałam jakos we wrzesniu i troche mi sie zebrało lekko znów. Dzwoniłam dzisiaj sie rejestrować i na 10 grudnia mam termin, mówił mi że raczej nie bedzie potrzeby znowu usuwac. Ale kurcze nie wiem czy zapobiegawczo nie usunac sobie jednak bo jak jednak na wizycie sie okaze ze kamien przeszkadza i bedzie sie kiepsko przez bakterie goic to dupa, bede musiala czekac na nastepny termin
W sumie gorne osemki mam popsute i jak beda przeszkadzac to najpierw gorne mi wyrwie, ale to w sumie na 15 minut roboty, a moje ósemki dolne na 1,5 h podobno Mam nadzieje ze ta gorna zepsuta nic nie bedzie przeszkadzac i sie juz tej jednej dolnej pozbede. Bo cos mi daje znac ze jednak ona tam jest i mnie pobolewa
Wiesz co nie wiem szczerze mówiąc, bo kamień generalnie powinno usuwać się raz w roku, pisałaś już kiedyś, że musisz częściej, ale nie sądze, żeby od września zebrało Ci się nie wiadomo ile. Może zapisz się do stomatologa i sprawdź czy jest taka potrzeba, bo tak to ciężko ocenić. Krwawią Ci dziąsła? Bolą? Myślę, że nawet jak będziesz miała trochę tego kamienia to nie jest to przeciwwskazanie do usuwania zęba

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A te -40% to tylko w piątek? ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
od 22 do 28 chyba

Czeko swoją drogą to ja też mam 3 ósemki do ekstrakcji, mam skierowanie i w grudniu muszę się zapisać na Nowy Rok, bo teraz już oczywiście zapisów nie ma a kamień miałam usuwany w marcu, u dentysty byłam tydzień temu i nic nie mam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:00   #3238
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zaraz poczytam i poszperam jak zastosuję to oczywiście zdam relacje no ceny trochę niezbyt, widziałam na all, że tubka farby z joico to koszt ok. 50 zł ciekawe ile farbowanie nią w salonie
a Hebe standardowo u mnie nie ma ale chyba mają otworzyć, bo widziałam nabór na pracowników
To jestem rozdarta, bo z jednej strony życzę, żeby podpasowały, a z drugiej, żeby okazały się bublem

Czytałam recenzje różniaste na amerykańskich stronach, nie wszystkie kosmetyki Joico są takie WOW jak K-pak, może to dobrze

Cytat:
no co Ty gadasz
Wychodzi na to, że miałam fuksa kupowałam u --Professional--

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A te -40% to tylko w piątek? ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, cały tydzień 22-28 listopada
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:12   #3239
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem szczerze mówiąc, bo kamień generalnie powinno usuwać się raz w roku, pisałaś już kiedyś, że musisz częściej, ale nie sądze, żeby od września zebrało Ci się nie wiadomo ile. Może zapisz się do stomatologa i sprawdź czy jest taka potrzeba, bo tak to ciężko ocenić. Krwawią Ci dziąsła? Bolą? Myślę, że nawet jak będziesz miała trochę tego kamienia to nie jest to przeciwwskazanie do usuwania zęba

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------


od 22 do 28 chyba

Czeko swoją drogą to ja też mam 3 ósemki do ekstrakcji, mam skierowanie i w grudniu muszę się zapisać na Nowy Rok, bo teraz już oczywiście zapisów nie ma a kamień miałam usuwany w marcu, u dentysty byłam tydzień temu i nic nie mam

No u mnie kamień na dwóch ząbkach z przodu jest troszke zebrany, reszta chyba znośnie. Do mojej dentystki jestem umówiona dopiero na 16 grudnia,wczesniej nie moglam dopasowac z grafikiem:/
Ale wiem ze cos tam wspominała ostatnio ze troche kamienia już jest.
Same dziąsła mi nie krwawia raczej przy myciu, a przed usunieciem to plułam krwia doslownie Chyba ze jakos sie dźgne czy coś. Tylko miejscami sa zaczerwienione...

Ja ide prywatnie także zapisy sa, ale tez ma duzo pacjentek i sie wcisnelam na tego 10'tego bo potem to juz po nowym roku.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zaraz poczytam i poszperam jak zastosuję to oczywiście zdam relacje no ceny trochę niezbyt, widziałam na all, że tubka farby z joico to koszt ok. 50 zł ciekawe ile farbowanie nią w salonie
a Hebe standardowo u mnie nie ma ale chyba mają otworzyć, bo widziałam nabór na pracowników

-40 % na kolorówkę

no co Ty gadasz
U mnie nabór na pracownik jest od roku, ale drogerii nie widac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:31   #3240
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To jestem rozdarta, bo z jednej strony życzę, żeby podpasowały, a z drugiej, żeby okazały się bublem

Czytałam recenzje różniaste na amerykańskich stronach, nie wszystkie kosmetyki Joico są takie WOW jak K-pak, może to dobrze

Wychodzi na to, że miałam fuksa kupowałam u --Professional--

Nie, cały tydzień 22-28 listopada
Nie no mam nadzieję, że podpasują marudziłam TŻtowi o tych moich włosach to zamówił, jak mi nie podpasują to już mi nic więcej nie kupi i powie,że wydziwiam a ten użytkownik nic teraz nie ma wystawionego
miałaś, ja szukałam to ceny dużo wyższe
niby cały tydzień, ale wolę iść od razu, bo później może nic nie być
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No u mnie kamień na dwóch ząbkach z przodu jest troszke zebrany, reszta chyba znośnie. Do mojej dentystki jestem umówiona dopiero na 16 grudnia,wczesniej nie moglam dopasowac z grafikiem:/
Ale wiem ze cos tam wspominała ostatnio ze troche kamienia już jest.
Same dziąsła mi nie krwawia raczej przy myciu, a przed usunieciem to plułam krwia doslownie Chyba ze jakos sie dźgne czy coś. Tylko miejscami sa zaczerwienione...

Ja ide prywatnie także zapisy sa, ale tez ma duzo pacjentek i sie wcisnelam na tego 10'tego bo potem to juz po nowym roku.

U mnie nabór na pracownik jest od roku, ale drogerii nie widac
daj spokój, nie przejmuj się tym kamieniem, owszem to są bakterie, ale raczej nie będzie to miało jakiegoś wielkiego wpływu, chyba że miałabyś całe zęby nie wiadomo jak w kamieniu a teraz usuwasz jedną górną czy górną i dolną? Ja mam 2 górne i 1 dolną, ta dolna jest zatrzymana więc też będzie rzeźnia
Ja idę do takiego gabinetu funduszowo-prywatnego, ale wiem, że mają dobre podejście i to zaufany gabinet nawet cennik jest i mnie powala http://www.aestheticdent.pl/cennik/ i tak już zwlekam z tymi ósemkami więc te kilka miesięcy nie robi mi różnicy a jak w grudniu będą dopiero zapisy na nowy rok to podejrzewam, że strasznie długo nie będę musiała czekać
o kurczę to u mnie też tak może być

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-11-19 o 22:34
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.