Mamy listopadowe 2018 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 21:41   #3211
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Na razie do jutra.
Znam trochę swój organizm i wiem, że ciężko by mi było bez wspomagaczy wyjść z tej choroby, tym bardziej, de większość tych leków pierwszej kolejności zabronione. Tak to jak mnie rozbierało Piłam vicksa, wygrałam się i przechodziło, a teraz lipa.

Dews dzięki, popatrzę jak wyzdrowieje.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 21:44   #3212
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews, ja ostatnio zrobiłam jakieś ćwiczenia z ulotki z gabinetu, ale nawet się nie spociłam :p przejrzę sobie te twoje

Ewka - u mnie już praktycznie się unormowalo nie wiem tylko dlaczego, ale nie podchodzi mi herbata cały czas nie mam tez na mięso zbyt dużej ochoty, wiec go unikam. może brak mdłości wynika z tego, ze się nauczyłam nowej siebie, a może po prostu przyszedł na to czas.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 21:50   #3213
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Podziwiam Was, ze chce sie Wam cwiczyc, ale... To znaczy, ze czujecie sie duzo lepiej niz w 1 trym super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 23:10   #3214
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Remonty o nieee , jak sobie przypomne swoj to do tej pory czuje pył w plucach . Jeszcze trafilismy na takiego speca że myslalam ze go udusze . Pamietam jak przyszlismy sprawdzic co zrobil w mieszkaniu , a ten przez caly dzien zrobil tylko : przykrecił listy do paneli az w jednym pokoju 15m2 i przykrecil 2 gniazdka , jak go wysmialam czy on jest powazny ze tylko tyle przez caly dzien to mnie sie spytał powaznie ,, czy to mało,, . Wyszlo ze kolesia wywalilam , i 3 tygodnie przed porodem mąż sam wszystko wykanczał . Jak dobrze że to już za mną . Co do cwiczeń tez podziwiam , ja jedynie co cwicze to dlonie , raz jedna do buzi z jedzeniem raz druga podnosze .

Detektor to jest takie 50-50% . Pamietam jak lezalam na patologi ciazy i u mnie od 30 tc juz badaja 3 razy dziennie nim . Poerwsza zmiana to byla 5 rano , przychodzila babka i mierzyla raz chyba przyszla zaspana i podeszla do Pani ktora byla w 22 tc i przez 10 min nie mogli wyszukac tętna dziecka i to sprzetem szpitalnym . Ja bylam wtedy w 35 tc i czasami moje tetno łapało , dlatego tak czekam na ruchy bo wtedy mam kontrole czy z dzidzia ok . Eh ale dzisiaj padłam a tu corka pobudka na karmienie , moze i lepiej czas sie przyzwyczajac do pobudek co 3h .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 07:03   #3215
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej dziewczyny! Melduje sie z Polski wczoraj po południu dotarliśmy, od razu zaliczylismy pediatre z synem (taka kontrola) i lidla (obkupilam sie w ciuchy ciążowe). A dzis na 14:30 wizyta, juz nie moge sie doczekac

Detektor tetna bardzo mnie kusilo zeby kupić ale powstrzymalam sie właśnie ze względu na to ze ciezko zlapac. Poza tym ponoc to jest niezbyt zdrowe dla dziecka? Cos tak mi sie kojarzy

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 07:25   #3216
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce sie Wam cwiczyc, ale... To znaczy, ze czujecie sie duzo lepiej niz w 1 trym super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja, jak taki rodzynek chyba, wciąż jeszcze w pierwszym trymestrze Chyba do jutra, bo zaczynamy 14 tydzień

Justyna, kciuki za wizytę!
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2018-05-18 o 07:26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 07:56   #3217
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Eh moja siostra urodzila . Oby kazda z nas miala taki porod jak ona . O 5 wstala z bolami o 6 karta o 6:30 - 6 cm rozwarcia . 7:50 koniec . 2 parcia i syn na swiecie . Pff nic sie prawie nie nacierpiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 08:03   #3218
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Gratulacje dla siostry!
I fakt, oby kazda z nas tak gladko przeszla przez porod

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:15   #3219
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Eh moja siostra urodzila . Oby kazda z nas miala taki porod jak ona . O 5 wstala z bolami o 6 karta o 6:30 - 6 cm rozwarcia . 7:50 koniec . 2 parcia i syn na swiecie . Pff nic sie prawie nie nacierpiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ciotka
Moja bratowa tez miala taka szybka akcje przy drugim dziecku, nie ukrywam, ze tez bym tak chciala
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:21   #3220
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Witam wszystkich w drugim trymestrze )

Vicarika moj tz od razu powiedzial jasno, ze on zadnych fachowcow nie wynajmuje, tylko sam bedzie wszystko robil I powiem wam, ze salon ladnie mu wyszedl, i szpachlowanie i panele <3 jadalnia i kuchnia narazie nie musza byc na szczescie robione, tylko sypialnie na gorze i korytarz ale za studenta dorabial sobie w budowlance to pojecie ma Jak zaczynalismy remont to bylam mu w stanie pomoc, ale teraz to lipa bo nie mozna farby wdychac itp. wiec biedny bedzie wiekszosc musial robic sam..

Gratulacje dla siostry!! Oby kazda z nas miala taki piekny porod! To byl jej pierwszy?

Cwiczyc mi sie jakos chce, bo powiem wam, ze ostatnio sporo energii mam Plus ja jestem z tych co powachaja jedzenie i tyja kilo, wiec albo to albo niedlugo bede mala, toczaca sie kulka

Justyna pozdrow Polske z uk i powodzenia na usg

Dziewczyny musze dzis pogadac z szefem, ale jakos sie stresuje i to odkladam ciagle ... zyczcie mi powodzenia!


(wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z pracy ;p )
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:25   #3221
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Powodzenia Dews, wierze w to, ze rozmowa pojdzie gladko
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 08:51   #3222
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Miss ogromne kciuki, żeby wszystko było dobrze!!


Dziewczyny, czy wy jeszcze wymiotujecie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zdarza się jeszcze rano wymiotować ale to zjawisko niezbyt częste na szczęście

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Melduje sie z Polski wczoraj po południu dotarliśmy, od razu zaliczylismy pediatre z synem (taka kontrola) i lidla (obkupilam sie w ciuchy ciążowe). A dzis na 14:30 wizyta, juz nie moge sie doczekac

Detektor tetna bardzo mnie kusilo zeby kupić ale powstrzymalam sie właśnie ze względu na to ze ciezko zlapac. Poza tym ponoc to jest niezbyt zdrowe dla dziecka? Cos tak mi sie kojarzy

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
Powodzenia na dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AnetaErr
Czas edycji: 2018-05-18 o 08:53
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:53   #3223
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews, nie stresuj sie rozmowa. Bedzie dobrze! Jestesmy z Toba!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:53   #3224
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Mnie zdarza się jeszcze rano wymiotów ćwiczenia ale to zjawisko niezbyt częste na szczęście



Powodzenia na dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha mój słownik podstawia wyrazy. Miało być "mnie zdarza się jeszcze rano wymiotować, ale to zjawisko niezbyt częste na szczescie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 08:57   #3225
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Aneta - slownik to zlo :-P Ale spoko, jakos bedziemy rozszyfrowywac co do nas piszesz

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 09:06   #3226
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Justyna chwal sie po wizycie .

Dews my kupiliwmy mieszkanie w kwietniu a w lipcu rodziłam , jakby maz po pracy mial remontować to bym drugie urodzila a mieszkanie dalej nie skonczone . Ale i tak z tego wszystkiego kupilismy sprzet maz nagladal sie na youtubie filmikow i remontował - kolesia wywalilismy w polowie pracy . Jedyny plus tego idioty to , to ze nam spalil cala instalacje elektryczna i wymienilismy na nową . Ale tego tez nie zapomne dzwoni do mnie ze nie ma pradu w calym mieszkaniu, i on ma znajomego elektryka to go zawoła , i oczywiscie on nic nie ruszał robił i nagle nie ma . Myslal ze mlodzi to frajerzy łykną co powie . Ja odrazu telefon do spoldzielni zamowilam elektryka i idziemy z nim do mieszkania. Na nasze kolejne szczescie znali sie , elektryk patrzy e skrzynke i mowi ze tu ewidentnie bylo grzebane bo kable sa pourywane no i wtedy Pan sie przyznal ze ruszal - ale on tylko poprawiał . Elektryk nas uswiadomil ze to taki miastowy psujka , juz ma kilka spraw w sadzie za zniszczenie a nie remontowanie . Wtedy mu podziekowalismy i jeszcze wielce zdziwiony byl ze nie mam zamiaru mu wyplacic calosci ... Eh ile ja mialam z nim nerwow .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:08   #3227
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej
No to mój wszystko robi od podłóg po sufit taki mądry ;-)
Jak Wam minęła noc ? Ja od 5 nie śpię, ale taka pogoda że nie ruszam się z łóżka dziś.
Zadzwoniłam do mojego i go poinformowałam hihi a on że a pewnie Kochanie odpoczywaj dbaj o siebie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:15   #3228
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Justyna chwal sie po wizycie .

Dews my kupiliwmy mieszkanie w kwietniu a w lipcu rodziłam , jakby maz po pracy mial remontować to bym drugie urodzila a mieszkanie dalej nie skonczone . Ale i tak z tego wszystkiego kupilismy sprzet maz nagladal sie na youtubie filmikow i remontował - kolesia wywalilismy w polowie pracy . Jedyny plus tego idioty to , to ze nam spalil cala instalacje elektryczna i wymienilismy na nową . Ale tego tez nie zapomne dzwoni do mnie ze nie ma pradu w calym mieszkaniu, i on ma znajomego elektryka to go zawoła , i oczywiscie on nic nie ruszał robił i nagle nie ma . Myslal ze mlodzi to frajerzy łykną co powie . Ja odrazu telefon do spoldzielni zamowilam elektryka i idziemy z nim do mieszkania. Na nasze kolejne szczescie znali sie , elektryk patrzy e skrzynke i mowi ze tu ewidentnie bylo grzebane bo kable sa pourywane no i wtedy Pan sie przyznal ze ruszal - ale on tylko poprawiał . Elektryk nas uswiadomil ze to taki miastowy psujka , juz ma kilka spraw w sadzie za zniszczenie a nie remontowanie . Wtedy mu podziekowalismy i jeszcze wielce zdziwiony byl ze nie mam zamiaru mu wyplacic calosci ... Eh ile ja mialam z nim nerwow .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O matko Vicarika jaki pech z tym elektrykiem! Dobrze, że macie "łeb na karku" i nie daliście sobie wmówić, że to po prostu nie działa..

Dziewczyny powiedziałam! Całość trwała dwie minuty i zaczęłam od tego, że bardzo się stresuje, ale muszę się do czegoś przyznać.. I powiedziałam a on do mnie ze wspaniałe wieści i że nie ma się czym stresować i że teraz dopiero się zaczną nieprzespane noce spytał jakie mam plany po macierzyńskim czy wracam, więc powiedziałam, że jak najbardziej, ale ze chętnie mogę pracować kilka dni w tygodniu z domu, żeby nie było zaległości w firmie i powiedział żebym narazie się tym nie stresowała itp ciężar z serca!!
Dzięki wam za miłe słowa *


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 10:16   #3229
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej

U mnie masakra, kaszel nadal morduje, ale zrobił się bardziej mokry i mniej bolesny.

Wstałam o 10. ale w nocy budziłam się milion razy.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:53   #3230
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Eh moja siostra urodzila . Oby kazda z nas miala taki porod jak ona . O 5 wstala z bolami o 6 karta o 6:30 - 6 cm rozwarcia . 7:50 koniec . 2 parcia i syn na swiecie . Pff nic sie prawie nie nacierpiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko pozazdrościć, gratulacje dla siostry

Dews, super że rozmowa tak dobrze poszła
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2018-05-18 o 10:54
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:03   #3231
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
O matko Vicarika jaki pech z tym elektrykiem! Dobrze, że macie "łeb na karku" i nie daliście sobie wmówić, że to po prostu nie działa..

Dziewczyny powiedziałam! Całość trwała dwie minuty i zaczęłam od tego, że bardzo się stresuje, ale muszę się do czegoś przyznać.. I powiedziałam a on do mnie ze wspaniałe wieści i że nie ma się czym stresować i że teraz dopiero się zaczną nieprzespane noce spytał jakie mam plany po macierzyńskim czy wracam, więc powiedziałam, że jak najbardziej, ale ze chętnie mogę pracować kilka dni w tygodniu z domu, żeby nie było zaległości w firmie i powiedział żebym narazie się tym nie stresowała itp ciężar z serca!!
Dzięki wam za miłe słowa *


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i widzisz! Szefowie to jednak dobre chlopaki

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:07   #3232
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews super że tak fajnie poszło ;-)
Vica a jak dała na imię ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:08   #3233
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Dews super że tak fajnie poszło ;-)
Vica a jak dała na imię ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie sa zgodni . Ona chce Natan jej maz Bartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:48   #3234
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sa zgodni . Ona chce Natan jej maz Bartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glosuje na Bartka. Natan to dla mnie jakos tak zbyt wymyslnie...

Tez chcialam pytac o imiona, bo sama chcialabym wybrac jakies takie, ktore bedzie proste, dosc krotke i nie przysporzy dziecku problemow w szkole. Na pewno nie pojde za "moda" - chociaz Antoni najbardziej mi sie podoba... ale wiem, ze jest mocne parcie na to imie, a nie chce, zeby w klasie bylo 4 Antkow i 5 Zuzann czy 3 Julki - w tym jedno dziecko moje XD Dzieciaki pozniej miedzy soba wymyslaja kto jak na kogos bedzie mowil... wiem to z autopsjii, bo moja chrzesnica do Amelka. Nie musze mowic, ze w szkole miala 3 kolezanki o takim samym imieniu? A w bloku kolejne 3... Ami, Mela, Amka i inne ksywki byly na porzadku dziennym.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 11:54   #3235
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja już imię wybrałam dla dziewczynki, będzie Lena i koniec, próbowałam szukać innych imion, ale to mi tak utknęło w głowie, że nie ma wybacz jeśli będzie chłopak, to będzie mały Kubuś, po tacie.. Próbowałam delikatnie odwieść mojego tż od pomysłu nazywania swojego syna swoim imieniem, ale się uparł i nie ma dyskusji :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:07   #3236
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

A ja nie mam pomysłu na imię... Jak na razie najbardziej podoba mi się Antoś (Tony) i Mikołaj (Nico), ale mój mąż nie jest przekonany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:08   #3237
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ja już imię wybrałam dla dziewczynki, będzie Lena i koniec, próbowałam szukać innych imion, ale to mi tak utknęło w głowie, że nie ma wybacz jeśli będzie chłopak, to będzie mały Kubuś, po tacie.. Próbowałam delikatnie odwieść mojego tż od pomysłu nazywania swojego syna swoim imieniem, ale się uparł i nie ma dyskusji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez sie smialam ze dam corce Lena . Maz bedzie za jednym razem nas wołap bo ja Magda - Lena . Magdalena . Ale wyszla Marysia , a teraz mam nadzieje bedzie Maciuś . Imiona wybralismy juz w pierwszym roku bycia razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:21   #3238
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ja tez sie smialam ze dam corce Lena . Maz bedzie za jednym razem nas wołap bo ja Magda - Lena . Magdalena . Ale wyszla Marysia , a teraz mam nadzieje bedzie Maciuś . Imiona wybralismy juz w pierwszym roku bycia razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie Maciek też się bardzo podoba Jeszcze Aleksander mi się podoba

Ja niestety mam też skrzywienie zawodowe i Natan odpada, podobnie jak Kacper
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:32   #3239
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sa zgodni . Ona chce Natan jej maz Bartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natan bardzo mi sie podoba

U nas jest zawzieta dyskusja miedzy Gaja a Pola. Dla chlopca totalnie nie mamy pomyslu, tz mowi ze mam o tym nie myslec, bo zrobil mi corke i on to wie
Jeny, glowa mi znow peka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:34   #3240
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

W ogóle śmieszne to jaki wpływ na to, jak odbieramy dane imiona ma to, z kim nam się one kojarzą. Dla mnie Maciej odpada, bo znałam takiego Maćka, którego strasznie nie lubiłam i mi tak zostało, chociaż imię w samo w sobie bardzo ładne:p

Swoją drogą wierzycie na wpływ imion na charakter? Moja mama pracuje w przedszkolu i mi wierci w głowie, żebym nie nazywała tak dziecka, no wszystkie Leny mają wredne charaktery mówila, że jak była w ciąży, to miała w grupie taką śliczną dziewczynkę, która miała na imię Dominika i stąd moje imię to powinien być idealny przykład na to, że imię nie ma wpływu na wygląd/ charakter


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.