Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 13:24   #3211
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też używam Ben Nye i nawet go lubię , też mam niestety już piersze zmarszczki i cerę mieszaną. Zrobiłam własny mix kolorów - banana + fair+ neutral+beige suede. Wyszedł całkiem , całkiem. Ciekawe jak się prasowany Korres sprawdzi. A La praire chętnie bym wypróbowała.
Fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Złotych i wlazłam do MACa - nowej jeszcze nie ma, kazali mi zajrzeć w środę, 2go; akurat tak się składa, że będę (umówiłam się z małżem do kina jak dzieciory pójdą do szkoły więc jak coś to piszta

Bylam s S. w ogóle nie było ludzi, ani tam ani w MACu (potem się okazało że wszyscy ludzie poszli na zakupy spożywcze do Hali Banacha

Pod wpływem tego wątku snułam się z pół godziny, żeby coś se kupić z rabatem (z osiem miłych pań chciało mi w tym dopomóc). W końcu przypomniałam sobie o pryzmach sypkich i nie powiem, te beżowe z lila kostką (delicate beige???) przypadły mi do gustu Także pomyślałam sobie, że je kupię... ale za rok, jak znów zrobią -30 - może do tego czasu uda mi się zużyć choć część pudrów z moich obfitych zasobów i jak o tym pomyślałam, to mi się przypomniało, że rok temu w tym miejscu miałam dokładnie identyczne postanowienie, tylko już nie pomnę, co mnie wtedy skusiło
Ja też chyba wkróce będę na pryzmy polować, ale podobnie jak Ty - dopiero jak choć część zapasów zużyję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:25   #3212
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No pięknie Małgoś, pieknie, teraz chce tych pryzm delicate beige
nie wiem, jak by one na (mojej) gębie wyglądały,ale kolorystycznie skojarzyły mi się z Nacresami. Mi nacresy ze wszystkich meteo najbardziej podeszły (ta stara 03 też jest ok, ale bez szału, a nacresy jednak upiększają...)
no ale jak mówię, nie mam pojęcia, jak na gębie.
Na dłoni bardzo ładny taki aksamitny efekt
(co mi od razu nasuwa wspomnienie MUFE HD który na dłoni też się piknie prezentował, tak właśnie delikatnie i aksamitnie a na buzi pożal się boże
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:26   #3213
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
UUU w Krakowie nie ma mi kto kupic
Coz, licze na Młodą, ze jednak Jej sie uda



Mialam sypanca ben nye, ale na mojej cerze sie nie sprawdził. Mam juz swoje lata, troszke zmarszczek i meszku na twarzy .. Ben Nye mnie wysuszal, pokreslal rzeczone zmarszczki i włoski na twarzy. Nakładałam bardzo malutko na twarz, a jednak wyglądałam jakbym sobie niezlą tapete zrobila Testowalam rozne sypance, jednak potulnie wrocilam do La prairie ( jakby ktoras chciala, to dysponuje odsypka 20gr rzeczonego sypanca w odcieniu 02)
Dla mnie ten puder to najgorszy sypaniec jakiego miałam, koszmar w kolorze musztarda.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:35   #3214
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też chyba wkróce będę na pryzmy polować, ale podobnie jak Ty - dopiero jak choć część zapasów zużyję .
musimy założyć grupę wsparcia

tu się pochwalę, że jakoś denkowanie pielęgnacji bardzo dobrze mi szło w mijającym roku... kolorówki właśnie gorzej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:38   #3215
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
musimy założyć grupę wsparcia

tu się pochwalę, że jakoś denkowanie pielęgnacji bardzo dobrze mi szło w mijającym roku... kolorówki właśnie gorzej
Pierwszy krok w odwyku to byłby chyba zakaz wchodzenia na Wizażowe wątki, w tym ten .

Z denkowaniem pielęgnacji nie mam specjalnego problemu, bo mój zakupoholizm kosmetyczny to w zdecydowanej przewadze kolorówka . Jak tak przeanalizwoałm, to niektórych rzeczy (róże, szminki) do końca życia nie będę w stanie zdenkować .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:44   #3216
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też swoje lata mam, ale cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, więc pewnie dlatego u mnie się lepiej sprawdzają sypańce Ben Nye, niż u Ciebie.
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ano
Ja mam mieszana w strone suchej.. Moze to dlatego
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że tak
musimy się pogrupować ze względu na wiek i rodzaj cery

uwaga ja zaczynam: 40+ cera sucha w kierunku bardzo suchej

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pierwszy krok w odwyku to byłby chyba zakaz wchodzenia na Wizażowe wątki, w tym ten .

Z denkowaniem pielęgnacji nie mam specjalnego problemu, bo mój zakupoholizm kosmetyczny to w zdecydowanej przewadze kolorówka . Jak tak przeanalizwoałm, to niektórych rzeczy (róże, szminki) do końca życia nie będę w stanie zdenkować .
Targowisko w tym temacie się kłania
Trochę pomaga w upłynnianiu zasobów, jakkolwiek jednakowoż przeszkadza - bo też ciężko się powstrzymać od gromadzenia

Laski jakby co, to ja zaczęłam już pić (żeby jakoś przetrwać tego sylwka także mogę głupoty pisać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:46   #3217
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Korektor Ysl u mnie nie wchodzi w zmarszczki jako jedyny, ale tez nic nie robi nie widać go wcale, jedynie minimalnie rozswietla. Miniaturke pokładu dostałam przy zakupie tuszu i przy pierwszym użyciu mnie nie zachwycił. Dziś Tigerr mi o nim przypomniała i jestem miłe zaskoczona. Kryje przyzwoicie , nie widać go, buzia wyglada bardzo naturalnie. Ja akurat mam okres tylko długotrwałe pokłady się sprawdzają, ale jak mi minie to będę go dalej testowac

Dane statystyczne: 36, cera bardzo mieszana i bardzo naczynkowa.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2012-12-31 o 13:53
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 13:57   #3218
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
musimy się pogrupować ze względu na wiek i rodzaj cery

uwaga ja zaczynam: 40+ cera sucha w kierunku bardzo suchej

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------


Targowisko w tym temacie się kłania
Trochę pomaga w upłynnianiu zasobów, jakkolwiek jednakowoż przeszkadza - bo też ciężko się powstrzymać od gromadzenia

Laski jakby co, to ja zaczęłam już pić (żeby jakoś przetrwać tego sylwka także mogę głupoty pisać
Ja dołączam: 36 lat, cera mieszana w kierunku tłustej . Zmarszczki na razie głównie pod oczami.

Ja jeszcze nie piję, ale zaczynam się zbierać na imprezkę - na razie mam na twarzy maseczkę w czarnym kolorze .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Korektor Ysl u mnie nie wchodzi w zmarszczki jako jedyny, ale tez nic nie robi nie widać go wcale, jedynie minimalnie rozswietla. Miniaturke pokładu dostałam przy zakupie tuszu i przy pierwszym użyciu mnie nie zachwycił. Dziś Tigger mi o nim przypomniała i jestem miłe zaskoczona. Kryje przyzwoicie , nie widać go, buzia wyglada bardzo naturalnie. Ja akurat mam okres tylko długotrwałe pokłady się sprawdzają, ale jak mi minie to będę go dalej testowac

Dane statystyczne: 36, cera bardzo mieszana i bardzo naczynkowa.
Co do korektora Touche Eclat podzielam zdanie . Zużyłam kilka opakowań, ale chyba już do niego nie wrócę, bo specjalnych efektów nie widzę. Czasem mi się zdaje, że powszechny nad nim zachwyt to trochę efekt placebo - skoro wszyscy zachwalają, to człowiek widzi więcej niż naprawdę jest .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:01   #3219
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do korektora Touche Eclat podzielam zdanie . Zużyłam kilka opakowań, ale chyba już do niego nie wrócę, bo specjalnych efektów nie widzę. Czasem mi się zdaje, że powszechny nad nim zachwyt to trochę efekt placebo - skoro wszyscy zachwalają, to człowiek widzi więcej niż naprawdę jest .
Moim zdaniem korektor jest przereklamowany i nic za bardzo nie robi.
Zużyłam kiedys połowę opakowania, a resztę puściłam w swiat z braku efektów widocznych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:03   #3220
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jest inaczej z Touche Eclat - zmienili jego formule ostatnio i teraz jest znacznie gorszy. Kiedyś lepiej krył i rozswietlał, teraz niczego nie robi dobrze.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:24   #3221
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jest inaczej z Touche Eclat - zmienili jego formule ostatnio i teraz jest znacznie gorszy. Kiedyś lepiej krył i rozswietlał, teraz niczego nie robi dobrze.
Może faktycznie tym jest spowodowana rozbieżność opinii na jego temat.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 14:41   #3222
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dla mnie znalezienie dobrego korektora jest jak mission impossible, bo chyba nie ma takiego cuda które by jednocześnie kryło, nie właziło w zmarszczki i nie podkreślało ich, a do tego nie przesuszało i trochę rozświetlało
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:43   #3223
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dla mnie znalezienie dobrego korektora jest jak mission impossible, bo chyba nie ma takiego cuda które by jednocześnie kryło, nie właziło w zmarszczki i nie podkreślało ich, a do tego nie przesuszało i trochę rozświetlało
Mnie tez sie tak wydawało, ale jednak nie miałam racji, choćby korektory Bobbi sa świetne, czy też Clinikowy wspominany już przeze mnie Airbrush.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:48   #3224
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a ja myślałam, ze za rzadko tam chodzę, skoro się nikt z personelu nie powtarza

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dla mnie znalezienie dobrego korektora jest jak mission impossible, bo chyba nie ma takiego cuda które by jednocześnie kryło, nie właziło w zmarszczki i nie podkreślało ich, a do tego nie przesuszało i trochę rozświetlało
ja mam korektor living nature
http://minejo.home.pl/pl/p/LIVING-NA...r-Korektor/217
pobił wszystkie nienaturalne,podobny trochę do magica heleny,ale jest lżejszy
Zakrywa moje cienie,rozświetla i nie wchodzi w zmarszczki,nie wysusza.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:53   #3225
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie tez sie tak wydawało, ale jednak nie miałam racji, choćby korektory Bobbi sa świetne, czy też Clinikowy wspominany już przeze mnie Airbrush.
Clinika sobie obejrzę jak będę po nowym roku w S., ale do Bobików stacjonarnie nie mam dostępu (chyba że są w Poznaniu w Starym Browarze - rzadko bywam i nie pamiętam czy mają tam Bobbi).
Niby nie mam jakichś wyjątkowo głębokich kurzych łapek, ale jednak u mnie wszystko tak uporczywie w nie wchodzi, że bez testowania ani rusz
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:01   #3226
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



ja mam korektor living nature
http://minejo.home.pl/pl/p/LIVING-NA...r-Korektor/217
pobił wszystkie nienaturalne,podobny trochę do magica heleny,ale jest lżejszy
Zakrywa moje cienie,rozświetla i nie wchodzi w zmarszczki,nie wysusza.
zanotowałam jak skończę to co mam, bo się zaparłam, ze nie kupię korektora dopóki nie zużyję przynajmniej 3 z tych co mam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:01   #3227
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



ja mam korektor living nature
http://minejo.home.pl/pl/p/LIVING-NA...r-Korektor/217
pobił wszystkie nienaturalne,podobny trochę do magica heleny,ale jest lżejszy
Zakrywa moje cienie,rozświetla i nie wchodzi w zmarszczki,nie wysusza.
I bądź tu teraz człowieku mądry, które mazidło najlepsze Ale zapiszę sobie, a nuż okaże się że właśnie to będzie mój święty Graal?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:03   #3228
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Laski jakby co, to ja zaczęłam już pić (żeby jakoś przetrwać tego sylwka także mogę głupoty pisać


korektor TBS obadałm ostatnio i konsystencję ma dość treściwą, podobny chyba do L'oreala Touch coś tam... to był mój pierwszy korektor i mam do niego sentyment
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:13   #3229
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja w Sephorze dorwałam brązujący puder Clinique True Bronze w odcieniu Sunkissed i skusiłam się przez Was na Chubby Sticka w kolorze Bountiful Blush.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 15:30   #3230
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Chciałam 06 Woppin' Watermelon, ale na moich mocno napigmentowanych ustach był niewidoczny, więc wzięłam Curvy Candy i dopiero dziś widzę, że faktycznie kolor daje - bardziej, niż mi się wczoraj wydawało .
Jakościowo jest super, jak balsam, usta są mięciutkie i nawilżone . Moje odkrycie na zimę .
Dołączam, bo ja też sporo po 30-tce


---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chyba chcesz mnie pognębić

owszem, alkohol nieźle konserwuje

co do pudru: no przyznam się, że mi baaardzo podszedł Halo ( Light) poza tym jak wspominałam - mineralny sypki Diora i inne mineralne sypkie marek nieortodoksyjnych... choć ortodoksyjne też się sprawdzają czasem (Lumiere, Lauress, Meow)
Ja od ponad 20 lat nie używam tzw. podkładów (fluidów) bo jakoś nie jestem w stanie rozsądnie nałożyć na grubaśną warstwę pielęgnacji... tylko sypkie i to w niewielkiej ilości. Czasem sypnę nieco Lucidity na sam krem, do torebki do poprawek mam pryszczowe meteo i one mi najlepiej robią "na wiek"
Ogólnie chodzi chyba o to, że w moim wieku ta warstwa makijażu musi się stapiać z twarzą, inaczej podkreślenie zmarszczek i nierówności skóry gwarantowane
ja jestem w fazie IV
Faza IV polega ogólnie na tym, że w Sylwestra nerwowo się człowiek wykańcza, nie śpi i czeka, aż dziecko wróci z imprezy


Powodzenia ja będę szczęśliwa, jeśli mój syn z kolegami nie wpadnie na złoty pomysł odpalania petard
Goniu,gdzież bym śmiała
To ja też już w tej fazie jestem

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Co do pudrow jeszcze sie wypowiem. Jako ze należę do ujawniajacej sie właśnie na forum frakcji starszych pań, nie matuje sie prawie wcale. Podklad utrwalam prasowanymi meteorytami, kulkowymi tez mi sie zdarzy. Sypkich pudrów używam bardzo rzadko i tylko na strefę T, leżą i sie kurza, a mam z 5. Podobnie z podkladami - ostatnio przechodzę na coraz mniej kryjace, Double Wear mnie wkurza, lubię siebie z Parure de Lumiere, a ostatnio w ogóle najchętniej w BB od Estee, z dodatkiem paru korektorow. Buźka w nim wyglada najnaturalniej, a jednak kolor mi ładnie ujednolica.
Najada witamy w klubieMy to jeszcze bardziej zbliżone jesteśmy,bo tego samego dnia mamy urodziny,tylko ja chyba kilka lat wcześniej przybyłam na ten świat

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no sęk w tym, że ja już na 100% przeszłam na naturalną pielęgnację i mnie te glikole i inne takie nieco przerażają a swego czasu pielęgnację EL bardzo sobie chwaliłam co innego kolorówka, ona się nie wchłania do organizmu, więc większej schizy na tym punkcie nie mam... jednak na gołą skórę BB to dla mnie o wiele za mało; ale fajnie, że Tobie pasuje

A skórę to mam suchą, niestety, bardzo suchą i bardzo wrażliwą
nic no, potestuję, a nóż coś mnie olśni... przynajmniej tyle dobrego, że kolorystycznie jestem elastyczna, prawie wszystko mi pasuje
Gosiu,też mam taką cerę,no może nie suchą ,a odwodnioną(piję hektolitry kawy,a zbyt mało innych płynów)
Jednak żadne minerały mi nie podchodzą,pielęgnację tez wolę EL,Lancome itp,natura nie bardzo mi pasuje

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
chciałam jeszcze powiedzieć, ze Dior CT jest świetny a kolor nie wiem jakim cudem się idealnie dopasował
w takim razie musowo trza wytestowac
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:33   #3231
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wszystko na raz, czy masz jakiegoś ulubieńca?
Mam swojego ulubienca, ale prawde powiedziawszy kazde z tych mazidel ma plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
haha to wszystko w końcu zakryłaś mówisz
a mnie lucidity nie wysuszył ale w sumie nie używałam codziennie zastanawiam się czy nie kupić nowego opakowania właśnie, ale jak się będę tyle zastanawiała to w końcu skończy się -30%
Moj kolor to tylko od czasu do czasu na Truskawie jest.
Troche podsusza, ale zapach ma obledny .

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
musimy się pogrupować ze względu na wiek i rodzaj cery
Ktora tabelke zrobi?


--------------------------------------------------
Ja kupilam dzis w Superpharm Recesjoniste Essie. Pani od razu nabila znizke. NAwet nic mowic nie musialam.

Polazlam tez do S. Nie mialam jednak co kupic. Wszystko albo brzydkie, albo mi nie pasuje, albo juz mam. Wedrowalam bez celu po sklepie chyba z pol godziny. Potem uznalam, ze moze wzielabym cienie Chanel, bo zawsze jakos sie trzymalam od nich z daleka a nie pamietalam czemu . Wymacalam trzy paletki. Paskudy straszne. Kluchy brokatu, w doodatku nieestetyczne. Normalnie jak na dozynki w Pacanowie .
Koniec koncow wyszlam z kolejnym Day Wear'em . Ostatni byl a nie moglo byc przeciez tak, ze pojde w czasie najwiekszej znizki do S. i nic nie kupie .

Pochwale sie przy okazji, ze znalazlam dzienny, naturalny lakier w moim stylu. Bardzo zadowolona jestem. Jak na moje mozliwosci i gust lekko blinkuje (wiadomo ), ale bardzo delikatnie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-31 o 15:38
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:39   #3232
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny pokłocilam sie z moim TZ za to ze moich przyjaciol na jutro do nas zaprosilam i z nim nie przedyskutowalam LOL, jaki burak z niego wychodzi. Ale nic to, nie trace dobrego humoru

Chcialam sobie w S dzis jeszcze kupic ten zestaw Strivectin za 139 ale oczywiscie nie mieli
Kupilam za to Opika i pędzla a Co!!

A jutro ide kupic wizazankom kilka paletek naked 2 Panie z S beda sie na mnie patrzec jak na goopią Uwielbiam to

A ja z uporem maniaka uzywam podkladu shiseido z filtrem +30 oraz BB 02, na to sypanca la prairie i meteorkami wykanczam Moja stara gęba jakoś musi to znosić
Gratuluję,a jaki kolorek Opika wzięłaś?


---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj szeroko chwalony Lushowy krem do biustu. Się okaże, ze jest on rzeczywiście taki dobry, jak o nim piszą
Tylko Corii nie przesadź z nim,bo tak Ci je podniesie,że pagony będziesz miała
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:41   #3233
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Złotych i wlazłam do MACa - nowej jeszcze nie ma, kazali mi zajrzeć w środę, 2go; akurat tak się składa, że będę (umówiłam się z małżem do kina jak dzieciory pójdą do szkoły więc jak coś to piszta

Bylam s S. w ogóle nie było ludzi, ani tam ani w MACu (potem się okazało że wszyscy ludzie poszli na zakupy spożywcze do Hali Banacha

Pod wpływem tego wątku snułam się z pół godziny, żeby coś se kupić z rabatem (z osiem miłych pań chciało mi w tym dopomóc). W końcu przypomniałam sobie o pryzmach sypkich i nie powiem, te beżowe z lila kostką (delicate beige???) przypadły mi do gustu Także pomyślałam sobie, że je kupię... ale za rok, jak znów zrobią -30 - może do tego czasu uda mi się zużyć choć część pudrów z moich obfitych zasobów i jak o tym pomyślałam, to mi się przypomniało, że rok temu w tym miejscu miałam dokładnie identyczne postanowienie, tylko już nie pomnę, co mnie wtedy skusiło

A co kupilas w zeszłym roku?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajny pomysł


Ja też chyba wkróce będę na pryzmy polować, ale podobnie jak Ty - dopiero jak choć część zapasów zużyję .
Ja bym chciala te pryzmy potestowac. Ale mam tyle tego ze tez chyba nigdy nie zuzyje

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten puder to najgorszy sypaniec jakiego miałam, koszmar w kolorze musztarda.
Mowisz o Ben Nye czy La Prairie
Mnie Ben Nye nie powalil jak juz wczesniej pisalam, za to La Prairie moja skóra bardzo polubila
Lubie jeszcze sypanca Chanel. Pewnie kiedys go nabędę

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
musimy się pogrupować ze względu na wiek i rodzaj cery

uwaga ja zaczynam: 40+ cera sucha w kierunku bardzo suchej
36, mieszana, raczej w kierunku suchej. Naczynka


ddiana romeo i julie


Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym 2013 Roku!! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-31 o 15:50
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:06   #3234
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Chłopu parę klapsów, to zaraz mu przejdzie. Jak to mi mamusia mówi: trzeba trochę z włosem, a trochę pod włos i będzie chodził jak nowy.

Jaka stara gęba? Przecież my tu na Wiżażu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki...



---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Wszystkiego co najlepsze,spełnienia kosmetycznych i nie tylko marzeń i wielu,wielu radosnych dni Wam życzę w nadchodzącym 2013 roku


No i oczywiście szampańskiej zabawy


---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

teraz ja:
38lat (skończone),cera mieszana w kierunku suchej,wrażliwa,naczynkow a
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:22   #3235
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

To i ja dołącze - 28l. cera mieszana.

Ja też mam postanowienie na nowy rok - zużyć chociaż część kolorówki. Bo caly czas coś kupuje i się kumuluje. Musze zrobić porządek w koloróce bo nie wiem co mam.

I też życze udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:22   #3236
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Didiana nie testuj, bo on jest świetny i Corii powinna dostać lanie za generowanie potrzeb


Cudownego Nowego Roku

36, mieszana, naczynkowa
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:38   #3237
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

To jeszcze raz polecam z tej samej serii co podkład TC - serum Essential - cud, miód i orzeszki. Mam tylko spora próbkę, a już się od niego uzależniłam i nie chce już używać anr
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:40   #3238
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jeszcze raz polecam z tej samej serii co podkład TC - serum Essential - cud, miód i orzeszki. Mam tylko spora próbkę, a już się od niego uzależniłam i nie chce już używać anr

To diorowskie serum? Pokaz
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:41   #3239
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja 35 lat, mieszana do tlustej, zmarszczki glownie to male kurze lapki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:42   #3240
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No pięknie Małgoś, pieknie, teraz chce tych pryzm delicate beige
Ja też

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten puder to najgorszy sypaniec jakiego miałam, koszmar w kolorze musztarda.
Hmm a ja się właśnie zastanawiam czy odsypki nie kupić....... Hmm już sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Ja w Sephorze dorwałam brązujący puder Clinique True Bronze w odcieniu Sunkissed i skusiłam się przez Was na Chubby Sticka w kolorze Bountiful Blush.
Właśnie mi przypomniałaś , że zapomniałam go kupić..... wiedziałam, że coś jeszcze miałam dobrać.

Ps udało mi się zamówić w necie mój zestaw Rexaline, ciekawe jak się sprawdzi.

To i ja: 32 lata ( już można prawie liczyć 33) , cera mieszana w kierunku tłustej, zmarszczki w okolicy oczu i na czole ( od zawsze chyba).
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.