Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 14:43   #3241
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ciotka klotka Pokaż wiadomość
nigdzie nie powiedziałam, że jestem sprawiedliwa, wiadomo, że każdy z nas ocenia innych po wyglądzie, ja po prostu nie wyobrażam sobie, żeby po tym jak kogoś takiego zobaczę wchodzić na forum i to opisywać

hehe i co do "żałosne" - dla mnie jedyną żałosną rzeczą są personale wycieczki
dla mnie żałosne jest nawracanie świata i uważanie się za kogoś lepszego, bo Ty nigdy nikogo nie oceniłaś.

rozumiem, gdybyśmy wchodziły na forum i pisały " Krysia S. ze Szczecina ubrała dziś taki oto beznadziejny zestaw : ..... " + zdjęcie,
albo komentowały na głos przechodzących ludzi/lustrowały ich od góry do dołu z miną pogardy - tak, wtedy można by się czepiać;

ale jeśli ja, przykładowo jadąc autobusem na uczelnię i stojąc w korku, siłą rzeczy spoglądam za okno i omiatam wzrokiem ludzi na przystanku czy spojrzę na współpasażerów, a potem napiszę tutaj, co szczególniej zwróciło moją uwagę, to serio - nie wiem, gdzie widzicie problem? może ja akurat lubię obserwować otaczający mnie świat i lubię patrzeć na ludzi
nie jestem aż tak zatopiona w swoim świecie i swoich myślach, by nikogo nie zauważać. Rada dla Was - uważajcie na kieszonkowców
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:14   #3242
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To akurat są rajstopy z nadrukiem a la pończochy. Ale serio nie podobają Wam się zakolanówki? Myślałam, że wzbudzają raczej mało kontrowersji
Mi się podobają jak się je umiejętnie dobierze i ma się naprawdę szczupłe, długie nogi

Cytat:
Napisane przez ciotka klotka Pokaż wiadomość
i się dziwić, że w Polsce nie można się ubrać oryginalnie bo zostanie sie wytnięty palcami. patrząc na ten wątek to rzeczywiście dosyć smutny obraz społeczeństwa...
Nikt mi nie wmówi, że gołe, sine stopy przy obecnych temperaturach są oryginalne...chociaż w pewnym sensie na pewno.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
może ja akurat lubię obserwować otaczający mnie świat i lubię patrzeć na ludzi
nie jestem aż tak zatopiona w swoim świecie i swoich myślach, by nikogo nie zauważać. Rada dla Was - uważajcie na kieszonkowców
Chyba mam tak samo jak Ty. I mam drugą radę! Miałam taką koleżankę, która żyła w swoim świecie, aż pewnego razu przywaliła czołem w znak. Więc radzę uważać

Musimy założyć drugi wątek: "Moda, która nam się podoba" i jednocześnie pisać na obu wątkach, co by niektórzy mogli spać spokojnie

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2011-11-09 o 16:15
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:41   #3243
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ciotka klotka Pokaż wiadomość
a mnie rozwala to, że irytuje was ocenianie po wyglądzie przez innych [sprzedawców w drogerii] a jednocześnie robicie coś identycznego.

musiałabym mieć chyba bardzo nudne życie żeby aż tak skupiać się na wyglądzie innych.

i się dziwić, że w Polsce nie można się ubrać oryginalnie bo zostanie sie wytnięty palcami. patrząc na ten wątek to rzeczywiście dosyć smutny obraz społeczeństwa...
Za bardzo bierzesz sobie do serca to co czytasz

My Polacy nie potrafimy się z siebie śmiać, nie mamy dystansu.

Jeżeli nie odpowiada Ci konwencja wątku, nie zaglądaj, nie czytaj po co masz się denerwować.

Zapewniam Cię, że nikt się tutaj nie nudzi i nie smuci
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:21   #3244
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Za bardzo bierzesz sobie do serca to co czytasz

My Polacy nie potrafimy się z siebie śmiać, nie mamy dystansu.

Jeżeli nie odpowiada Ci konwencja wątku, nie zaglądaj, nie czytaj po co masz się denerwować.

Zapewniam Cię, że nikt się tutaj nie nudzi i nie smuci
Jesteśmy tu po to, by bezlitośnie wykpiwać ofiary mody, modowe wpadki i beznadziejne ciuchy. Czyli zajmujemy się kopaniem leżącego. Palcem nie wytykamy, bo nikt personalnie nikogo nie atakuje. A może ciotka klotka została na tym forum opisana?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:04   #3245
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A ja się zastanawiałam, czy ktoś dziś opisze moje spodenki do rajstop
Jakoś by mnie nie ubodło, jakby ktoś opisał mój styl (olać), czy wytknął wpadki (za to bym podziękowała)
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:11   #3246
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez stratiformis Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam, czy ktoś dziś opisze moje spodenki do rajstop
Jakoś by mnie nie ubodło, jakby ktoś opisał mój styl (olać), czy wytknął wpadki (za to bym podziękowała)
Ja też miałam dzisiaj skórzane spodenki do rajstop. Także czekam razem z Tobą
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:15   #3247
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

rozwalacie mnie!
slyszałam ze podobno nadchodzi znow moda na dzwony, zatem niedlugo ja będę rozwalać ludzi chodząc wciąz w rurkach
__________________


Edytowane przez Tygrysiak
Czas edycji: 2011-11-09 o 20:18
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 20:30   #3248
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

U mnie po osiedlu lata taki chłopak, który jest ubrany tylko w szorty i koszulkę z krótkim rękawem, w dodatku codziennie ma na sobie to samo . Mieszka w bloku na przeciwko mnie i codziennie widze jak biegnie gdzieś do sklepu albo na autobus. Mi zimno jak nie wiem co, a ten sobie ubrany jak na lato
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:52   #3249
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja też miałam dzisiaj skórzane spodenki do rajstop.
<3 Podobają mi się skórzane spodenki w połączeniu z kolorowymi rajtami! W klasycznej wersji też są spoko
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:00   #3250
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To ja się wypowiem co mnie rozwala i dosłownie w niektórych sytuacjach przeszkadza. Mianowicie dziwne upinanie włosów w niedbały kok, tak aby kosmyki wystawały, często włosy źle zaczesane do koku. Wiem, że to ma na celu stworzenie takiego luźnego efektu i niedbalstwa, ale dla mnie byłoby nie do pomyślenia, żeby coś takiego sobie na głowie zrobić. Nawet w domu jak upinam w kok to mimo, iż robię to na szybko to jest w miarę estetyczny. Nie rozumiem tej mody A przeszkadzało mi już bardzo często w jednej sytuacji: jadę sobie autobusem z uczelni (godzina jazdy) i w tym busie sporo jest siedzeń łączonych tzn. dwa siedzenia przodem i dwa siedzenia tyłem, tak, że oparcia są złączone. Często odchylam głowę do tyłu, żeby się zdrzemnąć (wiele ludzi jeżdżących tą linią tak robi) a z tyłu siedzi laska z takim durnym kokiem i mnie nim smyra, wbija mi go w głowę i jeszcze sobie nic z tego nie robi. Wrrrr....
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:54   #3251
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
To ja się wypowiem co mnie rozwala i dosłownie w niektórych sytuacjach przeszkadza. Mianowicie dziwne upinanie włosów w niedbały kok, tak aby kosmyki wystawały, często włosy źle zaczesane do koku. Wiem, że to ma na celu stworzenie takiego luźnego efektu i niedbalstwa, ale dla mnie byłoby nie do pomyślenia, żeby coś takiego sobie na głowie zrobić. Nawet w domu jak upinam w kok to mimo, iż robię to na szybko to jest w miarę estetyczny. Nie rozumiem tej mody A przeszkadzało mi już bardzo często w jednej sytuacji: jadę sobie autobusem z uczelni (godzina jazdy) i w tym busie sporo jest siedzeń łączonych tzn. dwa siedzenia przodem i dwa siedzenia tyłem, tak, że oparcia są złączone. Często odchylam głowę do tyłu, żeby się zdrzemnąć (wiele ludzi jeżdżących tą linią tak robi) a z tyłu siedzi laska z takim durnym kokiem i mnie nim smyra, wbija mi go w głowę i jeszcze sobie nic z tego nie robi. Wrrrr....
Jeśli mówimy o takich samych kokach/upięciach to ja uważam, że są urocze. I za każdy razem jak widzę takie upięcie na jakiejś dziewczynie to żałuje, że mi nie chce tak niechlujnie wyjść. Tylko to trochę mało modowe. Jednak jeśli ciągnąc wątek włosów to rozwalają mnie dziewczyny z kokardkami we włosach w pstrokatych kolorach, no jakby się cofnęły do podstawówki.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 22:13   #3252
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Jeśli mówimy o takich samych kokach/upięciach to ja uważam, że są urocze. I za każdy razem jak widzę takie upięcie na jakiejś dziewczynie to żałuje, że mi nie chce tak niechlujnie wyjść. Tylko to trochę mało modowe. Jednak jeśli ciągnąc wątek włosów to rozwalają mnie dziewczyny z kokardkami we włosach w pstrokatych kolorach, no jakby się cofnęły do podstawówki.
U mnie jest zatrzęsienie kwiatków we włosach, w dodatku wszystkie są z jednego sklepu robiącego ostatnio mega furorę w naszym mieście
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 22:24   #3253
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez stratiformis Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam, czy ktoś dziś opisze moje spodenki do rajstop
Jakoś by mnie nie ubodło, jakby ktoś opisał mój styl (olać), czy wytknął wpadki (za to bym podziękowała)
ja też często noszę spodenki i pod nie rajstopy i do tego... martensy
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 22:45   #3254
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
ja też często noszę spodenki i pod nie rajstopy i do tego... martensy
Widziałam ostatnio tak ubraną laskę; wyglądało to ossstro W dobrym znaczeniu tego słowa oczywiście
Miała nieziemskie nogi i długie włosy takie z brązowych przechodzące w blond a'la zapuszczone odrosty. Wyglądała super

Fotki załączam aby było wiadomo o co mnie się rozchodzi

jessica-alba-dr-martin-boots[1].jpg Drew-Barrymore-ombre-hair1.jpg
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2011-11-09 o 22:50
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 06:43   #3255
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

slawetne ombre, czy jak to sie pisze zazwyczaj mi sie taka fryzura nie podoba, choc zalezy od osoby, jak ma to zrobione i czy jej pasuje
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:05   #3256
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio tak ubraną laskę; wyglądało to ossstro W dobrym znaczeniu tego słowa oczywiście
Miała nieziemskie nogi i długie włosy takie z brązowych przechodzące w blond a'la zapuszczone odrosty. Wyglądała super

Fotki załączam aby było wiadomo o co mnie się rozchodzi

Załącznik 4329443 Załącznik 4329444

to sie nazywa ombre i było dość modne tego lata. Całkiem nieźle to wygląda, ale osobiście bym sobie takich nie zrobiła, wole jeden kolor na głowie

Co do tych dyskusji wyżej, że niby tu sie obgaduje, a obraza wielka jak ktoś skrytykuje nasz wygląd, mam historię z życia wziętą, właściwie stało sie to jakieś 2 tygodnie temu. Jestem osobą niską (160cm) i szczupłą toteż kupiłam sobie treginnsy (o takie o beżowe http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bpunto%2Broma) czyli daleko im od "legginsy zamiast spodni" , nie chcąc się chwalić wyglądam w nich bardzo dobrze ale oczywiście jak to mój wzrost trochę są za długie i tymczasowo mam takie buty do kostki to troche widać jak się marszczą (poluję na kozaki).

NO ALE CO JAK CO zawsze znajdzie się ktoś kto musi się przyczepić, siedziałam na ławce w sklepie czekając na koleżanke, która poszła do łazienki, obok mnie usiadły takie dwie dużo młodsze ode mnie (DOSŁOWNIE obok mnie na tej samej ławce) i zaczęły mnie obgadywać, że jednej babcia nosiła takie spodnie jak była młoda druga na to (która miała te mega prześwitujące legginsy czarne jak sie je naciągnie a była no troszke grubsza nie oszukujmy sie i wiadomo jak wyglądała, miała jednak bluzke, która zakrywała jej tyłek (dzieki Ci boże) ale jak siedziała to było to widać i tak zaczęła mówić do tej drugiej jaka to ona modna i w ogóle i że coraz wiecej "żałosnych dziewczyn nosi legginsy zamiast spodni" i że ona by nie ubierała ZA DŁUGICH (na pewno moich xs by nie założyła, fakt). O ZGROZO. Tregginsy to nie legginsy są grube, spodniowate, fakt dopasowane i mega wygodne, ale żeby mnie ktoś taki kto się tak beznadziejnie ubiera wyzywał, że jestem żałosna xD co prawda rozbawiło mnie to bo od samego patrzenia na nią czułam sie lepsza, wiem, to grzech... ._. nie powinno się patrzeć na innych z góry. O zaraz, nie mogłabym, jestem taka niska, że mi się tregginsy zwijają na końcach xD
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 09:02   #3257
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wczorajszy rodzynek, a właściwie rodzynka
Kobieta w płaszczu zimowym za tyłek, mega gruby szal ( swoją drogą fajny ) spodnie 3/4, antygwałty plus adidasy A myślałam że już nic mnie nie zaskoczy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:09   #3258
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Jeśli mówimy o takich samych kokach/upięciach to ja uważam, że są urocze. I za każdy razem jak widzę takie upięcie na jakiejś dziewczynie to żałuje, że mi nie chce tak niechlujnie wyjść. Tylko to trochę mało modowe. Jednak jeśli ciągnąc wątek włosów to rozwalają mnie dziewczyny z kokardkami we włosach w pstrokatych kolorach, no jakby się cofnęły do podstawówki.

mnie rozwalają wielkie grzywy na pół czoła

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość

Co do tych dyskusji wyżej, że niby tu sie obgaduje, a obraza wielka jak ktoś skrytykuje nasz wygląd, mam historię z życia wziętą, właściwie stało sie to jakieś 2 tygodnie temu. Jestem osobą niską (160cm) i szczupłą toteż kupiłam sobie treginnsy (o takie o beżowe http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bpunto%2Broma) czyli daleko im od "legginsy zamiast spodni" , nie chcąc się chwalić wyglądam w nich bardzo dobrze ale oczywiście jak to mój wzrost trochę są za długie i tymczasowo mam takie buty do kostki to troche widać jak się marszczą (poluję na kozaki).

NO ALE CO JAK CO zawsze znajdzie się ktoś kto musi się przyczepić, siedziałam na ławce w sklepie czekając na koleżanke, która poszła do łazienki, obok mnie usiadły takie dwie dużo młodsze ode mnie (DOSŁOWNIE obok mnie na tej samej ławce) i zaczęły mnie obgadywać, że jednej babcia nosiła takie spodnie jak była młoda druga na to (która miała te mega prześwitujące legginsy czarne jak sie je naciągnie a była no troszke grubsza nie oszukujmy sie i wiadomo jak wyglądała, miała jednak bluzke, która zakrywała jej tyłek (dzieki Ci boże) ale jak siedziała to było to widać i tak zaczęła mówić do tej drugiej jaka to ona modna i w ogóle i że coraz wiecej "żałosnych dziewczyn nosi legginsy zamiast spodni" i że ona by nie ubierała ZA DŁUGICH (na pewno moich xs by nie założyła, fakt). O ZGROZO. Tregginsy to nie legginsy są grube, spodniowate, fakt dopasowane i mega wygodne, ale żeby mnie ktoś taki kto się tak beznadziejnie ubiera wyzywał, że jestem żałosna xD co prawda rozbawiło mnie to bo od samego patrzenia na nią czułam sie lepsza, wiem, to grzech... ._. nie powinno się patrzeć na innych z góry. O zaraz, nie mogłabym, jestem taka niska, że mi się tregginsy zwijają na końcach xD
no i czym się przejmujesz? ;] ja jestem bardzo często lustrowana przez różne panienki od góry do dołu nie wiem o co im chodzi, wyglądam normalnie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:35   #3259
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

mnie rozwalają wielkie grzywy na pół czoła


no i czym się przejmujesz? ;] ja jestem bardzo często lustrowana przez różne panienki od góry do dołu nie wiem o co im chodzi, wyglądam normalnie
taaak, te grzywy są straszne. mnie dziwi jak to się trzyma - a jeśli na lakier, to ile tego lakieru musi tam być.

ja dziwnie się czułam jak na początku jesieni kupiłam sobie kozaki [takie w kolorze camel], torebkę pasującą i ogólnie trochę ciuchów. i jak szłam to strasznie dużo kobiet mnie obczajało, tak zupełnie otwarcie, od butów, po kurtkę i torebkę. nie wiem o co chodziło, mi się te ciuchy podobają
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 12:41   #3260
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość

ja dziwnie się czułam jak na początku jesieni kupiłam sobie kozaki [takie w kolorze camel], torebkę pasującą i ogólnie trochę ciuchów. i jak szłam to strasznie dużo kobiet mnie obczajało, tak zupełnie otwarcie, od butów, po kurtkę i torebkę. nie wiem o co chodziło, mi się te ciuchy podobają
wiesz, może im też się podobały zdarzyła mi się kiedyś taka dosyć miła sytuacja : stoję na przystanku, podchodzi jakaś dziewczyna i pyta, gdzie kupiłam kurtkę bo bardzo jej się podoba, szuka takiego fasonu od dawna itp.

ale często zdarza mi się, że ktoś patrzy na mnie tak, jakby chciał mnie przeszyć wzrokiem nie lubię.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:51   #3261
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
taaak, te grzywy są straszne. mnie dziwi jak to się trzyma - a jeśli na lakier, to ile tego lakieru musi tam być.
Pokażcie o jakie grzywy chodzi!
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:19   #3262
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Właśnie? ja też nie wiem? Emo?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:30   #3263
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

coś takiego jak ta blondyna:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 326754101314371910923413.jpg (63,7 KB, 242 załadowań)
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:40   #3264
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
coś takiego jak ta blondyna:
Moje włosy tak wyglądać by nie mogły, ale mnie się grzyy podobają . U chłopaków też
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:43   #3265
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
coś takiego jak ta blondyna:
o dokładnie, taki hełm
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:51   #3266
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ah, czyli te wszystkie "emo" fryzurki popularne teraz.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 16:43   #3267
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To już skoro mowa o grzywkach to absolutnie rozwalają mnie takie do połowy czoła... Nie widziałam nikogo komu by ta fryzura pasowała... Dołączam zdjęcia żeby było wiadomo o co mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akpa_szatynka_grzywka_350.jpg (39,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,3 KB, 133 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 08:33   #3268
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
ale żeby mnie ktoś taki kto się tak beznadziejnie ubiera wyzywał, że jestem żałosna xD co prawda rozbawiło mnie to bo od samego patrzenia na nią czułam sie lepsza
Gratuluje samooceny.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:11   #3269
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Pokażcie o jakie grzywy chodzi!
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Właśnie? ja też nie wiem? Emo?
Grzywki w stylu Kamilki z Klanu o ile się nie mylę
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:24   #3270
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
taaak, te grzywy są straszne. mnie dziwi jak to się trzyma - a jeśli na lakier, to ile tego lakieru musi tam być.

ja dziwnie się czułam jak na początku jesieni kupiłam sobie kozaki [takie w kolorze camel], torebkę pasującą i ogólnie trochę ciuchów. i jak szłam to strasznie dużo kobiet mnie obczajało, tak zupełnie otwarcie, od butów, po kurtkę i torebkę. nie wiem o co chodziło, mi się te ciuchy podobają
W klasie miałam dziewczynę z taką grzywką i miała tak mega dużo właśnie lakieru żeby to się trzymało
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.