Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-16, 09:40   #301
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
37 tygodni skończone .



Niestety nie . Chłopcy nie przybierają na wadze, mimo że robię co mogę. Także jeszcze na wszelki wypadek powiedzieli lepiej byśmy zostali dzień-dwa dłużej .



Przyda się bardzo, dziękujemy!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mają malutką wagę, a ssanie to ogrom wysiłku. Przystawiaj ile się da, wybudzaj w nocy. Osiągną ok 3 kg i zobaczysz że siły będzie więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 09:42   #302
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Dzień dobry w poniedziałek! Ja też jeszcze w łóżku co rzadko się zdarza. Ale to dlatego że w nocy znów spać nie mogłam.
Muszę iść do labu zanieść próbkę moczu do badań i trochę mi się nie chce. Dobrze że pogoda taka piękna!

Cat, kciuki za wyjście ze szpitala!

Co do wychowania to przeraża mnie fakt jakie są teraz niektóre dzieci i czy ja będę umiała zrobić tak żeby moje wyszło na ludzi. Nawet mamy kiedyś pytałam jak oni zrobili że z siostrą względnie się udałyśmy i nie odstawiałysmy numerów.

Dziewczyny ile macie toreb do szpitala? Bo mi wyszła walizka kabinówka plus mała torba sportowa (do porodu). Boje się że położne mnie wyśmieją... z drugiej strony nie wiem jak inaczej miałabym sie spakować skoro wszystko musze mieć swoje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamierzam mieć jedną dla siebie a druga dla dziecka

Wróciliśmy do siebie j nareszcie odpoczelam po weekendzie, jakoś szczególnie mnie zmeczyl, obie noce zasypialam dopiero o 2 w nocy, brzuch cały czas jakieś takie ciągnięcia nieprzyjemne szczególnie od dołu. Dziś nareszcie wyspałam się w swoim łóżku i już lepiej.
Ale za to weszłam na wagę...i od czwartku 600-700g więcej więc coś czuje że ten ciężki weekend i ściągnięcie brzucha to rozpychanie się małej..
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:05   #303
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Dzień dobry w poniedziałek! Ja też jeszcze w łóżku co rzadko się zdarza. Ale to dlatego że w nocy znów spać nie mogłam.
Muszę iść do labu zanieść próbkę moczu do badań i trochę mi się nie chce. Dobrze że pogoda taka piękna!

Cat, kciuki za wyjście ze szpitala!

Co do wychowania to przeraża mnie fakt jakie są teraz niektóre dzieci i czy ja będę umiała zrobić tak żeby moje wyszło na ludzi. Nawet mamy kiedyś pytałam jak oni zrobili że z siostrą względnie się udałyśmy i nie odstawiałysmy numerów.

Dziewczyny ile macie toreb do szpitala? Bo mi wyszła walizka kabinówka plus mała torba sportowa (do porodu). Boje się że położne mnie wyśmieją... z drugiej strony nie wiem jak inaczej miałabym sie spakować skoro wszystko musze mieć swoje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też na Żelazną się szykujesz, tak jak ja? Tam wszystko trzeba swoje...
Ja mam małą walizkę i małą torbę dodatkową taką a'la do wózka.
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:06   #304
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ja dziś umieram 😞 taka ładna pogoda za oknem, że aż chce się wyjść, a mnie biodra i kręgosłup bolą tak, że ciężko z łóżka było wstać, stopy opuchnięte i strasznie bolą. I strasznie mnie mdli. Chyba zaczynam odczuwać skutki wesela 😞 jednak to już nie na mój stan.

Cati lepiej jeden dzień poleżeć dłużej, niż wrócić dzisiaj do domu i za dwa dni tam wrócić. Trzymam za was kciuki 😘

Ja jeszcze nie jestem spakowana, ale mam nadzieje, że spakuje się do dwóch mniejszych. Jedną dla mnie drugą dla małej, a jak coś zabraknie to mąż zawsze może przywieźć 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017

Edytowane przez stypi_89
Czas edycji: 2017-10-16 o 10:07
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:07   #305
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Chłopaki przebrani, nakarmieni - posnęli. Mam nadzieje, że na troszkę dłużej niż 30min . Czym prędzej jednak wcinam kanapkę, popijam herbatka na laktację, piszę do Was i liczę też na to, że i ja zaliczę drzemkę.
Aaaa i nogi mi spuchnęły jak serdelki, no tragedia jakaś. Kostek nie widać tylko takie nadmuchane balony i aż nieprzyjemnie naciągnięta skóra.
Aaaaaaa i może jutro do domu, byłoby super!

Co do obecnego stylu na wychowanie dzieci bez przekazywania wartości, za to z telefonem i tabletem w ręku też jestem uczulona. Stanowczo „świat zrobił się” zbyt nowoczesny. Jestem szczęśliwa z tego, że ‚za moich czasów było inaczej’. I mam zamiar jak najwiecej z nich przekazać synom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Ty się czujesz ? Jakieś tipy co się przydaje mega?
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:12   #306
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Dzień dobry w poniedziałek! Ja też jeszcze w łóżku co rzadko się zdarza. Ale to dlatego że w nocy znów spać nie mogłam.
Muszę iść do labu zanieść próbkę moczu do badań i trochę mi się nie chce. Dobrze że pogoda taka piękna!

Cat, kciuki za wyjście ze szpitala!

Co do wychowania to przeraża mnie fakt jakie są teraz niektóre dzieci i czy ja będę umiała zrobić tak żeby moje wyszło na ludzi. Nawet mamy kiedyś pytałam jak oni zrobili że z siostrą względnie się udałyśmy i nie odstawiałysmy numerów.

Dziewczyny ile macie toreb do szpitala? Bo mi wyszła walizka kabinówka plus mała torba sportowa (do porodu). Boje się że położne mnie wyśmieją... z drugiej strony nie wiem jak inaczej miałabym sie spakować skoro wszystko musze mieć swoje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam 2 torby, małą do porodu i większą na położnictwo. I szczerze, w nosie mam czy mnie ktoś wyśmieje przy pierwszym porodzie tez miałam 2 torby i było to bardzo wygodne. Na porodówkę zabrałam tylko tę małą, a jak mnie przewieźli na pozłotnictwo to mąż pobiegł do auta po tę większą. I od razu zabrał do domu to co niepotrzebne już było z porodu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:13   #307
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Brak slow...
A jak nasz jest niegrzeczny i podejde, tlumacze, ze tak nie wolno, lub czasem nawet krzykne jak nie dociera, to jestem wg teściów niedobra mama i juz leca go przytulać u teksty "bo jeszcze malutki i nie rozumie". Jak sie nie bedzie tłumaczyć to nigdy nie zrozumie... wkurza mnie to bo ja sie staram go nauczyć żeby troche sie sluchal i byl grzeczniejszy a oni to by mu pozwolili w kiblu nawet grzebac.. nieraz jak pójdzie do teściowej i jej gazety rwie na cala kuchnie czy miesza jej w zrobionych herbatach, rozlewa... a ona siedzi i sie smieje za kazdym razem ja opierdzielam zeby sie nie smiala tylko mu zabrała coś albo czym innym zajela bo jak on widzi ze ona sie z tego smieje to mysli ze dobrze robi. A ona sie dalej smieje.. ale to juz taki typ czlowieka... ze rozpuscic do granic możliwości a jak jej za duzo da popalic to nagle teksty bo jakis Ty rozpuszczony, ojciec byl sto razy grzeczniejszy wcale nie plakal itp (w ogole idealny jak go bawiły trzy starsze siostry i wiecznie w kolysce go hustaly nawet jak był większy to sie nie dziwie ze nie płakał:
No walka z wiatrakami... wiedza, ze ucza go zlych nawykow ale leja na to... rozumiem ze dziadkowie musza troche porozpieszczac, ale bez przesady pozwolic na wszystko... dobrze ze chociaż z tzem nie zwariowalismy i mamy głowę na karku

Hej

A ja sie w ogóle dzis slabo czuje. Rano mnie przegonilo ze trzy razy. Glowa mnie boli i brzuch jak na okres. A tz do mnie z pretensjami bo maly w domu siedzi a taka pogoda i ze mogłabym z nim na chwile wyjsc... no tak, i szarpac sie z nim, bo on chce na długi spacer isc... on mowi tak: bo on chodzi do roboty i jak ma z nim isc. Chyba zapomnial ze mam lezec i nawet nie chodzić, o bieganiu za dwu i pol latkiem nie wspominajac... (chyba za bardzo lejce popuscilam sobie i czasem cos zrobie i szybko zapomnial, ze nie moge nic tak naprawdę... )

Bylam po wyniki badan z piatku, chyba sa ok...

Załącznik 7276046
Załącznik 7276051

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż znieczulica! Eh...
Piękne masz wyniki

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Witam się po weekendzie

Ja już z rana po ktg - nadal skurczy brak Lekarz mi powiedział że w takim tempie to urodzę w 46 tygodniu Mam odstawić luteinę a za tydzień magnez i zobaczymy co się będzie działo. Kolejne ktg za tydzień
Ja miałam sprzątający weekend i mieszkanie coraz lepiej wygląda. Jeszcze parę dni i będzie cacy
Olala Ty już w pełni zaktywizowana po tygodniach leżenia? W 46 tygodniu
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 10:14   #308
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Dzię Dobry wstałam o 10, ale schemat się pojawia ten sam, w nocy się przekręcam, brzuch się napina, szukam pozycji żeby się nie napinał tak, podkładam kołdry poduszki pod plecy pod brzuch, raz za zimno, raz za gorąco, boli jak na okres, bolą biodra od leżenia na bokach. ehh nic nowego nie? :P
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:15   #309
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Mąż znieczulica! Eh...
Piękne masz wyniki

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



Olala Ty już w pełni zaktywizowana po tygodniach leżenia? W 46 tygodniu
Chyba musze więcej jeczec, ze sie zle czuje to dotrze co nie co..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:22   #310
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość

Olala Ty już w pełni zaktywizowana po tygodniach leżenia? W 46 tygodniu
Mam coraz więcej wstawać i się ruszać I to wykorzystuje by mieszkanie po remoncie ogarnąć. A dziś to nawet mam zakwasy na pośladkach Fajne uczucie czuć jakieś mięśnie
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:23   #311
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Dzię Dobry wstałam o 10, ale schemat się pojawia ten sam, w nocy się przekręcam, brzuch się napina, szukam pozycji żeby się nie napinał tak, podkładam kołdry poduszki pod plecy pod brzuch, raz za zimno, raz za gorąco, boli jak na okres, bolą biodra od leżenia na bokach. ehh nic nowego nie? :P
Przybij piątkę! U mnie jeszcze sahara w buzi i piję w nocy jak smok wawelski przez co biegam do toalety jak poparzona
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 10:24   #312
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
37 tygodni skończone .



Niestety nie . Chłopcy nie przybierają na wadze, mimo że robię co mogę. Także jeszcze na wszelki wypadek powiedzieli lepiej byśmy zostali dzień-dwa dłużej .



Przyda się bardzo, dziękujemy!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Lepiej być o jeden dzień dłużej w szpitalu niż zamartwiać się w domu. Chłopcy muszą się dobrze nastroić na życie pozabrzuszkowe Wizażowe ciocie kibicują więc pójdzie sprawnie

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Też na Żelazną się szykujesz, tak jak ja? Tam wszystko trzeba swoje...

Ja mam małą walizkę i małą torbę dodatkową taką a'la do wózka.
Tak na Żelazną. Chociaż mając widmo cesarki z tylu głowy zastanawiam się czy wciąż zostać przy tym wyborze. Właśnie, masz lekarza prowadzącego stamtąd czy jedziesz w ciemno tak jak ja początkowo planowałam?

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja mam 2 torby, małą do porodu i większą na położnictwo. I szczerze, w nosie mam czy mnie ktoś wyśmieje przy pierwszym porodzie tez miałam 2 torby i było to bardzo wygodne. Na porodówkę zabrałam tylko tę małą, a jak mnie przewieźli na pozłotnictwo to mąż pobiegł do auta po tę większą. I od razu zabrał do domu to co niepotrzebne już było z porodu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki za opinie dziewczyny. Zostaję przy tych dwóch torbach, szczególnie że jedna jest stricte do porodu wiec TŻ może zabrać potem trochę balastu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:25   #313
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Mam coraz więcej wstawać i się ruszać I to wykorzystuje by mieszkanie po remoncie ogarnąć. A dziś to nawet mam zakwasy na pośladkach Fajne uczucie czuć jakieś mięśnie
Remont już zakończony?
Też mam takie pozwoleństwo, czuję się jakby ktoś zwrócił mi wolność
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:26   #314
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Przybij piątkę! U mnie jeszcze sahara w buzi i piję w nocy jak smok wawelski przez co biegam do toalety jak poparzona
tak tak sahara od oddychania ustami toaleta o 2:30 i znowu trzeba się układać. ehh
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:29   #315
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość

Tak na Żelazną. Chociaż mając widmo cesarki z tylu głowy zastanawiam się czy wciąż zostać przy tym wyborze. Właśnie, masz lekarza prowadzącego stamtąd czy jedziesz w ciemno tak jak ja początkowo planowałam?


Dzięki za opinie dziewczyny. Zostaję przy tych dwóch torbach, szczególnie że jedna jest stricte do porodu wiec TŻ może zabrać potem trochę balastu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadę w ciemno, mam tam 60 km, więc ciekawe jak to bedzie
CC mają u nich dobre opinie, czy myślisz wtedy o Bielańskim?
Moim drugim wyborem jest Madalińskiego.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
tak tak sahara od oddychania ustami toaleta o 2:30 i znowu trzeba się układać. ehh
dokładnie bo ustami się oddycha Ja patrze a dziś znowy 2 litry wody wychłeptane przez noc I jak tu nie biegać do łazienki
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:34   #316
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Remont już zakończony?
Też mam takie pozwoleństwo, czuję się jakby ktoś zwrócił mi wolność
Remont skończony a teraz trzeba posprzątać ten bajzel i nagle odkryłam że mam jakieś 20 kompletów sztućców Niezłą imprezę mogę zrobic
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:35   #317
aniusia0110
Raczkowanie
 
Avatar aniusia0110
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 150
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

U mnie często jest taka kolejność -

próba ułożenia się, zaśnięcia - no już powiedzmy, że jest ok - można spać - ale w sumie to siku bym poszła

no i jak już wrócę z tego siku - nie otwieram szeroko oczu, żeby snu nie odganiać - to siadam na łóżku i myślę sobie, że w sumie to pić mi się chce piję 2,3 łyki wody - iiiiiiiiiii.....

zaczyna się czkawka i impreza (nie zawsze ale z reguły )

i po spaniu....
__________________
Szczęśliwa Żona 30.08.2014

Aniołek Nasz 13.01.2017


Czekamy na Ciebie
Listopad 2017
aniusia0110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:39   #318
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cześć dziewczyny, jeszcze mnie nie wywiało ale jest blisko... Będę się meldować póki mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:44   #319
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez aniusia0110 Pokaż wiadomość
U mnie często jest taka kolejność -

próba ułożenia się, zaśnięcia - no już powiedzmy, że jest ok - można spać - ale w sumie to siku bym poszła

no i jak już wrócę z tego siku - nie otwieram szeroko oczu, żeby snu nie odganiać - to siadam na łóżku i myślę sobie, że w sumie to pić mi się chce piję 2,3 łyki wody - iiiiiiiiiii.....

zaczyna się czkawka i impreza (nie zawsze ale z reguły )

i po spaniu....
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 10:44   #320
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jeszcze mnie nie wywiało ale jest blisko... Będę się meldować póki mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja przyjaciółka mieszka w Irlandii i mi pisała ze nieciekawie może być na wyspach... Oby skończyło się na strachu
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:50   #321
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Jadę w ciemno, mam tam 60 km, więc ciekawe jak to bedzie

CC mają u nich dobre opinie, czy myślisz wtedy o Bielańskim?

Moim drugim wyborem jest Madalińskiego.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------





dokładnie bo ustami się oddycha Ja patrze a dziś znowy 2 litry wody wychłeptane przez noc I jak tu nie biegać do łazienki

Myślałam właśnie o Madalińskiego. Ale mimo wszystko chyba zostanę przy tej Żelaznej. Chociażby w kontekście podejścia do karmienia piersią i pomocy laktacyjnej której ewentualnie udzielą.

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jeszcze mnie nie wywiało ale jest blisko... Będę się meldować póki mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam nadzieję, że Was nie dotknie i wszystko przejdzie bokiem!
Bylebyś nie zaczęła rodzić w zawieruchę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:52   #322
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Myślałam właśnie o Madalińskiego. Ale mimo wszystko chyba zostanę przy tej Żelaznej. Chociażby w kontekście podejścia do karmienia piersią i pomocy laktacyjnej której ewentualnie udzielą.




Mam nadzieję, że Was nie dotknie i wszystko przejdzie bokiem!
Bylebyś nie zaczęła rodzić w zawieruchę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Porodu dziś nie przewiduję, brzuch wysoko, wkładki na razie czyste a ja nie stresuję tą sytuacją, przynajmniej na razie. Ważne że zwierzęta mnie pilnują 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:03   #323
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Brak slow...
A jak nasz jest niegrzeczny i podejde, tlumacze, ze tak nie wolno, lub czasem nawet krzykne jak nie dociera, to jestem wg teściów niedobra mama i juz leca go przytulać u teksty "bo jeszcze malutki i nie rozumie". Jak sie nie bedzie tłumaczyć to nigdy nie zrozumie... wkurza mnie to bo ja sie staram go nauczyć żeby troche sie sluchal i byl grzeczniejszy a oni to by mu pozwolili w kiblu nawet grzebac.. nieraz jak pójdzie do teściowej i jej gazety rwie na cala kuchnie czy miesza jej w zrobionych herbatach, rozlewa... a ona siedzi i sie smieje za kazdym razem ja opierdzielam zeby sie nie smiala tylko mu zabrała coś albo czym innym zajela bo jak on widzi ze ona sie z tego smieje to mysli ze dobrze robi. A ona sie dalej smieje.. ale to juz taki typ czlowieka... ze rozpuscic do granic możliwości a jak jej za duzo da popalic to nagle teksty bo jakis Ty rozpuszczony, ojciec byl sto razy grzeczniejszy wcale nie plakal itp (w ogole idealny jak go bawiły trzy starsze siostry i wiecznie w kolysce go hustaly nawet jak był większy to sie nie dziwie ze nie płakał:
No walka z wiatrakami... wiedza, ze ucza go zlych nawykow ale leja na to... rozumiem ze dziadkowie musza troche porozpieszczac, ale bez przesady pozwolic na wszystko... dobrze ze chociaż z tzem nie zwariowalismy i mamy głowę na karku

Hej

A ja sie w ogóle dzis slabo czuje. Rano mnie przegonilo ze trzy razy. Glowa mnie boli i brzuch jak na okres. A tz do mnie z pretensjami bo maly w domu siedzi a taka pogoda i ze mogłabym z nim na chwile wyjsc... no tak, i szarpac sie z nim, bo on chce na długi spacer isc... on mowi tak: bo on chodzi do roboty i jak ma z nim isc. Chyba zapomnial ze mam lezec i nawet nie chodzić, o bieganiu za dwu i pol latkiem nie wspominajac... (chyba za bardzo lejce popuscilam sobie i czasem cos zrobie i szybko zapomnial, ze nie moge nic tak naprawdę... )

Bylam po wyniki badan z piatku, chyba sa ok...

Załącznik 7276046
Załącznik 7276051

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na te leukocyty w moczu trzeba uwazac😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:18   #324
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Catie, dzielna mamo! Zycze dzisiejszego powrotu do domu

Co do bezstresowego wychowania, to mowie stanowcze nie.
Tlumacze, tlumacze, tlumacze, jak trzeba podniose glos, jak trzeba dam kare.
Bajki weszly w nasz repertuar zycia jakies 4-5 mcy temu, a synek konczy w styczniu 3 lata. W telefonie oglada tylko zdjecia, nie wie ze jest tam cos wiecej

Ktora rodzi? U mnie na wkladce sluz z nitkami krwi. (Mam nadzieje, ze wiekszosc po sniadaniu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jej. Chyba teraz pora na ciebie co ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:19   #325
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
Na te leukocyty w moczu trzeba uwazac😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co one mogą oznaczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:21   #326
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
U mnie za to noc z dupy. Mała tak się jakoś przekreciła, tak mi niewygodnie że szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------


Wczoraj zaliczyłam maca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------


Ja jeszcze w łóżku. Aż żałuję że nie ma mi kto podać tej herbatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------


Ja bez magnezu nie przeżyje skurcze w łydkach by nie wykonczyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja właśnie od dwóch dni mam skurcze łydek. Mój poziom magnezu najwidoczniej drastycznie spadł. W ciąży pierwszy raz mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:23   #327
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A co one mogą oznaczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stan zapalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:25   #328
Maly_Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 208
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość

Dziewczyny ile macie toreb do szpitala? Bo mi wyszła walizka kabinówka plus mała torba sportowa (do porodu). Boje się że położne mnie wyśmieją... z drugiej strony nie wiem jak inaczej miałabym sie spakować skoro wszystko musze mieć swoje.

Ja będę mieć dwie jedna na porodówkę a druga walizka kabinowa na poźniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Ja mam 2 torby, małą do porodu i większą na położnictwo. I szczerze, w nosie mam czy mnie ktoś wyśmieje przy pierwszym porodzie tez miałam 2 torby i było to bardzo wygodne. Na porodówkę zabrałam tylko tę małą, a jak mnie przewieźli na pozłotnictwo to mąż pobiegł do auta po tę większą. I od razu zabrał do domu to co niepotrzebne już było z porodu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wychodzę dokładnie z takiego samego założenia
Maly_Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:25   #329
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
Stan zapalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dorwalam dzis wizyte u,swojego gina mała wazy 3201 wody plodowe w porzadku łożysko sie nie starzeje najpóźniej 2.11 szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:36   #330
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

received_10208427948056260.jpegreceived_10208427947936257.jpegreceived_10208427947816254.jpeg

100 tyś ludzi bez prądu... U mnie na razie wszystko grą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 23:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.