Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 22:30   #301
Kubasiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
już się pobiera fajna sprawa ogólnie, często robią takie akcje z darmowymi grami?
Raz na jakiś czas, czyli raczej rzadko.

Ja od siebie polecam BF3 bo bf4 to kompletny nie wypał jakiś, zamiast poprawiać patche bugi itd. to tylko pogarszają. Kto z was gra w bf`a? Można się na ts3/skype ugadać i grać razem
Kubasiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 21:46   #302
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja o wiedźminie 3 nawet nie myślę, bo nie mam kasy ani na wiedźmina ani na nowego kompa, a będzie potrzebne i to i to
Ale trailer jest świetny; mam nadzieję, że to będzie wielki hit
Chociaż z tego można być dumnym w Polsce
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:20   #303
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

czekam na Wiedzminka, czekam na kolejna czesc Uncharted, czekam na Risena
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:55   #304
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

*przeciera ze zdumienia oczy*
wow, dziewczyny, tyle lat na wizażu i dopiero teraz wpadłam do tego działu.
Obecnie gram w Portal 2 i jestem absolutnie zauroczona klimatem i GLaDOS.
Niedawno skończyłam South Park: Stick of Truth. Wszystkie smaczki z serialu i filmu są w grze rewelacyjnie wspomiane. Grało się przyjemnie, choć krótko. Humor hermetyczny, jak to w SP, koleżanka, która nie zna serialu kompletnie nie poczuła tej gry. No i nic dziwnego

Powiem wam, że po E3 wzrasta moje zainteresowanie Wiedźminem. Wcześniej mnie nie porwał, gra była dla mnie o klasę niżej od książki, po prostu jakoś mniejszą magię czułam przy grze.
W trójce rozwala mnie dość negatywne... tyłek Wiedźmina. Kurczę, no sory, że tak spłycę, ale wygląda on co najmniej jak nierównomiernie pakujący osiłek z siłowni. Chude nóżki, mały tyłek. Takie to niespójne i nijak mi nie pasuje do Geralta, którego uwielbiam
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:00   #305
darq01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja gram w gry przeglądarkowe,

http://theislanderz.com - Fajna strategiczna gierka
http://ogame.pl - Najstarsza gra chyba
http://travian.pl - Galowie rządzą
darq01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:51   #306
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Obecnie gram w Titan Quest (z dodatkiem immortal throne) i w sumie dosyć przyjemnie się gra ale sama nadal jeszcze nie wiem, czy lubię gry z gatunku hack&slash.
A myślałam, że kiedyś spróbuję legendarną serię diablo ale teraz to już sama nie wiem, czy takie gry są dla mnie xd
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:52   #307
Adrianna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Mnie ostatnio strasznie wciągnęła Hearthstone heroes of Warcraft. Fajnie się gra gry nie są długie i ogólnie lubię karcianki.
__________________
Coś z niczego
Adrianna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 12:36   #308
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

A ja mogę polecić Wolfenstein: The New Order. Jak nienawidzę strzelanek, tak ta gra niesamowicie mnie wciągnęła nietuzinkową, dojrzałą, obfitującą w zwroty akcji fabułą i interesującymi postaciami. A oprócz tego, jak ktoś lubi naparzać z biodra z dwóch karabinów szturmowych naraz, no to cóż, może A do tego przez całą grę na potęgę mordujemy nazistów, sympatycznie, nie? Główna oś fabuły gry to właśnie alternatywna rzeczywistość, w której alianci przegrali II wojnę światową. Jako ciekawostkę powiem, że w grze można usłyszeć język polski, ba, nawet przez jakiś czas przebywamy w lokacji na terenie naszego kraju. Ogólnie nawiązań do Polski jest sporo, główny bohater ma polskie korzenie (dubbinguje go nawiasem mówiąc pan Bloom, który podkłada głos Varrickowi w Dragon Age, jego również możemy usłyszeć mówiącego kilka zdań po polsku), jego dziewczę jest Polką dubbingowaną przez Polkę (p. Bachleda-Curuś bodajże), oprócz tego poboczne postaci, żadnego stereotypowego przedstawiania, no jest naprawdę bardzo, bardzo ciekawie i świeżo. Nawet jak ktoś nie lubi tego gatunku to warto spróbować
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:34   #309
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46933945]A ja mogę polecić Wolfenstein: The New Order. Jak nienawidzę strzelanek, tak ta gra niesamowicie mnie wciągnęła nietuzinkową, dojrzałą, obfitującą w zwroty akcji fabułą i interesującymi postaciami. A oprócz tego, jak ktoś lubi naparzać z biodra z dwóch karabinów szturmowych naraz, no to cóż, może A do tego przez całą grę na potęgę mordujemy nazistów, sympatycznie, nie? Główna oś fabuły gry to właśnie alternatywna rzeczywistość, w której alianci przegrali II wojnę światową. Jako ciekawostkę powiem, że w grze można usłyszeć język polski, ba, nawet przez jakiś czas przebywamy w lokacji na terenie naszego kraju. Ogólnie nawiązań do Polski jest sporo, główny bohater ma polskie korzenie (dubbinguje go nawiasem mówiąc pan Bloom, który podkłada głos Varrickowi w Dragon Age, jego również możemy usłyszeć mówiącego kilka zdań po polsku), jego dziewczę jest Polką dubbingowaną przez Polkę (p. Bachleda-Curuś bodajże), oprócz tego poboczne postaci, żadnego stereotypowego przedstawiania, no jest naprawdę bardzo, bardzo ciekawie i świeżo. Nawet jak ktoś nie lubi tego gatunku to warto spróbować [/QUOTE]
A słyszałam o polskich akcentach
Ja nie przepadam za strzelankami właśnie... Czy wolfenstein nie jest przypadkiem dosyć brutalny nawet jak na strzelanki?
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:43   #310
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
A słyszałam o polskich akcentach
Ja nie przepadam za strzelankami właśnie... Czy wolfenstein nie jest przypadkiem dosyć brutalny nawet jak na strzelanki?
Ja nienawidze strzelanek, a mimo to ta mnie porwala, ale wlasnie fabula, postaciami, a nie strona bardziej techniczna. Brutalna nawet jak na strzelanki? Zalezy co przez to rozumiesz. Fabula jest dojrzala i chwilami brutalna, czy trudna, ale bez jakiegos hardkoru typu zjezdzanie na nizsze pietro na jelicie jak w filmie Maczeta :-P A sama czesc z walka, zabijasz, sila rzeczy krew i ciala sa, ale nie ma wypadajacych na Ciebie flakow, zreszta wiekszosc wrogow likwidujesz z daleka. Mozesz sobie obejrzec gameplay sarge'a (tak sie pisze nazwe tego kanalu?) na YT i ocenic, ale mnie sie bardzo podobalo.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:45   #311
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46934990]Ja nienawidze strzelanek, a mimo to ta mnie porwala, ale wlasnie fabula, postaciami, a nie strona bardziej techniczna. Brutalna nawet jak na strzelanki? Zalezy co przez to rozumiesz. Fabula jest dojrzala i chwilami brutalna, czy trudna, ale bez jakiegos hardkoru typu zjezdzanie na nizsze pietro na jelicie jak w filmie Maczeta :-P A sama czesc z walka, zabijasz, sila rzeczy krew i ciala sa, ale nie ma wypadajacych na Ciebie flakow, zreszta wiekszosc wrogow likwidujesz z daleka. Mozesz sobie obejrzec gameplay sarge'a (tak sie pisze nazwe tego kanalu?) na YT i ocenic, ale mnie sie bardzo podobalo.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
A bo chyba jak oglądałam recenzję u quaza to coś było o tym, że główny bohater torturował czy coś? Albo coś mi się pomieszało
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 20:37   #312
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Była taka scena, ale nic nie było pokazane, tylko zasugerowane, wiem o którą scenę chodzi, w ostatecznym rozrachunku miała lekko humorystyczny wydźwięk Były też sceny śmierci bohaterów, ale oprócz jednej (pokazanej w całości dopiero w końcówce gry, ona faktycznie była dość mocna), nie było w nich nic 'graficznego'. No i jedna postać ma w grze okaleczoną twarz. Zdecydowanie pozycja dla dorosłych oczywiście, ale jak mówię, nacisku na mój słaby żołądek nie było

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-06-18 o 20:38
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 22:07   #313
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46940592]Była taka scena, ale nic nie było pokazane, tylko zasugerowane, wiem o którą scenę chodzi, w ostatecznym rozrachunku miała lekko humorystyczny wydźwięk Były też sceny śmierci bohaterów, ale oprócz jednej (pokazanej w całości dopiero w końcówce gry, ona faktycznie była dość mocna), nie było w nich nic 'graficznego'. No i jedna postać ma w grze okaleczoną twarz. Zdecydowanie pozycja dla dorosłych oczywiście, ale jak mówię, nacisku na mój słaby żołądek nie było [/QUOTE]
Hmm, to może jednak spróbuję kiedyś
Jak zasobność portfela mi na to pozwoli oczywiście
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 22:11   #314
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Hmm, to może jednak spróbuję kiedyś
Jak zasobność portfela mi na to pozwoli oczywiście
Spróbuj, spróbuj, naprawdę warto, niesamowicie ciekawa historia
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:57   #315
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
A słyszałam o polskich akcentach
Ja nie przepadam za strzelankami właśnie... Czy wolfenstein nie jest przypadkiem dosyć brutalny nawet jak na strzelanki?
Wolfenstein jeszcze przede mną, ale słyszałam wiele dobrego. Również nie pałam miłością do strzelanek, no chyba że w co-opie Świetnie się sprawdzają Borderlandsy
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 06:47   #316
an_ulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ostatnio ciężko troche z czasem na gry, ale ostatnie zniżki na GOG i Steam (Summer Sale do 30.06) mnie mobilizują. Całkiem sporo sobie nakupowałam, bo duże obnizki, a w końcu od razu grac nie muszę, gry nie przepadną. Mass Effect, Batman i Assassin's Creed głownie. Właśnie skonczylam Portal (i byl super) i stale jestem w trakcie Skyrim (co i rusz questy nowe biore i juz zapomnialam jaki jest ten główny ), Lord of the Rings Online, Star Wars the Old Republic (oba ostatnie są bezpłatne więc polecam sprawdzic dla fanów RPG online). Tak że mam gier na dłuuugo.

Wygląda na to że i Wiedźmina 3 mój komputer na minimum pociągnie ale do tego czasu musze jeszcze jedynke i dwójke skończyć. Ugrzezłam na jedynce przez długie czasy ładowania, ale z pózniejszymi updateami powinno juz chodzic szybciej.
an_ulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:06   #317
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja jestem wręcz uzależniona od Star Wars: The Old Republic, gram od dwóch lat prawie, teraz mam akurat dużo czasu, więc wykupiłam sobie nawet subskrypcję. Jeżeli są tu jakieś jeszcze fanki SWTOR'a, grające na serwerze Ebon Hawk, no to zapraszam do wspólnej gry

Mi jedna z koleżanek sprezentowała na Steamie Dragon Age: Origins - Ultimate Edition (mam zwykłą, ale chciałam wszystkie DLC w oryginale, nie pirackie oraz kopię digital), napaliłam się jak szczerbaty na suchary, a tu lekkie rozczarowanie, bo akurat TA KONKRETNA edycja, z DLC, nie obsługuje polskiego dubbingu, a DA:O to jedna z nielicznych gier, w których polska wersja językowa jest świetna, w przypadku wielu postaci lepsza od angielskiej. Da się to zmienić, ale muszę ściągnąć jakoś 3GB plików i je poustawiać odpowiednio, także to robota dopiero na wtedy, kiedy już będę miała nowego laptopa.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-06-26 o 09:08
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:33   #318
Nanya84
Raczkowanie
 
Avatar Nanya84
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja wsiąkłam w The Elder Scrolls online Abonament nie jest aż tak wysoki, a dla wielbiciela świata to naprawdę fajna zabawa. Najbardziej przypomina mi "środowiskowo" Skyrim'a. Czasem nawet zapominam, że to mmo i pamięć wraca mi dopiero wtedy, gdy jakiś inny gracz kradnie mi sprzed nosa np. drewno
Nanya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 06:11   #319
an_ulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

A mechanika podobna do Skyrima? Bo jedna z rzeczy która mnie mocno spowolnia w graniu w Skyrim to to że przy każdej przerwie w graniu zapominam jak się uzywa moce i krzyki itp, jakies to mało intuicyjne dla mnie :/
an_ulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 07:44   #320
Nanya84
Raczkowanie
 
Avatar Nanya84
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Sterowanie jak w większości mmo - WSAD i klawisze 1-5 (skille) + klawisz R (skill Ultimate). Oprócz tego interakcja klawiszem E (np. otwieranie skrzynek, rozpoczynanie rozmów) i zamykanie wszystkiego Altem (np. okienka craftu). Tylko to ostatnie mnie trochę irytowało na początku.
Atak LPM, blok PPM. Nie ma krzyków.
Fajne jest to, że nie ma żyliarda skilli na pasku do wyboru podczas walki, tylko właśnie te 5 + Ultimate, to znacznie ułatwia opracowanie porządnej kombinacji i nie gubienie się w niej Klasy postaci są wystarczające skomplikowane i wielowymiarowe

Edytowane przez Nanya84
Czas edycji: 2014-07-03 o 07:47
Nanya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 09:44   #321
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Assassin's Cred namiętnie! Cóż za świeżość :3 Wsiąkłam w tą gre całkowicie, biegam za szantami jak nienormalna i związałam się ze swoją załogą emocjonalnie!
Czeka na mnie Watch Doogs- ktoś coś powie? Bo opinie słyszałam podzielone. Niektórzy narzekają na zbyt monotonny główny wątek fabularny
Z moim przyjacielem najlepszym mucimy w Borderlans 2 (tylko ostatnio zgubiłam pada i mieliśmy zastój, jak się później okazało był w mojej torebce- nie wiem co tam robił : O). Borderlands zjadam z ekranu chłonąc komiksowy klimat, który w grze wyszedł reweeeelaaaacyyyjnie!
O, apropo gier z podzielonym ekranem na xboxa polecicie coś? Z chłopakiem przeszliśmy już chyba wszystkie ciekawsze pozycje, ale dalej mam nadzieję, że umknęło coś naszej uwadze!
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 11:10   #322
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Fajne jest LittleBigPlanet do grania w 2 osoby, ale to niestety tylko na ps3 :/
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 11:24   #323
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Fajne jest LittleBigPlanet do grania w 2 osoby, ale to niestety tylko na ps3 :/
nas to wynudzilo po jednym graniu.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Assassin's Cred namiętnie! Cóż za świeżość :3 Wsiąkłam w tą gre całkowicie, biegam za szantami jak nienormalna i związałam się ze swoją załogą emocjonalnie!
Czeka na mnie Watch Doogs- ktoś coś powie? Bo opinie słyszałam podzielone. Niektórzy narzekają na zbyt monotonny główny wątek fabularny
Z moim przyjacielem najlepszym mucimy w Borderlans 2 (tylko ostatnio zgubiłam pada i mieliśmy zastój, jak się później okazało był w mojej torebce- nie wiem co tam robił : O). Borderlands zjadam z ekranu chłonąc komiksowy klimat, który w grze wyszedł reweeeelaaaacyyyjnie!
O, apropo gier z podzielonym ekranem na xboxa polecicie coś? Z chłopakiem przeszliśmy już chyba wszystkie ciekawsze pozycje, ale dalej mam nadzieję, że umknęło coś naszej uwadze!
resident Evil?
Kurcze, musze sobie przypomniec w co mysmu grali. Bo kilka razy sie zdarzylo, jedna to wlasnie Resident Evil oraz Dead Nation (lubisz zombiaki?)
Resztę musze sobie przypomniec.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 11:45   #324
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Dla mnie Assassin's Creed to już po prostu niestety odgrzewany kotlet, złamali główną oś fabularną w trójce, wyczerpali pomysły, nie rozumiem sensu kolejnych części, żadnych nowości, tylko dwie gry z serii rocznie i trzepanie kasy. Fakt, może protagoniści całkiem całkiem, fakt, może postaci i historie całkiem fajne, ale ja po prostu nie czuję powiewu tej świeżości, nie czuję już serca i klimatu w tych grach, jak to było w II, a co najgorsze, Ubisoft ostatnio u mnie zaminusował słynną akcją z postaciami kobiecymi i o ile nie jestem żadną wojującą feministką, to za takie babole, jak oni tam rzucali, ani grosza ode mnie nie dostaną. Jedyna gra AC, na jaką bym się może skusiła żeby zagrać, to w realiach II Wojny Światowej, najlepiej w Polsce, może w trakcie PW? Rzecz z potencjałem, aż się dziwię, że się jeszcze na to nikt nie skusił.

A ja już zdecydowałam jakiego kupuję laptopa Poszłam na szczęście się poradzić do sklepu i zostałam namówiona na MSI GE60 Apache 12GB RAM, z dyskiem SSD i GTX 850M, czyli kartą całkiem niezłą. Szkoda tylko, że procesor i5 3.4 GHz, a nie i7, no ale kaska mnie nie puszcza, a ten podobno i tak jest naprawdę świetny i procesor uciągnąłby nawet dużo mocniejsze karty bez utraty wydajności.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:14   #325
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Witam
Ja przez ostatnie 7 miesięcy pogrywam w Skyrim na Xboxie - piszę pogrywam, bo siadam, jak mi czas na to pozwoli. Ale podoba mi się mega Idzie mi opornie, bo robię głownie questy, nie inwestuję w jakieś crafty. Tym sposobem mam level chyba 20 i w questach dalej, niż TŻ, a on z kolei dużo craftuje i jest na około 40 levelu - za to w questach duuuużo za mną :P
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:52   #326
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja właśnie odpaliłam sobie hearthstone, dużo o tej grze słyszałam, aż w końcu sama chciałam się przekonać. Przyjemna karcianka, czuję że się polubimy
__________________
« Is that what devils do? »
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:42   #327
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

U mnie ostatnio króluje Assassin's Creed 1 i 2, Sniper Elite, Polanie 2. Za chwilę będę sprawdzać FIFA 14
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:14   #328
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47181786]Dla mnie Assassin's Creed to już po prostu niestety odgrzewany kotlet, złamali główną oś fabularną w trójce, wyczerpali pomysły, nie rozumiem sensu kolejnych części, żadnych nowości, tylko dwie gry z serii rocznie i trzepanie kasy. Fakt, może protagoniści całkiem całkiem, fakt, może postaci i historie całkiem fajne, ale ja po prostu nie czuję powiewu tej świeżości, nie czuję już serca i klimatu w tych grach, jak to było w II, a co najgorsze, Ubisoft ostatnio u mnie zaminusował słynną akcją z postaciami kobiecymi i o ile nie jestem żadną wojującą feministką, to za takie babole, jak oni tam rzucali, ani grosza ode mnie nie dostaną.
[/QUOTE]

Assassin's jest kurą znoszącą złote jaja i póki je znosi to nie przestaną produkować kolejnych części Zgadzam się z Tobą, że odgrzewali kotleta po 3. Jednak przeniesienie akcji na karaiby i wplecenie wątku pirackiego to moim zdaniem DUŻA świeżość. Choć fabuła kuleje troszkę i główne questy omijam ciesząc się pobocznymi misjami

Ta akcja z Ubisoft rzeczywiście była słaba. Apropo złamanego grosza wydawanego na gry- jestem całkowicie świadomą i szczęśliwą z podjętej decyzji posiadaczką przeróbki xboxa RGH. W Polsce ceny gier są obrzydliwie zawrotne i nieweekendowy gracz ma przekichane. Jak oni szanują nas, tak ja szanuje ich
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:20   #329
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

wkręciłem się w world of tanks war :P
Grywalne
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:58   #330
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja pociskam dalej lola. kiedy się w końcu wezmę za nadrobienie ac?! btw jeśli jest ktoś chętny na klucz do might & magic heroes online to piszcie
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 09:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.