Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 20:34   #301
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Co do bazy to moge powiedziec tylko o jednej bo uzywalam tylko L'oreal Studio Secrets.
Zanim uzylam to czytalam w KWC duzo o niej. Ze sie roluje, robia sie kuleczki i w ogole jest nie dobra. Mam cere mieszana tak jak Ty i nic z tych rzeczy mi sie nie robilo. Sloiczek jest dosc malutki ale wystarczy tylko umoczyc palca zeby przykryc kosmetykiem caly policzek wiec jest wydajna.

Co do wymienionych baz nie wiem, nie uzywalam wiec sie nie wypowiem.

A co do Twojego trzeciego zapytania to mysle, ze moglabys sprobowac z ta baza Alkemiki jezeli jestes zadowolona i uwazasz, ze to dobra firma .
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:19   #302
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Cytat:
Napisane przez pensativ Pokaż wiadomość
Przeszukałam wizaż i KWC ale trudno mi było odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Od jakiegoś czasu planuje kupić sobie bazę pod makijaż. Maże o gładkiej i bez skazy cerze, mam cerę mieszana: gdzie nie gdzie małe krostki gdzie nie gdzie rozszerzone pory, i trochę świecącą się cerę w strefie T.
I A więc czy bazy sylikonowe które dają efekt idealnej cery są odpowiednie do mojej cery?
II Która lepsza:
1.Alkemika matująca
2.Pierre rene
3.Soraya
4. Ingrid
5.Inglot
A może jakoś inna mi polecacie.
III Mam podkład z Alkemiki matująco kryjący wiec może najlepiej współgrała by baza właśnie z alkemiki?
Baza silikonowa nie daje efektu idealnej cery Wygładza... i przedłuża trwałość makijażu. To wszystko.

A z tego co wymieniłaś, to ja żadnej bym nie wybrała
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:19   #303
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Dokładnie. Baza niczego nie zatuszuje, ułatwia tylko rozprowadzenie podkładu i wpływa na zwiększenie jego trwałości. Radzę zainwestować w dobry fluid.
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:27   #304
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 065
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Zeby miec nieskazitelna cere trzeba miec... nieskazitelna cere. Smutne, ale prawdziwe. W Twoim przypadku:
*isc do dermatologa, aby przepisal cos na krostki (jesli sa male to kupic zel punktowy, aby sie ich pozbyc, jak nic nie dziala to polecam tylko dermatologa),
*uzywac kosmetykow matujacych w miejscach blyszczacych i baz redukujacych pory w miejscu ich wystepowania (np Clinique pore minimizer).
*Do tego regularne peelingi i codzienna pielegnacja cery kosmetykami do niej przeznaczonymi


A na marginesie nie zapominaj, ze nikt nie ma nieskazitelnej cery. Nawet modelki Victorias Secret maja gruba wartwe makijazu, na zdjeciach sa poprawiane photoshopem, a od czasu do czasu cos im wyskoczy na ich pieknych buzkach
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:29   #305
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Dobrze dziewczyny Ci doradzaja
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:11   #306
Antoinette1104
Przyczajenie
 
Avatar Antoinette1104
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 11
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

Ja używam silikonowej bazy Eveline w tubce, wygładzająco-matująca. Podkład świetnie się na niej rozprowadza, dłużej się utrzymuje, baza nie zapycha mojej cery skłonnej do zapychania się. Także polecam. Innych nie używałam, od pół roku "męczę" tą jedną i jeszcze mam 1/3 tubki
Antoinette1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 22:49   #307
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Kilka pytan o baze pod makijaz

To moze i ja jej sprobuje
a wiecie cos moze na temat bazy z miraculum La Rose z efektem silk??? Bo patrzalam ostatnio na nia ale nie wiem czy dobra
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 07:52   #308
fistaszek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 22
GG do fistaszek92
Dot.: Baza pod makijaż. Wątek zbiorczy.

problem jest leci już druga godzina czytania o bazach i zastanawiam się na tą z dax i z oriflame. w sobotę idę na wesele i chciałabym, żeby makijaż utrzymał mi się zdecydowanie dłużej niż zwykle. mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T, skłonną do podrażnień, wyprysków, popękane naczynka. powiedzcie mi, która lepsza, bo ceny obu są do przyjęcia, a ja mam mętlik w głowie czas nagli.
__________________
"minuta przyjemności w ustach, pół roku w biodrach"
:P
fistaszek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:13   #309
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Baza pod makijaż. Wątek zbiorczy.

Cześć wszystkim!
Mam pytanie do kogoś zorientowanego, na jakiej podstawie mogłabym dobrać najlepszą bazę pod podkład? Na co dzień makijażu prawie nie nakładam, ale potrzebuję się dowiedzieć jak na "wielkie wyjście" nie zrobić na twarzy "maski" czy też, żeby mi makijaż nie spłyną.. Będę wdzięczna za informacje pozdrawiam
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:05   #310
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dobra baza pod makijaż na studniówkę

Hej dziewczyny
Znacie jakąś dobrą bazę pod makijaż która wytrzyma studniówkę?
Mam cere naczynkową.
Cena do 30-40 zł.
Z góry dzięki za odpowiedz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:35   #311
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Dobra baza pod makijaż na studniówkę

Cytat:
Napisane przez PlanetaStylu Pokaż wiadomość
dobre bazy ma w swojej ofercie firma gosh.
w jakiej cenie?
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 08:36   #312
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Dobra baza pod makijaż na studniówkę

ja polecam baze z daxa cashmere coś tam, jest wersja normalna i wersja ze zlotymi ledwo widocznymi drobinkami (rozświetla) kosztuje od 30-40 zł, ja swoja za 40zł kupiłam w zestawie z korektorem
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 11:01   #313
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Dobra baza pod makijaż na studniówkę

a znacie jakieś jednorazowego użytku?
np w saszetkach?
ile godzin ten z gosha wytrzymuje?
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 11:40   #314
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Dobra baza pod makijaż na studniówkę

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
a znacie jakieś jednorazowego użytku?
np w saszetkach?
ile godzin ten z gosha wytrzymuje?
Jeśli chodzi Tobie o coś tylko na jeden, dwa razy to najlepiej weź próbkę bazy z Douglasa lub Sephory, np. bazę ze Smashboxa.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:53   #315
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Dobra baza pod makijaż na studniówkę

Cytat:
Napisane przez PlanetaStylu Pokaż wiadomość
dejanira21 świetnie Ci poradziła. zgadzam się z nią w 100%. jeżeli nie chcesz inwestować w bazę (a moim zdaniem używanie jej na co dzień nie jest dobre dla cery - chociaż wiele osób ma inne zdanie) to idź do wymienionych perfumerii i po prostu poproś o próbkę. ona ci wystarczy na pewno na kilka razy. smashbox jest bardzo dobry. tylko niestety całe opakowanie jest dość drogie. powodzenia.
bo właśnie mi zależy najbardziej na makijażu na studniówkę
bo tak to jestem przyzwyczajona do mojej buraczanej cery
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:03   #316
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

pierwszy raz zakładam wątek, bo mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi - przychodzę tu z nadzieją, że pojawi się tu jakaś rozeznana w temacie wizażystka.
Otóż mam cerę tłustą, leczę trądzik. Na co dzień używam podkładu mineralnego, rzadziej płynnych, ale wytrzymują one w stanie względnie matowym tylko przez kilka godzin, a zdarzają się okazje, że chciałoby się wyglądać nieskazitelnie dość długo bez konieczności robienia co trochę poprawek (na przykład jedną z nich będzie studniówka w styczniu). U mnie jest taki problem, że nie mogę znaleźć bazy pod makijaż. Miałam styczność z kilkoma bazami matującymi (raczej z niższych półek, jakieś Dax, Eveline, Soraya i jeszcze jakieś), ale one bardziej mi szkodzą niż pomagają - skóra się jeszcze szybciej przetłuszcza, do tego bardzo zatykają mi pory. I tu pojawia się pytanie - czy istnieją bazy pod makijaż matujące, ale nie silikonowe? Czy pozostają mi tylko mocno matujące pudry?
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:01   #317
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Istnieja takie z wyzszej polki. Nie wiem czy latwo dostepne w Polsce. Wrzuc w google silicone free make-up primer.

Nie stosowalam sama takich baz. Mam tylko troche przetluszczajaca sie skore, ale strasznie swiece sie po podkladzie mineralnym.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 10:18   #318
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

....
istnieje jak najbardziej,jedyna godna kupienia jaką znam: Rouge Bunny Rouge - METAMORPHOSIS-Mattifying Primer,do kupienia w Polsce w Daglasie,niestety cena niezachęcająca.
....
generalnie żadne typowe bazy nie nadaja się pod minerały,jedynie primery mineralne również matujące-pudrowe.
....
przy takim typie skóry zacznij od zmiany pielęgnacji na nawilżającą-niezapychającą,więcej o tym na wątku pt.''Jaki podkład?..." na ostatnich 3-4 stronach toczyła się dyskusja o tym.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-12-17 o 10:22
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 19:06   #319
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Istnieja takie z wyzszej polki. Nie wiem czy latwo dostepne w Polsce. Wrzuc w google silicone free make-up primer.

Nie stosowalam sama takich baz. Mam tylko troche przetluszczajaca sie skore, ale strasznie swiece sie po podkladzie mineralnym.
dzięki za trop ale niestety do niczego pozytywnego mnie nie doprowadził. Większość wyników prowadziła do baz które nie były matujące, a po skonkretyzowaniu hasła, wyskoczyła głównie baza Korres i jeszcze jakaś jedna czy dwie, żadna nie miała zbyt pochlebnych opinii
Ja się bardzo świeciłam tylko po EDM, zaraz miałam po nich ciasto. Co skóra to reakcja

dark01, moja pielęgnacja jest właśnie bardzo ostrożna, bez komedogennych składników ale nawilżająca ale skóra się świeci. Produkuje dużo mniej łoju niż przed zmianą pielęgnacji z agresywnej, wysuszającej na delikatniejszą, ale jednak nadal się błyszczę niemiłosiernie.
I może nie skonkretyzowałam zapytania chodzi mi o bazę zwykłą, pod podkład płynny. Minerały są zbyt nietrwałe na większe okazje, stosuję je na co dzień, ale od wielkiego dzwonu pozwalam sobie na płynny, matujący podkład.
Niestety cena tej bazy RBR jest dla mnie zaporowa W dodatku wyczytałam, że ma drobinki Obecność nawet najdelikatniejszych drobinek mnie odstrasza, bo na zdjęciach z fleszem one zawsze wychodzą. No i podkreślają pryszcze, nawet jeśli są zaszpachlowane

a jakieś kremy matujące? większość tych, z którymi miałam do czynienia matowała skórę, tj. dawała natychmiastowy, suchy mat, ale nie ograniczała ani trochę produkcji sebum. Aczkolwiek dawno przestałam używać tego typu kosmetyków więc nie wiem, co teraz wartego uwagi...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 19:27   #320
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dzięki za trop ale niestety do niczego pozytywnego mnie nie doprowadził. Większość wyników prowadziła do baz które nie były matujące, a po skonkretyzowaniu hasła, wyskoczyła głównie baza Korres i jeszcze jakaś jedna czy dwie, żadna nie miała zbyt pochlebnych opinii
Ja się bardzo świeciłam tylko po EDM, zaraz miałam po nich ciasto. Co skóra to reakcja

dark01, moja pielęgnacja jest właśnie bardzo ostrożna, bez komedogennych składników ale nawilżająca ale skóra się świeci. Produkuje dużo mniej łoju niż przed zmianą pielęgnacji z agresywnej, wysuszającej na delikatniejszą, ale jednak nadal się błyszczę niemiłosiernie.
I może nie skonkretyzowałam zapytania chodzi mi o bazę zwykłą, pod podkład płynny. Minerały są zbyt nietrwałe na większe okazje, stosuję je na co dzień, ale od wielkiego dzwonu pozwalam sobie na płynny, matujący podkład.
Niestety cena tej bazy RBR jest dla mnie zaporowa W dodatku wyczytałam, że ma drobinki Obecność nawet najdelikatniejszych drobinek mnie odstrasza, bo na zdjęciach z fleszem one zawsze wychodzą. No i podkreślają pryszcze, nawet jeśli są zaszpachlowane

a jakieś kremy matujące? większość tych, z którymi miałam do czynienia matowała skórę, tj. dawała natychmiastowy, suchy mat, ale nie ograniczała ani trochę produkcji sebum. Aczkolwiek dawno przestałam używać tego typu kosmetyków więc nie wiem, co teraz wartego uwagi...
....
absolutnie,baza RBR nie ma żadnych drobinek,jest białawym żelem,nic nie rozświetla i nie rozbłyszcza,drobinki mają inne bazy o RBR,ale nie ta.Jest świetna tylko bardzo droga niestety.
Co do kremów matujących,odradzam! lepiej się zmatowic pudrem i uzyc ewentualnie absorbetki w ciągu dnia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-12-17 o 21:00
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:54   #321
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

a może krem z kryolanu? tylko nie znam składu ani efektu jaki daje.. można go kupić u ladymakeup
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:20   #322
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
a może krem z kryolanu? tylko nie znam składu ani efektu jaki daje.. można go kupić u ladymakeup
...
kryolan za ciężki kaliber na codzien.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:40   #323
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Mam tą bazę RBR Matowa Osnowa i jest świetna. Warto wydać trochę kasy i mieć taki produkt.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:17   #324
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: niesilikonowa matująca baza pod makijaż - istnieje taka?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
kryolan za ciężki kaliber na codzien.
napisałam w pierwszym poście, że chodzi mi o produkt do stosowania na większe okazje
Banshee, poczytam o tym kremie Widzę, że jest dostępny w pojemności 15ml, co dla mnie byłoby korzystne bo byłaby większa szansa, że się nie zmarnuje. Dzięki za podpowiedź
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam tą bazę RBR Matowa Osnowa i jest świetna. Warto wydać trochę kasy i mieć taki produkt.
Pewnie warto, ale najzwyczajniej w świecie mnie na taką przyjemność nie stać, zwłaszcza że nie byłby to produkt do regularnego użytku, a na jakieś okazje których wcale nie mam tak dużo, więc pewnie zanim by się zepsuła nie zużyłabym nawet połowy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:22   #325
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Baza wygładzająca do suchej cery

Hej Dziewczyny!
Otóż poszukuję bazy pod podkład do cery suchej/w kierunku bardzo suchej. Co do jej właściwości zależy mi, aby wygładzała skórę, aby podkład równomiernie się nakładał, bez tworzenia suchych placków i zbierania w kilku miejscach na policzkach. Tak więc, wymagań wielu jak widać nie mam Ma wygładzać cerę, aby stała się równomierną, gładką powierzchnią i jednocześnie jej nie przesuszać, a raczej na odwrót. Zakładam nowy wątek, ponieważ przeszukałam internet i nie znalazłam satysfakcjonującego wątku i opinii odnośnie baz dla cery suchej. Liczę na Was

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

P.S. Tylko nie piszcie proszę, że ważne co pod tym makijażem i jak ważne jest odpowiednie nawilżenie Bo ja to wszystko wiem, pracuję nad stanem cery, ale mimo to, potrzebuję bazy do takiej właśnie cery
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:43   #326
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Baza wygładzająca do suchej cery

Cytat:
Napisane przez Pinupgirls Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Otóż poszukuję bazy pod podkład do cery suchej/w kierunku bardzo suchej. Co do jej właściwości zależy mi, aby wygładzała skórę, aby podkład równomiernie się nakładał, bez tworzenia suchych placków i zbierania w kilku miejscach na policzkach. Tak więc, wymagań wielu jak widać nie mam Ma wygładzać cerę, aby stała się równomierną, gładką powierzchnią i jednocześnie jej nie przesuszać, a raczej na odwrót. Zakładam nowy wątek, ponieważ przeszukałam internet i nie znalazłam satysfakcjonującego wątku i opinii odnośnie baz dla cery suchej. Liczę na Was

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

P.S. Tylko nie piszcie proszę, że ważne co pod tym makijażem i jak ważne jest odpowiednie nawilżenie Bo ja to wszystko wiem, pracuję nad stanem cery, ale mimo to, potrzebuję bazy do takiej właśnie cery
...
ja lubie bazę nawilżającą i nawilżająco-napinającą z Makeup Atelier Paris...z wyższej póki bezsilikonowa od Rough Bunny Rough.
lub maseczkę Beautu Balm od Clarinsa.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:28   #327
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Baza wygładzająca do suchej cery

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, aczkolwiek zdecydowanie ceny powalające Tym bardziej, jak na wypróbowanie nowego produktu Może ktoś ma jeszcze propozycje?
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 07:32   #328
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Baza wygładzająca do suchej cery

Cytat:
Napisane przez Pinupgirls Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, aczkolwiek zdecydowanie ceny powalające Tym bardziej, jak na wypróbowanie nowego produktu Może ktoś ma jeszcze propozycje?
...
no własnie cieżko znaleźć cos dobrego w niższej cenie...wszystkie tansze bazy to przede wszystkim silikon i silikon.Na allegro mozna jeszcze dorwac baze z Revlona -napina i nawilża. <biała tubka z czerwoną zakrędką> jesli chodzi o próbki to bez problemu zostaną ci zrobione w perfumeriach typu Sephora,Daglas
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-01-29 o 07:33
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:38   #329
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Baza wygładzająca do suchej cery

Tylko, że mi silikony nie przeszkadzają... Jedne cery na nie reagują negatywnie, inne pozytywnie, to zależy... Jeśli pozytywnie, to nie ma problemów, aby je stosować, są mocno zdemonizowane myślę Bo w końcu wszystkie kosmetyki to twory, które mają w sobie chemię i jeszcze raz chemię, jedne mniej, drugie więcej, ale prawda jest taka, że oprócz babcinych sposobów pielęgnacji, nic nie jest super-zdrowe No ale, nie o tym, a ja się jak zwykle produkuję Dzięki serdeczne za zainteresowanie i pomoc! Poszperam za tym Revlonem |Bo mnie tak naprawdę zależy tylko na funkcji wygładzającej bazy, nie na przedłużeniu trwałości, itp. Tylko trudno znaleźć taką, do mocno suchej skóry. Dziękuję


---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaK Select MakeupTeam Pokaż wiadomość
Przetestowałam wiele baz i śmiało mogę polecić Ci Underbase Kryolan. Jest to połączenie bazy sylikonowej z nawilżającą. Nie wymaga wcześniejszego nakładania kremu nawilżającego.Idealnie zachowuje się na twarzy. Nie "waży się" z gęstymi podkładami co jest częstym zjawiskiem w przypadku stosowania baz sylikonowych z takimi właśnie podkładami. Dużym plusem jest oczywiście cena czyli ok 60 zł.
Dzięki wielkie !!!

Edytowane przez Pinupgirls
Czas edycji: 2013-01-30 o 10:38
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:11   #330
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Baza wygładzająca do suchej cery

Cytat:
Napisane przez AniaK Select MakeupTeam Pokaż wiadomość
Myślę,że Underbase poradziłaby sobie z Twoja suchą skórą.Nie tylko wyładza ale super nawilża !
Bardzo Ci dziękuję !!! Powiedz mi jeszcze tylko proszę, chodzi o tę bazę, którą załączyłam na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f-kryolan-ultra-underbase-60-ml.jpg (7,3 KB, 5 załadowań)
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 00:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.