Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-12, 19:08   #301
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Alvernum to nie jest marka Hebe, to polskie perfumy i tyle. Na Fragrze ich nie ma, jak wielu polskich marek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no proszę, fajnie, że polska marka
przestestowałam pozostałe z tej serii, ale tylko papierkowo; nic mi się nie spodobało.
Drugi test Irysa (&Paczuli) utwierdził mnie w przekonaniu, że to klon LVEB Flo; ale teraz tak se myślę, że to pewnie dlatego tak mi się zdaje, że jestem niedorozwinięta zapachowo i nie rozróżniam tych wszystkich niuansów

jakby któraś z Was miała okazję, to dajcie znać co o tym zapachu sądzicie

pozdro
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 19:53   #302
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no proszę, fajnie, że polska marka
przestestowałam pozostałe z tej serii, ale tylko papierkowo; nic mi się nie spodobało.
Drugi test Irysa (&Paczuli) utwierdził mnie w przekonaniu, że to klon LVEB Flo; ale teraz tak se myślę, że to pewnie dlatego tak mi się zdaje, że jestem niedorozwinięta zapachowo i nie rozróżniam tych wszystkich niuansów

jakby któraś z Was miała okazję, to dajcie znać co o tym zapachu sądzicie

pozdro
Może one mają być inspirowane, bo czytałam że Amber & Coffee pachną jak Black Opium. Ale nie wiem jak z pozostałymi. Podobnie jest z Nou - Rose & Patchouli pachną jak Midnight Poison, Secrets de Vanille Chocolat pachną jak Angel Muglera, ale o podobieństwie pozostałych zapachów z tych serii do innych znanych nie słyszałam, więc nie uznałabym że robią odpowiedniki jak Bi Es czy La Rive, gdzie flakon, nazwa i zapach jak najbardziej naśladują inny.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 06:25   #303
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Drugi test Irysa (&Paczuli) utwierdził mnie w przekonaniu, że to klon LVEB Flo;

jakby któraś z Was miała okazję, to dajcie znać co o tym zapachu sądzicie

pozdro
Nie podzielam Twojej opinii, LVEB jest przeładowane słodyczą, a zapach Allvernum dla mnie jest na granicy unisex
Rozbieżność spora...
No ale wiadomo, że każdy nos inny i nie ma się co sugerować.

Nie jest to na pewno podróbka, inspiracja - możliwe, ale "luźna".
Firma produkuje też kosmetyki pielęgnacyjne.
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 06:46   #304
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Grupy perfumowe na fejsie

Zapisałam się do jednej i czekam na akceptację
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 07:22   #305
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Może one mają być inspirowane, bo czytałam że Amber & Coffee pachną jak Black Opium. Ale nie wiem jak z pozostałymi. Podobnie jest z Nou - Rose & Patchouli pachną jak Midnight Poison, Secrets de Vanille Chocolat pachną jak Angel Muglera, ale o podobieństwie pozostałych zapachów z tych serii do innych znanych nie słyszałam, więc nie uznałabym że robią odpowiedniki jak Bi Es czy La Rive, gdzie flakon, nazwa i zapach jak najbardziej naśladują inny.
no, to przesądza sprawę, to nie przypadek, najwyraźniej lecą w imitacje

Cytat:
Napisane przez jewerly Pokaż wiadomość
Nie podzielam Twojej opinii, LVEB jest przeładowane słodyczą, a zapach Allvernum dla mnie jest na granicy unisex
Rozbieżność spora...
No ale wiadomo, że każdy nos inny i nie ma się co sugerować.

Nie jest to na pewno podróbka, inspiracja - możliwe, ale "luźna".
Firma produkuje też kosmetyki pielęgnacyjne.
to się wyjaśniło, mam omamy węchowe
w sumie to spodziewałam się takiego obrotu sprawy... ale cóż, przeżyłam chwile ekscytacji swoim odkryciem, warto było się troszkę pojarać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-05-13 o 07:32
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 08:08   #306
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no, to przesądza sprawę, to nie przypadek, najwyraźniej lecą w imitacje

to się wyjaśniło, mam omamy węchowe
w sumie to spodziewałam się takiego obrotu sprawy... ale cóż, przeżyłam chwile ekscytacji swoim odkryciem, warto było się troszkę pojarać
Ja bym się nie sugerowała. Jeśli Tobie się podobają, pachną jak LVEB Flo i do tego są trwalsze, to bierz.
Nie jest to też beznadziejna podróba, tylko inspiracja.
Może ja mam omamy, nie Ty
Trzeba innych głosów!

Sprawdzalas w wyszukiwarce?
Jakiś czas temu był wątek o tym producencie
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:51   #307
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no proszę, fajnie, że polska marka
przestestowałam pozostałe z tej serii, ale tylko papierkowo; nic mi się nie spodobało.
Drugi test Irysa (&Paczuli) utwierdził mnie w przekonaniu, że to klon LVEB Flo; ale teraz tak se myślę, że to pewnie dlatego tak mi się zdaje, że jestem niedorozwinięta zapachowo i nie rozróżniam tych wszystkich niuansów

jakby któraś z Was miała okazję, to dajcie znać co o tym zapachu sądzicie

pozdro
Aaaaaa to o tych piszecie. Kiedyś je testowałam w Hebe i bardzo mi przypadł do gustu właśnie ten z paczulą. Muszę powtórzyć testy ale tak od siebie, to jeśli się komuś podoba to brać i się "psikać" i nie patrzeć na innych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 19:15   #308
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Jakby mi się podobały to bym brała. Zwłaszcza, że to żadna podróba typu LaRive czy inne takie.

Wspomniane Nou Rose&Patchouli uwielbiam bo przypominają mi Midnight Poison. Tak samo szukałam kiedyś czegoś podobnego do Neonatury i polecono mi Marcela z Oriflame - takie luźne podobieństwo ale zakochałam się od pierwszego niuchnięcia.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 22:41   #309
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Byłam dzisiaj w Hebe i wąchałam te perfumy, o których pisałyście, że są podobne do LVEB Florale - faktycznie Psiknęłam na nadgarstek i od razu sobie przypomniałam dlaczego nie znoszę tych perfum (w ogóle LVEB), przez to że wiele kobiet używa ich w nadmiarze
Z kolei te, które miały być podobne do Black Opium, u mnie pachną zupełnie inaczej - czułam tylko kawę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:46   #310
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Hebe i wąchałam te perfumy, o których pisałyście, że są podobne do LVEB Florale - faktycznie Psiknęłam na nadgarstek i od razu sobie przypomniałam dlaczego nie znoszę tych perfum (w ogóle LVEB), przez to że wiele kobiet używa ich w nadmiarze
to prawda są bardzo popularne i takie hmmm... dominujące
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:50   #311
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to prawda są bardzo popularne i takie hmmm... dominujące
Nie miałabym nic przeciwko nim gdyby nie to, że większość kobiet zlewa się nimi bez umiaru, jakby nie czuły, że są takie mocne i naprawdę wystarczy jedno psiknięcie albo po prostu lubią kiedy ich otoczenie mdleje Wczoraj uciekłam przed taką na drugi koniec sklepu Najgorsze, że na siłowni jest kilka kobiet, które namiętnie używają LVEB i wtedy jest masakra.

A co do tych z Hebe to na mnie też są bardzo trwałe więc jak masz ochotę to kupuj.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 12:00   #312
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko nim gdyby nie to, że większość kobiet zlewa się nimi bez umiaru, jakby nie czuły, że są takie mocne i naprawdę wystarczy jedno psiknięcie albo po prostu lubią kiedy ich otoczenie mdleje Wczoraj uciekłam przed taką na drugi koniec sklepu Najgorsze, że na siłowni jest kilka kobiet, które namiętnie używają LVEB i wtedy jest masakra.

Ostatnio TŻ wrócił z roweru i zaczął mi się żalić, że na ścieżce przez jakiś czas musieli z kolegą jechać za dwiema dziewczynami, które bardzo intensywnie pachniały "czymś okropnym, słodkim i chamskim jednocześnie" Hmm, co to mogło być...
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 17:12   #313
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Ostatnio TŻ wrócił z roweru i zaczął mi się żalić, że na ścieżce przez jakiś czas musieli z kolegą jechać za dwiema dziewczynami, które bardzo intensywnie pachniały "czymś okropnym, słodkim i chamskim jednocześnie" Hmm, co to mogło być...
Mad Potion Katy Perry?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 17:39   #314
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mad Potion Katy Perry?

Aż sprawdzę kiedyś jak to pachnie
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 18:30   #315
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Już myślałam, że chodziło o LVEB

Na mnie ostatnio strasznie źle działa nadmiar LVEB i Si. Najlepsze jest to, że sama je mam i kiedyś lubiłam, ale osoby zlewające się nimi bez opamiętania tak mi je obrzydziły, że nie jestem w stanie używać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 18:35   #316
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Już myślałam, że chodziło o LVEB

Na mnie ostatnio strasznie źle działa nadmiar LVEB i Si. Najlepsze jest to, że sama je mam i kiedyś lubiłam, ale osoby zlewające się nimi bez opamiętania tak mi je obrzydziły, że nie jestem w stanie używać

Ad.1 Któż to wie
Ad.2 Kiedy Si edp weszło do sklepów i WSZYSCY nim pachnieli, nie mogłam go znieść. Serio, skojarzenia miałam wyjątkowo brzydkie. Teraz już coraz mniej Si na ulicy, zaczęłam nawet lubić. Z LVEB klasycznym nadal mam na pieńku Ale już w wersji l'Eclat trochę zagrało, ZIMĄ Latem nie wyobrażam sobie noszenia.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 19:31   #317
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Uwielbiam Si Le Parfum

Ogłoszenie! W Hebe w dniach 17-27.05 jest do -60% na wszystkie zapachy damskie (np. Allvernum 25zł z 40, Monotheme po 40zł).
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 10:59   #318
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Gadamy tu o wszystkim, nie tylko o perfumach, więc się wyżalę, że w tym kraju trzeba być bogatym, żeby chorować. Coś mi się dzieje z kręgosłupem, byłam u neurologa (oczywiście prywatnie 120 zł), jutro idę na rtg (80), potem kolejna wizyta u lekarza i czeka mnie jeszcze rezonans w wyjątkowo promocyjnej cenie 850 zł bo terminy na nfz to końcówka roku. Normalnie żyć nie umierać. Dobrze, że mam oszczędności bo nie wiem jakbym za to wszystko zapłaciła z niewiele wyższej pensji niż najniższa krajowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 12:36   #319
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Gadamy tu o wszystkim, nie tylko o perfumach, więc się wyżalę, że w tym kraju trzeba być bogatym, żeby chorować. Coś mi się dzieje z kręgosłupem, byłam u neurologa (oczywiście prywatnie 120 zł), jutro idę na rtg (80), potem kolejna wizyta u lekarza i czeka mnie jeszcze rezonans w wyjątkowo promocyjnej cenie 850 zł bo terminy na nfz to końcówka roku. Normalnie żyć nie umierać. Dobrze, że mam oszczędności bo nie wiem jakbym za to wszystko zapłaciła z niewiele wyższej pensji niż najniższa krajowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj w klubie. U mnie prześwietlenie jest darmowe. W życiu nie zapłaciłabym takich pieniędzy i poczekała na koniec roku na rezonans (nie taki zły termin ). Przedwczoraj rejestrowałam się do neurologa - mam termin na październik Od kilku lat cierpię na bóle w okolicy karku (ciągnące się przez ręce), bo mam wypukliny na kręgosłupie. Ostatnimi czasy ból w pracy był nie do zniesienia i jakbym miała polegać tylko na neurologu to chyba bym umarła - na szczęście internista dał mi leki przeciwbólowe, dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę i jak na razie nie cierpię

A perfumowo... to w sumie nie wiem co napisać Kusi mnie sól Kerosene i może się pokuszę o rozbiórkę w czerwcu/lipcu.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 13:01   #320
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. U mnie prześwietlenie jest darmowe. W życiu nie zapłaciłabym takich pieniędzy i poczekała na koniec roku na rezonans (nie taki zły termin ). Przedwczoraj rejestrowałam się do neurologa - mam termin na październik Od kilku lat cierpię na bóle w okolicy karku (ciągnące się przez ręce), bo mam wypukliny na kręgosłupie. Ostatnimi czasy ból w pracy był nie do zniesienia i jakbym miała polegać tylko na neurologu to chyba bym umarła - na szczęście internista dał mi leki przeciwbólowe, dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę i jak na razie nie cierpię

A perfumowo... to w sumie nie wiem co napisać Kusi mnie sól Kerosene i może się pokuszę o rozbiórkę w czerwcu/lipcu.
Witajcie w klubie dziewczyny, z tym że ja płaciłam u neurologa 120 zl, w poniedziałek idę na rezonans za 480 i powrót do neurologa. O RTG wystaralam się u rodzinnego. Niestety w moim przypadku nie mam czucia nad obojczykiem, a i ból jest nie do zniesienia i czekać nie mogę. Taka refleksja z ostatnich tygodni: jak nie masz zdrowia to i żadna kasa nie pomoże...

A perfumowo pragnę Amo Ferragamo, ale w związku z powyższym pragnienia zlaza na dalszy plan ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 13:02   #321
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. U mnie prześwietlenie jest darmowe. W życiu nie zapłaciłabym takich pieniędzy i poczekała na koniec roku na rezonans (nie taki zły termin ). Przedwczoraj rejestrowałam się do neurologa - mam termin na październik Od kilku lat cierpię na bóle w okolicy karku (ciągnące się przez ręce), bo mam wypukliny na kręgosłupie. Ostatnimi czasy ból w pracy był nie do zniesienia i jakbym miała polegać tylko na neurologu to chyba bym umarła - na szczęście internista dał mi leki przeciwbólowe, dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę i jak na razie nie cierpię

A perfumowo... to w sumie nie wiem co napisać Kusi mnie sól Kerosene i może się pokuszę o rozbiórkę w czerwcu/lipcu.
Ja właśnie jakieś 2 tygodnie temu obudziłam się i nie mogłam w ogóle ruszyć głową a ból był straszliwy. Pierwszy raz w życiu płakałam z bólu. I też pojawiło mi się na szyi coś w rodzaju wypukliny, fizjo do którego w końcu poszłam, stwierdził, że bez zdjęcia on tego nie tknie bo to między 3 a 4 kręgiem i że niebezpiecznie. Miałam serię 20 zastrzyków, w międzyczasie jakieś kroplówki, mogę po tym ruszać głową ale cały czas czuję ból, który promieniuje do łopatki i ręki. O siłowni mogę zapomnieć, już chyba z miesiąc nie byłam
U mnie niestety internista zingorował te wybrzuszenia na karku, chociaż mówiłam i pokazywałam, dał tylko zastrzyki i jakieś leki. Ale neurolog, u której byłam, powiedziała, żebym wzięła od niego skierowanie do neurologa na nfz. A rtg niestety płatne, bo u mnie w przychodni nawet nie ma, więc muszę iść do innej.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2018-05-17 o 13:06
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 14:21   #322
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

współczuję problemów zdrowotnych, Dziewczyny... związanych z tym wydatków także, no ale wiecie.... zdrowie najważniejsze
dołączam do klubu- akurat przedwczoraj byłam z dzieciakami na konsultacji (czyli to dopiero początek drogi) u chirurga szczękowego i 4 stówki poszły
chyba na to konto zaopatrzę się w promocyjne perfumy z hebe
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 15:03   #323
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
współczuję problemów zdrowotnych, Dziewczyny... związanych z tym wydatków także, no ale wiecie.... zdrowie najważniejsze
dołączam do klubu- akurat przedwczoraj byłam z dzieciakami na konsultacji (czyli to dopiero początek drogi) u chirurga szczękowego i 4 stówki poszły
chyba na to konto zaopatrzę się w promocyjne perfumy z hebe
A wiesz, że ja chyba też?

I też Wam współczuję Ostatnio rozmawiałam z koleżankami w moim wieku, że to nasze pokolenie zaczyna się sypać wcześniej niż chociażby 10-20 lat starsi. Nie mam chyba nikogo kto nie miałby jakichś problemów zdrowotnych, mniejszych lub większych. Gdzie są nasze składki, pytam?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 17:03   #324
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja chyba też?


Chyba się Wam jeszcze nie żaliłam, że otworzyli mi pod nosem salon stacjonarny iperfumy by notino???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 17:24   #325
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Witajcie w klubie dziewczyny, z tym że ja płaciłam u neurologa 120 zl, w poniedziałek idę na rezonans za 480 i powrót do neurologa. O RTG wystaralam się u rodzinnego. Niestety w moim przypadku nie mam czucia nad obojczykiem, a i ból jest nie do zniesienia i czekać nie mogę. Taka refleksja z ostatnich tygodni: jak nie masz zdrowia to i żadna kasa nie pomoże...
Kasa pomaga na wiele rzeczy, może jakby się jej miało duuużo to najlepsi lekarze by coś pomogli.
A tak to mają gdzieś, szczególnie na NFZ.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja właśnie jakieś 2 tygodnie temu obudziłam się i nie mogłam w ogóle ruszyć głową a ból był straszliwy. Pierwszy raz w życiu płakałam z bólu. I też pojawiło mi się na szyi coś w rodzaju wypukliny, fizjo do którego w końcu poszłam, stwierdził, że bez zdjęcia on tego nie tknie bo to między 3 a 4 kręgiem i że niebezpiecznie. Miałam serię 20 zastrzyków, w międzyczasie jakieś kroplówki, mogę po tym ruszać głową ale cały czas czuję ból, który promieniuje do łopatki i ręki. O siłowni mogę zapomnieć, już chyba z miesiąc nie byłam
U mnie niestety internista zingorował te wybrzuszenia na karku, chociaż mówiłam i pokazywałam, dał tylko zastrzyki i jakieś leki. Ale neurolog, u której byłam, powiedziała, żebym wzięła od niego skierowanie do neurologa na nfz. A rtg niestety płatne, bo u mnie w przychodni nawet nie ma, więc muszę iść do innej.
Ja mam wypukliny na kręgosłupie, niewidoczne na zewnątrz. Od lat mnie boli szyja, ręce, też okolice łopatek. Marzę o masażu.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I też Wam współczuję Ostatnio rozmawiałam z koleżankami w moim wieku, że to nasze pokolenie zaczyna się sypać wcześniej niż chociażby 10-20 lat starsi. Nie mam chyba nikogo kto nie miałby jakichś problemów zdrowotnych, mniejszych lub większych. Gdzie są nasze składki, pytam?
BO komputery. BO telefony. BO tryb siedzący. Kiedyś to się biegało po dworze, a teraz w domu komputer, w pracy komputer/siedzenie. I jak tak człowiek kilka lat posiedzi to się niszczy.
Się tyje i się choruje. Do d... to wszystko. Myślę, że bardzo aktywni ludzie bez komputerów nie mają takich problemów


Doszły do mnie dzisiaj trzy perfumowe paczuszki Używka Si Lolita edt oraz odlewki: Narciso Rouge (ten pomarańczowy), Soul of the Forest, Allegria RBR.
Narciso Rouge... Pierwsze wrażenie to biały wykrzyknik (Exclamation) i pudrowość Narciso. Niestety teraz, po chwili, pachnie jak Far Away Avonu Nie dla mnie.
Soul jest boski Od razu po psiknięciu czuję las po deszczu I w sumie później też las, piękny, piękny, piękny las!!! Chcę butelkę!
Na Allegrię i Si Lolita edt przyjdzie czas później. Mam też próbkę Bluebell Penhaligon's.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Chyba się Wam jeszcze nie żaliłam, że otworzyli mi pod nosem salon stacjonarny iperfumy by notino???
U mnie w centrum też, ale jeszcze nie byłam.
Ceny takie jak na stronie?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 17:36   #326
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam wypukliny na kręgosłupie, niewidoczne na zewnątrz. Od lat mnie boli szyja, ręce, też okolice łopatek. Marzę o masażu.

BO komputery. BO telefony. BO tryb siedzący. Kiedyś to się biegało po dworze, a teraz w domu komputer, w pracy komputer/siedzenie. I jak tak człowiek kilka lat posiedzi to się niszczy.
Się tyje i się choruje. Do d... to wszystko. Myślę, że bardzo aktywni ludzie bez komputerów nie mają takich problemów
To mnie się zrobiła wypukłość na zewnątrz, którą normalnie widać na karku.

Ale właśnie chodzi o to, że ja jestem raczej z pokolenia, które nie miało telefonów, komputerów, a każdą wolną chwilę spędzało poza domem, w ruchu. Rocznik 83. Fakt, że przez 9 lat miałam siedzącą pracę przed komputerem ale cały czas byłam aktywna fizycznie, jak nie fitness i siłownia to chociaż spacery i latanie wszędzie na piechotę zamiast autobusem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2018-05-17 o 17:38
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 18:57   #327
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To mnie się zrobiła wypukłość na zewnątrz, którą normalnie widać na karku.

Ale właśnie chodzi o to, że ja jestem raczej z pokolenia, które nie miało telefonów, komputerów, a każdą wolną chwilę spędzało poza domem, w ruchu. Rocznik 83. Fakt, że przez 9 lat miałam siedzącą pracę przed komputerem ale cały czas byłam aktywna fizycznie, jak nie fitness i siłownia to chociaż spacery i latanie wszędzie na piechotę zamiast autobusem.
No to moja teoria legła w gruzach Jestem jedynie trzy lata od Ciebie młodsza
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 20:22   #328
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale właśnie chodzi o to, że ja jestem raczej z pokolenia, które nie miało telefonów, komputerów, a każdą wolną chwilę spędzało poza domem, w ruchu. Rocznik 83. Fakt, że przez 9 lat miałam siedzącą pracę przed komputerem ale cały czas byłam aktywna fizycznie, jak nie fitness i siłownia to chociaż spacery i latanie wszędzie na piechotę zamiast autobusem.




Ja siedziałam na tyłku prawie non stop przez ostatnie 10 lat i raczej niewiele się ruszałam i na szczęście dopadł mnie tylko efekt 5 kg + , które nie chce zniknąć. Ale podobno te 8 godzin dziennie przy biurku, niezależnie od tego, czy się później chodzi, biega, czy skacze, wystarczy, żeby zniszczyć kręgosłup


Pochwalę się, że dorwałam używkę Hermesowego rabarbaru i luuuubię go, oj lubię. W ogóle rabarbar w perfumach mi się podoba, do tej pory znałam tylko Brit Red.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 06:12   #329
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Współczuję problemów ze zdrowiem
Mnie też dopadł kręgosłup - ale w miejscu gdzie stwierdzono u mnie skrzywienie kręgosłupa. Od półtorej tygodnia chodzę na zumbę (znowu, bo nie chodziłam chyba dwa lata ), żeby się w ogóle zacząć ruszać, bo siedzenie przy komputerze nieraz więcej niż 8 godzin dziennie to jednak nie jest dobre dla zdrowia...

Odnośnie perfum to miałam w sumie dwumiesięczną przerwę od zakupów ale przyszły chłodniejsze dni i znowu wraca mi powoli chęć kupowania, wąchania i testowania chciałabym wytrzymać z niekupowaniem conajmniej do końca sierpnia
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2018-05-18 o 06:13
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:38   #330
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

heh, no wiecie... nie da się ukryć, że to cywilizacja niesie za sobą takie następstwa - każde kolejne pokolenie jest nieco słabsze; ja widzę ogromną różnicę pomiędzy moim (rocznik '69 niestety a pokoleniem moich dzieci... ale są dwie strony tego medalu - negatywne (jak np. tryb życia, zanieczyszczenie środowiska i coraz gorsza żywność) ale też pozytywne - mianowicie selekcja naturalna nie jest aż tak restrykcyjna, coraz słabsze osobniki przeżywają więc kolejne pokolenia będą miały jeszcze słabsze geny
zdrówka dla wszystkich, trzeba dbać o siebie a co najważniejsze - nie stresować się
a że nic tak nie rozluźnia stresu jak nowa flaszka to kupiłam sobie to nieszczęsne (czy tam szczęsne) Allvernum

bardzo mi się podoba ten zapach - nawet bardziej niż jego pierwowzór

kocham LVEB Florale, ale gdzieś tam w środeczku czai się taka nuta nieładna u mnie, niewyraźna, ale jednak jest; taki posmak pasty do zębó czy też gumy miętowej troszkę mi psuje doznania, a w Allvernum jej nie ma na szczęście

gorzej, że w nocy wraca mój małżonek z delegacji i będę się musiała kitrać z tym, bo on nie lubi jak mu coś za mocno pachnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.