Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 20:33   #301
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

a wiesz jaki efekt daja te pylki? bo kupilam juz kilka rodzai, a tylko ten daje taki prawdziwy efekt syrenki... reszta to raczej zwykłe brokaty, albo grubsze płatki, ehh
a czy cosmetic zone dlugo się trzymają- noszę max 1,5tygodnia i semilca i cosmetic zone, bo zwyczajnie nudzi mi się kolor, a CZ same z siebie nie odpryskują, nie odchodzą płatami czy coś, naprawdę są bardzo fajne na pewno kliknę inne kolory
tu mi się spodobał efekt po CZ https://www.youtube.com/watch?v=IHbu9ad4NFk i skusilo mnie to do zakupu tych lakierów

następnym razem spróbuję tych cosmetic zone, faktycznie super wyglądają na tym filmiku
Pyłki jak dla mnie wyglądają ok, tak jak efekt syrenki na filmikach


Wstawiam fotki, dzisiejsze to te koralowo żółte, ale jakoś nie bardzo jestem z nich zadowolona, połamałam w pracy większość paznokci i nie umiem robić takich krótkich
Na dwóch mam efekt syrenki, ale na tym foto nie bardzo to widać.
Buah ten pyłek mam też na paznokciach różowo-szarych tam najbardziej chyba widać jak wygląda na żywo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150701_091208.jpg (55,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150718_185558.jpg (83,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1847.jpg (131,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1849.jpg (225,2 KB, 46 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:16   #302
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To Cię zmartwię bo teraz wszystkie nowości na półkach douglasa czy syfory to owocowo-kwiatowe kompociki . Nie wąchaj nowego Chance eau vive ja wiem, że to nowość i mocno reklamowane ale już ejvonowe wody sa lepsze. Gucci Bamboo to tez kolejny bardzo mocno syntetyczny twór, jak dla mnie nie noszalny.
kjd dobrze Ci podpowiada Dahlia Divin to fajny, kobiecy zapach ale EDP i trwały jak cholera . Bardziej na wieczór jednak niż na dzień. A Hot Couture EDT Givenchy znasz? Tam są maliny ale to zapach z jajem i wcale nie kompocik, faceci na kobietach go uwielbiają. A Balmain? Np. Extatic Intense Gold? Jak lubisz czarnego Narciso to może i złoty Ci się spodoba? Kurde tak myślę i próbuje sobie przypomnieć półki w Douglasie np. i tak myślę co tu jeszcze. Hermes może ambrowy? Ale on słodki, coś ma z L Lolity Lempickiej wspólnego taki słodko- słony jest. A Alieny lubisz czy za mocne?
Ja chyba sobie też przetestuję te Hot Couture Eau de Toilette Givenchy - weszłam sobie na fragrantice i wygląda to tak jakby były w moim guście, jakoś ich nigdy nie widziałam

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
może ja cos podpowiem. Ale tylko z mainstreamu, bo z nisza u mnie narazie slabo... W stylu słodkich zapachow wyprobuj Black Opium, to nowość, słodkie, lekko mroczne, zaczepne i Kenzo Amour, migdaly, wanilia, może Ci się spodobać. Skoro lubisz mocne akcenty z nutka mroczna jak Angel czy Addict, może ktoras trucizna Diora. Fajna jest Midnight Poison Diora, ale wycofywana. Powachaj tez koniecznie Ange ou Demon Givenchy, Wish Chopard i - swietny killer niepodobny do tych co wymienilas, ale to naprawdę fajny zapach Alien Thierry Mugler co wspomniała Never. Mam nadzieje ze cos pomogłam. Gdybys po testach cos więcej powiedziała może poleciłabym cos innego jeszcze
Midnight Poison Diora są boskie moje ukochane perfumy, nie wiem jak dziady mogli je wycofać
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:19   #303
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Pienią się dobrze, a różnią się tylko opakowaniem. Można też je kupować na sztuki, ale wychodzi drożej niż w zestawie. Jedna spokojnie wystarczy na jedno mycie. Na podróż nadają się moim zdaniem średnio, bo ja nie jestem w stanie otworzyć takiej kapsułki bez nożyczek.
dzięki to jednak odpuszczę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jaki preparat?
wrzuciłam sól, troszkę oleju kokosowego i arganowego wodę.
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:20   #304
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Bardzo fajne sa te maselka. Podoba mi sie forma sztyftu, nie trzeba miec pedzelka, albo maziac paluchem. A moim faworytem zdecydowanie jest berry smoothie. Bardzo naturalny kolor, nie za ciemny i nie za jasny, idealny
Mam też Berry Smoothie i o ile kolor jest ładny, to trochę mnie te drobinki wkurzają. Zużyję, ale raczej nie kupię ponownie. Za to Cotton Candy i Sweet Tart uwielbiam
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tadammm
Piękne te syrenki
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Znowu EL Fashion House:

"Witamy serdecznie,
Zapraszamy na promocję do perfumerii Estee Lauder, Fashion House Gdańsk Szadółki.

Od 20.07.2015r.(tj. poniedziałek) do 26.07.2015r. (tj. niedziela)

Pielęgnacja damska i męska -50%

Wszystkie zapachy damskie i męskie oraz zestawy zapachowe -50%

Bobbi Brown i MAC -50%

Kosmetyki do makijażu -40%

rabat od ceny pierwszej, najwyższej ,skreślonej, katalogowej"
Świetny masz Fashion House. W moim najbliższym (Sosnowiec) jest taka perfumeria, że nawet nie warto wchodzić
Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
ka ostatnio pokochalam smashbox. Podklad 15 h jest moja nowa odwzajemniona miloscia co do pedzli hakuro:

- h13 moj ulubiony do konturowania

- h22 do rozswietlacza, ew konturowania

- h76 do h79 niezbędnik do oczu

-polecam pedzle zoeva sa tylko odrobine drozsze a zaden jeszczr nie zawiódł

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Do pudru h56 jest lepszy od h55 (ten jest bardzo zbity i mi nie odpowiada np.), h21 do rozu, do blendowania h74.
Z wymienionych mam H55 i bardzo lubię go do "wciskania" pudru w podkład, żeby się ładnie utrwalił. Do omiatania twarzy się nie sprawdzi raczej.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A widziałaś nowego angela? http://www.fragrantica.pl/perfumy/Th...015-29704.html zobacz jaka butla czaderska . Ja go ostatnio widziałam w Douglasie i durna myslalam, że to pewnie tylko nowa butelka i nie wąchałam a to podobno znowu jakas limitowanka. Chyba go w ciemno kliknę .
Angel Muszę powąchać koniecznie.
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Wypróbuj, to nowe Opium nie jest podobne do żadnego poprzednika.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Apropo ryby, przypomniało mi się Womanity
Mnie nowe Opium nie podeszło zupełnie, ale wąchałam tylko raz. Z ciekawości sprawdzę jeszcze raz, skoro tak chwalicie

Produkują jeszcze to oryginalne Womanity? Wąchałam jakiś czas temu wersję Eau Pour Elles i nawet mi się spodobało
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:29   #305
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Never, świetnie się trzymasz
Chciałam głównie spróbować tego sypańca z zestawu. Już od jakiegoś czasu poszukuję idealnego pudru sypkiego, niestety jeszcze nic mnie nie oczarowalo...
Dużo osób chwali sypańce Laury Mercier, próbowałaś? Mam gona swojej liście zakupowej


Jak już tak mówimy o perfumach to się spytam o jakieś polecenie. Niestety z perfumami mam tak, że wiele mi się podoba, ale na kimś albo po prostu są ładne i tyle. Nie mam ochoty ich kupić ani nosić. Jedyne jakie noszę to Chanel Coco Mademoiselle, jestem im wierna od 10 lat I chciałabym mieć coś innego na wieczór, coś takiego bardziej wiecie haba haba
To jak macie jakieś pomysły to będę wdzięczna od razu polecę obwąchać Niszy nie znam w ogóle, ale chętnie propozycje usłyszę, bo póki co jak wąchałam w S. i D. to nic znaleźć nie mogłam...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:32   #306
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Wypróbuj, to nowe Opium nie jest podobne do żadnego poprzednika.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Apropo ryby, przypomniało mi się Womanity
W Womanity to i ryba i ogór kiszony się nawet znajdzie .

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dużo osób chwali sypańce Laury Mercier, próbowałaś? Mam gona swojej liście zakupowej


Jak już tak mówimy o perfumach to się spytam o jakieś polecenie. Niestety z perfumami mam tak, że wiele mi się podoba, ale na kimś albo po prostu są ładne i tyle. Nie mam ochoty ich kupić ani nosić. Jedyne jakie noszę to Chanel Coco Mademoiselle, jestem im wierna od 10 lat I chciałabym mieć coś innego na wieczór, coś takiego bardziej wiecie haba haba
To jak macie jakieś pomysły to będę wdzięczna od razu polecę obwąchać Niszy nie znam w ogóle, ale chętnie propozycje usłyszę, bo póki co jak wąchałam w S. i D. to nic znaleźć nie mogłam...
Powąchaj wątkowego majtkozdzierce czarnego Cavalliego .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:36   #307
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powąchaj wątkowego majtkozdzierce czarnego Cavalliego .
Mam go z boxa, coś mi w nim nie pasuje... :/ znów taka sama sytuacja, niby ładny, ale żeby kupić i nosić to niekoniecznie...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 21:49   #308
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Mój ukochany zapach to aire loewe sensual, pierwsze podejście to było 'boże smierdzi jak kadzidło w kościele ' ale jak się rozwinie jest piękny
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 22:02   #309
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Macintosh, mogę wreszcie coś więcej napisać o tym moim nabytku meteorytowym Oxygen Care.
Napiszę tylko, że ja na cerę nie narzekam, mam ładną, koloryt w miarę równy, zdrowy. Jedyne mankamenty to: przetłuszczanie się, widoczne pory, duże sińce pod oczami (są nie do zakrycia). Dlatego ja nigdy nie doświadczam jakichś niesamowitych wrażeń po używaniu nowych produktów pielęgnacyjnych. Cieszę się jak nic nie psują
No ale do rzeczy.

Nakłada się go bardzo przyjemnie, szybko się wchłania, nie klei się. Mimo, że ma jakieś silikony w składzie nie czuć ich na twarzy, nie ma tego silikonowego uczucia (którego ja nie znoszę, Porefessional leży i się kurzy przez to). Efekt samego produktu na twarzy jest na mnie mało widoczny, nie świeci się jakoś wybitnie, ot jakbym posmarowała twarz kremem, taki połysk. Nie mam cery zmęczonej czy "szarawej", może na takiej da on bardziej widoczny efekt.

Nałożyłam go pod makijaż weselny i się tak spieszyłam, że nie utrwaliłam makijażu moim psiukaczem MUFE i mimo to podkład utrzymał mi się pięknie. Nie używałam do poprawek pudru, ładnie ogarnął świecenie. Przez to że mam cerę raczej przetłuszczającą się to matu to ja nigdy mieć nie będę ale bardzo ładnie ograniczył tłuszczenie, podkład nie przemieścił się, nie starł. Użyłam wtedy podkładu mineralnego, nie było problemu z nałożeniem podkładu w sypkiej postaci.

Następnego dnia użyłam pod podkład płynny, matujący. Również byłam zadowolona z efektu przedłużenia świeżości makijażu.

Próbowałam również nałożyć tylko te meteoryty bez podkładu, jedynie puder (Dior sypaniec) + kulki meteorytowe i cera wyglądała bardzo długo świeżo, a nie jak pomazana smalcem co bym prędzej oczekiwała w takie ciepłe dni.

Po częstym używaniu nadal nie widzę problemów z zapychaniem.

Jak Ci jakieś pytania się nasuną to postaram się odpowiedzieć
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 22:19   #310
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Macintosh, mogę wreszcie coś więcej napisać o tym moim nabytku meteorytowym Oxygen Care.
Napiszę tylko, że ja na cerę nie narzekam, mam ładną, koloryt w miarę równy, zdrowy. Jedyne mankamenty to: przetłuszczanie się, widoczne pory, duże sińce pod oczami (są nie do zakrycia). Dlatego ja nigdy nie doświadczam jakichś niesamowitych wrażeń po używaniu nowych produktów pielęgnacyjnych. Cieszę się jak nic nie psują
No ale do rzeczy.

Nakłada się go bardzo przyjemnie, szybko się wchłania, nie klei się. Mimo, że ma jakieś silikony w składzie nie czuć ich na twarzy, nie ma tego silikonowego uczucia (którego ja nie znoszę, Porefessional leży i się kurzy przez to). Efekt samego produktu na twarzy jest na mnie mało widoczny, nie świeci się jakoś wybitnie, ot jakbym posmarowała twarz kremem, taki połysk. Nie mam cery zmęczonej czy "szarawej", może na takiej da on bardziej widoczny efekt.

Nałożyłam go pod makijaż weselny i się tak spieszyłam, że nie utrwaliłam makijażu moim psiukaczem MUFE i mimo to podkład utrzymał mi się pięknie. Nie używałam do poprawek pudru, ładnie ogarnął świecenie. Przez to że mam cerę raczej przetłuszczającą się to matu to ja nigdy mieć nie będę ale bardzo ładnie ograniczył tłuszczenie, podkład nie przemieścił się, nie starł. Użyłam wtedy podkładu mineralnego, nie było problemu z nałożeniem podkładu w sypkiej postaci.

Następnego dnia użyłam pod podkład płynny, matujący. Również byłam zadowolona z efektu przedłużenia świeżości makijażu.

Próbowałam również nałożyć tylko te meteoryty bez podkładu, jedynie puder (Dior sypaniec) + kulki meteorytowe i cera wyglądała bardzo długo świeżo, a nie jak pomazana smalcem co bym prędzej oczekiwała w takie ciepłe dni.

Po częstym używaniu nadal nie widzę problemów z zapychaniem.

Jak Ci jakieś pytania się nasuną to postaram się odpowiedzieć
Pamiętałaś o mnie, dziękuję bardzo
Wyznam, że w tym tygodniu kupiłam na Allegro dwie saszetkowe próbki tej bazy i cóż.... potwierdzam Twoją opinię w 100 % Też zauważyłam przedłużenie trwałości makijażu, a mi dodatkowo bardzo dobrze robi ten różowawy pigment, dodaje świeżości mojej nieco już zmęczonej czasem skórze. Fajnie, szybko się wchłania, nie maże się tłustą warstwą. Ciekawam czy ma jakieś długotrwałe działanie pielęgnacyjne. Dobrze nawilża, wygładza skórki i miejscowy przesusz :P

Do tego stopnia mi się to to spodobało, że dzisiaj kliknęłam w D online korzystając ze zniżki 20%
Dodało mi do zakupów butelkę wody mineralnej i serum do rzęs. No i trzy fajne próbki sobie dobrałam.
Zadowolona jestem i czekam na dostawę.

Jeszcze raz dziękuję

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-07-19 o 16:36
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 06:12   #311
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Midnight Poison moja milosc. I jak sie dowiedzialam ze wycofuja to sie zalamalam. Mam duzo zapachow ale ten jest moja miloscia. Niestety jak to zwykle bywa, wycofuja to co najlepsze.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 09:32   #312
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez neath

Produkują jeszcze to oryginalne Womanity? Wąchałam jakiś czas temu wersję Eau Pour Elles i nawet mi się spodobało
To nowe, to nowsza wersja starego Womanity.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dużo osób chwali sypańce Laury Mercier, próbowałaś? Mam gona swojej liście zakupowej


Jak już tak mówimy o perfumach to się spytam o jakieś polecenie. Niestety z perfumami mam tak, że wiele mi się podoba, ale na kimś albo po prostu są ładne i tyle. Nie mam ochoty ich kupić ani nosić. Jedyne jakie noszę to Chanel Coco Mademoiselle, jestem im wierna od 10 lat I chciałabym mieć coś innego na wieczór, coś takiego bardziej wiecie haba haba
To jak macie jakieś pomysły to będę wdzięczna od razu polecę obwąchać Niszy nie znam w ogóle, ale chętnie propozycje usłyszę, bo póki co jak wąchałam w S. i D. to nic znaleźć nie mogłam...
Jeśli szukasz zapachu na wieczór, testuj w S. zapachy w ciemnych flakonach. Lub czerwonych. Po tak dużym przywiązaniu do Coco Mademoiselle, jedyne co mi przychodzi do głowy to inne perfumy marki Chanel.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie też przetestuję te Hot Couture Eau de Toilette Givenchy - weszłam sobie na fragrantice i wygląda to tak jakby były w moim guście, jakoś ich nigdy nie widziałam

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Midnight Poison Diora są boskie moje ukochane perfumy, nie wiem jak dziady mogli je wycofać
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Midnight Poison moja milosc. I jak sie dowiedzialam ze wycofuja to sie zalamalam. Mam duzo zapachow ale ten jest moja miloscia. Niestety jak to zwykle bywa, wycofuja to co najlepsze.
Tez placze nad jego wycofaniem. To na prawdę był dobry zapach. Mam cicha nadzieje ze wypuszcza jeszcze coś odświeżonego, ale to nie będzie juz to samo

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-07-19 o 09:33
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:16   #313
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Az musze powachac womanity- w sp (jak jeszcze tam pracowalam) byly dwa rodzaje, tzn mialy rozne opakowania, napisy i butelki identyczne hmm? ale dla mnie to one nie pachnialy nikt od nas nie lubil tego zapachu, raz jedna laska z firmy zewnetrznej chciala sklonic klientke do zakupu, ktora sie nad nim zastanawiala, spsikujac swoj fartuch i szyję. chyba nie musze mowic jaki miala wzrok jak poczuła zapach nie wiem co jej wtedy strzelilo do glowy, zeby polecac perfumy , ale zrobila to pierwszy i ostatni raz
dla mnie one sa slodko-slone i pachna troche tym metalem jakby
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:21   #314
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz zapachu na wieczór, testuj w S. zapachy w ciemnych flakonach. Lub czerwonych. Po tak dużym przywiązaniu do Coco Mademoiselle, jedyne co mi przychodzi do głowy to inne perfumy marki Chanel.
.
Może Coco Noir?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:43   #315
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Az musze powachac womanity- w sp (jak jeszcze tam pracowalam) byly dwa rodzaje, tzn mialy rozne opakowania, napisy i butelki identyczne hmm? ale dla mnie to one nie pachnialy nikt od nas nie lubil tego zapachu, raz jedna laska z firmy zewnetrznej chciala sklonic klientke do zakupu, ktora sie nad nim zastanawiala, spsikujac swoj fartuch i szyję. chyba nie musze mowic jaki miala wzrok jak poczuła zapach nie wiem co jej wtedy strzelilo do glowy, zeby polecac perfumy , ale zrobila to pierwszy i ostatni raz
dla mnie one sa slodko-slone i pachna troche tym metalem jakby
Womanity ma kilka wariacji na temat, letnia wersje Aqua Chic, skondensowana Liqueur, slodka The Taste Of Fragrance ( o matko nie wiem jak to pachnie ale ryba tudzież kawior i słodkie owoce musi dawac zabojczy efekt ) no i ta nowa Pour Elles, wiec pewnie była to ktoras z nich.


Nie chce tu nikogo zniechecac, bo może ktoś je lubi. Mugler ma to do siebie ze robi perfumeryjne potworki, niektóre wybitnie udane a niektóre nie. Same poczytajcie o choćby Angelu, jak wiele jest skrajnych opinii. Od zakochania i uwielbienia po rzygi, omdlenia i kręcenie nosem
Ja tam Angela uwielbiam, ale jak bylam w liceum i zaczynałam z wysokopolkowymi zapachami kompletnie nie rozumiałam co w nim jest fajnego. Lubowalam się wtedy w kwiatkach, owocach, a już mega niespotykanym zapachem był dla mnie Innocent którego znosiłam cala butelke i został mi on plecony wlasnie na wizażu.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
.
Może Coco Noir?
tez o nim pomyslalam. Tenebra przetestuj sobie jak będziesz w S. jak jeszcze nie znasz

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-07-19 o 11:40
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:40   #316
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Dla mnie najpiękniejszy Muglera zapach to Innocent Secret, niestety po nim zostały mi już tylko wspomnienia i pusta flaszka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:52   #317
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dla mnie najpiękniejszy Muglera zapach to Innocent Secret, niestety po nim zostały mi już tylko wspomnienia i pusta flaszka
szkoda ze nie znam, mam sentyment do Innocenta A Innocent Secret pewnie już dawno nigdzie niedostępny. Apropo tematu o Innocencie. Ja już zbieram flaszki bo go wycofują... (na razie mam jedna ) Zawsze musza wycofać najlepsze zapachy
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:57   #318
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
szkoda ze nie znam, mam sentyment do Innocenta A Innocent Secret pewnie już dawno nigdzie niedostępny. Apropo tematu o Innocencie. Ja już zbieram flaszki bo go wycofują... (na razie mam jedna ) Zawsze musza wycofać najlepsze zapachy
dokładnie, jeszcze jakiś czas temu widziałam na All i szkoda, że nie zrobiłam zapasu, to piękniejsza wersja Innocenta dla mnie, ale dzięki za cynk nie wiedziałam, że wycofują, niedawno wykończyłam flaszkę

miałam jeszcze Innocent Rock ... ale tego akurat nie żałuję w ogóle
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:01   #319
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Też nie znam tego Innocenta Secret.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 13:05   #320
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Też nie znam tego Innocenta Secret.
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
szkoda ze nie znam, mam sentyment do Innocenta A Innocent Secret pewnie już dawno nigdzie niedostępny. Apropo tematu o Innocencie. Ja już zbieram flaszki bo go wycofują... (na razie mam jedna ) Zawsze musza wycofać najlepsze zapachy
to zapach bodajże z 2006r , został mi jakiś 1ml na dnie ehhhhh
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-07-19 o 13:06
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:05   #321
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Też nie znam tego Innocenta Secret.
Never a slyszalas o wycofaniu Innocenta? Kraza takie pogłoski, ale ciagle jest w S. I D. zastanawiam się na ile to wiarygodne...?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:10   #322
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Never a slyszalas o wycofaniu Innocenta? Kraza takie pogłoski, ale ciagle jest w S. I D. zastanawiam się na ile to wiarygodne...?
Wiesz, ja myślę, że tu może być podobnie jak w przypadku Gucci Rush- od roku trąbią, że wycofywane a na allegro normalnie można kupić. Swojego brałam w Douglasie online ostatnią sztukę, teraz weszłam na stronę i dalej jest dostępny więc chyba coś tam jeszcze w magazynie mieli. Tutaj lista zapachów które zostaną wycofane w tym roku http://www.basenotes.net/features/31...ampaign=buffer
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:14   #323
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja myślę, że tu może być podobnie jak w przypadku Gucci Rush- od roku trąbią, że wycofywane a na allegro normalnie można kupić. Swojego brałam w Douglasie online ostatnią sztukę, teraz weszłam na stronę i dalej jest dostępny więc chyba coś tam jeszcze w magazynie mieli. Tutaj lista zapachów które zostaną wycofane w tym roku http://www.basenotes.net/features/31...ampaign=buffer
widze pare ciekawych wycofywanych ale na nic nie mam ciśnienia. No może poza Rush, ale on ciagle jest dostępny wiec się nie spiesze.

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-07-19 o 13:18
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 14:10   #324
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Rouge Allure mam nr 167 Super, nr 217 Radieuse, nr 94 Extatique (tą lubię najmniej, choć nie wiem czemu ), nr 134 Audacieuse (, mam zapas ) i nr 102 Palpitante (polecam - piękna chłodna wiśniowa czerwień, na niektórych ustach bardziej różowo niż czerwono wychodzi). Z serii Velvet mam nr 50 La Romanesque () i leci do mnie nr 317 La Precieuse.
Niestety właśnie zdałam sobie sprawę, że poza Extatique i Palpitante reszta to limitki, ale niektóre z nich można pewnie jeszcze upolować w D. czy S.
Mam też bardzo fajną szminkę na co dzień, z serii Rouge Coco - nr 117 Magnolia.



Dobre
No to ja mam właśnie nr 217 Radieuse kolor ładny,ale zbiera mi się strasznie brzydko ale może jak będzie jakieś dobre promo to spróbuję jakiś inny kolor.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz zapachu na wieczór, testuj w S. zapachy w ciemnych flakonach. Lub czerwonych. Po tak dużym przywiązaniu do Coco Mademoiselle, jedyne co mi przychodzi do głowy to inne perfumy marki Chanel.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
.
Może Coco Noir?
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
tez o nim pomyslalam. Tenebra przetestuj sobie jak będziesz w S. jak jeszcze nie znasz
Dzięki, sprawdzę
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 14:48   #325
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej pazurkowych, sorry jeśli głupie ale się nie za bardzo na tym znam . Jak malujecie paznokcie to używacie zarówno wysuszacza i top coatu? Ja zawsze używałam tylko wysuszacza, bo mi się spieszyło i tylko wtedy nie miałam jakiś tam niespodzianek, a kupiłam tym razem top coat i nie wiem czy używa się go na wysuszacz, czy najpierw top a potem wysuszacz?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 15:37   #326
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej pazurkowych, sorry jeśli głupie ale się nie za bardzo na tym znam . Jak malujecie paznokcie to używacie zarówno wysuszacza i top coatu? Ja zawsze używałam tylko wysuszacza, bo mi się spieszyło i tylko wtedy nie miałam jakiś tam niespodzianek, a kupiłam tym razem top coat i nie wiem czy używa się go na wysuszacz, czy najpierw top a potem wysuszacz?
Ja używam paru w jednym kochałam Joko, ale teraz moim ulubieńcem jest - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lyszczacz.html kiedyś pisałam że jestem w szoku z powodu kiepskich opinii, ale dla mnie jest przeboski no wiadomo że nie wyschnie w ciągu mgnienia oka, ale widzę szybki efekt i robi świetną taflę i się nie zdziera.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 15:44   #327
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ja używam paru w jednym kochałam Joko, ale teraz moim ulubieńcem jest - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lyszczacz.html kiedyś pisałam że jestem w szoku z powodu kiepskich opinii, ale dla mnie jest przeboski no wiadomo że nie wyschnie w ciągu mgnienia oka, ale widzę szybki efekt i robi świetną taflę i się nie zdziera.
Tez jestem wielbicielka preparatu z eveline. Mam juz n-ta buteleczke i nie zamierzam szukac innego. Jest bardzo dobry, w pelni spelnia obietnice producenta i jeszcze ma bardzo dobra cene.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:14   #328
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ja używam paru w jednym kochałam Joko, ale teraz moim ulubieńcem jest - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lyszczacz.html kiedyś pisałam że jestem w szoku z powodu kiepskich opinii, ale dla mnie jest przeboski no wiadomo że nie wyschnie w ciągu mgnienia oka, ale widzę szybki efekt i robi świetną taflę i się nie zdziera.
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tez jestem wielbicielka preparatu z eveline. Mam juz n-ta buteleczke i nie zamierzam szukac innego. Jest bardzo dobry, w pelni spelnia obietnice producenta i jeszcze ma bardzo dobra cene.
Dzięki Ja właśnie kończę wysuszacz Joko i kupiłam top Revlona, ale jak nakładam lakier 2 warstwy potem jeszcze top i wysuszacz to mi się wszystko jakoś zwija, nie chce schnąc i się cały efekt psuje, bo jest tego za grubo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:21   #329
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
To nowe, to nowsza wersja starego Womanity.
Wiem, że to inna wersja bardziej delikatna i przyjazna dla nosa
Chętnie przypomniałabym to stare Womanity, ale nie widziałam ostatnio w S. ani w D.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Az musze powachac womanity- w sp (jak jeszcze tam pracowalam) byly dwa rodzaje, tzn mialy rozne opakowania, napisy i butelki identyczne hmm? ale dla mnie to one nie pachnialy nikt od nas nie lubil tego zapachu, raz jedna laska z firmy zewnetrznej chciala sklonic klientke do zakupu, ktora sie nad nim zastanawiala, spsikujac swoj fartuch i szyję. chyba nie musze mowic jaki miala wzrok jak poczuła zapach nie wiem co jej wtedy strzelilo do glowy, zeby polecac perfumy , ale zrobila to pierwszy i ostatni raz
dla mnie one sa slodko-slone i pachna troche tym metalem jakby
Jest w SP? Zajrzę
Ja bym się nim nie wypsikała bez wstępnego testu na małym fragmencie skóry czy nawet na papierku. To zdecydowanie nie jest zapach dla każdego
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej pazurkowych, sorry jeśli głupie ale się nie za bardzo na tym znam . Jak malujecie paznokcie to używacie zarówno wysuszacza i top coatu? Ja zawsze używałam tylko wysuszacza, bo mi się spieszyło i tylko wtedy nie miałam jakiś tam niespodzianek, a kupiłam tym razem top coat i nie wiem czy używa się go na wysuszacz, czy najpierw top a potem wysuszacz?
Jakiego wysuszacza? Jeśli coś w typie Essie Good To Go czy SH Insta Dry, to on już załatwia za jednym zamachem top coat i wysuszacz i nie używam nic innego.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzięki Ja właśnie kończę wysuszacz Joko i kupiłam top Revlona, ale jak nakładam lakier 2 warstwy potem jeszcze top i wysuszacz to mi się wszystko jakoś zwija, nie chce schnąc i się cały efekt psuje, bo jest tego za grubo
Jaki masz top z Revlona?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:35   #330
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość



Jaki masz top z Revlona?
Dokładnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=L_hYbnrOr

Niby jest napisane, że działa w 30 sekund, ale to nieprawda. Lakier z tym topem bardzo długo schnie, nie to co po wysuszaczu Joko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.