Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 08:45   #301
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a widziałyście promocję walutową? 5% dla POLSKI!!! O ja....dodatkowe 5 %? no to zaKUPY!
jupi szkoda że już kliknęłam stile
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:13   #302
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
jupi szkoda że już kliknęłam stile
eeeeee
a ja kliknęłam wczoraj ;(
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:19   #303
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no to chyba wszystkie za szybko wystartowalysmy, zeby sie na ta promocje zalapac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:29   #304
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio tak zdarzyło że przetrzymali paczkę 5 dni. Jedno zamówienie złożyłam we wtorek i w czwartek już wyleciało z HK a drugie zamówienie złożone w środę wyleciało dopiero w poniedziałek albo wtorek
A parę razy było tak że na stronie poczty widniała notatka ze paczka jest u nich, w końcu po ok 7 dniach niby od nich wyleciała a tego samego dnia już ją miałam w domu. To się nazywa super ekspresowa dostawa
No moja przesyłka dalej sie u nich kisi na poczcie. Miała być wysłana 4, ale dalej nie ma apdejta na wysysłkę...1 października truskawka przekazała im paczkę, a oni znowu prawie tydzień ją przetrzymują...Chyba tam napiszę i zapytam co za bajzel mają
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:31   #305
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, to musze isc do sephory obczaic kolory [] i zamawiam [bo nie wiem czy jakis bezyk brac czy tez Invisible Blend, ktory bylby dobry na kazda pore roku, od maskowania mam DW, a od dodawania kolorkow i rozswietlenia meteorki (ktore kiedys moze do mnie dotra ) i musze przemyslec ta sprawe... no ale chyba clinique wezme, bo nie wiem czy mi sie sypaniec spodoba, a o polowe tanszy
swoja droga to niedlugo w sephorze i douglasie powiesza moje zdjecie z napisem "zakaz wstepu", bo ciagle tam wlaze, macam probki, a potem zamawiam na truskawie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a zestawik ktory w koncu wybralas? bo sie wahalas miedzy tymi 2 wersjami caly czas


o widzę, że taka sama tapetka na Twojej buzi jak na mojej.
DW, blended i na koniec meteorytki Sprawdza się u mnie od dawna

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
heheh, wiem jak to jest, jak oszczednosc dodatkowych 4 zl potrafi uzasadnic wydanie 80
Święte słowa
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:36   #306
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a widziałyście promocję walutową? 5% dla POLSKI!!! O ja....dodatkowe 5 %? no to zaKUPY!
Ooooo to ja lece klikac paletki i inne cuda!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no i zamowilam My mother, my hero i ta paletke Clinique.
ale Ty jestes rozrzutna!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:58   #307
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ooooo to ja lece klikac paletki i inne cuda!


ale Ty jestes rozrzutna!
szaleje, ale to nie dla mnie, wiec czuje sie usprawiedliwiona, bo moge kupowac na tru i nie miec wyrzutow sumienia [stil dla mamy na urodziny, a clinique dla przyjaciolki, tez na urodziny].
heheh, to tak jakby alkoholik kupowal piwo kumplowi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 10:15   #308
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje nazwy Clinique są te same, jedynie nie wszystkie odcienie są dostępne w Polsce Aczkolwiek chyba rok albo dwa temu Superfit był udoskonalany i wtedy wersja stara od nowej w tym samym kolorze minimalnie się różniła

Nie no miałam próbkę tego clinique w nowej wersji i właśnie na truskawie jest ten odcień, który miałam czyli neutral 05, mam nadzieje,że to samo będzie
Zastanawiam sie również nad miniaturami meteorów, ale kurcze, boję się,że przy mojej problemowej, trądzikowej cerze, meteory będą to jeszcze bardziej uwydatniać
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:21   #309
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Nie no miałam próbkę tego clinique w nowej wersji i właśnie na truskawie jest ten odcień, który miałam czyli neutral 05, mam nadzieje,że to samo będzie
Zastanawiam sie również nad miniaturami meteorów, ale kurcze, boję się,że przy mojej problemowej, trądzikowej cerze, meteory będą to jeszcze bardziej uwydatniać
ale miniatur meteorytowych juz nie ma zeszly jak cieple buleczki [ja sie lamalam, ale jak widzialam, ze zostalo juz tylko kilka sztuk, to kupilam jednak i ciagle czekam na nie ]
zreszta - jakby Ci nie pasowal, to na nie ZAWSZE jest popyt - czy to na wymiankach, czy na allegro

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
o widzę, że taka sama tapetka na Twojej buzi jak na mojej.
DW, blended i na koniec meteorytki Sprawdza się u mnie od dawna

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



Święte słowa
no ja juz sie nie moge doczekac, az wszystko bedzie u mnie i bede mogla sobie wytapetowac twarz w wymarzony sposob
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:50   #310
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale miniatur meteorytowych juz nie ma zeszly jak cieple buleczki [ja sie lamalam, ale jak widzialam, ze zostalo juz tylko kilka sztuk, to kupilam jednak i ciagle czekam na nie ]
zreszta - jakby Ci nie pasowal, to na nie ZAWSZE jest popyt - czy to na wymiankach, czy na allegro



no ja juz sie nie moge doczekac, az wszystko bedzie u mnie i bede mogla sobie wytapetowac twarz w wymarzony sposob
Oooo faktycznie nie ma już, a wczoraj jeszcze były kurcze!!!!
Jak myślicie pojawią się jeszcze?? Ehhh
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:58   #311
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ja mysle, ze tak, bo najpierw byly, dziewczyny zamawialy, potem sie skonczyly, potem ja kupowalam jak znow rzucili
tylko mini jakos tak szybciej schodza, wiec trzeba lapac jak widac wiecej bab mysli jak ja - ze nie ma to jak sobie wszystkich kolorkow w spokoju w domu sprobowac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 11:39   #312
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja mam pytanko o jakiś super krem do facjaty - nawilżający bo mam skórę suchą i zmarszczki niestety ponad wiek
jakoś nie chce mi się iść do wątku pielęgnacyjnego bo ona taki obcy a przecież Wy też kremiki zamawiacie
teraz mam la roche posay i jestem z niego bardzo zadowolona ale chętnie kupiłabym coś jeszcze lepszego - bo trzydziestka na karku daje się we znaki ;(
macie coś sprawdzonego ?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:42   #313
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
szaleje, ale to nie dla mnie, wiec czuje sie usprawiedliwiona, bo moge kupowac na tru i nie miec wyrzutow sumienia [stil dla mamy na urodziny, a clinique dla przyjaciolki, tez na urodziny].
heheh, to tak jakby alkoholik kupowal piwo kumplowi
hehe racja
ja mamie kupilam trzy pomadki clarinsa 10,18 i 19. Czekam na 17 dla siebie, ale jak bedzie ciemna to tez jej oddam bo kolory nie moje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:44   #314
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
od daty wyslania, 21 dni roboczych jest na dostawe
thx
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:46   #315
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
thx
powinny byc tak do 10dni roboczych do mnie tak zazwyczaj dochodza, ale wiesz poczta roznie dziala i tez zdarzylo mi sie, ze perfumy byly zniszczone:/ i jak kiedys tru zwracala kase normalnie od razu a teraz problemy robia, ze albo 10% znizki na nastepne perfumy albo polowe kasy oddadza za te zakupione
ogolnie cos kreca:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:46   #316
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe racja
ja mamie kupilam trzy pomadki clarinsa 10,18 i 19. Czekam na 17 dla siebie, ale jak bedzie ciemna to tez jej oddam bo kolory nie moje
Mogłabys gwizdnąć mamie tą 19 i cyknąć fotke?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:57   #317
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mogłabys gwizdnąć mamie tą 19 i cyknąć fotke?
18 też
ona też za ciemnia?? ja właśnie nad nią cały czas rozmyślam - ale nie jestem pewna jaki to odcień i czy nie wpada w czerwień?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

czy Wy też codziennie napalacie się na te wszystkie zestawy co są kompletnie nam niepotrzebne?
ja bym najchętniej wszystkie zamówiła - i estee ( bo ładnie wygląda) i lancoma ( bo chętnie bym te cienie wypróbowała) , stile (dla kosmetyczki
niech barnes przyjdzie to jeden dzień zapomnę o reszcie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:00   #318
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
powinny byc tak do 10dni roboczych do mnie tak zazwyczaj dochodza, ale wiesz poczta roznie dziala i tez zdarzylo mi sie, ze perfumy byly zniszczone:/ i jak kiedys tru zwracala kase normalnie od razu a teraz problemy robia, ze albo 10% znizki na nastepne perfumy albo polowe kasy oddadza za te zakupione
ogolnie cos kreca:/
trzeba pisać do skutku
ja zamawiałam cienie clinique dla kumpeli i jak przyszły okazało się, że są używane normalnie było widać zużycie i im napisałam, że co to ma być, że to na prezent i w ogóle, a oni że mogą mi oddać 20% wartości, ponieważ mogę je nadal używać wkurzyłam się, napisałam im, że po 1 to miał byc prezent, a po 2 że używanych cieni nie zamawiałam i jednak boję się ich nałożyć to mi odpisali, że oni pomyślą i dadzą mi znać. Domyślałam się, że po prostu chcą mnie zbyć, więc napisałam jeszcze raz do konkretnej osoby (chyba teresa) tego pierwszego maila, ale znów odpisał mi zenny, tym razem zupełnie innego maila, że bardzo im przykro i że oddadzą oczywiście kasę. Nie wiem więc na czym to polega, czy oni losowo oddają różną ilość pieniędzy osobom, które piszą reklamacje, czy jak... Ale chyba trzeba pisać do skutku, aż się w końcu trafi na to 100%, a nie 5,10 czy 20%
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:03   #319
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mogłabys gwizdnąć mamie tą 19 i cyknąć fotke?
jak wroci chociaz nie wiem czy dzisiaj dam rade bo jade z tata do babci wiec pewnie wroce troche pozno ale cykne tylko z moim talentem nie wiem czy dobrze kolor uchwyce 19 to jest braz taki z lekka czerwienia, ale malo widoczna na ustach no to taki brazik wlasnie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
18 też
ona też za ciemnia?? ja właśnie nad nią cały czas rozmyślam - ale nie jestem pewna jaki to odcień i czy nie wpada w czerwień?[COLOR="Silver"]
18 to juz czerwien z rozem takim ciemnym, ladnie wyglada na ustach taki cieply, ozywiajacy odcien. 10 to typowa czerwien ze srebrnymi drobinkami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:25   #320
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
trzeba pisać do skutku
ja zamawiałam cienie clinique dla kumpeli i jak przyszły okazało się, że są używane normalnie było widać zużycie i im napisałam, że co to ma być, że to na prezent i w ogóle, a oni że mogą mi oddać 20% wartości, ponieważ mogę je nadal używać wkurzyłam się, napisałam im, że po 1 to miał byc prezent, a po 2 że używanych cieni nie zamawiałam i jednak boję się ich nałożyć to mi odpisali, że oni pomyślą i dadzą mi znać. Domyślałam się, że po prostu chcą mnie zbyć, więc napisałam jeszcze raz do konkretnej osoby (chyba teresa) tego pierwszego maila, ale znów odpisał mi zenny, tym razem zupełnie innego maila, że bardzo im przykro i że oddadzą oczywiście kasę. Nie wiem więc na czym to polega, czy oni losowo oddają różną ilość pieniędzy osobom, które piszą reklamacje, czy jak... Ale chyba trzeba pisać do skutku, aż się w końcu trafi na to 100%, a nie 5,10 czy 20%
jejku ja tak miałam z pudrem barnesa - przyszedł ewidentnie używany, puderniczka podrapana jakby go ktoś używał przez miesiąc przynajmniej, byłam w szoku i od razu do nich pisałam ale oddali całą sumę od razu (zresztą ja mam szczęście zawsze trafiać na 100% zwrotu) no ale myślałam że to ja taka pechowa i jednorazowy wyskok TRU a tu Ty piszesz że cienie używane - masakra
No ale pozytywy teraz: od tej przygody z barnesem nie kusi mnie absolutnie nic tej formy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:27   #321
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
18 też
ona też za ciemnia?? ja właśnie nad nią cały czas rozmyślam - ale nie jestem pewna jaki to odcień i czy nie wpada w czerwień?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

czy Wy też codziennie napalacie się na te wszystkie zestawy co są kompletnie nam niepotrzebne?
ja bym najchętniej wszystkie zamówiła - i estee ( bo ładnie wygląda) i lancoma ( bo chętnie bym te cienie wypróbowała) , stile (dla kosmetyczki
niech barnes przyjdzie to jeden dzień zapomnę o reszcie
, niestety tak.. a najgorsze jest to, ze jak sobie mowie, ze jak juz mi przyjdzie to, co zamowilam - to nareszcie bedzie spokoj i zapomne o reszcie, to sie okazuje, ze wcale nie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:41   #322
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
jejku ja tak miałam z pudrem barnesa - przyszedł ewidentnie używany, puderniczka podrapana jakby go ktoś używał przez miesiąc przynajmniej, byłam w szoku i od razu do nich pisałam ale oddali całą sumę od razu (zresztą ja mam szczęście zawsze trafiać na 100% zwrotu) no ale myślałam że to ja taka pechowa i jednorazowy wyskok TRU a tu Ty piszesz że cienie używane - masakra
No ale pozytywy teraz: od tej przygody z barnesem nie kusi mnie absolutnie nic tej formy
ja mialam podobne przeboje z korektorem benefita i z perfumamy givenchy. Oni sie ostatnio wykrecaja troche przy oddawaniu kasy czy jakis innych problemach. Mi tez tak odpisywali i pozniej byla cisza, dlatego nie wolno odpuszczac tylko pisac i pisac!
najlepsze bylo jak mi raz napisali, zebym odeslala im do nich zniszczony korektor to oni mi oddadza kase za niego jezeli nie jest uzywany i nie byl otwierany. To im odpisalam z jakiej racji mam placic za wyslanie korektora do nich i ponosic koszty skoro to nie moja wina, ze jest zniszczony a ich? i po drugi czy to sa jakies kpiny? jakim cudem mialabym im zrobic zdjecia korektora i skad mialabym wiedziec, ze jest zniszczony gdybym go nie otwierala? oczywiscie zawsze odpisuje mi zenny, a on taki nie kumaty! na szczescie kase oddali
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:09   #323
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
18 to juz czerwien z rozem takim ciemnym, ladnie wyglada na ustach taki cieply, ozywiajacy odcien. 10 to typowa czerwien ze srebrnymi drobinkami
jak to!? na na zdjęciach wirtual to taki różyk ładnie ciemne to?? jak nie chcę bo ja już klikuśłam...nie chcem czerwonej...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:10   #324
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Używane?!!! No co Wy? To szok! Nigdy nie miałam przebojów z Truskawą a tu takie newsy! I to jeszcze wahają się czy oddać kasę? To kpina! Przypuszczam, że Truskawa ściąga zalegający towar z kilku sieci perfumeryjnych, ale używane to skąd? Może ze zwrotów od klientów, bo w wielu sieciach można oddać zakupiony kosmetyk nawet po miesiącu jeśli coś nie pasuje. No nieee! To niefajne, a tak ich lubiłam...
lirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:25   #325
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Używane?!!! No co Wy? To szok! Nigdy nie miałam przebojów z Truskawą a tu takie newsy! I to jeszcze wahają się czy oddać kasę? To kpina! Przypuszczam, że Truskawa ściąga zalegający towar z kilku sieci perfumeryjnych, ale używane to skąd? Może ze zwrotów od klientów, bo w wielu sieciach można oddać zakupiony kosmetyk nawet po miesiącu jeśli coś nie pasuje. No nieee! To niefajne, a tak ich lubiłam...
ale ja miałam tylko jedną taką sytuację na ponad 100 zamówień
tak czy inaczej się wycwanili, wcześniej bez słowa oddawali, a teraz się stawiają
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:14   #326
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
powinny byc tak do 10dni roboczych do mnie tak zazwyczaj dochodza, ale wiesz poczta roznie dziala i tez zdarzylo mi sie, ze perfumy byly zniszczone:/ i jak kiedys tru zwracala kase normalnie od razu a teraz problemy robia, ze albo 10% znizki na nastepne perfumy albo polowe kasy oddadza za te zakupione
ogolnie cos kreca:/
właśnie dostałam paczuszkę
ale jest napisane : objęto procedurą tranzytową i jest to zamazane mazakiem - czy to znaczy, ze UC capnął, a potem puścił moją przesylkę?

a dopiero na odwrocie jest UC w szczecinie dopuszczono do obrotu...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2009-10-08 o 15:36
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:14   #327
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A czy któraś z was miała puder lub kompakt Niny Ricci z tych promocyjnych? Możecie coś o nich napisać?
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:31   #328
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A czy któraś z was miała puder lub kompakt Niny Ricci z tych promocyjnych? Możecie coś o nich napisać?
Niestety ja nic o nich nie wiem, ale pamiętam że dawno dawno temu w krainie taniego dolara była też na nie promocja i ktoś z tego wątku kupił ten puder prasowany i bardzo zachwalał nawet gdzieś były zdjęcia i pamiętam że puderniczka była dosyć duża. Na MUA niestety brak recenzji

No i znalazłam: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=130

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2009-10-08 o 18:52
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:51   #329
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Niestety ja nic o nich nie wiem, ale pamiętam że dawno dawno temu w krainie taniego dolara była też na nie promocja i ktoś z tego wątku kupił ten puder prasowany i bardzo zachwalał nawet gdzieś były zdjęcia i pamiętam że puderniczka była dosyć duża. Na MUA niestety brak recenzji
Ja go miałam Chyba nr 4. Taki łosoś. Puderniczka ogromna Dla mnie to był róż
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:20   #330
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny używanie ebaya? Mogłaby jakaś duszyszka mi cos kupic?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.