Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-14, 09:24   #301
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uuuu, chyba chcę! Ktoś jeszcze ma te produkty (Lenka?)?

Muszę chyba założyć konto na ebayu i paypal, nie mam takich wynalazków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://wizaz.pl/Pielegnacja/COSRX-A...niki-zamkniete
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:24   #302
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Maaaaam!
Aaaa ale ekspresowo

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
brawo !! klask i:

mój też kiedys kupił dom, pokazał mi go na zdjęciach w aparacie


moj synchro akurat stoi na półce, nie jest zepsuty, tylko nie uzywany od jakiegoś czasu, wystarczy go wstrząsnąć



a popacz na mój
tak jak nikola pisała, on się rozwarstwia
U mnie było podobnie, tyle że wtrącił się bardziej zielony barwnik.
Widzę, że mamy podobnych wariatów

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81370791]Treść usunięta[/QUOTE]

Jaki jest kot na 20%? Ech zamawialam w pełnej cenie.



Tak się paskudnie czuje, że nie wiem jak do paczkomatu doczłapie.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:26   #303
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bylo mi to podesłać razem z winem oczywiście bo do prasowania muszę mieć podklad
To następnym razem jak nazbieram to masz jak w banku, Porto tawny czy old tawny czy ruby chcesz?

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Też się bałam przesuszu, w myślach już miałam nawet, że będzie mi skóra odchodzić jak po skarpetkach zdzierających naskórek do stóp, ale na szczęście obyło się bez takich atrakcji i jest bardzo skuteczny
Ja na ulotce przeczytałam, że używać ( jak dobrze pamiętam ) raz w tygodniu na noc, ja mam cerę suchą i wrażliwą a używam prawie co wieczór i nic się nie dzieje w sensie podrażnienia czy przesuszu, za to zaskórniki mniej widoczne i jakieś takie jasne się zrobiły a używam dopiero 2 albo 3 tydzień

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Upatrzyłam sobie sukienkę na zalando. Czekałam na większa obniżkę, to dziś wróciła regularna cena
taaa z zalando to loteria jest, czasami tak bywa, ale sprawdzaj dalej to za jakiś czas znowu przecenią
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:27   #304
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Pigmencie, ktoś jeszcze kupował, oliwia18 jest też zadowolona i chyba Irmina kupowała, alle nie wiem jak wrażenia u niej, ja jestem bardzo zadowolona

to jest dokładnie to
https://wizaz.pl/Pielegnacja/COSRX-A...niki-zamkniete

Jest jeszcze BHA
Dziękować. Ciekawe, czy zadziałałoby to na mój nos w kropki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:29   #305
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To następnym razem jak nazbieram to masz jak w banku, Porto tawny czy old tawny czy ruby chcesz?



Ja na ulotce przeczytałam, że używać ( jak dobrze pamiętam ) raz w tygodniu na noc, ja mam cerę suchą i wrażliwą a używam prawie co wieczór i nic się nie dzieje w sensie podrażnienia czy przesuszu, za to zaskórniki mniej widoczne i jakieś takie jasne się zrobiły a używam dopiero 2 albo 3 tydzień



taaa z zalando to loteria jest, czasami tak bywa, ale sprawdzaj dalej to za jakiś czas znowu przecenią
zaczęłam z zamiarem raz w tygodniu, ale jak się rano obudziłam z ładniejszą cerą to nie wyszło i stosuje co dwa, trzy dni i jestem mega zadowolona, że mnie wtedy skusiłaś nigdy takiego ładnego czoła nie miałam, a miałam mega dużo zaskórników i blizn malutkich, których nic nie chciało usuwać. A już na intruzów przed okresowych to wybawienie, smaruję i rano tylko ślad a zwykle miałabym gulę, która by się leczyła pewnie tydzień...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:30   #306
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
A u mnie mąż sam prasuje swoje koszule Także nie mam co narzekać.
mój jak musi to też, ale jak widzę jak się pieści z tym żelazkiem to mnie krew zalewa i wolę sama, chyba, że specjalnie to robi

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81372311]Treść usunięta[/QUOTE]

no coś Ty ??? przecież to było 2-3 tygodnie temu ło matko ale mają expres u mnie już 1/3 w butelce brakuje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:30   #307
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Maaaaam!
ekspresowo. Niech dobrze służy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 09:31   #308
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Podkład nie jest tani a takie cyrki z nim. Przez swoją płynność będzie też kompletnie niewydajny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie znam podkładu, którego nie trzeba wstrząsnąć. Nawet na opakowaniu jest info wstrząsnąć przed użyciem co innego jak zmienia się zapach albo minął czas na zużycie od otwarcia.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:32   #309
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Aaaa ale ekspresowo



U mnie było podobnie, tyle że wtrącił się bardziej zielony barwnik.
Widzę, że mamy podobnych wariatów



turbo prędkość

Kobieta ze zdjęcia to chociaż jest elegancko ubrana i wyczesana. A nie jak nasze tapmadl strachy na wróble



Jaki jest kot na 20%? Ech zamawialam w pełnej cenie.



Tak się paskudnie czuje, że nie wiem jak do paczkomatu doczłapie.



Oj

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


ekspresowo. Niech dobrze służy.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:32   #310
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:33   #311
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uuuu, chyba chcę! Ktoś jeszcze ma te produkty (Lenka?)?

Muszę chyba założyć konto na ebayu i paypal, nie mam takich wynalazków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie mam, dopiero do mnie lecą (kupiłam w promo na Ebayu).
Kupiłam esencję ślimakową i tonik z BHA .


Dzień dobry walentynkowo .


Oklaskuję zamówienia :dużeklaski: :dużeklaski: :dużeklaski:


W S. nowości Too faced. Czy ktoś mógłby mi obrzydzić brązer TF z nowej kolekcji
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 09:33   #312
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Jaki jest kot na 20%? Ech zamawialam w pełnej cenie.
zimowypigment
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:34   #313
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81369826]Treść usunięta[/QUOTE]

Super. Lubię steamer. Zapakować i czekać na obiad
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:34   #314
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękować. Ciekawe, czy zadziałałoby to na mój nos w kropki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ja stosuje na czoło, nos i brodę, na nosie też najwięcej miałam, a teraz są mniej widoczne i jaśniejsze, ale używam też retinolu, wiec nie wiem czy to sam tonik czy połączenie, ważne, że działa

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
zaczęłam z zamiarem raz w tygodniu, ale jak się rano obudziłam z ładniejszą cerą to nie wyszło i stosuje co dwa, trzy dni i jestem mega zadowolona, że mnie wtedy skusiłaś nigdy takiego ładnego czoła nie miałam, a miałam mega dużo zaskórników i blizn malutkich, których nic nie chciało usuwać. A już na intruzów przed okresowych to wybawienie, smaruję i rano tylko ślad a zwykle miałabym gulę, która by się leczyła pewnie tydzień...


ja się skusiłam po tym artykule właśnie, potem jeszcze oliwia zachwalała i też najpierw chciałam zgodnie z ulotką ale jak zobaczyłam, ze bogdan mi sie wysuszył przez noc to stosuję prawie codziennie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:35   #315
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie znam podkładu, którego nie trzeba wstrząsnąć. Nawet na opakowaniu jest info wstrząsnąć przed użyciem co innego jak zmienia się zapach albo minął czas na zużycie od otwarcia.
Double Wear nigdy nie wstrząsam 😁a inne podkłady które stały jakiś czas nieużywane nigdy się tak nie rozwarstwiały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:35   #316
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:37   #317
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
brawo !! klask i:

mój też kiedys kupił dom, pokazał mi go na zdjęciach w aparacie


moj synchro akurat stoi na półce, nie jest zepsuty, tylko nie uzywany od jakiegoś czasu, wystarczy go wstrząsnąć



a popacz na mój
tak jak nikola pisała, on się rozwarstwia

extra klask i:
zazdro! szkoda ,ze u mnie sie nie da takim fajnym czymś
Kurcze ja właśnie w sklepie widziałam tak rozwarstwione zaraz jak tylko się pojawił i właściwie to myślałam że trzymały go pod tymi gorącymi lampami tyle godzin to się rozwarstwione a tu widzę taki podkład....jakbym na początku nie widziała i u Ciebie to bym pomyślała że zepsuty...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:37   #318
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no ja stosuje na czoło, nos i brodę, na nosie też najwięcej miałam, a teraz są mniej widoczne i jaśniejsze, ale używam też retinolu, wiec nie wiem czy to sam tonik czy połączenie, ważne, że działa





ja się skusiłam po tym artykule właśnie, potem jeszcze oliwia zachwalała i też najpierw chciałam zgodnie z ulotką ale jak zobaczyłam, ze bogdan mi sie wysuszył przez noc to stosuję prawie codziennie
co to za cudak? chcę go proszę o linka i koda rabatowego - łeb mi pęka .... dzisiaj mam chyba najgorszy dzień...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:37   #319
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O mamo, faktoza
Nie no, mój nic nie rozwarstwił się stojąc, ale widywałam testery w takim stanie w sklepie, wiec wiem, ze to mozliwe

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



A widziałaś zdjęcie Miśki z tym podkłądem rozwarstiowym na poprzedniej stronie? Jak Twój tak samo wygladał, to wsio z nim ok
A masz mieszaną cere? Pytam, bo mnie ten podkład wyjatkowo pasuje Za to wersja glow juz nie
mnie tez pasuje ten podkład, właśnie przez to, ze wodnisty

Cori nie masz zbędnego kodu do philipsa z ing?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Podkład nie jest tani a takie cyrki z nim. Przez swoją płynność będzie też kompletnie niewydajny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
własnie dzięki temu jest bardzo wydajny, minimalna ilość idzie na twarz
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81372311]Treść usunięta[/QUOTE]
śmierdzi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 09:37   #320
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie mam, dopiero do mnie lecą (kupiłam w promo na Ebayu).
Kupiłam esencję ślimakową i tonik z BHA .


Dzień dobry walentynkowo .


Oklaskuję zamówienia :dużeklaski: :dużeklaski: :dużeklaski:


W S. nowości Too faced. Czy ktoś mógłby mi obrzydzić brązer TF z nowej kolekcji
Ten BHA też mnie ciekawi, daj znać jak się będzie sprawdzał

Mi się z TF nowy highlighter podoba
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:38   #321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Double Wear nigdy nie wstrząsam 😁a inne podkłady które stały jakiś czas nieużywane nigdy się tak nie rozwarstwiały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale inne podkłady to inny skład, Shiseido jest inny niż wiekszosc, w nim są olejki i pigment, które sie normalnie rozwarstwiają, bo taki ich "urok", podobnie ma którys Armani.
I dlatego EL DW czy Mac Studio Fix nigdy sie tak nie rozwarstwią, bo nie ta konsystncja.

A co do wydajności- przeciwnie, jest wydajny nawet.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:39   #322
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:39   #323
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mnie tez pasuje ten podkład, właśnie przez to, ze wodnisty

Cori nie masz zbędnego kodu do philipsa z ing?


własnie dzięki temu jest bardzo wydajny, minimalna ilość idzie na twarz


A zaraz sprawdzę

Dokładnie z t a wydajnoscią, to samo pisałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:40   #324
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co to za cudak? chcę go proszę o linka i koda rabatowego - łeb mi pęka .... dzisiaj mam chyba najgorszy dzień...
https://drogeriapigment.pl/serum/103...a+7&results=35

niestety chwilowy brak towaru
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:43   #325
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81370791]Treść usunięta[/QUOTE]

O w mordę.,.Ty kupiłaś steamer do prasowanie a ja myślałam że do gotowania....bo dla mnie stacja parującą to dalej żelazko a steamer to do gotowania jest
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:45   #326
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Depilacja światłem usypia włosy i sprawia że wolniej odrastaja A laser niszczy cebulki.
Poczytaj o tym, kiedyś też szukałam informacji, bo w domu zawsze łatwiej i wygodniej.



Oktawia współczuję, dużo teraz chorych jest.


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Popytam, ale to jesienią

Właśnie maluję paznokcie tym holograficznym lakierem z golden rose i podoba mi się. Nie lubię brokatowych lakierów, ten wzięłam bez myślenia... Kolor jest delikatny, ale bardzo ładnie połyskuje

Oktawia, Korinka, Aniyam - zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Kilaneczka za zakupy i oby się plany budowlane udało zrealizować co do lasera to w większości salonów można się umówić na jakieś próbne "strzaly" darmowe czy w ogóle laser chwyci popytaj

Kjd 3 za zakupy
I innym szalejacym z ing także

Uuu zdrówka

super ze wszystko dobrze ze buty Zostawiasz zdrówka
Szefowa Tobie też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kilaneczka

Oktawiaa zdrowka

Ponoc lzejsza wersja Black Perfecto jestem niezmiernie ciekawa.

A wersje zielona (fraiche) beda wycofywac dobrze, ze mam 50 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:45   #327
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

BlueSunshine, dzięki za kota do pigmentu

Złożyłam bida-zamówienie, bo kilka rzeczy mam na wykończeniu oby te sera Bielendy mnie nie zmasakrowały

Indeks produkt Ilość Cena jednostkowa Cena końcowa Przedmioty (brutto) 84,96 zł Razem kupony: 16,99 zł Dostawa i obsługa (brutto) 0,00 zł Razem 67,97 zł -- Bielenda, Aktywne serum korygujące ANTI-AGE na dzień/ noc, 30 ml
1 24,99 zł 24,99 zł -- Bielenda, Aktywne serum odmładzające ANTI-AGE na noc, 30 ml
1 24,99 zł 24,99 zł -- Bielenda, Hydra Care nawilżający krem do twarzy kokos & aloes, 50ml
1 17,99 zł 17,99 zł -- Bielenda, Hydra Care nawilżający płyn micelarny do demakijażu kokos-aloes, 500ml
1 16,99 zł 16,99 zł Zimowy PIGMENT -20% Kupon rabatowy: Zimowy PIGMENT -20% 1 -16,99 zł

edit: ooooo, jak brzydko się wkleiło

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2018-02-14 o 09:47
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:45   #328
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dla wszystkich duzo zdrowia. Kurujcie sie.

Ja caly dzien zastanawiam sie nad okladka pierwszego polskiego wydania Vogue, nie podoba mi sie nic a nic, nie widze zadnego luksusu ktory ten magazyn promuje , nie przemawia do mnie radziecki samochod na tle Palacu Kultury. Szaro, buro, ponuro. a ja ten magazyn bardzo lubie wlasnie za bogactwo kolorow, wzorow, mieszanke rzeczy pozornie niepasujacych, Piekne zdjecia luksusowych przedmiotow jakich na co dzien nie widze. Kupuje glownie wydania z dodatkami tendencje oraz bizuteria.
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Aniyam, Korinka i Oktawia dużo zdrówka!

za wszystkie Ing zakupy!

Mam jakieś koty do orsay z katalogu: orsay10 (10%), orsay20 (20% od 500 zł) i 40264 na 1 produkt
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:46   #329
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81369826]Treść usunięta[/QUOTE]
Hmm... Błyszczący brązer? Średnio mi się to widzi. Mam jeden i za bardzo nie używam

Widziałam info na insta, że brązery ze stałej kolekcji Too Faced będą miały nowe opakowania - takie jak ten ze złotej kolekcji
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 09:47   #330
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Dostałam nową Miu Miu
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-06 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.