Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 08:59   #301
GoracaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar GoracaCzekoladaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Waraszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

dziekuje Z tego co wiem, to lekarz teraz umawia na pazdziernik/listopad Tzn, mojej koleżance około 2-3 tygodnie temu wyznaczył termin na początek października.

Edytowane przez GoracaCzekoladaa
Czas edycji: 2016-03-03 o 10:09
GoracaCzekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:36   #302
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez GoracaCzekoladaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widzicie zdjęcia, bo wrzucałam z telefonu ? Na wszelki wypadek dodaje jeszcze raz z komputera. Jestem dopiero dzień po ściągnięciu gipsu (8 dni po operacji) i nosek jest mocno spuchnięty zwłaszcza z przodu (wyglądam jakbym zeszła z ringu niedawno :p ) Do tego mam male siniaki pod oczami. Jeżeli macie jakieś pytania co do przebiegu operacji itd. to pytajcie śmiało, chętnie pomogę.
napiszę krótko- IDEALNY!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 17:58   #303
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja dałam ciała, bo .... 3 tygodnie temu zapisałam się na konsultację i nie wiedziałam, że mogę od razu wysłać zdjęcia Doktorowi, dzięki czemu będę miała termin operacji szybszy niż 6m. Dzisiaj, jak zadzwoniłam do recepcji, miła Pani powiedziała, że jak w czerwcu mam konsultację, to w styczniu, lutym 2017 pewnie operację ... szybko więc napisałam do Pana Doktora, i dostałam termin na 9 listopada <3. Ale! Dziewczyny, ja mam sporą część chrzęstną, czy któraś też tak miała?
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 23:08   #304
Kirka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dziewczyny,


W czerwcu mam termin całkowitej korekty nosa u dr Skupina, konsultacja pod koniec marca i juz zaczynam szaleć z niepokoju. Czytam w internecie opinie i spędza mi sen z powiek jedna myśl - przeczytałam komentarz, ze dr na konsultacji powiedział komuś ze nos można skrócić o 2mm, mój musiałby być skrócony i zmniejszony o jakiś 1cm żeby był mały i zgrabny. Stad pytanie, czy któraś z Was miała przeprowadzany u niego zabieg całkowitej MOCNEJ korekty nosa? Nie chodzi mi o drobnostki typu spiłowanie garbka a o zrobienie z nochala ładnego małego noska... z naciskiem właśnie na skrócenie i pomniejszenie a nie łatwe wymodelowanie profilu i zrobienie małego wcięcia. Strasznie się boje ze zrobie ten zabieg (nos to mój kompleks od lat) a efekt będzie mało widoczny, nos będzie lepszy ale nadal za długi i znowu wróci koszmar z ponownymi zabiegami, zbieraniem na nie pieniędzy a wiadomo ze poprawianie po kimś nosa to kiepska i kosztowna sprawa... Chciałabym raz na zawsze wykreślić ze swojego życia problem brzydkiego nosa i juz nigdy nie wracać do tematu. Bo nie mogę juz słuchać tych bujd o tym żeby nie zmieniać charakteru nosa i wprowadzać jedynie drobne zmiany... Jak ktoś ma krzywe zęby to nikt mu nie każe prostować ich tylko trochę żeby zachować ich specyficzny charakter.. Tak samo nos u kobiety - ładny nos to mały i zgrabny i nie oszukujmy się - taki właśnie każdej pasuje. A może polecacie jakiegoś innego lekarza, który się nie cacka, nie namawia na drobne zmiany a śmiało kroi kinol i zmienia go na całego? Kochane, pomocy! I byłabym ogromnie wdzięczna za jakieś Wasze zdjęcia przed i po Zazdroszczę wszystkim, które maja to juz za sobą, co za stres...

PS. Gorąca czekolada - cudowny nosek! Pokażesz jeszcze jakieś swoje zdjęcia sprzed zabiegu? Chodzi mi o nos z góry a nie tylko z profilu. Chciałabym porównać z moim obecnym, bo jak robię swój z profilu to wygląda nawet dobrze a jak z góry to widać jaki jest długi.
Kirka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:37   #305
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej, fajnie, że poruszasz ten temat bo ja mam ten sam problem, z tym, że konsultację mam w czerwcu, a zabieg w listopadzie. Chętnie zobaczę Twój nos nawet teraz i porównam sobie z moim. Czytając Ciebie mam wrażenie, że czytam siebie więc jestem mega ciekawa, czy u Ciebie jest tak źle jak piszesz, czy to Twoje urojenie . U mnie 2mm też nic nie pomogą. Mam fatalny nos.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

dr na konsultacji powiedział komuś ze nos można skrócić o 2mm, mój musiałby być skrócony i zmniejszony o jakiś 1cm żeby był mały i zgrabny. Stad pytanie, czy któraś z Was miała przeprowadzany u niego zabieg całkowitej MOCNEJ korekty nosa?


Mi się wydaje, jak patrzę na zdjęcia dziewczyn, że mają więcej skrócone niż o 2 mm ... więc to chyba mit?
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:56   #306
MyImmortalxd
Przyczajenie
 
Avatar MyImmortalxd
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

@GoracaCzekoladaa Piękny pierwsze zdj. jest po operacji. A to drugie przed,tak? Bo widzę, że na pierwszym jest delikatniejszy, zgrabniejszy Ale chyba nie miałaś jakiegoś dużego noska, nie? Albo zdjęcie tak wyszło Bo ja właśnie nie mam tak ogromnego. Z przodu jest nawet ok, tylko z profilu jest za długi i chodzi mi o jego skrócenie. Dr powiedział mi że będzie krótszy, ale nie wie czy wystarczająco dla mnie krótki. Więc pomyślałam, że mam może jakieś urojenia Ale twoje zdj. napawają mnie optymizmem, że jednak mogę uzyskać oczekiwany efekt
A w jakim zakresie miałaś korektę? Czy tylko omawiałaś dr jakiego efektu się spodziewasz czy np. pokazałaś mu jakieś zdj. przykładowych nosków?
Ja mam w tym tygodniu konsultację, wcześniej wysyłałam zdj. doktorowi na @ i ustalił mi termin na początek października.

Edytowane przez MyImmortalxd
Czas edycji: 2016-03-08 o 16:02
MyImmortalxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:48   #307
natalka9028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Pytanie do dziewczyn które miały całkowitą korektę nosa i narkozę ogólną.... Jakie było wasze samopoczucie po wszystkim ?? Chce się zdecydować na operacje ale boje się ze nie podołam...... przeważnie słyszałam ze po narkozach ogólnych się człowiek meczy i mega wymiotuje...ja z reguły jestem słaba i to mnie powstrzymuje...
natalka9028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 19:56   #308
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Witam, mam całkowita korektę nosa u dr.Skupina 5.04 niestety nie udało mi się załatwić zaświadczenia od laryngologa stwierdził ze przecież oddycham jedna dziurka to nie jest źle . Troche zaczynam się denerwować.

Edytowane przez CzarnyKrasnal
Czas edycji: 2016-03-08 o 19:57
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:01   #309
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A daj spokój. Idź do innego ...
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 12:22   #310
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

ja mam operacje 16marca to już za 6 dni! wczoraj byłam u fantastycznej laryngolog, która po zbadaniu i stwierdzeniu krzywej przegrody bez problemu wypisała zaświadczenie, jeszcze pytała co ma napisać żeby było dobrze bo mówiłam ze mam za tydz operację i będe prostować przegrode plus nosek skracac i usuwać garb i nie chcę płacić daniny dla państwa hehe i dodawała otuchy że nie mam co się bac narkozy bo to nic strasznego

a to mój nochal :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nochal.jpg (12,8 KB, 137 załadowań)
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:05   #311
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Super , czekam na efekty! Koniecznie zamieść zdjęcie "po" bo mój też właśnie w ten deseń wygląda , trzymam kciuki!
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 21:19   #312
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mantisek Pokaż wiadomość
A daj spokój. Idź do innego ...
Dzięki za radę byłam taka wściekła , że nawet nie pomyślałam o innym laryngologu umówiłam się na poniedziałek do kobiety mam nadzieje , że bedzie ok i zrozumie
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 11:06   #313
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

No raczej, pamietaj, że łatwiej Ci będzie pewnie prywatnie niż na NFZ.
Koniecznie pokaż się po operacji
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 11:07   #314
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CzarnyKrasnal Pokaż wiadomość
Dzięki za radę byłam taka wściekła , że nawet nie pomyślałam o innym laryngologu umówiłam się na poniedziałek do kobiety mam nadzieje , że bedzie ok i zrozumie
skąd ja to znam byłam miesiąc temu u laryngologa prywatnie to zapłaciłam 100zł za wizytę a babsko nawet nie chciała rozmawiać , zje*ała mnie ze wymyślam i ze 80% jej pacjentow to ci po operacjach z koscmi poprzestawianymi i pieniedzy nie oddała, jak wyszłam to aż się popłakałam bo mam krzywa przegrode i garbek na nosie po wypadku
ale znalazłam inną laryngolog, która mnie zbadała, przeprowadziła wywiad, wysłuchała, i się udało tak doradzę szukajcie laryngologa który zajmuje się też chirurgią najlepiej bo ta co mi wypisała cos tam wycina laserowo np a moja kolezanka dostała zaświadczenie od laryngolog ktora tez jest chirurgiem twarzy czy coś
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2016-03-14 o 19:58 Powód: literówki
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 06:08   #315
Kirka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lutka21 Pokaż wiadomość
ja mam operacje 16marca to już za 6 dni! wczoraj byłam u fantastycznej laryngolog, która po zbadaniu i stwierdzeniu krzywej przegrody bez problemu wypisała zaświadczenie, jeszcze pytała co ma napisać żeby było dobrze bo mówiłam ze mam za tydz operację i będe prostować przegrode plus nosek skracac i usuwać garb i nie chcę płacić daniny dla państwa hehe i dodawała otuchy że nie mam co się bac narkozy bo to nic strasznego

a to mój nochal :P

Trzymam kciuki za operację! Koniecznie wstaw zdjęcia po, proszę, proszę! Bo mój nos jest trochę mniejszy, ale też długi, właśnie coś w ten deseń.

Edytowane przez Kirka0
Czas edycji: 2016-03-12 o 06:28 Powód: zdjęcie się nie wyświetla
Kirka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 00:13   #316
Kirka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A jeszcze mam pytanie, strasznie się boję☠narkozy.. Ile trwa ta narkoza do pełnej korekty nosa? I jak to wygląda? Opowie ktoś?
Kirka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 08:12   #317
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kirka0 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie, strasznie się boję☠narkozy.. Ile trwa ta narkoza do pełnej korekty nosa? I jak to wygląda? Opowie ktoś?
Ok 2h. Sama narkoza to nic strasznego miałam podawaną przy operacji " babskich części". Najpierw dostajesz tabletkę na uspokojenie tzw. Głupi Jaś a potem nie zdążyłam policzyć do dwóch i... obudziłam się po , i właśnie to po było gorsze bo miałam mdłości a to jest trochę męczące.
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 11:58   #318
GoracaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar GoracaCzekoladaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Waraszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MyImmortalxd Pokaż wiadomość
@GoracaCzekoladaa Piękny pierwsze zdj. jest po operacji. A to drugie przed,tak? Bo widzę, że na pierwszym jest delikatniejszy, zgrabniejszy Ale chyba nie miałaś jakiegoś dużego noska, nie? Albo zdjęcie tak wyszło Bo ja właśnie nie mam tak ogromnego. Z przodu jest nawet ok, tylko z profilu jest za długi i chodzi mi o jego skrócenie. Dr powiedział mi że będzie krótszy, ale nie wie czy wystarczająco dla mnie krótki. Więc pomyślałam, że mam może jakieś urojenia Ale twoje zdj. napawają mnie optymizmem, że jednak mogę uzyskać oczekiwany efekt
A w jakim zakresie miałaś korektę? Czy tylko omawiałaś dr jakiego efektu się spodziewasz czy np. pokazałaś mu jakieś zdj. przykładowych nosków?
Ja mam w tym tygodniu konsultację, wcześniej wysyłałam zdj. doktorowi na @ i ustalił mi termin na początek października.

MyImmortal dziękuje Tak jak mówisz przez operacją mój nos nie był najgorszy, z przodu całkiem ok. Co do efektu to w zasadzie powiedziałam doktorowi tylko, że chce ściąć garba. A z resztą zdałam się na doktora, który jest dobrym specjalistą i podobno słynie z dość radykalnego zmniejszania nosków. Miałam korektę całkowitą - Osteotomię poczwórną.
Prawdę mówiąc jak zobaczyłam pierwszy raz swój nosek po zdjęciu gipsu to wydawał mi się wręcz za mały .... teraz uważam że jest idealny, bo pasuje do twarzy Lekarz powiedział, że zrobił taki nosek, żeby pasował do geometrii twarzy.

Wysyłam aktualniejsze zdjęcie, wcześniej dodałam dzień po ściagnięciu gipsu, a teraz jestem już 2,5 tygodnia po ściagnięciu gipsu, nosek dalej jest opuchnięty, ale najważniejsze ze zeszła opuchlizna z kości, dzięki czemu nie wyglądam jak Alien i mogę już wychodzić do ludzi

2 pierwsze przed, trzecie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender (1).jpg (52,5 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed2.jpg (45,7 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: png IMG_3004.PNG (288,4 KB, 221 załadowań)

Edytowane przez GoracaCzekoladaa
Czas edycji: 2016-03-13 o 12:06
GoracaCzekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 12:15   #319
GoracaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar GoracaCzekoladaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Waraszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kirka0 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie, strasznie się bojęâ˜☠narkozy.. Ile trwa ta narkoza do pełnej korekty nosa? I jak to wygląda? Opowie ktoś?
Kochana nic sie nie martw, przechodziłam to dwa razy (przy czym pierwszy raz gdy miałam 13 lat) i za każdym razem wspominam dobrze, zero bólu, mdłości czy wymiotów. Jeszcze będąc w pokoju Pani da Ci tabletki na uspokojenie, które wprowadzą Cie w stan całkowitego relaksu przez co nie będziesz do końca świadoma tego co się dzieje. Moment przed operacją wspominam bardzo dobrze, człowiek jest wtedy jakby odurzony i całkowicie zrelaksowany. Po wszystkim budzi Cie miły głos "bobudka, już po wszystkim" i nawet nie wiesz kiedy to zleciało, bo tak dobrze sie spało

Edytowane przez GoracaCzekoladaa
Czas edycji: 2016-03-13 o 12:18
GoracaCzekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 14:11   #320
Kirka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ufff, pociesza mnie to, dzięki dziewczyny! I źle zadałam pytanie, przy narkozie trzeba podtrzymywać☠ oddychanie sprzętem, więc ten stan w domyśle trwa tyle co operacja, ale ile się w sumie śpi (już nie w narkozie)? Jak już wrócą czynności życiowe i się normalnie oddycha to jedzie się na łóżku z sali operacyjnej do pokoju w stanie świadomym czy jeszcze z tą usypiającą częścią narkozy i śpi się tam jeszcze jakieś☠kilka godzin? Może głupie pytanie, ale chcę to sobie wyobrazić
Kirka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 23:28   #321
dita7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Po operacji przez jakiś czas nie pozwalają zasnąć,kręcą się przy tobie,doglądają,dopytują. Mi sie chciało bardzo spać a koleżanka z pokoju do 3 w nocy siedziała na laptopie.
dita7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 11:01   #322
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez GoracaCzekoladaa Pokaż wiadomość
Wysyłam aktualniejsze zdjęcie, wcześniej dodałam dzień po ściagnięciu gipsu, a teraz jestem już 2,5 tygodnia po ściagnięciu gipsu, nosek dalej jest opuchnięty, ale najważniejsze ze zeszła opuchlizna z kości, dzięki czemu nie wyglądam jak Alien i mogę już wychodzić do ludzi

2 pierwsze przed, trzecie po
jak dla mnie zmiana prawie żadna... gdzby nie opis to bym nie zauwazyła które zdjęcie przed a które po! myslałąm że wszystkie sa po operacji hahaha...bo wczesniej nos był ok
w życiu bym nie poszła na operację majac taki ładny nos
liczę na to że dr mój nos bardziej ogarnie bo tak to będę wściekła na maksa że tyle zachodu a mój nos dalej byle jaki
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2016-03-14 o 11:03
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:56   #323
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

No i wróciłam od bardzo fajnej Pani laryngolog. Napisała mi znaczne skrzywienie piramidy nosa oraz skrzywienie przegrody znacznie upośledzające drożność nosa. Mam nadzieje że to wystarczy.
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 19:54   #324
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CzarnyKrasnal Pokaż wiadomość
No i wróciłam od bardzo fajnej Pani laryngolog. Napisała mi znaczne skrzywienie piramidy nosa oraz skrzywienie przegrody znacznie upośledzające drożność nosa. Mam nadzieje że to wystarczy.
a napisała że zaleca korektę? zeskanuj najlepiej zaswiadczenie i wyslij do dr Skupina czy jest ok

ja mam w zaswiadczeniu:

''Badanie ORL: upośledzona znaczna drożność nosa, pourazowe zniekształcenie części kostnej
Zalecana korekta nosa.''

i dr mi odpisał że jest ok
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2016-03-14 o 19:56
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:35   #325
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lutka21 Pokaż wiadomość
a napisała że zaleca korektę? zeskanuj najlepiej zaswiadczenie i wyslij do dr Skupina czy jest ok

ja mam w zaswiadczeniu:

''Badanie ORL: upośledzona znaczna drożność nosa, pourazowe zniekształcenie części kostnej
Zalecana korekta nosa.''

i dr mi odpisał że jest ok
Wysłałam, nie mam tylko tej korekty nosa tylko wypisane skierowanie do szpitala. Zobaczymy co powie może wystarczy.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Wszystko ok zaświadczenie prawidłowe mantisek wiszę Ci czekoladę
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:27   #326
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

ale super no widzisz jednak nie można się poddawać
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 22:45   #327
mantisek
Przyczajenie
 
Avatar mantisek
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Jak miło , trzymam kciuki!
mantisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 11:15   #328
natalka9028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Właśnie ja też obawiam się narkozy przy całkowitej korekcji nosa.... czy sa mocne mdłości? czy na prośbe podaja srodki przeciw wymiotne? a i jak znosilyscie oddychanie ustami,,, bo tego się tez obawiam ze nie dam rady idzie się przyzwyczaić ?
natalka9028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:41   #329
GoracaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar GoracaCzekoladaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Waraszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Może to kwestia zdjęcia, osobiście niecierpiałam poprzedniego nosa, miał garba, do tego miałam krzywą przegrodę. Nos został sporo skrócony, a garb ścięty. Dodatkowo lekarz wymodelował mi czubek i lekko go podniósł dzięki czemu widać dziurki w nosie. Osobiście widzę spora różnicę

Cytat:
Napisane przez lutka21 Pokaż wiadomość
jak dla mnie zmiana prawie żadna... gdzby nie opis to bym nie zauwazyła które zdjęcie przed a które po! myslałąm że wszystkie sa po operacji hahaha...bo wczesniej nos był ok
w życiu bym nie poszła na operację majac taki ładny nos
liczę na to że dr mój nos bardziej ogarnie bo tak to będę wściekła na maksa że tyle zachodu a mój nos dalej byle jaki
GoracaCzekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 07:45   #330
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Zawsze tak jest dla osób postronnych :p Ty żyłaś ze swoim nosem na codzień i widzisz lepiej te pozytywne zmiany a jak gojenie ? Ok wszystko ? Ja już jestem po a Ty gorąca czekolada jesteś na forum Beauty? bo chyba jest w naszym wątku dr Skupina taki login ;D
Ja już jestem po! Zaraz wychodzę z kliniki
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2016-03-17 o 07:46
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.