Powiększenie piersi w Czechach - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 17:50   #301
elishana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Cykaneczka Pokaż wiadomość
Może podzielisz się zdjęciami?
Jasne,że się podzielę.Tylko narazie jeszcze przebywam u rodziców,więc nie korzystam ze swojego kompa.Za parę dni wrzucę fotki
elishana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 18:08   #302
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Polka_Polka Pokaż wiadomość
Tigressa powiedz mi bo na pewno u niego byłas, jak często kazzał ci masować piersi i czy w podobny sposób jak tu na filkiku wrzuconym na forum, bo juz tyle osób pytałam i nadal nie wiem.Tigressa powiedz mi jeszcze jak długo kazał ci nosić opaskę na staniku?
Wlasnie wczoraj mailam do niego jechac, ale przeniose wizyte na za 2 tygodnie i wtedy wlasnie ma mi pokazac jak masowac. Najpierw myslalam ze w ogole nie pojade, bo nie chcialam masowac (z tego co czytalam celem tego jest to by piersi staly bardziej miekkie i ruchome, czego akurat nie zycze), ale napisal mi, ze masowanie jest wskazane rowniez w celu poprawienie stanu blizn, wiec mnie przekonal jednak do masazu. Ale jak pojade to poprosze zeby mi pokazal masaz wlasnie tylko na te blizny, nie na calosc.
Opaske na staniku nie musialam nosic, natomiast dziewczynie co miala operacje w ten sam dzien kazal nosic, ale nie mam pojecia przez jaki czas...
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:42   #303
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez elishana Pokaż wiadomość
Jasne,że się podzielę.Tylko narazie jeszcze przebywam u rodziców,więc nie korzystam ze swojego kompa.Za parę dni wrzucę fotki
Super, bedziemy czekac niecierpliwie
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 07:56   #304
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Od mojego przelewu minął już prawie tydzień, a Libor mi dzis napisał, ze wciąż go nie ma. Martwie się
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:45   #305
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Cykaneczka Pokaż wiadomość
Od mojego przelewu minął już prawie tydzień, a Libor mi dzis napisał, ze wciąż go nie ma. Martwie się
a pieniadze zniknęły ci z konta? Bo jeśli tak, to zaczekaj jeszcze chwilę pewnie to przez te świeta. Jeśli nadal nie dojda to lepiej idź do banku to wyjaśnic.
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 16:16   #306
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Polka_Polka Pokaż wiadomość
a pieniadze zniknęły ci z konta? Bo jeśli tak, to zaczekaj jeszcze chwilę pewnie to przez te świeta. Jeśli nadal nie dojda to lepiej idź do banku to wyjaśnic.
zniknęły już tego samego dnia co wysłałam pieniążki (albo następnego, nie pamiętam). Pisałam na forum mBanku i napisali mi, że mogę się zacząć martwić dopiero po 7 dniach roboczych. Dziś jest niby dopiero 4 dzień wg tego (bo czwartek i piątek są robocze, czy nie?).
Spokoju mi to nie daje noooo
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:04   #307
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Cykaneczka Pokaż wiadomość
zniknęły już tego samego dnia co wysłałam pieniążki (albo następnego, nie pamiętam). Pisałam na forum mBanku i napisali mi, że mogę się zacząć martwić dopiero po 7 dniach roboczych. Dziś jest niby dopiero 4 dzień wg tego (bo czwartek i piątek są robocze, czy nie?).
Spokoju mi to nie daje noooo
A ja myślę że będzie ok. Ja kiedys przelewałam pieniadze siostrze (która mieszka też w Polsce), wysłałam w piątek wieczorem a doszły dopiero w poniedziałek w południe, a teraz było tyle dni świat i do tego jeszcze przelew poszedł do czech, jestem pewna ze dojdzie.
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:06   #308
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

I ja jestem pewna, ze dojdzie
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 07:21   #309
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziękuję Wam Dziewczyny, właśnie takich słow było mi trzeba
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 08:27   #310
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cyganeczko nie ma lekko Kazda z nas musi sie nadenerwowac, nastresowac , potem nacierpiec hehehe, zeby po wszystkim cieszyc sie nowymi nabytkami Jak to mowia- chcesz byc piekna to cierp!!!
A ptrzelew musi dojsc, pieniadze nie znikaja w powietrzu
Jutro jak co idz do banku i wyjasnij sprawe, a Polakowi wyslij potwierdzenie przelewu, zeby Ci termin trzymal
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 08:32   #311
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Cyganeczko nie ma lekko Kazda z nas musi sie nadenerwowac, nastresowac , potem nacierpiec hehehe, zeby po wszystkim cieszyc sie nowymi nabytkami Jak to mowia- chcesz byc piekna to cierp!!!
A ptrzelew musi dojsc, pieniadze nie znikaja w powietrzu
Jutro jak co idz do banku i wyjasnij sprawe, a Polakowi wyslij potwierdzenie przelewu, zeby Ci termin trzymal
Czytasz mi w myślach Polak też mi napisał, że jeśli do jutra nie dojdzie przelew, to powinnam pójść do banku zapytać czy wszystko w porządku. Wtedy wyśle też mu potwierdzenie przelewu, bo bardzo mi zależy na tym konkretnym terminie.
Ahhh mam nadzieję, że nie mi nerwy nie siądą do czasu tej operacji, bo na stresuję się na okrągło

Ps. Szybciej bym zdążyła nawet rowerem zawieźć doktorowi te pieniążki, i byłabym już z powrotem w domku
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824

Edytowane przez Cykaneczka
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:03
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 07:19   #312
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Thumbs up Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

"Dzieň dobry.
Zaliczka jest jusz na konte.
Dziekuje,
do widzenia u operacji,
Libor Polák Dr.med."

__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:53   #313
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hejka Szczesliwa co????????? Teraz juz nie ma, ze sie rozmyslisz hehehehehehehe
Ciesze sie, ze juz po stresie, bo wiem jakie to nerwy
Teraz juz tylko czekamy na op Ja musze jeszcze sie zaszczepic i wymyslilam sobie
"molestowanie cyckow" Pomyslalam, ze jak je zaczne teraz masowac i rozciagac, szczypac i ugniatac, to beda lepiej przygotowane na operacje
Ja uwielbiam takie eksperymenty, wiec zobaczymy jak to wyjdzie
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:03   #314
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Cykaneczka Pokaż wiadomość
"Dzieň dobry.
Zaliczka jest jusz na konte.
Dziekuje,
do widzenia u operacji,
Libor Polák Dr.med."

Super Cykaneczka, że zaliczka doszła. A nie mówiąłm Przynajmniej tego stresu sobie juz zaoszczędzisz teraz możesz zacząc myslęc o zabiegu. Ja wczoraj kupiłąm dwa biustonosze. Poprosiłąm pania o 75 C, ale okazało sie że nie wszystkie rozmiary C pasują, więć musiałąm przymierzać D. Ale powiem wam cos, od czasu zabiegu moje piersi robia sie coraz mieksze i bardziej naturalne i sie zmniejszyły. Wiec nawet sienie zastanawiajcie dziewczyny tylko bierzcie większe. Moje śa takie w sam raz ale jakby były wieksze to tez bym sie nie obraziła
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:42   #315
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziewuszki cieszę się bardzo, nie muszę chyba tłumaczyć Teraz już klamka zapadła. Nic tylko czekać...

Cytat:
Napisane przez Polka_Polka Pokaż wiadomość
Ale powiem wam cos, od czasu zabiegu moje piersi robia sie coraz mieksze i bardziej naturalne i sie zmniejszyły. Wiec nawet sienie zastanawiajcie dziewczyny tylko bierzcie większe. Moje śa takie w sam raz ale jakby były wieksze to tez bym sie nie obraziła
A podoba Ci się ten efekt, że piersi robią się coraz bardziej miękkie i naturalne? Ciekawa jestem, czy po jakimś dłuższym czasie od zabiegu piersi robią się na tyle naturalne, że nie widać, że to nie dar natury? (tzn wiem, że przez bluzkę nie widać, ale w dotyku, i bez ubrania?) Sorki za głupie pytania
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:41   #316
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Cykaneczka Pokaż wiadomość
Dziewuszki cieszę się bardzo, nie muszę chyba tłumaczyć Teraz już klamka zapadła. Nic tylko czekać...



A podoba Ci się ten efekt, że piersi robią się coraz bardziej miękkie i naturalne? Ciekawa jestem, czy po jakimś dłuższym czasie od zabiegu piersi robią się na tyle naturalne, że nie widać, że to nie dar natury? (tzn wiem, że przez bluzkę nie widać, ale w dotyku, i bez ubrania?) Sorki za głupie pytania
Tak podoba mi się coraz bardziej ten efekt, pewnie jeszcze za krótko stwierdzić czy beda na tyle naturalne jak swoje własne, ale z tego co pisała Mamacita, która miąła zabieg juz 1,5 roku temu, to myślę ze tak. Kupiłąm maść na blizny NOSCAR z masy perłowqej, badzo jawszyscy zachwalają, zobaczymy. Jak znikną blizny i jeszcze troche zmiekna to będa jak swoje. JA nie czuję sie jakbym cos tam miała w ciele nie swojego, czuje jakby były moje od zawsze.
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 13:38   #317
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Aja zdecydowałam dziewczyny, ze operacje zrobie po Nowy Roku dopiero i odlożę sobie rpzez ten czas wiecej kaski i zrobie za jednym zamachem piersi, nosek i troszke powieksze usta I to juz bedzie wszsytko co bede chciala miec Warto sie wstrzymac te pare miesiecy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:31   #318
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Aja zdecydowałam dziewczyny, ze operacje zrobie po Nowy Roku dopiero i odlożę sobie rpzez ten czas wiecej kaski i zrobie za jednym zamachem piersi, nosek i troszke powieksze usta I to juz bedzie wszsytko co bede chciala miec Warto sie wstrzymac te pare miesiecy
szalona. Oczywiście, marzenia trzeba spełniać więc...
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:36   #319
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Aja zdecydowałam dziewczyny, ze operacje zrobie po Nowy Roku dopiero i odlożę sobie rpzez ten czas wiecej kaski i zrobie za jednym zamachem piersi, nosek i troszke powieksze usta I to juz bedzie wszsytko co bede chciala miec Warto sie wstrzymac te pare miesiecy
Immolation, w jeden dzieńmożna zrobić nos i piersi a usta musiasz poczekać parę dni albo dłuzej w zależnosci od tego czy nie będziesz miaął piłowanej dolnej części nosa, bo wtedy puchną usta. Ja nie miałąm ust spuchnietych, ale powiem ze to i tak duzę obciazenie dla organizmu. Chopć za jednym zamachem to dobra sprawa, dlatego ze po operacji biustu musisz spać na plecach, po operacji nosa też i odpoczywasz nie wychodzisz z domu więc za jednym zamachem masz juz wszystko. Kochana ja teź myslę żeby powiekszyć usta,ale mopzę za rok musze poszukać jakiegos lekarza, a moze znasz kogos? Myślałam na poczatek o kwasie chiaurylowym i zobaczę jak będe wygladać, jesli źle to za rok sie wchłonie i z głowy. Do tego zabiegu nie usypiaja wystarczy znieczulenie i kosztuje ok. 1000 zł, wiec spokojnie mozna to zrobić innym razem. Trzech zabiegów na raz lekarz ci nie zrobi.
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 15:44   #320
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ja też zaczynam myśleć jeszcze o ustach Nie podobaja i sie jakies takie wielkie, ale moje są wyjątkowo maluteńkie, choc mają fajny kształt. Nie wiadomo jaki kształt wyjdzie po powiększeniu więc nie jestem zdecydowana Z reszta to za jakis czas. Na pewno nie teraz
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:01   #321
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Polka_Polka Pokaż wiadomość
Immolation, w jeden dzieńmożna zrobić nos i piersi a usta musiasz poczekać parę dni albo dłuzej w zależnosci od tego czy nie będziesz miaął piłowanej dolnej części nosa, bo wtedy puchną usta. Ja nie miałąm ust spuchnietych, ale powiem ze to i tak duzę obciazenie dla organizmu. Chopć za jednym zamachem to dobra sprawa, dlatego ze po operacji biustu musisz spać na plecach, po operacji nosa też i odpoczywasz nie wychodzisz z domu więc za jednym zamachem masz juz wszystko. Kochana ja teź myslę żeby powiekszyć usta,ale mopzę za rok musze poszukać jakiegos lekarza, a moze znasz kogos? Myślałam na poczatek o kwasie chiaurylowym i zobaczę jak będe wygladać, jesli źle to za rok sie wchłonie i z głowy. Do tego zabiegu nie usypiaja wystarczy znieczulenie i kosztuje ok. 1000 zł, wiec spokojnie mozna to zrobić innym razem. Trzech zabiegów na raz lekarz ci nie zrobi.

Dziekuje za wskazówki

No w zasadze i tak narazie najwazniejszy jest dla mnie nosek i oczywiscie piersi

Usta moge zrobic nawet w Anglii

No i wlasnie chce to zrobic za jednymr azem zewby miec spokoj bo nienawidze ciecia itd - sama swiadomosc tego mnie przeraza, zdarza mi sie nawet zemdlec Wiec chciałabym to zrobic i zapomniec o powtarzaniu operacji
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:25   #322
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Żabulku, możesz mi podać adres strony tego pensjonatu, w którym się zatrzymujesz?

Troszkę się dziś przestraszyłam dziewczyny... Mam internetową znajomą, która 1,5 miesiąca temu miała operację u Polaka. Dziś do mnie napisała, i opinia nie spodobała mi się Wklejam treść wiadomości.

"
czesc, teraz po półtora miesiącu tak to wygląda
w 5 dniu po operacji poszłam do pracy, a raczej autem poejchalam
mam po 450ml jednak w kazdej, szwy u siebie w meiscie zdejmowalam.
ale co do tego lekarza to masakra, cham,prostak,oszust, uzyłąbym jeszce kilku innych epitetów, ale niewypada..
podczas konsultacj ZAZADAŁ kasy za zwykle badanie krwi w równowartości 400zl , no dałam bo bo co zrobic, jak juz sie nastawilam, jakos mielismy kase w euro tylko bo koron malutko, wiec mial mi po operacji wydac jakies 300zł, bo niemial wydac no i nastepnego dnia muwie, ze ma oddac reszte, a ten h..., że nieoedda, ponieważ pielegniarka na mnie narzekala, bo mnie bolało w nocy i prosilam o leki, no i anstezjologowi podobno musial wiecej zapłacic, powiem ci, ze gdybym mogła, bo sily niemialam to
bym mu w morde dała, już pal licho pieniadze, ale wiesz , sam fakt...., złodziej dosłownie, cham, świetna sobie renome robi, powiem ci szczerze ze awanture tam z kolega zrobilismy dosc duża ))), no ale co do peirsi to juz teraz niemam zastzrezen, wczesniej mialam wrazenie ze sa barzdo krzywe, ale poprostu opuchniete byly, wiesz, sam zabieg polecam, ale tego goscia bym uderzyla już z przyjemnościa."

Już wcześniej słyszałam, że on lubi brać więcej kasy niż początkowo było ustalone, ale żeby w taki chamski sposób? Ja mam ledwo uzbierane to 2250 + na dojazdy, i nawet gdybym była w takiej sytuacji nie miałabym z czego dopłacić. Najlepiej chyba wziąć odliczoną kaskę, i koniec...

Na kafeterii znalazłam jeszcze podobną wypowiedź:

"
dziwczynu unikajcie go jak ognia,ja wymiotujac po operacji po narkozie musilalam doplacic 50 euro i za zwykle badanie krwi tez 50 euro a mialo wszytsko byc w cenie 2100 euro na ktore sie umuwilismy, zwykly ZLODZIEJ, jak oprosilam o wydanie reszty 100 euro to zaczal krzyczec, ze musi placic teraz pielegniarce ze sprzatanie po wymiotach i wogole, piersi krzywo zrobione jak przestana bolec ide na poprawke, mam nadzieje ze sie da mialam operacje 09-03-2011 w frydek mistek, jak ktos chce zdjecia wysle meile coke2@op.pl i dokladnie wszystko opowiem na teat tego partacza i rzeznika !!!! a jakichkolwiek papierow na piersi to nic nioedoslatalm, co jest dla mnie niewyobrazalne, wie ]m tylko ze mam eurosilikony, a tak mi sie prznajniej wydaje, porazka ogromna!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!"

a poniżej odpowiedź na tą odpowiedź PIELĘGNIARKI pracującej u Polaka. I nazwiskami strzela. Jestem przerażona


" Z powodu tego,e mame sprawe od naszich klientek o bardzo nieprawdziwej opinii od pacientki Lucinskiej(UNIKACCC!!!) musie cosz napiscz na ten temat..
Jestem pelegniarka u doktora Polak,ktory jest swietnym fachowcem i ekspertem w chirurgii etetycznej.Opiekowalam sie o pani Lucinska po jej operacji.Pacientka Lucinska byla operowana na naszej klinice 9.3.2011.Wszistkie pacientki sa powinni 6 godzin pred operacja nieje,nie picz i nie palicz.To jest bardzo wane dla anesteziologa i dla tego,eby sie tkanki po operacji dobrze zagojily.
Pani Lucinska sie zachowywala bardzo niediesciplinowanie i nie odpowiedzialnie.Ostatna godzina przed operacja palila papiersosy na toilete - jak w pociagu,po operacji tak samo i sama uywala jakiesz lekarstwa - mam podejzenie,e to byli narkotyki.Z tego powodu wymiotywala.Zaplacila kare - 50 Euro za nie disciplinowano,nie jak napisala 100 Euro.
Wynnik operacji jest i przes to wszystko wspanialy.
Bardzo mi przykro,e nasz pan doktor jest powinien pracowacz i s takimi klientami.
Pielegniarka Lucia Pavelova"
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824

Edytowane przez Cykaneczka
Czas edycji: 2011-04-29 o 19:41
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:19   #323
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cykaneczka musze przyznać że ciekawe opinie, aż mi trudno uwierzyć. JA napisałam mu przed operacja zeby dokłądnie mi wyliczył ile mam zapłącić i powiedział; 25 euro konsultacja, 25 euro badania( choc to faktycznie było tylko badanie krwi) i 2000 euro za zabieg, więcej panie nie bedzie pąłcić, tak powiedział i zaliczke która mu przesłąłąm 400 euro odliczył mi jak mu płaciłąm pred zabiegiem, a kasę miaąłm dla niego przygotowana co do grosza w kopercie. Dla mnie był bardzo miły i przesympatyczny, też troche wymiotowałam po narkozie i pielegniarke wzywałam co 2-3 godziny, ale było wszyskto w porzadku.
__________________
14.03.2011 400cc okrąglaski dr Libor Polak Czechy
14.o3.2011 operacja noska
dr Libor Polak Czechy.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 00:17   #324
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ja slyszalam juz jakis czas temu, ze te wszystkie niby złe opinie na jego temat to sa grubo przesadzone i te dziewczyny wymyslaja i troche ściemniaja. Ja bym w to tak do konca nie wierzyła... Dziwne, ze akurat jednej sie trafiło ze był niemiły itd a cała reszta strasznie goz achwala

Gdyby był zły to by nie miał tylu pacjentek - takze nie bierzcie tego do siebie.
Poza tym po tym co ta dziewczyna na Niego napisala to mi sie wlasnie tez wydaje ze jakas taka dziwna byla Samo okreslenie "dałabym mu w pysk" i "zrobiliśmy tam z kumplem mu niezłą awanture" - daje do myślenia. Wiocha

Ja trzymam strone doktora
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:16   #325
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Też nie biorę tego do siebie za bardzo ale wiecie... ziarenko niepokoju zawsze jest
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:54   #326
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej dziewczyny
Cyganeczko nie moge znalezc tego pensjonatu!!! Jest tu gdzies na forum, szukam i szukam Ja glupia sobie nie zapisalam, bo po co, przeciez tu jest- tylko, ze teraz znalezc nie moge!!!

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Adres tego pensjonatu:
PENZION A RESTAURACE U ZVONU, Farni 3551, Frydek- Mistek, tel +420595176501,
www.penzionuzvonu.eu

Znalazlam!!!!!!!!!! Polka Polka mi kiedys napisala
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:08   #327
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziewczyny, polecam wam wydrukowac korespondencje z nim gdzie podal wam dokladna cene, zeby pozniej nie bylo zadnych niespodzianek. Ja tak zrobilam, ale na szczescie nie przydala mi sie - zaplacilam tyle ile umowilismy sie. Chociaz mialam wlozony kazdy implant o 100ml wiekszy niz ustalilismy. Nie wiem czy rozmiar implantu wplywa na cene, po prostu gdzies czytalam, chyba tez na Kafeterii ze komus kazal doplacac z powodu ze podczas operacji wlozyl wieksze implanty... W moim przypadku na szczescie nie bylo z tym problemow
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:41   #328
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ja juz mam wydrukowane Lezy i czeka I nabiera mocy prawnej hehehe
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:10   #329
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziękuję Żabulku za fatygę


Dziewczyny, mam następną wiadomość od tej dziewczyny co wczoraj mi pisała maila:


"tez mi wyslij zdjecia, jak juz bedziesz po operacji.

aha, mam ogromna prosbe....., jak juz bedziesz wyjezdzac juz na samym koncu wruc sie i powiedz ze ta para, co z polski z kielc byla załuje że mu bardziej niedołożyliśmy, oki?
i pamietaj,
nieplac mu wiecej kasy!!!!!!!

pzdr"

Miałyście rację. Nie mam pytań. Ani obaw już też.

Też sobie wydrukuję naszą korespondencję, i pieniążki w kopercie odliczone zaniosę. Świetne pomysły
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:58   #330
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Nie ma sprawy
A ta laska co do Ciebie pisze to chyba nie Twoja psiapsiula co???
Ja tez czytalam troche zlego na temat Polaka, ale wiadomo, ze jak cos nie tak to zaraz afera i podejrzewam, ze biora w niej udzial nie tylko pacjentki, ale takze ich kolezanki- zeby opinie popsuc To moje zdanie. Ja ufam naszym dziewczynom z forum, a nie bluzniacym dziewuchom, ktore kreca dym. Sa rozne dziewczyny i rozne oczekiwania, jezeli ktores maja wielkie oczekiwania, to powinny wybrac innego, drogiego lekarza, ja wierze w to co widze, a cycuchy naszych dziewczynek sa najwyzszej jakosci jak dla mnie Takie wlasnie chce
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 22:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.