mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 06:44   #301
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

ja sandwiche,

ania 3mam kciuki, moze juz tulisz malucha?

my tez nie spimy, sniadanko w trkacie, tz pojechal do pracy urywa sie wczesniej dzisiaj bo mamy wizyte
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 06:56   #302
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Dzien dobry

Wczoraj wieczorem nie bylo mnie na forum, a tu takie wiesci - nasza Ania ma skurcze - moze juz corcie tuli?

My tez juz po sniadanku, tz pojechal do pracy. Wstawilam kolejne pranie dla maluszka i teraz mus lezec i lezec
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:05   #303
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Mnie sie jeszcze pralka nie uzbierala, paczka od kolezanki jak dojdzie to wypiore, poza tym wczoraj rozmawialam z 2 kolezanka tez z forum, ma komis dziciowy, super kombinezonik ma mi dzisiaj fotki przeslac cocobello ale fajny , pokazywala mi na allegro taki tylko kolor inny, moze byc tez jako spiworek do fotelika bo ma przejscia na pasy i 35 zl

poza tym z 5 body i 5 pajacykow ma mi wybrac, mowi ze fajne z mothercare miala 3 pak , takze powoli ruuuuszamy z zakupami
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:10   #304
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Witam
A u mnie jakby sie nic nie działo to byłby cud.Po wtorkowych zakupach tragedia...wczoraj z zegarkiem w reku co pół godziny na siku, chyba mała jakos pecherz uciska.Macica staje na bacznosc,nospa srednio działa.Jedyny plus to przespana noce (pomijam 3 pobudki na siku).Dzis juz wziełam nospe forte i leze.

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Kurcze jeszcze zeby 6tyg wytrzymacJutro moja gin przyjmuje wiec pewnie jak mi nie przejdzie to pojade do Niej.Mam w okolicy 2 szpitale ale nie mam do nich zaufania, wiec poczekam.
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:11   #305
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

ja w ciazy bralam tylko 3 apapy, na bol zeba.... nospy zadnej nie bralam nigdy....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:14   #306
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Mnie sie jeszcze pralka nie uzbierala, paczka od kolezanki jak dojdzie to wypiore, poza tym wczoraj rozmawialam z 2 kolezanka tez z forum, ma komis dziciowy, super kombinezonik ma mi dzisiaj fotki przeslac cocobello ale fajny , pokazywala mi na allegro taki tylko kolor inny, moze byc tez jako spiworek do fotelika bo ma przejscia na pasy i 35 zl

poza tym z 5 body i 5 pajacykow ma mi wybrac, mowi ze fajne z mothercare miala 3 pak , takze powoli ruuuuszamy z zakupami
Oooo to super i pewnie za nieduze pieniadze???
Wy to o tyle macie dobrze, ze czesc rzeczy macie po Oliwce

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Witam
A u mnie jakby sie nic nie działo to byłby cud.Po wtorkowych zakupach tragedia...wczoraj z zegarkiem w reku co pół godziny na siku, chyba mała jakos pecherz uciska.Macica staje na bacznosc,nospa srednio działa.Jedyny plus to przespana noce (pomijam 3 pobudki na siku).Dzis juz wziełam nospe forte i leze.

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Kurcze jeszcze zeby 6tyg wytrzymacJutro moja gin przyjmuje wiec pewnie jak mi nie przejdzie to pojade do Niej.Mam w okolicy 2 szpitale ale nie mam do nich zaufania, wiec poczekam.
Kurcze kochana to Ty lez dzisiaj caly dzien. Ze mna to jest tak, ze rano cisza, a czasami wieczorem brzuch mi staje okoniem - na szczescie nic mnie przy twardnieniu nie boli, ale siegam po nospe z zalecenia gin
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:15   #307
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

To masz fartZazdroszcze kobietkom, które znosza ciaze bez zadnych dolegliwosci.Juz nie wiem czy to ja sobie cos wmawiam czy to moj organizm tak sie broni przed "intruzem".
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 07:17   #308
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Aniu 3mam kciuki by już było po wszystkim.
Ja właśnie wróciłam z pobrania krwi oprócz morfologi jeszcze miałam WR i HBS ciekawe jak wyjdzie. Wczoraj zrobiłam taką dobrą pieczarkową zupkę
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:18   #309
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Leze,leze.Mała sie wierci pewnie z głodu ale boje sie schodzic po schodach do kuchni wiec jeszcze poczekam.
Tz wystraszony i kaze alarmowac jakby coś sie dzialo.
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:20   #310
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
To masz fartZazdroszcze kobietkom, które znosza ciaze bez zadnych dolegliwosci.Juz nie wiem czy to ja sobie cos wmawiam czy to moj organizm tak sie broni przed "intruzem".
To tak nie do konca z tym fartem, bo musze caly czas lezec od 27 tygodnia, jak troche pochodze, to potem brzuch mam twardy i nawet nospa nie dziala, ale jeszcze 2 tygodnie i bede mogla normalnie funkcjonowac i rodzic
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:21   #311
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Leze,leze.Mała sie wierci pewnie z głodu ale boje sie schodzic po schodach do kuchni wiec jeszcze poczekam.
Tz wystraszony i kaze alarmowac jakby coś sie dzialo.
FATAL spokojnie, takie twardnienia to chyba każda z nas ma, a ucisk na pęcherz i częśte oddawanie moczu w ostatnich m-ach to norma, tak przynajmniej tlumaczył mi gin.
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 07:21   #312
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Tak sobie mysle,że moze mi sie zdaje ze ten brzuch twardnieje?Może tak ma być co?Chyba w ciazy to sie nie ma miekkiego sadełka, w którym zapada sie palec co?
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:23   #313
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Witam dziewczyny na nowym wątku jeszcze nie miałam okazji w nim napisać.
Na wstępie gratuluję dzidziusiów i trzymam kciuki za Anie

W końcu udało nam się znaleźć czas i złożyć łóżeczko - jest prześliczne i tak fajnie się kołysze.
Moja bratowa, która urodziła 3 tygodnie temu, nadal jest w szpitalu ze swoim małym, bo co chcą ją wypuścić to znajdują jakąś nową bakterię. Najpierw zapalenie płuc, później żółtaczka, następnie znowu wyszło jakieś bakterie na płuckach i tak w kółko żal mi ich i boję się, że mnie z maleństwem też takie przeprawy czekają.

Wczoraj na zakupach kupiłam biustonosz do karmienia, zwykły prosty biały bawełniany na straganie i dałam tylko 15 zł - nie wiem jak w praktyce będzie, ale puki co leży całkiem fajnie. Piersi mogą trochę urosnąć i też będzie dobry. Drugi mam już droższy, ale czy lepszy....? zobaczymy

Można dopisać na stronę główną, że u mnie bedzie synek - Jaś, a wózek Jedo Bartatina

A teraz idę zjeść moje dietetyczne śniadanie które już mi bokiem wychodzi dobrze, że obiady mam bardziej urozmaicone.
__________________

wymianka
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:23   #314
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
To tak nie do konca z tym fartem, bo musze caly czas lezec od 27 tygodnia, jak troche pochodze, to potem brzuch mam twardy i nawet nospa nie dziala, ale jeszcze 2 tygodnie i bede mogla normalnie funkcjonowac i rodzic
Z tym fartem to do Darusii pisałam, bo o Tobie wiem, że masz podobna sytuację jak ja.Ale jesteś 4 tyg do przodu a u mnie dopiero 30tc 1dzien.
Powiedz mi kiedy dostałas i czy wogole zastrzyki na rozwiniecie płuc?
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:27   #315
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Z tym fartem to do Darusii pisałam, bo o Tobie wiem, że masz podobna sytuację jak ja.Ale jesteś 4 tyg do przodu a u mnie dopiero 30tc 1dzien.
Powiedz mi kiedy dostałas i czy wogole zastrzyki na rozwiniecie płuc?
Dostalam od razu jak trafilam do szpitala tj 27 tydzien - 2 zastrzyki, od tamtej pory jade na fenoterolu i isoptinie 4 razy dziennie i od czasu do czasu nospa
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:28   #316
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny na nowym wątku jeszcze nie miałam okazji w nim napisać.
Na wstępie gratuluję dzidziusiów i trzymam kciuki za Anie

W końcu udało nam się znaleźć czas i złożyć łóżeczko - jest prześliczne i tak fajnie się kołysze.
Moja bratowa, która urodziła 3 tygodnie temu, nadal jest w szpitalu ze swoim małym, bo co chcą ją wypuścić to znajdują jakąś nową bakterię. Najpierw zapalenie płuc, później żółtaczka, następnie znowu wyszło jakieś bakterie na płuckach i tak w kółko żal mi ich i boję się, że mnie z maleństwem też takie przeprawy czekają.

Wczoraj na zakupach kupiłam biustonosz do karmienia, zwykły prosty biały bawełniany na straganie i dałam tylko 15 zł - nie wiem jak w praktyce będzie, ale puki co leży całkiem fajnie. Piersi mogą trochę urosnąć i też będzie dobry. Drugi mam już droższy, ale czy lepszy....? zobaczymy

Można dopisać na stronę główną, że u mnie bedzie synek - Jaś, a wózek Jedo Bartatina

A teraz idę zjeść moje dietetyczne śniadanie które już mi bokiem wychodzi dobrze, że obiady mam bardziej urozmaicone.
współczuję i podziwiam, ale jak mus to mus...
a co właściwie możesz jeść?
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:32   #317
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

3mam kciuki cały czas za Anie

Ja dzisiaj w miares się wyspałam -od razu lepiej się wstawało .

Dziewczynki jakie kosmetyki bierzecie do szpitala?? Czym się myć po porodzie??
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:34   #318
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki jakie kosmetyki bierzecie do szpitala?? Czym się myć po porodzie??
ja biorę tantum rosa i mydło biały jeleń i nie wiem co jeszcze....
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:36   #319
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

ja biorę tylko szare mydło, nie wiem jak będę tolerować t-rosa a moja torba już pęka w szwach także ograniczam pakowane rzeczy
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 07:36   #320
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Gin mi mowila, ze na czas porodu nie trzeba zmieniac plynu do higieny intymnej, ja uzywam lactacyd i jestem zadowolona, bo jak narazie zadne grzybki sie do mnie nie przyczepily
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:38   #321
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

mnie lactacyd trochę podrażnia w ciąży choć wcześniej byłam zadowolona a dobrze jest odkąd używam wody ewent. ziółek...
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:38   #322
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

witajcie

Ja dalej w domu ale mam nadzieję że niedługo trochę jeszcze pospałam mam cały czas skurcze ale nieregularne tak jak wieczorem trzymają mnie od wczoraj 20 i chyba się nasilają
O 8 godz dzwonię na porodówkę czy mają wolne miejsca tak jak mi wczoraj kazali i zobaczymy o której każą przyjechać może wtedy już się zrobią regularne do tej pory i sama pojadę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:40   #323
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
współczuję i podziwiam, ale jak mus to mus...
a co właściwie możesz jeść?

Mam dietę cukrzycową. Głownie jem na śniadanie warzywa + małą kromkę chleba razowego, ewentualnie jajko w różnej postaci. Dzisiaj sobie zrobiłam jajecznice i brokuły gotowane, ale coś mi nie podeszło i połowe zostawiłam.

Marzy mi się wielka bułka z masłem i dżemem + kawa
Myślę, że za jakiś czas te marzenie mi się spełni...
Dobrze, że na obiad już zrobi sobie spaghetti z sosikiem i mięskiem, mam już sprawdzone, że cukru zbytnio mi nie podniesie, jeśli dodam sobie jeszcze wielką kupę jakiejś sałatki.
__________________

wymianka
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:42   #324
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Witam z rana
Jeeeeeeeeeeeeeeezu, co mi się wczoraj z paluszkami u rąk porobiło... Siedzę, coś mnie bolą jak poruszam rękami... patrzę, a ja zamiast palców mam jakieś grube serdelki Tak mi spuchły, że w pięść bym nie zacisnęła dłoni... Masakra. Popatrzyłam na stopy - też jakieś podpuchnięte Jak się obudziłam to odrazu sprawdziłam jak sytuacja z moimi kończynami - serdelki mniejsze, ale nadal czuję ból, nawet jak nic nie robię rękami... A stopy dużo lepiej.... MACIE TAK? Mi się pierwszy raz zdarzyło coś takiego, może to woda w organiźmnie się zbiera albo coś... Ale iść do gina po jakiś lek?

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
witajcie

Ja dalej w domu ale mam nadzieję że niedługo trochę jeszcze pospałam mam cały czas skurcze ale nieregularne tak jak wieczorem trzymają mnie od wczoraj 20 i chyba się nasilają
O 8 godz dzwonię na porodówkę czy mają wolne miejsca tak jak mi wczoraj kazali i zobaczymy o której każą przyjechać może wtedy już się zrobią regularne do tej pory i sama pojadę
Dzieje się coś , dzieje
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:43   #325
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Aniu trzymamy kciuki za Was dwie
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:45   #326
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Tak sobie mysle,że moze mi sie zdaje ze ten brzuch twardnieje?Może tak ma być co?Chyba w ciazy to sie nie ma miekkiego sadełka, w którym zapada sie palec co?
Wydaje mi się, że to normalne, że brzusio jest twardy..
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:50   #327
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

znalazłam fajny blog o modzie w ciąży można podpatrzeć różne ciekawe stylizacje i być piękną w ciązy

http://mamaglamour2011.blogspot.com/

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

wiecie co ja mam dalej problem z imieniem,przeprowadze ankiete z waszym udziałem proszę wskazać które imie - Zosia czy Nadia?
pomóżcie niezdecydowanej kobiecie w ciązy
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:52   #328
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Dla mnie ani to ani to, ale jakbym miała wybierać to zdecydowałabym się na Nadię Zosia śliczne dla malutkiej, ale jako 20parolatka nie chciałabym by na studiach czy w pracy ktoś mówił do mnie per pani Zofio
Ale pamiętaj, to nie nam ma się podobać

Edytowane przez elf27
Czas edycji: 2011-10-13 o 07:54
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:56   #329
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

wiem wiem,że ma mi się podobać,ale chodzi o to że oba imiona mi się podobają i nie moge się zdecydować
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:56   #330
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
znalazłam fajny blog o modzie w ciąży można podpatrzeć różne ciekawe stylizacje i być piękną w ciązy

http://mamaglamour2011.blogspot.com/

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

wiecie co ja mam dalej problem z imieniem,przeprowadze ankiete z waszym udziałem proszę wskazać które imie - Zosia czy Nadia?
pomóżcie niezdecydowanej kobiecie w ciązy

Zoś w tym roku juz znam 2 takze stawiam na Nadie
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.