To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY] - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 09:46   #301
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez konfitura
Nie bardzo rozumiem. Wierz mi, że i za 100, i za 150 zł można kupić oryginał (zależy od perfum i pojemności), więc trochę to na wyrost co napisałaś. Ostatnio kupiłam perfumy niedostępne w Polsce za 40 zł (!) i są na 100% oryginalne - porównując z próbką i ze stronami www.
Jest wiele oryginalnych okazji i stawianie ich na równi z podróbkami jest błędem.

Ależ ja nie twierdzę, że na allegro nie ma oryginałów! Napisałam jedynie, że JA nie potrafię ich rozpoznać i nawet nie chce mi się w to bawić, ani tropić gdzie jest oryginał, a gdzie nie. A czytając wątek doszłam do wniosku, że tych podróbek jest więcej niż przypuszczałam.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:18   #302
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez mamz
Ależ ja nie twierdzę, że na allegro nie ma oryginałów! Napisałam jedynie, że JA nie potrafię ich rozpoznać i nawet nie chce mi się w to bawić, ani tropić gdzie jest oryginał, a gdzie nie. A czytając wątek doszłam do wniosku, że tych podróbek jest więcej niż przypuszczałam.
Źle zrozumiałam Twoje słowa, przepraszam.
Z tymi wyborami sprawa nie jest taka trudna - są zaufani sprzedawcy, poza tym jeśli coś nie gra to można perfumy zwrócić. No i mamy na Wizażu konsultacje
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 17:31   #303
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

a ja dziś się zastanawiam czy mogę się wpisać do grona naiwniaków : (((

kupiłam tester Emotion na Allegro i niestety kilka rzeczy mnie martwi..

1. w środku pływa paproch..taki gdzieś 3-4mm czarny..- czy jest jakakolwiek szansa że to jednak oryginał?

2. numer wybity na pudełku i ten na spodzie flakona są różne..
jedynie kody kreskowe są te same

co do zapachu to sama nie wiem..pachnie w każdym razie bardzo podobnie..

no i co tu zrobić
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 17:58   #304
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez obca
a ja dziś się zastanawiam czy mogę się wpisać do grona naiwniaków : (((

kupiłam tester Emotion na Allegro i niestety kilka rzeczy mnie martwi..

1. w środku pływa paproch..taki gdzieś 3-4mm czarny..- czy jest jakakolwiek szansa że to jednak oryginał?

2. numer wybity na pudełku i ten na spodzie flakona są różne..
jedynie kody kreskowe są te same

co do zapachu to sama nie wiem..pachnie w każdym razie bardzo podobnie..

no i co tu zrobić
A co z atomizerem - wygląda jakby ktoś przy nim kombinował? Czy rurka jest dobrze osadzona? Numery na pewno są wybite?
I czy możesz porównać z oryginałem?

U mnie w oryginalnej wodzie kolońskiej (na 100%) Hermesa pływały farfocle, no ale tam nie było atomizera.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 18:44   #305
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez obca
a ja dziś się zastanawiam czy mogę się wpisać do grona naiwniaków : (((

kupiłam tester Emotion na Allegro i niestety kilka rzeczy mnie martwi..

1. w środku pływa paproch..taki gdzieś 3-4mm czarny..- czy jest jakakolwiek szansa że to jednak oryginał?

2. numer wybity na pudełku i ten na spodzie flakona są różne..
jedynie kody kreskowe są te same

co do zapachu to sama nie wiem..pachnie w każdym razie bardzo podobnie..

no i co tu zrobić
A jak sam zapach? Czy bardzo (?!) odbiega od tego co oferują, np. w sklepach lub który ty znasz? Bo najważniejsze aby sam zapach nie zbudzał wątpliwości.

Ja miałam podobnie z Flower By Kenzo. Wszystko było ok., ale po zatrzęsieniu flakoniekiem pojawiają się delikatne paproszki, takie które widać tylko po światło. Niewiele tego jest, ale budziły moje poważne watpliwości... No i poleciałam do sklepu obczaiłam wszystko, porównałam i wszystko z oryginałem sklepowym się zgadza, sam zapach przede wszystkim.
Może tylko spanikowałaś, bo ja tak często mam. Jestem przewrażliwiona, bo trochę za dużo czytam i zbyt dużo analizuję szczegółów i najdrobniejsza ryska, która może powstać z byle jakiego powodu bardzo mi podopada, prawie jestem gotowa zwracać towar.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:40   #306
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

obejrzałam oryginał w perfumerii.. sam flakon wygląda tak samo..numery są na naklejce na dole..
jedynie słowo tester jest inne bo w tym który kupiłam jest to słowo na nalepce z kodem kreskowym..a w perfumerii jest czarna nalepka z napisem tester (bez kodu)..

żadnego paprocha w perfumerii nie było

zapach raz wydaje mi się identyczny..raz pozbawiony głębi..sama nie wiem..

na dodatek pojawiło się jakieś zaczerwienienie na dłoni po aplikacji..ale nie wiem czy to na pewno od tego..

ech
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:34   #307
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Pomadka
... ja tak często mam. Jestem przewrażliwiona, bo trochę za dużo czytam i zbyt dużo analizuję szczegółów i najdrobniejsza ryska, która może powstać z byle jakiego powodu bardzo mi podopada, prawie jestem gotowa zwracać towar.
Ja dokładnie tak samo Pomadko , co przyjdzie flakon, to coś podejrzewam i oczywiście nic nie czuję, chociaż moi synowie czują perfumy już na klatce schodowej jak wracają do domu
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 16:45   #308
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

up!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:34   #309
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja dokładnie tak samo Pomadko , co przyjdzie flakon, to coś podejrzewam i oczywiście nic nie czuję, chociaż moi synowie czują perfumy już na klatce schodowej jak wracają do domu
A, czyli nie jestem sama, jedyna przewrażliwiona na tym punkcie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:11   #310
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Niestety moje krucjaty na 'podróbkarzy' nie podobają się allegro! Napisali do mnie, że nie beda skreslac aukcji z perfumami, gdyz nie da sie stwierdzic czy to podroby czy nie.

Mądrale-niech taka panienka, ktora jest pracownikiem allegro kupi sobie takie perfumy za 59.90 -zobaczymy jaka bedzie mądra i czy nadal bedzie twierdziec, że nie nalezy takich aukcji eliminowac !!jestem wsciekła !!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:14   #311
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Niestety moje krucjaty na 'podróbkarzy' nie podobają się allegro! Napisali do mnie, że nie beda skreslac aukcji z perfumami, gdyz nie da sie stwierdzic czy to podroby czy nie.

Mądrale-niech taka panienka, ktora jest pracownikiem allegro kupi sobie takie perfumy za 59.90 -zobaczymy jaka bedzie mądra i czy nadal bedzie twierdziec, że nie nalezy takich aukcji eliminowac !!jestem wsciekła !!
Popieram.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 15:46   #312
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Niestety moje krucjaty na 'podróbkarzy' nie podobają się allegro! Napisali do mnie, że nie beda skreslac aukcji z perfumami, gdyz nie da sie stwierdzic czy to podroby czy nie.

Mądrale-niech taka panienka, ktora jest pracownikiem allegro kupi sobie takie perfumy za 59.90 -zobaczymy jaka bedzie mądra i czy nadal bedzie twierdziec, że nie nalezy takich aukcji eliminowac !!jestem wsciekła !!
Wiadomo, za sprzedaz podróbki allegro też pobiera prowizję. Ja zgłaszałam kiedyś wszystkie podróbki, jakie rzuciły mi sie w oczy. Tez byłam wsciekła, kiedy zgłaszałam to kilkakrotnie a aukcje jak były tak były. Zero odzewu. nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że np. 100 ml nowa mania armaniego jest zwykłą podróbą, przecież oryginalne perfumy nawet nie występują w takiej pojemności. Sprzedający, bezczelnie rozpisywał się o oryginalności perfum, gwarancjach (nawet nie pisał że są oryginalnie zapakowane !!!). Napisałam nawet do niego maila, że jak może, że to oszustwo. Fakt odpisał, ale w taki sposób, który spowodował, żę zaczęłam wątpić w humanitarnośc człowieka. Zaczął o bluzgania mnie jako wyimaginowanej konkurencji a na straszeniu mnie wujkiem pracującym w policji skończywszy. A allegro nic. Zawiesili mu konto po jakichś 3 miesiącach. Zdążył już sporo sprzedać, dużo zarobić i wpłacić sporą prowizję od transakcji.
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:53   #313
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Hej,
Ja tez z zasady boje sie kupowac perfumy na allegro. Jestem o tyle w dobrej sytuacji ze w perfumy zaopatrza mnie moja ciocia ze stanow, ktora przy jakis okazjach zawsze mi flakonik prezentuje ale z grzecznosci niestety za bardzo nie moge powiedziec jej - kup mi te a te perfumy.... czasem niestety nie trafia w moj gust i wtedy jestem wlasnie taka "super okazja" na allegro gdyz sprzedaja je po bardzo okazyjnych cenach co wlasnie tak jak wspomnialyscie budzi watpliwosc o ich oryginalnosci. Czasem wiec zastanawiam sie czy jakbym podwyzszyla cene to stalabm sie baardziej wiarygodna?
Do tej pory sprzedalam tak ze 2 perfumy i czasem zastanaiam sie czy wogole warto. nie jestem jakims supersprzedawca wiec jak bym rzucila wysoka cene to nikt by ode mnie nei kupil, a jak podaje dosc atrakcyjna to i tak nei kupia bo sadza ze podrobka. hehe i kólko sie zamyka

Ostanio przymierzam sie na alegro do kupna mojego odkrycia zapachowego - nawet chcialam pokusic sie o zakup w perfumerii ale jak mnie pani poinformowala zapach ten zostal wycofany ze sprzedazy. Wiec nie mam wyjscia - chyba bede musiala zaryzykowac z allegro
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:16   #314
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez pola_
Hej,

Ostanio przymierzam sie na alegro do kupna mojego odkrycia zapachowego - nawet chcialam pokusic sie o zakup w perfumerii ale jak mnie pani poinformowala zapach ten zostal wycofany ze sprzedazy. Wiec nie mam wyjscia - chyba bede musiala zaryzykowac z allegro
Powiedz nam czego szukasz, a zpewnością doradzimy Ci wszystkie dobrą aukcje u pewnego sprzedawcy
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:47   #315
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Bardzo ciekawa dyskusja.

Mam tylko pytanie - a co na to allegro?
Czy oni wyrażają na ten temat swoją opinię. Czy dostałyście od nich jakiekolwiek odpoweidzi?

Ja już wiele razy pisałam i pisałam, wywnioskowałam tylko, że potrafią się przyczepić do tych ludzi co są Bogu ducha winni... a na tych co najwięcej zarabiają... do tych się nie czepiają. Pytałam nawet jak sprawdzją oryginalność... napisali tylko że mają jakieś tam grono ekspertów. I to cała ich odpowiedź...
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:53   #316
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

nie wiem czy to było.
Spójrzcie na tą aukcje.... http://www.allegro.pl/item97558486_o...r_j_adore.html
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 05:47   #317
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Angelika
nie wiem czy to było.
Spójrzcie na tą aukcje.... http://www.allegro.pl/item97558486_o...r_j_adore.html
Szlag mnie trafia . Facet jeszcze pisze, że to ORYGINAŁY!
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 06:45   #318
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

to zwykłe oszustwo!
Nie wiem czy widziałyście, ale nizej wklejam artykuł z francuskiej gazety



"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:36   #319
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez jennifer777
to zwykłe oszustwo!
Nie wiem czy widziałyście, ale nizej wklejam artykuł z francuskiej gazety



"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"
Świetny tekst !!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 19:52   #320
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Angelika
nie wiem czy to było.
Spójrzcie na tą aukcje.... http://www.allegro.pl/item97558486_o...r_j_adore.html
Buahahah widziałam te oryginalną perfumę Nie kupujcie tego przypadkiem!


A ja właśnie sprzeczam się mailowo z jakąś nieuświadomioną babą, o to, że flakon 50 ml NIE JEST wersją MINI perfum, a zwykłą - przeciętną pojemnością. Jakby tego było mało, ja swoje ona swoje...


A i teraz mi dopisała, że to jest wersja mniejsza perfum. TO jaka do cholery? Mini czy mniejsza?

A I NAJWAŻNIEJSZE PERFUMA jest podróbą, na moje oko.
KENZO JUNGLE 50ML- WERSJA MINI!!! TANIO!!!
http://www.allegro.pl/item97430047_kenzo_jungle _50ml_wersja_mini_tanio_. html



Idę pisać maila z odpowiedzią.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:03   #321
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Skoro 50-tka to mini perfum to moja szafka pełna jest mini perfumow, a więc nie jest źle
]
Na mój nos sprawa wygląda tak. Sprzedajaca posiada 46 sztuk takich podróbek i szybko chce je jakos upłynnić.
Stąd cena i chwyt z "mini perfumem".

Swoja drogą skoro to "mini perfum" to jak nazwać moją 30-tkę Cherry Fantasy? Mikro perfumem?
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:09   #322
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

pojawilo sie na allegro podrobione allure sensuelle- nie ma co,szybcy sa

http://www.allegro.pl/item98044390_c...l_okazja_.html
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:15   #323
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez szaja
Na mój nos sprawa wygląda tak. Sprzedajaca posiada 46 sztuk takich podróbek i szybko chce je jakos upłynnić.
Stąd cena i chwyt z "mini perfumem".
Dokładnie o tym samym pomyślałam - chce to szybko zbyć za niską stawkę i postanowiłam się dopytać o szczegóły tej "mini perfumy o poj. 50 ml".

Ciekawe czy konkurencja już się skapła, że facetka pcha te same buble co oni, tylko po znacznie niższej cenie?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:11   #324
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

NIech to będzie przestroga dla wszystkich wierzących w oryginalną perfumę za parę złotych.

No i niestety stało się to co można było podejrzewać od poczatku. Otóż Allegrowiczka z tej aukcji od "mini perfumy" http://www.allegro.pl/item97430047_k...ni_tanio_.html
niejaka igusia_krak (-28) zwinęła majdan i ani kasy, ani perfumy nie ma.

KOmantarze mówią same za siebie!

http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=4798060&p=1&p=2
Cytat:
Napisane przez komentarz
-Dzieki wspanialej allegrowiczce Lidia15 uniknolem straty 40 zl bo w pore mnie ostrzegla!!! I to sie nazywa allegrowicz! A nie jakas igusia_krak byla glupia i naiwna jak myslała ze jej to ujdzie.Modle sie zeby trafila za kraty z gwalcicielami

-LUDZIE!!!! ona nas zrobila na ladne kilka albo nawet kilkanascie tysiecy zlotych. Nie mozemy tego tak odpuscic.

-UDŁAW SIE FLAKIEM PRZY STOLE ŚWIĄTECZNYM I TŁUSTĄ KIEŁBASĄ I TYMI ZAKOSZONYMI PIENIĘDZMI ,OBY CI MYDŁO W WIEZIENIU NIE SPADŁO ŻMIJO
I wiele, wiele innych negatywnych opinii.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:04   #325
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Pomadka
NIech to będzie przestroga dla wszystkich wierzących w oryginalną perfumę za parę złotych.

No i niestety stało się to co można było podejrzewać od poczatku. Otóż Allegrowiczka z tej aukcji od "mini perfumy" http://www.allegro.pl/item97430047_k...ni_tanio_.html
niejaka igusia_krak (-28) zwinęła majdan i ani kasy, ani perfumy nie ma.

KOmantarze mówią same za siebie!

http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=4798060&p=1&p=2
I wiele, wiele innych negatywnych opinii.

Przyznam szczerze że takich komentarzy w wersji dla dorosłych to nigdzie nie czytałam. Dlaczego allegro na to pozwala, na taką sprzedaż nieorginalnych perfum??
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:48   #326
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

O matula!
Czytam to i mi oczy wychodza z orbit!
Niezły Babsztyl
Ale wcale mi nie zal tamtych ludzi bo nie mam pojecia jak mozna byc tak naiwnym.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 00:58   #327
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez jennifer777
to zwykłe oszustwo!
Nie wiem czy widziałyście, ale nizej wklejam artykuł z francuskiej gazety



"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

Faktycznie, tekst nic dodac nic ująć. A to Polska właśnie.......


A co do podróbek , to ja jestem przekonana, iż większosc osób , które kupują te "perfumy" po 40-60 zł na allegro ma jednak świadomość , że kupuje podróbki i godzi się z tym.
Przeciez nie trzeba super inteligencji , żeby się domyślić iż nie da się kupić oryginalnych zapachów za 20% ich ceny.
Znam osoby , kóre twierdzą, że za 150 czy 200 zł to one mają ważniejsze wydatki niż oryginalne perfumy , kupują podóbki , bo na zapachu i tak się prawie nikt nie pozna, a wygląda jak prawdziwy

Natomiast nabici w butelkę w aukcji "mini-perfumy" chyba na własne życzenie zostali oszukani. Mimo to mam nadzieję ,iż oszustka zostanie namierzona. No, chyba ,że konto bankowe zostało założone na fałszywe papiery
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-04-16 o 01:50
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:56   #328
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

igusia_krak mnie powaliła. Takich komentarzy jeszcze nie czytałam. Mam nadzieję, że odpowie za te oszustwa. Z komentarzy wynika, że po otrzymaniu wpłaty nie wysyłała towaru Z drugiej strony nie jest mi żal ludzi, którzy licytowali myśląc, że za 20 zł kupują oryginalne perfumy miniaturkę, w butelce 50 ml
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:59   #329
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Na te "perfumy" z serii "PERFUM 100 ML, PRODUKT ZA 49.99" wciąż jest spory popyt. Nieraz z ciekawosci przegladam komentarze takich sprzedawcow, niektórzy maja sporo negatywów i to dosadnych a i tak nadal są chętni.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:26   #330
monikachm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: sandomierz
Wiadomości: 4
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

http://www.allegro.pl/item97735352__...o_100_ml_.html
co myslicie o tch perfumach??
monikachm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.