Rossmann cz. XX - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 19:35   #301
Tunisbis
Raczkowanie
 
Avatar Tunisbis
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 89
GG do Tunisbis
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Kobietki ze Śląska nie wiem gdzie jutro uderzać czy do Silesii czy moze do Katowickiej bylyscie moze w tych Rossmannach wyzej wymienionych gdzie większe tlumy? Katowicka mnie bardziej kusi bo mam tam jeszcze Hebe a w niej Revlon ...
A to moje dzisiejsze ale niedosyt pozostal
Wibo Volume Extreme 5,49
Lovely lakier 3,59
Miss Sporty cienie 6,29
szminka maybelline Whisper 16,79 zdjecia brak ale sie napalilam na jeszcze jedna chociaz ta cena myslicie ze moze dorwe ja innym razem taniej?

W Silesi nic nie ma, kompletnie.... Może Rossmann na Stawowej będzie mniej przebrany.... A stamtąd niedaleko do G.Katowickiej, także w razie czego można się i tam przejść
Tunisbis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:37   #302
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XX

zastanawiam się nad pudrem rimmel stay matte i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek tłustych/mieszanych cer: daje radę czy szukać czegoś innego?
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:37   #303
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Kobietki ze Śląska nie wiem gdzie jutro uderzać czy do Silesii czy moze do Katowickiej bylyscie moze w tych Rossmannach wyzej wymienionych gdzie większe tlumy? Katowicka mnie bardziej kusi bo mam tam jeszcze Hebe a w niej Revlon ...
A to moje dzisiejsze ale niedosyt pozostal
Wibo Volume Extreme 5,49
Lovely lakier 3,59
Miss Sporty cienie 6,29
szminka maybelline Whisper 16,79 zdjecia brak ale sie napalilam na jeszcze jedna chociaz ta cena myslicie ze moze dorwe ja innym razem taniej?
w Galerii Katowickiej dzisiaj nie było jakiś dużych tłumów. Rossmann tam jest taki przestronny, także nie było bitew przy szafach

w Hebe zaś było więcej ludzi - fajne jest to, że ceny po obniżce są już na produktach.

Natomiast warto też zajrzeć do SuperPharm - dostałam tam podkład revlon colorstay za 29,99 :O i w dodatku był nalany całkiem do pełna, jestem w szoku - wszystkie które kupowałam na allegro nie miały tak - może miałam podróbki...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:39   #304
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad pudrem rimmel stay matte i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek tłustych/mieszanych cer: daje radę czy szukać czegoś innego?
Daje radę
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:45   #305
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Rossmann cz. XX

Dzięki za odpowiedzi a w katowickiej jest moze szafa eveline ?
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:47   #306
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi a w katowickiej jest moze szafa eveline ?
tak, jest w rossmannie i w hebe w R.. jest szafa, także -40 %
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:48   #307
alexg666
Przyczajenie
 
Avatar alexg666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Rossmann cz. XX

To może ja dorzucę swoje łupy z Gdańska.
Zapłaciłam 104 złote i dostałam za 1 grosz szczoteczkę do zębów Oral B
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1349.jpg (89,5 KB, 250 załadowań)
alexg666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 19:48   #308
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Pisałam wczoraj, że lakiery Wibo Extreme Nails nie wchodzą z promocją. Pani Rossmannianka powiedziała, że muszą zgłosić do centrali, żeby zmienili w systemie, bo to początek promocji i nie dopracowali wszystkiego do końca.
tak jak u mnie był problem z cieniami Eveline mieli błąd i nie nabijało rabatu,zgłosili do centrali

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zrobilam dzis male zakupy w Rossmannie, ale mam wrazenie, że szafa Maybelline miała nieco zawyżone ceny
też miałam takie wrażenie-tusz One by One za 38 zł prawie? nie wydawało mi się że po tyle był,ale może wcześniej podrożał,nie wiem...

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Podziwiam tych, którzy dorwali Sally Hansen, u mnie wymiecione
u mnie nikt się szafą SH nie interesował,szok

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam białą kredkę, ale wyglądałam jak klaun .
ja do linii wodnej czasem używam,ale koloru...jasnego szarego chłodny odcień kredki jakoś ożywia moje oczy a teraz głupie pytanie: kredki które używacie na linię wodną są specjalnie do linii wodnej przeznaczone czy to po prostu zwykłe jasne kredki do oczu?

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to może ja na chwilkę zmienię temat Piła któraś z Was tę rossmannowską herbatę o smaku wiśnia-banan? Przyjaciółka ma za niedługo urodziny a uwielbia wszystko co bananowe, więc chętnie bym jej kupiła
brat miał i mu podpiłam kiedyś banana tam prawie nie czuć,zdominowała go lekko kwaskowata wisienka,nic specjalnego...taka zwykła owocówka

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad pudrem rimmel stay matte i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek tłustych/mieszanych cer: daje radę czy szukać czegoś innego?
zakupiłam w Rossmannie wczoraj ten podkład,dziś pierwszy raz mam na twarzy i jestem zadowolona mam mieszaną cerę,podkład ładnie się jej trzyma,nie utlenia-na początku się wystraszyłam że wzięłam za ciemny odcień,a on ładnie się stopił ze skórą super się rozprowadza,jest jak mus,taki trochę piankowy,oczywiście na koniec dnia trochę się świecę,ale daje radę,jestem zadowolona
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:51   #309
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XX

Dziewczyny, czy w Polsce dostepne sa wszystkie kolorki pomadek Maybelline Color Whisper?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:51   #310
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie mnie dziewczyna denerwowała dzisiaj która nawet sie nie kryła i wszystkie tusze po kolei z eveline otwierała;/ a szczoteczki wystawione na zewnatrz. Potem sie bałam tuszu brać bo nie wiedziałam który macała.



ja byłam rano dzis to 5 ludzi na krzyz i zerowe kolejki do kas
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Orkana? Tam wczoraj jakaś dziewczyna otwierała wszystkie tusze Eveline


DZIEWCZYNY
prosze Was, jak widzicie taka sytuacje to nie bojcie sie grzecznie zwrocic uwagi, ze to nieeleganckie takie zachowanie, ze sa testery, ze pozniej tusze wysychaja. Wydaje mi sie, ze pozniej taka osoba dwa razy zastanowi sie zanim zrobi podobnie, zeby znow nie zostac skrytykowana i zawstydzona.
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:52   #311
Tunisbis
Raczkowanie
 
Avatar Tunisbis
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 89
GG do Tunisbis
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez alexg666 Pokaż wiadomość
To może ja dorzucę swoje łupy z Gdańska.
Zapłaciłam 104 złote i dostałam za 1 grosz szczoteczkę do zębów Oral B
A co to za błyszczyki?
Tunisbis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 19:54   #312
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad pudrem rimmel stay matte i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek tłustych/mieszanych cer: daje radę czy szukać czegoś innego?
Jak miałam jeszcze parę miesięcy temu cerę mieszaną (aktualnie mam raczej normalną), dawał radę
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:57   #313
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez alexg666 Pokaż wiadomość
To może ja dorzucę swoje łupy z Gdańska.
Zapłaciłam 104 złote i dostałam za 1 grosz szczoteczkę do zębów Oral B
ooo a gdzie robilas zakupy? duzo kobiet przy szafach?
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość


też miałam takie wrażenie-tusz One by One za 38 zł prawie? nie wydawało mi się że po tyle był,ale może wcześniej podrożał,nie wiem...
czyli to nie tylko moje odczucie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:58   #314
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Polsce dostepne sa wszystkie kolorki pomadek Maybelline Color Whisper?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie.
U nas są:
Who wore it red-er
Lust for blush
Mocha Muse
Rose of Attraction
Orange Attitude
Coral Ambition
Bare to be bold
Faint for fuschia
Petal rebel
Pink Possibilities
Oh la lilac
Mad for magenta
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:00   #315
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn używających Rimmel Apocalips w kolorze Phenomenom - dobrze słyszałam że bardzo brzydko schodzi s ust? Nie warto kupować?
Niestety to prawda, że brzydko schodzi z ust.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
skąd wy macie jakieś bony czy coś że macie tak małe kwoty zakupów? :P
Ja miałam kartę podarunkową na 100 zł z konkusu, dzięki czemu wydałam tylko ponad złotówkę
Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
zapewne to są karty podarunkowe

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Piaskami malowac po podkladzie czy bez?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja maluję bez bazy
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja sie pytałam o dostawy to powiedzieli ze dziś maja, ale towar bedzie dopiero w poniedziałek z dostaw wyłozony. natomiast zawsze moga mieć z tego towaru w szufladach wiec pytaj zawsze jak coś jest nie wyłożone ja moje piaskowce tak właśnie dorwałam bo wszystkie w szufladach były
Mnie w jednym Rossku panie nie chciały poszukać piasków w szufladzie, mimo iż o to prosiłam. Stwierdziły, że nie ma W drugim pani szukała, ale niestety nie było
Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Kobietki ze Śląska nie wiem gdzie jutro uderzać czy do Silesii czy moze do Katowickiej bylyscie moze w tych Rossmannach wyzej wymienionych gdzie większe tlumy? Katowicka mnie bardziej kusi bo mam tam jeszcze Hebe a w niej Revlon ...
A to moje dzisiejsze ale niedosyt pozostal
Wibo Volume Extreme 5,49
Lovely lakier 3,59
Miss Sporty cienie 6,29
szminka maybelline Whisper 16,79 zdjecia brak ale sie napalilam na jeszcze jedna chociaz ta cena myslicie ze moze dorwe ja innym razem taniej?
Też kupiłam te cienie Miss Sporty Śliczne są
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:09   #316
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Orkana? Tam wczoraj jakaś dziewczyna otwierała wszystkie tusze Eveline
Plaza
Cytat:
Napisane przez Tunisbis Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Healthy Mix i jestem zachwycona Daje cudowne wykończenie, a nakłada się jak krem. Oby mnie tylko nie zapchał... Ale zapach ma piękny.
Wahałam się jeszcze między 123, ale w końcu stwierdziłam, że na zimę lepiej wziąć coś nawilżającego.
jak dla mnie to 123 jest bardziej treściwy i nawilzajacy niz hm, le hm jest lepszy

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
niestety jak dla mnie przeciętna ta kredka z mysecret. szkoda nawet 8 zł. lepiej dołożyć do czegoś lepszego. po pierwsza znika szybciej niż ją zaaplikujesz, dodatkowo trzeba ją bardzo precyzyjnie nakładać i trafić w linię bo osadza się na rzęsach i ciężko ją usunąć.
pytanie co to jest to coś "lepszego" bo na pewno nie MF w moim przypadku, kredka swietna super sie utrzymuje, ale kolor mi zupełnie nie odpowiada, napewno nie wygladam na bardziej wypoczątą, bo wrecz przeciwnie wydobywa cała czerwień z moich gałek ocznych
patrzyłam dzisiaj w necie na illamasque ale no 90 zł na kredke to jednak przesada, patrzyłam dzisiaj w rossie po szafach czy gdzieś jest nudziak, ale jak juz to białe były.

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY
prosze Was, jak widzicie taka sytuacje to nie bojcie sie grzecznie zwrocic uwagi, ze to nieeleganckie takie zachowanie, ze sa testery, ze pozniej tusze wysychaja. Wydaje mi sie, ze pozniej taka osoba dwa razy zastanowi sie zanim zrobi podobnie, zeby znow nie zostac skrytykowana i zawstydzona.
no własnie miałam jej powiedzieć, czy miałaby ochote kupic taki tusz który ktos otwierał, ale jakaś taka waleczna się wydawała, to dałam sobie spokój.

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Niestety to prawda, że brzydko schodzi z ust.

Ja miałam kartę podarunkową na 100 zł z konkusu, dzięki czemu wydałam tylko ponad złotówkę



Ja maluję bez bazy

Mnie w jednym Rossku panie nie chciały poszukać piasków w szufladzie, mimo iż o to prosiłam. Stwierdziły, że nie ma W drugim pani szukała, ale niestety nie było

Też kupiłam te cienie Miss Sporty Śliczne są

ja w jednym tylko nie pytałam ale co mnie zdziwiło że piaski weszły ile miesiac temu, a już widziałam rozwarstwiony
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:13   #317
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Rossmann cz. XX

Dziewczyny, w którym Rossmannie w okolicach Tarchomina/ Białołęki/ Bielan jest szafa Eveline? Może być nawet gdzieś dalej, nawet okolice Centrum. Do tego, do którego mam najbliżej (Galeria po Dębami) niestety nie ma

Edytowane przez agusia642
Czas edycji: 2013-11-23 o 20:31
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:13   #318
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Tunisbis Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Healthy Mix i jestem zachwycona Daje cudowne wykończenie, a nakłada się jak krem. Oby mnie tylko nie zapchał... Ale zapach ma piękny.
Wahałam się jeszcze między 123, ale w końcu stwierdziłam, że na zimę lepiej wziąć coś nawilżającego.




Dobry wybór HM jest bardzo fajny chociaż jak dla mnie na zimę ciut za lekki. Ja póki co jestem dalej zachwycona Whipped Creme to będzie mój "zimowy" podkład
Wczoraj zmieszałam go z HM ciekawe połączenie





Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Też kupiłam te cienie Miss Sporty Śliczne są


Ja kupiłam nr 403 brown eyes, w pudełeczku kolory cudne ale na oku bardzo delikatne używałam na bazę. Na co dzień będą ok ale na większe wyjścia raczej za słabe. Mimo wszystko ładne połączenie i brak brokatu na +



Zapomniałam dodać użyłam żółtego tuszu Lovely, wielkiego "wow" nie było Rzęsy ładnie wydłużone ale pogrubienie raczej słabe. Jest trochę rzadki, może jak zmieni się trochę jego konsystencja będzie mi się lepiej malować.

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-11-23 o 20:15
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:14   #319
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
zakupiłam w Rossmannie wczoraj ten podkład,dziś pierwszy raz mam na twarzy i jestem zadowolona mam mieszaną cerę,podkład ładnie się jej trzyma,nie utlenia-na początku się wystraszyłam że wzięłam za ciemny odcień,a on ładnie się stopił ze skórą super się rozprowadza,jest jak mus,taki trochę piankowy,oczywiście na koniec dnia trochę się świecę,ale daje radę,jestem zadowolona
chodziło mi o puder
ale cieszę się, że jesteś zadowolona z podkładu, nie ma to jak udany zakup kosmetyczny

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Daje radę
Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Jak miałam jeszcze parę miesięcy temu cerę mieszaną (aktualnie mam raczej normalną), dawał radę
dzięki dziewczyny
w poniedziałek wyląduje u mnie w koszyku
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 20:14   #320
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

ja do linii wodnej czasem używam,ale koloru...jasnego szarego chłodny odcień kredki jakoś ożywia moje oczy a teraz głupie pytanie: kredki które używacie na linię wodną są specjalnie do linii wodnej przeznaczone czy to po prostu zwykłe jasne kredki do oczu?
To po prostu zwykłe jasne kredki, ewentualnie (jak to jest w przypadku Catrice) "rozświetlacz". Część firm w swojej ofercie, oprócz kolorowych kredek posiada jasne odcienie (np. w Max Factorze obok czarnej i niebieskiej znajdziesz białą i cielistą), ale to, gdzie je zastosujesz to już twoja sprawa. Możesz wysmarować nimi dolną linię, zrobić kreskę na górnej powiece, rozjaśnić łuk brwiowy... .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:14   #321
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Rossmann cz. XX

Nie ma u mnie szafy SH i nie dostane insta dri :< Czy istnieje blyszczyk do ust, ktory sie nie klei? Dwa, czy z eveline jest tusz, ktory pogrubia, daje taki efekt ,,napaćkania,,?
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:15   #322
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY
prosze Was, jak widzicie taka sytuacje to nie bojcie sie grzecznie zwrocic uwagi, ze to nieeleganckie takie zachowanie, ze sa testery, ze pozniej tusze wysychaja. Wydaje mi sie, ze pozniej taka osoba dwa razy zastanowi sie zanim zrobi podobnie, zeby znow nie zostac skrytykowana i zawstydzona.

Ja zwracałam, zgłaszałam obsłudze do czasu aż mi babka odpowiedziała "A co tym brudnym testerem mam się malować?"Wszystko na oczach ekspedientki - zero reakcji Witki mi opadły stwierdziłam, że to walka z wiatrakami..
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:17   #323
Tunisbis
Raczkowanie
 
Avatar Tunisbis
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 89
GG do Tunisbis
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


jak dla mnie to 123 jest bardziej treściwy i nawilzajacy niz hm, le hm jest lepszy
Tak czy siak, dobrze, że wzięłam HM

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dobry wybór HM jest bardzo fajny chociaż jak dla mnie na zimę ciut za lekki. Ja póki co jestem dalej zachwycona Whipped Creme to będzie mój "zimowy" podkład
Wczoraj zmieszałam go z HM ciekawe połączenie
Na whipped też patrzyłam, ale bałam się, że będzie podkreślał skórki, nie wiem czemu wydaje mi się suchy. Może go kupię na przetestowanie... Tylko musiałby całkiem dobrze kryć
Tunisbis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:20   #324
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Tunisbis Pokaż wiadomość
Tak czy siak, dobrze, że wzięłam HM



Na whipped też patrzyłam, ale bałam się, że będzie podkreślał skórki, nie wiem czemu wydaje mi się suchy. Może go kupię na przetestowanie... Tylko musiałby całkiem dobrze kryć
Ja też jestem zachwycona whipptem.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:21   #325
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
masełko astor 15,59 (przez Was)
Warto? patrzyłam na nie, ale jakos nie siegnełam w tamta strone, a ogladalam na yt filmik z nim i mi sie podobal efekt :<
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:22   #326
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zachwycona whipptem.
Nałożyłam dzisiaj próbkę... Pomijając to, że odcień Beige jest dla mnie za ciemny i zdecydowanie zbyt różowe, to . Jeżeli któreś z was kupiły Warm Almond i Natural to bardzo proszę o zdjęcia tych odcieni.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:24   #327
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nałożyłam dzisiaj próbkę... Pomijając to, że odcień Beige jest dla mnie za ciemny i zdecydowanie zbyt różowe, to . Jeżeli któreś z was kupiły Warm Almond i Natural to bardzo proszę o zdjęcia tych odcieni.
Ja kupiłam 45 Warm Almond, ale jeszcze nie otwierałam, bo w weekend się nie maluję. A używałam również próbki 55 chyba i byłam zachwycona, dlatego kupiłam 45.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:25   #328
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja zwracałam, zgłaszałam obsłudze do czasu aż mi babka odpowiedziała "A co tym brudnym testerem mam się malować?"Wszystko na oczach ekspedientki - zero reakcji Witki mi opadły stwierdziłam, że to walka z wiatrakami..
<brawo> ja mam podobne doswiadczenia, ale nie rezygnuje dopoki ludzie sie nie naucza albo firmy nie beda zaklejac kosmetykow to jestesmy narazone na takie 'uzywane' niestety..
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:26   #329
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja w jednym tylko nie pytałam ale co mnie zdziwiło że piaski weszły ile miesiac temu, a już widziałam rozwarstwiony
U mnie w jednym R. był taki okaz, w którym było tylko pół buteleczki lakieru Dlatego też prosiłam o przeszukanie szuflady.
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam nr 403 brown eyes, w pudełeczku kolory cudne ale na oku bardzo delikatne używałam na bazę. Na co dzień będą ok ale na większe wyjścia raczej za słabe. Mimo wszystko ładne połączenie i brak brokatu na +
Dla mnie w sumie dobrze, że są delikatne. Będą idealne do pracy, gdzie nie mogę się pokazywac w intensywnych kolorach Brak brokatu jest tutaj bardzo na plus
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:27   #330
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja zwracałam, zgłaszałam obsłudze do czasu aż mi babka odpowiedziała "A co tym brudnym testerem mam się malować?"Wszystko na oczach ekspedientki - zero reakcji Witki mi opadły stwierdziłam, że to walka z wiatrakami..
też tak myślę, takie osoby nie rozumieją, coś jak kali ukraść krowę dobrze, ale kaliemu ukraść źle
zawsze się zastanawiam czy takiej osobie choć chwilę nie przejdzie przez głowę, że psuje komuś kosmetyk? albo co daje otwieranie 10 tuszy do rzęs tego samego rodzaju i przyglądanie się szczoteczce z bliska? olabogarety...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 18:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.